New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 13:15-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
Heather Burton
tollából
Ma 12:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

emilinátor
Témanyitásemilinátor
emilinátor EmptyPént. Aug. 14 2020, 10:34
Emil D. Bozovic

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Emil Dobroslav Bozovic
Becenevek:
Emil/Bozovic/Emilinátor
Születési hely, idő:
Niš, Szerbia 1994. február 13.
Kor:
26
Lakhely:
Bronx
Szexuális beállítottság:
spectrasexual
Családi állapot:
hárman egy gatyában
Csoport:
munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
bukott diák vagyok már rég
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
professzionális pénzkezelő (kasszás)
Ha dolgozik//Munkahely:
Olive Branch
Hobbi:
akvárium építés, a halak nem etetése az akváriumban, sört önteni az akváriumba, cigit eloltani az akvárium vizében, eltörni az akváriumot
Play by:
Avan Jogia

Jellem
Ismeritek azt a viccet, amiben egy tizenéves srác a mélybe veti magát, és keresztbe töri a karrierjét meg a gerincét? Nem? Komoly? Hát akkor kurvára lehetnél tájalóbb… Én is pont ezt mondom, TáJolÓBB!!4!!4 - Egy nyelvi nehézségekkel küzdő professzionális pénzkezelő párzási bőgését halhatták. Természetes élőhelyén, Bronxban találtunk rá erre a nem mindennapi példányra. A faj jellemzője a korai illegális bevándorlás, és a szülők lemondása. Úgy tudjuk többnyire égett pizza szélekkel táplálkozik, ami a vendégek a tálcán hagynak távozásuk után az étteremben, ahol dolgozik. Az adóhatóság és a bevándorlási hivatal közösen munkálkodik a befogásán, hogy ne jelenthessen veszélyt az amerikai állapolgár névre keresztelt haszonállatra.

S-P-E-C-T-R-A-S-E-X-U-A-L. Nem, nem biszexuális. Nem, nem spriccelek állatokra. A hulla nem lenni szexi. Pán, de nem pán. Čoveče, popušiću ti kurac! - Egyszer volt, hol nem volt egy LMBTQ+ srác, akinek a szeretet nyelvét igen kevesen érették meg. Legfőképp az anyja számára okozott csalódást azzal, hogy az elefánt istálló mögött a szájába vett egy bőr fuvolát, pedig a drága mama azt hitte trombitálni jobban szeret. Valójában mindegyikért hasonló szinten van oda. Ennek ellenére ő mégse mondható briósnak vagy pánsíposnak, mert őt sose vezérelték a nemek, és a személyiségek se gerjesztenek szenvedélyt benne. Az ő vágyait pusztán az aktuális hangulata befolyásolja.
 
Ne može se pobeći iz svoje kože. - szól a szerb közmondás. Ha nagyon le akarnánk fordítani, akkor a vér nem válik vízzé szófordulatot használnánk. A szerb hagyományok szerint ez annyit tesz, mint előtérbe helyezni a vérrokonságot az idegenekkel szemben. A Bozovic család életében ez mindig is lényeges szerepet játszott. Az 1800-as évekre visszatekintve láthatjuk a családfán, hogy első unokatestvérek közötti házasság nem volt ritka az egykor nemesi rangot viselő família körében, akik mindenáron igyekezték megóvni a vérvonal tisztaságát. Nem véletlen akadt több orvosilag igazoltan őrült a családban. Emil ezt hagyományt -, mármint a család közelségét, nem a vérfertőzést - tudat alatt mindig is tiszteletben tartotta a rengeteg összetűzés ellenére. Még a megvetendő szexuális irányultságával együtt is ő a mamin najdražin sin.

Smrt - annyit tesz halál. Az élettelen testet koporsóba fektetik, majd vallási szokások szerint földet szórnak rá. A halott vagyonát többnyire szétosztják a kedvezményezettek között. De belegondoltál valaha, hogy mi van, ha semmit nem hagysz magad után az űrt leszámítva… márha azt egyáltalán hagysz. Még azok után is marad valami, akik adóssággal terheli az élő rokonaikat a túlvilágról. És te mit hagysz? Talán van néhány pár slampos cipőd, amit majd a szeretetszolgálat átvesz. Jobb híján a kedvenc játékaid is nélkülözőknek adják, akik sose ismertek. A neved elkopik, már csak egy fejfa emlékezik rád valahol a város szélén a temetőben több száz kilométerre a családodtól.  Ugyan ki volt az az Emil Dobroslav Bozovic? Valaki felejthető. Egy a hétből, az eltűnő kisebbség.


Múlt


Kézikönyv a Bozovic családhoz


Irina Jasna Bozovic
Sose volt erősségem csendben ülni és hallgatni. Egyszerűen fizikális képtelenség, hogy én egy hosszúra nyúló monológot is képes legyek végig hallgatni egy ültő helyemben. Főleg, ha a nővéremről van szó, aki egy átkozott hárpia. Esküszöm a világon nincs még egy olyan ember, aki annyi szót tud fölöslegesen elkúrni, mint amennyit ő.  Egyszer megkértem, hogy fejtse ki röviden, amit szeretne, mert kurvára nem volt időm az előadására, de ezzel csak ellenkezőjére fordítottam a folyamatot. Átlagosan fél órába telik, hogy elmondja, hozzak kenyeret is a boltból, de így beletlet vagy másfélbe a kioktatással, amiért némaságra intettem. Szóval, ha valaha is haza megyek, és Irina kérdezné otthon vagyok-e, akkor csak zsigerből vágd rá, hogy nem. Elhaláloztam, deportáltam az országból végleg, vagy hazudj bármit baszki, csak ne tudja meg, hogy hazamentem.

Milenko Zlatan Bozovic

Anyám szerint a romaság az ereinkben csordogál. Habár apám nemesi vonalról származik, aminek tagjai korán elszegényedtek, addig anyám felmenői cigányzenészek voltak, akik folyton nélkülöztek. Ez az ág a bátyámon látszik meg a legjobban, és nem arról beszélek, hogy milyen fantasztikus tehetsége van a zenéléshez, hanem, hogy a bőrszínét átengednék a minőségellenőrzésen a Milka gyárban. Bár tény és való, hogy a hegedű is úgy áll a kezében, mintha már így jött volna ki anyánkból. Miko, a kis pöcs mielőtt megszülethettem volna már lecsapott a családi vállalkozás legjobb posztjára. Apánk gyakorlatilag 4 éves kora óta porondmesternek szánja a cirkuszba, ami egész gyerekkoromban az otthont jelentette számunkra. Sőt, a legtöbben a cirkusz szakmába képzeltük el a jövőnket is. Csak velünk ellentétben Milenko seggét a papa már az első perctől kezdve aranytálcán hordozta. Nem véletlen lett a bátyámból egy pökhendi, beképzelt fasz, aki sose engedte, hogy az ő játékaival játsszak. Szóval, ha összetalálkoznál Mikoval ne érezd még véletlen se szar embernek magad, még akkor se, ha olyan kibaszott lenézően néz rád, mikor ketchuppal eszed a rántottát.

Emil Dobroslav Bozovic
Én vagyok a harmadik gyerek, és ha a szüleim nem lettek volna olyan szaporák, mint a nyulak, akkor egy normál családban a legkisebb is én lennék. Ezzel szemben még a hányatatott sorsú középső gyereket se tudom játszani, mert csak a harmadik vagyok a 7-ből. A mama minden áron szerette volna, ha artista lesz Irinából és belőlem, ezért a hétköznapjaink egészen kiskorom óta azzal teltek, hogy anya lógatott minket a plafonról. Később az edzéseinkhez Zdenka és Nadinka is csatlkaozotott, de sokáig csak hármasban gyakoroltunk. Szóval volt egy közös számunk Irinával, amit körülbelül 150-szer adtunk elő közösnég előtt. Igazából egészen szerettem csinálni, a mama szerint szép karrier várt rám artistaként. 16 évesen viszont leestem egy rosszul rögzitett kötél miatt, és sérült a gerincvelőm is, így nem sok esélyt adtak az orvosok arra, hogy bénulás nélkül túlélem. Végül valahogy megoldották, aztán most itt vagyok, pont mint egy begyöpösödött fasz, aki 20 métert zuhant 400 ember szeme láttára.

Sidon Venceslav Bozovic
1998-ban a család vett egy bébi hím oroszlánt, aki a Sidon (de a családban csak Sid) nevet kapta, ugyanis az öcsémről lett elnevezve. Most képzelj el egy két és fél éves kis srácot, akinek még a beszéd nehézségeket okoz, de lépten nyomon egy bébi oroszlánnal közlekedik. Sidont Sid sose harapta meg, még egy karmolást se ejtett rajta, mikor gyakorlatilag tépte a szőrét. Ezzel szemben velünk agressziv volt, velünk sose játszott óvatosan, mindig agyon össze-vissza voltunk karmolva. A két Sidon együtt nőtt fel, és az oroszlán egyértelműen elfogadta az öcsémet alfának. Évekig porondra se került, mert a gondozói is csak Sidon jelenlétében tudtak dolgozni vele. Viszont mikor az öcsém már nagyobb lett különleges trükköket is be tudott neki tanítani, amiért egész Szerbia odáig volt. Imádták a trükkjeiket, a bevételünk pedig az egekben volt akkoriban.  Az öcsém nagyon nyugodt lélek, egyedül akkor láttam kibukni, mikor a 2010-es évek elején az állatvédők elvették tőle Sidont. Szóval, ha jót akarsz magadnak ne kérdezd Sidről.

Zdenka Jelena Bozovic
Avagy a tündér lány. Sokszor gondoltunk rá, hogy valójában örökbefogadott gyerek, mert a természete egyszerűen nem illik bele a családi összképbe. Azonban a külső vonásai letagadhatatlanul mi vagyunk. Zdenkától baszki életemben nem hallottam még egy rossz szót sem, mindig segitőkész, és ott van, ha bárkinek bármi baja van. Ugyan szegényem nem a legélesebb kés a fiókban, de talán ezért is szimpatizáltam vele mindig. A balesetem után Zdenka kapta meg a helyemet az Irinával közös számunkban. Egyfajta fura edző-diák kapcsolat alakult ki köztünk, mert a mama rám hagyta a feladatot, hogy tanítsam be neki a figuráimat. Sokszor volt sirás a vége a történetnek, és azt kell mondjam, nem az én szememből potyogtak oroszlán könnyek. Zdenka nagyon nehezen bírja a kritikát, főleg ha az én stilusomban adja elő az ember. Két kurva életbe már pont elég volt ahhoz, hogy utáljon velem dolgozni.

Nadinka Malina Bozovic

Még mindig a szemem előtt van a kép, ahogyan Miko hegedül a porond közepén valami népdal szerűséget játszva, miközben Nadinka egy ló hátán állt hagymányos szerb népviseletben. A lovat Sidon vezette, akit úgyszintén belekényszerített a mama egy népvisletbe, ugyanis valami nemzeti ünnep alaklmából lett szervezve az egész előadás. A tömeg újongot, mindenkit elbűvölt Nadinka a kislányos bájával. Ugyanis a húgom legfőbb jellemzői közé tartozik, hogy szép is, okos is, és mindegyik jellemvonásával tisztában van, ráadásul nem fél ezt a saját előnyére fordítani. Az esetek 99,9%-ában képes kikergetni a szarjaival a világból. Egy “bátyus létszi”-re vagyok attól, hogy önként vessem magam az oroszlánok közé. Na és amikor beveti a szempillának csúfolt legyezőit, és olyan bociszemekkel néz rád, hogy egyszerűen képtelen vagy ellenálni, na akkor fogod azon kapni magad, hogy az alázatos szolgája lettél. Ne ess az én hibámba, menekülj, még most, amig megteheted!

Vlado Andrej Bozovic

Ha próbáltál már rozsdás kútból vizet szivattyúzni, akkor biztos ismered ezt a jelenséget. Tudod, amikor az elején gusztustalan barna cucc jön, aztán ha elég sokáig hagyod folyni, akkor szépen lassan kitisztul, és megkapod a kiristály tiszta árgyalatot, amire már az elején vártál volna. Na nálunk is pont ilyesmi történhetett. A testvéreimmel az átlag IQ-unk csak azért ütheti meg a minimumot, mert Vlado és Nadinka az egekbe reptetik, amúgy valahol a közepesen szar alatt kullognánk. Vlado agya mindig is olyan volt mint egy szivacs. Kiskorában is hamar tanult meg beszélni, és nem szabadott még véletlenül se elszólni magunkat mellette, mert mindent megjegyzett. Talán őt ismerem a családban a legkevésbé, és nem azért mert vele töltöttem a kora miatt a legkevesebb időt, hanem egyszerűen sose voltunk egy nevezőn. Miko csak próbálkozik okosnak mutatni magát, hogy azt érezd mellette, te buta vagy, ezzel szemben Vladonak nem kell próbálkoznia, ha meglátom már inkább visszaadnám az érettségimet is. És hogy miről lehet Vladoval beszélgetni? Hát valamiről biztos.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: emilinátor
emilinátor EmptySzomb. Aug. 15 2020, 16:45
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Emil!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Úúúúúú, imádom az avid. emilinátor 3874598021 De tényleg. emilinátor 3874598021  És szerintem baromira passzol hozzá a karakter, amit hoztál. Very Happy
Már a lapod eleje nagyon megfogott. Bevándorlóként mindig is lesznek nyelvi nehézségek, amik a mindennapokban elő-előbukkannak, de te ezt is a vicces oldaláról mutattad meg. Legalábbis én jót mosolyogtam rajta. A jellemzésed egészen visszanyúlik a múltig, egy kicsit megismerhettük a családodat - no offense, de elég fura Laughing -, aztán egy hatalmas ugrással már a halálodnál voltunk. Ezt kicsit bizarr volt olvasni, hiszen nagyon fiatal vagy még, de pont a maga groteszk módján nagyon tetszett. Very Happy Szerb kifejezésekben is sem szenvedtünk hiányt, ide-oda betűzdeltél néhányat, csak hogy el ne felejtsük honnan jöttél.
Akármennyire is komikus is szókimondó stílusod van, azért kiderül, hogy történt veled valami olyan, ami egy embert valószínűleg annyira földhöz vágna, hogy nem lenne kedve többet felkelni onnan. Te ellenben - látszólag - túl tudtál lépni rajta, aztán már a testvéredet tanítottad. Amúgy ez a cirkuszos világ tök izgi szerintem és tök érdekes, hogy mivel foglalkozik a családotok, ehhez képest pedig... mennyire más munkád van most.
Jó sokan vagytok testvérek, de tényleg. Nálatok biztos nem voltak nyugodt családi esték... Laughing De amúgy nagyon tetszett, hogy mindenkiről megtudhattunk egy kicsit, a közöttetek lévő viszonyról, és még az IQ-tok egymáshoz való viszonyáról is. Very Happy
Imádtam az egész történetet, kb végig mosolyogtam az egészet. Nagyon tetszik a történeted, ahogy fogalmazol, a stílusod. emilinátor 2624752903

Színt és rangot admintól fogsz kapni, de én addig sem szeretnélek feltartani. emilinátor 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
emilinátor Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
emilinátor Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
emilinátor D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
emilinátor Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
emilinátor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: