New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 107 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 2 rejtett és 92 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Owen Grady
tollából
Ma 12:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:39-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 11:59-kor
Sara Gloria Castillo
tollából
Ma 11:08-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 7:57-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 5:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Mona Yang
TémanyitásMona Yang
Mona Yang EmptySzer. 1 Júl. - 14:35
Mona Yang

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Mona Da-Eun Yang
Becenevek:
Mona (nem szereti, ha becézik)
Születési hely, idő:
Szöul, 1994. március 19.
Kor:
26
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
házas
Csoport:
Hivatal
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Yale University
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Ügyvéd
Ha dolgozik//Munkahely:
Neoyang ITC
Hobbi:
Az annak számít, hogy próbálom nevelni a testvéreimet?
Play by:
Bae Suzy

Jellem
A kedvenc színem a kék. Olyan, mint én. Nyugodtságot fejez ki, kedves és barátságos, ugyanakkor erős is tud lenni, ha kell. A kéket gyakran tartják az intelligencia színének is. Azonban a túl sok kék gyakran negatív is lehet egy ember életében... Tehát összegezve, sokszor fogsz látni, mikor mosolygok, de sose felejtsd el, hogy hiába vagyok első ránézésre rendes, ha valamit akarok, akkor azt meg is szerzem. Az a kedves és udvarias, bűbájos lányka egy pillanat alatt eltűnhet, ha úgy érzem, hogy be kell keményítenem. Főleg mikor az öcsém megint valami bajt kever… Oh és persze nem akarok nagyképű lenni, de igenis okos vagyok. Nyilván ezért jöttem ügyvédnek és büszke is vagyok az eszemre.
A halak csillagjegyében születtem. Ennek megfelelően könnyen lehet velem barátkozni, nem fogok senkit sem elkergetni magam mellől. Gyakran helyezem mások problémáit a sajátjaim elé és képes vagyok akár feláldozni a saját boldogságom, ha úgy érzem, arra van szükség. A szerelemben pedig ugyan nehezen találok párt, de ha egyszer tényleg érzem azt a szikrát köztem és a választottam között, akkor nem fogom tudni elengedni. Ugyanakkor nehezen bízok meg másokban, és ha úgy ítélem meg, hogy a helyzet ezt kívánja, akkor még füllenteni és képes vagyok.
A kedvenc virágom az amarillisz. Ez a virág a büszkeséget jelenti. Én magam büszke vagyok arra, hogy honnan is jöttem, a családomra. Ezt a virágot könnyű gondozni, de ha kezdetekben nem figyelünk rá eléggé, akkor sose fog kihajtani. Ez a virág nem szereti a sötét helyeket, pont mint én. Utálok bizonytalanságban élni. Úgy, hogy nem tudom mi fog történni velem akár ma, akár holnap. Valamint a hölgyvirágot, ahogyan még szokták hívni, sokszor csak egy pici cserépbe ültetik. Nem szeretnék a kertészek, hogy elszabaduljon és túlnőjön, így kevés helyet hagynak neki. Pont, mint ahogy nekem sem hagyták, hogy túl sok önálló döntést hozzak, mert féltek talán nem jól választok majd.
Múlt
Adios
Sose értettem, hogy miért kellett elmennünk. Úgy értem gyerekként. Alig éltem pár évet kint Koreában, mikor idejöttünk Amerikába. Most már tudom, hogy a cég miatt kellett. De akkor kicsiként csak néztem apura nagy szemekkel, hogy miért nem maradhatok itt az én saját szobámban, a saját ágyamban, amiket már olyan jól megszoktam és nem akarok elhagyni. De ő ragaszkodott, hogy menjek és mindig mondogatta, hogy mennyivel jobb lesz nekem ott kint. Hogy ott majd több lehetőségem lesz megcsillogtatni, hogy milyen is vagyok, bár akkor még nem tudtunk, hogy miben is vagyok jó pontosan, mivel itthon nem igazán volt sok lehetősége a nőknek előre jutni. Továbbra sem értettem teljesen, de ezt durván 5 évesen hogyan is foghattam volna fel? Egyszóval akarva, vagy nem akarva, de elmentem és megszoktam, hogy az új otthonom többé nem Szöul volt. Az angollal voltak kis problémáim az elején, de szerencsére a gyerekek mindig könnyebben tanulnak, így nem volt annyira bonyolult, ahogyan testvéreimnek sem esett nehezére megtanulni a nyelvet.
I feel so lucky
Mint már említettem volt van két testvérem. Ők egészen pontosan egy ikerpáros, akiket nagyon szeretek és rettenetesen örültem, mikor megtudtam, hogy lesznek kistesóim, hiszen végre nem egyedül leszek. Amikor még kicsik voltak, akkor mind a ketten rettenetesen édesek voltak és sose gondoltam volna róluk, hogy bármivel is bajt hozhatnának ránk. Ugyanúgy, mint én hallgatni fognak a szüleinkre és a családra sem hoznak szégyent majd. Jes tényleg ilyen is, egy szorgalmas és kedves lány, akire igazán felnézhetne a bátyja, ha már rám nem képes. Braylen pedig az idő előre haladtával egyre kezelhetetlenebbé vált. Éppen ezért, ha ott vagyok, akkor képes lennék minden tizedik percben leszidni, ha kell, csak azért, hogy észhez térjen. Bár mindennek ellenére, örülök, hogy vannak nekem.
Azonban álmomban sem gondoltam volna, hogy később még egy taggal fog bővülni a család. Mikor apa bejelentette, hogy lett még egy öcsém ledöbbentem. Bár itt inkább az volt a rossz része, hogy a gyerek, nem anyától volt. Mikor rájöttem, hogy apa félrelépett megrendült a bizalmam a saját férjemben is. Nem is értem, hogy erre hogy volt képes, de megpróbáltam elfogadni a helyzetet, hogy igenis lett még egy öcsém. Nekem sem volt egyszerű ezt felfogni, pedig én már nem élek otthon, de nem a fiút hibáztatom, ő jóformán nem tehet arról, hogy ilyen helyzetbe került…
End of Spring
-Hol az bátyád? – kérdezem Jestől, mire ő csak meredten néz rám. – Megint elment? – Most már egy kicsit idegesebb vagyok, mert nem elég nekem az egyetem, és hogy készülnék az év végi vizsgáimra, de még az is, hogy Braylen megint eltűnt. Amúgy is majd szétszakad a fejem, de persze hozza rám még inkább. Tudom, hogy néha elmegy, előbb-utóbb majd hazaesik, de nem szeretem, mikor csak így szó nélkül lelép. Nem én vagyok az anyja, csak idézőjelbe téve a nővére, de igenis aggódok az öcsémért. Nagyon rossz ez a második anya szerep nekem.
De ha még ez nem lenne elég nekem, akkor apa ma még egy férfit is bemutatott nekem reggel. Azt hittem valami üzlettárs vagy hasonló, esetleg az új ügyvédünk, de kiderült, hogy nem ezért ismertem meg… „Ő a vőlegényed Mona!” Mikor ezek a szavak elhangzottak, még nem tudtam, hogy mennyire utálni fogom az egészet. Elbeszélgettem vele egy keveset, ugyan ebből nem jöttem rá, hogy csak egyszerű feleségként fogom végezni, mint anyánk. Akkor csak szimplán nehezen elviselhetőnek tartottam, de reméltem, hogy a sok együtt töltött idő után majd megkedvelem. Ez a férfi azonban még az én személyiségemnek is kihívás volt. Csak azért nem mondtam nemet neki, mert a szüleim akarták ezt. Nekik köszönhetem, hogy most ott vagyok, ahol, így nincs jogom visszautasítani a kérésüket.
Fake Love
Az esküvő után nem volt olyan fényűző az élet, mint gondoltam. A filmekben, ha kényszerházasság is, amibe belekeveredsz akkor is legalább elviselik egymást a párok. De én nem tudom. Mosogass, főzz, takaríts… egész nap ennyit hallok és kezd elegem lenni. Hallgatnom kellett volna a többiekre, hogy ne csináljam. De mit tehettem volna? Apáék kérték, én pedig nem mondhattam mást, minthogy rendben. Egy nőnek egy férfi mellett a helye és rendben is van így, de… nem egy ilyen mellett. Ez messze nem az a szerelem, amiről kicsi koromban álmodoztam. Sőt, ez nem is szerelem. Mások előtt jó képet vágunk, hogy azt higgyék, hogy egy tökéletes pár vagyunk, de közben pontosan tudom, hogy mennyire rosszban is vagyunk mi ketten. Ő, aki mindig megmondja, hogy mit tegyek és én, aki szeretné csillogtatni a tudását a munkájában. Van, amiben nem mondok ellent, de sokszor veszekszünk. Hát tényleg ennyi lenne annak a hercegnőbeli álomnak?
Heroine
Végre lediplomáztam. Ez azt jelenti, hogy elkezdhetek dolgozni. Ennyit legalább sikerült kiharcolnom magamnak, hogy a cégünknél legyek ügyvéd, persze nem a főügyvéd, mint ahogy szerettem volna, ehhez persze még tanulnom is kéne, de legalább valami munkát kaptam. Persze nem olyan, mint ahogy elképzeltem, ennél sokkal többet szeretnék segíteni, de a drága férjem miatt nem lehet. Ellenben ott vagyok és csinálom azt, amit megengednek. Közbe pedig apámnak burkoltan jelezni próbálom, hogy nem jó ez a házasság, de nem hiszem, hogy értené a szándékaim. Annyival tudok könnyíteni a helyzeten, hogy most is sokat látogatok haza, vagy a munkába temetkezem, vagy csak igyekszem nem otthon lenni. Na persze nem mintha nem lenne mindegy, hiszen a férjem csak későn jön, ha hazajön, mert olyan is volt már, hogy nem tette meg.
Közben pedig a család legújabb tagjával is szeretnék foglalkozni, amennyit időm engedi, mert mégiscsak családtag most már és nem szeretném, ha nagyon rosszul érezné magát nálunk. Nem volt a kezdetektől fogva az öcsém, de most már az, így jobb lesz hozzászokni. Nem éppen úgy alakult az életem, ahogyan az szerettem volna, de ahogy azt mondani szokták: The show must go on.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mona Yang
Mona Yang EmptySzer. 1 Júl. - 19:11
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Mona!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Szokták mondani, hogy minden családban megvan az a bizonyos fekete bárány. Ha a fekete bárányt keressük, a ti családotokban azt hiszem kettőt is találunk, az ikrek személyében, akik mindenféle szülői terelgetés és elvárás ellen menve okozzák a felfordulást, amit meg kell próbálni eltussolni. Ezzel szemben Te egészen más vagy, és hogy megmagyarázzam miért is hoztam fel ezt a fekete bárány dolgot, az jutott eszembe, hogy Te is hasonlóképp vagy jelen a családban, csak épp a fehér báránykaként. Követendő példa vagy, aki kamatoztatta a tudását, komolyan vette azokat az éveket, amikor pályaválasztás előtt állt és olyan munkát választott, amiben nőként is megállja a helyét... Vagyis megállná, ha bizonyos értelemben nem lenne rákényszerítve az, hogy jó feleségként elég lesz számára a gyereknevelés. Mona Yang 2624752903
Kalitkába zárt madárka lett belőled, akit köt a házassága és az elvárások, amelyeket az az apa állított, aki maga is oly' sok szabályt megszegett. Talán most kell majd mindenkinek rájönnie arra, hogy ahogyan az ikrek lépten-nyomon kinyilvánítják a véleményüket és ellenérzéseiket a "rendszerrel" szemben, úgy neked is fel kell emelned a szavad és a sarkadra állni. superhero Megmutatni, hogy több van benned, mint amennyit hagyni akarnak és hogy érdemesebb lenne kinyitni annak a kalitkának az ajtaját, téged pedig hagyni szabadon repülni. Mona Yang 2122324058
Színt és rangot hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Mona Yang Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Mona Yang Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Mona Yang 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Mona Yang 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Mona Yang 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Mona Yang
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mona Langford
» god's menu | Mona & Dan
»  Braylen & Mona - Siblings day
» Yang Jian Yi
» Kaiden & Mona - Anno Ausztráliában...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: