New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Anna FOGLALT
TémanyitásAnna FOGLALT
Anna FOGLALT EmptyHétf. Jún. 29 2020, 00:30
Anna Foglalt

Play by:
Odette Annable
Születési hely:
tetszés szerint
Kor:
30 körül
Lakhely:
Tetszés szerint
Szexuális beállítottság:
hetero/bi
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Hivatal/Egészségügy/Kutatás/Művészet
Történetünk:

Egyik kedd reggelén megkérdezted, szabad-e a velem szemben lévő szék és hely a kávézóban. Csendben bólintottam, aztán visszatemetkeztem a tabletembe a szemüveg mögül. Nem szóltunk egymáshoz, miután elfogyasztottuk a reggelit, külön úton s időben a saját dolgunkra tértünk.
Két hét múlva kedden, ismét telített volt minden asztal, ezúttal én mentem hozzád, megkérdezni, hogy szabad-e a veled szemben ülő szék és hely. Ugyanaz az asztal volt, mint két héttel azelőtt. Ugyanúgy nem szóltunk egymáshoz egy köszönésen, és elköszönésen kívül.
Ahogy sűrűsödtek ezek a véletlenek, és a csendben, közösen eltöltött percek, ugyanannál az asztalnál, megszokásunkká vált, hogy minden második kedden, ugyanabban a kávézóban, ugyanannál az asztalnál, várjuk egymást. Aki előbb érkezik, rendeli meg a másik részére a reggelit. Ám továbbra is csendben töltöttük el a reggelinket. Neked is jól esett, s nekem is.

Egyik reggel azonban hiába vártál, s a rákövetkező héten sem jelentem meg, hiába várt téged a szokott asztalon a reggeli, s ahogy beléptél, az italod is. Amikor vissza akartad vinni a csészét, a csészealátét alján egy kis cetlit találtál meg, rajta egy tollal rajzolt virággal és egy szemüveggel.

Ez folytatódott legalább két és fél hónapig, s te kitartóan leültél az asztalhoz.

Amikor most viszont belépsz, már nem csak a szokásos reggelid vár az asztalnál. A teljes képhez hozzátartozik az a srác is, akivel pár hónappal azelőttig közösen töltöttétek azt a pár percet a kávézóban.

Vajon leülsz az asztalhoz, vagy inkább másképp döntesz?

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Anna FOGLALT
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Internal Affair's -Foglalt
»  Age is just a number ... or my destiny- Foglalt
» My love and sanity - foglalt
» It's never too late [FOGLALT]
» ♢ Harley Quinn ♢ [Foglalt]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: