New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 90 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 1 rejtett és 73 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Owen Grady
tollából
Ma 12:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:39-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 11:59-kor
Sara Gloria Castillo
tollából
Ma 11:08-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 07:57-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 05:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Dana Washington - frissítve
TémanyitásDana Washington - frissítve
Dana Washington - frissítve EmptySzer. Május 20 2020, 22:42
A karakter némi frissítésen esett át. Ketten mindenképp várjuk a kisasszonyt:
Természetesen én és Luciano Giovinazzi
Avatárt illetően egyezkedni nem velem kellene hanem majd Lulu-val. Akire ő rábólint az nekem is tökéletes. Dana Washington - frissítve 560292900  Viszont ahhoz mindenképp ragaszkodunk, hogy Dana nem fehér bőrű.
Ha megérkeztél kérlek mindkettőnket keress meg üzenetben! :öribari:


Dana Washington

Play by:
Nathalie Emmanuel/Amandla Stenberg
Születési hely:
New York
Kor:
25-26
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
”pasifaló” hetero
Családi állapot:
”mindig szerelmes”
Csoport:
művészet
Történetünk:

Dana egy életvidám, valódi pörgős csajszi, aki sosem fogja vissza a véleményét, aki szókimondó, mindemellett pedig az egyetlen akire tudom, hogy bármikor számíthatok. A barátságunk nem túl régi, mindössze öt éve ismerjük egymást. Közösen kezdtük a gyakornoki éveinket a Freeman Colors stúdióban mint sminkesek. De amíg elsősorban engem a film illetve a maszkmesteri munka érdekel, addig Danát jobban vonzza a divat és a szépségipar. Imádom, ahogyan az élethez hozzááll, ahogyan élvezni tudja azt, és még a legrosszabb helyzetből is a legjobbat igyekszik kihozni.Kedvenc mondása: “Soha nem lehet olyan szar az élet, hogy te ne találd meg benne azt az egyetlen jót, amiért érdemes élni, kisanyám.” Ez egyébként az egyik szavajárása: kisanyám….neki mindenki kisanyám vagy kisapám. Éppen olyan stílusban és éllel tudja kiejteni ahogyan a gettóban a sokat látott mamasziták. Egy évvel ezelőtt, 2019 nyarán Barcelonában jártunk a stúdió megbízásából egy filmforgatáson. Három hetet töltöttünk a városban, ami idő alatt Dana rendszeresen bulizott, engem viszont csak az utolsó este tudott kirángatni, azt is nagy vonakodva. Elmosta az eső azt a bizonyos estét, de akkor történt velem életem meghatározó élménye: beleszerettem valakibe akit mindössze öt másodpercre láttam, de azokat a szemeket azóta sem tudtam kiverni a fejemből. Még a két éves kapcsolatomat is feladtam miatta, amit Dana nem nézett éppen jó szemmel, de valahogyan mégis bízott bennem, ezért pedig hálás voltam neki. Rendszeresen eljárunk együtt az edzőterembe, többször megfordulunk színházban, vagy a Broadwayen. Dana odáig van a romantikus filmekért, és leginkább olyankor jön elő rajta a nézhetnék, amikor az éppen aktuális pasijával szétmennek. De sosem szomorkodik egy-két napnál többet. Nem hisz az állandó kapcsolatokban.Hehe, mert még nem találkozott az igazival, de feltett szándékom, hogy a föld alól is előkerítem neki, aki úgy passzol hozzá mint a borsó meg a héjja. Erre pedig meg is van az esély, miután megérkezett Amerikába az én Matteom gyerekkori barátja. Azt hiszem Luciano és Dana tökéletesen kiegészítenék egymást. Bizony….mint a borsó meg a héjja.Dana imádja a meleg áfonyás pitét vállalhatatlanul sok tejszínhabbal, a Hair musical összes betétdalát kívülről fújja, és feltett szándéka, hogy egyszer rendez ez valódi házibulit álá Woodstock. A zenei ízlése is inkább a retro felé húz. Remek táncos, és még remekebb énekhanggal áldotta meg az ég (velem ellentétben). Néha úgy érzem mintha ezer éve ismerném, mintha mindig is ő lett volna a legjobb barátnőm. Tudja, hogy híres szülők gyerekeként nekem sosem volt könnyű  a barátkozás, de ezt is, mint mindent egy vállvonással elintézi: “Na és kisanyám? Az apukád szívdöglesztő ötvenes az anyukád meg egy csodaszép tarka virágcsokor azokban a színes ruháiban és a mesekönyvei észbontóak. Ne aggódj, ha nem lennének ismertek nekem akkor is te lennél a legjobb csaj egész New Yorkban. Még akkor is ha néha végzetesen hibbant tyúk vagy.” Hát ő lenne Dana. Ugye nem lehet nem imádni? //Kedves Leendő Danám! Szeretném ha tudnád, hogy nagyon várlak! De nem csak én, hanem most már Lulu is.Dana tényleg egy egyszerű csaj, és tényleg nagyon vidám, pont ezért szeretem, és ezért passzolunk össze. Ezt a tulajdonságát szeretném megtartani. De az egyensúly maradjon meg, mert semmiképp sem ribancos, semmiképp sem közönséges. A keresztnév szeretném ha maradna, mert így emlegetem, a családnév szabadon változtatható, ha nem tetszik. Várunk. Dana Washington - frissítve 3874598021 //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dana Washington - frissítve
Dana Washington - frissítve EmptySzer. Május 20 2020, 22:59
Dana Washington

Play by:
Nathalie Emmanuel/Amandla Stenberg
(alkudható kettős beleegyezéssel)
Születési hely:
New York
Kor:
25-26
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
hol így-hol úgy
Csoport:
művészet
Történetünk:
2019 nyara, Barcelona. A hold fényében fodrozódó víz, a kikötőben sorakozó hajók határolta stégek. Fülledt meleg, amit, még ha nyirkos, párás levegővel vegyítve szívtak is be, nem volt fontos, hiszen elenyésző, kellemetlen apróság volt csupán. Latin dallamok, táncra perdítő ritmusok. Koktélok, hideg, hűsítő italok. Az emberek, többségében fiatalok által megtöltött utcák, mólók -ismeretlenek százai, mégis együtt szórakoztak.
Te is, pont, mint én, egyike voltál az összecsődült tömeg alkotóelemeinek -te Olivia, én Matteo oldalán. Senki nem gondolta volna, hogy az átmulatott, majd viharba forduló forró nyári este egy szerelmi történetbe fog torkollani. De nem a miénkbe.
Hiszen nem mi voltunk azok, kiknek tekintetei, még ha csak pár futó másodpercre is, de egymásba akadtak, hogy közel egy évvel később is ugyanabban az eksztázishatásban tudjunk áradozni a megbabonázó lélektükrökről. Mi, a rózsaszín ködfellegeket elhessegető, hangos lelkiismeretek, mint végül kiderült, kudarcot vallottunk. Ugyanazon szerepet töltöttük be, de két külön személy életében -ez az egy az, ami összeköt bennünket...
...még. Nem ismerlek Téged, mint ahogy te se engem. Az viszont, hogy találkozzunk, teljességgel elkerülhetetlen, és annál is inkább tökéletesen megkomponált a két jómadár közbenjárásának köszönhetően. Hogy mit ígér nekünk az eljövendő ismeretség, bízzuk a sorsra -talán a mellékszereplőknek is jut boldogság ebben a könnyed, nyári történetben.

//Az én részem a hölgyemény hirdetését illetően ennyi volna -még ha nem is különösebben szokványos Rolling Eyes Dana és Luciano személyiségüket, gondolatvilágukat tekintve meglehetősen hasonlóak, így a barátságon túl egy lassabban kibontakozó kapcsolatot, illetőleg, mivel elmondásuk szerint egyikőjük se vágyik komolyabbra, egy se veled-se nélküled viszonyt is el tudok képzelni -de csak semmi hajtépés-ajtócsapkodás-egymáshoz tányérokat dobálás Dana Washington - frissítve 3673325056 Danat Matteoval kiegészülve jelenleg hárman is nagyon várjuk, hogy az életvidám, pörgős, szókimondó jellemével bearanyozza a napjainkat, úgyhogy, ha egy kicsit is megihletett a hölgyemény, egy pillanatig se habozz a regisztrálással! Dana Washington - frissítve 2624752903  Dana Washington - frissítve 3672866238
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Dana Washington - frissítve
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Flor & Belle || One day in Washington D.C.
» Bluebell & Joe ~Washington, D.C. ~birthday party~
» at your mercy - Dana/Lio
» sun's coming up -- dana & lea
» Dana Rosenfield

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: