New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Don't stop believing
TémanyitásDon't stop believing
Don't stop believing EmptySzomb. Márc. 11 2017, 17:13

Artemis Nightfall

Be the one who are special


Karakter típusa: saját
Teljes név: Artemis Nightfall
Becenevek: Missy, Arte
Születési hely, idő: New York, 1995. Dec. 24.
Kor: 21
Lakhely: Queens
Szexuális beállítottság: Aszexuális
Családi állapot: Szingli
Csoport: Diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Ha dolgozik//Munkabeosztás: New York Academy of the Dramatic Arts
Ha dolgozik// Munkahely: -
Hobbi: Éneklés, Twitterelés, Snapelés
Tudjátok annyira felesleges bemutatni valakit, az az izgalmas, ha nem ismerünk valakit, ha tartogat valami izgalmasat, mindig meglep valami újjal. Én magam sem vagyok mindig ugyanolyan, tartogatok meglepetéseket és kiszámíthatatlan vagyok, az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig ugyanolyanok legyünk.. Sosem mások hibáiból tanultam, szerettem volna mindent megtapasztalni.
Szeretek leterhelve lenni, szeretek sokat dolgozni és sok mindent vállalni, nem szeretem, ha minden annyira nyüzsis és terhelő. Az iskolában is próbálom a legtöbbet kihozni magamból, minden tanár nagyon kemény és nem egyszer kaptam meg, hogy ha nem tetszik valami, akkor mehetek el onnan.. természetesen rengeteg negatív kritikát kapok, de én nem sértésnek veszem őket, hanem egy építő dolognak, megtanítják így, hogy milyennek kéne lennem, hogy mit kéne tennem, hogy jobb lehessek.
Nagyon szeretek barátkozni és imádom, ha olyan emberekkel ismerkedhetek meg, akik szeretnek sokat beszélni. Rengeteg barátom van és tudom, hogy van egy olyan mag, ami akkor is mellettem lenne, ha nem lennék éppen olyan gazdag és híres. Itt meg is említem az egyik legjobb barátnőmet, Elisat. Na de lassan itt az ideje, hogy ezt befejezzem, majd találkozunk egy előadáson, egy filmben vagy nem is tudom, addig is sziasztok!


Be the one who are happy and truth

Nem is tudom, hogy mit meséljek el nektek, mert az egész életemmel nem foglak titeket untatni, hanem kis részleteket hozok, amikből megértitek, hogy miért lettem olyan ember, amilyen most vagyok.. Sok minden segített, hogy ezt az utat válasszam, de kiemeltem a legfontosabbakat nektek.

Emlékszem a kis házra, amiben a nagyi lakott messze a várostól, mindig hozzá mentünk le hétvégére és most is itt állok, de már nem lakik senki sem itt, mert a nagyi meghalt. Súlyos betegsége volt, agydaganat és az orvosok nem tudták kezelni..Penny még nagyon fiatal volt akkor, amikor a nagyi eltávozott és én sem emlékszem rá annyira, amennyire kellene. Mindig mosolygott, annyira aranyos volt és rengeteg pénzt nyomott a zsebembe, amikor csak tudott. Minden egyes előadásomon -kis sulis előadások, mint a Hamupipőke és stb.- ott volt, sosem hagyott ki egyet sem, csak akkor, amikor megbetegedett.. Olyan helyen volt a daganat, amit nem tudtak kivenni, így értelem szerűen belehalt, mert elszorította az agynak azt a részét, melyek a belsőszervek működésért felelősök. Azt kérte tőlem, hogy mindig egyen vidám és nevessek sokat, mert a nevetésem olyan, akár az angyalok csilingelése.

Talán tíz éves voltam, amikor már a nagyi nem volt többet és elhatároztam, hogy nem fogok egyetlen előadáson sem szerepelni, de anyukám nem hagyta, azt kérte, hogy folytassam, mert van tehetségem benne. A legszomorúbb a drámatanárom volt, amikor elhagytam a csoportot és nem folytattam tovább azt, amibe belekezdtem.. Sajnáltam, de nem akartam folytatni, mert láttam azt a széket, amiben anno még  nagyi ült. Egyszer elhívott külön az édesanyám, átadott egy levelet, amit még a nagyi írt, kételkedtem, mert azt hittem, hogy ő írta ezt, hogy rávegyen arra, hogy csináljam tovább, de felismertem a kézírást és éreztem a nagyi szagát.. Igen, szinte a nagyim miatt vagyok olyan ember, amilyen most vagyok, ő indított el ezen az úton és miatta tartok ott, ahol vagyok.

Szerettem az iskolás éveimet, szerettem suliba járni mindig is, csak azt nem szerettem, ha valakit ok nélkül bántanak vagy esetleg valaki beképzelt.. Mindig is a kedvelt személyek közé tartoztam, akit nem érdekelt, ha valaki kibeszél és rosszakat mond rá a háta mögött, nem foglalkoztam velük és inkább választottam a "lúzerek" asztalát, mint a "menőkét". Nagyon sok érdekes embert ismertem meg, de most nem is ez a lényeg, hanem az, hogy miért kezdtem ezt elmesélni.. Volt egy fiú, volt egy fiú az iskolában, aki olyan sötét alak volt, sosem nevetett és mindig egyedül ült, mindenkivel bunkó volt és gonosz.. Próbáltam kicsit felvidítani, kedveskedni vele és szebbé tenni a napjait és ez most nem, nem egy tiniszerelem, hanem egy különös barátság.. A fiúnak borderline személyiségzavara volt és mániás depressziós, figyelnem kellett minden egyes tettemre és szavamra, mert képes volt depresszióba esni egyetlen bunkó gesztustól.. nagyon érzékeny volt és hamar felkapta a vizet, nehéz volt közel kerülni hozzá, de egyik nap csak megtört a jég és minden megváltozott, barátokká váltunk.. Ekkor tanultam meg, hogy nem szabad semmit sem feladni, mert minden egyes erőfeszítésünknek értelme van.

De rólam most ennyi elég, majd még elárulok részleteket, megtudhatsz rólam többe tis, ha türelmes leszel és olvasol a sorok között. Köszönöm a figyelmet!

mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Don't stop believing 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Don't stop believing Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Don't stop believing Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
TémanyitásRe: Don't stop believing
Don't stop believing EmptyVas. Márc. 12 2017, 17:38

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Missy! Very Happy
Nem leszek hosszú, mert még sokan várnak elfogadásra, szóval, tudom, hogy ezt megérted. Tetszik a karakter, akit megálmodtál és kíváncsi vagyok, medig visz majd az álmát, felér vajon a csúcsra, vagy megpihen néhány méterrel lejjebb? Ez a jövő zenéje és bármi is lesz, tudod, hogy Eliza ott lesz neked, hiszen te is ott voltál neki anno. Bár szerintem lánykám nem fogja fel, mennyit is ér a barátság kettejük között, de tudod milyen, teljesen a közösségi médiában éli az életét, kérlek nézdd el tőle, sőt, próbáld meg néha kiszakítani ebből, hogy megláthassa a világ szépségét maga körül.
A nagyid biztos büszke rád, hogy mégsem hagytad abba azt, amit szeretsz csinálni. Foglalóznod nem kell, szóval csak hódítsd meg a játékteret! Very Happy


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Don't stop believing 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Don't stop believing
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» You dont know me
» please, dont hit me┃abe & rea
» There is nothing you dont know
» I can't stop me
» I can't find a way to stop the clock

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: