New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Tamara Pearce
TémanyitásTamara Pearce
Tamara Pearce EmptyPént. Május 01 2020, 13:33
Tamara Pearce

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Tamara Pearce
Becenevek:
Tammy
Születési hely, idő:
Chicago, 1983.02.16.
Kor:
37
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
egyedülálló / randevúzik valakivel
Csoport:
üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
University of Illinois, Chicago - business and management / végzett
CUNY, Baruch College - real estate studies / végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
ingatlaniroda tulajdonos
Ha dolgozik//Munkahely:
Pearce Real Estate
Hobbi:
tánc, portré rajzolás (fantomkép készítőnek is elmehetek), darts, sakk (amatőr szint)
Play by:
Emily Blunt

Jellem

Miért kezdtem el ingatlan eladással és kiadással foglalkozni?
Erre a válaszom az, hogy mindig érdekelt az ilyesmi. Valahogy az üzleti rész mellett sokkal többet tud meg az ember, mind önmagáról, mind a vevőkről és bérlőkről. Ugyan még csak három éve foglalkozom ingatlanokkal, előtte hosszú éveken át egy multicégnél dolgoztam, először menedzserként, aztán részlegvezető-helyettesként. Nagyot léptem, de sok év telt el közöttük.
Miért hagytam ott ezt a kiváló helyet, pozíciót? 
Nem elhagytam. Kirúgtak. Rossz döntést hoztam. Igazából magamat sodortam a meredek szikla szélére. Nem voltam jó lelki állapotban, megtört engem az édesapám halála, valamint a szakításom az akkori barátommal. Lehettem volna erősebb is. Nem voltam. Hibáztam azzal, hogy lerészegedtem párszor. Ezt nem tűrhették el. Jogosan tették. Én is tudom. El lehet ítélni a gyengeségemért.
Milyen vagyok valójában?
Határozott, céltudatos, makacs, jólelkű, megértő. Nagyjából ezek lennének a főbb tulajdonságaim. Vagy ragaszkodjunk ahhoz, hogy ezek gyermekkorom óta szorosan végigkövetnek. Botlásaim mindig voltak, a döntéseim valóban nem mindig voltak átgondolva, megtervezve. Nem vagyok az, aki ne ismerné be, ha valami nem sikerül. Bizalmasommá válni nem egyszerű, de nem lehetetlen. Munkámból adódóan természetesen szeretném, ha bíznának bennem az emberek, hiszen a legjobbat szeretném nekik. Van romantikus, szenvedélyekkel teli oldalam, azt azonban nem sokan látták még eddig. Nem is nagyon vagyok oda érte, mert könnyedén túlsúlyba lendülnek a nyálasabb, 'romcsikomcsi', azaz romantikus-komédia filmekből előszedett jelenetek. Persze, néha jó hinni a csodákban, a kellemes és üdítő dolgokban.
Mit teszek azért, hogy mindenki elégedett legyen azzal az ingatlannal, amit találok neki?
Mindennek utánanézek. Mindent megszerzek hozzá. Lecsekkolom jogilag. Van ingatlanjogban jártas ügyvéd ismerősöm. Én sem szeretnék illegális dolgokba belekerülni. Teljes bizalmat szeretnék, valamint úgy hátradőlni minden este, hogy ez a nap is egy nagyon jó volt.
Milyen előnyét, hátrányát élvezhetem én ennek?
Előnyei: sok embert megismerhetek, akik különféle szakmák és hivatások 'gazdái', amelyek kedvezőek lehetnek számomra a továbbiakban is. Plusz: megismerhettem valakit, akivel randizni kezdtem, közös ismerős által.
Hátrányai: a munkaidővel nincs probléma, néha ugyan nagyon korán vagy épp későn ér rá a vevő/bérlő, de ez mit sem számít, ha sikerül az üzlet. Plusz: ha van riválisod, akkor keményebbnek kell lenni.

Múlt

A mai napon több ingatlant is bemutattam, most itt a délután öt óra és az utolsóra készülök. Kissé el vagyok fáradva, talán frusztrált is amiatt, mert a bejövő hívásaimat, amik nem munkaügyesek voltak, azokat ki kellett nyomnom, mert koncentrálnom kellett. Greenwich Village-be kocsikáztam, ahol az az eladó tetőtéri lakás található, amit el szeretnék adni végre. A volt lakástulaj egy nagyon kedves idős hölgy volt, rám bízta, hogy adjam el, de sajnos nemrég elhunyt. Ez is egy oka annak, ha valaki nem akar beköltözni, pedig szép, felújított lakás, de nagyon úgy néz ki, ha haláleset történik egy ingatlanban, - de most nem erről van szó, hiszen egy kórházban halt meg a hölgy -, az hátrányként szolgál. Viszont hallottam olyanról is, hogy pont az vonz valakit, ha valami csúnya, brutális esemény történt egy ingatlanban.
Nemrég történt, hogy valakit megismertem egy ilyen alkalomadtán, akivel azóta randiztunk is már. Draden Aisling. Igazából érdekes mód, nem is ő volt az én ügyfelem, hanem egy kollégája, akit elkísért. A legijesztőbb, legfurcsább az egészben az volt, hogy tudtam, miféle hivatást űznek ők ketten... lélekbúvár, agyturkász. El sem tudom képzelni, hogy mennyire próbálhattak kielemezni engem. Rá sem merek kérdezni.  
Nem tudom, hogy én vagyok az a fajta, aki mindenhová szeret előbb, jóval előbb odaérni? Annyira süt a nap, hogy nem látom a telefon kijelzőjén a pontos időt, de azt hiszem, nemsokára ideér a remélhetőleg végleges vevő. Kicsit hunyorítok, amikor leveszem a napszemüvegem. Egy alak bukkan fel a távolban, szerintem ő lesz az. Gyors léptekkel teszi meg a köztünk lévő távolságot, aztán alighogy odaér, nyújtja a kezét.
- Jó napot! Eric Wheeler vagyok. Ön bizonyára Ms. Pearce... remélem nem késtem! - kicsit furcsa ez a fickó, állapítottam meg magamban.
- Jó napot, Mr. Wheeler. Igen, én vagyok, és időben ért ide. Úgy hiszem, menjünk is fel - nyitottam ki a bejárati ajtót, aztán a lépcsők felé indultunk el. - Az épület még az '50-es évek közepén épült, nincs lift, két emelet van meg a tetőtér lett kialakítva a '80-as évek végén - lépdeltem felfelé, ő követett. Csendben maradtam, amíg fel nem értünk, mert igazából nem volt miről beszélnem jelenleg, s nem volt kedvem kérdezősködni. Szerintem már tudta, milyen környék ez, mi van a közelben, mert manapság ezeket könnyen és gyorsan megtudhatjuk a netet böngészve. - Ez pedig itt a lakás - kulcsot a zárban elfordítottam, aztán be is jutottunk a tágas előtérbe, ami egybefügg a nappalival és konyhával. - Itt van egy beépített szekrény, gardrób. Mellette közvetlen a fürdőszoba - hagytam, hogy benyisson ő, aztán ha benézett, továbbindultam vele együtt. - Tavaly lett felújítva - intéztem hozzá eme kijelentést, ami fontos értékű lehet számára.
- Még nem is láttam az egészet, de ez a hatalmas tér nagyon tetszik. A konyha nem az én szekcióm egy lakásban, de hátha felfogadok egy bejárónőt, aki főzőcskézik majd - nevetett fel, aztán én sem fogtam vissza. - Mehetek? Körbenézni? - jeleztem, hogy persze, azután én is ballagtam mögötte, láttam hogyan leskelődött mindenfelé, mintha már berendezte volna bútorokkal, növényekkel, elektronikai cuccokkal az egészet.
- A terasz elérhető innen a nappaliból, valamint az egyik hálószobából. A másik hálószoba remek irodahelyiségnek - lelkesen mondtam neki mindezt, mert hátha ezzel is segítem a választását. Nagyon hasonlít apukámra, lehet ezért is szimpatizálok vele azóta, hogy legutóbb az irodába találkoztam vele. - Hogy tetszik, Mr. Wheeler? - kérdeztem meg szerényen, de mosolyogva.
- Tudja, Ms. Pearce, először azt hittem, nem nekem való ez a városnegyed, de most megváltoztatta a véleményem erről. Ön is, a lakás is - ilyet se mindig hall az ember, de tudom, hogy folytatni kívánja a mondandóját, ezért csak ott állok és várok. - Megveszem! Nem viccelek. Megveszem! - először meg akart ölelni, de aztán csak kezet ráz velem, nagyon boldog lett az arca.
- Nagyszerű! Nagyon jó, örülök! - örömömre szolgál, ha valaki ennyire boldog.
- Ne haragudjon, de most el kell mennem, vár a munka még, viszont szeretnék minél hamarabb beköltözni. Holnap elérhető lesz az irodájában? Bemennék, ha nem probléma! - sietősre vette a dolgot, de megértem.
- Abszolúte, megfelel. Jöjjön bármikor, aztán minden papírmunkát elintézünk. Viszlát holnapig, Mr. Wheeler! - köszöntöttem el, ő már viszont lehet azt nem hallotta meg.
Én még ott maradtam a lakásban, nem sokáig, mert nincs keresnivalóm itt már, de nagyon jó véget ért ez a nap. A telefonomra tekintek, ahol visszanéztem, hogy vagy négy embert is fel kell hívnom valamikor. Majd egyszer. Egyikük sem élvez prioritást. Csinálok pár ilyen beszív-kifúj mini-légzési technikát, eléggé kivagyok ettől a naptól, most már lazítani kell.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Tamara Pearce
Tamara Pearce EmptySzomb. Május 02 2020, 13:45
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Tamara!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Pályát váltani nem mindig egyszerű művelet, Te, Tamara mégis sikeresen vetted az akadályt és azt hiszem a megpróbáltatások ellenére igenis sikerült megmutatnod, hogy milyen fából is faragtak. Lehet, hogy az élet, apád halála, illetve a volt partnereddel való szakítás nem jöttek a legjobbkor, mégis talán épp erre a kibillenésre volt szükség ahhoz, hogy mostantól azon az úton járj, amin lenned kell. Hiszen olyan munkát végzel, amit szeretsz és még sikeres is vagy benne!  Tamara Pearce 3673325056
Bevallom, sosem gondoltam az ingatlanügynöki hivatásra úgy, ahogyan azt Te bemutattad. Pedig nagyon is igazad van abban, hogy nem csak az a fontos, hogy jó beszélőkéd legyen, hogy tisztában legyél a szakmád alapjaival és a piac újdonságaival is. De roppant fontos része az is, hogy az embereket, az aktuális klienseket rövid idő alatt kiismerd annyira, hogy a megfelelő opciókat tudd bemutatni számukra. Tamara Pearce 2624752903 Ha ebből a szempontból nézzük a dolgot, talán Te is legalább annyira jó emberismerő kell hogy legyél, mint egy terapeuta vagy pszichológus. Most, hogy egy teljes véletlennek köszönhetően olyan emberre találtál, aki a munkád mellett még boldogabbá tehet, nincs más hátra, csak hogy elengedd a múltat és a hullámvölgyet, ami miatt új pályára léptél, s élvezd az új helyzetet! Tamara Pearce 4146035580
Színt és rangot hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tamara Pearce Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Tamara Pearce Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Tamara Pearce 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Tamara Pearce 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Tamara Pearce 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Tamara Pearce
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Draden & Tamara
» Tamara Woods
» Tamara Sandberg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: