New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 80 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 80 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Moira Winston
TémanyitásMoira Winston
Moira Winston EmptyKedd Ápr. 21 2020, 17:59
Moira Winston

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Moira Celeste Winston
Becenevek:
Moira
Születési hely, idő:
1995. május. 01, New York
Kor:
25
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Eljegyezve
Csoport:
Művészet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Nincs
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Munkanélküli jelenleg, gyermeket nevel, az számít?
Ha dolgozik//Munkahely:
Magdalena Lily Winston mellett, boss baby.
Hobbi:
Festészet, Fotózás
Play by:
Gabriella Wilde

Jellem

1. Tesz meggondolatlan megjegyzéseket vagy vádló kijelentéseket, amelyeket később megbán?
IGEN
2. Amikor mások zavarba jönnek, ön egészen higgadt marad?
TALÁN
3. Lapozgat puszta szórakozásból vasúti menetrendeket, telefonkönyveket vagy szótárakat?
NEM
4. Ha döntést kell hoznia, befolyásolná, hogy kedveli-e az érintett személyt vagy sem?
TALÁN
5. Kettő vagy kevesebb gyermeket szeretne a családjában, noha egészsége
és jövedelme többet is engedne?

IGEN
6. Megrándulnak néha az izmai minden logikus ok nélkül?
TALÁN
7. Szeretne inkább olyan pozícióban lenni, ahol nem terheli a döntéshozatal felelőssége?
IGEN
8. Mások kiszámíthatatlannak tartják a cselekedeteit?
IGENTALÁN
9.Ön szerint több pénzt kellene költeni társadalombiztosításra?
NEM

10. A többi ember nagyon érdekli önt?
IGEN
11. Inkább monoton a hangja, mint változó magasságú?
NEM
12. Általában hagyja, hogy a másik személy indítsa el a társalgást?
TALÁN

13. Könnyen felkelti az érdeklődését más emberek beszélgetése?
NEM

14. Visszatartaná-e a vadászattól vagy a horgászattól az a gondolat, hogy fájdalmat okoz a vadaknak, kisebb állatoknak vagy a halaknak?
IGEN IGEN IGEN
15. Gyakran cselekszik úgy, hogy nem számol a lehetséges veszéllyekkel?
IGEN
16. Lassan beszél?
TALÁN
17. Általában nyugtalankodik amiatt, hogy meg kell óvnia egészségét?
IGEN

18. Egy váratlan esemény hatására megrándulnak az izmai?
TALÁN?
19. Kéréseit általában udvariasan intézi alkalmazottaihoz, rokonaihoz vagy diákjaihoz?
IGEN
20.Ön szerint képes volna kapásból helyes ítéletet alkotni valamiről?
SZERINTEM IGEN, DE VALÓSZíNŰLEG NEM
21. Még mindig aggasztják múltbeli kudarcai?
IGEN
22. Előfordul, hogy napokig szokatlanul aktívnak találja magát?
IGEN
23.Zokon veszi, ha mások meg akarják mondani önnek, mit tegyen?
IGEN
24. Általában nehezére esik „bevallani a dolgot”, és vállalni érte a felelősséget?
TALÁN
25. Inkább szűk, közeli barátokból álló baráti köre van, mint széles baráti és ismerősi köre?
IGEN
26. Az élete állandó küzdelem a túlélésért?
IGEN
27. Gyakran énekel vagy fütyörészik puszta szórakozásból?
NEM
28. Barátai melegszívűnek tartják?
IGEN (REMÉLEM)
29. Inkább adna utasításokat, mint kapna?
NEM
30. Élvezi elmondani az embereknek a legújabb botrányt munkatársairól?
NEM
31. Egyet tudna érteni a „szigorú fegyelemmel”?
NEM
32. Nagy gondot okozna önnek az a gondolat, hogy valamit teljesen elölről újra el kell kezdenie?
TALÁN. MEGÉRNÉ?
33. Próbál másokat megnevettetni és mosolyra deríteni?
IGEN
34. Úgy érzi, könnyű kifejeznie érzelmeit?
TALÁN (MILYEN KÉRDÉS EZ?)
35. Tartózkodik a szemrehányástól, ha a másik személy elkésik a megbeszélt találkozóról?
IGEN
36. Néha ünneprontónak tartják?
IGEN
37. Úgy véli, vannak olyan emberek, akik kifejezetten barátságtalanok önnel szemben, és ön ellen dolgoznak?
IGEN
38. Belátná-e, hogy nincs igaza, csak hogy „megőrizze a békességet”?
IGEN (GYAKORLOTT VAGYOK BENNE)
39. Csak kevés olyan ember van, akit tényleg kedvel?
IGEN (MÉG ANNÁL IS KEVESEBB)
40. Ritkán boldog anélkül, hogy különösebb oka lenne rá?
IGEN
41. Végigjárja az embereket egy társas összejövetelen?
TALÁN
42. Tesz ésszerű óvintézkedéseket a balesetek megelőzésére?
TALÁN
43. Nyugtalanítja a gondolat, hogy mások előtt kell beszélnie?
NEM (SZERETEK BESZÉLNI)
44. Ha a boltban látna egy árucikket, amelyet szemmel láthatóan tévesen alacsonyabbra áraztak be, mint a valódi ára, megpróbálna hozzájutni azon az áron?
TALÁN
45. Gyakran érzi úgy, hogy az emberek a háta mögött önre néznek, vagy önről beszélnek?
IGEN
46. Ön mindig bajba keveredik?
TALÁN ( NEM MINDIG, DE ELŐFORDUL)
47. Érez konkrét gyűlöletet vagy félelmet valakivel vagy valamivel szemben?
IGEN
48. Jobban szeret néző lenni, mint részt venni valamilyen aktív sportban?
IGEN
49. Úgy érzi, könnyű pártatlannak lenni?
NEM
50. Családja többi tagjával szemben szigorúan rögzített, udvarias viselkedésmódot követ?
IGEN
Múlt
A lelkem marcangoló fájdalom és kétségbeesés nem akar szűnni. Talán már mindig az életem része marad, bármit is teszek folyamatosan belém hasít a szűnni nem akaró fájdalom. Hibáztam már életemben néhányszor, van amiből tanultam is, van, ami örökre megbélyegezte az életem. Dühös vagyok magamra, amiért gyenge vagyok és gyarló, amiért egy éve már, hogy folyamatos bűntudat az életem. Próbáltam úgy tenni, mintha a lelkem tépő és szívem facsaró érzések nem léteznének, ideig-óráig működött is a dolog, de amikor egyedül maradok gondolataimmal ismét olyan erővel söpör végig rajtam, hogy képtelen vagyok védekezni ellene. Lebénulnak végtagjaim, szaporán kapkodom a levegőt és a sírás keservesen tör fel mellkasomból, szabad utat engedve a lávaként végigfolyó könnyeimnek. Azt hittem, hogy az idő és a távolság segít, abban bíztam, hogy minden könnyebb lesz, ha távol vagyok tőled és nem érzek késztetést arra, hogy felkeresselek. Tévedtem. Semmi nem lett könnyebb, sőt...azóta nem találom a helyem a világban.
Ülök az üres vászon előtt és gondolataimba merülve figyelem a fehér anyagot. Lassan egy éve már, hogy nem fogtam ecsetet a kezemben. Minden alkalommal, amikor megpróbáltam alkotni valamit az arcvonásaid köszöntek vissza rám az anyagról. Kezem anélkül idézte fel őket, hogy észrevettem volna. Aztán minden alkalommal dühösen téptem szét a vásznat és megfogadtam, hogy soha többé nem veszem kezembe az ecsetet. Most mégis itt ülök, és próbálok kezdeni valamit a bennem rejlő tudással, de agyam leblokkol és bármennyire is próbálok alkotni valamit, bármit, nem megy.
Itt vagyok, ebben a hatalmas lakásban egyedül, csend honol minden szobában, csak a madarak éneke szűrődik be odakintről és én mégis képtelen vagyok koncentrálni.
Dühösen hajítom el az ecsetet a sarokba, sírnék, üvöltenék, toporzékolnék akárcsak egy kisgyerek, felhívnálak telefonon, hogy elmondjam itt vagyok. De nem teszek semmit, csak magamba roskadva ücsörgök és gondolkodom. Rád gondolok. Arra a sok szép emlékre amiket megéltünk együtt, arra a csodálatos két évre, amikor megtapasztaltam az életet. Az első találkozásunkra, az első randinkra, a legelső alkalomra amikor megcsókoltál. Vajon te emlékszel ezekre a pillanatokra vagy csak gyűlöletet érzel irántam? Megérteném. Én viszont úgy emlékszem minden pillanatra, mintha csak tegnap lett volna. A nevetésedre, a pajzán vicceidre, a tekintetedre amivel minden egyes alkalommal levetkőztettél amikor csak megláttál. Az együtt töltött éjszakákra és minden közös reggelre. Emlékszem arra a napra is amikor megkérted a kezem én pedig gyáva módon nemet mondva egy másik férfihoz menekültem. Ujjaimat végigjáratom a gyűrűn, amit azóta is a nyakamban hordok. Bár az ujjamon egy sokkal nagyobb és fényesebb karika csillog, számomra mégis az a legfontosabb amit tőled kaptam. Megijedtem. A fájó és gyötrelmes igazság az, hogy féltem és engedtem, hogy a családom hozza meg a döntést helyettem. Mint olyan sokszor az életemben, akkor is fejet hajtottam az akaratuknak.
Hangos gyereksírás töri meg a lakás csendjét, ez pedig józanító hatással van rám. Amíg ő az életemben van, nem engedhetem meg, hogy akár egy percre is feladjam. Nem tudom, hogy mennyi időnk van együtt. Gyors léptekkel szelem át a nappali és a gyerekszoba közti távolságot. Mosolyognom kell amikor megpillantom a kislányomat a kiságyban. A kislányunkat. Magdalena sok mindenben hasonlít rád, minden egyes alkalommal amikor rá nézek eszembe jutsz. Biztosan nagyon szeretnéd. Tőled örökölte a mosolyát, a szemeit, és bár még nagyon pici de már most megmutatkozik rajta, hogy olyan csökönyös lesz, mint te. Sajnálom, hogy elvettem tőled annak a lehetőségét, hogy megismerd őt. Mielőtt két csíkot mutatott volna az a bizonyos teszt, sosem játszottam el annak a gondolatával, hogy szeretnék anya lenni, váratlanul ért a felismerés és nem tudtam mit kezdjek vele. Nem voltam biztos abban, hogy te hogyan reagálnál, hiszen néha még saját magadról sem tudsz gondoskodni, hogyan nevelnél fel egy gyereket? Önző vagyok tudom.
Magamhoz ölelem a kislányt, az élet furcsa fintora, hogy fogalmam sincs meddig leszek képes a karjaimban tartani őt.
Sclerosis Multiplex. A terhességem második fázisában jártam, amikor sorozatos rosszullétek miatt mentem kivizsgálásra. Azóta minden lehetséges oldalt átböngésztem, hogy minél többet megtudjak a betegségemről. Az élet csúnya tréfája, hogy boldog és kiegyensúlyozott életet akartam a gyerekünknek, és nagy valószínűséggel néhány év múlva már arra sem leszek képes, hogy megkössem a cipő fűzőjét. Nem fogom tudni biciklizni tanítani, nem tudom elkísérni az iskolába, nem leszek képes arra, hogy megfésüljem a haját. A barátai csúfolni fogják majd a rokkant anyja miatt, nem lesz akivel megbeszélje a problémáit, nem tapsolhatok majd a lediplomázása idején. Nem taníthatom meg festeni, nem lehetek az anyukája.
Azt szeretném, hogy te majd meséld el neki milyen voltam. Táncolj vele úgy ahogyan velem, fésüld meg a haját, vegyél neki kiskutyát, vigasztald meg ha sír, kösd be a cipő fűzőjét, sétáljatok a parkban, ússzatok a tengerben, fagyizzatok, nevessetek, üldözd el mellőle a pasikat, legyél a támasza, kísérd majd az oltár elé, énekelj neki dalokat és miközben megéled vele mindezt, mesélj rólam.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Moira Winston
Moira Winston EmptyCsüt. Ápr. 23 2020, 13:43
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Moira!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nem egy mindennapi megoldást választottál a karaktered bemutatására, akad pár kérdőíves jellemzés, de olyat talán még nem nagyon láttam, ami ilyen tömör igen-nem-talán válaszokkal operált volna. A kérdések témája viszont sok olyan kört is érint, amit mások nem igen szoktak;s ehhez hozzávéve a múltas leírást is, amely teljes egészében a Te szemszögedből van bemutatva, valahogy mégis kikerekedik belőle egy benyomás arról, ki is Moira Winston. Very Happy
Alighanem kevesen feltételeznének ennyi szorongást, fájdalmat és félelmet emögé a pofi mögé, az efféle dolgoknak épp ez a veszélye; az ember nem tudhatja, hogy mi játszódik le a másikban, ha az a felszínen teljesen funkcionáló életet él. Egy kisgyerek mellett amúgy is könnyű frusztrálttá vagy mérgessé válni. Talán senki sem mondaná meg, hogy mi is történik igazából a háttérben, és hogy több van ebben szülés utáni depressziónál, ami egyébként szintén félreértelmezett és kevéssé elismert velejárója lehet az általában boldogságként megélt gyermekáldásnak. Smile
Sok dolog akadt az életedben, amit nem kötöttél most az orrunkra, és még a keresőd keresőszövegéből sem igen derült ki, vajon hol lehetsz most az életben – a bizonyos meg nem nevezett "gazdag népművészeti agyagedény" (Chace szavaival élve) sejti, hogy nem az ő gyereke jött a világra, hanem az elődjeként? Vagy hogy mit jelent az a gyűrű a nyakadban? És a családod? Minden bizonnyal nehéz lehet, ha az, ami éltetett, a művészet, hirtelen távolivá és elérhetetlenné tűnik az ihlettelenség végett. Ráadásul fiatalon kell olyan fájdalmakkal szembesülnöd, amikkel más csak jóval később az életben. Talán ha túllépsz az első sokkon, ami néhány hónaptól több évig is terjedhet, majd meglátod, hogy tudsz még jót találni az életben, és nem az elvesztettet siratni. Moira Winston 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Moira Winston
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Moira Henson
» Chace & Moira
» Michelle Winston
» Wayne Winston
» Blake Winston Holden

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: