New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 83 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. 20 Május - 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:13-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 9:12-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 8:45-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 8:06-kor
Seo Dan
tollából
Ma 6:17-kor
David Gallardo
tollából
Ma 6:07-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 0:06-kor
Luana Machado
tollából
Tegnap 23:08-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Tegnap 22:57-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Blake Winston Holden
TémanyitásBlake Winston Holden
Blake Winston Holden EmptyPént. 29 Márc. - 20:01
Blake W. Holden


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Blake Winston Holden
Becenevek:
Blake
Születési hely, idő:
Budapest, 2002. 02. 17.
Kor:
17
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
bi(zonytalan)
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Midwood High School // gimnazista
(a jövőben remélhetőleg NYU photography & imaging)
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
-
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
fotózás, haverok zaklatása, X-Box, képregénygyűjtés
Play by:
Jake Cooper

Jellem
Otthon
Milyen nagyfiú már, lassan felnőtt, a jegyein lehetne javítani, de jaj, kinek nem... Ott van a suliújság is, tudod, meg az évkönyv, mindkettő mindig tele van a fotóival, annyira büszke vagyok rá! Csak az a fránya kémia kettes...

A tanárok előtt
Olyan értelmes kölyök, csak tenné már oda magát a tanulás terén és ne lenne annyira elvarázsolt. Blake, kisfiam, idefigyelnél?! Tedd már el azt a nyomorult telefont, nem vagy ennyire fontos ember, bírd már ki az órát nélküle. Igen, a képregényt is tedd el... Hát persze, most meg beszélget, az én órámon legközelebb biztos nem ültök együtt!

Az iskolatársak előtt
Figyelj már, tesó, hogy is hívnak, lősz egy képet rólam meg a csajomról? Ne legyél már ennyire megszeppenve, nem bántalak, gyere csak! Te amúgy szoktál beszélni is vagy ez minden? Kajak nem hiszem el, hogy már a harmadik tanár ültet szét téged meg a haverjaidat, pedig tiszta jófiú vagy!

A barátokkal
Blaaake, nem hiszem el, ezer éve nem láttalak, mizu veled, velem semmi érdekes, de képzeld el... Hú, hát az egy olyan jó buli volt, kár, hogy nem voltál ott, pedig volt medence meg minden, megint ugorhattál volna fejest a tetőről, meg persze egy csomó király képünk meg szelfink lett volna. De hallod, nincs kedved délután kitárgyalni mindenkit egy cigi mellett? Szétoltunk mindenkit, öcsém!

Az ellenségek szerint
Fúj, ekkora egy gáz gyereket, tiszta kocka, meg szerelmes abba a hülye fényképezőgépbe, amúgy is ki használ már olyan ezer éveset? Nem is értem, hogy bírhatják egyesek, hát mindig kussol, nem is érdekes. Ha nem ez a csávó lenne a haverja, nem is ismerné senki, tuti már rég szétszivatták volna...

Magyarországon
Mi, hogy hívnak? Betűzd már le a biztonság kedvéért, amúgy honnan is jöttél és hogyhogy ilyen jól megy a nyelv? Ja, hogy anyukád magyar? Milyen gyakran is jársz Pestre? Huh, mesélj már valamit, milyen az élet ott New Yorkban?

Saját magam szerint
Mittudomén. Szerintem tök átlagos vagyok, akadnak barátaim, akadnak rosszakaróim, kinek nem? Áldom az eget, hogy nem igazán szivatott meg eddig az élet, meg mások sem, amiben mondjuk lehet, hogy szerepe van annak, hogy bár én csak a "srác vagyok a szomszédból", akad egy-két népszerűbb barátom. De amúgy meg forduljon fel mindenki, aki szerint unalmas vagyok, ha pedig leoltod a gépem, én komolyan megöllek, a polaroid igenis király. Apropó, mikor lesz a következő buli és kinél?
Múlt
Utálok mesélni az életemről, mert nem történik benne semmi érdekes.
Jó, ez kamu. De láttál már valakit, aki tud válaszolni normálisan arra, hogy "mesélj magadról?" Én nem. Egyáltalán érdekel valakit, ami ezután elhangzik, vagy ugyanolyan hülye kérdés, mint a mizu? Azért merem remélni, hogy akad, akinek ez nem csak egy üresen futott kör.

0.
Budapesten születtem, tudod, ott valahol Magyarország közepén. Nem, nem Mordor mellett... Ember, amúgy vágod, hogy Európában van más is Franciaországon meg Anglián kívül? Na, mindegy, lépjünk, a Google Maps még jó barátod lehet.

5.
Szóval öt éves voltam, mikor leléptünk New Yorkba, apám szülővárosába. A szüleim elvileg valami nemzetközi túrán zúgtak egymásba, ebből jöttem össze én, és pár év után belátták, hogy jobb ötlet kiköltözni. Ez volt az eredeti terv is, csak aztán addig húzgálták a dolgot, hogy már abba a korba lépjek, hogy erre úgy emlékezzek is.

9.
Pár évig eléldegéltünk hármasban, aztán úgy döntöttek, jobb lesz, ha külön utakon folytatják. Elhidegültek egymástól, apám pedig a nagyvárossal is besokallt, így lelépett vidékre.
Így most én épp anyámmal élek, meg néha megfordulok faternál egy-két hétre meg az ünnepekre. Azóta van egy új nője, aki következetesen próbál a pótanyám lenni. Eskü, bírlak, Diane, de... ne. Ezt ne erőltessük, ha nem muszáj, és akkor továbbra is jóban lehetünk. Ne akard, hogy a gonosz mostohámnak tartsalak.

11.
Ekkor ismertem meg a legjobb barátomat. Nemrég költöztek ide akkor, és egy suliba kezdtünk el járni. Amúgy nem is értem, miért barátkozott velem, mert akkor még tök gyík voltam, és a hozzá hasonló nagydumás kölykök sosem barátkoztak olyanokkal, mint én.
Persze több bennünk a közös, mint ami az elsőre látszott, és hé, azóta már nem vagyok totál béna. Az a hülyegyerek pedig még mindig elvisel, és még én sem akartam beverni azt a bárgyú fejét (na jó, egy párszor de), szóval megvagyunk. Amúgy kösz, hogy sosem hagytál az iskolai hierarchia szürke kisegerei közt elveszni.

12.
Az első fényképezőgépem. Nagyanyámtól kaptam, mikor meglátogattam őket nyáron, ők meg elvittek a Balatonra nyaralni, és úgy gondolta, élvezném, ha megörökíthetnék ezt-azt. Hát, milyen jól gondolta... Azóta vagyok szerelmes a fotózásba mindenféle tekintetben. Ha csak tehetem, előkapom a régi polaroidot, hiszen megvan a maga varázsa, de tény, hogy a digitális szerkentyű is jó barátom lett már azóta.

14.
Az első díjam egy fotópályázaton, aminek a témája az ezerszer lerágott csont: lakóhelyem, ahogy én látom. Esélyesnek sem láttam magam rajta, mégis elvittem a harmadik helyet. Azóta sem értem, hogy sikerült.

15.
Lazán bekerültem a suliújság fotósai közé, csak úgy egyik napról a másikra. Ez azt jelentette, hogy nem feltétlen csak a művészi témájú képeim érdekelnek valakit, szóval mehettem fotózni minden iskolai rendezvényre, ünnepségre, meccsre - és őszintén, ez valami olyasmit jelentett, hogy azért egy páran ismerték már a nevem, és nem az volt az első, ami valakinek beugrott rólam, hogy a pótkerék lennék a menő srácok között. Wow.
Ennek a mágikus tizenötösnek sok minden mást is köszönhettem a (viszonylagos) népszerűségen kívül: az első szerelmemet, az első berúgásomat, az első szál cigimet. Az első alkalmat, hogy partiarc lehettem. Van, akinek nem fenékig tejfel a középiskola, de szerencse, hogy én nem tartozom azok közé, akinek a focicsapat lehúzza a gatyáját és lenyomja a fejét a budiba. Mindez talán a hobbim miatt.

17.
A nagy büdös jelen. Gyere és ismerj meg, szeress vagy utálj. Viszont jobban jársz, ha nem szivatsz, mert teszek róla, hogy a legocsmányabb fotód kerüljön az évkönyvbe.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Blake Winston Holden
Blake Winston Holden EmptySzomb. 30 Márc. - 22:07
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Blake!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Jó volt olvasni arról, hogy azon szerencsés személyek közé tartozol, akiknek a suli nem a negatív élményekkel vált egyenlővé, hanem az ellenkezőjét jelentette. Sokkal több pozitívumot tapasztál, ezáltal pedig úgy gondolom a későbbiekben egy olyan időszaknak marad meg, amire nem rosszként emlékezel vissza. Jó megoldásnak találtam, ahogyan az előtörténetedet felépítetted. Azt hiszem mindannyian valahol éppannyira kíváncsiak vagyunk arra, hogy pontosan mit is gondol rólunk a környezetünk, mint amennyire félünk is tőle, hogy megtudjuk az igazságot, de örültem, hogy téged a kívülállók szemszögéből is megismerhettünk, látva ezáltal olyan emberek által is, akik nem kedvelnek és olyanokéból is, akik közel állnak hozzád. Sokat számít ezekben az években, hogy a későbbiekben hol helyezkedsz el azon az úgynevezett népszerűségi skálán, de én úgy veszem észre, hogy ezzel neked nem lesz majd problémád, hiszen olyan emberek vesznek körül, akik segítenek ezen a ponton megmaradni, ugyanakkor idővel magad sem engeded, hogy másképpen tekintsenek rád. Bár az iskolának megvan az a szokása, hogy képes meglepő fordulatokat vinni a diákok életébe, ezért kíváncsi leszek arra miképpen alakul a te történeted majd tovább. Remélhetőleg megmarad ez a pozitív irány. Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Blake Winston Holden A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Blake Winston Holden D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Blake Winston Holden 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Blake Winston Holden
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Wayne Winston
» Michelle Winston
» Moira Winston
» Holden && Cassie
» Holden & Charlie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: