New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 56 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:39-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:30-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:47-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:45-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:44-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 07:47-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Nemo Easton
TémanyitásNemo Easton
Nemo Easton EmptyKedd Ápr. 14 2020, 22:22
----
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Nemo Easton
Nemo Easton EmptyCsüt. Ápr. 30 2020, 10:20
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Nemo!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Csak ússz és evezz, ússz és evezz... Na jó, ennél régebben áldottak meg téged ezzel a névvel, és alighanem mély traumát okozott az a bizonyos 2003-as animációs film (vagy nem), úgyhogy a különös nevedből kelt poénokat itt abba is hagytam. A végén amúgy is nekem ugrik az egész Easton-família, akiknek jelentős részét hasonlóan különleges keresztséggel látták el NYC nevében, és elég rossz esélyekkel indulnék. Laughing
Sokszor elregéltem már, hogy mennyire szeretem a kifejtős jellemeket, kábé biztos vagyok benne, hogy külön neked is ecseteltem, meg szinte biztos vagyok benne, hogy külön a stílusodat is magasztaltam már, mind írásban, mind karakteralkotásban, de mind tudjuk, hogy nem ér semmit a kimondott szó két ember között, úgyhogy álljon most itt a publikum előtt, hogy továbbra is nyomdafestéketpixeltnemtűrően lenyűgöztél, még ha nyilván nem is ez volt a cél. Rolling Eyes Már a jellemzéses bekezdésekből is megelevenedett Némó kapitány alakja, épp annyi furcsa nüansszal, hogy teljesen hihető legyen. Mindenki életében van egy ilyen alak, aki valahogy pont annyira szerencsés, hogy még hihető legyen és mondjuk ne feltételezd hogy ő lesz, aki véletlen megnyeri a lottót, pedig csak kávéért ugrott le, de kellemesen bosszantson.
Érdekes csavarja a dolgoknak, hogy ezzel a fene nagy mindenhez is értéssel végül nem kezdesz semmit. Nem mintha ne érteném meg; vannak, akik nagy dolgokra születtek, például a Mount Everest megmászására, és vannak, akik arra, hogy a kanapén ülve csóválják a fejüket, mikor a tévé bemondja, hogy elvitte őket egy lavina. A tűzesethez köthető részből sajnos vagy sem, nem sokat fogtam ugyan fel, de legalább Te majd helyettünk is jól tudod. Laughing Legalább ezt, ha már az a nem olyan feltűnő rész elkerülte a figyelmed, ahol a barátnőd minden nyoma eltűnt a lakásból, vagy legalábbis könnyebb úgy tenni, mintha hirtelen történt volna.
Tudnék még regélni, sokat, te meg gondolom nyugodtan kivárnád, de azért most utadra engedlek. Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Nemo Easton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Y. Percival Easton
» we're a house on fire and we want to keep burning // Nemo & Loise
» oliver easton
» Courteney Easton
» Conrad Easton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: