New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 62 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dorian J. Lester
tollából
Ma 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Ma 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

you're a troublemaker
Témanyitásyou're a troublemaker
you're a troublemaker EmptyVas. Ápr. 05 2020, 12:37
Csodás neved

Play by:
a képen Chace Crawford van, de szabadon választható
Születési hely:
ahol csak szeretnéd
Kor:
32-35 közötti
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
eljegyzett / szingli
Csoport:
amit csak szeretnél
Történetünk:

Igazából két ötlet közül választhat a kedves megalkotó de nyitott vagyok közös ötletelésekre is. Smile

1. Kisbaba korom óta ismersz, hiszen Te voltál a sorban a harmadik ember, aki a kezei között tartott mikor a testvéredék hazahoztak az igazi édesanyámtól. Mindig különleges helyet foglaltunk el egymás szívében, hiszen alig 5 év korkülönbségnek köszönhetően gyakorlatilag együtt nőttünk fel, sokszor játszottunk együtt; volt idő mikor ugyanabba az iskolába jártunk. A legjobb barátok voltunk, amikor végre elmehettem bulizni akkor sokszor te voltál a gardedámom, mindig vigyáztál rám és ezért borzasztóan hálás vagyok. Mindig ott motoszkált a fejemben, hogy többet érzek irántad, mint rokoni szeretet de nem szabadna, hiszen mégiscsak a vér... aztán 16 éves koromban egy veszekedés alkalmával meghallottam, hogy örökbe fogadtak; és mindenki tudott róla. Akkor este talaj részegre ittam magam és megcsókoltalak, viszonoztad hiszen ha bennem ilyen érzések születtek akkor nyilván benned is. Utána eltűntél, 6 éven keresztül nem hallottam rólad csak levelekből meg néhai skypeos beszélgetésekkor, de élőben nem találkoztunk. Utána visszatértél, oldaladon a barátnőddel akit Európában ismertél meg és baromira szép, gyönyörű nő. Féltékeny vagyok. Azóta sem tudlak kiverni a fejemből mégsem törhetem szét a családi idillt azzal, hogy téged akarlak. Így hát férjhez megyek én is. Engedni fogod? Egymásra találunk? Gyere és kitaláljuk...

2. Ötlet egy sima srác, akit valahol valamilyen bulin megismerek és teljesen felforgatja az életemet. Nem akarok gyorsan szerelembe esős, minden rendben levő kapcsolatot, mert semmi sem egyszerű az én helyzetemben. Hozzámegyek egy férfihoz, aki a legjobb barátom és úgymond alibik vagyunk egymásnak, lehetsz a szeretőm, valakim aki ráébreszt, hogy milyen is az igazi párkapcsolat.

Igazából nagyon nem szeretném megszabni melyik kerül megvalósításra. Benne vagyok egy harmadik sztori kitalálásában is, elvégre a jövendőbeli férjem maffia tag, akár lehetsz rendőr vagy valaki aki le akarja leplezni a munkáját és rajtam keresztül próbálja de balul sül el és egymásba szeretünk. Tényleg mindenre nyitott vagyok. you're a troublemaker 4146035580
Nem vágyok a cukorhabos egyből egymásba szerető kapcsolatra, inkább legyen kínkeserves és szenvedős minél több drámával. PB, csoport, származás és név szabadon változtatható, tényleg azt szeretném, ha az alkotó a saját kedve szerint álmodná meg a karaktert. Nagyon nagyon nagyon nagyon várom you're a troublemaker 1471401822 you're a troublemaker 1471401822

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
you're a troublemaker
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» troublemaker [Sj & Dh]
» Troublemaker
» Sarah & Oli ~ Troublemaker
» Troublemaker / Lu & Rafi
» Lorianne Hopkins - My troublemaker

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: