New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 64 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 55 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Ma 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Ma 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Ma 20:51-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 20:37-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 20:37-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 20:04-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

mr. 420
Témanyitásmr. 420
mr. 420 EmptyPént. Márc. 27 2020, 21:23
"Hush" - elvitték   mr. 420 3719483937

Play by:
Jonathan Tucker
Születési hely:
senki se tudja
Kor:
35 körül
Lakhely:
Bronx/ Brooklyn
Szexuális beállítottság:
nem izgat
Családi állapot:
ez se igazán
Csoport:
törvényszegők/munkások
Történetünk:

Ritka nagy paraszt vagy. Az a fajta, aki emlékezetből rakja össze a traktort is. Az ember legszívesebben egy kanál vízben megfojtana, de nem teheti, mert szüksége van rád. Mert a függőnek egyetlen emberre van szüksége: egy dílerre.
Ahány ember, annyiféle történet kering rólad közszájon. Nem tudom, direkt csinálod-e, vagy annyira leépültél már, hogy nem emlékszel a több tucat eredettörténetre, amit beadtál magadról az embereknek. Van, aki azt mondja, hogy tinédzser korodban szabadultak meg tőled a vagyonos szüleid. Valaki más szerint az egész életed árvaházakban és javítókban töltötted. Akad, aki esküszik, hogy Európából menekült az Államokba a családod a Délszláv háború idején. Arról végképp fogalmam sincs, miért ragadt rád a "Hush" név, de van egy olyan érzésem, hogy kellett egy rövid szó, amit úgy is kitudsz mondani, ha be vagy állva, mint a gerely.  
Egy valami egészen biztos: nem éri meg baszakodni veled. Ahhoz képest, hogy úgy nézel ki, mint egy másnapos kakas, meg van a magadhoz való eszed. Sőt, dílerhez képest meglehetősen eszes vagy, nem kevésbé elborult. Egy kissé lerobbant, de gyakran látogatott edzőteremben viszed az üzleted. A tulaj tud rólad, de elnézi, hogy mindenféle szarral tömöd az embereket, amíg részesedést kap a bevételből.
Fingom sincsen, hogy honnan vannak a cuccok, de jó kapcsolataid vannak, ez biztos. Szinte mindent megszerzel, bár elkéred az árát. Azonban felismered a "jó" drogost. Azt, amelyik nem lövi halálra magát, hanem visszajár hozzád anyagért. Néhányuk talán azt hiszi, hogy barátok is vagytok. Együtt röhögsz velük, meghívod őket egy hamburgerre, megagyalod a pasiját, az apját, bárkit, aki az elvonót emlegeti az ügyfeleidnek. Szívességet teszel, hogy aztán kamatostul kérd vissza. Elég sok szarságot hallani rólad, amiből kitudja mennyi igaz, és mennyit terjesztesz te magad. A gyilkosságtól a börtönön és rendőrautóba vizelésen át az emberkereskedelemig bezárólag mindenfélét mondanak rólad. Egy drogos azonban felismeri a másikat, szóval biztos vagyok benne, hogy egy időben te se csak füveztél, hiába jössz nekem azzal a szarral, hogy te csak droghasználó vagy, nem függő.
Az utóbbi időben a razziák száma megnőtt a városban, így a kereslet kevesebb helyre összpontosul, ebből ugyan profitálsz, de túl nagy figyelemmel is jár. Többek közt én is emiatt kötöttem ki nálad. Olyan ember kell, aki gyorsan, megfizethető áron szerzi meg, amit akarok. Nem utolsó sorban pedig, független. Merthogy ez a legnagyobb vonzerőd. Nem függsz egyetlen bandától, vagy bűnszervezettől sem. Együttműködsz velük, ha szükséges, de nem fekszel nekik le.
//Nem szeretnék túl sok mindent megszabni, vevő vagyok más ötletekre is. A PB-hez sem ragaszkodok, de szerintem Jonathanhoz nagyon illik ez a kissé infantilis, kiszámíthatatlan nagydumás gyökér karakter, én simán kinézem belőle, hogy az edzőtermi öltözőben bizniszel Very Happy Lenne egy-két ötletem Zofia és az ő kapcsolatával kapcsolatban a jövőben, aminek az alapja kölcsönös függés és zsarolás lenne, de ezt megírom pm-ben, ha érdekelne a karakter. Én nagyon bírnám, ha kialakulna köztük valami elcseszett barátság féleség idővel, a sok anyázás közepette Very Happy Itt, vagy Bailey-n elérsz mr. 420 4146035580//
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
mr. 420
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: