New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 60 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 16:41-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Knox Keane
TémanyitásKnox Keane
Knox Keane EmptySzomb. 21 Márc. - 16:52
Knox Keane

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Knox Keane
Becenevek:
nincs!
Születési hely, idő:
New York, 1984
Kor:
35
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
HETERÓ
Családi állapot:
nőtlen...még
Csoport:
Üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Az élet/már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
tulajdonos
Ha dolgozik//Munkahely:
Keane Mega-Company
Hobbi:
gépkocsik, nők, szex
Play by:
Tom Hardy

Jellem
Fogalmam sincs, hogy milyen néven láttam meg a napvilágot, hiszen mióta az eszemet tudtam, azóta árvaházban éltem.
Ott kaptam a Knox nevet, a Keane vezetéknevet viszont magamtól vettem fel, amikor már megtehettem.
Gyűlöltem a gyerekkorom, mert nem volt semmim és nem voltam senki, így a múltról senkinek se beszélek, tehát most se fogok.
Magamról se szeretek pofázni, sőt, igazából nagyon semmiről, amiből nincs hasznom.
Senkinek semmi köze ahhoz, hogy én milyen ember vagyok, mégis – mivel szinte az egész város ismer – mindenkinek van valami véleménye rólam.
A következő dolgokat gondolják és tudják/tudni vélik rólam a New York-i emberek:
- Knox Keane neve egyenlő a hatalommal
- Knox Keane ma is egy újabb luxuautóval hódít
- Knox Keane vérbeli nőfaló
- Mr. Keane-nek még a bőre alatt is pénz van
- Knox Keane 2019 legsikeresebb üzletembere
- Mr. Keane-től mindenki tart vagy fél, legalább is azok, akik nem telejsen idióták
- Knox Keane irányításmániás
- A nők szerint Keane szexi, dögös és baromi jó az ágyban
- Mr. Keane mindent elér és mindent megkap, amit csak akar az életben


Ezeket a gondolatokat még csak tagadni se tagadhatom, mert egytől-egyig igazak, de nem is akarom tagadni.
Csak kevesen tudják rólam, hogy simán erőszakhoz is folyamodok, ha nem kapom meg, amit akarok.
Nem kevés agresszió rejlik bennem, amit gondolom, egyik semmirekellő szülőmtől örököltem.
Mindig kitartok a véleményem mellett, de mások véleményét leszarom.
Nem akarok egyáltalán tartós kapcsolatot, de megtörténhet, hogy egy-egy nőt elviszek egy üzleti megbeszélésre magammal, ha szükség van rá. A látszat kedvéért.
Barátaim szintúgy nincsenek. Üzletfeleim, haverjaim, alkalmazottaim, akik lesik minden kívánságom, annál inkább.
És félre értés ne essék, nem azért nincsenek átlagos emberi kapcsolataim, mert elnyomom az érzelmeimet vagy félek őket kimutatni, netalán tán nem akarok bajba keverni olyat, akit szeretek. Neeem. Simán csak egy érzéketlen szerzet vagyok, aki csak magát szereti. Nincsenek érzéseim. Nincsenek.

Múlt
A hatalom a legerősebb kábítószer.

Huszonnyolc éves koromra az égvilágon mindenem megvolt, amit csak gyerekoromban akartam: pénz, luxus, tekintély, hírnév, saját megacég, nők százai, miden, amiről más még csak álmodni se mert.
És a legszebb az egészben az volt, hogy ezt az egészet szinte egyedül értem el.
Árvaházban nevelkedtem, így a szemét szüleimet nem is ismertem, mert nyilván nem kellettem nekik. Ezzel már rég nem foglalkozom, mert ha ők nevelnek fel, talán sosem érem el azt, amit akartam.
New York városában szinte mindenki ismert és aki nem is tisztelt, az bizonyára félt tőlem, mert mindig mindent megszereztem, amit akartam.
Egyszerű autószerelőként kezdtem, de aztán úgy forgattam a lapokat, hogy saját műhelyem, vállalkozásom és végül megacégem legyen.
Természetesen az autók iránti szeretetem megmaradt, így foglalkozom még mindig az autókkal.
Persze, a szerelés mára rég a múlté, de akkor is az autókon volt a lényeg. Talán ezek a gépek voltak az egyetlenek, amikért rajongtam, amik mellett egy percre megfeledkeztem a céljaimról.
Egyetlen ember volt, akit valamire tartottam, ő pedig nem más volt, mint az úgynevezett mentorom, Gordon.
Neki köszönhettem, hogy anno pénzhez jutottam, ő indított el utamon. Olyan volt, mintha apám helyett apám lett volna. Érzelmek nélkül.
Persze, cserébe nekem is el kellett végeznem számára pár piszkos munkát, de nem bántam.
Amikor pedig elértem, hogy ilyen hatalmas legyek, azt kérte tőlem, hogy fegyvereket gyártsak titkon a számára, amiből közösen nyerünk, én pedig belementem.
Sose tudtam volna neki nemet mondani, de nem is nagyon akartam, hiszen nekem is hasznom volt az egészből.
Igaz, a fegyverkereskedelem nem volt egy sétagalopp és számtalanszor megtámadtak már emiatt vagy életveszélyes helyzetbe kerültem, de idővel megtanultam a fegyvert rendesen használni és verekedni is, sőt.
A magánéletre semmi időm nem maradt, de nem is igazán vágytam, se barátra, se barátnőre.
Persze, a szexuális aktusokra mindig mindig szakítottam időt jobbnál jobb nőkkel, de körülbelül ennyi kellett nekem tőlük, de az, ha úgy akartam, azonnal.
Jelenleg is éppen egy új tiktárnőt kerestem, mert az előző, Miranda sajnos belém zúgott, követelőzött, ezért mennie kellett.
Egy titkárnőtől elvártam, hogy okos legyen, de nem beszéljen sokat, mutatós legyen, márkás ruhákba öltözzön, sminkeljen, de ne úgy, mint egy kurva.
A mai napon nem volt szerencsém, mert lepusztultnál lepusztultabb csajok jelentkeztek, ha nem jól nézt ki, akkor el voltak olvadva tőlem. Na, ez nekem nem hiányzott.
Aztán végül belépett az ajtón egy barna hajú szépség, aki jobban nézett ki a többitől, legalább is a teste biztosan..
A megjelenése máris jó pont volt, a többi már kevésbé.
- Jó napot, Mr. Keane - vigyorgott rám, mint a vadalma izgalmában. - A nevem Thea Norton, és én vagyok a megfelelő titkárnő a maga számára uram.
- Gondolom, nekem nem kell bemutatkoznom – jegyeztem meg nagyképűen miközben kezet szorítottam vele, majd kezemmel mutattam, hogy üljön le velem szemben.
- Nos, Thea – folytattam komolyan miközben áthatóan végigmértem őt.
- Mondja el nekem röviden, de velősen, hogy miért is akar nekem dolgozni. – váltottam most egy kicsit szigorúra, hiszen az én titkárnőmnek tökéletesnek kell lennie, ezért is nem bíztam másra ezt a feladatot, pedig megtehettem volna.
- Tudja, nem vagyok egy kedves ember, enyhén kifejezve. Ha úgy tarja kedvem, leharapom a fejét, nem érdekel a véleménye és a hangulata sem. Nem bírom a nyivákolást és a sírást. Aki az én titkárnőm akar lenni, a magánéletét elém kell helyeznie, mert megtörténhet, hogy az éjszaka közepén hívom fel, hogy elfogyott a whisky-m – magyaráztam halálosan komolyan, mert már volt erre példa.
Aztán kezdte a szövegelést, miután megadtam neki az engedélyt, de az egészből, csak annyit hallottam, hogy blablablabla.
Na, nem volt hülye a nő, beszélni is tudott, de nem volt benne semmi különös, ami érdekelt volna, kivéve még mindig azok az észvesztő mellei.
Miközben beszélt, rájöttem, hogy nem is lenne rossz titkárnő, de ahhoz azért még valamit meg kell tennie nekem azonnal.
- Jó, most mutassa mit tud "más" területen, és fel van véve! – néztem a szemébe szemrebbenés nélkül, amikor végzet hosszadalmas monológjával.
Thea nem volt nagy szám, ami az aktust illeti, de mégis megtartottam, mert a szakmájában valóban jó volt, és természetesen ez is számított, nem győztem mindent egyedül.

Sosem akartam megnősülni. Elég jól megvoltam addig a pillanatig, amig Gordon újabb kéréssel felém nem fordult, és ami megváltozatta eddig életemet. Na, nem azért, mert úgy akartam, csak éppen úgy alakult.
- Knox, meg kell nősülnöd, pontosabban eljegyezned Johnson lányát - tálalta szemberrebbenés nélkül, én pedig nem tudtam, hogy most röhögjem képen vagy legyen inkább dühös.
- Jó vicc - nevettem aztán fel, de Gordon egyáltalán nem volt vicces kedvében, ami egyre inkább aggasztó és abszurd volt.
- Nem vicc - mondta jól érthető tagolt hangon, mint amikor valami nagyon komoly dologról beszél.   - Ez csupán üzlet. Meg kell találnom az apját, kell nekem a tudása.
- És ehhez komolyan meg kell nősülnöm? - vontam fel bizalmatlanul a szemöldököm. Hol a faszba vagyunk, a 17. században?
- A nőnek meg kell bíznia benned, csak ő tudja, hol az apja. Tudom, hogy őt is magadba bolondítod, mint a többit- folytatta tovább perverz fejjel a főnök.

Nem, nem árulhatom el, hogy Olivia talán más, mint a többi, hogy talán meg szeretném kímélni ömagamtól. Hogy lett egy gyenge pontom.
Azonban hiába volt minden ellenvetésem, ezt meg kellett tennem Gordonnak. Egy élettel tartoztam neki.


mind álarcot viselünk
Knox Keane
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Knox Keane Tumblr_inline_ptq13a0Bpc1uso72y_1280
Knox Keane F3e9b5cc22ae30a7227f04c9ae803def
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
The throne is a lonely place
★ családi állapot ★ :
nőtlen...még
Knox Keane Tenor
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Knox Keane A057baea8cec493c4cae47578cd15739522a50b8
★ idézet ★ :
"Magad is teljesítsd azt, amit másoktól megkövetelsz!"
★ foglalkozás ★ :
Tulajdonos (Keane Mega-Company)
★ play by ★ :
Tom Hardy
★ szükségem van rád ★ :
The sunhine in my life
★ hozzászólások száma ★ :
46
★ :
Knox Keane Tumblr
TémanyitásRe: Knox Keane
Knox Keane EmptyVas. 22 Márc. - 14:48
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Bard!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Azon tűnődöm, talán mégsem kéne olyan túlzásokba esnem, hogy kedvesnek titulállak? Very Happy Hisz nagy hangsúlyt fektettél arra a lapodban, hogy kifejezd, mennyire érzéketlen vagy, mennyire nem érdekelnek a kötöttségek, az érzések, csak a magad haszna és az élvezetek.
Azon is elgondolkodtam, vajon biztosan tudod, hogy a szüleid lemondtak rólad, és elhagytak, vagy csupán könnyebb ezt hinni, és haragudni rájuk, mint szembenézni azzal, hogy esetleg a saját hibájukon kívül veszítettek el? Hogy esetleg szerettek, és szívesen felneveltek volna, ha tehetik? Akárhogy is, ebből kifolyólag valahol érthető az emberiség felé érzett haragod, a megvetésed - ami egyébként, azt hiszem, kicsit jobban ki van éleződve a nők felé, mint a férfiak irányába, legalábbis ha azt veszem alapul, milyen szívesen használod ki a gyengébbik nemet. Vajon ez a váratlan és kéretlen elrendezett házasság tud majd ezen változtatni? Előhozni belőled bármiféle érzést idővel? A szeretetnek és törődésnek a legkisebb szikráját is? Szerintem mindig érdekes egy hozzád hasonló lelketlen, önző frátert - sorry, not sorry Very Happy - látni, ahogy megtörik az által, akit megtörni készül, kimozdulni a komfort zónájából, megváltozni, olyan valakivé válni, akit/amit korábban csak megvetett...  Knox Keane 3398899094

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Knox Keane Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Knox Keane 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Knox Keane 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Knox Keane 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
861
★ :
Knox Keane 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Knox Keane
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» What's Happening? - [Knox & Victoria]
» Fable & Knox / Just a favor
» Victoria & Knox ►Game on
» Knox & Olivia •• The first meeting

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: