New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 70 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Caesar Harlow
tollából
Ma 17:04-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 16:53-kor
Mallory Duval
tollából
Ma 16:07-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 14:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 14:21-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 13:36-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Mrs. Hammond, for now
TémanyitásMrs. Hammond, for now
Mrs. Hammond, for now EmptySzomb. Márc. 21 2020, 14:36
Mrs. Hammond

Play by:
például Elizabeth Lail?
Születési hely:
New York
Kor:
29
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
házas (válófélben)
Csoport:
üzlet, hivatal?
Történetünk:

Azt ugye tudod az esküvőnk napján a legszerencsésebb idiótának éreztem magam? Persze, a fogadalmam felénél feladtam a forgatókönyv szerinti szövegelést és egy összeszedett sóhajtás után ezzel folytattam, arról pedig nem felejtettem el szót ejteni soha többet nem engedlek a konyhába a tűzesetet követően, amit te okoztál hálaadáskor. Az elmúlt egy évben úgy tűnik megfeledkeztél róla, így a szerencsés az utolsó fél évben átment szánalmas tehetetlenbe.
Hiába próbáltam rájönni mi zajlik a fejedben, türelmesnek lenni és megértőnek, ha egyszerűen tagadtad a baj meglétét. Fáj a fejed, stresszes időszak van a munkahelyeden, a szüleid helyeztek rád nyomást, satöbbi. Nem néztél hülyének, nem teljesen legalábbis. Vaknak és érzéketlennek kellett volna lennem ahhoz ne vegyem észre megváltoztál. Idővel a beszélgetések felszínesebbé váltak, eljutottunk arra a pontra a kanapén csak leültél mellém, inkább a kutyával foglalkoztál. Az enyémmel, akihez a válás során foggal, körömmel ragaszkodsz, hogy megkapd. Fogalmad sincs róla mekkora haragot táplálok irántad a hallgatásodért és amiért a hangodat csak az ügyvédekkel való tárgyalás óta hallottam felemelni. Egyszer sem, amikor kértelek rá bökd ki a bajod. Elfogyott a türelmem, elfogyott a megértésem, elfogyott az eskübe, a beléd vetett hitem. Méghozzá két hónappal ezelőtt.
Megcsaltalak. Nagyjából rögtön utána be is vallottam azzal együtt, hogy válni akarok. Láttam rosszul érintett, fájt, falhoz vágtál egy poharat, de mit vártál? Könyörögnöm kellett volna minden egyes áldó nap? Be kellett volna zárjalak a szobába, amíg el nem árulod mi a helyzet? Tovább kellett volna hagynom, hogy semmibe vegyél és még rosszabbul érezzem magam? Te is tudod jól ez nem fair. Rohadtul nem voltál az és ez nem jelenti azt, hogy ezzel akarom bevédeni a seggem, amiért félreléptem.
Arról amúgy tudsz, hogy drága államügyész apádnak köszönhetően új társat kaptam vagy te kérted meg rá? Őszintén szólva már nem tudom meglepődnék-e, ha az utóbbira igen lenne-e a válasz. Min változtatna? Lenne egy újabb okom felhúzni magam, amit persze gondolkodás nélkül meg is tennék. Veled kapcsolatban nem tudok nyugodt maradni, még most sem. Megütni sose ütnélek, de a feszültség levezetésére éppen ezért van ott a boxzsák vagy egy újabb tányér a lakásban, ahol még mindig ott vagy. Én elköltöztem, nem bírtam tovább. A kutyát is nálad hagytam, jelenleg hotelbe száműztem magam.

// Meglepő módon nagyon várom a hölgyet, akinek a neve, avatar alanya szabadon alakítható sok minden mással együtt. (Bár Elizabeth-ről elég sok képet, gifet tudok neked átadni. Smile ) Vannak ötleteim azzal kapcsolatban mi történt egy évvel ezelőtt, de jobb szeretném, ha a jelentkezővel közösen találnánk ki. Mrs. Hammond, for now 560292900 Másként úgysem működne.
A válás még folyamatban, el fog tartani egy darabig és ha úgy alakul, utána sem szeretném, ha annyiban maradnának a dolgok. Egy szó, mint száz: gyere, egyeztessünk.  nyaj //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Mrs. Hammond, for now
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dragan Hammond
» Neal Hammond
» nancy easton-hammond

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: