New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Menedzser
TémanyitásMenedzser
Menedzser EmptySzomb. Márc. 21 2020, 12:31
"Tom"

Play by:
választható
Születési hely:
Staten Island
Kor:
~30
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
rád bízva
Családi állapot:
rád bízva
Csoport:
Média
Történetünk:

Tom!
Te vagy a banda menedzsere, bár van benned is muzsikus véna,téged mindig is az éltetett, hogy találkozókat, fellépéseket szervezz le, és mindezt úgy, hogy tiszta szívből csinálod. Nem versz át minket, ki tudja miért? Nagy a lelked, mert már lassan húsz éve ismerjük egymást.Sean és én ide tévetünk Staten Islandre, de te befogadtál minket a garázsodba. Oda csentél ki kaját nekünk. A szüleid először azt hitték, hogy Matt unokatesód balhézott össze megint a szüleivel, és őt véded, bújtatod, jó szokásodhoz híven. De nem így volt két csavargót szedtél össze az utcáról. Minket. Nem volt másunk, csak két hátizsák, egy gitár, és Sean hangja, meg az én érzékem a gitárhoz, még akkor is ha siket vagyok. Bár, ez nem mindig volt ám így.
Mit szeretnénk tőled? Legyél jelen te is a bandánk életében, alapozzuk meg a múltunkat, hogy most a jelenben is alkothassunk új számokat, vagy épp egymás agyára mehessünk. Neked köszönhetően indultunk el gimis fellépésektől kezdve, egyre nagyobb fellépésekig, sokat táboroztunk. Nem ismeretlen tőlünk a vadkemping sem, de azt hiszem egyikünket sem kell félteni, mert mind megérjük a pénzünket. Sean, te és az én fejemből pattant ki a Lunar Eclipse banda elnevezése, még egy dalunk kapcsán. Na ,meg valahogy be kellett mutatkozzunk a közönségnek... Very Happy Ha akarod, gitározhatsz is. Matt a dobos az unokat tesód, Sean a fő énekes, én a dalíró vagyok, aki többnyire elektromos gitáron játszik, ezek segítségével is kreálom a zenéinket. Természetesen a bandában egyenjogúság van, így ha bárki számot akar írni, senki sem gátolja meg ebben az illetőt. Ja, megjegyzem elég humoros ember vagy... mert egyszer megbeszéltél velem egy találkozót, de beküldtél egy fétis bárba...Persze, te otthon röhögtél rajtam...  -.^ Számíts rá, hogy megfogod szívni a kis viccedet!  :bajod:  Menedzser 38843181

// Matt családneve Davis, ha akarod lehet a te családneved is Davis, ha úgy vagytok rokonok. Nagyon várunk téged, biztos alapokkal rendelkező bandába, arra kérünk, hogy vedd figyelembe, hogy mi a 30-as korosztályba tartozunk, a bandánk befutott, híresek vagyunk, amit a te kitartásodnak is köszönhetünk, hogy nyomultál előre a fellépéseinkkel. Nem szeretnénk a hirdetésnél  semmit se meghatározni, ennél jobban. Ha nem tetszik a Tom - név, azt is változtathatod, bár mi úgy is Tomnak fogunk hívni, mert ez ragadt rád XD
ui.: Sean, Matt és te tudtok arról, hogy egy műtét vár rám, én nem, mert Sean szervezte le az egészet, hogy újra hallhassak. Van itt dráma is ezerrel, mert Sean eltűnt, miután az njk barátnője kikerült a képből. Gyere te is és segíts megkeresni az öcsémet, énekesünket! //

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Menedzser
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Menedzser

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: