New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 104 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 87 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 12:43-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 12:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:36-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 12:26-kor
Reagan Moore
tollából
Ma 12:24-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 12:13-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:06-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 11:38-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Sean & Matt
TémanyitásSean & Matt
Sean & Matt EmptyCsüt. 19 Márc. - 19:38

Sean & Matt



Nemrég ért véget egy nagyobb turné, amit jól esik kipihenni, de azért néha hiányzik egy-egy ferde este, amikor jobban is felönthetek a garatra. Nincs kedvem hardcore buliba menni, ahonnan jobbnál jobb bulát hozhatok haza, majd küldhetem haza reggel, hogy ugye ő sem gondolta, hogy ebből bármi komoly is lesz. Nem lehetett nagy meglepetés számukra, mert nem ígértem le a holdat az égről senkinek, csak jöttek és éltem a lehetőséggel. Most viszont csak inni akartam és azon gondolkozom, ki élvezhesse a társaságomat. Seb jut eszembe előbb, majd Sean is, utóbbira jobban ráférne, mert a barátnője kórházban van és az biztos nem könnyű. Én sose éreztem egy napnál tovább még senki iránt vonzalmat, nem tudom elképzelni milyen lehet, annyira nem is érdekel, elég a tudat, hogy szar lehet. Neki is állok a telefonom keresésének a nappalimban keletkezett kuplerájban, ami szétdobált ruhákból, üresen maradt rendelt kajadobozokból és üres sörösüvegekből áll. Beletelik egy időbe és rájövök, hogy ideje lenne takarítót hívni, mert nem ilyen képet akarok mutatni magamról a kis egyéjszakásoknak.
Amint megvan a telefonom kimegyek az erkélyre és rágyújtok egy cigire, majd már hívom is Seant, hogy este otthon lesz-e, amire rá is vágom, hogy ok akkor megyek és viszek sört, majd kinyomom és zsebre tenném, de mivel csak bokszerben vagyok a földre esik a telefon, amire szitkozódom egyet, majd lehajolok felvenni. Kicsit megrepedt, de még működik.
Vissza bemegyek a lakásba, hívok egy takarítót, aki intézi a mosást is, majd nekiállok készülődni az estéhez. Megborotválkozom, hogy semmi borosta ne kísértsen és nem sajnálom az arcszeszt sem, amikor bekenem a pofám vele, szeretem az alkoholos dolgok illatát. Felveszek valami koptatott kék farmert, szép márkás fekete övet hozzá és egy fehér pólót, fekete acélbetétes bakancsot és a tükör előtt megállva az utolsó simításként bezselézem a hajam, hogy úgy álljon, ahogy én szeretném. A farzsebembe csúsztatom az igazolványaim, a pénztárcám, az elsőbe meg a doboz cigim és a telefonom. Megpörgetem az ujjamon a kulcsomat és távozok ki, bezárom az ajtót, leellenőrzöm, hogy tényleg zárva is van és azt is zsebre vágom a cigis doboz mellé. Az utam egy közértbe vezet, ami nem valami nagy áruház, kevesebben rohannak le, nem mintha ezzel bajom lenne, de most egy időre elég volt a rajongókból. Egy rekesz sört veszek és azzal a kezemben hívok taxit, ami elvisz Seanhez, ahol ráfekszek a csengőjére. Még kora délután van igaz, de nem lehet elég korán kezdeni az ivászatot és így még az este lehet megpuhítom, hogy bulizni is elmenjünk vagy ki tudja hová, ahol lazíthatunk.
- Yo Dude! Én vagyok - szólalok meg mély tónussal, kicsit rekedtes hanggal,, lehet túlzásba vittem a cigarettát és a bulikban az ordibálást, de hát élni kell, fiatalok vagyunk még.
- A kedvenc sörödet hoztam, de ha tartogatsz whiskeyt, akkor ihatunk azt is, nem fogok ellenkezni! - A kezébe nyomom a rekesz sört, csak remélem, hogy elbírja, mert nem gyenge, mint hozzám képest tűnne, nem mindenki olyan, mint én meg a bátyja, hogy kigyúrjuk magunkat, de hát vannak akiknek ez kell, nem is kevesen.
- Mizu van? Nem őrültél meg itt egyedül? Áh, mindegy is, már itt vagyok, hogy ne unatkozz! -Leveszem a bakancsot a beszéd közben, majd beljebb megyek kényelembe helyezni magam és a zsebem tartalmát az asztalra ki is szórom előbb, mert nem akarom, hogy nyomja a seggem ilyesmi, na meg a combomba se álljon bele semmi. A karjaim szét is tárom az ülőalkalmatosság háttámláján. Nem mondhatja senki, hogy nem érzem magam otthonosan az már biztos, de azért jobb szeretek vendég lenni, akit ki is szolgálnak. Ezért nem vagyok soha házigazda, kerülöm az ilyen helyzeteket, inkább megyek én másokhoz.

The rhythm is the pattern and the patterns gives meaning to life. I always play the drum when I'm angry.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sean & Matt
Sean & Matt EmptySzer. 8 Ápr. - 15:50

Matt & Sean
Just like you



Turné utáni fáradt-boldog punnyadás időszaka van éppen, azaz én rohangálok a lakásom és a kórház között, menetrendszerűen, mert Sharon megint összeomlott egyszer és ápolják. Még jó hogy Sebby itthon van és tud neki segíteni amiért nem lehetek elég hálás neki, hogy odafigyel rá amíg én úton vagyok. Amikor szünet van, hajlandó vagyok hazarepülni azért is hogy fél napot együtt tölthessünk, és aztán halálfáradtan kókadjak a turnébuszban tovább. Megéri, mindent megér nekem.
A kótház után hazamegyek, mert nem tudok magammal mit kezdeni és Sharon is elaludt végre, nem akarom zavarni. Pihennie kell és így inkább hazafelé veszem az irányt. Játszom egy kicsit Daisyvel a csodás cicával és aztán megyek csak a saját lakásomba.
-Aztakurva – állok meg az ajtóban, ahogy megcsap az állott szag. Persze elfelejtettem nyitva hagyni az ablakot bukóra és most kicsit áll az élet itt, de egy katonai kommandóst megszégyenítve vetődök az ablakokra hogy mindent kinyissak. Levegő kell, és így ahogy elnézem siralmas a helyzet, kénytelen vagyok nekiállni takarítani ha élhetővé akarom tenni. Eltelik vele az idő, és amikor Matt hívása befut akkor már a mosás után rakok rendet. Át akar jönni iszogatni, ami egy tök jó hír, de felvet némi hiányt….
A következő egy órám vásárlással telik. Sör, whiskey, chips, ropi, sós és édes nassolnivaló illetve ezeknek valamiféle tároló is. Javarészt Sharonnal élek így kevesebb eszközöm van de…. lassan visszarendezkedhetek ide is. Nem fogok tudni abban a lakásban maradni….
A hűtő megtelik a szerzeményeimmel és szétpakolok a nappaliban elég jó vendégváró vagyok és Matt gyakran csövel nálunk. Imádom azt a kerge fejét. Igazi jóbarát.
-Bazdmeeeeeeg – szakad ki belőlem finoman ahogy a csengőre majdnem elejtem a tálat a kezemből. Persze beengedem Mattet akinek az öltözéke hasonló mint az enyém. Lyukastérdű nadrág és egy póló. Semmi extra és házi papucs mert már átöltöztem.
- Tudom hogy te vagy, más nem feküdne rá csengőmre öt percig- morgok ahogy átveszem tőle a rekesz sört és a konyhába viszem. Nem erőltetem meg magam, mer bár nem nézek ki olyan izmosnak mint a tesóm és ő azért nem fúj el a szél, és nem örül az a valakinek akinek összeroppan az orrcsontja az öklöm nyomán. Nem bánom a természetem, mert aki megérdemli az meg is érdemli.
- Felkészültem én is. Vess egy pillantást a konyhára… - vigyorodom el ahogy vállon veregetem cipő levétel közben hogy lehetőleg felboruljon. Dobok neki is egy papucsot, ne a hideg padlón mászkáljon már. A végén még rám keni hogy fázik a talpa.
- Nem igazán volt rá időm. Sharonnál lakom jóformán és egész eddig takarítottam hogy ne haljak meg a szagoktól és a kosztól. Tök jól lekötött – és képes lennék még kétszer végigcsinálni a dolgot hogy ne foglalkozzak a kórházban fekvő barátnőm állapotával. Aggasztó, de így hogy itt van Matt….
- Hogy te milyen áldott jó lélek vagy, mondtam már? – nevetek fel ahogy töltök neki whiskeyt egy közepes méretű pohárba. Aztán magamat is megkínálom.
- Amúgy velem minden jó, voltam anyánál, Sharonnál, vásárolni…. Még tesóhoz nem mentem fel, de majd oda is fogok – szólalok meg ahogy koccintásra emelem a poharam.
- Na és veled mizu?





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sean & Matt
Sean & Matt EmptyPént. 10 Ápr. - 16:03

Sean & Matt



- Ja, talán adhatnál kulcsot és nem kellene csengetnem - húzom kicsit az idegeit, tudja, hogy nem gondolom komolyan, bár Seb lakásához is van kulcsom, ha bármi baj lenne, akkor be tudjak menni, ha már egy lakóközösséget alkotunk mondhatni. Kiskoromban kitúrtak a helyemről mondhatni, amikor a garázsba beköltöztek, de nem zavartattam magam és csatlakoztam hozzájuk, talán onnan van ez a testvéri kötelék köztünk, többet voltam velük, mint Tom. Tudom, hogy a kis nyeszlettnek tűnő alkata Seannek is erős férfit takar, de jó húzni az agyát, hogy sokkal gyengébb. Tény Seb az, aki nagyon kigyúrta magát, az ő sallerét még én is megérezném, de utána jövök én, az örök bunyós és bajkeverő. Tény, a zenekar óta leginkább csak box zsákot püfölök, mert nem akarok balhés lenni, nem azzal akarunk mi az újságba kerülni és egy ember alapján az egész bandát leírják.
- Főztél is vagy mi? - kérdezem gúnyosan, miközben a kezemmel megtámaszkodom a falnak, hogy ne boruljak fel a cipőm levétele közben. Annyira tipikus, hogy nem hagyjuk egymást békén, unalmas is lenne úgy az élet, az tény. A papucsot felveszem, bár meg kell jegyezzem, ideje vennem magamnak valami vicces feliratos menő fekete lakáscirkálót, mert ezekben nevetségesen festek. A konyhába sétálok, mielőtt még ledobnám a seggem a kanapéjára. Nem látok semmit, szóval bekukkantok a hűtőbe, na igen, pia dögivel, ez a beszéd.
- A kosz még nem ölt meg senkit, de a szagok, na haver azok ölni tudnának, amúgy jöhetsz hozzám is takarítani, ha ez leköt. - Kényelembe helyezem magam és mikor megemlíti, hogy milyen jó áldott lélek vagyok, csak elvigyorodom, mert milyen igaz, még munkát is adok neki, hogy lefoglalja magát!
- Nem elégszer, szóval van mit bepótolnod! - Nevetek fele együtt és előrehajolok a whiskeymért, amibe bele is kortyolok, kicsit ízlelgetem és azt kell mondjam, jófélét vett, nem kell csalódnom. Miközben ismét meghallom Sharon nevét, elgondolkozom, hogy ideje lenne rákérdezni hogy van, ami amúgy nem érdekel, mert kész szenvedés ez az egész, jó lenne, ha Sean találna magának valaki mást.
- Szerintem nem unatkozik, egész csinoska lakótársa van - nevetek fel a pohárból, mielőtt újabb kortyot innék és leteszem magam elé az asztalra, de a kezem azért ott hagyom a pohár körül, mert az ivászat, az nálam tényleg azt jelenti, hogy mértéktelenül öntöm magamba a piát, amit rég nem bírok olyan jól, mint fiatalabb koromban, de kit érdekel? Nem kell másnap se dolgoznom menni, nincs pulya sem, aki miatt vigyázni kéne és nőm sincs, aki hazavárna. A koccintásra odatartom a poharam és még rá is kacsintok, csak hülyítésképpen.
- Nem sok, voltam anyukádnál tegnap, néha mikor cigizek látom Sebet meg a lakótársnőjét, remélem volt annyi esze, hogy már meghúzta, bár őt ismerve sajnos erre nincs sok esély, mert előbb megismerné, nem lehet mindenki olyan laza, mint én. - Kihúzom magam és ismét iszok, majd töltök is a poharamba, kiszolgálom én magam innentől, nem kell fáradozni, sőt felmarkolok egy adag ropit is, amit szálanként elkezdek bedarálni.
- Sharon hogy van? - Csak kibököm, mert Seanhez tartozik és ha neki nem jó, akkor az nekünk sem jó, szóval jobb, ha tudok róla, mi a helyzet. Közben körülnézek, nem tudom mekkora kupi lehetett itt, de ha ő képes kitakarítani, talán egyszer nekem is sikerülne. Jót röhögök az abszurd ötleten magamban, majd inkább arra figyelek, amit 'öcskös' mond.
- Arra gondoltam, hogy elmehetnénk kicsit bulizni is, nem olyan hardcore helyre, de kicsi lazítás lehet rád férne már, de addig még berúghatunk annyira is, hogy ki se tudjuk mozdulni. - Nekem kell valami dugható csaj az estére, mert vannak igényeim és a lakásom is, mire oda jutunk már biztosan készen áll a fogadásra. Mondjuk lehet inkább valami hotelba kéne menni, nehogy visszajöjjön, eddig is úgy csináltam, de ha hazaviszem, talán lenne állandó társam.

The rhythm is the pattern and the patterns gives meaning to life. I always play the drum when I'm angry.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sean & Matt
Sean & Matt EmptyKedd 28 Ápr. - 8:57

Matt & Sean
Just like you



- Adnék kulcsot, ha tudnám hogy nem hagyod el – morgok vissza rá, mert ez nagyon is jellemző és bevett szokás a bandán belül, és Matt igazi tesó. Tulajdonképpen hozzá tudnék vágni egy kulcsot ha már itt van, hogy ne panaszkodjon. Meg azért is, mert nem rejtegetek itt semmit, és a családomnak bejárása van mindenhová. Ez a lakás amúgy is csak az enyém, és szomorú belegondolni hogy lassan visszarendezkedhetek ide Daisyvel. Nem hiszem hogy a közös lakásban meg fogok tudni maradni szóval… Lehet mozgósítani fogom a srácokat ha… Haza akarok költözni. Össze rámolok én, csak a cipekedés lesz nehezebb. Vagy az sem, lehet eléggé el tudom magam fárasztani.
- Azért annyira nem vetemedtem el, de van egy csomó rágcsa ami a pia mellé kelleni fog – mosolyodok el, mert készültem az esetleges ivászatra is és arra is hogy legyen ami felszívja az alkoholt. Ismerem már Mattet mint a rosszpénzt, volt rá pár évem hogy kiismerjem. Tudom hogy vele nehéz úgy bulizni hogy az ember józan maradjon, és az esetek nagy részében nem is törekszem rá. Felesleges.
- Ez igaz. De tudod többnyire nem itt tartózkodom, meg ilyenkor amúgy is mindig úton vagyok hogy végiglátogassak mindenkit akit a turné alatt nem sikerült – teszem hozzá ahogy belekortyolok a whiskeymbe. Sikerült jót vennem, és látom hogy Matt is elfogadhatónak találja.
- Lakótárs? – állok meg a kortyolás közben. Mivan? Miért van a tesómnak lakótársa aki nem mi vagyunk?
- Milyen lakótárs, és mióta? Matt, miért tudsz te többet mint én? – meredek rá döbbenten, bár a válasz is nyilvánvaló. Mert az én világom egyelőre anya és Sharon körül mozgott. Nem vagyok rá büszke, de Sebbynek most nem sok szüksége van rám.
- Miket nem tudsz… Bár őt ismerve neked lesz igazad, nem sieti el a dolgokat, mert tudod ő ilyen értékes tulajdonságokat keres a nőkben, mint amit én is megtalálta Sharonban annak idején. Javíthatatlanul romantikus, zenész létére – nevetek fel könnyedén. Tény és való hogy én is Matt-el értek egyet és ha nem lenne barátnőm, akkor én is csajoznék orrba szájba, ami a csövön kifér mert miért ne?
- Rosszul, egyre rosszabbul, és múltkor a doki közölte hogy gyakorlatilag gondolkodjak el, milyen temetést szeretnék neki szervezni – sóhajtok fel, ahogy szóba kerül, mert egyre csak gyengül, és romlik az állapota, és a jó ég se tudná visszaforgatni az egészségét. Sajnos, mert amúgy mindent megadnék érte. Hogy erről eltereljem a gondolataimat inkább kitakarítottam és rendet raktam a lakásban.
- Őszintén szólva várom az elkerülhetetlent és próbálok nem ezen kattogni null huszonnégy mert már ettől vagyok ki szerintem. Próbálom elterelni a figyelmem, szóval….. Iszunk! És ha Sharonról kezdenék el beszélni, itass tovább nyugodtan – nevetek fel, mert ez most nem rólunk szól Sharonnal, hanem Mattel iszogatunk.
- Kíváncsi leszek, te mikor találsz olyan lányt akit bemutatsz nekünk – piszkálom inkább, mert ismerem, és tudom mennyire szabad szellemű. Nehezen áll meg, és tényleg kíváncsi vagyok hogy milyen lányt tudna maga mellett tudni huzamosabb ideig.
- Persze, benne vagyok. Alapozzunk, aztán majd meglátjuk milyen kedvünk lesz de nem vagyok ellene hogy berúgjak mint a szamár szóval… lehet neked kell hazadobnod… - vázolom fel, mert azért nem ittunk olyan régen, és tudok is inni. Bírom rendesen, de ha egyszer elengedtem a gyeplőt, akkor tudok az asztal tetején táncolni. Volt rá példa egy turnénkon, azóta is szívják a véremet ezzel.






mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sean & Matt
Sean & Matt Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Sean & Matt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» I am here again - Seb and Sean
» Sean Devlin
» Sean & Audrey
» Sean Howard
» Viv & Matt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: