New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 86 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 15:48-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

rhys j. du pont
Témanyitásrhys j. du pont
rhys j. du pont EmptyVas. Márc. 15 2020, 13:14
Rhys J. Du Pont

Karakter típusa:
keresett/saját
Teljes név:
Rhys J. Du Pont
Becenevek:
Sniper, Ezredes
Születési hely, idő:
New York, 1987. 08. 15.
Kor:
33
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
hülye kérdés
Családi állapot:
egyedüálló
Csoport:
Bűnüldözés
A West Point - United States Military Academy /már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
katonatiszt, mesterlövész
Ha dolgozik//Munkahely:
Delta Force – az Amerikai Egyesült Államok Hadserege Különleges Erőinek 1. számú Műveleti Osztaga
Hobbi:
lövészet, ijászat, futás, egyéb sportok
Play by:
Gonçalo Teixeira

Jellem
MÚLT
- konzervatív katonai családból származik
- ehhez az élethez viszont sok pénz, csillogás, barátok, lehetőségek járnak
- szigorú apai neveltetést kapott
- fegyelmezett
- pontos
- barátságos
- előzékeny
- segítőkész
- önfeláldozó
- szeret szórakozni és sportolni
- a csajok körberajongják
- hamar felnő
- a West Point-ra járt
- apja  a West Point Katonai Akadémia vezetője
- két húga van, nagyon jó a viszonyuk
- a család kedvence, büszkesége miegymás
- a katonai akadémia osztályelső kadétja
- mikor bekerül az Amerikai hadseregbe, egy álma valósul meg (és legfőképp édesapjáé)
- itt a kőkemény valóság képzi ki harcolni, tervezni, lőni
- mesterlövész lesz belőle
- sikereinek köszönhetően bekerül a Delta Force nevű elit alakulatba
- amely csapat a világ bármelyik pontján bevetésre készen áll
- Rhys lesz a csapat mesterlövésze és itt kapja a Sniper nevet
- csapatának tagjaival szoros, életre szóló baráti, inkább testvéri kapcsolat szövődik
- a tűzbe mennének egymásért
- a katonaságon keresztül ismeri meg szerelmét, aki szintén katona
- a lánnyal, Emily-vel szinte azonnal egymásba szeretnek, hiszen hasonló hobby-jaik  vannak, hasonló családi környezetben nőttek fel
- Emily a való életben csendes, visszahúzódó, kedves lány, pont, mint ami Rhys esete
- azt tervezi megkéri a lány kezét
- imádja a hivatását
- de ekkor szörnyű tragédia történik

JELEN

- Rhys elveszti csapattársait és szerelmét egy bevetés alatt
- teljesen összetörik
- önmagát hibáztatja
- utólag kiderül, hogy Rhys poszt traumatikus stressz érte az eset alkalmával
- ezentúl hirtelen
- fegyelmezetlen
- agresszív
- nagyképű
- érzéketlenné válik
- barátaitól eltávolodik
- nőkkel pedig csak szex miatt van
- soha többé nem akar/tud szerelmes lenni
- alkalomadtán durván a pohár fenekére néz
- ellent mondd feletteseinek
- enyhén szólva nem jön ki új csapatával
- semmi sem érdekli a hivatásán kívül
- megromlik a kapcsolata szüleivel és húgaival
- viselkedésének következtében áthelyezik a West Point Akadémáira, hogy kadétokat képezzen ki
- pszichológusi kezelésnek kell magát alávetnie, aminek Ry egyáltalán nem örül és nem közreműködő
- amíg a pszichológus nem mondja azt, hogy meggyógyult, addig nem térhet vissza a harctérre
-
JÖVŐ

- Rhys-nak nincs semmiféle jövőképe, csak egyetlen dolog érdekli, hogy visszatérhessen a Delta Force-hoz
- ahogy a dolgok kinéznek: magány, komorság, egyedüllét vár rá a jövőjében
- de talán ez a játék egészen mást hoz neki   Laughing

Múlt
A West Point ajtaján belépve eszembe jut, hogy amikor legutóbb itt jártam, teljesen más ember voltam.
Akkor, mikor ide jártam, tele voltam reménnyel, vággyal, tudásvággyal és büszkeséggel. Most viszont nem érdekel semmi sem és a büszkeséget felváltotta a belülről mardosó düh és tehetetlenség. Talán még egy dolog érdekelt, hogy egyszer újra a harctéren legyek.
Pontosan azért vagyok most is itt az apámat keresve, hogy feltételeket szabjon nekem olyan stílusban, mintha valami jótét lélek lenne. Pedig erről szó sincs, biztos voltam benne, hogy most szégyell és nem büszke rám, mint azelőtt.
A nagy John H. Du Pont-nak micsoda szégyen lehet ez  nagyvilág előtt. Röhögnöm kell.
A titkárnőjéhez, Vanessa-hoz érve csak rá kell néznem, ő azonnal tudja, hogy miért vagyok itt és, hogy mit kell tennie.
- Mr. Du Pont. Azonnal szólok az édesapjának - mondja hevesen nagy vigyorral az arcán, amit én egyáltalán nem viszonzok, majd megnyom egy gombot a telefonján és már beszél is az apámhoz.
Persze azonnal mehetek is be, hiszen vár rám, ő kérte, hogy jöjjek.
Én nem is teketóriázok, hanem egy bólintás után rá is vetem magam apám irodájának ajtajára.
- Rhys! – fordul felém hirtelen az asztalától és úgy tesz, mintha örülne nekem, de mindketten tudjuk, hogy ez nem igaz.
- Apám - bököm ki én is amolyan köszönésképp, majd megállok tölgyfa asztala előtt. Ő körbejárja azt és közelebb lép hozzám. Na, ne várja senki, hogy ennek  a dolognak könnyes, öleléses üdvözlet lesz  vége, hanem csak egy diplomatikus kézfogás, amire képesek vagyunk.
Csak semmi személyeskedés, semmi érzelem, semmi érdeklődés. Nem mondd semmit anyáról és a húgaimról és én nem kérdezek semmit. Minek? Úgyse az az ember vagyok, akitől utoljára elbúcsúztak. Tudom, hogy ő se fog arról kérdezni, ami velem történt. Ne is tegye! Úgysem értené meg.
- Mondd, miért vagyok itt! - térek azonnal a témára, mert nem tervezek sokáig itt tartózkodni.
Most találkoztunk először, mióta a városban vagyok, egyáltalán nem állt szándékom otthon lakni, inkább kibéreltem egy lakást erre a remélhetőleg rövidke időre.
- Nos, hallottam az utóbbi időben való viselkedésedről, ami nem egy katonához méltó  - vált át végre a szigorú, konzervatív parancsnoki stílusára. Hiszen az is volt,  csak nyugalmazása után kapta meg az Akadémia vezetését. - Fegyelem, tisztelet, rend, kitartás a jó katonatiszt ismérve. Te mindegyikből megbuktál  - emeli a végére fel a hangját, mint egy rossz tanár, mire ismerteti velem a vádpontokat.
- Jól van apa, nem az vagyok, akinek elképzeltél. Ezért hívtál ide, hogy megbüntess? - kérdezek vissza koránt sem komolyan véve a dolgot.
- Nem azért. Hanem, hogy elmondjam,  a karrierednek vége, ha nem teszed, amit mondok.
Itt egy kicsit elkomolyodom, hiszen eszembe jutott a szerelmem, Emily utolsó szavainak egyike, miszerint sohase adjam fel és ezután érte harcoljak. Ezért nem engedhetem meg magamnak, hogy ne hallgassam meg az öregem. Ráadásul a hazám még mindig fontos volt, csak hát a sok idióta nem érdekelt.
- És mit kéne tennem? - kérdezem meg aztán flegmán egy fintor keretében.
- Alá veted magad egy pszichiátriai kezelésnek, ahol a pszichológus helyre teszi benned azt, ami elromlott - magyarázza, amitől nekem meg felfordul a gyomrom.
Mi az, hogy pszichológus? Mit tudhat ő arról, ami a harctéren folyik? Amikor az alvadt vèr szaga keveredik elhasználódott lőpor és robbanóanyag szagával, miközben az orrodig se látsz a füsttől, hogy aztán megtaláld félig szétszakadt bajtàrsaid testrészeit? És a szerelmedet, akinek tehetetlenül nézed végig a halálát, anélkül, hogy segíthetnél neki? Mikor napokig ezek a testek között bujkálsz önmagadat hibáztatva? Ki ismeri azt az érzést, hogy jobb lett volna a társaival halni, de mégis megbújik benne valami ösztönös élni akarás? Te vagy az egyetlen túlélő és ez bűntudattal tölt el? Amikor a legbenső félelem keveredik benned valami ismeretlen gyűlölettel? Mintha a történtek a lelkedet is kitépnék örökre?
Mit tudhat ezekről egy pszichológus a fényes és rendezett asztalkája mögül? A tiszta ruhája, a vasalt ingje, a parfümillat-felhője mögül? Mit áldozott ő fel Amerikáért? Vajmi keveset.  A csapatom MINDENT.
Igen, valóban szétvertem a fejét, annak a kis mitugrásznak, aki a régi csapatom tagjait merte becsmérelni és elküldtem a picsába a feletteseimet, de miért nem akkor pofáztak vagy segítettek, amikor kellett volna?
- Egy pszichológus? Mindketten tudjuk, hogy az nem tud segíteni...- nevetek fel gúnyosan a keserűségemmel egybekötve. Folytatnám még, de apám leint. Milyen jól teszi. Érzem, hogy lassan kezdek bedühödni, ha tovább gondolkodom.
- A Hadsereg ezt kéri és kész. Vagy ez, vagy egy iroda. Mindenki tudja, hogy te vagy a  legjobb, de ilyen állapotban nem akarnak - folytatja tovább szigorúan.
- És, hogy lásd, nem vagy eldobva, addig felveszlek az iskolába a  felügyeletem alá. Gyakorlati képzést fogsz tartani a kadétoknak, had tanuljanak egy igazi harcostól, a legjobbtól - hallgatom tovább az unalmas kis monológot, hiszen még, ha ez hablaty igaz is, nem érdekel.
Úgy tesz, mintha szívességet tenne nekem, de tudom, hogy ez egy parancs. Vagy a pszichológus és a tanítás, vagy elbúcsúzhatok a hivatásomtól.
- Van más választásom? - teszem fel az utolsó kérdést egy unott sóhaj keretében, mire megrázza a fejét.
Még egy rövidke pillantás erejéig maradok, aztán beteszem magam után az ajtót.
Holnap pszichológus, nagyszerű. Azt hiszem, most hazamegyek vagy talán betérek egy kocsmába. Felejteni. Ne gondolkodj! Élj a mának!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: rhys j. du pont
rhys j. du pont EmptyVas. Márc. 15 2020, 18:01
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Rhys!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Olyasfajta játékot űzünk az élettel, ahol egy szempillantás alatt vehet teljes fordulatot egy ember jövője akár jó akár pedig rossz irányba. Számodra sajnálatos módon az utóbbi jutott, ez pedig teljes mértékben érthető, hogy kihatással volt a személyiségedre és a döntéseidre is egyaránt. Olyan dolgokat tapasztaltál, láttál, éreztél amit más nem foghat fel csak az, aki hasonlóképpen átélte ezeket a szörnyűségeket. Ilyenkor nehezen lehetséges, hogy kialakíts egy újabb jövőképet, bizalmat fektess abba és küzdj érte ameddig csak erődből kitelik, hiszen korábban már megtetted, mégsem végződött jól. Enne fényében a bizalmatlanságod és az, hogy megkérdőjelezel minden egyes döntést, közöttük az érzelmeidet is, közel sem meglepő. Senki se merülne szívesen újra abba a mély vízbe, amibe már egyszer része volt és majdnem belefulladt.
Érdekes egy feladatot kaptál édesapádtól, amit úgy tűnik ha akarod, ha nem akkor is teljesítened kell annak érdekében, hogy azzal foglalkozz, ami még némileg ösztönzően hat rád. Te is tudod nagyon jól, miszerint már semmi sem lesz ugyanolyan, de a tétlenséggel sem vagy hajlandó megküzdeni. És olykor megesik, hogy be kell áldozni büszkeségünket a nagyobb cél érdekében, még ha olyan érzés is meghajolni más értelmetlennek ható akarata előtt, mintha a fogunkat húznák.
Lehetséges, hogy most nevetségesnek találod azt amit kiszabtak rád, hiszen más valójában nem értheti meg mindazt, ami nap, mint nap ott zajlik benned és olyan nyomokat hagy hátra, ami egy életre képes volt megbélyegezni. Az is lehet, hogy egy pszichológus nem lesz segítségedre, de talán ha beszélsz róla és leadod a tehernek egy kisebb fojtogató részét, te magad is másképp értékeled majd a jövődet. Hiszen azok a másodpercnek ható pillanatok nem csak egy irányba szoktak billenni és lehet a következő nagyobb változáskor pozitívabb események várnak majd rád. Kíváncsian várom a folytatást! Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
rhys j. du pont A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
rhys j. du pont D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
rhys j. du pont 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
rhys j. du pont
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vlad és Flor - A zene közös pont
» Rhys Higgs
» Alexander Rhys
» Rhys&Joy - Take A Chance On Me..
» Rhys Greene

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: