New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:47-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:45-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:44-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:43-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 07:47-kor
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Paul Edward Shelby
TémanyitásPaul Edward Shelby
Paul Edward Shelby EmptyVas. Márc. 08 2020, 22:09
Paul Edward Shelby

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Paul Edward Shelby
Becenevek:
Paul vagy Edward
Születési hely, idő:
London, 1995. november 14.
Kor:
24
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
diákok
Egyetem:
NYU, nemzetközi kapcsolatok, még tanul
Munkabeosztás:
gyakornok, olimpikon úszó
Munkahely:
brit nagykövetség
Hobbi:
zongora, úszás, vízilabda, szörf
Play by:
Simon van Meervenne

Jellem


őszinte, semmilyen körülmény között sem szokott hazudni, még akkor sem ha az igazság fáj és bántó // megbízható, ha megnyílunk előtte és beavatjuk egy titkunkba, akkor biztosan nem kell attól tartanunk, hogy tovább adja, elítél vagy visszaél az információval // nem az a beszédes típus, a semmiről nem szokott beszélni, nem zavarja a csend, nem érez arra késztetést, hogy elkezdjen üres dolgokról beszélni, csak hogy megtörje // nem szokta kimutatni az érzéseit, az arcáról szinte semmit sem lehet leolvasni // türelmes, nagyon nehéz kihozni a sodrából, így ritkán van olyan alkalom is, mikor megemelné a hangját // higgadt, megfontolt, nincsenek elhamarkodott döntései, nem vág bele semmibe gondolkodás nélkül, ez azonban nem jelenti azt, hogy ne tudna spontán is lenni // nehéz kivívni, viszont annál könnyebb elveszteni a bizalmát // az apróságokat még megbocsátja, de nem felejti el, ha pedig betelik a pohár, akkor nincs újabb esély // békés természet, de nem lehetetlen felbosszantani // szeret szocializálódni, azonban magában is remekül megvan // szeret csapatban dolgozni // egyáltalán nem makacs, észérvekkel meglehet győzni szinte bármiről, meghallgatja mások véleményét, viszont csak akkor, hogyha azt kérte is // azt már nem szívleli, ha kérés nélkül szólnak be a dolgába // ha kitalál valamit, amihez nagyon ragaszkodik, akkor az akaratát tűzön-vízen keresztül viszi // igényes, szereti a rendet // nem esik nehezére segítséget kérni, ha valamit nem tud egyedül megoldani, bár először mindig önállóan próbál a dolog végére járni // nem szokott féltékeny lenni, mert megbízik a másikban, nála minden itt dől el // tömören és konkrétan fogalmaz, nem szokott köntörfalazni // megértő, bármikor kiöntheti neki az ember a szívét, ő igyekszik tanácsot adni vagy éppen segítő szavakat annak függvényében, hogy mire van szüksége az illetőnek // szinte lehetetlen zavarba hozni // nem avatkozik bele mások dolgába, ha nem kérik rá // nem a szíve szerint szokott dönteni, hanem az eszét követi, ezért a döntései nem érzelmi alapúak, hanem érveket követ // nem szokott az érzéseiről beszélni // mindig kiáll magáért és azokért, akik fontosak számára // feltud venni egy nagyon bunkó, alázó stílust is, viszont nem szokása // korrekt, egyenes // nem ígér olyat, amit ne tudna (vagy akarna) betartani // karizmatikus //



Múlt


Fiatal sikerek a 2016-os nyári Rioban megrendezésre került Olimpián
Paul E. Shelby elhozta az Egyesült Államoknak a 100 és 200 méter gyors aranyérmét, illetve csapattársaival győzni tudtak 4 x 100 és 200 méter gyors váltón is.
Paul Londonban született, viszont az általános iskola után az Államokba költöztek a családjával, így a gimnáziumot már itt kezdte. A sport szeretete nem feltétlenül családi vonás, mivel az édesanyja ügyvéd, az édesapja pedig a brit nagykövet. Egyedül a nővére sportol rendszeresen, ő hobbiszinten lovagol.
A támogatói közé tartozik a Nike, Armani, BiotechUsa, Red Bull, Samsung, Coca Cola és Cartier, azonban a legnagyobb köszönettel a családjának, barátainak és barátnőjének tartozik, akik a mindennapjai során is támogatják (New York Times, 2016).
///////////////////////////////////////////////////////////////


Derékbe tört karrier?

Az amerikaiak feltörekvő úszótehetségét nyaralása során cápatámadás érte szörfözés közben. Paul E. Shelby a barátnőjével nyaralt Új-Zélandon, amikor szörfözés közben megtámadta egy fehér cápa. Paul éppen a part felé evezett, mikor az állat lerántotta a bal lábánál fogva. A lélekjelenlétének köszönhető, hogy nem történt nagyobb sérülés. Paul combján tisztán kivehető a cápa fogsora, kisebb darabok hiányoznak a húsából is. Ennek ellenére azonban nem kezdett el pánikolni, hanem a szörfdeszkáját belenyomta a cápa szájába és több erős ütést mért az állat szemére, mire az elengedte. Közben Paul barátnője, Angelic, hívta a mentőket, így mire Paul közel került a parthoz, már ott volt a segítség, hogy kihúzza. Egy új-zélandi kórházban tartották, még utazásra alkalmas állapotba nem került. A rehabilitációja megkezdődött, azt egyelőre nem tudni, hogy ez milyen hatással lesz a sportteljesítményére (New York Times, 2018).

/////////////////////////////////////////////////////////////////


- Köszönöm, Paul, hogy elfogadtad a meghívást. Ez az első alkalmad a műsoromban, ugye?
- Én köszönöm a meghívást. Igen, ez az első alkalmam - jelent meg Paul arcán egy hamiskás mosoly.
- Ne aggódj, óvatos leszek - a műsorvezető is elmosolyodott.
- Ne kímélj - helyezkedett el Paul a kanapén.
- Mesélj kérlek magadról... nem mintha ne tudhatnánk meg mindent az internet segítségével, de azért jobb lenne a te szádból hallani.
- Hát azért minden nincs fent, legalábbis nagyon remélem. Londonban születtem és éltem is egy darabig, aztán a családom az Államokba költözött, a gimit már itt kezdtem. Nem esett nehezemre beilleszkedni, remek barátokat szereztem a középiskolás éveim alatt, később együtt is laktunk egy ideig az egyetemi éveink alatt. Sokan azt gondolják, hogy azért választottam a nemzetközi kapcsolatokat, mert kiakarom használni az édesapám által kitaposott utat. A valós ok azonban az, hogy nagyon érdekel a különböző országok kultúrája, szeretek új embereket megismerni, ahogyan azt is, ha mindig van mit csinálnom. Elég jó nyelvérzékem is van, szeretek új nyelveket tanulni.
- Mi a helyzet a sportkarriereddel? Javíts ki, ha tévedek, de ugye négyszeres olimpiai bajnok és többszörös világbajnok vagy?
- Pontosan. Természetesen az úszást a továbbiakban sem akarom elhanyagolni, sőt készülök az idén Tokióban megrendezésre kerülő nyári Olimpiai játékokra.
- A balesetedről mondanál pár szót?
- A Times elég drámaian tálalta az esetet, a többi újságról pedig ne is beszéljünk. Szerencsém volt, mert nem a teljes fogsorával kapott el és viszonylag hamar el is engedett. Arra gondoltam közben, hogy nekem nem fogja egy rohadt cápa elbaszni az Olimpiát. Talán ezt rá is ordítottam a víz alatt, de ebben nem vagyok biztos. Az ujjaimon volt egy viszonylag masszívabb gyűrű, amit több alkalommal is a szemébe nyomtam, mire elengedett. Tudtam, hogy nem szabad pánikolnom, csapkodni, felverni a vizet, mert azzal csak egy vergődő halként fogok feltűnni a szemében. A rehabilitáció maximálisan sikeres volt, ugyanis jobb formában vagyok, mint valaha és egyáltalán nem akadályoz semmiben a sérülés.
- Hát ez nem mindennapi történet, de minden jó ha a vége jó.
- Hát azért nem bántam volna, ha nem szerzek ilyen történeteket - mosolyodott el Paul.
- Még annyit árulj már el, hogy igazak a pletykák? Újra szingli vagy?
- Igen, véget ért Angelic-kel a kapcsolatunk.
- Jól gondolom, hogy többet nem fogsz mesélni róla?
- Igen - mosolyodott el Paul. (2020 Ellen Show).



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Paul Edward Shelby
Paul Edward Shelby EmptyKedd Márc. 10 2020, 11:15
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Paul!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nahát, nem gyakran van lehetőségem egy olyan hírességet köszönteni az oldalon, aki többek között az Ellen Show-ban is szerepelt.  Paul Edward Shelby 3673325056 Azt hiszem, már ez is sokat elárul arról, mi mindent tehettél le eddig sportolóként, pontosabban úszóként az asztalra. Very Happy
A sűrű, tömény jellemzésed után - amiből egy szimpatikus, már-már átlagos, kedves, de magabiztos, a saját határait látszólag jól ismerő srác bontakozott ki -, a múltat röviden összefoglaló szereppéldád egészen könnyedre sikeredett. Nekem legalábbis tetszettek ezek a szösszenetek, újságcikkek és interjú a sztárunkról. Ezekből is eleget megtudhattunk rólad, épp eleget ahhoz, hogy még kíváncsibb legyek, és többet akarjak olvasni. Very Happy
Dicséretes, hogy egy ilyen baleset, támadás után lábra tudtál állni - szó szerint és képletesen is. Nagy lélekjelenlétre vall, hogy ügyesen és többé-kevésbé épségben ki tudtál menekülni a cápa fogai közül, hogy tudtad, milyen viselkedés a legcélravezetőbb még egy olyan helyzetben is. Paul Edward Shelby 4146035580 Drukkolok, hogy az újrakezdés újabb sikereket hozzon - a sportban és a szerelemben is!  Smile

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Paul Edward Shelby Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Paul Edward Shelby 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Paul Edward Shelby 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Paul Edward Shelby 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
861
★ :
Paul Edward Shelby 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Paul Edward Shelby
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Abraham Shelby
» Edward & Carmen
» Edward Leneghan
» somewhere only we know - Jada & Edward
» pleasant evening // Edward&&Candy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: