New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Abraham Shelby
TémanyitásAbraham Shelby
Abraham Shelby EmptyCsüt. Jan. 28 2021, 19:44
Abraham Shelby

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Abraham Shelby
Becenevek:
Abe, A.
Születési hely, idő:
Plymouth, 1978. március 23.
Kor:
42
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Elvált
Csoport:
Munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
válasz ide + milyen szak + még tanul/már végzett
Munkabeosztás:
Személyi testőr, katonai kiképzőtiszt
Munkahely:
Ahová felbérelnek
Hobbi:
Lövészet, úszás, olvasás
Play by:
Jason Statham

Jellem
Határozott, magabiztos jellem, aki nem riad vissza a kihívásoktól, mi több, magához öleli őket. Maximalista, és ahogy a munkában, úgy az életben is próbálja mindenből a legtöbbet kihozni.
A mindennapi életében egy alapvetően kennyére kenhető, kedves ember, aki rettentően család-, és barátcentrikus. Vicceskedő, talán kicsit szarkasztikus, sportolni és főzni szerető egyénként ismerhető meg az első pár találkozás után. Próbálja a megtalálni az arany középutat a szabaideje és a munkája között, több-kevesebb sikerrel, a munkájában ugyanis íratlan szabály, hogy testileg és szellemileg egyaránt helyben legyen, ami kellően ki tudja meríteni - hisz lássuk be, annyira már ő sem fiatal. Ettől függetlenül mindig próbál mentálisan és fizikálisan a toppon maradni, még ha ennek kimerítő, kemény edzésekben is kell kicsúcsosodnia.
A munkában a munkaadója által megkívánt stílust hozza. Ha kell, csendben szobrozza végig a tíz-tizenkét órás műszakot, de ha esetleg arra szorulna az illető, hogy ne csak egy stabil ajtótorlasz legyen, akkor a maga munkabeli száraz, nem túl eredeti módján viccelődik és beszélget. Ugyanakkor nem hagyja, hogy mindez a munkája rovására menjen, ahhoz ő túl összeszedett, amelyet a különleges alakulatnál töltött hosszú idő mart bele.

Múlt
Az igaz barátainkat a harctéren találjuk meg, ahogy azt sokszor hallottam már a feletteseimtől. Ha valaki képes az életét is kockáztatni annak a csekély esélyéért, hogy te túléld, az már jelent valamit. Sokszor próbálták a fejünkbe verni ezeket a szavakat, és akármennyire is látok benne igazságot… hazudnék, ha azt mondanám, hogy emlékszem annak a srácnak a nevére, aki legelőször rángatott vissza a biztos halálból, vagy arra a szanitécre, aki szaktudásával és gyorsaságával segített nekem, hogy megtarthassam a bal karomat.
A bátyám csak két évvel volt idősebb nálam, de mire én a seregbe kerültem, ő már öt éve ott szolgált. Segített a babaléptek megtételében, és egyengette az utamat, amennyire tudta. Megtanított rá, hogy mindenki túlélése ugyanolyan fontos, és hogy ugyanúgy mentsem ki a legellenszenvesebb társamat, mint ahogy a legkedvesebbet. Ki tudja, hogy egyszer ki fogja viszonozni ezt a szívességet.
A testvérem körülbelül másfél évvel később leszerelt, én pedig úgy éreztem, ideje a saját utamat járnom, hát jelentkeztem az SAS-be. A felvételi nehéz volt, de mégis a világ egyik legnevesebb különleges alakulatába jelentkeztem, így nem volt okom panaszkodni, tudtam mire vállalkozok. Párszor ugyan szidtam a feletteseimet, de manapság már nincs rossz szájízem a nevük hallatán. Mi több, örülök, hogy ilyen kemények voltak velünk. Velem különösen... A bátyám a katonaságnál szolgált, az apám azonban ugyanott, ahova én jelentkeztem, így én akár akartam, akár nem, külön bánásmódban részesültem. A protekció a itt nem éppen úgy működik, mint más helyeken. Ahelyett, hogy bármivel is könnyebb lett volna a dolgom, kész pokollá tették az életemet a kiképzés idejére. Míg másoknak két perc alatt elegendő volt ötven felülést megcsinálniuk, addig tőlem hetvenet is elvártak. Kész kínzás volt, de minden elvárásukat felülmúltam a teljesítményemmel, ami lássuk be, csak még jobban bökte a csőrüket. Szerencsére mindez kisimult, mire befejeződött a kiképzésem és hivatalosan is részesévé váltam az SAS-nek.
Tizenkét évet szolgáltam náluk, mire végül úgy döntöttem, hogy ideje tovább állnom. Magam mögött kellett hagynom ezt a katonai életet és végre a családomra kellett fókuszálnom. 23 éves koromban ismerkedtem meg a gyermekeim anyjával, alig egy évre rá pedig bejelentette, hogy állapotos, ráadásul ikrekkel. Ez volt egyszerre a legfelemelőbb és legfélelmetesebb hír, amit valaha kaptam az életem során. De eszem ágában sem volt visszakozni. Szerencsére a lányok születésekor otthon tudtam lenni, de éppen csak addig. Mind a mai napig rettentő lelkiismeretfurdalásom van emiatt, hogy nem voltam ott az első napokban velük, de a munkámnak sem fordíthattam hátat. Sajnos muszáj belátni, hogy a katonaság nem épp a legcsaládcentrikusabb meló, amit el tud képzelni az ember. Az életük első tizenhárom évében csak szórványosan tudtam ott lenni velük, most viszont szerettem volna ezt bepótolni. Volt bőségesen félretett pénzem, így igazából dolgoznom sem kellett. A következő két évből szinte minden egyes napomat velük töltöttem, de időközben… időközben jócskán megsavanyodott a viszonyunk a feleségemmel. És sajnálatos módon ezt a lányok is megérezték. Pár hónapnyi gondolkodás után a válás mellett döntöttünk, és ugyan lett volna lehetőségem a közelükben maradni, de rá kellett jönnöm, hogy szükségem van valami munkára, mert ez a két év akármennyire is mesés volt, rettentő unalmas is.
Ők már körülbelül 8 éve laktak kint Amerikában, én csak a leszerelésem után költöztem ki hozzájuk. Még nem voltam hivatalosan amerikai állampolgár, de ez azóta természetesen már megváltozott. Próbálom tartani velük a kapcsolatot, de míg ők nyugaton, addig én keleten élem a magam életét, és nem volt könnyű összeegyeztetni az időbeosztásunkat. Karácsony, születésnapok, egy-egy kisebb-nagyobb ünnep, és ennyiben ki is merült. Túl kevés a szabadidőm, ami nem engedi meg, hogy végigüljek egy-egy többórás repülőutat, akármennyire is vágyok rá. A lányoktól meg nyilván nem várhattam el, hogy tizenéves korukban egymaguk repülőre szálljanak. Nem vagyok felettébb boldog miatta, de ilyen az élet, néha különsodor minket a szeretteinktől. Pár hónap múlva 18 évesek lesznek a lányok, akkor viszont mindenképpen szeretnék velük lenni. Le se fognak tudni vakarni magukról.
Szerencsére addig még van időm, és úgy néz ki, nem fog kalandmentesen telni. A napokban érkezett egy érdekes hívásom, az egyik régi barátomtól, aki szintúgy SAS katona volt. A lánya, Trinity kint ragadt Dél-Amerikában egy drogkartell bázisán… igen, drogkartell. Kész vicc, hogy egy-egy emberből mi válik, amint leszerel. Rácsaptam a telefont, hogy engem ne rángasson bele az illegális üzelmeibe, de nem telt bele fél napba, hogy visszahívjam. A bajtársiasság és a régi testvéri kötelék sajnos erősebbnek bizonyult a józan eszemnél. Sajnos... Ha minden jól megy, akkor legkésőbb egy héten belül már vissza is térhetek a régi életemhez. De amilyen az én szerencsém…

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Abraham Shelby
Abraham Shelby EmptyPént. Jan. 29 2021, 17:59
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Abraham!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Englishman in New York. Very Happy Sokszor azok a változások, amiknek nem tulajdonítunk túl nagy jelentőséget, nagyobb mértékben befolyásolják az életünket, mint gondolnánk. Bizonyos céllal érkeztél a városba, hogy azzal együtt, hogy leszerelsz, az életed is megváltozhasson. Nem egyszerű olyan hivatást választani, amivel mondhatni egy családtag nyomdokaiba lépsz - jelen esetben apádat követve. Át is élted annak a nehézségeit, amit a rokonságból adódó hírnév adott neked, hiszen amiért apád fia vagy, a többieknél is keményebben kellett dolgoznod, hogy bizonyíthass. Ez pedig úgy érzem nagy mértékben befolyásolta a magánéletedet és azt, hogy hogyan kezeled a családod helyzetét. Egy katonára olyan fizikai és lelki nyomás nehezedik, hogy néha már nem marad energia és lélekjelenlét azokra a dolgokra, amiket egyébként tiszta szívedből szeretsz- mint például a család. Abraham Shelby 2624752903
Egyszerre adatott meg neked, hogy saját családot alapíthass és hogy távol is legyél tőlük. Kétségtelen, hogy a világ két felén élni nem olyasmi, ami megkönnyíteni a közös időtöltést. De talán az, hogy teljesen más munkát vállalsz és leszereltél, lehetőséget ad neked és a lányaidnak arra, hogy még szorosabb kapcsolatot alakítsatok ki magatok között. Már ha a bajtársiasság nem visz bele olyan feladatokba, amelyek újra más irányba terelnek téged. Very Happy
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Abraham Shelby Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Abraham Shelby Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Abraham Shelby 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Abraham Shelby 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Abraham Shelby 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Abraham Shelby
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Paul Edward Shelby
» Jesse Abraham Smith
» Joe & Abraham
» Abraham Roshan
» Abraham Hyde

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: