New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Declan McLennan
tollából
Ma 10:36-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:31-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:30-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:30-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 10:16-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 10:14-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 10:11-kor
Luana Machado
tollából
Ma 9:51-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 9:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Bree Dunagan
TémanyitásBree Dunagan
Bree Dunagan EmptyVas. 8 Márc. - 12:39
Sabrine Carter-Dunagan
But when you said, "Hello" I knew that was the end of it all

Karakterinformációk

Karakter típusa
saját
Teljes Név
Sabrine Eugenia Carter-Dunagan
Becenév
Sabi, Bree, Bibi, (a Eugenia-ról nem beszélünk)
Születési hely
Marietta (GA), Amerikai Egyesült Államok
Születési idõ
1999. október 6.
Kor
23
Lakhely
Manhattan - Morningside Heights
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
kapcsolatban
Tanulmányok
Columbia University - francia szak
Foglalkozás
recepciós egy country klubban; gyakornok a L'Oréalnál
Hobbi
teljesen véletlenszerűen jár különböző csoportos edzésekre, amik után rendszerint napokig kínozza az izomláz; a hallgatói önkormányzat tagja; sokat olvas utazás közben a tömegközlekedési eszközökön; podcastot csinál egy hallgatótársával, akivel egy kollégiumban laknak; odavan a divatért; túl sok sminkterméket halmoz fel, aminek a felét aztán nem használja; imád a tengerparton lenni; netflix; az instagram állandó pörgetése
Moodboard

diákok
csoporthoz tartozom

Jellem
Válassz néhány pók közül és megmondjuk kellene-e szerezned egy macskát, vagy sem!
× Nem. A macskák és Te nem vagytok megfelelő párosítás. Talán kutyát kellene örökbe fogadnod, vagy más házikedvencet.

- Nagyon könnyen barátkozik. Igazi barátja tud lenni mindenkinek, attól függetlenül, hogy éppen két hete, vagy mondjuk másfél éve ismeri. Nagyon érdeklődő és megértő is, ha másoknak segítségre van szüksége, biztosan számíthatnak rá.
- Jellemzően vidám természet, imád mosolyogni és mindennek a jó oldalát nézi. Szerinte a pohár nem félig van, vagy félig üres. Szerinte mindig tele van.
- Három testvére van, egy nővére, és két öccse. A családjuk öreg labradorján kívül soha nem volt más háziállatuk, mert nem tudott megegyezni a testvéreivel róla.

Edd magad végig ezen a Disney lakomán és megmondjuk melyik herceg az igazi számodra!
× A Te eredményed: Aladdin. Persze, Aladdin néha hibázik, de ettől függetlenül lelkiismeretes és jó szándékú, akivel minden nap ~ egy új élmény ~. Nagyszerű kapcsolatotok lenne!

- Keveseknek vallja be, de a kedvenc ünnepe - a karácsony után - a Valentin-nap, mert olyankor imádja, hogy a párok milyen nyíltan mutatják ki egymás felé a szeretetüket. Sokkal inkább a gesztusok tetszenek neki, mint az anyagi része.
- Habár elhivatott és a családja női tagjaihoz képest kifejezetten karrierista, nagyon is szeretne családot és legalább három gyereket.
- A legnyugodtabbnak a családja, barátai társaságában érzi magát. Nem szeret sokáig egyedül lenni és kifejezetten beszédesnek is mondható. Sokat jár társaságba és szereti hasznos dolgokkal elfoglalni magát, amit az egyetem alatt a hallgatói önkormányzatban él ki.

Melyik női popsztár vagy Te?
× Taylor Swift! Nagyon szerethető vagy és nem félsz kiállni amellett, amiben hiszel.

- A kedvenc édessége a macaron.
- A hosszútávú céljait illetően nagyon határozott, ügyesen tervezi meg a teendőit, viszont nem mindig tartja be ezeket a terveket, ami miatt rendszeresen rosszul is érzi magát.
- Előfordul, hogy meglepő módon a nyakasságáról tesz tanúbizonyságot. Ha valamit nem tud kiverni a fejéből, akkor addig nem nyugszik, amíg be nem teljesíti.

Beléd szeretne Jesse St. James a Glee-ből? Most kiderül!
× Igen! Persze, hogy megtenné! Csak legyél benne biztos, hogy nem szakít veled...

- Nyomás alatt, vagy nehéz helyzetekben hajlamos meggondolatlanul, gyorsan cselekedni - ami nem feltétlenül jelenti, hogy mindig rosszul is dönt ilyen helyzetekben.
- Habár nagyon is két lábbal áll a földön, bizonyos szempontokból még mindig csak egy gyerek, aki távol van a családjától, teljesen egyedül. Naivan bízik másokban és sok olyan dolog is van, amihez egyáltalán nem ért, hiába kellene neki.
- Borzasztóan tájékozódik, így jellemzően nagyon könnyen el is téved. Ellenben nő létére nagyon jól vezet. már amikor néha napján autóba ül - rendszerint amikor hazalátogat Georgiába.

Megmondjuk a kedvenc tantárgyadat a koli szobád dekorációja alapján!
× Irodalom.

- A kedvenc állata a lajhár. Rettentő viccesnek találja a lassúságukat és imádja a róluk készült rajzokat.
- Mindig is az volt az álma, hogy New Yorkban tanuljon, mert szűkösnek tartotta a szülővárosát. Érezni azonban rajta, hogy nem az a tipikus kozmopolita, aki a nagyvárosban született.
- Mindig is élvezte, ha divattal, vagy szépségápolással foglalkozhatott. A leggyakrabban ilyen témában néz videókat a neten, illetve kötelező olvasmány neki a Vogue és hozzá hasonló magazinok, amelyekből gyakran inspirálódni tud.

Olivia Hastings Holt
arcát viselem

Múlt
- Bibiii! - A nővérem hangja már-már idegesen szűrődik fel a földszintről, mivel nem ez az első alkalom, hogy szólít. Eddig szimplán csak figyelmen kívül hagytam. Nagyot sóhajtok, s jó magas hangerőre kapcsolok, amikor válaszolok.
- Mii vaaan?
- Gyere máár!
Bosszúsan dobom le a tollam és nyögve fordulok előbb a hátamra, hogy a pillantásomat ténylegesen is a plafonra tudjam emelni, mielőtt lemásznék az ágyamról, ahol eddig a jövő hónapi témát rajzolgattam a boullet journal-embe. Lármázva vonulok le a lépcsőn, de csak azért sem vagyok hajlandó sietni. Utálom, amikor lentről kiabálnak nekem, különösen, amikor tíz perccel ezelőtt már voltam lent. Mi változott ennyi idő alatt, miért nem lehetett akkor mondani és miért nem tudott a nővérem feljönni hozzám, ha akar tőlem valamit? Különben is biztos vagyok benne, hogy arra akar rávenni, hogy megint helyette mosogassak, vagy én menjek valamelyik öcsénkért a héten a foci edzése után.
- Fárasztó lett volna feljönnöd az emeletre? - Beérek a konyhába, ahol felkapaszkodom a pult mellett álló székre és úgy könyökölök oda, hogy még épp elérjem a gyümölcsös tálban fekvő szőlőfürtöt. Tépek róla egy szemet és a számba nyomom, míg kérdő pillantással fordulok a nővéremhez.
- Megjött a leveled a Columbiáról.
- Jajj! - Meg kell ütögetnem a mellkasom, mert hirtelen úgy érzem, hogy félrenyeltem a szőlőt és itt halok meg menten. - Most miért így kellett elmondani? Azt hittem valami mást akarsz. Nem vagyok rá felkészülve!
- Nyisd már ki! - Úgy nyomja hozzám közelebb a borítékot, mintha egyébként menekülhetnék előle. Gyors ütemben megrázom a fejemet, vissza akarom tuszkolni neki a papírt.
- Nem, nem. Meg kellene várnunk anyát, meg apát.
- Már itt vannak. - Azzal a nappali felé int, ahonnan most a szüleink bemerészkednek, furcsán somfordálva oda hozzánk, kezeikkel a hátuk mögött, mintha csak tudnák, hogy mi áll a levélben. Puffogva húzom oda magamhoz a borítékot és a korábban érzett ellenkezést leküzdve gyors mozdulatokkal tépem fel, hogy kihúzzam belőle a levelet, amire annyit vártam.
- Olvasd már!
- Kedves Sabrine Eugenia ew... Carter-Dunagan, ezúttal értesítjük, hogy... Áááá! Felvettek!


***

- Miért nem veszed fel a telefont? - A szobatársam Clary úgy ront be az ajtón, mintha legalábbis nem lehetne, hogy éppen társaságom van - tegyük fel pont férfi -, vagy mintha azért izgulna, mert megvan rá az esély, hogy a három napos hullámmal találja szemben magát. Utóbbi már csak azért sem lehetséges, mert délután találkoztunk, amikor ő dolgozni ment, én meg az órára, amin helyette is jelen vagyok és jegyzetelek, mégpedig annak érdekében, hogy egyikünk se bukjon meg.
- Ahh... - nyöszörögve dőlök el az ágyamon, aminek eddig az egyik sarkában kucorogtam egy könyvvel a kezemben, tisztes távolban az emlegetett készüléktől.
- Na, mi van? - Megérzem, ahogyan lenyomódik az ágy sarka, mikor a lány helyet foglal rajta, én azonban nem vagyok hajlandó felnézni a párnáim közül, sőt még inkább a szenvedésemről adok tanúbizonyságot, amikor világfájdalmas sóhajjal előbb megemelem a fejemet, majd visszaejtem a párnák közé.
- Akartam küldeni egy képet Troynak.
- És? Nem jó a wifi?
- Nem arról van szó...
- Hanem?
- Nude kép volt.
- Így tartjátok fenn egymás érdeklődését?
- Hát... igen? Ez volt az első. - Troy meg én ugyanis a középiskola óta vagyunk együtt. Vagyis technikailag már körülbelül fél éve nem láttuk egymást, mert én nem tudok hazamenni, amikor csak akarok, ő pedig nem jön hozzám New Yorkba, mert... Nos, fogalmam sincs pontosan miért nem látogat meg, de azt hiszem ez sokat elárul a kettőnk kapcsolatáról. Mióta itt lakom New Yorkban mindenkinek azt mondom, hogy távkapcsolatban vagyok, de egyre nehezebb el is hinni. Szóval igen, mondhatjuk úgy is, hogy olyan jellegű képekkel próbáltam felpiszkálni Troy érdeklődését, hátha utána nem érzem úgy, hogy nincs már értelme olyasmibe kapaszkodni, ami valójában már nincs is ott.
Attól függetlenül, hogy ez már tök megszokott dolog, meg hogy tulajdonképpen mindenki csinálta már, különösen egy koliban, ahol minden megtörténik, amit az ember ki tud nézni egy fiatalból... Mégis vörösödő arccal pillantok most fel a barátnőmre.
- Nem tetszett neki? Teljesen hülye?
- Rosszabb.
- Mi lehet annál rosszabb, hogy egy vak pasit hívsz a pasidnak, amikor az egyetemen bárki térden csúszna érted?
- Nem Troynak küldtem az üzenetet! Félrement! - Így kimondva egyszerre vicces és szörnyen ciki is az egész. - Túl későn vettem észre és akkor már nem tudtam eltávolítani! - Világfájdalmas sóhaj tör elő belőlem és úgy nézek Claryre, mintha ő meg tudná oldani a problémát.
- Kinek ment a kép? - Látom rajta, hogy alig tudja visszafogni a vigyorát, amikor az ágyam másik végébe dobott telefonomért nyúl.
- Az integrációért felelős alelnöknek. Na? - Egyik szemöldököm a magasba szalad, amikor látom a kezében feléledni a készüléket és  a szemét végigfutni a képernyőn.
- Szerintem bejött neki. - Azzal az orrom elé nyomja a képernyőt, ahonnan egy kifejezetten zavarba ejtő kép tárul elém, én pedig a szám elé kapom a kezem, mielőtt Claryvel együtt nevetésben törnénk ki. - Ez már sexting!
- Na menj a..!

livin' in new york

V. Clarissa Larose, Finn Kristian Mauseth and Soren Liu imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Bree Dunagan 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
Bree Dunagan 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
Bree Dunagan 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
Bree Dunagan 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Bree Dunagan 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
TémanyitásRe: Bree Dunagan
Bree Dunagan EmptyVas. 8 Márc. - 23:50
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Sabrine!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Annyira cuki a neved szerintem, és ehhez a névhez annyira cuki pb-t választottál magadnak. Very Happy Egyből az jött le, hogy egy tipikus kis aranyos, beszédes, vigyori lány vagy, és azt hiszem, az előzetes elvárásaim igazából teljesültek is. Very Happy
A jellemzésed nagyon érdekesre sikerült ezzel a pár "tinimagazinos" tesztes beszúrással. Mindig ott voltak ilyen tesztek, amiknek szerintem soha nem volt semmi értelmük, de mégis mindig kitöltöttem őket, mert kíváncsi voltam az eredményre... Rolling Eyes
Az előtörténeted első felében egy olyan kis jelenettel nyitottál, ami nagyon jelentős esemény egy végzős gimnazista életében. Szerencsére jó hír volt a borítékban, és csomagolhattál, hogy a Nagy Almába költözhess, ha már amúgy is kicsinek érezted a kisvárost.
A nude képes jeleneten jót mosolyogtam. Laughing Először nem értettem, mi lehet a probléma azzal, ha már ennyire "megszokott" a dolog, de aztán csak kibújt a szög a zsákból... Very Happy Valami rosszabbra számítottam a végére, de nem is biztos, hogy olyan rosszul sült el a dolog, nem? Very Happy
Összességében egy komplett képet kaphattunk a karakteredről, egész sokat adtál magadból, úgyhogy semmi akadályát nem látom a zöld lámpának. Bree Dunagan 4146035580

Színt és rangot admintól fogsz kapni, de addig is szabad az út előtted. Bree Dunagan 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Bree Dunagan Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Bree Dunagan Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Bree Dunagan D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Bree Dunagan Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Bree Dunagan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» go to uni, they said ~ Zhanna & Bree
» Bree & Pavel
» Bree Keeland
» Jordan&Bree
» into the mirror; Bree & Soren

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: