New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Chester Murphy
TémanyitásChester Murphy
Chester Murphy EmptyVas. Márc. 08 2020, 10:42
Chester Murphy

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Chester Murphy
Becenevek:
Chess
Születési hely, idő:
1979. november 28.
Olympia, Washington
Kor:
40
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
biszexuális
Családi állapot:
házas?
Csoport:
Munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
-
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
uber sofőr
Ha dolgozik//Munkahely:
egy babakék ford
Hobbi:

Nem szívesen nevezné hobbinak, de mivel soha nem sikerült igazán befutnia zenészként, alighanem ide sorolandó minden ehhez kapcsolódó tevékenység:
- játszik gitáron, dobon, ukulelén
- szeret elvonulni egy csendes sarokba a gitárjával meg egy füzettel és dalokat írni (a fióknak, meg a lányának)
- énekel (mostanában leginkább csak a zuhany alatt, mosogatás közben, vagy részegen egy karaoke bárban)
Play by:
Matthew McConaughey

Jellem
Vallási hovatartozástól függően vitatható kérdés, de Chess számára, akinek hitvallása a rock 'n roll, nagyon is igaz a mondás, miszerint egyszer élünk. Yolo, vagy mi a szar, ahogy a fiatalok mondják. Mit tesz az ember, amikor rájön, hogy már bőven a harmincas éveit tapossa, szar a munkája, szar a házassága, és életének nagy álma még mindig csak egy álom? Chess felmondott, otthagyta a feleségét, a lányát, a kicseszett pázsitot, amit hetente kell nyírni, és a Tigers büszke frontembereként indult turnéra, hogy egy rozoga kisbuszban zötykölődjön a siker és a hírnév felé. Mert yolo.
Hogy kicsoda ő most, 6 évvel később, miután rájött, hogy hiba volt eldobni mindent, és soha nem lesz belőle rocksztár, azt nehéz lenne megmondani. Ő is épp ezt próbálja kitalálni. Úgy tért haza a sikertelen turnéról, mint katona az elvesztett háborúból, megtörten, önmagából kifordulva. Egészségtelen mértékű cinizmussal és öniróniával védekezik, amikor azzal kell szembesülnie, hogy mennyire kicseszett vele az élet. Sok mindenért persze csak magát okolhatja, és okolja is. Egész életében szabadságról álmodott, most azonban, hogy mentesült férji és apai kötelezettségeitől is, rá kellett jönnie, hogy borzasztóan magányos. Azon van, hogy valahogy visszapofátlankodjon a lánya életébe, de fél újra a szeme elé kerülni.
Olyan időnként, mint egy nagy gyerek. Önző, makacs, és híján van mindenféle felelősségtudatnak. Hiányoznak belőle az alapvető túlélési ösztönök, sokszor gondolkodás nélkül járatja a száját és még kocsmai verekedésbe is képes belekeveredni. Az önpusztítást már-már hobbiszinten űzi. Létének három alappillére a cigi, az alkohol és a gyorskaja.
Mindezek ellenére meglepően mély érzelmi világgal rendelkezik, egyszerűen csak könnyebb úgy tennie, mintha szarna mindenre. Alapvetően szórakozott, közvetlen és laza, könnyen megtalálja a közös hangot másokkal. Nem mindig van azonban energiája arra, hogy tekintettel legyen a környezetében lévőkre, ezért is olvasható annyi negatív értékelés az uber profilján.



★☆☆☆☆
"Az utolsó párszáz méteren driftelve vette a kanyarokat.. Féltettem az életemet!!!!"


★☆☆☆☆
"megállt az út közepén hogy ráüvöltsön egy galambra"


★☆☆☆☆
"Az egyik piroslámpánál meghúzott egy whiskeys üveget és egész úton káromkodott."


Múlt
A hotelszoba padlószőnyegén fetrengve azon gondolkodtam, hogy milyen érdekes dolog is ez. Új életet teremteni. Jean a lepedőbe csavarodva, meztelenül feküdt mellettem, szorosan az oldalamhoz bújva. Óvatosan kibújtam az öleléséből, és megpróbáltam feltápászkodni. Félúton felrúgtam néhány üres üveget, amik csörömpölve gurultak szét. Ő nem ihatott, mert terhes. Szóval ittam helyette is. Eltántorogtam a fürdőig és miközben csurgattam, egyre csak ezen járt az agyam. Milyen érdekes dolog. Nem csináltunk semmi különöset, csak dugtunk. Szórakoztunk, éltük az életet, élveztük egymás társaságát. És bumm. Kilenc hónap múlva az ölünkbe pottyan majd egy vadonatúj kis ember. Valaki, akiért felelősséggel tartozunk.
Lehúztam a wct és elmélyülten figyeltem, hogyan örvénylik benne a víz. Még néhány pohár whiskey, és talán bele is állok, azt remélve, hogy magával ránt egy új világba. Ehelyett inkább csak visszaballagtam a szobába, olyan nehézkes léptekkel, mintha hirtelen az egész világ súlya a nyakamba zúdult volna. Az ágy szélére ültem és a tenyerembe temettem az arcom. A francba is, nem álltam készen még rá, hogy apa legyek. És az élet most kurvajó volt. Turnén voltunk, öcsém. Dübörgött a talpunk alatt a színpad, a tömeg üvöltve kántálta a nevünket, és végre azt csináltam, amire mindig is vágytam: zenéltem. Még csórók voltunk, de tudtam, éreztem, hogy nem vagyunk messze a nagy áttöréstől. Siker, hírnév, szabadság. Sehol nem szerepelt a jövőképemben kertes ház, bömbölő gyerek, meg szaros pelenka.
Az éjjeliszekrényen lévő cigiért nyúltam és rágyújtottam. Jean nyújtózkodva fordult felém a földön, még jobban belegabalyodva a paplanba. Laposakat pislogva nézett fel rám, az ablakon beszökő napfény aranyló mintákat rajzolt a bőrére. Hosszú pillanatokig csak csendben néztük egymást.
- Biztos vagy benne, hogy… - kezdtem bele, de csak gondolatban tudtam a végére jutni. Biztos vagy benne, hogy meg akarod tartani? Az arcán átsuhanó fájdalomból arra következtettem, hogy sikerült kitalálnia, mire gondolok. Szégyenkezve lehajtottam a fejemet és megadóan fújtam ki a füstöt. Szótlanul vártam, amíg mellém kucorodik az ágyra. Hagytam, hogy óvatosan kivegye az ujjaim közül a cigit és elnyomja az éjjeliszekrényen lévő üveg hamutálban. Finoman a hasára tette a kezemet. Még túl korán volt ahhoz, hogy bármiféle mozgolódást is lehessen érezni, de nem számított. Tudtam, hogy a tenyerem alatt egy apró élet növekszik.
- Egy kisbaba, Chess. Belőled és belőlem. Hát nem csodálatos? - kérdezte és végigsimított az arcomon. Láttam a szemén, hogy ő is fél, talán még jobban is, mint én. De mindketten tudtuk, hogy már nincs visszaút. Megcsókoltam, és egy rövid időre még el is hittem, hogy minden rendben lesz.

Persze nem volt minden rendben. Pedig próbálkoztam. Isten látja lelkem, igenis próbálkoztam. Először a karjaimban tartani azt az apró, ráncos kis csecsemőt nagyobb örömet okozott, mint ahogy valaha is gondoltam volna. Szerettem azt a kis szarost, ez nem is volt kérdés. Elvettem Jeant és felhagytam a koncertezéssel. A banda, az álom, minden háttérbe szorult, legalábbis egy ideig. Nem Frannyre haragudtam, soha nem Frannyre. Mégsem tudtam megbékélni a gondolattal, hogy fel kellett adnom az álmot. Mikor Jimmy először hívott azzal, hogy újra össze akarnak állni a bandával, már csak a frontemberükre van szükségük, kiröhögtem. A gondolat azonban olyan makacsul fészkelte be magát a fejembe, mint valami falánk kis kukac. Napokig nem tudtam aludni. Aztán fogtam magam, összepakoltam, és kisétáltam az ajtón. Nem tudtam, mit mondjak Frannynek, szóval nem mondtam semmit, csak leléptem.
Azóta se találtam meg a szavakat.

A siker persze nem jött. Hat év kellett hozzá, hogy végleg szembesüljek a ténnyel, hogy ami nem sikerült 20 évesen, az most, közel a negyvenhez aligha fog. Már a sokadik lemezkiadó dobta vissza a zenénket, én pedig a folyosóra érve olyan erővel ütöttem a lambériába, hogy nemcsak az öklöm, de a fa borítás is megrepedt. A falon lógó bekeretezett albumborítók megrázkódtak, de állták a megpróbáltatást. Legszívesebben darabokra törtem volna az összeset. A mi nevünk soha nem fog itt lógni. Az egyetlen emlék, amit magunk után hagyunk, az a horpadás a lambériában. Erőtlenül süppedtem a váró egyik bőr fotelébe, és nem foglalkozva az ujjaim közt csordogáló vérrel, cigit kotortam élő, hogy rágyújtsak. Pont leszartam, hogy szabad-e itt dohányozni. Mit számított, hogy a saját lábamon sétálok-e ki innen, vagy a biztonsági őrök gurítanak ki az ajtón? Sehogy sem fog kevésbé fájni a visszautasítás. A banda többi tagja, az a másik négy szerencsétlen, akivel osztoztunk az álmon, amit az imént tiportak a porba, komor arccal, leszegett fejjel álltak körül, mint egy temetésen. Úgy éreztem, mintha a saját kibaszott koporsómból bámultam volna ki rájuk. Menjünk haza, szólalt meg halkan Jimmy, mintha csak az utolsó koporsószöget akarná beverni. Horkantva fújtam ki a füstöt a tüdőmből.
Nem volt hová hazamennem.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Chester Murphy
Chester Murphy EmptySzomb. Május 02 2020, 12:51
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Chester!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Vártam már, hogy egyszer egy olyan karakter elfogadásában is részem legyen, aki a negyvenes évei közelében jár már - mert bár mindenkinek megvan a saját története és egy húsz éves embernek is van miről mesélnie, de negyven évesen már mégiscsak jóval több év és élmény lehet a hátad mögött. Te pedig a történetedben megmutattad, hogy néha nem minden fenékig tejfel.
Az olyan dolgok, amelyek közmegegyezés alapján a boldog pillanatok közé sorolandók, néha nem tesznek boldoggá, akármennyire szeretnénk is. S egészen addig amíg ott van az a kis hang a fejünkben, hogy alakulhatott volna másként is..., lehetünk-e igazán boldogok azzal, ami megadatott? Élvezet volt olvasni a szavaidat, helyenként megmosolyogtató és alapvetően stílusos írás volt, nálam elnyerte az összes adható dicséretet és ha pontot kellene adni rá, még plusz is járna neked. Chester Murphy 2624752903
Nem lehet egyszerű azzal szembesülni, hogy néha amikor mindent akarunk, meg kellene elégednünk azzal, amink van. Azt hiszem számodra volt legnagyobb az a pofon, amikor nem csak életed egyik álma vált örökre puszta álommá, hanem még arra is rá kellett ébredned, hogy csak mert egyszer élünk, még nem jelenti azt, hogy más is ezen filozófiát követi. Hogy a lányodnál lesz-e második esélyed, csak ő maga mondhatja meg. Ezért nem is tartalak fel tovább, már csak jó szórakozást szeretnék kívánni!  Chester Murphy 3673325056
Színt és rangot hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Chester Murphy Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Chester Murphy Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Chester Murphy 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Chester Murphy 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Chester Murphy 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Chester Murphy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chester Sullivan
» Phoebe & Chester - Fatal shooting at hospital
» Laurel Murphy
» Seraphine Murphy
» Debra Murphy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: