New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 85 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 70 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 13:15-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
Heather Burton
tollából
Ma 12:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:49-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 11:48-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Cassidy Hasler-Jeong
TémanyitásCassidy Hasler-Jeong
Cassidy Hasler-Jeong EmptyCsüt. Feb. 20 2020, 11:16
Cassidy Jeong-Hasler
I can suddenly feel something has changed, I am becoming an adult, I don't hate myself, Even when I see my weakness

Karakterinformációk

Karakter típusa
saját
Teljes Név
Cassidy Jeong-Hasler (née: Cassidy Nova Hasler)
Becenév
Cassie
Születési hely
Bronx, New York
Születési idõ
1993. 03. 01.
Kor
29
Lakhely
Bronx
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
házas (2022. szeptember 22.) + 1 gyermeke van
Tanulmányok
NYC College of Nursing - félbehagyta
Foglalkozás
eladó - The Lit. Bar
Hobbi
olvasás, spinning, túrázás, egyéb aktív tevékenységek, különböző kihívások teljesítése, bővíteni azoknak a dolgoknak a listáját, amiket ki akar próbálni
Moodboard

Munkások
csoporthoz tartozom

Jellem


5 jellemző külső tulajdonsága:

- Hullámos haja van, amit sokszor összeköt, de ha ahhoz van kedve egyszerűen levágatja. Szereti a színét is változtatni, illetve gyakran adományoz hajat daganatos kisgyerekeknek.
- Igyekszik egyszerre csinosan, de mégis kényelmesen öltözködni, ezért nem tartozik azon nők közé, akik mindenhová magassarkúban rohangálnak.
- Nem kifejezetten rajong az erős sminkért, úgy érzi, hogy ebből már kinőtt, ezért lényegében az otthoni készlete is szegényes, illetve nem igazán szeret pazarolni, ami miatt nem vásárol felesleges dolgokat csak azért, mert valami tetszik neki.
- Kifejezetten alacsony nőnek számít, de őt ez sosem zavarta különösebben. Igyekszik mindig a magasságához megfelelően öltözködni, illetve nagyon figyel a súlyára és az egészségére, ami miatt szinte tökéletes alakkal rendelkezik.
- Mindig mosolyog. Az emberek nagy része még sosem látta igazán bosszúsnak, mert igyekszik minden helyzetben megőrizni a jókedélyét és alapvetően boldog életet él.

5 dolog, amit kedvelnek benne mások:

- Igyekszik kedves lenni mindenkivel. Még ha rossz napja is van, akkor sem veri le azt másokon, mert utána ő érezné magát rosszul.
- Megértő, és empatikus, jó hallgatóság. Ha valakinek segíthet, akkor nem rest felajánlani ezt, viszont igyekszik csak akkor tanácsokat adni, ha a másik fél is nyitott erre.
- Jámbor természete van, ami miatt mindig nyugodtan beszél, nem erőszakoskodik másokkal szemben. Türelmes, így nem sérti az sem az önértékelését, ha valaki nem akar neki elmondani valamit.
- Jó az arcmemóriája és könnyen megjegyez bizonyos dátumokat, így mindig meg tudja lepni a barátai valami aprósággal az ünnepek során. És alapvetően elég jól választ ajándékokat is, mert odafigyel másokra.
- Barátságos kisugárzása van, ami miatt sokaknak szimpatikus és könnyen szót értenek vele. Megnyerő akár első pillantásra is.

5 rossz tulajdonsága:

- Hajlamos arra, hogy kegyes hazugságokat kövessen el, amivel vitákat tud generálni és meg tudnak rá haragudni miatta. Viszont nem esik nehezére elismerni ha hibázott és bocsánatot is tud kérni.
- Szétszórt. Folyamatosan elhányja a dolgait, semmit sem talál, és egyszerre annyi mindent akar csinálni, hogy végül csak káoszt okoz a dolgokkal.
- Néha túl sokat beszél, aminek hatására képes olyan dolgokat elkotyogni, amiket nem igazán kéne. Illetve egy idő után átmegy energiavámpírba, és nem feltétlenül veszi észre.
- Nem alszik eleget, ami miatt állandóan kávéval próbálja felpörgetni magát. Ehhez társul az is, hogy ha nincs ideje, akkor hajlamos kihagyni egy két étkezést, így elég ingadozó a vércukorszintje. Mivel folyton pörög és alapvetően fáradhatatlannak tűnik, ezért az emberek sokszor bíznak rá olyan feladatokat, amiket nem szívesen végez el. Ilyenkor elég sötét gondolatai vannak, amivel lényegében csak magának árt.
- Elég gyakran cselekedik meggondolatlanul, erre pedig mindig később jön rá. Illetve ha ezzel szembesítik, sokszor hajlamos túlságosan magára venni a dolgot és könnyen megbántódik a dolgokon.

Lily Collins
arcát viselem

Múlt
- Lotte! – kiáltottam a túlságosan is rakoncátlan kislányomnak, majd úgy hagytam ott az anyukát, akivel éppen beszélgettem, mintha legalábbis nem éppen egy mondat közepén tartott volna. Jóval fiatalabb voltam nála, és teljesen más érdeklődési körrel is rendelkeztünk. Ahogyan ő valószínűleg jóval rutinosabb lehetett a gyereknevelés témában, hiszen az ő kisfiai valamiért képesek fegyelmezetten játszani a homokozóba, míg az én ördögfajzatom az egész játszóteret el szeretné adni. Szinte éreztem magamon a nő rosszalló pillantását és beleláttam a fejébe.
Épp az előbb beszéltük meg, hogy egyedülálló anya vagyok, de nem tértem ki a miértekre. Minden bizonnyal azt gondolja, hogy képtelen vagyok rendesen felnevelni egy gyereket, viszont engem ez mind nem érdekelt. Hála az égnek anyukám rengeteget segített, így szerintem Lotte alapjáraton egy nagyon udvarias és kedves lányka volt... Már amikor nem akarta kikészíteni az egész környezetét.
- Nem szabad! – szóltam rá egy kicsit erélyesebben, ahogyan igyekeztem kiszabadítani a másik kislány barbie babáját a gyerekem markából – Nem kergethetsz meg valakit a játszótéren azért, hogy elvedd a játékát! Meg kell kérdezned arról, hogy játszhatsz-e vele.
A füleim teljesen kivörösödtek, miközben igyekeztem a lányomat nevelni, túlságosan is nyilvánosan. Nem kifejezetten szerettem azokat a szituációkat, amikbe a kis cserfes kevert engem, de hát... Határozottan a mi családunk tagja. Generációk óta minden anyuka csak annyira rossz gyereket kíván a sajátjának, amennyire ő maga volt az. A lányom pedig pontosan olyan, mint a családunk: folyamatosan kimondja azt, amit gondol, ráadásul elég közvetlen is, amivel folyamatosan kellemetlen helyzetbe hoz minket... Leginkább engem. Pont ezért is gyorsan összepakoltam a lányom dolgait, aztán szinte azonnal leléptem a játszótérről. Ilyenkor legszívesebben visszaforgatnám az idő kerekét, és kisangyalként viselkednék anyukámmal, hogy még véletlenül se üssön vissza az, amit egykor én műveltem vele... Hátha akkor kegyesebben bánt volna a sors.
- De anya – szólalt meg a lányom, amikor már a kezét szorongatva igyekeztem vele a zebra felé – Én is szeretnék sellőbarbit!
Halk sóhaj szaladt ki a számon. Nem igazán tudtam kiigazodni a saját gyerekemen, de kifejezetten boldoggá tett, hogy ennyire kreatív a kislány és nyitott a világra. Lényegében csodálatosnak láttam az én kis Lottimat... A legszebb gyereknek a világon. És ezen a képen az sem rontott, hogy nem feltétlenül szerelemgyerek ő.
- A múlt héten még focilabdát szerettél volna – mosolyogtam rá, majd megindultam vele a zebrán. Valamelyik fiú, aki tetszik neki az oviban azt mondta, hogy a foci a legjobb sport a világon, ezért a lányom kitalálta, hogy a lovagló óráit focileckékre cserélné. Én a magam részéről nem voltam a dolog ellenére, de a kettőt nehéz lett volna egyszerre finanszírozni... Így végül azt mondtam, hogy aludjon párat a témára. Nem hiszem, hogy a kedvenc lovát képes lenne magára hagyni.
- De olyan szép volt az a sellőbarbi, ami Bee-nél volt – figyeltem, ahogyna egymás után rakosgatja a kis harisnyás lábait és rám pislog a kék szemeivel. Nem bírtam megállni a mosolygást, és már előre éreztem, hogy mennyire sír a pénztárcám, amiért a mai nap bizony teszünk egy kitérőt az egyik játékboltba, hogy beszerezzük Lotte sellőbarbiját is. Azzal pedig nem akartam elkeseríteni, hogy ebben a korban a fiúk bizony inkább kizárják a lányokat. Sokkal inkább szerettem volna arra nevelni, hogy tegyen ő is így, ha ez megtörténik vele. Ha focizni szeretne, akkor hát focizzon, ha babákkal játszana, akkor tegye azt. Működik a kettő egyszerre is.
Ahogy beértünk az üzletbe, nem bírtam elfojtani az arcomra költöző kis mosolyt, amikor a lányom már-már ordítva köszönt az eladónak. Lényegében néha nem volt szívem visszafogni az energiáit, csak hallgattam ahogyan be nem áll a szája egészen addig, amíg oda nem értünk a babákhoz.
- Bee barbijának kék haja van – jegyezte meg, ahogy leguggoltam mellé, és óvatosan a füle mögé tűrtem a copfjaiból kiszabadult babahajakat. Figyeltem, ahogyan a szemöldökét összevonva veszi szemügyre a felhozatalt. Határozottan láttam rajta, hogy több is tetszik neki de a korábban említett kislány miatt hajlana a kék hajú babára.
- Azt válaszd, amelyik neked a legjobban tetszik, Lotte – simogattam meg a feje búbját, majd levettem a polcról egyet a halványlila hajú babák közül.
- Mit szólsz ehhez? – tettem fel a kérdést – Neki van szigonya is, és jár hozzá pár ruha. A kék hajúból nem fogsz tudni embert csinálni, szívem, viszont belőle igen. És így össze tudnának házasodni az otthoni Ken babáddal.
Mert fél éve éppenséggel az oviban kifejezetten népszerűnek számítottak a Ken babák... Én pedig nem akartam, hogy pont a lányom maradjon ki a jóból, viszont a másik barbijának az állítása szerint már Mackó úr volt a férje.
- Igazad van anya – jelentette ki végül én pedig betettem a kosárba a babát, miközben a csacsogását tovább figyeltem – Szegény Ken már nagyon régóta egyedül van. Ma délután összeadjuk őket, ugye?
- Összeadjuk – adtam meg a választ a lányomnak, majd a kezemet nyújtottam neki, hogy együtt indulhassunk vissza a kasszában álló, fiatal férfi felé.


livin' in new york



things haven't been quite the same, there's a haze on the horizon, babe, it's only been a couple of days, and I miss you, when nothin' really goes to plan, you stub your toe or break your camera
                     I'll do everythin' I can, to help you through

Rosalie A. Silvera and Jeong Dae Il imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Cassidy Jeong-Hasler
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Cassidy Hasler-Jeong Jy3L12l
Cassidy Hasler-Jeong U6hqobD
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
white petals daisy.
Love that sheds tears in lies, it's a crying blue bird, flying away, a person crying over lies, I'm just living, you are a bright sun, you should be happy in the end
♫ :
rootsautumnsunflower
★ családi állapot ★ :
Cassidy Hasler-Jeong 6cHKPgs
Life was a willow and it bent right to your wind
Head on the pillow, I could feel you sneaking in, as if you were a mythical thing, like you were a trophy or a champion ring, and there was one prize I'd cheat to win
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cassidy Hasler-Jeong 0OMaTNH
★ foglalkozás ★ :
könyvesbolti eladó - körmösnek tanul
★ play by ★ :
Lily Collins
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
Cassidy Hasler-Jeong 6HvGBil
TémanyitásRe: Cassidy Hasler-Jeong
Cassidy Hasler-Jeong EmptyVas. Márc. 01 2020, 15:02
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Cassidy!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Végtelenül aranyosnak találtam azt a jelenetet, amiben megismerkedhettünk a kislányoddal és azzal, hogy milyen rosszcsontot is kaptál a nyakadba! De ahogyan Te is írtad, kire is ütött volna, ha nem a saját családjára? Egy olyan kedves és szeleburdi anyukával pedig, mint Te magad, nem is csoda, hogy a kislány nagyon aktív és jellemző rá, hogy bajba kever, amikor nem válik belőle kis ördögfajzat. Tapasztalatom ugyan nincs a témában, de szerintem ez a legszórakoztatóbb a gyerekekben. Hogy gátlások nélkül képesek jól szórakozni és a saját butaságainkon nevetni. Aztán persze megy a duzzogás, mert amit másnak láthatóan szabad, nekik meg van tiltva. De persze ki tudna ellenállni azoknak a kérlelő szemecskéknek, akik ha éppen lovagolni akarnak járni, megtehetik, ha fociznának, akármikor belekezdhetnek és ha az a bizonyos sellőbaba kell, akkor muszáj megszerezni, vagy nem is ugyanolyan a nap, mint öt perccel előtte, amikor minden a legszuperebb volt. Cassidy Hasler-Jeong 3673325056 Olvastatta magát ez a kis történet, és bizony arra jutottam a végén, hogy egy-két alkalommal még vigyáznék is a lurkóra, csak hogy legyen részem egy hasonlóan aranyos beszélgetésben. Cassidy Hasler-Jeong 4146035580
Nem maradt el egy részletesebb jellemzés sem, ami kifejezetten örömömre volt, mert amellett, hogy megtudtuk: anyuka vagy; még külön megismerkedhettünk Cassidy-vel is, önmagában. Külön tetszett, hogy a jó tulajdonságok és fontosabb jellemzők mellé a rossz tulajdonságokból is kaptunk ízelítőt, hiszen minden éremnek két oldala van. Rólad pedig kiderült, hogy a mosolygós és segítőkész fiatal anyukában van egy adag szétszórtság és meggondolatlanság is, ami elmaradhatatlan része az életnek, ha olykor-olykor őrültebb emlékeket is akarunk szerezni. Te pedig biztosan tudnál még mesélni, szóval nem húzom tovább, tudod mi a dolgod, remélem hamarosan viszont látlak a játéktéren!  Cassidy Hasler-Jeong 2624752903
Színt és rangot hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Cassidy Hasler-Jeong Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Cassidy Hasler-Jeong Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Cassidy Hasler-Jeong 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Cassidy Hasler-Jeong 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Cassidy Hasler-Jeong 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Cassidy Hasler-Jeong
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jeong Dae Il
» Jeong Ah In
» Cassidy St.James
» Rosalie & Cassidy
» Only fools fall for you ✿ Dale & Cassidy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: