New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 104 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 90 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Peter Panborne
tollából
Ma 15:46-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 15:38-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 15:08-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 14:25-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 14:16-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 14:11-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:09-kor
Nataael Norton
tollából
Ma 13:57-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Warren & Spencer
TémanyitásWarren & Spencer
Warren & Spencer EmptyHétf. Feb. 10 2020, 17:47


Spencer & Warren
Life is too much important to be taken seriously

Egy hete vagyok csak itthon, de sokkot sokk követ. Kezdve a ténnyel, hogy a srác, akire már csak exemként asszociálok, megjelent a küszöbömön, és próbált úgy tenni, mintha mi sem történt volna. Első körben őt is fel kellett világosítanom, hogy memóriám még most sem hagyott cserben, és elhiszem, hogy bánja a dolgot, mert mégis csak négy évet vágott tönkre egyetlen éjszaka miatt, de én nem kívánok jelen helyzeten változtatni. Ó igen, az ajtót is rávágtam, hihetetlenül jól esett. Az már kevésbé, hogy szembesülnöm kellett a ténnyel, a szobám némi átalakítás áldozatává vált. Kicsit meg is ugrott a vérnyomásom, mikor konstatáltam a tényt. Nem azért, mert rossz lenne, imádom, meg anyáimat is, hisz jobban ismernek, mint én saját magam. Épp csak a gondolat a frusztráló, hogy a cuccaimhoz nyúlkáltak, minekután megkértem őket, lehetőség szerint zárják be az ajtóm, a kulcsot meg dugják el, hogy még ők se tudják, hova. Persze tisztában voltam azzal, hogy vélhetően nem fog megtörténni, de míg Izraelben voltam, a remény halvány illúziója megvolt.
Az egyetem földrajz professzora beléptemkor pedig el is csípett, arra kérve, tartsak már egy kis előadást a tapasztalataimról. Azt hittem ott hagytam azt a bigyót, ami arra kényszerít, minden hülyeséget elvállaljak, de mikor szinte azonnal bólintottam, rájöttem, hogy a bőröndjeimmel együtt jött velem az is.
És most menekülőre fogom. A laptop a táskámban, a táska a vállamon, és biztosítom a szüleim, hogy ma már nem látnak. Látom a csalódottságot az arcukon, de annyira fittnek végképp nem érzem magam, hogy bulizásra adjam a fejem. Rendes stréber módjára tehát az egyetem felé veszem az irányt, pontosabban a helyre amit, imádok, és ahová alanyi jogom van belépni. Ha várom valami miatt a jövő hetet, akkor az tuti ez. Hiányzik a bagázs, ami nem csekély létszám ellenére jól összeszokott, és akiket majdhogynem egy egész éven keresztül hanyagoltam, csak mert volt valami, ami fontosabb.
- Pőre péntek? – a gondnok mosolygó hangjára, az én görbém is életre kel, és lassan rázom meg a fejem.
- Évforduló – igen, a nyögés, amit hallat, minden gondolatomat megeleveníti. Nem baj, nekik is kijár ennyi, hisz így is tök sok mindenről le kell mondaniuk, csak mert…. azonos neműek. Soha nem fogom megérteni ezt a szűk látókört, de talán azért, mert a színes világban nőttem fel, és azok neveltek, akik. Tudom, hogy a mérhetetlen toleranciám is nekik köszönhetem, vagy azt, hogy abszolút előítélet mentesen képes vagyok bárkivel szóba elegyedni.
- Örülhetsz, Warren még bent van – én meg nem igazán tudom, hogy mennyire szabad neki örülnöm. Kedvelem, ahogy azt is, amit Clyde-al szoktak művelni, azokat az elejtett félmegjegyzéseket, a látatlannak tűnő grimaszokat, amiket én valamiért mindig észreveszek. Viszont míg Clyde- al a kapcsolatom már idillinek is mondható, Warrenen van valami, ami folyton arra késztet, egyet lépjek hátra.
Most még is, az ajtó elé érve, előre teszem meg a lépést, kopogva előtte egyet, ha már tudom, nem vagyok egyedül.
- Szia – egy barátságosnak ható mosolyt mégis megeresztek, mert tényleg megörülök annak, hogy látom. Hogy ismerőst látok, sőt, ha hagyja, letéve a táskám az asztalomra, még oda is sietek, hogy megöleljem. Pedig abszolút nem vagyok ölelkezős, ennek ellenére a reptéren is képes voltam Chels nyakába ugrani, még könnyet is ejtettem, és most sem sietek, vagy pattanok el tőle, mint aki tűzhöz nyúlt. Ennyit tenne egy év, amit egy teljesen idegen helyen töltök?


credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Warren & Spencer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Warren&Flo - None of my business
» Tracey Warren
» Evelyn G. Warren
» fated to pretend - - jem vs. nate & warren
» warren & clyde

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: