New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 1 rejtett és 56 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Avery Kate Madison
TémanyitásAvery Kate Madison
Avery Kate Madison EmptyHétf. 10 Feb. - 17:39
Avery Kate Madison

Karakter típusa:
keresett/saját
Teljes név:
Avery Kate Madison.
Becenevek:
Ave.
Születési hely, idő:
London, 1995.08.22
Kor:
24.
Lakhely:
Manhattan.
Szexuális beállítottság:
Hetero. Többnyire.
Családi állapot:
Egyedülálló.
Csoport:
Média, művészet és sport.
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Nem tanultam tovább. Előtte is magántanuló voltam a sok utazás miatt.
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Színésznő.
Ha dolgozik//Munkahely:
Film, reklám, színház. Mindegy. Minden volt már baby.
Hobbi:
Kinek van arra ideje.
Play by:
Anya Chalotra.

Jellem
Azt mondják a hírnév tönkretesz. Megváltoztatja a személyiséget. Az igazság az, hogy mélyen lenyúl a torkodon és a lábujjadnál fogva fordít ki magadból. Legalábbis én így vettem észre. Nem én vagyok a szerencsés kivétel. Nem vagyok szent... ohh de még mennyire nem. Egyszerűen nem emlékszem a hírnév előtti énemre. Fiatalon csöppentem bele a filmiparba. Szinte azonnal, ahogy New Yorkba költöztünk. Igazából azt is megkérdőjelezném, hogy nem ez volt-e a fő indok.
Ahhoz, hogy ezt értsétek vissza kell ugranom egy kicsit az időben.
Anyám a mérhetetlenül hiú emberi lény. Felszínes, hivalkodó és ezt sosem tagadta. Gyerek korában nyert egy szépségversenyt, de a kamaszkor neki nem kegyelmezett. Nem volt az a mennyiségű krém és smink, ami azokat a pattanásokat eltakarta volna. Ezt persze csak legendákból tudom... érdekes módon abból az időszakából egyetlen kép sincs róla. Mire pedig elkezdhette volna színésznői karrierjét (ami soha nem volt neki) megérkeztem én. Tönkretettem a tökéletes (szerinte) alakját. Szerintem csak sosem merte beismerni magának, hogy nem lett volna alkalmas arra, hogy bent maradjon a körforgásban. Valószínüleg szerepelt volna néhány Colgate reklámban... bemutattak volna vele néhány parfümöt... esetleg lehetett volna James Bond valamelyik futó nőcskéje.... és kész. Ennyi lett volna a nagy karrier.
Apám ellenben egy mérhetetlenül földhözragadt ember. Zenélt... elég pocsékul, de igen lelkesen. Volt egy bandája... már a nevére sem emlékszem. Egy ittas este volt csak az oka annak, hogy megszerezhetett egy olyan nőt, mint az anyám. Egyébként valószínüleg szóba sem álltak volna egymással.
Ne ebből a két zseniből lettem én. Egy maximalista lélekromboló-taposó-erőszakoló anya és egy szent hippi gyermeke. Durva mi? Összegzem. Utálom a gombát, az aszalt gyömölcsöt, az ananászt, a kiwit, a mazsolát, a rikító narancssárga színt, a rózsaszínt, azokat akik képesek szőrös papucsot hordani utcára... bárkit aki '-csi'-vel rövidít. Szercsi. Köszcsi. Az arcomat le tudnám kaparni... pedig néhány óvatlan pillanatban még én is használom ezeket.
Gyerekszínészként indult a karrierem, így igencsak mérsékelten vagyok szocializálva. Mármint a korombeliekkel. Nehezen tudom megértetni magamat velük, nem éltem át olyan dolgokat mint ők. De nagyon szépen tudok mosolyogni és aláírásokat osztani. Tiktok buzi vagyok. Igazából az összes ilyen gyökér alkalmazáson, közösségi oldalon fent vagyok. Mindegy. Csak lehessen gyűjteni és osztani a kedveléseket. Talán ez az egy köt a saját generációmhoz. Más nem sok. Igazából nem is nagyon jártam velem egyidős srácokkal. Nem értenek, én nem értem őket... tudjátok hogy megy ez. Vagy nem?
Már néhány éve egyedül élek. A függetlenséggel sosem volt problémám. Inkább vagyok egyedül, mint hogy cseszegessenek azért, hogy mikor érek haza és, hogy hány lépést leszek meg cipőben a lakásban mielőtt levenném. Kell a bánatnak.
Igazából talán az előző filmem óta értettem meg igazán, hogy milyen is lesz az életem. Az első kasszasiker.... az első igazán nagy szerep... Azóta pedig szorul a hurok. A menedzserem rosszabb, mint a saját anyám. Túlfélt, aggódik, gondoskodni akar. Talán azért, mert azt hiszi, hogy én vagyok a soha meg nem született gyermeke. Nos ezek lennének azok a körülmények ami meghatározták személyes fejlődésemet.
Mindemellett persze sok minden voltam. Voltam picsa. Voltam példás tanuló. Voltam legjobb barátnő.. minden értelemben. Voltam már törékeny. Voltam már erős. De egy biztos. Engem többé senki nem tiporhat a porba. A nevemet pedig bármi áron megvédem.

Múlt
-Miss Madison. Egy szóra.
A rendező. Sóhajtok. Baj lesz. Már reggel tudtam, hogy fel sem kellett volna kelnem az ágyból. Félrevonulunk, de körülbelül mindegy, mert biztos vagyok benne, hogy olyan hangerőt fog találni, hogy akár a többieket is hívhatta volna.
-Nézd aranyom. Tudom, hogy szarban vagy. Tudom, hogy nehéz. Tudom, hogy a hátad közepére sem kívánsz.. de ha tovább rabolod az időmet és a többiekét akkor kiváglak és szerzek apró pénzért egy étterembe dolgozó pincérnőcskét, aki 5 éve vágyik arra, amit most te csinálsz. Megértettük egymást?
Legnagyobb meglepetés az volt az egészben, hogy mérsékelt volt a hangja. Nem üvöltött, nem csapkodott.. még egy fánkot sem vágott a fejemhez. Lehet, hogy ő is megkapta a maga kis ajándékcsomagját a főnököktől.
-Nem rúghatsz ki.
-Tessék?
Közelebb lépek.
-Szerződés köt. Téged is... engem is... ezt az egész kurva stábot. Vedd fel a hősi köpenyt... engedj haza... én elrendezem a szarlavinát ami készül elsodorni... addig felvehettek mindent, amihez én nem kellek... holnap pedig én leszek a legszorgalmasabb kismanód. Megegyeztünk?
Felvonom a szemöldökömet. Ő bólint. Mindkettőnk keze meg van kötve. De ez nem azt jelenti, hogy egymást kell elgáncsolnunk. Ő bejelenti, hogy a mai napot nélkülem folytatják, én meg sebes léptekkel hagyom el a csarnokot. Gyorsan szedem le magamról a ruhámat. Az első nap még nagyon tetszett... ma már inkább tűnik kényszerzubbonynak a nehéz báli ruha.
Miközben a parkolóban sétálok beszélek az ügynökömmel akivel közlöm, hogy fél órán belül találkozunk a lakásomban. Mielőtt belekezdhetne a világdrámába, hogy nekem forgatnom kellene már ki is nyomom a telefont.
Dugó van... persze mi más lenne. A sötétített üveg mögül is szinte érzem, ahogyan pulzál az egész város. Sóhajtok. Megint. Ma már talán ezredjére. Egy szó villog folyamatosan a fejemben. BOTRÁNY botrány BoTrÁnY BOTRÁNY. Mikor épp mi.. az új cipőm? Az új táskám? Egy fiú, akivel randizok. Nem.. a lószart... az anyám. Akkora szart kevert meg körülöttem, hogy kedvem lenne gyilkolni. De ő persze nem akart rosszat. Ő sosem akart rosszat. De szerinte a rossz reklám is reklám. Igen. Csak nem az én szakmámban. Elvégre nyilatkozata alapján elhidegültünk egymástól, amióta kijöttem az elvonóról. Beszélt a nem létező drogproblémáimról, a bántalmazó párkapcsolataimról... Sosem drogoztam. Jó... füveztem. Néha. Ritkán. De ezt már nem nevezhetjük annak a klasszikus helyzetnek, amikor valakit maga alá temet a hírnév. Több opcióm van. Egyik sem szimpatikus. Nyilatkozhatnék én is, hogy az anyám csak az alkoholproblémái miatt akar egy kis rivaldafényt maga köré. Megegyezhetnék az anyámmal, hogy kérjen elnézést tőlem HIVATALOSAN és vonja vissza azt az ótvar sok szennyet amit a nyakamba öntött.
Leparkolunk. Sóhajtok. Ezer és egy. A sofőr kiszáll, kinyitja nekem az ajtót és pedig szélsebes léptekkel hagyom el az utcát. Még az kellene, hogy most fotózzanak. Cipőm sarka ingerülten kopog a lift padlóján. Mindig ilyen lassú volt ez a szar? Az ajtó kinyílik innen pedig néhány lépés és már a saját világomban lehetek. Bent azonban valami mégsem stimmel. Valaki ül a kanapémon. Teátrálisan dobom le a táskámat a földre.
-HHHHHHHH... az egy Chanel. Hogy dobhatod így le?
Szőke hajába túr. Festett. De ez valóban jobban illik hozz.
-Tudom... ANYA... Én vettem.
Mérgesen fújom ki magamból a levegőt. Nem ez már nem sóhajnak számít, ha valaki még ezt számolna.
-Ráncos lesz a homlokod, ha ennyit mérgeskedsz.
-Ja te már csak tudod.
A szája már nyílik, hogy bármilyen úton módon bosszút tudjon rajtam állni, de valaki megzavar minket. Priscilla De Rouge. Az ügynököm, a mindenem, anyám helyett anyám... akinek fizetek. Sokat.
-Hölgyek. Fegyvert le... beszéljük ezt meg kultúráltan.
Az nála annyit jelent, hogy anyám bűnhődni fog... vagy vérezni. Mindegy. De itt most rend lesz rakva.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Avery Kate Madison
Avery Kate Madison EmptyHétf. 10 Feb. - 19:52
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Avery!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Bevallom nem tudtam dönteni, hogy Averyként köszöntselek, vagy legyek inkább hivatalos és maradjunk a Miss Madisonnál, de ha nem is maradtunk tegeződésben, mindenesetre remélem nem lesz miatta harag, esküszöm cserébe a következő filmedre az egész családomat elviszem, csak pörögjön az a bevétel. Avery Kate Madison 3673325056
Nem kifejezetten könnyű megbirkózni azzal, ha valaki egészen fiatalon kerül be egy olyan közegbe, ami nem feltétlenül van tele csupa pozitivizmussal és támogatással. Sőt, a színész szakma talán épp az ellenkezője, a rengeteg bulvárlappal és fotóssal, akik mind azt az egyetlen baklövést keresik, amiből pillanatok alatt komplett médiabotrány lehet. Különösen megterhelő lehet ez valaki olyan számára, aki még csak most robbant be igazán, s akinek a lába alatt még meleg a talaj, innen aztán lehet indulni felfelé és lefelé is - habár az utóbbi nagy valószínűséggel a kevésbé kívánatos irány. Shocked Még nehezebb talán azzal megbarátkozni, hogy tisztában vagy vele mennyire átformál téged ez a közeg és hogy tulajdonképpen mennyire rossz hatással van rád. Tenni azonban valószínűleg még annyit sem lehet ellene, mint megpróbálni elfogadni azt a változást.
Amiben édesanyád bizony egy szemernyit sem segít, csak mert valószínűleg a saját elvesztegetett lehetőségeit próbálja most újra megjátszani, még úgy is, hogy azzal a saját lánya kárára tesz. Avery Kate Madison 2122324058 Kívánom, hogy az a bizonyos botrány ne legyen nagybetűs, szalagcímes, pirosan világító botránnyá és kíváncsian várom hogyan alakulnak egy tehetséges színésznő kicsit sem unalmas mindennapjai a játéktéren! Avery Kate Madison 2624752903
Színt és rangot hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Avery Kate Madison Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Avery Kate Madison Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Avery Kate Madison 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Avery Kate Madison 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Avery Kate Madison 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Avery Kate Madison
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Madison Wells
» Madison Kramer
» Madison Grimes
» Madison & Desmond
» Madison Grimes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: