New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:30-kor
Dean Calver
tollából
Ma 19:21-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Gemma Simone Auteberry
TémanyitásGemma Simone Auteberry
Gemma Simone Auteberry EmptySzomb. Jan. 25 2020, 19:26
Gemma Simone Auteberry

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Gemma Simone Auteberry
Becenevek:
Gem
Születési hely, idő:
Norvégia, Trondheim - 2001.10.18.
Kor:
19
Lakhely:
Bronx
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
diákok
Egyetem:
Trevor Day School - Upper School (junior)
Munkabeosztás:
anya
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
minden ami a kisfiammal kapcsolatos
Play by:
Ester Expósito

Jellem
Ha megkérdeznéd a közelemben lévőket mind másképpen vélekednének rólam, arról milyen is vagyok és merre tart az életem. Egyesek szerint szégyent hoztam a családomra míg mások egyetértettek döntésemmel miszerint nem veszem el másnak az életét.
Anya mindig azt mondja, hogy olyan vagyok, mint a nővére; szabadlelkületű mégis önfejű, aki nem hallgat másnak a szavára még akkor is, ha van ráció abban, amit mondanak. Szerinte tiszta a lelkem, az emberekben a jót keresem és soha nem ítélkezek mielőtt megismernék valakit közelebbről, mégis van bennem valami amit nem tud hová tenni. Fogalmam sincs mire gondol.
Édesapám, szeretett szülőmnek mindig a kislánya voltam, az egyetlen büszkesége aki előtt hatalmas jövő áll még és rengeteg dologra hivatott. Eltervezte az életemet, miként fogok házasodni, hová vesznek fel majd mindez felborult. Már nem vagyok a szeme fénye, csalódást okoztam és alig vesz emberszámban de a kisfiamat nagyon szereti, még akkor is, ha én már nem számítok. Szégyent hoztam rá.
Nagybátyám, édesanyám testvére, pedig mindig a jót látta bennem, a fényt és a szépséget, a különlegességet.  Anyám, bár hiába támogatott mindenben és próbálta meggyőzni édesapámat afelől, hogy nem hoztam szégyent a családra döntésemmel, küldött el testévéréhez, mert tudta, hogy nekünk ott jobb lesz. Kiskorom óta kedvelte a bennem rejlő érzelmeket, a gondolatokat melyek foglalkoztattak és kreativitásomat amivel alkotásokat hoztam létre és amit Ő szeretettel ajánlott társainak. Nagybátyám mindig büszke volt rám, és ennek köszönhetően szárnyalni tudtam még akkor is mikor a legrosszabb időszakomat éltem.
Makacs vagyok, nem szeretem, ha nem úgy történnek a dolgok ahogyan én elterveztem. Nehezen alkalmazkodtam a gyerekem előtt, s mióta Ő megszületett mindent másképpen érzek, mindent amit vélni mertem teljesen mássá változott. Már nem én vagyok a középpont, nem az a fontos, hogy nekem jó legyen, hanem neki legyen meg mindene amivel boldoggá tehetem.


Múlt
2017.10.24.
A tízparancsolat is azt mondja, hogy ne hazudj és mások becsületében kárt ne tégy, mégis úgy érzem most magamat, mintha az egész világ ellen tevékenykednék. Remegő kezekkel, émelyítően rossz érzéssel ülök már percek óta a kórházi folyóson arra várva, hogy végre behívjanak. A falak virító fehérre vannak meszelve, barátságtalan kinézettel nem, hogy nyugtatnák kavargó gyomromat hanem még jobban fokozzák rosszullétemet. Mintha nem lenne elég az, hogy hetek óta hányingerrel kelek és küszködök, gyengének érzem magam és semmit nem tudok lenyomni a torkomon, most még meg is váratnak, pedig tudnom kell. Most rögtön.
Két héttel ezelőtt csináltam meg a tesztet Rose barátnőm mosdójában, miután már 10 nappal a megjósolt időpont után sem jött meg. Sosem történt még ilyen velem és bár eleinte nem tűnt fel a hiánya, ahogy teltek a napok egyre többször jutott az eszembe és kezdett dühíteni a dolog míg nem egy szép napos reggelen kiderítettem az igazságot. 7 betű változtatta meg teljesen az életemet és azóta, a POZITÍV felirat még mindig élesen virít a fejemben, éjszakánként kellemetlenné sőt lehetetlenné téve alvásomat. Most mégis cáfolásra vagy megerősítésre várok, de a percek lassan telnek a doktornő pedig nem siet behívni. Amikor végre megteszi hatalmas elánnal pattanék fel helyemről, melynek következtében megszédülök és úgy nyúl utánam, hogy ne essek hátra.
- Gemma… tudom mennyire szeretné, ha azt mondanám nem vár babát…de itt nagyon is úgy tűnik, hogy megtörtént a beágyazódás és a fejlődés. – mondhatnám, hogy éreztem a világ ellenem van ezzel a hírrel de abban a percben úgy éreztem, mintha ez lenne az én utam. Anyává válni.
2017.12.05.
Patakokban gördülnek le a könnyeim, ahogyan a repülőgép egyre magasabbra száll magunk mögött hagyva New York fénylő, népes utcáit ahol mindenki az lehet és azzá válhat, amivé mindig is szerettek volna. Szeretném abbahagyni a sírást, megkímélni az utasokat a bőgésemtől és a nehéz levegővételeimtől de egyszerűen nem tudtam megnyugtatni magamat. Kíváncsi lennék miként éreznék magukat a mellettem lévők, hogyha ők is tinédzserek lennének, akik frissen teherbe estek és a szüleik körülbelül kitiltották otthonról, mert szégyent hoztam rájuk és a hitükre. Pedig Aiden-nel ellentétben én nem akartam elvetetni a gyerekemet, gyerekünket.
Kezem még kevésbé gömbölyödő hasamra vándor, most már csak mi vagyunk egymásnak ami miatt megszakad a szívem. Kapaszkodok belé erősen, hiszen a szerelmemre már csak Ő fog emlékeztetni, bár pótolni sosem tudja teljesen. Sebet ejtett rajtam a szerelmem elvesztése, a családom kitagadása és mindezek mellett a tény, hogy egy idegen országba utazok terhesen.
Mégis megteszem. Mert mindennél jobban szeretem ezt az apró kis lényt, első és egyetlen szerelmemből származó gyümölcsöt, akitől nem szeretnék elválni.
2018.06.17.
Trondheim, a hely ahol születtem, teljesen más New York-hoz képest. Itt mindenki szuper laza és kedves, talán emiatt is viselkedik ennyire könnyedén velem a nagybátyám, Jason, akinek mindenért hálás vagyok. Szeretek itt lenni, és a pocaklakóm mozgásából kiindulva Ő is szeret itt lenni. Kezdem azt hinni, hogy Isten tervében ez szerepelt: nekem most kellett teherbe esnem, elköltöznöm otthonról, hogy megtaláljam a lelkibékémet. Emlékszem az első érzésre amikor rúgott bennem a kisfiam, most pedig lassan a kezemben is tarthatom, mert bár nem volt egyszerű de olyan hamar eltelt az elmúlt hat hónap, hogy elérkezett az idő a kettéválásra.
Nagyra nőtt pocakomat simogatom, miközben kifelé bámulok a kedvenc kávézóm ablakából miután elfogyasztottam a legfinomabb süteményt. Bár most minden isteni számomra, számunkra. Mégis van bennem egy keserédes érzés, hiszen míg én itt várom a gyermekem addig a szüleim, jobban mondva az apám, nem akar hallani se rólam míg anya az elmúlt időben többet sírt, mint eddig valaha. A férfi, a csupa nagybetűs APA, pedig nem is tudja, hogy kisfia fog születni.

Úgy várlak már kicsi Theo…



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Gemma Simone Auteberry
Gemma Simone Auteberry EmptyVas. Jan. 26 2020, 11:51
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Gemma!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Vannak olyan döntések melyek meghozatalát illetően csak magadban bízhatsz, másban kevésbé. Elvégre te élsz majd együtt annak következményeivel és van egy pont, amin túl már pusztán magadnak kell megfelelni, senki másnak.
Én úgy gondolom helyesen döntöttél, még ha ezzel olyan lavinát is indítottál el magad körül, aminek utóhatásaiból felépülni nehéz lesz, de nem lehetetlen. Meglehet, hogy sokan nem értettek veled egyet, de az élet nem mindig úgy alakul, ahogyan az a tervek szerint megvan írva és van hogy olyan csavarral áll elő, ami teljesen megváltoztat majd mindent. Képtelenség valaki életét előre eltervezni, mikor léteznek és mindig is létezni fognak olyan külső és egyben befolyásoló tényezők, amik tesznek majd róla, hogy némi fejtörést hagyjanak maguk után. Lehetséges, hogy a szülők nem ebben bíznak, de úgy vélem te felülmúlod majd előítéleteiket és olyan biztos pont leszel a fiadnak, amilyenek ők nem voltak neked életed egyik legnehezebb időszakában. Remélhetőleg ők is ráébrednek majd egyszer, hogy mekkorát hibáztak, elvégre egy gyerek mindig is az marad a szülők számára, kövessen el bármit. Arról pedig nem feltétlenül te tehetsz, hogy csalódást okoztál egy olyan elképzelt jövőképnek, ami csak az ő fejükben létezett.
Ami pedig az apát illeti, lehetséges hogy nem ártana most már beavatni. Talán még jól is alakulhat az egész, és te se lennél ennyire egyedül, még ha most olyan helyen is élsz, ami biztosabb és boldogabb pontnak tűnik. Mindenesetre bárhogyan is alakul, bárhogyan is döntesz, úgy érzem te képes leszel megbírkózni vele. Gemma Simone Auteberry 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Gemma Simone Auteberry A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Gemma Simone Auteberry D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Gemma Simone Auteberry 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1705
 
Gemma Simone Auteberry
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Simone Noreen Wesley
» Gemma Jenkins
» Ronan and Gemma ~ making the day exciting
» The reunion of Broken Parts- Aiden & Gemma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: