New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 115 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 102 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 09:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 09:43-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 09:13-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Jacob Holt
TémanyitásJacob Holt
Jacob Holt EmptySzer. Jan. 22 2020, 21:09
Jacob Dimitri Holt

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Jacob Dimitri Holt
Becenevek:
Jake
Születési hely, idő:
Brooklyn, 1999. 04. 15
Kor:
20
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
biszexuális
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
Törvényszegők
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
-
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
maffia tag, hivatalos munkája nincs.
Ha dolgozik//Munkahely:
azt teszi amit mondanak neki.
Hobbi:
edzés, olvasás
Play by:
Lucky Blue Smith

Jellem

×Van egy öccse, akit már öt éve nem látott, és a jelenlegi környezetében senki sem tud a fiú létezéséről.
×Nem szereti a hamburgert, ha tesznek bele hagymát és ketchupot.
×Szeret főzni, bár nagyon ritkán szokott, inkább rendel valamit ha éhes.
×Szabadidejében általában edzeni szokott, filmet nézni és ha senki sem látja akkor olvasni, nagyon szereti a fantasy és a krimi történeteket. Utóbbiban sohasem találja el, hogy ki a gyilkos.
×Nem szereti a keresztrejtvényeket, ostobának érzi magát ha nem tudja megfejteni őket.
×Nagyon jó a matematika tudása, logikusan gondolkodik.
×Tizenöt évesen abba hagyta az iskolát, de azóta elkezdett egy esti tagozatot, hogy befejezhesse.
×Egy nagyon jó barátja van, de a többi emberrel is viszonylag könnyen megtalálja a hangot.
×A férfiakhoz és a nőkhöz is vonzódik, bár még szűz és ezt mindenki előtt tagadja. Azt állítja, hogy már négy éve nem az.

Múlt
[Öt ével ezelőtt]
- Hallgattasd el azt az átkozott kölyköt vagy én teszem meg de annak nem lesz jó vége!- üvölti túl Jamie sírását a mostohaapám, az utasítást anyámnak adta ki, de ő nem tesz semmit sem, csak ül a kanapén és a könyök hajlatát szorongatja. Nem mehetek oda, én nem próbálhatom meg csitítani Jamiet, mert akkor már nem csak engem, hanem őt is bántani fogja. Megszoktam már az ütéseket, de legutóbb ezzel fenyegetett és az az egy baj van a mostohaapámmal, hogy nem csak zöldségeket beszél. . Anyám végre felnéz, tekintete fátyolos, látszik rajta, hogy ő most a külvilágból nem érzékel szinte semmit sem. Bárhol is jár, neki ott most nagyon jó és bár nagyon csábító a gondolat, hogy kövessem én is oda, nem tehetem. Jamie-ről valakinek gondoskodnia kell, és ez már csak én lehetek.
- Nem hallod Mary! Üvölt ez a nyamvadt gyerek, csinálj vele valamit, vagy kidobom az ablakon! - a szinte üres szobában visszhangoznak a szavai. Bántani akarja Jamie-t, pedig ő nem tehet semmiről sem, csak áll a kiságyában és sír, mert éhes, délután később értem haza és nem tudtam neki enni adni mielőtt Ő hazaért. Nem szereti ha Jamie-vel foglalkozok, igazából azt sem szereti, hogy létezem, de eltűr maga mellett, mert van egy jó kis boxzsákja akin le tudja vezetni az idegességét, vagy ott van az anyám is, már amikor magánál van.
Óvatosan kinyitom az ajtót, szerencsére nem kell szélesre tárnom ahhoz, hogy be tudjak osonni, a fal mellé lapulok, és az a szerencsém, hogy a mostohaapám épp az anyám előtt áll, nekem háttal, ha sikerülne kicsempésznem a szobából Jamie-t, akkor el tudnám vinni, valahova… ahol jobb lesz nekünk.
- Jakee…- Szólal meg Jamie, mikor meglát engem, abba hagyja az üvöltést, mire a mostohaapám azonnal hátra fordul és meglát engem. Szemei szinte vérben forognak, orra és az arca borvirágos, zsíros barna haja a fejére tapad, de én csak azt látom ahogy egyre közelít, és ütésre emeli a kezét.
Hangos dörömbölés az ajtón zavarja meg, s ennek köszönhetem, hogy nem viszi végig a mozdulatsort. Majd az ajtóban a kiabálás egy pillanatra észhez téríti, de épp csak egy pillanatra, mert a következő mozdulattal már nyúlna a ruhám urán, hogy elkapjon, de én már átszaladtam a szoba másik sarkába.
- Nyissák ki, rendőrség!- jön a második parancs, majd egy nagy robajjal az ajtó szinte kirobban a helyéről, ahogy azt betörik a zsaruk. . A szomszédok hívhatták ki őket, a szembe szomszéd megígérte, hogy ha még egyszer kiabálást hall, akkor hívni fogja őket, úgy tűnik betartotta a tegnap tett ígéretét.
Ha maradok akkor valami állami intézménybe zárnak, esetleg a fiatalkorúak börtönébe, mert a mostohaapám képes ép rám keni azt, hogy én szereztem a drogot anyának, de Jamie-t nem vihetem magammal, ő még túl fiatal, ő megérdemli, hogy egy jó helyre kerüljön, hiszen még csak alig három éves. Az ablakhoz szaladok és kiugrok, a tűzlétrán szaladok le, hogy egy utcával arrébb egy bokorból tudjam követni az eseményeket.


[Három hónappal később]
Az utcai élet nehéz, különösen télen, amikor kint fagyok rohangálnak, és csak abban reménykedhetsz, hogy sikerül pár ember hátsó zsebéből kikapni a pénztárjácáját, mert az azt jelenti, hogy estére ki tudsz venni magadnak egy nem túl drága szobát valahol, ahol meleg van és ha szerencséd van akkor még  ételre is futja. Így élek én már jó pár hete, egyik napról a másikra, másikról a harmadikra. Van, hogy étel nélkül, van hogy fedél nélkül és van, hogy minden nélkül. A télben az az egy dolog jó, hogy az emberek vastag kabátokba burkolózva járnak, és a sok rétegen keresztül nem érzékelik azt, ha valami eltűnik a zsebükből, mondjuk a telefonjuk. Nem szeretek telefont lopni, attól nehezebb megszabadulni, a sok nyomkövetős meg ujjlenyomat olvasós vacak miatt, bár a zálogházakban beveszik őket, de az értük kapott pénz nem sok mindent fedez.
Nem mertem hazamenni. Nem tudom mi történt a lakással, nem tudom mi történt az anyámmal és a mostohaapámmal, és ami a legfájóbb, fogalmam sincs, hogy mi van Jamie-vel. Próbáltam az újságokban utána járni, hiszen egy ilyen fogásról biztosan cikkeznek valahol, de nem, sehol semmi, mintha nem ment volna tönkre egy család élete.
Próbáltam általában azoktól lopni, akiken az látszik, hogy van pénzük és nem számít nekik ha pár száz dollárral és az irataikkal megrövidítik őket, és ez egészen addig be is jött míg valaki rajta nem kapott, de nem tudhattam, hogy ez volt az egyik legjobb döntésem az utóbbi időkben. Megpróbálni kirabolni Robertet.

[Négy évvel és pár hónappal később]
- Csak pár dolgot kérünk Jake, apróságok, amikkel fel tudjuk deríteni az ügyet. - Kérlelik már megint. Nem mondhatok semmit sem, nem szabad, hisz ők mentettek meg, nem szabad…
- Adhatunk pénzt az információkért. Nyomravezetői díj minden apró részletért, persze jóval többet kaphatnál ha mindent elárulnál nekünk Jake. - folyamatosan a nevemet ismételgeti, mintha így akarna rám hatni, de nem fog menni. Jól jönne a pénz, nagyon nagyon jól jönne, de így is keresek éppen eleget ahhoz, hogy megéljek belőle, egy keveset félre is tudok rakni, hogy ha kell akkor majd egyszer mindent előröl tudjak kezdeni… hogy megteremthessem a körülményeket amikre Jamie-nek szüksége van.
- Ők nem az igazi családod Jake, nem tartozol nekik semmivel sem. - olyan, mintha a gondolataimban olvasna, de nem fogok nekik mondani semmit sem. Hiába vagyok itt már egy órája még nem szóltam egy szót sem és nem is tervezek megszólalni. Sok dologért lehetek hálás Robertéknek, és nem tervezem őket elárulni, bár Jamie-ről ők sem tudnak. Senki sem tud róla.
- Mi segíthetünk Jake, segíthetünk talpra állni, rendes életet élni, remek tanúvédelmi programjaink vannak és ha minden jól megy és együttműködik velünk újra találkozhat az öccsével Jamie-vel. Tudjuk, hogy hol van, és nyugodjon meg, minden rendben van vele, csak hiányzik a testvére. - eddig az asztallapot bámultam magam előtt és az összekulcsolt kezeimet, de kimondta a varázsszót, mire felemelem a fejem és belenézek a szemeibe.
- Mit akar tudni?




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jacob Holt
Jacob Holt EmptySzer. Jan. 22 2020, 22:25
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Jacob!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nem könnyű gyerekkort tudhatsz a magad mögött, ami bőven elegendő ahhoz, hogy sok mindent másképp értékelj a világban. A családodban lévő káosz, melyben a mentőkötelet az öcséd éltette egy pillantásra semmivé foszlott és bár kimentetted magadat a helyzet alól, az öcséd iránt érzett bűntudat, miszerint egy mérgező környezetben hagytad őt hátra, bizonyára sohasem hagyott nyugodni. Elvégre a legjobb dolog volt és az egyetlen, aki éreztette veled a család fogalmát, melyre más nem volt képes a környezetedben.
Elég korán kellett rájönnöd arra miképpen tudsz gondoskodni magadról és ez őszintén még egy nálad idősebbnek is olykor fejtörést okoz sokszor. Elkerülni a bajt azonban néha nem jár azzal, hogy tisztességesen játszod ki a kártyáidat, erre pedig te is rájöhettél, miközben igyekeztél minél több dologhoz jutni, amik ugyan másoknak talán nem jelentettek semmit, de neked abban a pillanatban egy újabb esélyt arra, hogy túlélj még egy napot. Ez pedig neked éppen elég volt ahhoz, hogy másnap ismét meglépd az elkerülhetetlent, noha mindezek a tettek és azok a percek, amelyeket az utcán töltöttél, meghatározták azt, akivé váltál. Bizalmatlanná az emberekkel és a világgal szemben, ami téged eddig a pontig vezetett. Ám úgy veszem észre az élet önmagát nem hazudtolja meg és néha előrukkol érdekes fordulatokkal, de persze ezek sosem érkeznek anélkül, hogy ne lenne meg a maga nem túl kellemesen megfizethető ára. A te eseted is ehhez hasonló, viszont a döntésed egy olyan személyhez vezet vissza, aki mindennél fontosabb számodra: az öcsédhez. Remélem sikerül végül a legjobb döntést meghoznod, azt, ami neked és kettőtöknek is a javát szolgálja, és aminek a végén újra visszakerülhettek egymáshoz egy új élet reményében, ami talán már jobb lesz a mostaninál. Érdeklődve várom mik várnak rád majd ezután. Jacob Holt 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Jacob Holt A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Jacob Holt D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Jacob Holt 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Jacob Holt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jacob Hunter
» Jacob Griffith
» Jacob Jameel Lone
» you've been uninvited // Alicia & Jacob
» not here to lose | jacob & april

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: