New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Paige Chamberlain
TémanyitásPaige Chamberlain
Paige Chamberlain EmptySzer. Jan. 08 2020, 21:49
Paige Chamberlain

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
ott van fent
Becenevek:
gyere ide, héj te, izé
Születési hely, idő:
franc se tudja
Kor:
aszonták 19
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
a fiúkat szeretem
Családi állapot:
páratlan
Csoport:
művészet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
-
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
táncos
Ha dolgozik//Munkahely:
utca
Hobbi:
a munkája
Play by:
Lalisa Manoban

Jellem


Mennyire vagy csillámpóni?

Ha választanod kéne, melyik lenne az: mások olvashatnának a gondolataidban, vagy elolvashatják az üzeneteidet?
A gondolataim, általában úgyis kimondom meg őket, de a dílerem elérhetőségét baszhatod.

Mi a legrosszabb, vagy furcsa szokásod?
Éneklek a zuhany alatt…. a Baby Sharkot…

Leégtél már fiú előtt? Mivel?
Épp leszarom, hogy égő-e, amit csinálok, szóval nem tudom…

Mi volt életed legcikibb pillanata?
Mikor részegen, totál beállva fűztem egy baromi jó csajt, mondván kipróbálom azt is, és másnap közölték velem, hogy a tükörképem akartam felszedni.

Milyen színűre festenéd be a hajad?
Bármilyenre IS befestem, ha olyanom van, a fodrászom imád engem.

Ha fiúnevet kellene választanod, milyen nevet választanál?
Brájen. De így is írnám.

Mi az az első dolog, amelyet tennél, ha ellenkező neműként ébrednél fel?
…. kiverném? …

Megengedted, hogy valaki más bajba kerüljön valamiért, amit tettél?
Általában mindig valaki más keveredik bajba helyettem… nem is értem.

Sajnáljuk, te csak 43%-ban vagy csillámpóni, de ne add fel!!!!4!!!
Na pffff… Sad

Melyik Harry Potter karakter vagy?

Melyik szereplővel érzed, hogy teljesen tudsz azonosulni?
Bellatrix Lestrange.

A jó teljesítmény érdekében elengedhetetlen számomra, hogy azonosuljak a munkámmal és a cégemmel. Mennyire igaz rád nézve ez az állítás?
A legkevésbé se igaz.

Minél újszerűbb és összetettebb a feladat, annál nagyobb a varázsa számomra.
Egyetértesz az állítással?
Egyetértek.

Minél újszerűbb és összetettebb a feladat, annál nagyobb a varázsa számomra. Egyetértesz az állítással?
Egyetértek.

Amikor én osztom be az időmet, akkor szeretem azokat a tennivalókat elintézni először, amik éppen akkor örömet okoznak. Mennyire igaz rád nézve ez az állítás?
Teljes mértékben igaz.

A te eredményed
ARTHUR WEASLEY
Ez a karakter pont olyan, mint te vagy! Sajátos látásmód és gyors észjárás jellemzi, logikája kikezdhetetlen. Egy innovatív feltaláló, akinek tudásszomja kielégíthetetlen.

Persze, Weasley… hogyne.

Tényleg egy csinos nő vagy?

Képzeld el, hogy nyersz egy fotózást egy profi fotósnál. Hogyan reagálsz?
Szuper ! Imádom, ha kisminkelnek, ha pózolhatok és ha a középpontban lehetek.

A helyszínen te választhatsz ki egy jelenetet. Melyiket választanád?
Elvarázsoló hölgy. Estélyiben a piros szőnyegen!

Eldöntheted, hogy egyedül vagy más modellekkel együtt szeretnél a képen szerepelni. Mit választasz?
Ez mégiscsak a saját fotózásod. Ma csak te vagy a középpontban !

Most jöjjön a smink. Melyik mellett döntesz?
Valami egészen különlegeset szeretnék. A fő, hogy őrült és vadító legyen.

A smink után jöhet az öltözet. Mit viselnél legszívesebben?
Nekem ez teljesen mindegy.

A fotózás alatt te választhatod ki a háttérzenét. Úgy döntesz, hogy? választod.
Michael Jackson és "Beat it".


A te eredményed
EGY KIMONDOTT SZÉPSÉG VAGY
Te egy egészen különleges nő vagy! Csak kevés hölgy néz ki úgy ezen a Földön, mint te. Aki először lát meg téged, sokáig nem fog tudni kiverni a fejéből. Az ember nem tudja levenni a szemét az arcodról, s midenzt csak azért, mert olyan gyönyörű vagy. Ezenkívül te valaki olyan vagy, aki mindig válztoztatja a külsejét. Mint egy kaméleon, mindig találsz valami újat, kipróbálsz új frizurákat és színeket, hagyod hogy minden stílusirány inspriráljon. Egyedi stílusod és kreativitásod egészítik ki a különleges megjelenésed. Kimondott szépségednek köszönhetően minden korosztályú és nemezetiségű hölgynek inspiráció vagy.

És három tesztet is kitöltöttem, szóval most már mindenki kurvára ismer.




Múlt

- Hát akkor… mesélj magadról.
- Hátulról szeretem, kikötözve….
- Nem… vagyis, oké… honnan jöttél?
- A 803-as megállóból.
- Nem… nem úgy… hol születtél?
- Kórházban, ha mákom volt… ha nem akkor valahol az út szélén…
- Öhhh… oké – már látom az első verejtékcseppeket, pedig még bele se jöttem. Na, cicám, te se jössz velem haza.
- A szüleid…?
- Vannak… testvéreim is.
- Mit szeretsz csinálni szabadidődben?
- Olvasni.
- Komolyan? Mit vagy miről? – felcsillan a szeme, szegény pára, pedig annyira aranyos, ahogy szinte kézzel tapintható a lelkesedése, de komolyan.
- Az einsteini fizika nehéz testek által létrejött gravitáció szabályainak összeegyeztetése az - attól markánsan eltérő szabályokkal működő – részecskefizikával. A kedvenc témaköröm – lesápad. LESÁPAD EMBER!! Ja, hogy én tudok ilyet is? Mert tényleg olvasok. Többek közt Wikipédiát, ezer bocs Hawking bá’, de tudtam én, hogy ezt a mondatot jól az agyamba kell vésnem. Mekkora labda, te atya úristen.
És a csengő jelez, a srác meg megkönnyebbülve ül át a másik asztalhoz, én meg ezt az alkalmat választva, pattanok fel a sajátomtól, és hagyom magam mögött ezt az egész baromságot.
Kint Mihail persze görnyed a nevetéstől, mindent, de mindent hallott, a telefonnak köszönhetően – meg annak, hogy a rapid randi szabályaira nyugodtan szarhatok – szóval elégedetten húzom ki magam, majd nyújtom a kezem.
- Perkálj. – mert ami jár, az jár, ugye. Le kéne erről állnom, hogy minden idióta fogadásba belemegyek, bár ezt még én is élveztem, de komolyan.
- Jólvan, gyere, keresd meg a vacsoránkra valót – ragadja meg egyik kezével a nagy hangfalat – igen bluetooth-al működik -, a másikkal meg átkarolja a vállam, ahogy a tér felé indulunk.
- Ki van őrjáratban?
- Jones.
- Akkor negyed óra – torpanok meg a tér előtt egy fél percre, míg felmérem a terepet, megnézem, hány lődörgő van itt, és abból mennyi hajlandó arra, hogy aprót dobjon, mielőtt megint megpróbálnak lecsukni minket. Mert eeeeezt, ezt nem szabad, de csak ülni egy szaros tábla mellett, full leélt cuccban, az teljesen rendben van, pfff.
- Meglesz.

Ma újra előállítják a több mint tíz éve történt bűncselekményt elkövető galeri három tagját. Az akkor hatalmas port kavart esetre máig többen emlékeznek, mikor rendőreink egy közúti ellenőrzés során állítottak le két külföldi rendszámú kamiont, miután sokkoló jelenségnek lehettek szemtanúi.
- Egyszerűen nem… nem hittem a szememnek, harminc, negyven csecsemő tuti volt összesen (korábbi felvétel )

- Ne már, most mit sápadozik, szerintem tök cuki kölykök voltunk – nézek tettetett sértettséggel testvéremre – mert hiába orosz(-nak tűnik), nekem ő az. A legjobb, és igen, itt tényleg nem számít, ki honnan jött. Nálunk az számít, mivel. Jajj, befejezhetném már ezt a poénkodást.
A sofőröket egyből őrizetbe vették, a vallatások során meg kiderült, egy embercsempész banda áll a tragédia mögött. Nyomozóink rövid időn belül őrizetbe vették a galeri többi tagját is, a gyermekeket pedig ideiglenesen elhelyezték.
- Mi csak négyet tudunk teljes biztonsággal magunkhoz venni, szörnyen sajnáljuk, többre viszont nincs lehetőségünk, de jó érzéssel gondolok azon polgártársaimra, akik hozzánk hasonlóan szintén apró életeket mentenek, még ha csak ideiglenesen is. Nekünk nem lehetett saját gyermekünk, bármennyire is szerettük volna (korábbi felvétel)

- Istenem, miért nem nála kötöttünk ki. Olyan cuki, meg hogy elcsuklik a hangja. Te. Szerinted Chamberlainék hogy kaptak meg minket, hármunkat? Mármint, hogy tudják elrejteni, mekkora rohadékok valójában?
- Pénzzel.

Gondolom innentől már nem nehéz. Magukhoz vettek, kaptak egy csomó pénzt emiatt, azt meg mind elitták. Kit érdekelt, hogy van-e kaja? Vagy hogy egy orosz, egy koreai, meg egy indiai nem nyírja ki egymást, csak úgy számrazás miatt? Nem, Aisha is él, tényleg, imádjuk. Jártunk iskolába, én egy darabig, aztán meguntam, de egy érettségim van, na. Soha többé nem kerültem haza, mert Chambarlain ismert valakit, aki ismert valakit... tudjátok hogy van ez, csak egy kis pénz kell ahhoz, hogy több legyen.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Paige Chamberlain
Paige Chamberlain EmptySzer. Jan. 08 2020, 23:17
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Paige!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy igazán kreatív módot választottál önmagad bemutatására, amely során könnyedén kiderült, hogy közel sem egy unalmas és egyáltalán nem hétköznapi hölgyeményt hoztál nekünk. Egy olyan személy vagy, aki maximumon pörög és igyekszik kiélvezni az élet adta lehetőségeket, jöjjenek azok bármilyen formában vagy kergessenek bárkit is őrületbe. Utóbbi esetében szerintem még szórakoztatóbbá válik számodra a helyzet. Laughing Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint a történetedben kiemelt jelenet a 'randidról', amit bizonyára a másik fél számára eléggé emlékezetessé tettél. Lássuk be, mindannyian csak egyszer vagyunk fiatalok és addig kell feszegetnünk a határokat, még megtehetjük. Kipróbálni valami újat, valamit, amit valószínű utólag talán bánni fogsz, de évek múlva mégis úgy emlékszel majd vissza rá, mint életed egy olyan korszakára, ami nem ismert megállást. Azok után pedig, amit megtudhattunk rólad és a testvéreidről a családi kötelékeiddel kapcsolatban, nem is csodálom, hogy próbálsz a jelennek élni és minden pillanatot megragadni és olyan élményekbe menekülni, amik pluszt hoznak a hétköznapjaidba, ezzel együtt pedig az életedbe egyaránt. Minden kellemetlenség ellenére remélem megmaradsz önmagadnak, nem hagyod, hogy elnyomják az egyediségedet és tovább hajszolod a jó pillanatokat még akkor is, ha azzal mások életét forgatod majd fel teljesen. Smile

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Paige Chamberlain A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Paige Chamberlain D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Paige Chamberlain 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Paige Chamberlain
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hynde & Chamberlain - the perfect love
» Richard & Paige
» Armand & Paige - run boy run
» Paige Hennessy
» Paige Collin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: