New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Jason Sinclair
TémanyitásJason Sinclair
Jason Sinclair EmptyPént. Jan. 03 2020, 02:04
Jason Griffin Sinclair

Karakter típusa:
keresett/saját
Teljes név:
Jason Griffin Sinclair
Becenevek:
nincs
Születési hely, idő:
New York
Kor:
28
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
biszexuális
Családi állapot:
váló félben
Csoport:
üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Columbia Egyetem - gazdálkodás és menedzsment
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Menedzser + fotós
Ha dolgozik//Munkahely:
saját cége van
Hobbi:
fotózás, sport (box és triatlon)
Play by:
Christopher Mason

Jellem

J - jóképű, amit már egészen az óvoda óta kihasznál, hogy a lányok közelébe juthasson.
A - akaratos, tudja, hogy mit akar és mindent megtesz azért, hogy elérje azt amit kitalált
S - szenvedélyes, ami a munkájához és a hobbijához is elengedhetetlen
O - okos, hihetetlenül könnyen megjegyez bármit, ennek köszönhetően több nyelvvizsgával is büszkélkedhet és az egyetemet is kitűnő minősítéssel végezte el
N - nyugodt, igaz nem mindig, ki lehet hozni őt is a sodrából

S - ez már volt egyszer. Legyen mondjuk seggfej? Igen, az is tud lenni
I - irracionális
N - nagyon allergiás a mogyoróra
C - cápa, az esküvőjén ez is volt a menün, aki evett belőle az másnapra gyomorrontást kapott. Nem volt valami szép a nászútjuk első napja ennek köszönhetően
L - laza, tudja mikor kell komolynak lenni, de ha éppen nem kell, akkor szeret hülyéskedni, szórakozni
A - aranyos, legalábbis próbál az lenni, de nem mindig sikerül neki.
I - ittas, volt már párszor, így ismerte meg a feleségét is, a haverjaival poénból belógtak egy esküvőre, ahol találkozott a lánnyal
R - rendszerető, az otthonában és az autójában is, mindennek mindenhol meg van a helye. Csak kivételes alkalmakkor hagy maga után kuplerájt.

Múlt

Szemelvények egy elromlott házasságról.

A boldogító igen
- És Ön akar-e Mr. Sinclair felesége lenni?
-Igen!- feleli a kérdésre Lor azonnal a választ, majd az engedélyt meg sem várva a nyakamba ugrik és megcsókol. Mosolyogva kapom el, és viszonzom a csókját, majd megpörgetem, hogy az esküvői videón legalább jól mutassunk.
A fogadáson nincsenek sokan, maximum százötvenen lehetünk, közeli rokonok, távoli rokonok, még távolabbi rokonok, és barátok, barátok mindenhonnan az életünk eddigi szakaszaiból. Az egyiksarokban egy zenekar játszik, középen a táncparkett még üres, de majd megváltozik ez is, csak az első tánc szokás szerint az ifjú páré, de még csak a vacsoránál tartunk, a tánc majd egy kicsit később következik. Látszólag mindenki nagyon jól érzi magát, ami nem csoda, hiszen senki előtt sincs üres pohár, mindenkiét folyamatosan újra töltik.
Ahogy körbe nézek a termen valami szemet szúr.
- Drágám, hova ültetted a szingli barátnőidet? Be akarom mutatni őket a srácoknak. - azt mondják esküvőkön jól lehet csajozni, és ez igaz is, én is egy esküvőn ismertem meg Lort.
- Sajnos nem tudtak eljönni… - feleli ártatlan arccal én meg hiszek neki. Bár ne tenném.


Ártatlan telefonhívások
Újabban elkezdtem futni járni, utálok futni, de mégis valahogy egyre több és több kedvem van kimozdulni a házból egy jó kis futás erejéig. Ilyenkor nem viszek magammal semmit sem, a lakáskulcs is otthon marad, kerítésen át tudok mászni, a bejárati ajtó mellett meg egy teknősbéka alatt van a kulcs, ami ugyan nem téveszt meg senkit sem, de nekem néha jól jön, hogy ott van.
Egyre növelem a lefutott távot, ma az órám szerint nyolc kilométert tudtam le, viszonylag jó idő alatt. Az utam egyből a konyhába vezet, hogy pótoljam a folyadék vesztést, s miközben már a második pohár vizet döntöm magamba megjelenik Lor, a telefonommal a kezében, majd leteszi elém a pultra, a híváslista van rajta megnyitva. Keresztbe teszi a mellkasa előtt a karjait, ezt csak akkor szokta amikor veszekedni akar, de én meg nem akarok. Nem csináltam semmi rosszat sem.
- Ki az a Caitlin? ÉS ki az a Lisa? - kérdezi én pedig sóhajtok egyet. Látom, hogy a reakcióm még jobban felpaprikázza őt, de nem zavar, tudom hogyan kell lenyugtatni, legalábbis a végső megoldást tudom, már párszor alkalmaztam is.
- Meséltem neked már róla, van egy lány, akinek én vagyok a menedzsere. Neki, meg a bandájának, tudod… zenekar, akiknek stúdiózást, interjúkat meg fellépéseket intéztem az elmúlt hónapokban. Ő Caitlin, nehéz időszakon megy át, biztosan azért hívott. - felelem neki nyugodt hangon, majd folytatom.
-Lisa pedig az egyik modellem lesz, meséltem neked, hogy a tájképekről át akarok váltani a portrékra, és ő elvállalta, hogy modellt áll nekem. - felelem még mindig nyugodt hangon, habár kezdek kissé mérges lenni amiért nem képes megjegyezni az információkat.  Nagyon sokat meséltem neki a munkámról és a fotózásról is, sőt őt is megkértem, hogy legyen a modellem, de nemet mondott.
- Mind a ketten az elmúlt egy héten legalább egy tucatszor hívtak ha nem többször és te is legalább ennyiszer hívtad őket! -feleli, ami azt jelenti, hogy már megint átnézte a telefonomat. Ennyi erővel a facebookomat is megnézhette volna, sőt, biztos, hogy meg is nézte, de mivel nem talált ott semmit sem, ezért a telefonlistámat hozta fel. Odamegyek hozzá, végigsimítok az arcán, majd felemelem és felültetem a pultra, automatikusan nyitja nekem a lábait, hogy beállhassak közéjük.
- Ne csináld ezt, tudod, hogy én csak téged látlak, senki mást. - mondom a szokásos szöveget, amitől Lor kedve mindig száznyolcvan fokos fordulatot vesz, s a hatás most sem marad el, elmosolyodik, majd megcsókol.
- Ne haragudj

A döntés
Már csak két órám van hátra a megbeszélésig és addig még be kellene fejeznem ezt a fotózást. Egyre jobban megy, sőt, már egészen pazarok a képeim, egyre több a megrendelés, de nem tudom mindegyiket teljesíteni, hiszen nem ez az elsődleges munkám.
Rettenetesen nehezen haladunk, a modelljeim között nincsen meg a kémia, ami a képekhez kellene. Bárhogy instruálom őket, nem járunk sikerrel, pedig már azt is mondtam Tednek, hogy gondoljon Mollyra úgy, mintha tényleg ő lenne a barátnője, mert szenvedélyt akarok látni a képeken, nem pedig egy pár bénázását az első szex előtt.
- Ted, éld már bele magad egy kicsit az istenit! - mondom neki, ahogy visszanézem a képeket. Egytől egyig kuka az egész, és ezt megmutatom Tednek is.
- De… most jöttem össze a csajommal, ha meglátja a képeket kinyír.
- Olyan vagy, mintha kiheréltek volna és nem mernél szegény Mollyhoz hozzá érni, pedig nem látod, hogy milyen gyönyörű? Megmutatom mit akarok, állj ide a kamerához és nyomogasd ezt a gombot, de ne mozdítsd el, pont jó szögbe van beállítva. -  oda állítom a helyemre a srácot, és megmutatom melyik gombbal tud képeket csinálni, aztán odamegyek Mollyhoz. Szerencsére ing van rajtam, így majd a későbbiekben Ted teljesen le tudja utánozni a mozdulatokat, hiszen neki is azt kell viselnie.
Egy pályázatra készítek képeket, parfüm reklámhoz keresik a legtökéletesebb beállításokat, és hát tudjuk, hogy a mai világban szexszel mindent el lehet adni, ezért vettük mi is erotikusra a figurát. Molly teljesen átszellemül ahogy megállok vele szemben és én is, szeretőket alakítunk, akik nem tudnak ellenállni egymásnak, simogatás, csók és finom harapások, persze csak a kamerának játszunk, semmi komoly nem történik.
Egyszer csak egy hangos ajtócsapódás zökkent ki minket a szerepünkből. Rajtam már csak a nadrágom van, de az öv már kicsatolva, Molly fehér melltartóban és bugyiban van, idő közben ő is megszabadult pár ruhadarabjától.
- Tudtam, hogy megcsalsz! - kiabál Lor, miközben lerángatja az ujjáról a gyűrűjét és hozzám vágja.
- Elegem volt, elválok!
- Rendben, viszlát Lor. - felelem neki. Este én is valami hasonlót mondtam volna neki, annyi különbséggel, hogy tudom, még mindig szedi a fogamzásgátlóját annak ellenére, hogy megegyeztünk, nem szedi tovább.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jason Sinclair
Jason Sinclair EmptyPént. Jan. 03 2020, 16:33
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Jason!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Tulajdonképpen, ha akarnék sem tudnék beléd kötni, semmilyen szempontból. Első körben az tűnt fel, hogy vonzó arcot választottál magadnak, aztán a neveden csodálkoztam el és mosolyogtam nagyot rajta, hogy mennyire kellemes az összhangzás. Jason Griffin Sinclair, ha nem lennél, ki kellene találni. Laughing
Gyakorlatilag már a jellemed első néhány sorával sikerült megfognod. Olyan humor lapul a szavaid mögött, hogy annak ellenére is szélesen mosolyogtam, hogy teljesen egyedül vagyok itthon és egészen eszelősnek tűnhetek emiatt. Mindenesetre tény, hogy a kreatívan pontokba szedett, tömör jellemzés elolvasását követően már tudtam, hogy a teljes történeted is olyan lesz, ami tetszeni fog.
Szóval azt kell mondjam, csak még inkább elnyerte a tetszésemet az a néhány szemelvény, amely egy tönkrement házasság történetét vázolta fel. bár nem ismerem a kedves feleséget, vagy a kettőtök kapcsolatának teljes történetét, de süt rólatok, hogy a forrófejűségetek nem segít a kapcsolaton, ami nem is lehetne hosszúéletű bizalom nélkül, ami Lor részéről irányodba mondhatni egy percig sem volt meg. Ettől függetlenül egészen megtanultad kezelni, végül pedig belátni is, hogy ez nem működhet tovább. Érthető, hiszen olyasvalaki mellett felesleges maradni, aki nem osztja a munkáid iránti szenvedélyedet, de még csak meghallgatni sem tud teljes figyelemmel róluk. Jason Sinclair 199984066
Bár részleteket megosztottál az egyik munkáddal kapcsolatban, arról, hogy milyen menedzsernek lenni, keveset tudtunk meg, viszont most tovább is engednélek a játéktérre, hogy ez a feled is kibontakozhasson. Jason Sinclair 2624752903
Színt és rangot hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Jason Sinclair Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Jason Sinclair Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Jason Sinclair 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Jason Sinclair 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
947
★ :
Jason Sinclair 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Jason Sinclair
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jason Morens
» Bo & Jason
» Eli & Jason
» Éloide & Jason
» Jason White

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: