New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 5:45 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 5:44 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 5:27 pm-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 5:27 pm-kor
Nina McDonough
tollából
Ma 5:00 pm-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 3:55 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 3:35 pm-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 3:09 pm-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 3:03 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Aaron x Lena - Merry christmas
TémanyitásAaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptySzomb. Dec. 28, 2019 4:39 pm

to Lena


Kibaszott hideg van, elszoktam már ettől az időjárástól. Hónapokon át váltogattam a lakóhelyemet, olykor a nevemet is, hogy egy bizonyos személynek a nyomában maradjak. Éjjelente bárról bárra jártam, hogy a sarkában legyek, de a végén minduntalan elveszítettem őt. Saywer jól értett az álcázáshoz, előfordult az is, hogy lerázott. Mindketten tudtuk, hogy nem adom fel, amíg nem találom meg, és nem lyukasztom ki a fejét, ahogyan ő tette az öcsémmel. A mellkasom közepén lüktető szerv csak a feladatát látta el, de ennél többre nem volt képes. Már nem éreztem semmit, üres lettem, átfolyóként üzemeltem, mert nem akartam, hogy gyenge pontot találjanak rajtam. A gyász bekebelezett, megesett, hogy magányos óráimban elővettem a telefonomat, és végignéztem az utolsó közös képeket Wyatt-tel, de aztán elzártam ezeket az emóciókat, és a jelenre koncentráltam. Nem reagáltam a szüleim hívásaira sem, nem lett volna biztonságos. Féltettem az életüket, ahogyan egy barna hajú nőnek is, akinek szintén nyomát vesztettem. Nem kutakodtam Lena után, azt szerettem volna, ha továbblép, elvégzi a sulit, és végre az álmaival foglalkozik. Megérdemelt volna egy rendes pasast, aki nem jelent rá veszélyt, akivel családot alapíthat, és a háta mögött hagyhatja a múltját. Még a távozásom előtt megejtettem egy beszélgetést Carlos-szal, miszerint mentesítettem Lenát az ígérete alól, így szabadon távozhatott a méregként funkcionáló főnökének karmai közül. Megérdemelte, hogy tiszta lappal kezdjen, Owennek azt is meghagytam, ha valaki esetleg megfenyegetné a lányt, azt intézze el. Vele sem beszéltem már három, vagy négy hónapja? Úgy repült az idő, hogy már abban sem voltam biztos, hogy milyen hónapot írunk. Még annyi információ eljutott hozzám, hogy Ella megszült, és egy gyönyörű kisfiúnak adott életet. Elképzeltem néha, hogy hazamegyek, és bekopogok hozzájuk, mintha mi sem történt volna, de megígértem, hogy addig nem nyugszom, amíg meg nem öltem a testvérem gyilkosát. Nem kértem, hogy értsenek meg, nekem már nem számított semmi, az volt a cél, hogy kiiktassam, és ezt bármi áron teljesíteni vágytam. Néha a kapcsolataimra támaszkodtam, nem feledték a nevemet, ezért úton tudtam maradni, egészen máig. Karácsony…minden utcasarkon egy télapó jelmezbe öltözött férfi flangál, és valamilyen szervezetnek gyűjt. New York mit sem változott, a Rockefeller Center előtt ott áll a szokásos fenyőfa, a korcsolyapályán temérdek gyermek visít önfeledten, az emberek úgy törnek utat maguknak a bevásárlóközpontokba, mintha az életük múlna rajta. Valahogyan nem lengett körbe az ünnepi szellem, nem is szerettem volna visszatérni ide, de jönnöm kellett. Owen minden követ megmozgatott, hogy rám akadjon, nem ment neki könnyen, de megkaptam a csomagot. A szüleim nem értek el…és hát az anyám megbetegedett. Az orvosok szerint napjai voltak hátra…nem maradhattam el. Hetek óta ugyan egy füles után kajtattam, de nem vezetett eredményre, ezért egy időre felhagytam a kereséssel, és hazalátogattam. Idegen volt a város, de még azok a helyek is, melyeknek a belső miliőét fejből meg tudtam volna festeni.
Egy motelszobát vettem ki az autópálya mellett, a régi lakásomat kiadtam, még a macskámat is ott hagytam, pedig mennyire hiányzott, hogy valaki esténként hozzám dörgölőzzön. Egész délután a kórház körül keringtem, de nem volt merszem bemenni az anyámhoz. Nem szerettem volna összefutni apával, vagy mással…de vajon meddig húzhatom még? Nem terveztem, hogy sokáig maradok, volt egy tervem, hogy merre visz tovább az utam. Valami lebujban ülök most is, és a telefonomat böngészem. Ott az a telefonszám, csak egy hívásomba kerülne, hogy kiderüljön, jól van-e. Megérné felrúgni megint az életét? Addig hezitáltam, amíg el nem tettem a mobilt, és a sör fölé nem tekertem a számat, hogy beleszürcsöljek. A mellettem ülő fószer sem nézett ki jobban, ahogyan elnéztem. Szegény csórónak lifegett az öltönye, a kövér ujján ott díszelgett a karikagyűrűje, de olyan áhítattal nézte, hogy egyértelmű jele volt a szétesett házasságának.
- Tudja… - nem akartam ránézni, de valamiért úgy érezhette a faszi, hogy társalkodós hangulatban vagyok, ezért közelebb húzta a bárszékét a korsójával együtt.
- Az összes nő egy kígyó. Megadsz nekik mindent, még a csillagokat is lehoznád az égről, de nekik mi kell? A szomszéd farka…vagy a postásé, aztán szépen lassan ráébredsz, hogy az egész életed egy hazugság. – sajnáltam volna? Nem…kibaszottul idegesített, hogy rám akaszkodott, de nem szóltam hozzá, hátha veszi a lapot, és magamra hagy, de erre nem sok esélyt láttam.
- Magának tuti, hogy van egy jó nője… - a korsó éppen csak, hogy megállt a kezemben, amikor egy hangosabb csapat libbent be a helyre, vagyis egy női társaság…akinek az egyik tagja az volt…akit már hónapok óta nem láttam.


mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Lena  - Merry christmas Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Lena  - Merry christmas Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptySzer. Jan. 08, 2020 12:11 am


Aaron & Lena
True, it's not over till it's over. And even when it's over, it just begins again.

Az elmúlt kemény időszak után végre úgy néz ki, egy könnyed, jó hangulatú és nevetéssel - na meg alkohollal - teli este elé nézünk a lányokkal. A suliban összeverődött csapat a kötelezően együtt töltött idő alatt egészen összekovácsolódott. Annyira, hogy az egyik lány, Brianna lánybúcsújára négyen is hivatalosak lettünk. Briannát mindig is egy kicsit különcnek tartotta mindenki, leginkább a külseje miatt; fekete haj, fekete körmök, vastagon festett fekete szem, látványos piercing díszeleg az orrában. Ehhez képest mégis ő az, aki férjhez készül menni - ebből is jól látszik, hogy a külső nem minden. A vőlegénye teljesen más, mint ő; egy jól menő ügyvédi irodánál kezdett dolgozni nemrég, általában öltönyben, nyakkendőben, elegáns cipőben és jólfésült frizurával láttuk, amikor volt alkalmunk vele találkozni. Azt hiszem, erre mondják, hogy az ellentétek vonzzák egymást.
A találkozót Brianna lakásához beszéltük meg. A vőlegénye már nem volt ott, amikor megérkeztünk. Másodikként értem oda, rajtam kívül még csak Emily volt ott, de szép lassan a többiek is betoppantak. Mindenki puccba vágta magát a csajos estéhez, amivel kapcsolatban Bri-nek egyetlen kérése volt: annyi szórakozóhelyre és bárba menjünk, amennyibe csak tudunk. Brianna épp a meglepő mód nem teljesen fekete sminkjének utolsó simításait végezte, amikor egy autó hangosan, szüntelenül dudálni kezdett az utcán. Egy apró részletet nem árultunk el neki, mégpedig azt, hogy este egy hatalmas, fehér limuzin fog minket furikázni. A kezdeti hitetlenkedést követő döbbenet, majd hosszas hálálkodás után lent mindenki behuppan a tágas utastérbe, kényelmesen elhelyezkedik a bőrüléseken, Emily pedig azonnal nyomja mindenkinek a kezébe a poharakat, amiket olyan rutinnal vesz elő, mintha már nem először ülne ilyen autóba, ezért pontosan tudja, hova kell nyúlni a pohárért. Az első korty után próbálom leplezni az undort az arcomon, amit a száraz fehér pezsgő vált ki. Utálom a szárazat is és a fehéret is. A második pohár után mondjuk annyira már nem is zavar…
Bő fél óra kocsikázás után meg az első szórakozóhelyre. A homlokzaton hatalmas vörös ledekkel van kirakva a hely neve, a bejáratnál két nagydarab fickó ácsorog. Az arcukból ítélve nem igazán tudják hova tenni a földig érő rózsaszín tüllben, kabát nélkül, “Bride-to-be” feliratos szalagot nem szégyellő, a fején gagyi műanyag koronát viselő Briannát, aki nagy lendülettel veti be magát az ajtón. Mi a többiekkel hasonló lelkesedéssel, nevetgélve követjük. Azonnal megcsap a benti fullasztó levegő, az izzadtságszag és a pára. Bri az utat természetesen egyből a bárpult felé veszi, mi pedig a sarkában. Pár kör után a leendő ara úgy dönt, ideje távozni, másik bár után nézni. A következő hely két sarokkal lejjebb található. A beltér sokkal tágasabb, a zene sokkal jobb, a gin tonic pedig sokkal finomabb. Itt már táncolni sem restellünk, ameddig Brianna ismét rá nem un a helyre. Néhány óra elteltével már számolni sem tudom, hanyadik küszöböt lépjük át. Már nagyon sokadik bárba lépünk be csoportostul, vihorászva, kacarászva, amivel sok kíváncsi tekintetet vonzunk magunkra, amikor is az egyik alkalommal gyorsan lefagy az arcomról a mosoly. A lábaim a földbe gyökereznek, hirtelen nem is akarok hinni a szemeimnek. Csak állok ott, mint a cövek. A többiek már rég egy asztalnál vannak, mikor feltűnik nekik, hogy lemaradtam. Emily jön vissza, miután sokadik megszólításra sem figyelek oda.
- Mindjárt megyek - biztosítom róla, hogy hamarosan én is csatlakozom hozzájuk, majd lassan elindulok már rég nem látott férfi irányába. A lépteim bizonytalanok, kicsit még mindig abban reménykedem talán, hogy délibábot látok. Annyival könnyebb lenne úgy…
Mennyi is, négy, öt hónapja már? Annyiszor fel akartam hívni, de végül nem tettem. Úgysem vette volna fel. Annyiszor gondoltam rá, de tudatosítanom kellett magamban, hogy tovább kell lépnem. Próbáltam, egy darabig sikerült is, azt hiszem. Egy idő után nem is éreztem azt a maró fájdalmat a mellkasomban minden egyes alkalommal, amikor eszembe jutott. Ez egészen addig tartott, amíg be nem hozták a kórházba az anyját. Nem mentem be hozzá. Képtelen voltam… sőt, a mai napig képtelen vagyok a szemeibe nézni, de abban bízva, hogy Aaron valamelyik nap ott fog ülni az ágya szélén, minden nap elmentem a szobája előtt. Aaront viszont sosem találtam ott.
Kezeimet tördelve lépek Aaron elé. Nem, ez nem délibáb, nem illúzió. A gyomrom görcsbe rándul, a szívem a torkomban dobog, ahogy ott állok előtte.
- Szia - köszönök neki minden erőmet összeszedve, a másik fickót közben teljesen figyelmen kívül hagyom. Nem tudom, mit mondhatnék neki. Általában tudom, mikor mit kell mondanom az embereknek, pláne a férfiaknak, de most úgy érzem magam, mintha kirántották volna a lábam alól a talajt. - Hogy vagy? - kérdezem továbbra is előtte toporogva. Nem ülök le, mert nem számítok rá, hogy marasztalna. Biztosan megvan rá az oka, amiért idejött. Eszem ágában sincs megzavarni, de szeretném tudni, hogy van, szeretném kihasználni ezt az alkalmat, hogy beszélhetek vele, és szeretném elhúzni a pillanatot, aminek valószínűleg hamarosan vége.

creditcsiniruci  Aaron x Lena  - Merry christmas 3874598021 • szószám



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Aaron x Lena  - Merry christmas 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptyVas. Jan. 12, 2020 7:05 pm

to Lena


Nem tudom, hogy miért nem lépek le, vagy tromfolom le a mellettem ülő izzadtságszagtól bűzölgő férfit, akinek nincs szerencséje a nők terén. Nem vagyok túlságosan empatikus mostanság, nem is szoktam idegenekkel szóba állni, de valahogyan ma este úgy vannak kiélezve a receptoraim, hogy nyitott legyek a hülyeségre, és mindenki nyűgjét meghallgassam. Régebben szerettem a hallgató fél szerepkörét betölteni, de akkor még volt munkám, volt életem, mára csak az az egyetlen életcélom maradt, hogy megöljem az öcsém gyilkosát. A hetek hónapokba fordultak át, a rögeszmémmé vált, hogy becserkésszem Sawyer-t, és kiélvezzem a kínzását. Nem egyszerűen lelövöm, olyan módon fogok véget vetni az életének, hogy azt is megbánja, hogy megszületett. Érzéketlenné avanzsálódtam a többiekkel szemben, nem hatottak meg a könyörgések, egészen ma estig. A karácsony a seggünkben van, máshol kellene lennem, vagy nyomok után kutatni, de egy bárban csücsülök. Az anyám haldoklik alig pár utcával odébb, és arra sem vettem a bátorságot, hogy bemenjek hozzá. Milyen fia vagyok? Olyan, akinek a lelkén szárad az előző élete. Tudom, hogy az apám örülne, ha mellette lennék a nehéz időkben, de jobban éreztem magam, ha a távolban maradok, és csak onnan szemlélem az eseményeket. Ez alól nem képezett kivételt az a barna hajú lány sem, akit öt hónappal ezelőtt faképnél hagytam a testvérem temetésén úgy, hogy hátra se néztem. Tudtam, ha megtenném, akkor nem lenne erőm továbbmenni, de meg kellett tennem. Már nem az az Aaron vagyok, aki megvédhetné, aki elgondolkodhatna azon, hogyha esetleg véget érne ez a rémálom, akkor felkeresné, és megkérné, hogy bocsásson meg neki a kihagyás miatt, mindvégig szerette, és hogy boldoggá tenné, ha vele élné le az életét. Ilyen vágyálmok már nem szerepeltek a listámon, egyedül az boldogított, hogy biztonságban van, különben Owen már jelezte volna. A többihez semmi közöm, nem bántana, ha lenne valakije, aki mellett éjszaka szerelmet kereshet, aki megadhatja neki mindazt, melyet fiatalon elvettek tőle. Lena nem táncos…egyszerűen túl tiszta hozzá, sokáig nem is értettem, hogy mit keresett Carlos bárjában, de a pénz nagyúr, és valamiből mindenkinek meg kell élnie, akárcsak neki. Nem hibáztattam, ha tehettem, akkor én is adtam pénzt az információkért cserébe, aztán valahogyan összekuszálódtak a dolgok, és azon vettem észre magam, hogy többet érzek az informátorom iránt, mint szabadna. Veszélybe is sodortam, és mindennek meglett az ára. Hannah, a vőlegénye, az öcsém, most meg a szüleim. Mennyi ember szenved csak azért, mert ismert? Megrázom a fejemet, és rendelek még egy kört, megszánom a pasit is, így kettőt mutatok fel a pincérnek a sörből. A zene a háttérben egészen furára vált át, nem követem nyomon, csak akkor kapom fel a fejemet, amikor kinyílik az ajtó, és egy kisebb lánycsapat téved be ide. A legtöbb vendég férfi, nem is kétséges, hogy minden hímneműnek feltűnt a hangoskodás, de nekem csak egy számít a sok közül. Az emlékeimben őriztem az arcát, de most az elevenembe mar a viszontlátás. Megváltozott, sokkal hosszabb a haja, mint annak idején, a szeme csillog, és öröm sugárzik belőle. A ruhája…nyelek egyet, és a poharamat tapogatom, de csak a levegőt markolom. Nem szúr ki egyből, de nem kell sok idő neki, hogy ő is észrevegyen engem. Nem hallucinálsz kislány…mondogatom magamban, és elfordítanám az arcomat, de nem megy. Valami láthatatlan erő arra késztet, hogy bámuljam meg, hogy szívjam magamba a pillantását, az egész lényét, mert ki tudja, hogy mikor találkozunk legközelebb. Bízom benne, hogy nem merészkedik idejönni, de valahogyan kikerüli a csapatot, és egyenesen felém tart. Lena hibát fogsz elkövetni! Késő, mert odaér, és máris rám köszön. Bizsergés száguld végig az ereimben, megmondhatatlan vágy kerít a hatalmába, de csak elfordítom a törzsemet az irányába a széken, és úgy lesek le rá.
- Szia… - köszönök rá csendesebben, nem is érdekel, hogy mi történik körülöttünk, mert ekkor az idő valamiért lelassul. – Jól vagyok, köszönöm. – felelem egyszerűen, és belekortyolok az italomba. – Látom társasággal jöttél. – tekintek át a négy lányra, akiknek feltűnt, hogy a barátnőjük szóba elegyedett velem. – Tudod….sokat változtál. – mérem végig tettől-talpig, aztán a szemeim állapodnak meg a sajátjaim is. – Mi újság veled? – egyszerű kérdések, másról kellene kérdeznem, például, hogy van-e valakije, de ez nem tartozik rám.


mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Lena  - Merry christmas Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Lena  - Merry christmas Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptyHétf. Jan. 20, 2020 11:09 pm


Aaron & Lena
True, it's not over till it's over. And even when it's over, it just begins again.

Az utóbbi időben minden kezdett egyenesbe jönni, de még mielőtt beleélhettem volna magam, minden a feje tetejére fordult. Eleinte egészen jól alakult minden; megszabadultam a legnagyobb púptól a hátamon - Carlostól -, kivettem egy egészen barátságos kis lakást Brooklyn egy jobb környékén. Még a szomszédok is aranyosak voltak, főleg Martha, a szemben lakó, hetven körüli néni, aki már másnap hozott át egy hatalmas tálca muffint, aminek a fele nagyjából egy óra alatt elfogyott, miközben végighallgattam az összes “tudnivalót”, magyarán pletykát mindenkiről, aki az emeleten, illetve az alattunk és a felettünk lévő emeleten lakik. Owen gyakran lihegett a nyakamba, amit eleinte eltűrtem, viszont pár hét után elfogyott a végtelennek hitt türelmem. Egy hosszabb és hangosabb szóváltás után sokáig nem láttam. Azóta is csak elvétve, de egyáltalán nem bánom. Akárhányszor láttam, Aaront juttatta az eszembe, ez pedig egyáltalán nem könnyítette meg a helyzetemet. Le akartam zárni az életemnek azt a szakaszát, tovább akartam lépni, még akkor is, ha nehezen sikerült eleinte elfogadnom, hogy Aaron nem része az életemnek többet. Hiányzott, sokat gondoltam rá, sokszor fel akartam hívni, vagy legalább írni neki, de tudtam, hogy nem számíthatok tőle semmilyen válaszra, ezért inkább nem is kerestem. Csak saját magamnak okoztam volna több fájdalmat. A suli mellett a sarkon lévő kávézóban vállaltam részmunkaidőben állást, de akármennyire is keményen dolgoztam, a fizetés még a borravalóval és a Carlosnál töltött időszakomból megmaradt pénzemmel sem volt elég ahhoz, hogy egy hónapnál tovább élvezzem a független életet. Owen segítségéből nem kértem, ezt elég világosan elmagyaráztam neki, talán még a napnál is világosabban, így viszont máshoz kellett kopogtatnom. Egy olyan ajtón kellett kopogtatnom, amin soha többet nem akartam, ahonnan öröm volt elszabadulni, ahová a legkevésbé sem vágytam vissza. Carlos volt az utolsó személy, akihez fordulni szerettem volna, de más választásom nem maradt. Minden büszkeségemet, méltóságomat, tartásomat és önérzetemet félretéve mentem vissza hozzá. Rosszul éreztem magam miatta, de Carlost meglepő módon gúnyolódás és káröröm nélkül engedett vissza. Tudomásomra adta, hogy adósa maradok ezért, ezt az adósságot pedig be fogja hajtani, ha szükségét érzi. Felfogtam, belementem ebbe az ultimátumba, mert nem volt más választásom. Szükségem volt a fejem fölé fedélre és pénzre is. Carlost mindkettőt megadta nekem. Mindkettőt megadja mind a mai napig…
Még nem sikerült továbblépnem, de az utóbbi hetekben már nem forgott minden gondolatom Aaron körül és nem merültek fel bennem “Mi lett volna, ha…” kezdetű kérdések egészen addig, amíg meg nem láttam Aaron anyját a kórházban. Nem mentem be hozzá, nem volt merszem a szemébe nézni. Nem tudom, mit gondolhat rólam, mi lehet a véleménye rólam, vajon hibáztat-e Wyatt halála miatt, de talán nem is akarok ezekre a kérdésekre választ kapni, mert nem tetszene, amit hallanék.
Egy jó hangulatú, félig átmulatott éjszaka egyik állomása ez a bár. Bent meleg van, a térben láthatóan kering a dohányfüst, a levegő sem a legjobb minőségű… Nem pont olyan hely, ahová normál körülmények között betérnénk. De már van mindannyiunkban elég alkohol ahhoz, hogy mindez ne számítson. Most csak az számít, hogy Brianna estéje minél jobb legyen, minél nagyobbat bulizzon, minden úgy legyen, ahogy ő szeretné, aztán holnap kimondja a boldogító igent, ami egy új fejezet kezdete lesz élete könyvében. Hangosan, kacarászva állítunk be a helyre, ahol hirtelen lefagy az arcomról a mosoly. Szeretném azt hinni, hogy szellemet látok, hogy csak valami rossz vicc ez, esetleg délibáb, vagy valami nagyon élethű projektoros akármi, mint a legújabb Pókember filmben, de nem az. A lábaim gyökeret növesztenek. Míg a lányok egy boxba azonnal beülnek, én ott állok az ajtótól csupán pár lépés távolságban és nézem a férfit, akit annyira próbáltam kiverni az utóbbi hónapokban a fejemből, de mire már sikerült volna, valami mindig eszembe juttatta. Ahelyett, hogy csatlakoznék a többiekhez, lassú, ingatag, bizonytalan lépésekkel Aaron felé sétálok.
Ez tényleg ő.
A gyomrom görcsbe rándul, a torkomban hatalmas gombóc keletkezik. Kettősséget érzek magamban; szeretnék is vele beszélgetni, meg nem is. Szeretnék, mert végre itt van előttem, akit olyan sokáig hiányoltam, aki miatt esténként sírva hajtottam a fejem a párnámra hetekig, de nem szeretnék, mert tudom, hogy ez csak pár perc, néhány kósza pillanat, ami mélyebbre döfné belém a kést. Ehhez képest odamegyek hozzá, megállok előtte, és minden egyes a közelében töltött pillanattal saját magamat kínzom. Köszönök neki, és megkérdezem, hogy van. Ennél felszínesebb nem is lehetnék, de nem tudok többet kinyögni. Örülök, ha erre is válaszolni fog. Azt mondja, jól van, de látszik az arcán, hogy az elmúlt időszak nyomot hagyott benne. Mély nyomot. Mintha nem is teljesen az az Aaron lenne, aki hónapokkal ezelőtt hátat fordított nekem. Viseltes, gyűrött az arca, szerintem aludni sem alszik valami sokat, viszont agyon nyüstöli magát, hogy megtalálja Sawyert, ha eddig nem sikerült volna neki.
- Ömm… igen - bólintok lassan, aztán a vállam fölött hátra nézek a lányokra, akik gyorsan elfordítják a fejüket, nehogy találkozzon a tekintetünk. - Lánybúcsú - vonom meg a vállam, miután visszafordulok Aaron felé. Valahogy már nem is érdekel a bulizás, a lánybúcsú, sem a lányok. A gondolataim teljesen máshol járnak. Ha visszamennék hozzájuk, sem lennék ott ezek után lélekben teljesen. Valóban sokat változtam volna? Én nem vettem észre magamon. - Csak megnövesztettem a hajam - mosolyodom el egy tincset az ujjaim közé csípve. Az egyetlen változás, amit meg tudnék említeni, az a hajam hossza, ezen kívül semmi… Ugyanolyannak érzem magam, mint régen.
- Te ismerős vagy nekem valahonnan - jegyzi meg az Aaron társaságában ülő fickó, aki összevont szemöldökkel kezd el méregetni. Nem szentelek neki különösebb figyelmet, egy lépéssel arrébb is araszolok Aaron felé inkább.
- Jól vagyok - válaszolok tömören. - Most gyakorlaton vagyok, tavasszal talán végre sikerül letenni az NCLEX vizsgát - magyarázom, pedig valószínűleg fogalma sincs róla, milyen vizsgáról is beszélek egyáltalán, de talán nem is érdekli. - Hogyhogy visszajöttél? - kérdezem kíváncsiskodva az ittléte miértjét. Talán megtalálta Sawyert, aztán hazajött volna? Átutazóban van? Esetleg az anyukáját tervezi meglátogatni végre? Bármi is az indoka, igazság szerint csak szeretnék minél több időt a társaságában tölteni, ha már hónapokig nem láttam.
- Tudom már! - kiált fel az ismeretlen fickó, akinek a szájából dől ki az alkoholszag. - Hát abban a bárban láttalak valamelyik este! - néz rám hatalmas, csillogó szemekkel, mint egy gyerek, aki megkapta a kedvenc nyalókáját. - Igen, igen… - bólogat szélesen vigyorogva, majd kihajol mögém, eleinte nem értem, miért. - Ezt itt - egyik kezével végigsimít a fenekemen, aztán jó erősen bele is markol. - Nehéz elfelejteni - kacarászik tovább elégedetten. Reflexből ugrom arrébb Aaron felé. Annyira megszoktam, hogy régen nála kerestem menedéket, hogy most is egyből felé irányulok. Egyszerre fut végig rajtam az undor a férfi érintése után, másrészt pedig itt helyben süllyedek el szégyenemben. Nem állt szándékomban kitálalni, hogy “Hé, Aaron, emlékszel, még te intézted el, hogy ne kelljen tovább Carlosnál dolgoznom, de amúgy egy hónappal később visszamentem, mert rohadtul kellett a pénze”. Eszem ágában sem volt ezt rázúdítani. Ehhez képest… hónapok után végre láthatom, de valószínűleg nem mosollyal az arcunkon fogunk elköszönni a másiktól.

creditcsiniruci  Aaron x Lena  - Merry christmas 3874598021 • szószám



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Aaron x Lena  - Merry christmas 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptySzomb. Jan. 25, 2020 1:00 pm

to Lena


A zsaruéletet nem lehet egyik pillanatról a másikra kitörölni, ez a vérünkben forog, a génjeinkbe ivódik, ha már ezt választjuk hivatásul, csak maximum annyiban változnak a felállások, hogy a határok elmosódnak, és nem feltétlen a törvényes utat választjuk meg ahhoz, hogy elérjük a célunkat. A szüleim nem éppen itt, de a legfontosabb szerveknél teljesítettek minden egyes nap. Már kiskoromban is azt láttam, hogy apa állandó vészhelyzetben van a tűzesetek végett, az édesanyám meg szinte a telefonon csüngött. Ténylegesen mentettek életeket, ha a háttérben futó szalagcímek életre keltek a televízióban, akkor egyből megszűnt a csevej, és minden szempár odaszegeződött. A normális családformától merőben eltértünk, ezért is vették a szívükre a második gyermekük kudarcát. Wyatt elütött a mércétől, sokkal nagyobb problémákat generált, mint én. Szívesen időzött rossz társaságban, előfordult, hogy nekem kellett eltussolnom az ügyleteit, de ettől függetlenül mindhárman bíztunk benne, hogy idővel felnő, és olyan szakmát választ magának, melytől teljes értékű férfivá avanzsálódik. Nem történt meg, szinte alig hagyta el a fenekét takaró tojáshéjat, amikor megismerkedett a sötét oldallal, és beszippantotta a drogok világa. Az utolsó lélegzetvételemmel küzdöttem érte, hogy a helyes irányba tereljem, de aztán le kellett esnie a tantusznak, hogy tulajdonképpen nem is volt rossz, csak elveszett. A háttérből minket védett, vágyott a szüleink elismerésére, vágyott a figyelmemre. Mit adtam neki? Bizalmatlanságot, a végén pedig az életével fizetett meg a túlzott testvéri szeretetért. Tehetetlen düh törte szét a lelkemet, meg akartam büntetni azt, aki elvette tőlem az öcsémet, arra vártam, hogy a megfelelő időben csaphassak le rá, de az elmúlt hónapokban a pénzem, és a remény is kezdett leszállni, hogy valaha Sawyer nyomára bukkanjak. Az életvezetőmmé vált a tudat, hogy meg kell bosszulnom őt, nem gyászolhattam meg tisztességesen, amíg szabadlábon garázdálkodott az ellenség. A pofámba nevetett a hivatásom, az egyik emberem árult el, és mindvégig Lopez kezére játszott. Szörnyen nehezen bíztam meg a körünkben, és miután ez kiderült, már tudtam, hogy ezt egyedül kell befejeznem, mert nem lesz más, aki a vérét áldozhatja a történtekért. A hátam mögött kellett hagynom a családomat, a barátaimat, és azt a nőt is, aki iránt elkezdtem érezni. A rendőrlét hasonló, mint a kórház…az ottani légkör, sok esetben a kollégák egymással szűrik össze a levet, mert a külső körökből érkezők nem értik meg, hogy mit kell feláldoznunk azzal, hogy megvédjük a civileket. Nincsenek szabadnapok, nincsenek ünnepek, nekünk az egész egy összefolyt időhuzam, ahol csak akkor lélegezhetünk fel, ha megásták a koporsónkat. Kegyetlen világ ez, nem tagadom, hogy olykor a hatalmába kerített a magány, elképzeltem, hogy családot alapítok, de ezek egy szeszély suhanó képzetei voltak. Az álmok elmúltak, és maradt a rideg valóság. Az anyám haldoklott, én meg arra is gyáva voltam, hogy megkörnyékezzem az épületet. Tudtam, hogy nincs sok ideje hátra, meg kellene látogatnom, mert örökké bánni fogom, ha nem teszem meg, mégsem vitt rá a lélek, hogy megtegyem. A legnagyobb előrelépésem az volt, hogy már a városban tartózkodtam, és igyekeztem elrejtőzni, de nem mindenhonnan sikerült. A kórháztól nem messze vertem tanyát, a régi lakásom ki lett adva, így esélyem sem lett volna visszamenni oda, apa szeme elé nem akartam kerülni, azt meg nem vállaltam magamra, hogy Owenék lakásában üssem el az időm maradék részét. Megfelelt a puritán légkör, a kis motelszoba, nem vágytam többre, az éppen nekem lett kitalálva. A tekintetem többször vándorol a pud ajtaja felé, várok valamire, de hogy mire? A mellettem ülő férfi gondolatai, és azoknak súlya telepszik rám, nem kértem, hogy beszéljen hozzám, de vannak olyanok, akik könnyebben öntik ki a szívüket egy idegennek. Nem hatott meg a tönkrement házassága, jómagam még odáig sem jutottam el, hogy valakinek gyűrűt húzzak az ujjára. A múltban volt egy nő, de még nagyon régen, és nagyon a karrierem elején. Társak voltunk, és minden klappolt…egészen addig, amíg meg nem halt miattam. Nem szívesen nyitottam volna ezek után, és ha tehettem, akkor a magányos farkas bőrébe bújtam. A söröm lassacskán fogy el, nem sietek vissza, ma este úgy döntöttem, hogy egy estére felakasztom a gondjaimat, és kieresztem a fáradt gőzt. Jól haladtam vele, csak ne idegesített volna a fráter, a hájas elit…de aztán egy egészen érdekes fordulat áll be. A hangos zsivajra nemcsak én kapom fel a fejemet, hanem mások is. A nőkoszorú hamarosan betér, és azzal a lendülettel tölti be élettel a lepukkant helyet. Megmosolyognám, hogy még vannak normális életet élő emberek, de az arcomra fagy a mosoly egy barna haj láttán, aztán nemsokára feltűnik a mellé járó arc is. Lena. Ezer közül is felismerném. Furcsa sajgás jelentkezik a mellkasom közepén, elkerülhetetlen, hogy a tekintetünk összeakadjon, és amikor ez megtörténik, akkor már egyenes út vezet oda, hogy megszólítson. Megtettem volna én is, ha bejövök? Fogalmam sincs, de féloldalasan játszadozom az üveg szélén, mikor odajön hozzánk, és a mellettem ülőnek a szája is tátva marad. Nem foglalkozom különösebben vele, jobban leköt a nő látványa. Mennyire suta, és kényszeres ez a köszönés. A „Szia” nem sugall sokat, akár a bolti eladó is lehetne, vagy egy régi kliensem. A szemem sarkából figyelem a többi lányt, nagyon meglepődnek, hogy szóba elegyedünk, de az információ is érkezik. – Az szép. – nem tudom, hogy mit mondhatnék a leánybúcsúra. Ezek szerint megtalálta a számításait. A haja sokkal hosszabb lett, fényes, és csodás az illata. Érdeklődve pillantok végig a mozdulatsoron, ahogyan az ujja köré csavarja az egyik tincset. – Jól áll neked. – komolyan adom tudtára a véleményemet. Jelenleg két idegen vagyunk, mégsem érzem azt, hogy kedvem lenne továbbengedni a barátnői gyűrűjébe. A mellettem ülő pasi beleszól, de nem figyelek rá, az érdekel, hogy mi van a nővel. – Akkor nemsokára már hivatalosan is az egyik legjobb szakember leszel. – mindig is bátorítottam, hogy fejezze be a tanulmányait, neki abban a szakmában van a helye. Azonban arra a kérdésre nem akarok felelni, hogy én mit keresek itt, ezért át is lépek rajta, de van, aki nem tudja befogni. A párbeszédet nem értem eleinte, miről zagyvál? Lena otthagyta a bárt, nem táncol már, nekem ezek voltak az utolsó infóim róla, de egyre bátrabb lesz a részeg manusz, és megkísérli megérinteni a lányt, vagyis ezen hamar jut túl. A fenekébe markol a szemem láttára, és már nekem is van az a pont, melyet nem tolerálok. – Elég lesz. – fogok rá a csuklójára nem túl kedves hangnemben, miközben Lena mögém merészkedik. – Ez nem az a hely, ahol ingyen tapi jár. Keress magadnak másikat. – mormogom, és még emelné a kezét, de akkor elég szúrósan pillantok rá, és visszavonulót fúj. – Na, takarodj. – közlöm vele, mire félénken ugrik fel, és a zakóját összeszedve ejti a pultra a friss bankókat, és fordít hátat nekünk. Egy időre elterelte a figyelmem, de ezután Lenára sandítok, jó mélyen nézek a szemébe. – Meghívhatlak egy italra? – kérdezek rá, és enyhén jelezve a maradását, ráfogok a derekára, hogy közelebb húzzam a pulthoz, leadva a drótot a többi baromnak, hogy nem szabad préda.



mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Lena  - Merry christmas Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Lena  - Merry christmas Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptySzomb. Jan. 25, 2020 10:34 pm


Aaron & Lena
True, it's not over till it's over. And even when it's over, it just begins again.

Megállhatnék, mehetnék tovább a lányokkal, elfordíthatnám a fejem, tehetnék úgy, mint aki észre sem vette. Sőt, talán így is kéne tennem. Az eszemre kéne hallgatnom, nem kéne vele foglalkoznom. Ő a múltam egy része, egy olyan része, amit már nagyon régóta próbálok magamban lezárni. Hosszú fejezet volt a kettőnk fejezete az életemben, jelentős és fontos is… legalábbis számomra. Éppen ezért fájt annyira, amikor hónapokkal ezelőtt faképnél hagyott. Vissza sem nézett, meg sem állt, csak ment, én pedig ott álltam és áztam és vártam, hátha megfordul legalább még egyszer, hátha rám néz legalább még egyszer utoljára, de nem tette. Ott álltam egyedül az esőben, a tömeg szép lassan eloszlott, én viszont még mindig nem bírtam tovább állni arról a pontról, ahol utoljára öleltük egymást, ahol az utolsó csókot váltottuk, ahol szinte pánikolva kapaszkodtam a kabátjába, mintha attól félnék, hogy a földet rántják ki a talpam alól. Hajthatatlan volt, elment. Én pedig ott maradtam egyedül a hidegben, az esőben a gondolataimmal, a fájdalommal, a maró fájdalommal a mellkasomban, az ürességgel és a tudattal, hogy az öccsét is miattam ölték meg. Nem volt maradása tovább, amit egyrészt megértettem, másrészt viszont nagyon csalódott voltam. Azt hittem, számítok neki annyira, hogy ne hagyjon egyedül, de rá kellett döbbennem, hogy valószínűleg csak beképzeltem az egészet. Érthető a bosszúvágy részéről, hiszen az öccse mégis az öccse volt, akit erőszakkal, kegyetlen módon vettek el tőle. De azt hittem… Hát, rosszul hittem. Naiv voltam, talán önző is kicsit, de hosszú idő után ő volt az első és egyetlen ember, akit igazán közel engedtem magamhoz. Nem akartam elveszíteni, nem akartam megint annyira egyedül érezni magam, mielőtt besétált azon az estén az életembe. Mindent felborított, semmi sem volt ugyanolyan azután, de a sok rossz és veszteség mellett volt azért jó oldala is. A Hannah halála utáni éjszaka… Ha nem történik meg, ami megtörtént akkor, talán minden más lenne most. Az az éjszaka… a forró csókok, a bőrömet szántó ujjai, perzselő érintése… Nem tudom, neki mit jelentett, nem beszéltük meg, de bennem az az este elindította az érzelmi lavinát, ami úgy temetett alá, mint egy valódi lavina, ami elől képtelenség menekülni. Amikor hátat fordított, kiszakított belőlem egy darabot, egy hatalmas darabot, ami azóta sem gyógyult be teljesen. Ignorálhatnám, elsétálhatnék mellette, levegőnek nézhetném, de ehelyett egy darabig nézem, mielőtt elindulnék felé. A jelenléte józanítóan hat rám, mintha egy kád hideg vízbe dugtak volna. Az eddigi alkoholtól mámoros hangulatomnak nyoma veszik, hirtelen komoly leszek.
Nem volt jó ötlet odamenni hozzá.
A lányokkal kellett volna maradnom.
Csak saját magamat hozom ezzel rosszabb helyzetbe.
Megszólítom, próbálok beszélgetni vele, de… mintha teljesen idegenek lennénk egymásnak. Csak állok ott, igyekszem nem kínos dolgokat kérdezni, de hirtelen annyi minden tör fel bennem. Az emlékek, a beszélgetéseink, az együtt töltött idő… Nehéz józanul gondolkodni ebben a helyzetben.
- Igen - helyeselek halkan. - Brianna holnap délután megy férjhez, de ahogy elnézem, inkább csak vánszorogni fog - magyarázkodom, a vállam fölött egy pillanatra hátra nézek, és látom a poharából nagy hévvel szürcsölő lányt, aki a többiekkel együtt hahotázik hangosan, ami szinte mindenkinek felkelti a figyelmét. Nem is tudom, miért mondom el ezt, talán csak szeretném szóval tartani Aaront ameddig csak lehet. Így is elég kínos ez, ha csak csöndben ácsorognék vele szemben szó nélkül, az még rosszabb lenne.
- Köszönöm - mosolyodom el halványan az apró bók hallatán. Még az arcom is elvörösödik enyhén, de ez betudható akár az este folyamán elfogyasztott alkoholnak is. Az Aaron mellett ücsörgő fickó halkan motyog valamit, de figyelmen kívül hagyom. Nem rá vagyok kíváncsi, pontosabban egyáltalán nem vagyok kíváncsi rá. Nem szentelek neki egy pillanatnyi figyelmet sem.
- Remélem, igazad van - suttogom halkan. Valóban igyekszem jónak lenni, szeretnék végre valamiben tényleg, igazán jó lenni, hasznos, és szeretném, ha lenne értelme annak, amit csinálok. Nem véletlen választottam ezt a pályát; az embereken segíteni nagy erény, és az elmúlt évek után végre nem lennék teljesen haszontalan, nem olyan munkám lenne, amit a legtöbb ember lenéz. Értéket képviselnék, amivel ha a világot nem is tudnám megváltoztatni, valakinek az életét talán jobbá tudnám tenni, akár egy kicsit is. A kérdésemre Aaron nem válaszol. Nem lennék rest ismét feltenni, de az ismeretlen férfi kellemetlen közjátéka bezavar. Felismer, járt Carlos bárjában. Aaron nem tudja, hogy megint ott dolgozom, és eszem ágában sem lett volna elárulni neki. Ez nem olyan téma, amiről szívesen beszélek bárkivel is. Eleinte szavakkal adja tudtomra, hogy felismer, de aztán keze olyan helyre vándorol, ahova nem kéne. Reflexből mozdulok Aaron felé, aki egykor a biztonságot, a mentsvárat jelentette számomra. Most, hogy itt van, azt érzem, egy pillanatra talán visszakapom ezt a biztonságot jelentő pontot, de nem akarom fals reményekbe ringatni magam. Szerencsére Aaron elég nagy hatást gyakorol a férfia ahhoz, hogy fogja a sátorfáját és elmenjen. Még egyszer utoljára alaposan végigmér, aztán gúnyos mosollyal az arcán, a fejét csóválva hátrál, fordul a kijárat felé és távozik. Az ajtó csapódása után kifújom az eddig észrevétlenül bent tartott levegőt. Feszült tartásomon engedek, a vállaim megkönnyebbülve zuhannak előre, miután a férfi eltűnik a színről.
- Köszönöm - suttogom halkan köszönetképp. A kérdésére nem válaszolok azonnal, a figyelmemet egy pillanatra eltereli finom, gyengéd érintése. Beleremegek, libabőr fut végig a karomon, ahogy közelebb húz a pulthoz. Miért tulajdonítok ennek az apró gesztusnak jelentést? Mert igenis jelentést tulajdonítok neki, pedig nem kéne. Nem szabadna, mert pont abba a hamis, szépen csillogó illúzióba ringatom bele magam, amibe nem lenne szabad. Nagyot nyelek, leülök, a széken ülve igazítok a szoknyámon, majd keresztbe vetem egyik lábamat a másikon. - Nem, köszönöm, ma már nem kéne többet innom - csóválom meg a fejem a homlokomhoz kapva. Holnap valószínűleg úgy fog hasogatni a fejem, hogy alig fogom tudni összeszedni magam a szertartásra.
- Szóval… - köszörülöm meg a torkom, de mielőtt folytatni tudnám, az egyre hangosabb viháncolás vonja magára a figyelmemet. A vállam fölött hátra pillantra az is nyilvánvalóvá válik, hogy azért egyre hangosabb, mert a kis csoport egyre közelebb ér hozzánk. Emily lép közelebb, a többiek néhány méterrel arrébb állnak meg.
- Bri eléggé kiütötte magát, úgyhogy szerintem itt vége a bulinak, mert holnapra valahogy össze kéne kaparnia magát - mutogat a széles vigyorral kacagó lányra, aki jól láthatóan igencsak imbolyog már. - Mi megyünk. Te is jössz, vagy…? - kérdezi kettőnkre mutogatva.
- Nem, én még maradok - csóválom meg a fejem.
- Biztos? - kérdez vissza még egyszer utoljára. Bólogatva biztosítom róla, hogy igen, maradok. Rövid búcsúzkodás után kitámogatják a holnapi nap egyik főszereplőjét a bárból, ami nélkülük szinte nyomasztóan csöndessé válik.
- Szóval… - kezdek bele ismét, immár megszakítás nélkül. - Hogyhogy visszajöttél? - ismétlem meg a kérdést, amire eddig nem válaszolt. Érdekel, mit csinál itt. Csak átutazóban lenne, vagy van valami különösebb oka is annak, hogy egyszer csak megjelent a városban? Esetleg tud az anyja állapotáról?

creditcsiniruci  Aaron x Lena  - Merry christmas 3874598021 • szószám



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Aaron x Lena  - Merry christmas 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptyHétf. Feb. 10, 2020 8:09 pm

to Lena


Megannyi estén álmodoztam arról, hogy mit mondanék Lenának, ha ismét láthatnám. Egyetlen pillantással adóznék neki, csak figyelném, hogy mivé lett nélkülem? Meg merném kérdezni tőle, hogy szeretett-e valaha? Milyen zárással végződött volna a történetünk, ha nem hal meg az öcsém? A legfájóbb döntésem volt, hogy magára hagytam, de nem tehettem meg, egyszerűen képtelenség, hogy mással is foglalkozzak érdemben. Az életem azon a ponton ért véget, amikor fejbe lőtték Wyatt-et, mert bárki bármit mondana nekem, a szívem egy része már nem létezik. Egy kupac földet szórtam rá fél évvel ezelőtt, és a testével együtt temettem el. A testvérem volt, bízott bennem, hogy majd megmentem, hogy egy fokkal jobb lesz az élete, mert átállt. Én elhittem neki, hogy ki akar szállni, és a háta mögött akarja hagyni a drogkartellt, de aki egyszer beszáll, az már nem szállhat ki. Komoly szabályok kötötték gúzsba, a társait kivégezték, de ment előre, hogy engem, és a szüleinket védje. Már nem úgy látom az öcsémet, mint egy fekete bárányt, hanem mint egyet közülünk. Nem mondta ki senki, de anya tiszta szívéből szerette, és hitt benne, hogy az a kisfiú, aki régen volt, még ott él benne. Máshol nem is lehetett volna, én láttam benne, ha más nem is. Wyatt azon az estén, amikor megsebesült, és hozzám menekült…csak egy gyermek volt, aki számított a bátyára. Nem kért sokat, egy kis vigaszt, egy biztos pontot. A fejemben élő képek egymás után pörögnek le, ahogyan a zene elhal a háttérben, és belemerülhetek abba a szempárba, mellyel álmodtam öt hónapja, de sosem tudtam igazán, hogy a valóságban is bekövetkezhet. Mindkettőnkön látszik, hogy mondani akar valamit, a szájára forrt a szó, és mégis csak némán bámuljuk egymást hosszan, kitapogatózzuk az utat, az egyesülés lehetőségét. Régebben irtóztam attól, hogy kötődjek, hogy valakit annyira közel engedjek magamhoz, hogy ezzel célponttá váljak, de Lena esetében még ezt is átléptem azon az éjszakán, amikor az ágyamba engedtem. Hannah halála megtörte, ismertem már annyira a lányt, hogy tudjam…nem sok emberben bízott meg, de a barátnője egy volt közülük. Nem kellett volna átélnie, hogy milyen elveszíteni megint egy fontos személyt, ha már a családja esetében nem volt kikerülhető a tragédia. Lena nem gyenge, sok tekintetben erősebb, mint én…de pont ez az…abban hasonlít a legjobban rám, hogy magányos. Nem volt egymáson kívül senkik a temetés alatt, hagynom kellett volna, hogy velem jöjjön…de akkor fogtam fel igazán, hogy még van mit veszítenem. Nem kell, hogy ott legyen, nem kell, hogy sebezhetővé tegyen, maradjon boldog, és élő. Mást nem kellett tennem ehhez, csak az útjára bocsájtani. Nem akart menni, egy percig még én is meginogtam, de fejben kellett tartanom. Már nem az a rendőr vagyok, aki egykor voltam. Feladtam a hivatásomat, új célt találtam…bosszút forraltam az öcsém gyilkosa ellen. Addig nem nyugszik a lelkem, amíg ki nem nyírom Sawyer-t, és ehhez nem kell segítség. Bíztam benne, hogy továbblép, és most már egy málészájú pasival enyeleg valahol a nagyvilágban, de most is lányokkal van, a színen egyetlen férfi sincs. Az egyik felem örül neki, hogy nem kell versenyre szállnom senkivel, de mi van, ha mégis van neki valakije? Ő az első, aki megszólít, de én is képtelen vagyok levenni a szememet róla. A mellettem ülő pancser már nem is izgat.
- Akkor ez amolyan leánybúcsú est? – kérdezek vissza, ha már szóba hozta a háta mögött nevető brancsot, de csak röviden futtatom végig az emlegetett lányon a kékjeimet. A legtöbben már jócskán felöntöttek a garatra, manapság nagy divatja lett ezeknek a buliknak, de azért meredek, hogy holnap így fog oltár elé állni. Nem igazán érdekelnek a többiek, csak Lena az, aki leköt minden egyes rezdülésével. A bók kijár, sokkal szebb, mint volt, nehezen türtőztetem magam a látszat ellenére, de jól is esik, hogy pírba szökik az arca. Vannak dolgok, amik nem változnak. A fülembe duruzsoló faszkalap nem tágít, és egyre hangosabban magyarázza nekünk, hogy ismeri valahonnan Lenát, de tőlem a holdról is ismerhetné, akkor sem érdekelne, de az már igen, ha valaki hozzáér az engedélyem nélkül. Abban a minutumban, ahogyan rossz helyen tapogat, már nyúlok is a csuklójáért, és finoman jelzem, ha még egy szabályt megszeg, akkor „véletlenül” bántódása eshet. Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne velem kekeckedni, és talán kiolvashatja a tekintetemből, hogy nem viccelek, ezért hamar old kereket. A veszély elhárul, és ott maradunk ketten, lenne kérdésem, ha már Carlos is felmerült, mint egy probléma, de akkor akad más, aki magára vonja a figyelmet.
- Nincs mit. – közlöm vele szuggesztív módon, nem nézek másra, az sem izgatna jelenleg, ha ránk szakadna a mennyezet. A pillantásom az ajkait fixírozza, és közelebb vonva a székhez, segítem fel rá. Elektromos kisülést kapok, nem szólalok meg, csak várom, hogy rendeljen valamit, de elutasítja a meghívásomat, és színre lépnek a barátnők is. Leesik, hogy nem egyedül jött, ideje lenne elengednem, de annyira nehezemre esik, de a háttérben a lányok egy emberként várnak rá. – Menj, ha menned kell. – jegyzem meg halkan, hogy rajta kívül ne hallja meg senki. A poharamért nyúlok, és belekortyolva telepszem vissza a saját térfelemre. Elérkezik a kényes búcsú, de én vagyok az, aki a legjobban meglepődik, amikor Lena nem akar távozni. Szótlanul figyelem az ölelkezést, még a másik lánnyal is összenézek. Nem feltétlenül mellettem kellene lennie, de jobb, ha velem van, mintsem valami ökörrel az éjszakában, aki esetleg illetlen helyeken nyúlkálna. Pár percig még zeng a pub, de aztán az ajtó bezárul, és ismét a miénk az éjszaka. Elfordítom a törzsemet, és a pult felé lesek, intek a csajnak, hogy jöhet még egy sör. Nem válaszolok Lena kérdésére egyből, mert túl összetett, még én magam sem értem, hogy mit keresek itt. Az anyád haldoklik. Elfogadom a korsót, és csak ezután pillantok oldalra. – Erre sodort a szél. Régen jártam New Yorkban. – mindketten tudjuk, hogy hazudok, de miért kellene megtörni a varázst? – Mondd meg Lena, mi volt az előbbi kis incidens? Azt hittem Carlos már a múlté. – nyelem le az első kortyot, kisebb habot hagyva a felső ajkam peremén. Lassan nyalom le, és szuggerálva figyelem őt is.


mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Lena  - Merry christmas Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Lena  - Merry christmas Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptyPént. Feb. 14, 2020 12:47 am


Aaron & Lena
True, it's not over till it's over. And even when it's over, it just begins again.

Akárhányszor eleredt az eső az elmúlt időszakban, mindig Aaront juttatta az eszembe; azt ahogy ott álltunk Wyatt temetésén, amikor ránk szakadt az ég, amikor búcsúzkodtunk, amikor hátat fordított nekem és elsétált. Szemtől szemben akkor láttam utoljára. Sokáig nem tudtam elfogadni ezt a döntését, önző mód csak arra tudtam gondolni, hogy egyedül hagyott. Kellett egy kis idő, amíg racionálisan végig tudtam gondolni, mit érezhetett akkor Aaron. Eltemették az öccsét, az életének egy részét, ezzel együtt pedig az ő lelkéből is kiszakítottak egy jó nagy darabot. Végig kellett néznie, ahogyan a tömeg elbúcsúzik az öccsét rejtő koporsótól, majd leeresztik a gödörbe, hogy aztán földet szórjanak rá. Én meg ott maradtam, egyedül. Sokáig csak ez járt a fejemben; egyedül maradtam. Sokáig gyötörtem magam miatta, bezárkóztam, nem igazán volt kedvem társaságban lenni. Elvesztettem azt az embert, akit az utóbbi években a legközelebb engedtem magamhoz. Nem így terveztem vele, egyszerű, kölcsönösen előnyös kapcsolatnak indult a miénk, de idővel valami átfordult bennem. Talán azon az éjszakán kezdődött, amikor Hannah halálának az estéjén csurom vizesen, remegve, a félelemtől és a hidegtől reszketve, pánikba esve, rémülten beállítottam hozzá. Az ő karjaiban találtam meg a mentsváramat, a biztonságot, azt a pontot, ahol nem kellett félnem. Az ő karjaiban nem remegtem és reszkettem annyira, enyhült a pánik érzetem és megnyugodtam. Azután csak bonyolultabb és zavarosabb lett a kapcsolatunk, már nem tudtam az érzelmeimet úgy félretenni, mint korábban. Azelőtt az este előtt sikerült. Objektíven álltam hozzá, de utána már nem ment. Aaron Bennett befészkelte magát a gondolataimba; túlságosan mélyen ahhoz, hogy el tudjak tőle határolódni. Nem akartam közel engedni magamhoz senkit, nem véletlen húztam falat magam köré. Biztonságban éreztem magam mögötte, senkihez nem kötődtem érzelmileg, nem tudott engem sem bántank senki. Tökéletes, már-már idilli volt ez számomra… egészen addig az éjszakáig. Ott minden borult. A legnevetségesebb az egészben az, hogy neki meg sem kellett magát erőltetnie az általam betonbiztosnak ítélt falam ledöntéséhez.
Tovább kellett volna lépnem, de naivan nem adtam fel a reményt. Még bíztam benne, hogy fogunk találkozni, hogy látni fogom újra, hogy az a búcsú nem örökre szólt. Féltem teljesen elengedni őt, féltem teljesen lezárni az életemnek azt a fejezetét, amiben Aaron hatalmas szerepet kapott. Sok fájdalmas napot éltünk meg együtt, sokat vesztettünk mindketten. Sokat veszekedtünk egymással, láttam igazán kiborulni, elveszíteni a türelmét, de láttam kedvesnek és gyengédnek is. Láttam már Aaron ezer arcát, és még szerettem volna legalább ugyanennyit látni.
Sosem adtam fel a reményt, most pedig itt van, egészen véletlen abban a bárban, amibe mi is betértünk. Leülhetnék a lányokkal, élvezhetném tovább velük az italokat, szórakozhatnék velük, de Aaront választom. Jó lenne, ha ott tudnánk folytatni, ahol hónapokkal ezelőtt abbahagytuk, de az csak hamis illúzió lenne. Félve, idegenkedve elegyedek vele beszélgetésbe; nem tudom, mire számítsak. Lehet, hogy pár mondat után ugyanúgy faképnél hagy, mint a temetésen. A bennem lévő félsz ellenére sem fordulok sarkon. Szeretnék annyi időt a társaságában tölteni, amennyit csak lehet… amennyit csak Aaron enged.
- Olyasmi - bólintok, aztán futólag a lányokra nézek a vállam fölött, akik már ki is ürítettek fejenként egy-egy poharat, ha jól látom. Brianna van a legrosszabb állapotban. Én megértem, hogy ki szeretné használni az utolsó “szabad” éjszakáját, de ez talán már egy kis túlzás. Az Aaron mellett lévő kellemetlen alak szerencsére hamar megfutamodik, ezért nem jelent sokáig gondot, csak pont annyira, hogy tudjam, ezután magyarázkodhatok majd. Ha nem is most azonnal, akkor később. Azonnal kellemes bizsergés fut végig a gerincemen, amikor derekamhoz ér. Apró kis gesztus, ami olyan hatást gyakorol rám, mint már egy jó ideje semmi. Hiányzott ez a gyengédség, ami ott van benne, még akkor is, ha a kemény külsővel és a szigorú megjelenéssel álcázni próbálja. Az italra való meghívást elutasítom; tudom a határaimat, a következő pohárral pedig már túllépném azt. Nem szeretném úgy végezni, mint Brianna, hogy aztán kikelni is alig tudjak holnap az ágyamból. Pont feltenném a kérdésemet, ami azóta foglalkoztat, amióta csak megpillantottam őt itt a bárnál ücsörögve, amikor Emily zavar meg minket. Felállok, de csak annyi időre, amíg elköszönök tőlük, aztán visszatelepedek a nem túl kényelmes székre.
- Nem, még maradnék… ha nem gond - csóválom a fejem. A lányok már nem zavarnak, a hangos viháncolás teljesen megszűnik, amikor kilépnek az ajtón. Végre felteszem a kérdésemet. Érdekel, miért jött vissza, mit csinál itt, mire készül. Az is érdekelne, hol volt az elmúlt öt hónapban, de nem akarok egyszerre rázúdítani mindent. Nem válaszol, csak kikéri a következő korsó sörét. Türelmesen várom, amíg összeszedi a gondolatait. Végül kibök valamit, viszont mindketten tisztában vagyunk vele, hogy ez hazugság. Nem ezért van itt, ez csak valami borzasztó kamu, amivel ki akarja kerülni az egyenes választ. Felhorkanok és elfordulok. Tudja, hogy nekem nem tud hazudni, mégis megteszi. Most rajta a sor, ő kérdez. Én is hazudhatnék neki, kitalálhatnék valami hülyeséget. Még mindig nem nézek rá, egy darabig a fali polcokon sorakozó italokat nézem. Egyik üveg sincs tele, van, amelyikben már alig van. Amikor elmegy előttünk a pultos, intek neki.
- Egy gin tonicot kérnék - adom le a rendelést. - Legyen kettő - módosítom szinte azonnal. Ha ez a beszélgetés olyan irányba fog menni, amilyenbe most halad, akkor kelleni fog az ital. A nő gyorsan elkészíti a két italt, az elsővel pedig nem is szórakozom sokáig. Levegővétel nélkül húzom le a pohár tartalmát, majd az üres üveget magam elé helyezem. A másikat csak közelebb húzom magamhoz, de nem iszom belőle.
- Egy darabig úgy is volt - válaszolok Aaron kérdésére, közben pedig végig a pultot bámulom. - Muszáj volt visszamennem - nyögöm ki végül. Tudom, hogy ennyivel nem éri be, úgyhogy folytatom. - Suli mellett nem lehet teljes állásban dolgozni, amiből tudtam volna a lakbért fizetni, szóval nem igazán volt más választásom - vonom meg a vállam. - Ja, Owent elküldtem a francba - említem meg a másik lényeges tényezőt, ami miatt igazság szerint magamra maradtam. - Muszáj volt - vonom meg ismét a vállamat. Még mindig kerülöm a tekintetét, nem akarok a szemeibe nézni. A poharamban úszkáló jégdarabokat nézem, aztán kicsit kotyolok az italból. - Én őszinte voltam, most te jössz - fordulok végül felé. - Miért jöttél vissza? - kérdezem ismét. Válaszoltam a kérdésére, pedig nem akartam. Nem hazudtam, úgyhogy tőle is elvárom, hogy őszinte legyen. Sejtem, mi lehet a háttérben, de tőle szeretném hallani. Nem akarom a szemére vetni, hogy tudom, miért van itt - mert az anyja kórházba került, és nincs túl jó állapotban. Csak szeretném, ha őszintén tudnánk beszélgetni, még ennyi idő után is.

creditcsiniruci  Aaron x Lena  - Merry christmas 3874598021 • szószám



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Aaron x Lena  - Merry christmas 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptySzomb. Feb. 22, 2020 12:41 pm

to Lena



Sosem álltam jól a nőkkel, ha engem kérdeznek. Már az óvodában is kekeckedtem velük, meghúztam a hajukat, ha idegesítettek, akkor még nem tudtam, hogy ez azt jelenti, hogy felhívták a figyelmemet, és valamilyen szinten tetszettek. Az édesapám mókásan világosított fel arról, hogy tulajdonképpen ez mindenkivel előfordul, és ha két ember szereti egymást, akkor sokkal több minden történhet meg közöttük, mint egy egyszerű évődés. Nem értettem akkoriban, hogy mire célzott, mert jó néhány évnek kellett eltelnie, hogy megízleljem az idősebbekre vonatkozó szabályokat. A gimis éveim alatt faltam is őket, nem mondhatnám, hogy nem pótoltam a kiesésemet, de mégsem fogott meg egyik sem igazán. Anya nem fejtette ki a véleményét a hóbortos jellememről, legyintve a szülői féltés mellett csak annyit felelt, hogy még nem nőtt be a fejem lágya. Valahol igaza is volt, egy anya megérzi, ha a gyermeke változik. Nekem kijutott a jóból, aztán az egyetemen sokkal visszafogottabban halásztam a tengerből, a végére meg már csak az igazán érdekes egyedekkel álltam le. Így esett meg, hogy összejöttem az első társammal, akibe fülig bele is szerettem. Nem tartott sokáig, eleinte még utáltuk is egymást, nem szóltunk a másikhoz a járőr kocsiban, ott tettünk keresztbe, ahol csak lehetett a másiknak. Gyakran megesik, hogy az egy munkakörben dolgozók gyengéd érzelmeket kezdenek el táplálni egymás iránt, de én sokáig tagadtam, hogy Jen több lett volna szimpla partnernél. Azon az éjszakán megváltozott minden, amikor nekem esett, nem is értettem, hogy mit eszik bennem, de elég hamar csavart az ujja köré. A napjaink a mennyországgal vetekedtek, odabent nem mutathattuk, hogy együtt vagyunk, de amint leadtuk a szolgálatot, a másik karjaiba omlottunk, és ott kerestünk vigaszt. Félelmetesen közel kerültem hozzá, néha már a józan ítélőképességemet is sutba dobtam volna érte, aztán megtörtént a tragédia. Egy bevetés alkalmával meglőtték, és a karjaim között hunyta le örökre a szemeit. Hetekig képtelen voltam a rendőrség épületének a közelébe menni, taszított a helyszín, az emlékek odakötöttek. Ezután ismertem meg Owent, és helyeztek át egy másik részlegre. A DEA-s időszak volt a legjobb, el se hittem, hogy szintet léphettem. Az új társ esetében kapóra jött, hogy nem a másik tábort erősítette, hanem az enyémet, ezért nem is alakult ki annyira vérmes ellentét közöttünk (hazugság, mert szinte a második napomon képes lettem volna fejbe puffantani, ha ezzel hallgatásra bírom). Az évek elrepültek, és nem lobbantam szerelemre, önmegtartóztatás lett az osztályrészem, és ezzel értem be az öcsém barátnőjének a felbukkanásáig. A mai napig nem értem, hogy milyen fellángolás volt Cherry. Talán a helyzet szülte kényszer, vagy egyszerűen úgy alakult, hogy szükségünk volt a másikra. Még fiatal volt, és bohókás, de amíg nálam lakott, megváltozott a róla alkotott véleményem. Nem feltétlenül fekete és fehér, amit látunk, és tapasztalunk a világból. Megértettem, hogy begubózni annyit jelent, hogy halálra ítéljük magunkat, és abban a tudatban létezünk, hogy mindent megtettünk az ellenkezőjéért. Lena a harmadik nő volt az életemben, mármint akiket számon tartok. A munkán által ismertem meg, ott segített nekem, ahol tudott, cserébe megvédtem, és biztonságot nyújtottam neki. Vele sem volt könnyű, sok esetben az előző kettőnek az egyvelege. Makacs, és hirtelen haragú, nem választja meg a szavait, ha dühbe gurul, viszont mély érzésekkel rendelkezik, mindenkin segítene, akin tudna. A múltja sötét, és visszataszító. Egyetlen egy alkalommal olvastam végig az aktáját. Megsajnáltam, de azt is tudtam róla, hogy nem szereti, ha sajnálják, ezért egyszer szem hoztam szóba, hogy miket tudok. Vártam, hogy magától nyíljon meg, és akkor eljött az a nap. Esett az eső, és hozzám menekült. A kapcsolatunknak esett áldozatul a barátnője, és annak a vőlegénye. Brutális módon végezték ki őket, a mai napig feldereng az a kép, mellyel üzent nekünk a másik oldal. Sosem pihenhettem onnantól kezdve, mert mindenki a nyomomban volt. Hibát hibára halmoztam, és Wyatt megjelenése felkavarta az állóvizet. Kétszer elveszíteni egy testvért már nem gyerekjáték, szétcincálta a lelkemet a tudat, hogy az én bűnöm miatt kellett idő előtt távoznia. Nem érdemelte meg, és bármennyi imát elmondhatok, a lelkem már nem fog megnyugodni.
A bárba céltalanul keveredtem be, nem is igazán vágytam társaságra, na de a sors éppen akkor szól közbe, amikor nem számítunk rá. Az édesanyám a közelben feküdt, és valószínűleg a percei is meg voltak számlálva, de túl gyáva voltam ahhoz, hogy meglátogassam. Nem mertem a szemébe nézni, mit is mondhattam volna a testvérem halála után? Lena a semmiből bukkan fel ma este a barátai társaságában. Látszólag valakinek közeledik a nagy napja, de nekem még mindig sokkot jelent, hogy fél év után ilyen körülmények között látom viszont. A mellettem ülő férfi csak egy báb, de nem hagyja, hogy kibontakozzon közöttünk egy normális beszélgetés, csak jártatja a száját feleslegesen, de ott nekem is elborul az agyam, ahol fogdosni igyekezne a lányt, miközben olyan titokról rántja le a leplet, ami egyáltalán nem tetszik. Megígérte nekem Owen, hogy vigyázni fog rá, hogy nem engedi neki, hogy visszatérjen a régi életéhez. Kitessékelem szívélyes üdvözlettel a bárból, aztán meg a lányok zavarbak meg bennünket. Lassan azt érzem, hogy ezt nem kellene erőltetni, de végül ő is arra a következtetés jut, hogy itt és most beszélnünk kell, mert nem tudhatjuk, hogy mikor lesz rá lehetőségünk legközelebb. A búcsúzás után a mellettem lévő helyre invitálom meg, még érzem, hogy a szívem a torkomban dobog az érintése kapcsán. Megrázott az élmény, pedig alig értem hozzá. Nem fogad el tőlem piát, ellenben máris kérdésekkel traktál. Tudjuk mindketten, hogy nem fogok rá felelni, csak szépen hárítok. Jobban izgat, hogy mi a fészkes fene történt vele, mely Carlos karmai közé édesgette vissza. Felhörpintem a korsóm felét, azon játszadozom az ujjaimmal, mire újabb meglepetéssel szolgál. Kirendel magának egy poharat, az egyik felemet sérti, hogy tőlem nem fogadta el, mégsem teszem szóvá előtte, csak a perifériámról figyelem a mozdulatokat. Az első pohár talán bátorító jellegű kezdeményezés, de attól tartok, hogy meg fog neki ártani az alkohol. A tekintetem fürkészően várja, hogy megszólaljon.
- Sosem muszáj Lena… - kezdenék bele, de rászorítok a pohárra, amikor Owent hozza szóba. – Nem kellett volna eltaszítanod őt. Most ő az egyetlen, aki meg tud védeni… - nyögöm ki magam elé bámulva, mint valami ökör, és intek én is a csaposnak, hogy ne hagyjon pőrén. Megint a régi nóta, ha pénz kell, akkor azt én is tudok adni neki. Némán várakozom, miért kellene neki elmondanom, de aztán meggondolom magam, és nagyon halkan szólalok meg. – Az édesanyám haldoklik. Owen utolért, és kénytelen voltam a szívemre hallgatni. – egykedvűen kortyolok bele az új rendelésembe, majd oldalra sandítok. – Nem tudok megküzdeni a veszteséggel, de akkor is hibáztatnám magam, ha nem jöttem volna el. Talán már így is késő. – vonom meg a vállamat. – Az apám tajtékzik, hogy nem veszem fel neki a telefont, de mit is mondhatnék. Az anyámat szerintem az öcsém halála vitte el. – kiugrik az ádámcsutkám, ahogyan egy nagyot nyelek. – Ez a város már nem az otthonom, mintha idegen lennék, egy behatoló. Minden megváltozott. Nem gondolod így? – elfordítom az arcomat, és ma este először nézek igazán a szemébe a lánynak.


mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Lena  - Merry christmas Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Lena  - Merry christmas Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptyHétf. Márc. 02, 2020 1:34 am


Aaron & Lena
True, it's not over till it's over. And even when it's over, it just begins again.

Nem várt fordulatot vesz az alkoholmámoros, nevetéstől hangos, vidám, csajos, kifejezetten minden létező határt áthágó esténk a lányokkal, amikor sikerül pont abba a bárba betérnünk, ahol szemben találom magam azzal a férfival, aki hónapokkal ezelőtt hátat fordított nekem, kisétált az életemből, és akkora űrt hagyott maga után, hogy még a mai napig belesajdul a mellkasom, amikor csak eszembe jut. Eleinte nehezen szedem össze magam,  annyi minden suhan át hirtelen a gondolataimon. A lányokkal kéne szórakoznom, velük kéne jól éreznem magam, ehelyett néhány szoborként eltöltött másodperc után Aaron felé indulok el. Hülye ötlet, a lehető legrosszabb, amit csak tehetek, de mégis ott kötök ki nála. Olyanok vagyunk, mint két idegen, úgy viselkedünk egymással, mintha régi ismerősök lennénk, akik sosem voltak különösebben jóban, de most mégis összefutottak. Mintha sosem lett volna különösebb közös múltunk, mintha teljesen közömbösek lettünk volna mindig is egymás számára. Egyrészről fáj ezt látni rajta, ráadásul azt érzem, feszeng a társaságomban, másrészt viszont nem tudom, mit mondhatnék, ami oldaná a kettőnk között lévő, szinte tapintható feszültséget. Az általános, minden jelentőséget és valós tartalmat mellőző rövid beszélgetésünket Aaron asztaltársa zavarja csak meg, aki valami olyat is elárul, amit eszem ágában nem lett volna felhozni. Szerencsére hamar búcsút inthetünk a kelletlen fickónak, ennek ellenére a vállaimon érzem az elhangzott szavak súlyát, mert biztos vagyok benne, hogy Aaron magyarázatot akar majd hallani.
Beszélni szeretnék vele, ezért nem is megyek vissza a lányokhoz. Céltalanul ugyan, de szeretnék beszélni vele. Vagy csak szimplán időzni a társaságában. Öt hónap hosszú idő, és ki tudja, mikor lesz alkalmam ismét látni őt. Minden pillanatot, amit csak lehet, szeretnék most kihasználni, mert az is elképzelhető, hogy nem lesz többet ilyen. Most itt van, de meddig? Holnap akár tovább is állhat. Öt hónap nagyon sok idő valaki olyan nélkül, aki az utolsó együtt töltött időszakban már többet jelentett kölcsönösen előnyös munkakapcsolatnál. Ő volt az, akit hosszú idő után közel mertem engedni magamhoz, akiben megbíztam annyira, hogy szépen lassan elkezdtem lebontani magam körül azt a falat, amit felhúzok magam köré a külvilággal szemben. Ő volt az, aki mindenkinél jobban ismert, aki előtt egy percig sem kellett megjátszanom magam, hiszen én is láttam már őt rosszabb napjain. Hozzá futottam, ha szükségem volt valakire, ha történt valami, ha nem tudtam, mitévő legyek. Ő volt a mentsváram, a biztos pont az életemben, akire mindig számíthattam. Aztán valami elindult bennem azon az estén… Eleinte nem mertem még csak belátni sem magamnak, mert annyira szürreális volt, és annyira nehezemre esett beismerni. Akik igazán közel álltak hozzám eddig, őket mind elveszítettem; a szüleimet és a nővéremet. Féltem, hogy valamilyen módon Aaront is el fogom veszíteni, de elhitettem magammal, hogy nem, a történelem nem ismételheti meg önmagát. Aztán mégis elsétált… Megint magamra maradtam, a falat pedig ismét felhúztam, csak ezúttal sokkal magasabbra.
Sokszor fel akartam hívni, de biztos voltam benne, hogy nem veszi fel, így mindig elhessegettem ezt a gondolatot. Owent is gyakran faggattam, de sosem osztott meg velem semmit; vagy titkolózott, vagy tényleg fogalma nem volt, merre járt éppen Aaron. Meg kellett próbálnom továbblépni. Én próbálkoztam, tényleg megpróbáltam…
Szeretném kihasználni ezt az estét, és itt maradni vele. Elbúcsúzom a lányoktól, nem távozom velük. Visszaülök a pulthoz, aztán felteszem a kérdést, ami egy ideje foglalkoztat. Miért jött vissza? Miért pont most? Ismerem, tudom jól, hogy nem fog egyenes választ adni, ezért nem is várok őszinte választ. Valami kamu mellébeszéléssel próbálja elintézni, mire én a fejemet csóválom. Tudja, hogy nekem nem tud hazudni, mégis tett rá egy kísérletet. Aaron meghívását korábban elutasítottam, de most úgy érzem, szükségem van egy kis bátorításra, hogy nyíltan tudjak válaszolni a kérdésére. Az első poharat egy szuszra leborítom. Az alkohol azonnal végigégeti a torkomat; csalókák ezek az italok, mert hiába nem tűnnek olyan erősnek a keverés miatt, rohadtul azok. Az ital megadja a kellő löketet és elmagyarázom, mire célzott korábban a fickó. Röviden annyit is mondhattam volna, hogy visszamentem Carloshoz, de ennél azért kicsit bővebb magyarázattal szolgálok. Tudnia kell a miértet is. Ha nem lett volna rá elég nyomós indokom, akkor eszem ágában sem lett volna visszamennem arra a helyre. Az elejétől kezdve azt vártam, mikor szabadulhatok el onnan, mikor léphetek már ki úgy az ajtón, hogy ne kelljen visszamennem, hogy végre lezárhassam azt a fejezetet, hogy soha többet ne kelljen úgy pattognom, ahogy Carlos fütyül. Ha nem ő lett volna az egyetlen lehetőségem, akkor messziről elkerültem volna.
- Persze… - motyogom magam elé halkan, közben a fejemet csóválom. Belekortyolok a második poharamba is, de ezt már lassabban iszom. Ízlelgetem az italt, nem húzom le olyan mohón, mint az előzőt. Éreztem, hogy nem fog neki tetszeni az a rész, hogy Owent is elküldtem a melegebb éghajlatra, mivel “most ő az egyetlen, aki meg tud védeni”. Elegem volt belőle, hogy folyamatosan a nyakamba liheg, mint a nagyanyám, egyszerűen elviselhetetlenné vált egy idő után, akárcsak egy valódi pióca, egy levakarhatatlan parazita, egy pattanás, ami pont akkor jelenik meg, amikor rohadtul nem kéne neki megjelennie. Nem mellesleg pedig emlékeztetett Rá. Nem kértem belőle, hiába ő nyújthatta a lehető legnagyobb biztonságot. Mélyet sóhajtok, aztán kortyolok még egyet az italomból. Hol a pultot nézem, hol a poharamban úszó olvadó jégkockákat, hol az érdes fafelületen nyugvó kezeimet, bármit, csak ne kelljen Aaron szemeibe néznem. Kicsit rosszul érzem magam, mivel ő volt az, aki Owen lelkére kötötte, hogy figyeljen rám, én pedig úgy löktem el magamtól az újdonsült felvigyázómat, ahogyan az meg van írva. Egészen addig kerülöm a tekintetét, amíg meg nem említi az anyját. Csöndben hallgatom végig. Elárulhatnám neki, hogy tisztában vagyok az édesanyja állapotával, minden nap látom az apja szomorú, keserűséggel teli szemeit a felesége ágya mellett ülve, hogy őt aztán nem érdekli a látogatási idő, néha még bent is alszik az ágy melletti fotelban, hogy a felesége mellett lehessen. Nagyot nyelek, amikor átható, észveszejtően kék szemeivel elkapja tekintetemet. Felé fordulok egész testemmel és veszek egy nagy levegőt, mielőtt válaszolnék.
- Inkább mi változtunk - csóválom a fejem. A város nem változott, a város ugyanolyan, mint eddig. Ugyanolyan büdös éjszakánként, ugyanazon a sarkon van a “Halal food” feliratos kis gurulós kocsi az indiai házaspárral, mint évekkel ezelőtt. Az irodai aktakukacok ugyanúgy sportcipőben és ronda, de kényelmes szandálban, hátizsákkal a hátukon, telefonnal a fülükön, kávéval a kezükben sietnek be a hatalmas felhőkarcolókba, mint eddig minden nap. Mi változtunk meg, a város ugyanaz maradt. Az élet változtatott meg, a körülmények, a tragédiák és a veszteségek véget nem érő sorozata. Az elmúlt időszak nyomot hagyott mindkettőnkön. Már nem vagyunk ugyanazok, mint azon az estén, amikor először találkoztunk. Sokszor azt érzem, a közelében sem vagyok régi önmagamnak… Teljesen más ember lettem, ami részben a kettőnk kapcsolatának köszönhető, részben a munkámnak és az ottani körülményeknek. Megértem, hogy idegennek érzi magát abban a városban, ami elvette tőle a testvérét. Aznap nem csak az öccsét temette el, hanem belőle is odaveszett egy darab. Egy hatalmas darab, ami talán sosem fog begyógyulni. - Tudom… - kezdek bele, de szinte azonnal habozok. Rövid szünet után mégis ráveszem magam a folytatásra. - Tudom, mi történt édesanyáddal - árulom el neki olyan halkan, hogy csak ő hallhassa. - Abban a kórházban van, ahol a gyakorlatomat töltöm - magyarázom meg, miért is vagyok képben az anyja állapotával. - Apád szomorú. Minden nap bent van, gyakran éjszakánként is. - Nem esik jól erről beszélni, hiszen Wyatt halálával kezdődött az egész, amiért még mindig okolom magam. Kettőnk közül ő is lehetett volna az, aki túléli azt a napot. Most ő is itt ülhetne a testvérével, ihatna vele valamit, beszélgethetnének. Azt hiszem, jogosan érint érzékenyen a téma. - Be kéne menned hozzá. Hozzájuk - helyesbítek rögtön. - Még nem késő, Aaron. - Próbálok valamennyi lelket önteni belé, de nehezebben megy, mint gondoltam. Tekintetem egy pillanatra kézfejére siklik, és már nyúlnék is, hogy kezemet az övére tegyem, de mozdulat közben meggondolom magam és visszavonulót fújok. Nem akarok tolakodó lenni. - Valamelyik nap, ha gondolod… én úgyis megyek be, akkor talán… talán bemehetnénk együtt - bököm ki végül, ami megfogalmazódott bennem. Lélekben már készítem magam az elutasításra, amit könnyebb lesz elfogadni üres pohárral, úgyhogy gyorsan ki is ürítem a még félig lévő üveget, amivel részemről felteszem a mai este az i-re a pontot; a lányokkal elfogyasztott mennyiség, plusz ez a két adag kezd több lenni az elégnél. A fejem lüktet, a falon lévő üvegek feliratait sem tudom már mindet elolvasni, csak a nagyobb betűvel szedetteket. Garantált a nehéz másnap, ezt már most látom, de józanul ezt a beszélgetést nem lehet ép ésszel átvészelni.

creditcsiniruci  Aaron x Lena  - Merry christmas 3874598021 • szószám



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Aaron x Lena  - Merry christmas 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptyVas. Márc. 08, 2020 10:11 am

to Lena



Morbid, hogy éppen karácsony estéjén ülök egy bárban, és egymagamban iszogatok, mint valami ökör, de őszintén nem vágytam társaságra. Nem sikerült rávennem magamat, hogy bemenjek a kórházba, pedig tudtam, hogy fogytán van az időm. Nem ringattam magam ama álomvilágba, hogy az édesanyám életben marad. Megsínylette az elmúlt pár hónapban, azt is hallottam, hogy Wyatt halála után nem tudott visszamenni dolgozni. A 911-es diszpécser feladatkör nem hétköznapi, az én szüleim egytől egyig hősök, csak én nem viselkedem úgy, mint a normális gyermekük. Nem bírtam a szemükbe nézni a temetés után, inkább szó nélkül léptem le. Nem vagyok ostoba, és Owen is mesélte, hogy több ízben keresték meg, hogy rólam kiderítsenek valamit, de nem engedtem neki. Nem akartam eléjük kerülni, és végighallgatni, hogy mennyire hiányzik az öcsém. Tisztában voltam vele, hogy ebben a történetben én voltam a rosszfiú, és a kisebb Bennett a jó. Egyszer már eltemettük, megtettük másodjára is, de most nem volt kétely egyik félben sem. A két szememmel láttam, hogyan lövik fejbe, és nem tehettem érte semmit. Vajon lesz pillanat, amikor nem úgy gondolok arra az estére, mint életem legnagyobb hibájára? Ki kell javítanom, nem nyugodhatok meg, amíg Sawyer a kezem közé nem kerül. Nem érhetem be annyival, hogy börtönbe jut. Nem bíztam már az igazságszolgáltatásban, a kis pióca befurakodott közénk, és úgy tett, mintha a barátunk lenne, közben meg ellenünk dolgozott. Nem ismerek kegyelmet, a legrosszabb énemmel fog találkozni, ha élőben látom. Egyelőre csak a hírmorzsákból tudtam tájékozódni, de ez sem segített ki, mert elveszítettem őt. Már közel jártam, de megint kijátszott, és kezdtem unni a macska-egér felállást. A mai este még nyomorultabbá válik, amikor feltűnik az a nő is, akit öt hónappal ezelőtt a hátam mögött hagytam, és reménykedtem benne, hogy továbblép. Más opciót nem láttam, én úgy tartottam fair-nek, ha lelépek, és egy jobb élet lehetőségét biztosítom neki. Belekavartam nyakig a testvéres szálba, ki kellett volna hagynom, de választás elé állítottak. Nem viseltem volna el, ha megint a szemébe kell néznem, mert akkor Wyatt is eszembe jut. Nem vezekelhettem a bűneimért, ha Lena is a közelben volt, különben megtalálták volna az Achilles- ínamat, és vége lett volna a dalnak. Mindenkinek van gyenge oldala, nem mindegy, hogy az ellenség tud-e róla, vagy sem. Sawyer nem ostoba, szerintem olyan hálózatot, és kapcsolati rendszert épített ki, hogy rájöjjön…a barna hajú lány nem közömbös a részemről. A biztonsága lett az elsőfokú tényező, ha nem láttak vele együtt, akkor nem is kellett attól tartanom, hogy megölik, vagy elrabolják, és vele fognak zsarolni. A pult mellett ülve mégis lesokkolódom, mert fél év után hús-vér valójában látni…beindítja a természetes ösztönöket. A szívem gyorsabb ütemet diktál, a szám is kiszárad, de egyből iszok rá. Nézzük egymást, mint két ostoba, aztán elsőként szólít meg. Nem egyedül érkezett, és ennek most külön örülök, mert akkor azt jelenti, hogy nem fog sokat időzni a társaságomban. Semmiségekről érdeklődünk, úgy viselkedünk, mint két idegen, csak a szívem ritmusa árulja el, hogy többet jelent, mint egy rendőrségi informátor. Közös múltunk van, megjelenik a fejemben az az este, amikor esőben menekülve keresett fel. Menedéket nyújtottam neki, és az ágyban kötöttünk ki. Megbonyolítottuk a saját életünket, nem akartam érzelmileg is érintett lenni, jelentenem kellett volna, hogy leadjam, nem állhattunk volna kapcsolatban, de utána is úgy tettem, mintha semmi közünk nem lenne egymáshoz, pedig volt. A csókja ott égett az ajkamon, a szeme szikrákat szórt, a mellei nekem feszültek. Elhessegetem az emlékeket, helyette újabb, és nem túl fényes információk látnak napvilágot. A mellettem ülő férfinak köszönhetően jövök rá, hogy visszament Carloshoz. Owen egyszer sem említette, hogy ez megtörtént volna, mindig azt írogatta, hogy Lena jól van, és semmi okom az aggodalomra. Hogyan is volt ez kedves barátom? Hamar építem le a tagot, az én jelenlétemben ne fogdossa illetlen helyeken, mert felképelem. Nem tartoztam már elszámolással a feletteseimnek, így bármit tehettem, ami jólesett, és belefért az elképzeléseimbe. Kérdésekkel bombáz, nem akarok felelni neki arra, hogy mit keresek itt. A tekintetem többször veszik el rajta, de társasággal érkezett, nem hagyhatom figyelmen kívül, hogy egy kisebb női armada vár rá. A meglepetés ő maga, amikor nyíltan közli, hogy nem megy haza a többiekkel, hanem velem marad. Nem kellene nagy jelentőséget tulajdonítanom neki, de mégis belül érzem, hogy csakis miattam van. Régen láttuk egymást, szeretném kiélvezni, hogy a kékjeim bejárhatják a teste minden négyzetcentiméterét, a fejemben megőrzöm majd a képeket, és a mosolyát is, bár ma este ebből nem sokat adott. Alkoholt rendel magának, az én meghívásomat nem is veszi számba, miután kettesben maradunk. Az első pohár szinte lecsúszik a torkán, nem is teszem szóvá, de biztosan a fejébe fog szállni, abban sem kételkednék, hogy ma este ez nem az első pohárka volt. A másodiknál azért felvonom kérdőn a szemöldökömet. A bátorítás oké, de azért nem kell ennyit innia, hogy beszélgessen velem. Nem örülök neki, hogy visszament az előző főnökéhez, a pénz sem lett volna akadály Owennek, de miért nem lepődöm meg azon, hogy ő maga küldte el? Sosem kedvelte igazán, pedig tényleg nem akart neki rosszat. A korsóm szélén játszadozom, mikor enyhén utal rá, hogy legyek vele őszinte. Beismerem, hogy az anyám kórházban van, és gyáva voltam meglátogatni. Milyen fia vagyok annak az anyának, aki már egy másikat elveszített, és nem képes a szeme elé kerülni? Meg vannak számlálva a napjai. Lehajtom a fejemet, és Lenát hallgatom, de amikor az egész törzsével felém fordul, akkor én is rálesek.
- Tudod? – felmerül bennem a kérdés, hogy honnan, de ő maga meséli el. – Az más. – sóhajtok egyet, és mikor apámat is szóba hozza, egy kicsit erősebben marok rá a pohárra. – A felesége, mellette a helye. – közlöm szárazon, miközben tudom, hogy a saját lelkiismeretemmel küzdök. Nem nézek a szemébe, túlságosan fáj, hogy megint búcsúznom kellene. – Hmm… - rendelek még egyet, mert kevés, amit eddig fogyasztottam. Meredten figyelem a felsorakoztatott üvegeket, de a válasszal még adósa vagyok. Megvárom, hogy megkapjam, és ha a felét lehúztam, akkor pillantok rá. – Sosem késő…de ez nem olyan Lena, amin ma este szeretnék agyalni. – fojtom belé a szót, de a közös ötleten kicsit agyalni kezdek. – Meglátjuk, hogy mit hoz a holnap. – felelem, és a pénztárcámat elővéve egyenlítem ki a számlámat. Mindkettőnknek elég lesz ma estére az italozásból. – Lenne kedved sétálni egyet? – odakint esik a hó, nekem van egy hely, amit szívesen megnéznék. Messze van, de előttünk az éjszaka, ha beleegyezik. – Ígérem, haza is foglak kísérni, de előtte jólesne egy kis nosztalgia. – a tekintete még most is rabul ejt. Elpakolok, és felkapom a kabátomat is indulásra készen. Az ajtóhoz sétálok, és kitárom előtte, ha igennel felel, és velem tart. Karácsony van.



mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Lena  - Merry christmas Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Lena  - Merry christmas Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptySzer. Márc. 11, 2020 11:02 pm


Aaron & Lena
True, it's not over till it's over. And even when it's over, it just begins again.

Ha csak egy másodperccel tovább vesztegelek az ajtóban mozdulatlanul, a következő lépésemen gondolkodva, talán másképp döntök. Talán azonnal sarkon fordultam volna, vagy csak teljes közönyt színlelve tovább mentem volna a lányokkal a kinézett szeparéhoz. Leülhettem volna velük, leguríthattam volna még pár édes, bódító koktélt, nevetgélhettem volna velük tudmást sem véve arról, hogy Aaron is itt van velem egy légtérben. Egy idő után - legalábbis a lányok elfogyasztott mennyiségét alapul véve - sikerült volna valószínűleg annyit innom, hogy megfeledkezzek róla. De józan ésszel mérlegelve jó döntést hoztam. Hónapokig arra vágytam, hogy valamikor megint láthassam. Hónapokig az utolsó találkozásunk lebegett előttem; a nyomasztó hangulat, a sok fekete ruhás ember, a mélybe ereszkedő koporsó, az eősáztatta könnyes arcok, a lebiggyesztett ajkak, mi ketten bőrig ázva. Aztán elfordult és elment. Hátra sem nézett, mikor elsétált. De most itt van, én is itt vagyok, és lehetőségünk van egymással szemtől szemben beszélni.
Eleinte nem is tudom, mit mondjak neki. Annyi kérdésem lenne felé, de nem zúdítom rá a gondolataimat. Jól vagy? Merre jártál? Mit csináltál? Kikkel voltál? Miért nem adtál magadról semmi életjelet? Ismerem Aaront, egyik kérdésemre sem válaszolna - vagy kiszúrná a szemem valami kamu magyarázattal.
Nem tudom elengedni magam mellette; feszengek, feszült vagyok, idegennek érzem magam. Akkor sem éreztem magunkat ennyire távol egymástól, amikor először találkoztunk. Nevetséges lenne, ha csak egyszerűen elkezdenénk beszélgetni, mintha semmi sem történt volna. Ezt nem lehet ott folytatni, ahol abbahagytuk. Túl sok minden történt, túl sok mindenen mentünk keresztül mindketten. Ő elveszítette az öccsét, másodjára is eltemette - ezúttal valóban -, én pedig elveszítettem azt az embert, akiben a leginkább bíztam. Akiben mertem bízni. Akit közel mertem engedni magamhoz, aki előtt nem kellett megjátszanom magam. Amikor elsétált, kitépett belőlem egy hatalmas darabot, ez a seb pedig a mai napig nem gyógyult be. A fájdalom talán valamelyest enyhült, de be nem gyógyult. Ez a váratlan találkozás viszont a fájdalmat is visszahozta; ismerős nyomást érzek a mellkasomban, ami vissza-visszatért eleinte. Minden nap éreztem, minden nap emlékeztetett arra, mit, kit veszítettem el - akkor még nem lehettem benne biztos, hogy ez nap látni fogom megint. Most viszont pont a váratlan viszontlátás, ami emlékeztető az elmúlt hónapok egyedül töltött napjaira, hozta vissza ezt a fullasztó érzést.
Rajta is nyomot hagytak az elmúlt hónapok; látom rajta is a feszültséget, az arca gyűrött, a szavaiból is kihallatszik némi keserűség. Sajnálom, szeretnék segíteni neki, vagy legalább enyhíteni a fájdalmán, de ez lehetetlen. A családjuk széthullóban, ez ellen pedig én nem tehetek semmit, akármennyire is szeretnék.
Tisztában vagyok az anyja állapotával. Nemrég temette el a testvérét, az édesanyja most kórházban… Ép ésszel ezt nehéz kibírni. Látom rajta, hogy idegesebb lesz, amikor szóba hozom az apját is. Emészti magát miatta, ebben biztos vagyok, de amit csinál, az nem megoldás. Szembe kell néznie a szüleivel, az anyja állapotával, akármennyire is embert próbáló.
- Te pedig a fiuk - vágom rá sóhajtva. Előrébb hajolok, a tekintetét keresem, hiába kerüli a szemkontaktust. Látni akarom a szemeit, látni akarom az érzéseit, az érzelmeit. Vívódik, őrlődik, amit próbál elrejteni a külvilág elől, de előlem nem tudja. Felvetem neki a lehetőséget, hogy menjünk be valamelyik nap együtt hozzájuk. Én majdnem minden nap ott megyek el az anyja kórterme előtt, de még nekem sem sikerült a szemébe néznem. Nem tudtam elé állni, mert minden egyes pillanatban, amikor már messziről meglátom, Wyatt jut eszembe, a temetést és az, hogy a kisebbik fia miattam halt meg. Ha én nem vagyok, Wyatt még élne, és talán ő sem feküdne most egy fertőtlenítő szagú kórteremben, ahova rendszeresen bejárkálnak a fehér köpenyesek, de jó híreket nem igazán tudnak adni. Magam elé húzom a félig üres poharamat, a tartalmát pedig húzóra legurítom; ez volt a mai utolsó, így is zakatol már a fejem… a holnapról nem is beszélve. Elutasító válaszra számítok, tiltakozásra, cinikus nevetésre, heves fejcsóválásra. De meglepő módon nem utasítja el az ajánlatom azonnal - legalábbis nem teljesen. Érzem, hogy nincs igazán ínyére, de mégis nyitva hagyja a lehetőséget. Talán tényleg átgondolja… talán csak udvarias. Most nem igazán tudok kiigazodni rajta. Sóhajtva görnyedek előre és támaszkodom meg a térdeimen. Eddig is az évtized feladatának éreztem ezt a beszélgetést, jelen pillanatban viszont tényleg nem tudom, mit mondhatnék. Hiányzott. Örülök, hogy itt van. Szeretném átölelni, magamhoz húzni, de nem akarok tolakodó lenni, ráadásul… kétlem, hogy sokáig maradna a városban. Hamarosan egészen biztosan búcsúznunk kell megint - feltéve, ha nem búcsú nélkül lép le. A hajamba túrok, felegyenesedem, és éppen készülődnék visszavonulót fújni ma estére, hogy Uberrel vagy Lyfttel visszamehessek a bárhoz, amikor Aaron meglepő ajánlattal áll elő. Habozok a válasszal. Szeretnék még vele tölteni egy kis időt, de a sajgó fájdalom csak rosszabb lenne idővel.
- Rendben - bólintok végül. Mazochista lennék? Házhoz megyek a pofonért? Vagy ahogy egyik gimis osztálytársam mondta: arccal mész a f@szerdőbe. Valószínűleg egyik sem fejezi egészen pontosan, de valami ilyesmi. Felveszem pezsgőszín szövetkabátomat, a táskámat a vállamra akasztom és követem Aaront a kijáratig. A küszöböt átlépve visszafordulok és megvárom őt, mielőtt az eresz alól kilépnék a hóesésbe. Óriási kontraszt a kinti idő a bentihez képest; még bent a meleg, fullasztó levegő töltötte meg a tüdőmet, a kinti hideg, csípős levegő a benti nyomasztóhoz képest egészen józanítóan hat. Nem tudom, mit értett Aaron nosztalgiázás alatt, úgyhogy megvárom, amíg ő elindul, csak aztán indulok én is, és követem őt.
- Már évek óta itt lakom, de még sosem láttam a Rockefeller Centernél felállított fát - sóhajtok, a tekintetemet a sötét égre szegezve. - Tudtad, hogy az első fát 1931-ben állították fel? Ráadásul konzervdobozokkal és papírgömbökkel díszítették fel. Ironikus, hogy pont a válság kellős közepén fát állítottak… - nevetgélek halkan. - Te láttad már? - kérdezem Aaron felé fordulva. - Mármint nem azt, amit 1931-ben állítottak - helyesbítek, bár valószínűleg így is elég egyértelmű volt a kérdésem. - Hanem az ideit.

creditcsiniruci  Aaron x Lena  - Merry christmas 3874598021 • szószám



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Aaron x Lena  - Merry christmas 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptyVas. Márc. 22, 2020 1:09 pm

to Lena


Igazából kicsit úgy érzem, hogy sajnáltatom is magam azzal, hogy itt ülök a bárban, és a majdnem idegen, és majdnem csajom társaságát élvezem. Egyetlen célt tűztem ki magam elé, méghozzá, hogy kinyírom az öcsém gyilkosát. Nem nehéz a képlet, szerintem bőven benne vagyok abban, hogy teljesítsem. Feladtam a karrieremet, és az addig megszokott életemet, hogy Sawyer nyomába szegődjek. A pillanatnyi helyzet nem rózsás, de még nem adtam fel a reményt, hogy megöljem. A legkisebb nyomba is kapaszkodnom kell, különben bele fogok őrülni. Akadnak dolgok viszont, melyek felett nincs hatalmam, mint az édesanyám betegsége. Mondhatnám, hogy váratlanul ért az egészségügyi állapotának a rosszabbodása, de túl sok rossz történt a közelmúltban, hogy ne lehessen visszavezetni a lelki okait. A családja bomlott fel, mert bármennyire is éljünk a négyből hárman, lassan úgy érzem, hogy nem is létezem számukra. A legnagyobb kihívást az jelenti, hogy megbocsájtsak saját magamnak is a raktárban átélt rémálom miatt. Nem tudom visszahozni a testvéremet, és tudom, hogy anya még látni szeretne, mielőtt lehunyja a szemét. Gyáva vagyok, nem vagyok méltó a szeretetére, nem kell kimondania senkinek sem, mert miattam halt meg Wyatt. Vigyázhattam volna jobban is rá, el kellett volna hinnem, hogy jót akar. A választásom abszurdnak hatott még hónapok távlatában is. Lena az egyik legbiztosabb pontom volt az elmúlt években, rá hagyatkoztam a munkában, egyengettem a kis életét is, segítettem neki akkor is, ha nem tudott róla. A védelmem alatt állt, és néha még Wyatt-tel szemben is kiálltam mellette. Segített nekünk a bajban, egyszer sem utasított vissza, mégis hátat fordítottam neki, és ezzel saját magamnak is. Egyedül néha már túl nehéz, és ezért tűnhetek egy kívülállónak szánalmasnak. Ahelyett, hogy a kórházban fognám az édesanyám kezét, éppen sört iszok, és azon tanakodok, hogyan szívódjak fel egyetlen búcsú nélkül. Lena már nem ennyire felkészületlen, leforráz azzal, hogy a semmi közepén futunk össze. Mekkora volt arra az esély, hogy valaki karácsonyeste tartja meg a leánybúcsúját, én meg odafutok be, ahol neki lennie kell? A sors terelt össze bennünket, lezáratlan ügyekkel nem foglalkoznak jelenleg odafent, ezért nekünk kell megoldanunk idelent. A tenyeremmel ráfogok a pohárra, és magam elé bámulok. Nem kertel, sosem tette, és ezt is kedveltem benne. Lena amennyire törékenynek látszik, annyira erős is. A veszteségek megkeményítették, el sem tudom mondani, hogy mennyire tisztelem érte. Kevés nőnek sikerült elnyernie ezt a fajta dolgot nálam, de ő azon kevesek egyike volt. Nem rinyált, mindig mindent saját magának teremtett meg. Carlost neveztem volna az egyetlen gyengéjének, mert a spanyol barátunk nem túl kedves, ha elveszíti az aranyat tojó tyúkját. A bárban szükség van az utánpótlásra, neki bevételkiesés, nekem meg nyugalom lenne, ha nem vette volna ismételten a szárnyai alá. Az egyezségünk semmissé vált, hiszen már nem védhettem meg, ha önszántából tért vissza az oroszlán barlangjába. Itt ülünk, odakint esik a hó, valami nyálas karácsonyi dal csendült fel a háttérben. Nem sokan lézengenek az utcákon sem, ezért gondoltam, hogy esélyem sincs összefutni valami ismerőssel, de igen más az elképzelés, és más a valóság.  
Nem engedi, hogy fizessek neki, ellenben úgy tölti magának az alkoholt, mintha ezen múlna az élete. Döntse el az ember fia, hogy melyik a jobb neki, de nincs jogom ítélkezni felette. Nekem is megvannak a keresztjeim, ahogyan neki is. Mit számít, hogy nem tetszik a Carlos-os megoldás, ha egyszer nem tudja fenntartani az albérletet, és kénytelen egy másik anyagi forrást is találni? Owennek azért jár egy fekete pont, de azt hiszem neki is megvan a maga baja, mióta megszületett a lánya. Nem említettem még a mellettem ülőnek sem, hogy valószínűleg keresztapa leszek, de idővel, ha a helyzet elcsitul, akkor valóban meglátogathatom az apróságot is. Egyetlen képet láttam eddig róla, de tiszta apja. Bízom benne, hogy Ella már nem ellenkezik a miatta felállított védelmi zóna ellen, de ki tudja, hogy mit rejtenek a négy falak. Tisztában vagyok vele, hogy egy időben verte Owen, de mégsem mondtam semmit rá, tudtam, hogy honnan jött a barátom, és mit kellett átélnie fiatalon még Oroszországban. Karácsony van, ez nem változtat semmin, ostobán festünk, ahogyan szótlanul ülünk egymás mellett, és várjuk, hogy mit lépjen a másik. Megunom a tétlenséget, és felajánlom neki, hogy hazakísérem, ha tesz velem egy sétát előtte a városban. Bántódása nem eshet, nem fogom engedni, hogy ma este bárki is hozzáérjen. Kiegyenlítem a számlát, és belebújok a kabátomba, ha már elhangzott az igen. Lena előttem megy ki, és vár be az eresz alatt. Frissen hull alá a hó az égből, és egészen más kontrasztot ad a kinti világnak. Brooklyn ebből a szempontból nem ijesztő, csak egy városrész, ahol egy estére talán a bűnüldözés is megáll, hogy fellélegezzen a metropolisz. A zsebembe csúsztatom a két karomat a hideg elől, és csak a szám előtt felszálló gomolyag jelzi, hogy fagypont alatt van a hőmérséklet.  
- Én se voltam még a fánál, pedig minden karácsonykor megfogadom, hogy egyszer megnézem élőben. - elhallgatok, miközben elkezd beszélni a fa történetéről, az ünnephez tartozó szokásokról.
- Mindig a válság hozza meg az emberek kedvét ahhoz, hogy összefogjanak, és a hagyományokat ápolják. - rázom meg az üstökömet a rá hulló fehérségtől. A tekintetem oldalra siklik, megbámulom őt, mintha életemben nem láttam volna.  
- Tudod, hogy nagyon jól áll neked a pezsgőszín? - incselkedem vele, felhúzom az egyik szemöldökömet játékosan, miközben megszaporázom a lépteimet, és az egyik sarkon leguggolok, hogy egy kisebb adag havat emeljek fel, és a két tenyerem fogságában golyót formáljak belőle.  
- Jól állna neked az esküvői felhozatalban, ha egyszer úgy döntenél, hogy férjhez mész. - tudom, hogy ezt nem kellene megosztanom vele, de egyszerűen így gondolom. - Várj, elképzelem, hogy milyen menyasszony lennél. - a hóval együtt emelkedem fel, és hangosan gondolkodom tovább, az útnak háttal haladva most már, hogy szemkontaktust fenn tudjam tartani vele. - Az a nő, akit én ismerek nem szeretné a hivalkodást, ezért valami kis kápolnában mondaná ki az igent. A fátyol sem illene hozzád, felkontyolt hajjal, virágokkal a hajadban tudnálak elképzelni, akár itt és most. - a közelben felbukkan az emlegetett épület, immár talán három év is eltelt azóta, amikor idejöttünk be, és mentett meg a gazfickóktól. - Emlékszel erre a helyre Lena? Idehoztál be, miután eltaláltak. Elbújtunk az utolsó sorban, és azért fohászkodtunk, hogy ne találjanak ránk. - mosolyodom el, és a templomkert kapuján hajítom át a hógolyómat. - Benézzünk? Lassan kezdődik a mise, de szerintem még nem lesz tömeg. - tárom ki előtte a kiskaput, ha igennel felelne, és betessékelném magam előtt.  


mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Lena  - Merry christmas Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Lena  - Merry christmas Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptyKedd Márc. 24, 2020 12:42 am


Aaron & Lena
True, it's not over till it's over. And even when it's over, it just begins again.

Sokat gondolkodtam rajta, hogy mi lenne, ha nem jövök anno, évekkel ezelőtt New Yorkba. Mi lett volna, ha nem fogan meg a fejemben a gondolat, mi lett volna, ha a gondolatból nem lesz valóság? Hol lennék ma és mit csinálnék, ha Bostonban maradtam volna? Annyi minden eszembe jutott; mehettem volna ott egyetemre - megpróbálhattam volna megpályázni valamilyen ösztöndíjat, hogy ne menjen rá a gatyám is a tandíj fizetésére. Vállalhattam volna ott helyben munkát; akkoriban - is - bármilyen munkát elvállaltam volna, hogy pénzhez jussak - bolti eladó, könyvtáros, pincérnő, valamilyen asszisztens. Annyi lehetőség lett volna előttem, de nem bírtam egy nappal sem tovább ott maradni. Bostonban minden a régi életemre emlékeztetett, mindenről a szüleim és Sophie jutott eszembe. Akármerre jártam eszembe jutott egy emlék, a közös élményeink, az együtt töltött percek. A nosztalgia után aztán mindig jött a hideg zuhany: ezek már csak porosodó, soha meg nem ismétlődő emlékek, amik az évek előrehaladtával meg fognak kopni. De nem csak a közösen töltött idő emléke fog halványulni az évek múltával, hanem a hangjuk, az érintésük, Sophie flegma grimasza, amikor valami olyat csinált, amit a szüleink elleneztek, anya frissen mosott hajának az illata - jellegzetes orchidea illata volt -, apa berögzött mozdulata, ahogy a karóráját igazgatta. Bostonban maguk alá temettek, szinte fullasztóan elleptek az emlékek, akármit csináltam, így hát az utolsó vasamat is arra költöttem, hogy kiszabaduljak onnan. Mehettem volna egy szomszédos kisvárosba, az ország túlsó felére, stoppal bármeddig eljuthattam volna, de valamiért New York mellett tettem le a voksomat. A mai napig nem tudnám megmondani, miért. Már csak a neve is vonzó, a hozzá fűződő történetek, a képek, amiket az ember a tévében vagy az interneten lát, pedig még inkább csalogatóak egy olyan ember számára, aki korábban még sosem járt a Nagy Almában. A kalandvágy, a környezetváltozásra való igény és a remény egy új életre volt az, ami ide vonzott. Azt hittem, itt könnyebb lesz majd minden. Borzasztó naiv voltam. Pénz, helyismeret, kapcsolatok és tapasztalat nélkül vágtam bele a nagyvilágba, ennek fejében pedig még egyedül is voltam. Már arra sem emlékszem, hogy sodort a sors Carlos bárjába, de azt sosem felejtem el, hogy ez volt a második alkalom, amikor a kelleténél naivabb voltam, viszont egyben az utolsó is. Azt hittem, egy darabig elleszek, táncolok, szerzek némi pénzt az újrakezdéshez, ráadásul ami még kecsegtetőbbé és egész egyszerűen visszautasíthatatlanná tette az akkor még csupán egy egyszerű rosszarcú latin fickónak vélt férfi ajánlatát az a fedél a fejem fölé volt. Nem volt hova mennem, nem volt pénzem, Carlos pedig mindkettőre megoldást nyújtott. Éltem a lehetőséggel, belementem az általa felajánlott alkuval. Akkor még nem tudtam, hogy ezzel jó előre megpecsételem a mindennapjaimat - egészen addig, amíg hasznot hozok neki. Mindezzel csak később szembesültem, amikor már késő volt. Már nem volt alkalmam kiszállni, elmenni, meggondolni magam. Caros szabályai szerint kellett játszanom, ha nem akartam elveszíteni mindent; a lakhatásomat és a bevételi forrásomat is egy csettintés alatt. Annál nagyobb szarban lettem volna, ha ellenkezem, szóval minden maradt a régiben. Aztán képbe jött Aaron. Az egyik legváratlanabb pillanatban jelent meg az életemben. Az első találkozásunk nem éppen volt kellemes, de alapjaiban változtatott meg mindent. Tornádóként söpört végig a felbukkanása, ami a legjobb dolog volt, ami velem történt, mióta a városba jöttem. Akkor még nem tudtam, mennyi mindent köszönhetek később neki. Sokban hozzájárult ahhoz, hogy olyan legyek ma, amilyen vagyok. A kapcsolatunk erősen formált; munka kapcsolatnak indult az egész, egy kölcsönösen előnyös együttműködésnek. Számíthattunk egymásra, ellenszolgáltatás fejében. Mármint… nem, nem olyan szolgáltatás fejében. Én információval láttam el, ő anyagilag segített. Aztán egy éjszaka alatt minden borult. Sokkal közelebb kerültünk egymáshoz, ezáltal sebezhetőek is lettünk - én legalábbis biztos. A gyengém lett. Aaron lett a gyenge pontom, aki miatt hónapokkal ezelőtt is görcsbe rándult a gyomrom, és még most is ugyanezt a hatást váltja ki belőlem. Annyi a különbség, hogy most hozzá társul az a mély keserűség, amit az okoz, hogy tudom, bármelyik pillanatban ugyanúgy elsétálhat, mint akkor, a temetésen. Emiatt a félelem miatt feszengek ennyire mellette, a kihagyott hónapok miatt feszengek mellette ennyire, a hónapok általi változások rajtunk hagyott nyomai miatt feszengek ennyire mellette, és azért, mert nagyon erősen vissza kell fognom magam. Hiányzik az érintése, a gyengédsége, amit engedett magából látni. Hiányzik az a forróság, ami akkor áradt belőle, amikor a bőrünk összeért. Szeretnék a kezéért nyúlni, legalább a kezéért, de nem akarok tolakodó lenni, ezért uralkodom inkább magamon. Lehet, ezt még meg fogom bánni, mert percek múlva akár tovább is állhat. Nincs rá garancia, hogy maradna.
A feszült hangulatú beszélgetés után elhagyjuk a fullasztó levegőjű bárt; a kinti csípős hideg hirtelen józanítóan hat rám, viszont az is igazolja, hogy van bennem bőven alkohol, hogy csupasz lábaim egyáltalán nem fáznak. A hópelyhek látványa abszolút magával ragad. Olyan régen éltem meg karácsonyt, amikor esett a hó. Talán gyerekkoromban utoljára. Manapság egyre ritkábbak a fehér karácsonyok, inkább csak filmvásznon látni ilyet. A mostani hóesés viszont kellemes, a pelyhek hidegségével ellentétben melegséggel tölt el. Karácsony van, esik a hó és itt van Aaron. Kívánhatnék ennél többet?
- Én még sosem fogadtam meg. Manhattan annyira… más. Mindig az irodakukacok és a a gazdag penthouse tulajok jutnak eszembe róla - fintorodom el. - Persze, annak is megvan a varázsa: hatalmas épületek, a villogó fények mindenhol. Állítólag a Times Square-en annyi ledfal világít egyszerre, hogy még éjszaka is szinte nappali világosság van - szúrom be az újabb lényegtelen megjegyzést.
- Igen? - kérdezem oldalra biccentett fejjel, hitetlenkedve. A szemöldök vonogatás, a játékos hang, a pimasz arckifejezés mosolyra késztet. - Köszönöm. - Jól esik a bók, főleg tőle.
Érdeklődve figyelem, ahogy gyorsít a léptein, majd a menetiránynak hátat fordít és leguggol, hogy gyúrjon egy hógolyót. A mosolyom fokozatosan fagy le az arcomról, ahogy folytatja a mondandóját. Még a lépteimen is lassítok, annyira görcsbe rándul a gyomrom ettől. De be kell lássam, jól ismer. Már kicsi koromban is csendes, meghitt esküvőről álmodoztam, ahol a szűk család, legfeljebb néhány közelebbi barát van ott. Soha nem akartam nagy felhajtást, habos-babos ruhát, óriási tömeget, vagyonokat érő díszítést, hónapokig tartó előkészületeket. Csak valami kicsi, meghitt szertartást, amin azok vannak ott, akik igazán számítanak. Sajnos… ez a lista igen rövid. Apám sokszor emlegette anno, hogy mindkét lányát szeretné előbb vagy utóbb az oltárhoz kísérni. Egyiket sem fogja. De nem csak ez keserít el. Egy esküvőhöz két ember kell. Én viszont kétlem, hogy találnék valaki olyat, akiben annyira bíznék, akinek feltétel nélkül úgy kitárnám a szívemet, mint anno valakivel megtettem. Csak az a valaki is hátat fordított nekem, és egy szó nélkül hagyott magamra.
Olyannyira a gondolataimba merülök, hogy fel sem tűnik, hova érkezünk. Csöndben hümmögök, amikor meglátom az épületet. Nem túl kellemes emlékeket idéz fel bennem, hiszen Aaron kis híján a karjaim között vérzett el, de ez volt az este, amikor először találkoztunk és ő egyből képes volt felforgatni az életemet.
- Még soha nem voltam karácsonyi misén - jegyzem meg halkan, majd egy szó nélkül lépek be a templom kertjébe. - Remélem, most is a leghátsó sorban szeretnél megbújni.

creditcsiniruci  Aaron x Lena  - Merry christmas 3874598021 • szószám



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Aaron x Lena  - Merry christmas 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptyVas. Ápr. 12, 2020 4:44 pm

to Lena


Az anyám, vagy éppenséggel az öcsém halála miatti mizériát nem felejthettem el, de ma karácsony volt, és ha úgy alakult már, hogy összeakadtam Lenával, akkor élhettem is a lehetőséggel. Az egyik felem tiltakozott, nem szabadott volna marasztalnom, hívnom kellett volna neki egy taxit, vagy nekem kellett volna hazamennem hamarabb, de valamiért nem sikerül huzamosabb ideig távol maradnom tőle, és ez baj. A józan részem tisztában van vele, hogy őrültség akár beszélgetnem is vele, vagy a közelében lennem, de mit mond a másik részem? El kell döntenem, hogy ma melyikre hallgatok, mert az nem fog menni, hogy mindkettőre. A múltban elég sokszor csináltam magamból ökröt, ha Lena a közelben volt. Nem vette észre igazán, hogy bejött nekem, és csak esett le a dolog, amikor Hannah halálának éjszakáján nálam kötött ki. Az akkori szabályokat megszegve feküdtem le az informátorommal. Owen egészen biztosan kiakadt volna, ha tudomást szerez róla, de szerencsére ez kettőnk között maradt egy időre. A végén már nem tudtam tagadni, hogy vonzódom hozzá, elég egyértelmű jelét adtam, miután nem az öcsémért rohantam, hanem érte. Megesett a baj, és annyira lehetetlennek tűnt, hogy vele maradjak, hogy el is hagytam a várost. Nem zavarhattak be az érzelmet, innentől volt egy küldetésem, hogy megöljem a testvérem gyilkosát. Sawyer odakint garázdálkodott, és arra várt, hogy lecsapjak a fejére. Tudom, hogy mit kellene tennem, de mégis az ellenkezőjét pártolom.  

A hidegben ellenére még a hó is esik. Az idejét nem tudnám már megmondani, hogy mikor volt utoljára ilyen szép karácsonyunk. A fehérség jót tesz eme piszkos, és mocskos városnak, legalább ezen az estén megtisztul. Hiszünk benne, hogy a jó elmossa a rosszat, de a valóságban nem így működik. A tekintetem többször vándorol a testére, a kis ruhájára, meg a kabátjára. Amíg Carlosnál táncolt nem sok alkalommal láttam őt “normálisan” felöltözve. A hiányos részekkel tisztában voltam, és evett is a fene, ha eszembe jutott az első napi ismeretségünk. A magántánccal beértem volna, ha nem éppen hivatalos ügyben jártam volna el. Tetszett külsőleg, és mégsem éreztem úgy, hogy helyes lenne, ha kihasználnám. Lena szép, és okos is mellette, nem érdemli meg, hogy a férfiak játékszere legyen. A barátnője kapcsán jutunk el oda, hogy szóba kerüljön az esküvő, a holnapi nász, melyre meg van híva. Régebben soha nem mertem volna kimondani előtte, hogy mire gondolok, de tudnia kell, hogy mennyire szép lenne, ha ő lenne a menyasszony. Eleinte nem akartam utalni semmire, hiszen véletlen került terítékre a téma, és mégis a vége felé már kezdett komollyá válni a helyzet, vagyis számomra. Nagyot nyeltem, amint feltűnt a színen a templom is. Ezen a helyen bujkáltunk, és itt a közelben mentette meg az életemet. Lena nem érdemelné meg, hogy ne legyen férje, vagy ne várja odahaza egy szerető család. A nővérképző már itt van a kezében, elképzeltem, hogy később talán orvos válna belőle, de azt hiszem ő maga nem tartja a képességeit többre, mint a nővérképző. Elkalandoznak a gondolataim a hógolyógyúrás közben, de én valóban őt látom szépnek...de ahogyan a tekintetem az övébe fúródik...még az én arcomról is lefagy a mosoly. Szemmel láthatólag nem örült a kis felvezetőmnek, nem kellett volna szóba hoznom a témát, de már elkéstem vele. Mindent elrontok. Csendesen tárom ki előtte az ajtót a templomhoz, és hamarosan a nyomában folytatom az utat a kísérteties épület felé.  
-Egyszer mindent el kell kezdeni akkor. - egy mosolyra fakasztom a számat, de csak addig tart, míg oda nem érünk a bejáratig. - Figyelj, én nem akartam megbántani az előbb. Láttam, hogy gyenge pontodra tapintottam. - megvakarom a tarkómat, és egy kis erőt kifejtve tárom szét a bejáratot, de kissé kihalt a templom annak ellenére is, hogy nemsokára kezdődne a mise. Furának hat az üres menedék, de inkább nem gondolok a legrosszabbra, és belépek. Egyből, a szüleimtől eltanult szentelt vízhez nyúlok, és a homlokomra, majd a két vállamra szórok egy keveset, és magamban köszöntöm a mindenhatót. A kinti holdfény szűrődik be, de egy árva lélek sincs itt. - Hahó? - szólalok meg, de csak a saját hangomat hallom vissza. Intek Lenának, hogy kövessen, és nézzünk körül, ha nem érzi úgy, hogy le kell ülnie, vagy kint kell maradnia. A lépteink is óriási hangzavart csinálnak, de úgy hiszem, hogy itt nem sok minden lesz. Nem sokkal később a semmiből tűnik fel egy fekete csuklyás emberke. - Jó estét, bocsánat a zavarásért. Azt hittük, hogy nyitva van a templom. - mentegetőzök a pap előtt, aki egy mosollyal tessékel beljebb minket. - Gyermekeim nincs semmi gond. Isten háza mindig nyitva áll, de sajnos renoválás miatt nem lehet megtartani a misét. A kupolát igazítják ki. Segíthetek valamiben? - tárja szét a két karját. A hírre felvezetem a pillantásomat a kupolára, de ide bentről nem sokat látni. Illetlenség, hogy így rátörtük az ajtót? - Öhm...mi csak a misére jöttünk volna, de ha... - őrültség ami az eszembe jut, de talán nem is akkora baromság. - Az igazság az, hogy misét nem tart, de ceremóniát esetleg, igen? - vetem fel az ötletet, aztán belekarolok Lenába, és odavonom a testem mellé. - Szeretnénk összeházasodni, atyám. - felelek szemtelenül.  


mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Lena  - Merry christmas Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Lena  - Merry christmas Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptyHétf. Ápr. 13, 2020 1:35 am


Aaron & Lena
True, it's not over till it's over. And even when it's over, it just begins again.

Sosem szerettem a telet és a hideget, ahogy a havat és a hóesést sem. Bentről, a lakásból nézve szép a maga módján, hiszen fehérbe borul ilyenkor minden, ameddig a szem ellát. De a hideget sosem szerettem, emiatt pedig a tél és a hó sem a szívem csücske. Fázni sem szeretek, mert egy idő után mindig lefagynak a lábaim és nagyon sok idő, mire helyreáll a vérkeringés bennük. Rétegesen sem szeretek öltözködni, a téli kabátokat sem szeretem, a csizmákat, sapkákat, sálakat és kesztyűket sem. Megvan a maguk funkciója, amiket igaz, teljesítenek, hiszen melegen tartanak, de… ezek is csak azt tudatosítják az emberben; itt a tél, itt a hideg. Kicsi korom óta ki nem állhatom a telet. Most mégis itt sétálunk a hóesésben, a hidegben, szinte mindenhol libabőrös vagyok, fázom, de mégis boldog vagyok, mert itt van az oldalamon Aaron, és ez már elég is ahhoz, hogy ne utáljam annyira a telet.
Fájó pontra tapint, amikor szavakkal lefesti, szerinte milyen menyasszony lennék. Fáj, mivel nagyon jól ismer, az egyetlen, amiben téved, az talán a fátyol. Szerettem volna fátylat, valami nem túl nagyot, nem túl díszeset, de szerettem volna. Minden kislány elképzeli legalább százszor a saját esküvőjét. Emlékszem, amikor a nővéremmel esküvői ruhákat nézegettünk egy régi, a padláson talált esküvői magazinban. Ő mindig is a habos-babos ruhákért volt oda, én a visszafogottabb darabokkal szemeztem. Sokat tervezgettünk, fejben már megírtuk a meghívókat, elképzeltük a helyszínt, a díszítést, a tökéletes férjet. Mindent pontosan elterveztünk minden egyes alkalommal, amikor szóba került a téma. Egyikünknek sem lehet olyan esküvője, amilyet anno megálmodtunk.
- Ugyan, nem a te hibád - legyintek egy bíztató mosollyal együtt. Tényleg nem Aaron hibája, nem tudhatta, hogy több okból is fájó pontra tapint ezzel a témával, ezért nem is hibáztatom őt érte.
A templom meglepően üresnek tűnik karácsonyhoz képest. Egy lélek sincs bent rajtunk kívül. Egy darabig csak az ajtóban toporgok, de amikor Aaron int a fejével, lassan elindulok utána. Magassarkúm kopogása visszhangzik az üres épületben, ami miatt elég kellemetlenül érzem magam. Szinte a semmiből bukkan elő a reverendás férfi, aki gyorsan magyarázatot ad a pangásra. Felemelem a fejem, de bentről nem sokat látni az említett renoválásból. Arra számítok, hogy ebben az esetben elbúcsúzunk a paptól, sarkon fordulunk és távozunk, ehelyett Aaron olyan ötlettel rukkol elő, ami enyhe kifejezéssel élve meglepetésként ér. Elkerekedett szemmel nézek rá, tekintetem egy darabig ide-oda cikázik közte és a pap között, mielőtt végül megállapodik az utóbbin.
- Megbocsátana egy pillanatra, atyám? - kérdezem egy halovány mosolyt az arcomra erőltetve, mielőtt bármit is válaszolna Aaron kérdésére. Amint bólint és hátat fordít nekünk, én is elindulok az ellenkező irányba, Aaront pedig a karjánál fogva húzom magam után. Nem elégszem meg a kellő távolsággal, a templom udvarára nyargalok ki sietős léptekkel. Annyi gondolat és kérdés kavarog bennem, teljesen össze vagyok zavarodva. Csak akkor engedem el Aaron karját, amikor az udvarra érünk. Idegesen toporzékolok, a hajamba túrok, az arcomat dörzsölöm. A szívem olyan hevesen ver, mintha egy kiadós edzésen lennék túl, a gyomromban, mintha ezer pillangó próbálna utat törni magának a felszínre. Annyi mindent szeretnék rázúdítani hirtelen, hogy azt sem tudom, hol kezdjem. Megállok vele szemben, szóra nyitom a számat, de egy hang sem jön ki rajta. Még mindig nehezen fogom fel a bent elhangzott szavakat, amik derült égből villámcsapásként értek.
- Tessék? - kérdezem bizonytalanul visszautalva az előbbiekre. - Hogy mi? Aaron, ez… - a fejemet csóválom, igyekszem összeszedni a gondolataimat, de nehezen megy. - Részeg vagy? - tárom szét a karjaimat az egyetlen lehetséges magyarázat után érdeklődve, amit el tudok a jelen helyzetben képzelni. - Vagy bevettél valamit? - folytatom a sort még egy feltevéssel, ami tudatmódosulást okozhat nála. Egyszerűen másra nem tudnám a korábbi megnyilvánulását ráfogni, csak valamilyen tudatmódosító szer hatására. Hónapokig nem látom, nem hallok felőle, azt sem tudom, hogy életben van-e egyáltalán, vagy már egy gödör mélyén fekszik, aztán kiderül, hogy itt van a városban, véletlen egymásba botlunk, és az jut eszébe, hogy házasodjunk össze? Ez olyan, mint valami nagyon rossz romantikus film, csak azok általában Vegasban végződnek esküvővel. - Ez őrültség - nevetem el magam. A reakcióm valószínűleg azt a benyomást kelti benne, hogy ellenemre van az ötlete, pedig nem lenne. Sőt… Csak annyira hirtelen jött ez az egész, ráadásul attól félek, hogy meggondolatlan kijelentést tett, én pedig túlságosan beleélném magam valami olyanba, amibe nem kéne. Talán holnap, tiszta fejjel rájönne, hogy hülyeség volt. Meggondolná magát. Rájönne, hogy amúgy nem ezt akarja. Vagy, ami még rosszabb; megint eltűnne hosszú hónapokra, amibe belepusztulnék. - Nem akarom, hogy olyat csinálj, amit megbánsz később - nézek egyenesen a szemeibe, az idegesség számlájára írhatóan pedig hadarni kezdek. - Ez nem olyan dolog, ami csak úgy kipattan az ember fejéből, aztán hopp - csettintek egyet az ujjaimmal - csak úgy megtörténik. Mármint… de, de ezt át kell gondolni, ebben biztosnak kell lenni. Ez komoly döntés, ennek következménye van, nem gondolhatod meg magad hirtelen egyik pillanatról a másikra. - Mire befejezem, szinte remegek és zihálok a levegővétel nélküli hadarástól. - Én… én… - habozok, hogy végül kimondjam-e, amin korábban gondolkodtam, de végül nem tartom magamban. - Hónapokig nem tudtam rólad semmit, azt sem tudtam, hogy élsz-e még egyáltalán, attól féltem, hogy már nem látlak többet, erre ma véletlen találkozunk, és egyből azzal rukkolsz elő, hogy házasodjunk össze? Remélem, te is érzed az abszurditását, mert ez egy rohadtul elcseszett helyzet - pillantok rá könnybe lábadt szemekkel, de még nem fejeztem be. - Amilyen hirtelen jött az ötleted, olyan hirtelen meg is bánhatod. Holnap kijózanodva felkelsz, és rájössz, hogy mekkora egy barom voltál ma este. Vagy ha nem is holnap, akkor holnapután, vagy amikor legközelebb gondolsz egyet és lelépsz - mélyen beszívom a levegőt, majd erősen kifújom. Felemelt ujjammal jelzem, hogy ne vágjon közbe, ha szólni akarna, mert még nem fejeztem be. - Nem akarom, hogy holnap arra ébredj, hogy hülyeséget csináltál ma - csóválom meg a fejem. A hangom sokkal halkabb és szelídebb, mint az előbb. - És én sem szeretnék arra kelni, hogy közlöd velem: ja, bocs, mégse. - Lehajtom a fejem és közelebb lépek hozzá, de most nem nézek a szemeibe, csak a cipőm orrát bámulom. - Én lennék a legboldogabb, ha tényleg komolyan gondolnád, csak tudnom kell, hogy tényleg ezt akarod-e… hogy tényleg így érzel-e, mert ha ez csak egy hirtelen jó ötletnek tűnő elképzelés a részedről, akkor inkább ne. Nem bírnám ki, ha megint elveszítenélek - ezúttal elkapom a tekintetét és fogva is tartom. Tudnom kell, mi jár a fejében, mit gondol, vagy egyáltalán miért vetődött ez fel benne. Soha nem mondta ki, hogy lennének érzelmei irántam. A vonzalom egyértelmű volt egy idő után, leplezni sem tudtuk, de az érzelmeinkről soha nem beszéltünk. A mai este lehet a fordulópont ilyen szempontból, csak… félek kimondani, mert hiába csupán egy szó, ami idővel elszáll… annak a szónak súlya van, azzal a szóval nem dobálózik csak úgy az ember.  

creditcsiniruci  Aaron x Lena  - Merry christmas 3874598021 • szószám



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Aaron x Lena  - Merry christmas 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptyCsüt. Ápr. 16, 2020 4:32 pm

to Lena


Tudják, a férfiak jó nagy része nem tervezi meg, hogy milyen lesz az esküvője, vagy milyen lesz maga a menyasszony. Nem álmodozunk, mint a nők többsége, nem éljük bele magunkat egy illúzióba, mert azt hiszem igazán sosem tudjuk előre, hogy ki lesz az igazi, akivel le akarjuk élni az életünket. Erre nincs jó recept, egyszer csak jön egy érzelem, vagy egy fuvallat, hogy nekem ő kell, és senki más. Nem bújunk öltönybe, hogy elpróbáljuk a legjobb barátunkkal a ceremóniát, nem választjuk ki előre a dekorációt, és nem is rajongunk magáért a felhajtásért sem. Igazából ez a nap nem is rólunk szól, hanem a nőkről, hogy hercegnőnek érezzük magukat, kitűnjenek a tömegből, hogy az övéké legyen a központi szerep. Sosem terveztem el, hogy házas leszek, nem álltam készen, mindig a munkám, és a családom szerepeltek az első helyen. Ügynökként nem sok esélyt láttam rá, hogy valaha is beköttessem a fejemet. Nem nekem találták ki “a boldogan élek, míg meg nem halok” trendet. Láttam Owenen is, hogy mennyit szenvedett az Ellával köttetendő násza miatt, nem akarták ők sem, hogy egy életre elköteleződjenek egymás mellett, de a munka mást diktált, és meg kellett védeni a lányt. A tekintetem a templomra siklik, amikor bent állunk, és a pap elmeséli, hogy ma este miért nem tartanak misét idebent. A renoválásnak semmi nyoma nem látszódik innen belülről, de nem fogom kétségbe vonni isten szolgájának a szavát. A gondolat, hogy mégis emlékezetessé tegyük ezt az estét, most pattan ki a fejemből, és amint megfogalmazódik bennem a kérdés, úgy vetem fel, hogy miért ne adhatna bennünket össze. Őrülten hangzik a kezdeményezés, és talán nem is fog tetszeni az emlegetett félnek, de felhozom. A papnak még időt sem hagyunk arra, hogy feleljen, mert Lena egyszerűen fogja a kezemet, és magával rántva hoz el a helyszínről. Csak nagyokat pislogok, miközben belekarol a kezembe, és kitessékel az épületből, meg sem állunk az udvarig, ahol az előbb vallott nekem, hogy mennyire rosszul esett neki, hogy menyasszonyként emlegettem. Egészen pontosan fel sem hozta ennyire nyíltan, de láttam az íriszeiben, hogy elszomorítom őt. Nem arról kellene szólnia a mai estének, hogy sír, vagy bánkódik a történtek fényében. Az érdeklődésemre végül választ kaptam, mert bíztam abban a fordulatban, hogy nem neki lesz esküvője, amikor megláttam a bárban, és ez be is jött. Nem hozott fel egy harmadik felet sem, pedig öt hónap alatt bőven bele szerethetett volna másba. Tagadhatatlan, hogy a frászt hoztam rá, mert szinte rám tapad, aztán meg eltávolodik, és fogalmam sincs, hogy mit akar mondani eleinte, de úgy belelovalja magát, hogy egy-két résznél erősen kell figyelnem, hogy értsem is, amit mond. A levegőt kapkodja, és egyik lábáról a másikra áll, esküszöm, hogy nem láttam még ennyire zavarban, és aranyosan keringeni körülöttem, de nem állítom le. Adja ki magából, ami a szívét nyomja. Első körben a kételyeket hozza fel, meg hogy biztosan berúgtam, itt muszáj közbe ékelnem némi ellenkezést. - Nem ittam annyit, hogy részeg legyek, és nem élek drogokkal. Neked kellene a legjobban tudnod, hogy mennyire megvetem a drogokat. - fintorodom el, és szórakozottan túrok a hajamba, de egyetlen szekundumra sem veszítem szem elől őt. - Persze, hogy az, de sosem voltam normális. - egy kicsit hátra lépek tőle, és jobban szemügyre veszem a pezsgőszínű kabátját, és az alatta lévő ruháját is. Az alkalomhoz megfelel, nem kell bánkódnia, hogy nem lesz más ruhája, ha éppen hozzám akar jönni, akkor tudnom kell, hogy ezzel is beéri, de neki más miatt vannak aggodalmai. - Igen, ebben igazad van, ez komoly dolog, és mások hónapokat, vagy éveket töltenek előtte együtt, mire rájönnek, hogy mit akarnak. - érvelek vele együtt, de már úgy zilál, hogy oda kell sétálnom elé, és megfognom a kezét, hogy figyeljen oda. Nem verseny az, azért két mondat között akár be is lélegezhetné az oxigént, hogy a szervezete ne mondja be az unalmast. Késő ezen rágódni, mert ahogyan színt vall, és megindulnak a könnyei, meg is rázom a fejemet. - Lena...állj le. - kérlelem nyugodtan, hogy ne essen nekem össze. Odaállok elé, és a két kezem közé fogom az arcát, majd mélyen a szemébe nézek, ha már a végére ért a félelmének. - Véletlen találkoztunk, ezt aláírom, de most figyelj. Öt hónapja az egyik legnehezebb dolog volt, hogy a hátam mögött hagyjalak, és úgy tegyek, mintha nem történt volna közöttünk semmi. Az öcsém meghalt, és már nem tudom visszahozni őt, de megtehetem a jelenben, hogy vigyázok arra, akit szeretek, és akit féltek. Nem zártam még le az ügyet, és addig nem is fogom, amíg nem kapom el Sawyer-t, de ez nem jelenti azt, hogy nem kaphatom meg, amiért éjszakákon át imádkoztam. Szerintem nem véletlen, hogy ma betértél abba a bárba. Vártam valamire, egy jelre. Tudom, hogy őrültség, és nem így kellett volna kezdenem, másképpen...vagy romantikusabban, de egyszerűen ez most itt és most született meg bennem. Sosem vágytam a házasságra, és nem is akartam senkit sem feleségül venni, de Wyatt halála óta átértékeltem az életemet. Már nincs semmi földi javam, ami izgatna, egyedül te tartottad bennem a lelket, hogy biztonságban vagy. Lena, meg fogok őrülni, ha téged is szem elől veszítelek. Igen, benne van a pakliban, hogy megint el fogok menni, de most ígéretet szeretnék tenni arra is, hogy visszatérek hozzád. Mi értelme élni, a bosszúért...így legalább tudom, hogy nem kárhozok el örökre. Kérlek...itt Isten színe előtt. - letérdelek elé, és a kezét a számhoz emelem. - Legyél a feleségem, és a társam. Olyan rövid az élet Lena Caldwell, mi lenne, ha a lényegre koncentrálnánk? - suttogom a hóesésbe, és a válaszára várva lesek fel az arcára.    


mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Lena  - Merry christmas Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Lena  - Merry christmas Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptyPént. Ápr. 17, 2020 12:34 am


Aaron & Lena
True, it's not over till it's over. And even when it's over, it just begins again.

Lehet valaki egyszerre a fellegekben, de közben a rémület határán? Még soha nem gondolkoztam el ezen, még nem voltam olyan helyzetben, amikor ez a két teljesen ellentétes érzés járta át minden egyes porcikámat. Most viszont azt érzem, egyrészről madarat lehetne velem fogatni, hiszen végre itt van az oldalamon a férfi, akit hónapokkal ezelőtt azt hittem, hogy örökre elveszítek, másrészt viszont rettegek, mert bármelyik pillanatban ismét hátat fordíthat. Egyszer már megtette, bármikor megteheti újra. A kettősség végig bennem van, ahogy sétálunk a hóesésben és beszélgetünk. Szeretnék minden együtt töltött másodpercet kiélvezni, mert bármelyik az utolsó lehet. Szeretnék vele minél több dologról beszélni, minél tovább elhúzni ezt a találkozót, de kicsit olyan érzésem van, mintha két idegen sétálna egymás mellett, pedig momentán nincs ember, akit jobban ismernék nála. Örülök, amiért a véletlennek - és talán a sorsnak - hála összefutottunk, de a gyomrom nem csak az örömtől rándul minden percben legalább egyszer görcsben; megint elmehet, és ezt a gondolatot nem tudom kiverni a fejemből. Szeretném átölelni, megfogni a kezét, de akkor csak jobban fájna a búcsú pillanata. Ahelyett, hogy a kezéért nyúlnék, a sajátjaimat tördelem. Ahelyett, hogy átölelném és szorosan magamhoz húznám, a karomon simítok végig néha, mintha melegíteném magam. Pótcselekvések, amiket nem tudok kontrollálni, akármennyire is igyekszem. Sokáig vágyakoztam a társaságára, azt kívántam, bárcsak itt lenne velem, mellettem, az oldalamon. Szinte minden nap eljátszottam a gondolattal, aznap éppen mit osztanék meg vele; ő volt az, aki segített a sulit elintézni, mégis soha nem volt téma kettőnk között. Ezt szerettem volna pótolni. Szerettem volna, ha tudja, jól megy, hogy amennyire félve vágtam bele, annyira gyakran van sikerélményem. Szerettem volna, ha tudja, látom már a fényt az alagút végén, és nem volt hiábavaló a segítsége. Ehhez képest nem osztok meg vele semmit erről. Ha megtenném, az a normalitás látszatát keltené, mintha minden rendben lenne, pedig messze nincs minden rendben.
A templomban kellemes és kellemetlen emlékek törnek fel bennem. Az első találkozásunk egyik helyszíne volt, aznap este ismertem meg Aaront, viszont itt vérzett el majdnem a karjaim között. Még nem tudtam róla szinte semmit, csak a nevét és a foglalkozását. Magára hagyhattam volna, hiszen ki volt ő nekem akkor? De segítettem neki, még akkor is, ha tudtam, a későbbiekben ezzel sokat kockáztatok. Ha megint döntenem kéne tudván, hogy mi lesz a jövőben, akkor ugyanazt a döntést hoznám, egy pillanatig sem haboznék.
A templom renoválás alatt, nem lesz mise. Kár, pedig ezért jöttünk. Még soha nem voltam karácsonyi misén, de úgy tűnik, még egy évig nem is leszek. A távozás helyett Aaron érdekes felvetéssel rukkol elő. A hirtelen jött ötletével teljesen lesokkol, a lábaim földbe gyökereznek, de mielőtt a pap válaszolhatna, szó szerint kivonszolom Aaront a templomkertbe. Próbálok ésszerű okot keresni az előbbiekre, de nem találok, legfeljebb a túlzott alkoholbevitelt, esetleg a drogokat, hiszen normál esetben biztos nem vetette volna ezt fel.
- Tudom, ne haragudj - húzom el a számat, amikor megkapom a választ. Tisztában vagyok vele, hogy a drogok nála fekete listás szerek. Az első találkozásunk alkalmával is egy olyan jelenetben bukkant fel, amikor Carlos egyik embere - aki azóta már nem gyarapítja az alkalmazottak névsorát - valamilyen pirulát próbált belém erőszakolni. Ha ott és akkor Aaron nem lép közbe, ki tudja, mi lett volna az este folytatása. - De akkor is… Ez… Ez… Nem értem, hogy jött - csóválom meg a fejem és rázúdítok egyben mindent, ami csak megfordul a fejemben; minden aggodalmam, kételyem, a félelmeim és az okokat, amiért kérdőre vonom a szándékait. Úgy látszik, egyetért velem, ezért nem is értem, miért nem mondja, hogy meggondolta magát. Tényleg komolyan gondolná? Képes lenne elvenni? Itt és most? Csak így, minden előkészület, megbeszélés nélkül? A szívem és a fejem egyre jobban lüktet, levegőt is elfelejtek venni, ahogy egyben kiadok magamból. Amikor kezei közé fogja az arcomat, abbahagyom a felesleges beszédet. Lehunyom a szemeimet, bólintok és veszek néhány mély lélegzetet. Szépen lassan megnyugszom, de az aggodalmam nem tűnik el. Csendben és türelmesen hallgatom végig, de olyan nehezen hiszem el, hogy tényleg ezt akarja. Mármint… örülök neki, és boldog vagyok, de annyira hihetetlennek tűnik az egész, szinte szürreális. A barátaimmal egy esküvő előtti éjszakán a lánybúcsú alkalmából tértünk be abba a bárba, erre kikötök itt egy férfival az oldalamon, és megkéri a kezem. A lélegzetem is eláll, amikor letérdel előttem. Ezidáig nem mertem hinni a fülemnek, a szavaknak, amiket hallok, de már a látottakat is félve hiszem el. Az utóbbi időben nem sok jó dologban volt részem, ezért irreálisnak látszik, hogy valami ennyire jó történjen. Könnycseppek csordogálnak végig az arcomon, de ezúttal a boldogságtól. Az alsó ajkamat beszívva nézek rá és bólogatok.
- Rendben - bólogatok egyre hevesebben. - Akkor koncentráljunk a lényegre - mosolyodom el szívből, ahogyan már nagyon rég tettem utoljára. Nem is vagyok biztos benne, hogy éreztem-e már ilyen boldogságot, örömöt és eufóriát egyszerre. - De kelj most már föl! - A kezeinél fogva húzom fel a földről, majd egészen közel simulok hozzá és a nyakába vetem magam. Karjaimmal szorosan ölelem magamhoz, és a fülébe suttogok. - Szeretlek. - Furcsa, mert elég régóta vannak érzelmeim, de így még sosem mondtam ki. Most mégis annyira jól esik végre szavakba önteni, amit átélek. Lassan elhúzódom tőle és fejemmel a templom felé bökök izgatottan mosolyogva. - Bemegyünk?

creditcsiniruci  Aaron x Lena  - Merry christmas 3874598021 • szószám



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Aaron x Lena  - Merry christmas 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptySzomb. Ápr. 25, 2020 7:09 pm

to Lena


Fehéren pilinkézik a hó, odakint már minden hófehér, és igazi karácsonyi hangulatot kölcsönöz ennek a napnak. Az ünnepek miatt szinte senki sincs az utcán, mi is csak eltévedt lelkek vagyunk Lenával együtt, akik éppen betértek a templomba. Hinni akartam, hogy ma este nem ok nélkül találkoztunk össze, bíztam benne, hogy kapok egy jelet vagy valamit odafentről, aztán jött a sugallat. Mindig azon emberek táborát erősítettem, akik szívesebben terveztek, nem mozdultak ki a komfortzónájukból, megvoltak a magam kis törvényei, és ennek szellemében éltem a mindennapjaimat is. Minden felborult azon a napon, amikor a szemem láttára ölték meg a testvéremet. Valahogyan már nem voltak kételyek vagy tervek, csak a jelen, hogy elveszítettem valamit. Az élet már nem úgy köszönt be, mint egy természetes dolog, tudtam, hogy egyszer én is a sorsára jutok. Jó embernek vallottam magam, szent meggyőződésem volt, hogy kiismerem az emberi természetet, de tévednem kellett. Sawyer lett a gyengém, és rájöttem, hogy semmi sem arany, ami fénylik, és nem kell megbíznom senkiben. Már nem éreztem azt, hogy lesz holnapom, valahogyan elteltek a napok, de a célt nem láttam a szemem előtt. Az első pár hónapban a bosszúvágy hajtott, mint egy menekültet, nem mertem szembenézni a gyászommal, tudtam, hogy addig nem fogok nyugodni, amíg meg nem találnom, de számolnom kellett azzal is, hogy elmegy mellettem az idő. Értékessé váltak a hétköznapok, egy jó kávé a főút mellett, egy apró gesztus egy idegentől, ha éppen rászorultam. A munkámat és a hitemet hagytam a hátam mögött majdnem egy fél évvel ezelőtt, de ezen a karácsonyon kaptam egy lehetőséget. Nem tudom jóvá tenni a múltban elkövetett hibákat, de próbálkozhatom, de adhatok valami jót is. Nem adakozni kívántam, hanem megélni a jelent. A templomban még nem volt világos, hogy mire készülök, nem terveltem ki, hogy őrültséget fogok tenni, de ahogyan felelevenítettem az előbbi beszélgetésünket a lánnyal, akibe tudtam, hogy szerelmes vagyok, már nem maradtak kérdések. Miért ne tehetnénk meg, mi fog visszatartani attól, hogy megesküdjünk? Nem köt máshoz a szívem, nem ígérhetek már neki semmit a mostanon kívül, de ha el tudja fogadni, és mindennek ellenére mégis a feleségem lenne, akkor megérteném, hogy mi az, amiért még itt vagyok. Nem csak a bosszú hajt, elég sokszor kapom magamat azon, hogy hiányzik, szükségem van egy támaszra, aki ott lesz mellettem. Nem akarok egyedül meghalni, és a napnál is világosabb, hogy ki az, aki vállalja értem a kockázatot. Lena ismeri a rossz oldalamat, elég sok ideje van mellettem, hogy ismerjen. A munkámnak éltem, a törvény szava szent volt, de ezen idők elmúltak. A magam útját járom, már nem kell azon aggódnom, hogy meggátolnak az igazságszolgáltatásban. A sajátomban hiszek, és abban, hogy megtehetem...itt és most megkérhetem, hogy legyen velem. Sejtem, hogy félelemmel tölti el a találkozás, hogy megint el fogok tűnni, hogy nem látjuk egymást. Az este elején még álmodni se mertem volna, hogy viszontlátom, de most itt van előttem. Kitárulkozik, megmutatja, hogy miken ment át az elmúlt hónapokban. A könnyei igazi hírnökei a szavainak, nem értettem meg, hogy neki is szenvednie kellett, miközben kizártam. Nem csak én gyászoltam, hanem ő is, mert kedvelte a testvéremet. Elviselte, ha kiborult, megmentette az életét, amikor meglőtték. Nem lehettem elég hálás ennek a nőnek, és mégis...ennél sokkal több volt. Hogyan mondjam el neki, hogy nehezemre esett felkelni, hogy minden áldott nap megnéztem az elmentett képét a telefonomon, azt reméltem, hogy lesz egy férfi, aki megérdemli őt, aki boldoggá tudja tenni. Ma este hallgattam, hogy mi történt vele, és azt hiszem, hogy a sorsunk abban a pillanatban eldőlt, amikor bevontam a munkámba, aztán szépen lassan az életembe is, és nem engedtem neki választást. Öt hónappal ezelőtt megadtam neki, hogy merjen nagyot álmodni, hogy ne tőlem függjön a jövője, de mi van, ha tévedtem? Sosem kellett volna magára hagynom, mert szeretett mindvégig. A pezsgőszínű kabátját figyelem, elég bután festhetek, ahogyan letérdelek elé, ahogyan elmondom, hogy nem vicc, amint bent kértem tőle, hogy valóban komolyan gondolom a leánykérést, és nem fogok elmenekülni. Nem hisz nekem, megértem, hogy ódzkodik, de tudom, hogy még egyszer nem fogom megkérdezni tőle. Nem fogom rákényszeríteni, ha nem akarja. Egy suta ötlet, mely mindent megváltoztat, de közben egyértelműen azt hozza el, aminek már régen így kellene lennie. Kétségek között vagyok, egy kicsit már zsibbad a lábam is, de muszáj látnom, hogy mit felel. Az arcát fürkészem, és akkor meglátom a bólintást. Hatalmas kő esik le a szívemről, hogy nem utasít el. Nem mondom, hogy éppen a legszebb hely, de nekünk ideális, és már történelme van, itt mentette meg az életemet először. Kisfiús mosoly költözik az ajkaimra, ahogyan megpróbál a kis kezeivel felhúzni a földről, de rá is segítek egy keveset, mert nem mondanám, hogy könnyebb lettem a hetekkel. Megtörlöm a karomat, és a szemébe pillantok. Nem kell sok, hogy a karjaimban kössön ki, és olyan szó hagyja el a száját, melyre eddig nemvolt példa. Lehunyom a szemhéjamat, és csak sóhajtok egy mélyet, magamhoz ölelem, és beszippantom a számomra oly kedves illatot. Talán irigy vagyok, és önző is, de nem engedem el azonnal, egy kis ideig kiélvezem, hogy az enyém, és igent mondott. Megtehette volna, hogy elüldöz, de mégsem tette. A kérésre csak összefűzöm az ujjainkat, és ismételten visszaballagunk a kihalt templomba, de még az ajtó előtt megállok. - Egy valamit tudnod kell Lena, mielőtt ide belépünk. Nem fogom abbahagyni Sawyer keresését, nem nyughatok, amíg meg nem lelem. Meg kell értened, hogy ez lehet távolságot, vagy eltűnést jelent, de nem örökre. Oda nem vihetlek majd magammal, ahol rálelek, ugye megérted? - húzom az ajkaimhoz a kezét, és egy csókot nyomok rá. Amennyiben felel nekem, akkor befelé invitálom, és az oltárig meg sem állunk, az utolsó lépéseket már futólépésben tesszük meg. - Atyám, készen állunk. - egy vigyor költözik az ajkaimra, és a törzsemet Lena felé fordítva pillantok a menyasszonyom szemébe.  
 


mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Lena  - Merry christmas Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Lena  - Merry christmas Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptySzomb. Május 02, 2020 12:58 am


Aaron & Lena
True, it's not over till it's over. And even when it's over, it just begins again.

Egy könnyed éjszakának indult a mai, amikor megünnepeljük Brianna utolsó nem feleségként eltöltött néhány óráját. Ehhez képest ők már valószínűleg otthon vannak, én viszont itt állok annak a templomnak az udvaron, ahol anno Aaron majdnem a karjaim között vérzett el. Ráadásul nem kis fordulatot hozott a látogatásunk, mert a karácsonyi miséről ugyan lepattantunk, mint gumilabda a falról, helyette viszont feltett egy kérdést, amit még most is nehezen fogok fel ép ésszel. Félek azonnal válaszolni a kérdésére. Habozok, ami azt sugallhatja, hogy talán nem akarom összekötni az életünket. Pedig nem így van; én lennék a legboldogabb ember a világon, ha ez megtörténne, csak félek attól, mi vár ránk majd ezek után. Nem marasztalhatom, ha éppen menni akar. Tisztában vagyok vele, hogy nem fogja feladni Sawyer keresését, és addig nem nyugszik, amíg szemtől szemben nem találja magát a testvére gyilkosával. Nem várhatom el tőle, hogy ezek után hagyja maga mögött ezt az egészet, nem láncolhatom magamhoz. Félek, hogy megint hosszú időre el fog tűnni, én pedig hallani sem fogok felőle. Minden szorongásom és aggodalmam ellenére mégis bólintok a kérdésére, ami nem csak nekem, de neki is mosolyt csal az arcára. Jó érzéssel tölt el a mosolya, amit már olyan régen láttam. Nem is emlékszem, mikor mosolygott így utoljára, de ebben a pillanatban ez az őszinte, kisfiús vigyor gyógyírként feledteti velem minden nyugtalanságomat és kétségemet. Amint már két lábon áll, azonnal a nyakába vetem magam; szorosan ölelem, ameddig csak erővel bírom. Nem akarom elengedni, ha valamelyik nap meg is kell tennem, most nehezemre esik elhúzódni tőle. A szívem veszettül kalapál, a pulzusom valahol az egekben, de régóta most először érzem magam igazán boldognak. Szeretném kiélvezni a pillanatot, ami most megadatott, amiről pár hónapja még csak álmodni sem mertem volna. Reménykedtem benne, hogy egy nap újra találkozunk valamikor, hogy az élet nem sodor véglegesen más útra minket, hanem valamikor ismét egymásba botlunk, de a legvadabb álmaimban sem gondoltam volna, hogy ilyen formában fog megtörténni, ráadásul pont karácsonykor, amikor egyébként is valamivel szentimentálisabb az ember az átlagosnál. Végre úgy érzem, van mellettem valaki, és én sem vagyok egyedül. Már egy ideje ismerjük egymást, de ez most más… Most nem az érdek, a munka kapcsol már össze minket, hanem az érzelmek. Annyira jó érzés magam mellett tudni valakit, akit szerethetek és aki viszont szeret. Ki is mondom, a fülébe suttogom a szócskát, amit nem bírok tovább magamban tartani. Szeretem, és szeretném, ha ezt tudná - ha eddig nem lett volna nyilvánvaló. Mielőtt elhúzódom tőle, a nyakába fúrom az arcomat, hogy be tudjam szippantani ismerős illatát. Lassan növelem csak kettőnk között a távolságot, aztán a templom felé bökök a fejemmel; ha valóban komolyan gondolta, ideje bemenni. Még mielőtt belépnénk az ajtón, megállít. Mélyet sóhajtok a válaszom előtt. Tudtam, hogy ez lesz, de ez nem jelenti azt, hogy megbántam volna a döntésemet. Ezek után nehéz lesz ismét elengedni, nehéz lesz távol tudni magamtól, egyedül felébredni reggelente, lefeküdni esténként, de nem tehetek mást, mint hagyom, hadd járja a saját útját, amíg meg nem békél.
- Persze - bólintok a tekintetét kerülve, mert akármennyire is megértem és elfogadnom, rágondolni is nehéz azokra az időszakokra, amikor el kell majd búcsúznom tőle egy időre.
A templomba visszalépve a padok közti folyosó végén pont az oltár felé fordulva áll a pap, akivel néhány perce találkoztunk. A lépteink hallatán megpördül és széles mosollyal az arcán fogad minket.
- Nagyszerű - bólint Aaron szavaira. Körbenéz, majd int, hogy kövessük. Közelebb lép az oltárhoz, aztán annak hátat fordítva maga elé terel minket. - Kedves jegyespár! Eljöttetek Isten házába, hogy az Úr megszentelje és…
- Elnézést, atyám - vágok közbe halkan. - Ugorhatunk a végére? - kérdezem kicsit félve a választól, de a reverendás férfi mosolyogva bólint, de mielőtt folytatná kérdő pillantással tudakolja előbb Aaron nevét, aztán az enyémet, a válaszok után pedig a következő részre ugrik.
- Aaron Bennett, elfogadod-e hites feleségedül a jelen lévő Lena Caldwellt? Fogadod, hogy szeretni, tisztelni és ápolni fogod gyászban és örömben, gazdagságban és szegénységben, egészségben betegségben, míg a halál el nem választ? - a válaszra várva mindketten az említett felé fordulunk. A papnak ez mindennapos helyzet lehet, nekem viszont nem az; alig bírom kivárni, hogy végre kimondja, hogy aztán végre én is kimondhassam, és tényleg házasok legyünk.

creditcsiniruci  Aaron x Lena  - Merry christmas 3874598021 • szószám



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Aaron x Lena  - Merry christmas 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptyVas. Május 10, 2020 3:14 pm

to Lena


Furcsa döntésekre sarkall az élet, ha úgy érzed, hogy elrohan melletted, és minden egyes perc értékesebb lesz, mint a másik. Nem vagyok egy spontán figura, régebben ki is csúfoltak miatta. Előre megterveztem a hetemet, mindig ugyanabba a pékségbe jártam, az edzések ideje sem változott meg, amikor meglátogattam a termet. Egyszerűen kiszámíthatóan éltem, még annak ellenére is, hogy a munkám megkövetelte a szélsőséges helyzeteket. Sejtettem, és valahol tudtam, hogy egyszer elérkezik a választás ideje, de sosem gondoltam volna, hogy ez az öcsém halála miatt lesz. Másodjára kellett elveszítenem őt, hogy észhez kapjak, és felmérjem a sajátom alakulását. Nem lehettem már ugyanaz az ember, akinek csak a munkája van, és nem felel másokért. Nem ereszthettem össze a kettőt, de mégis megtörtént. Egy hullámvasútra fizettem be, és minden egyes nap megjártam a poklot, hogy aztán a tetejére ugorjak, és onnan szemléljem a kilátást. Megálltam egy pillanatra a temetőben, és a végső megnyugvásra gondoltam. Egyszer én is ide kerülök, és nem visszakozhatom. Nincs kivétel, engem sem fog kikerülni a halál, de eldönthetem, hogy ami még hátravan azt hogyan fogom csinálni. Az utazgatással sem kerültem közelebb a boldogsághoz, úgy éreztem, hogy nekem bűnhődnöm kell a testvérem halála miatt, és az az egyetlen célom, hogy megöljem azt, aki kioltotta az életét. Nem vagyok büszke rá, hogy reggelente a bosszúvágy hajtott, de meg kellett értenie a környezetemnek, hogy mint ügynök elbuktam, és rendőrként már nem látom magam előtt a célt. Az igazságszolgáltatás más körökben mozgott, más erőket hívott elő, amikor szükségem lett volna rá. Elárultnak éreztem a hivatásomat, nem bízhattam már a kollégáimban sem, mert éppen az egyikük árult el, és lőtte fejbe Wyatt-et. Menekültem a lelkiismeretem elől, nem mertem szembenézni a valósággal. A szüleim is engem okoltak amiatt, hogy másodjára temették a legkisebb gyermeküket. Anya totálisan összeomlott, apa pedig nem tudta megemészteni, hogy mi történt. Nekem kellett volna ott feküdnöm, és ezt a mai napig így látom, de valami megváltozott. Ma este a véletlen hozta úgy, hogy összesodort bennünket Lenával, és ekkor kellett megértenem azt is, hogy nem okolhatom magamat az utolsó szívdobbanásomig azzal, hogy én vagyok az öcsém halálának az oka. Döntöttem, és ezzel életeket mentettem meg, például annak a nőnek, aki már jó ideje többet jelent nekem, mint bárki más. Nem egyszerűen az informátorom, összekeveredtek az érzelmek, és eljutottunk arra a pontra, hogy a testiség is egy új szintre lépjen. A hátam mögött kellett volna hagynom, de ma este láttam, hogy nem tudott továbblépni ő sem. Nem keresett mást magának, nem is tiltakozott, hogy az én társaságomat élvezze. A múltunk állomásai előbukkantak, szóba került a főnöke, meg az enyém is, aki nem tudott vigyázni rá úgy, ahogyan én szerettem volna. Anya miatt jöttem vissza a városba, de sokkal többre vágytam. Karácsony este van, nem egyszerűen egy nap a sok közül, hanem a szeretet ünnepe. Lena éppen ma este volt lánybúcsúban...eleinte azt hittem, hogy a sajátjában, de tévedtem, és ennek örültem a legjobban. Nem terveztem el előre, amikor megérkeztünk a templom elé, hogy mit fogok tenni, csak jött az érzés, hogy hallgassak a szívemre, és az eszemet tegyem el holnapra. Nem mindig tehetem azt, amit igazán szeretnék, sőt hat hónapja nem azt teszem, ami nekem jó lenne. Megtagadtam magamtól a szerelmet, és elhittem, hogy nekem nem jár a boldogság, pedig két lábon jár, és felém lépdel. Lenában megvan minden, amire vágyhatok. Ismeri a titkaimat, nem kell előtte megjátszanom magamat, bízhatok benne. Valakik egy életen át keresik a társukat, de én megleltem, és most nem eresztem el a kezeim közül, ha nem muszáj. Letérdelek, ahogyan illik, ékszer ugyan nincs nálam, de azt lehet pótolni, a lehetőséget azonban nem. A templom kicsit roskadozik, éppen felújítás alatt van, de nekünk valahol itt kezdődött a történetünk, és itt tehetünk rá pontot, hogy egy új fejezet kezdődhessen. Amint kimondja nekem az igent, valami egészen átalakul bennem. Ebben a helyzetben nem lesem az utakat, csak az ő szeme világát lesem, és azt kérem a fentiektől, hogy ne vegyék el tőlem, jusson egy kis idő nekünk is arra, amit kihagytunk. A templomba lépve már futólépésben tesszük meg azt a néhány métert, és kerítjük elő a papot. Az oltár előtt áll, és a kérésünket teljesítve a Bibliával együtt áll oda elénk. Én simán végighallgatnám őt, de Lena türelmetlen, és a lényeget várja. Talán megijedt, hogy elszaladok, és nem mondom ki előtte a fogadalmamat. A nevem után érdeklődik, én meg elhadarom, egy percig sem szem elől tévesztve a menyasszonyomat. - Igen, elfogadom. - határozottan egy mosoly kíséretében mondom ki, és megvárom, hogy fordítva is feltegye ezt a másik felemnek. - Lena Caldwell, elfogadod-e hites férjedül a jelen lévő Aaron Bennett-et? Fogadod, hogy szeretni, tisztelni és ápolni fogod gyászban és örömben, gazdagságban és szegénységben, egészségben betegségben, míg a halál el nem választ? - nagyot ugrik az ádámcsutkám, mert egy kisebb szünet áll be, de az elhangzik a mindent eldöntő négybetűs riposzt. - Gyűrű van nálatok a fogadalom miatt? - érkezik a kérdés, de hirtelen nem tudom, hogy mivel lehetne ezt pótolni. - Öhm...egy pillanat. - körülnézek, aztán belenyúlok a zsebembe és onnan kihúzom a kulcscsomómat, majd lefejtek róla két részt. Elég béna, de átmenetileg megteszi. Összehajlítom, és felhúzom Lena ujjára. - Ezzel fogadom, hogy melletted leszek mindig, és örökre. Fogadd a szerelmem jelképét. - elég bénán nézünk ki, de megtesszük, amit tudunk. - Az anyaszentegyház nevében férjnek és feleségnek titulállak benneteket. Csókold meg a menyasszonyod. - nem is kell többet várni, amíg a kezem a tarkójára futtatva vonom közelebb, és megízlelve az ajkát, merülök el az édes szirmok találkozásában. A feleségem.
 


mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Lena  - Merry christmas Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Lena  - Merry christmas Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptyPént. Május 22, 2020 11:20 am


Aaron & Lena
True, it's not over till it's over. And even when it's over, it just begins again.

Régebben szerettem a rendszereket, szerettem, ha a dolgok ugyanúgy történnek, ha tudtam, mikor mire számítsak. Sok embert az ilyen szisztémák lekorlátoznak, frusztrálnak, nekem viszont biztonságérzetet adtak. Sokáig nem mertem kilépni a komfortzónámból, mert féltem a kiszámíthatatlantól, az idegentől, az ismeretlentől. Féltem tőle, nem akartam megtudni milyen, ha valami nem a megszokott. Annyi éven keresztül sikerült a saját határaimon belül maradnom, még véletlen sem átlépve azokat. Aztán megtörtént az első váratlan, kiszámíthatatlan, idegen, ismeretlen dolog, amikor a nővérem meghalt. Utána sokáig csak sodródtam az árral, ami éppen magával vitt, sok mindent megkérdőjeleztem, sokszor támadt kétségem lényegében mindenben. Tudtam, hogy lehetetlen úgy élni, ahogyan én akartam; egyszerűen nem lehet leélni egy életet úgy, hogy az ember minden napját a megszokott rutinok hálójában és a jól körülhatárolt falakon belül tölti. Úgyis történni fog valami, amire nem számítunk. Úgyis történni fog valami, amivel nem tudunk mit kezdeni. Úgyis történni fog valami, aminek nem kéne megtörténnie, ami olyan erővel küld padlóra, mint egy jobb horog Mike Tysontól. Vagy erősebben. És még történtek is ilyen dolgok; a szüleim is meghaltak, egy olyan fickónál kezdtem dolgozni, akihez hasonlókat maximum egészen addig csak filmekben láttam, megpróbáltak bedrogozni, rendőrségi informátor lettem, amikor meg végre elszabadulhattam volna az undorító főnökömtől, magamtól mentem vissza pénzért vetkőzni. Már nem is próbálom kiszámíthatóan élni az életem, mert az egész egy akkora katyvasz, amekkorát néha elképzelni is nehéz. Mindig történik valami váratlan, valami meghökkentő; példának okáért most itt állok egy templomban azzal a férfival az oldalamon, aki hónapokkal ezelőtt hátat fordított nekem, hogy az öccse gyilkosa után menjen. Akkor összetörte a szívemet, egy kis darabot kitépett belőlem, most viszont itt állunk minden előzetes tervezés nélkül, és arra várunk, hogy a pap végre befejezze a mondandóját, mi pedig kimondhassuk azt a szócskát, ami sokkal szorosabbra fűzi a kettőnk kapcsolatát. Aaron gondolkodás nélkül, határozottan felel. Az igen hallatán széles, izgatott mosolyra húzódnak ajkaim. A szívem szinte a torkomban kalapál, a pulzusom az egekben, hirtelen a falatnyi ruhában is nagyon melegem lesz Aaron válaszát hallva. Nem féltem nem leges választól, hiszen ez az egész ad hoc esküvő az ő ötlete volt, de mégis, mintha egy hatalmas szikla gördült volna le rólam.
- Igen, elfogadom - felelem gyermeki izgatottsággal a pap kérdésére, közben végig Aaron arcát fürkészem. Nem tudok vele betelni. Egyelőre nehéz felfognom, hogy mostantól a férjem, és házasok vagyunk. Nem számítottam rá, annyira hirtelen jött. Összekötöttük az életünket, és remélem, ez nem csak nekem jelent ilyen sokat, hanem neki is. Tudom, hogy nem fog minden gyökeresen megváltozni, tudom, hogy ő sem fog megváltozni, ahogy én sem fogok megváltozni. De ennek az esküvőnek jelentenie kell valamit. Már korábban is közel kerültünk egymáshoz, de… ez más, ennek sokkal nagyobb súlya van. Ebben benne van minden, ami eddig kimondatlanul ott volt a levegőben kettőnk között. Számomra ez ijesztően komoly dolog, de senki mással nem tenném meg szívesebben, mint vele. Nem tudom elképzelni, hogy valaki mással álljak itt most vagy bármikor.
Meglepetten és kicsit tehetetlenül nézelődöm körbe, amikor a pap felhozza a gyűrűket; a nem létező zsebeimet tapogatom, mintha keresnék valamit, ami alkalmas lenne legalább helyettesíteni az ilyenkor szokásos ékszereket, de szerencsére Aaron még épp időben kapcsol és kreatívan megoldja a helyzetet. A kulcscsomójáról két karikát leszed, amik most ideiglenesen nem fognak neki hiányozni, mi pedig legalább úgy tudunk tenni, mintha gyűrűt húznánk egymás ujjára. A gyűrűk nekem eszembe sem jutottak, de igazából még csak szükségét sem érzem valódi, drága ékszernek. Bőven elég, hogy itt állunk ketten, egymással szemben és összekütjük az életünket. A gyűrű csak egy jelkép, egy szimbólum, amit ki lehet tenni a kirakatba, nekem viszont sokkal fontosabb, hogy szeretjük egymást, és még ha ilyen rögtönzött körülmények között is, összeházasodunk. Ez mindennél többet ér - még egy méregdrága gyűrűnél is. Mosolyogva várom meg, amíg Aaron felhúzza az ujjamra az egyik karikat, aztán átveszem tőle a másikat, és én is felhúzom az ő ujjára.
- Szeretni és tisztelni foglak, melletted leszek most és mindörökké. A társam vagy, a szerelemem, a legjobb barátom; ígérem, hogy mindig a tied lesz a legjobb részem, amit nap mint nap adhatok. - A kezeim a mozdulat közben kicsit remegnek az izgalomtól, amit Aaron is érezhet. A mosolyom továbbra is letörölhetetlen, még a bénázásom sem tudja lankasztani a hangulatomat. Ez a pillanat a maga hibáival együtt tökéletes. Amint zöld lámpát kapunk és a pap házastársakká nyílvánít minket, szinte azonnal közelebb lépek, lábujjhegyre emelkedem, karjaimat a nyaka köré fonom és rávetem magam ajkaira. Teljesen elveszek a rózsaszín ködben, ami az eddiginél is jobban elborítja az agyamat. Szeretném megállítani az időt, hogy minél tovább tartson ez a pillanat, szeretném, ha idővel nem kéne elhúzódnom tőle, hanem így maradhatnánk. Most a maga módján minden tökéletes. Soha nem éreztem még ilyen eufóriát, amilyet most. Hosszú másodpercek után vagyok hajlandó csak elválni ajkaitól. Egészen közelről fürkészem az arcát. Még mindig nehezen fogom fel, hogy Aaron mostantól a férjem. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer eljön ez a pillanat. Akármennyire is meghitten állunk most itt, ahhoz, hogy ez hivatalos is legyen, az unalmas papírmunka még hátra van, amihez szükségeltetik egy anyakönyvvezető is, de ez már csak részlet kérdés. Csak néhány aláírás, pár perc az egész.
- Azt hiszem, lassan nevet kell változtatnom - suttogom az ajkaira vigyorogva. - Szerinted kötőjellel vagy csak simán? - kérdezem halkan, teljesen megfeledkezve a még mindig mellettünk ácsorgó fekete ruhásról, aki visszafogott krákogással adja tudtomra, hogy még itt van. Lassan tisztes távolba húzódom.
- Mr. és Mrs. Bennett, ugyan elég unortodox és váratlan mód fogadtak hűséget egymásnak, de engedjék meg, hogy sok boldogságot kívánjak.
- Köszönjük, Atyám.
A pap apró biccentés után hátat fordít és a templom egyik kis ajtaja felé indul. Pár pillanatig követem a tekintetemmel a férfit, aztán vissza fordulok Aaron felé. - Ez most tényleg megtörtént? - kérdezem hitetlenkedve. Annyira szürreális még mindig, mintha csak egy túl szép álom lenne, amiből fájdalmas lesz felébredni. Hirtelen karon csípem magam, hátha csak álmodom, de úgy tűnik, nagyon is ébren vagyok. - Hmm, ez tényleg megtörtént.

creditcsiniruci  Aaron x Lena  - Merry christmas 3874598021 • szószám



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Aaron x Lena  - Merry christmas 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptyVas. Május 31, 2020 4:33 pm

to Lena


Az ember általában eltervezi előre, ha megkéri a szeretett nő kezét, majd ennek a szép hagyománynak a végén, nem tudom, hogy mennyi az illendő mennyiség jegyben járni, de a párok felkészülnek rá, hogy örök hűséget esküdjenek egymásnak. Nekünk nem volt rá semmilyen felkészülési időszakunk, nekem spontán ötlött ki a fejemből a ceremónia ténye, ha már úgyis egy templomban vagyunk. Az édesanyám biztosan zokogna, apa elérzékenyülne, és elmosolyodna, de szavakkal nem illetné a menyegzőt. A testvérem pedig...fájdalmas belegondolni, hogy nem mondhatom el az öcsémnek, hogy elvenni készülök egy lányt, akiben biztosabb vagyok jelenleg, mint a saját életemben. Lena nem is egyszer bizonyította nekem, hogy meg lehet benne bízni, a legrosszabb pillanatokban is kitartott mellettem. Tudta, hogy nem vagyok egy egyszerű lélek, és vannak hibáim, de talán pont ezek a dolgok vittek közelebb a rögtönzött elhatározásomhoz. Ki lesz az a nő, akivel egy életen át akarunk osztozkodni? Nos, nekem egyértelműen ő volt az első, és az utolsó is, akire gondolni tudtam, mint feleségjelölt. Egy időben például kiröhögtem Owent, hogy egy kitalált frigyben kellett elvennie Ellát, de aztán annyira komollyá vált a szerepük, hogy ők maguk is elhitték, hogy ez valós. Én már nem láttam mást ma este, miután összefutottunk a bárban. Karácsony este lehetett volna máshol is Lena nem éppen abban a lebujban, ahol én álltam meg egy kicsit inni, hogy felejtsek, és bátorságot merítsek a kórházi látogatáshoz. Az anyám haldoklott, és nekem nem volt merszem bemenni hozzá, ellenben eljutottam odáig, hogy ezen az éjszakán örök hűséget fogadjak egy nőnek, akit veszélybe sodrok vele. Felfogtam, hogy mit vállalok azzal, ha megkérem a kezét, és eleinte tartottam is tőle, hogy igent mondana, mert tudnia kell, hogy ez mivel fog járni. Megvédeném mindenki elől, de lesz egy ember, aki mindig a nyomunkban lesz. Sawyer nem fejezte be a küldetését, nem hinném, hogy annyi lett volna a feladata, hogy kiiktassa a testvéremet, az túlságosan egyszerű lenne. Éveken át figyelt meg, és férkőzött a bizalmamba. Meg is ölhetett volna néhány évvel ezelőtt, de ő volt az, aki megmentett. Nem értettem, hogy mit akar tőlem, de én tudtam, hogy bosszút kell állnom rajta, ha ismét egymás szemébe nézhetünk, de addig? Itt ez a téli este, nem történik jóformán semmi, a legtöbben otthon ünnepelnek, és ajándékot bontanak, de én már nem találtam a helyemet. Öt hónapja hagytam el a várost, és most visszatértem, mert szólított a kötelesség. Ma este más akartam lenni, egy kicsit önző, egy kicsit boldog...mert mit érnek azok az éjszakák, ahol forralom a bosszút, ha majd teljesül? Ma este feltettem magamnak azt a kérdést, hogy mi lesz akkor, ha végzek vele? Mi fog azután történni, ha már nem kell mások után szaladnom? Egyszerű...semmi, és mégis ott az a hiány, melyet csak egy személy tölthet be. Nem véletlenül futottunk ma este össze, érzem belül, ha nem élek ezzel a lehetőséggel, akkor lehet soha többet nem lesz rá esélyem, hogy megkérjem. Jönne egy jobb, talán szerelembe is esne, de tudnám, hogy hiba volt kihagyni az utolsó reményemet egy normális életre. A család áll mindenek felett, de amikor elveszítettem a munkámat, és a testvéremet is...rájöttem, hogy mennyire egyedül vagyok. Szükségem van egy társra, akivel osztozkodhatok a bajban, aki ott lesz mellettem még akkor is, ha éppen nem érdemlem meg. Lena a hibáimmal együtt szeretett, és ez tette fel az i-re a pontot. Nekem kellett, és már nem érdekelt, hogy ki ellenezné a házasságunkat, mert amint letérdeltem elé, annyira biztos voltam, hogy helyesen cselekszem, hogy ebben senki nem tudott volna meggátolni. A templomban egy kicsit lelassul az idő, ahogyan elhangoznak a szokásos kérdések, de most nem mások neve szerepel benne, hanem a sajátunk. Furán hat rám, hogy nem érzek késztetést a menekülésre, egyre nyugodtabban kezelem a helyzetet, és ez erőt ad mindkettőnknek. Sejtem, hogy mennyire váratlanul érte a lányt a kérdésem, de ha nem én lennék az, akire vágyik, akkor biztosan nemet mondott volna. A gyűrűkre sajnos nem gondoltam, pedig illett volna...ha több idő állt volna a rendelkezésemre. Rögtönzök és a kulcscsomómról bontok le két karikát, hogy azok helyettesítsék a jelképet. Nem a legszebbek, de azt hiszem, hogy ide nem is hiányoznak a drága kiegészítők. Büszkén állok vele szemben, a szívem megtelik egy új emócióval...mint amikor tudja az ember, hogy kiköt a hajója...ez lenne a révbe érés pillanata. Hihetetlen, hogy mennyire szép még ebben a ruhában is. Másnak az esküvőjére fog menni holnap, de ma este még az enyém lesz. Az elhangzó nyilatkozat és a tudat, hogy immár nem választhatnak el tőle, valahogyan felizgat. Nem kell kétszer kérnie a papnak, hogy csókoljam meg. Automatikusan fonom rá a kezemet a derekára, és forrok össze az ajkaival, hogy az első hitvesi pecsétünk sokkal igazibb legyen, mint bármi más ezen a világon.  
- Hmm...szerintem nem kellene teljesen megválnod a múltadtól, így azt javaslom, hogy kötőjeles...hiszen mindig egy kicsit Caldwell maradsz. - suttogom az ajkai közé. Már annyi embert veszített el a családjából, ezt nem akarom elvenni tőle, legyen valami, amit megőrizhet még így is. - Köszönjük atyám. - somfordálok el, de a kezét nem eresztem, és ha már kettesben maradunk, akkor elnevetem magam. - Ez a valóság Lena. Mit szólnál, ha megnéznénk azt a fát? - kacsintok rá, és mielőtt még reagálhatna le is hajolok, és a térdei alá nyúlva emelem fel, hogy a templom küszöbén úgy vigyem át, ahogyan majd kell. Odakint nagy pelyhekben hull a hó, csodálatos érzés valakihez tartozni. - Boldog karácsonyt Mrs. Bennett. - csillogó tekintettel hajolok fölé, és ízlelem meg a száját immár nem parancsra, hanem a saját akaratomból.  




mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Lena  - Merry christmas Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Lena  - Merry christmas Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptyHétf. Jún. 15, 2020 11:29 pm


Aaron & Lena
True, it's not over till it's over. And even when it's over, it just begins again.

Leírhatatlan érzések kerítenek egyik pillanatról a másikra hatalmukba a mai este folyamán; a mostani eseményekről mit sem sejtve, ennek szempontjából abszolút tudatlanul és gyanútlanul vágtunk bele a lányokkal az éjszakába. Multani szerettünk volna, egy utolsó görbe estét csapni, mielőtt Brianna fejét véglegesen bekötik - és azt hiszem, ez sikerült is. Együtt nevettünk, ittunk, táncoltunk, limuzinoztunk, a múltról és a jövőről beszélgettünk, bárról bárra jártunk. Brianna nem a visszafogottság híve, ezért a lánybúcsúja sem egy visszafogott kerti parti lett végül. Meghazudtolta volna önmagát, ha egy nyugis estéért kívánkozott volna. Az önfeledt szórakozásnak számomra az a pillanat vetett végett, amikor az utolsó állomásunkon megláttam Aaront; hónapok óta nem láttam, csakis a lelki szemeim előtt - az álmaimban és az emlékeimben. Sokszor elképzeltem, milyen lesz, ha újra találkozunk. Megszámlálhatatlan forgatókönyvet lepörgettem a fejemben, és csak remélni mertem, hogy valaha valamelyik teljesül. Ez a találkozás viszont nem szerepelt egyik forgatókönyvben sem. Meglepő, meghökkentő, sokkoló volt a felismerés, de mélyen legbelül megkönnyebbülést éreztem, amikor megpillantottam. Ha a lányokkal tartottam volna, akkor egészen biztosan nem állnánk most a templomban. Nem készülnék kimondani az igent, nem készülnénk egymás ujjára felhúzni a kulcskarikákat, nem terülne szét széles vigyor az arcomon az izgatottságtól, nem lennék ennyire boldog. Még soha nem voltam ennyire boldog. Pillangót lehetne velem fogatni most. Valahogy az egész világ most rózsaszín ködös, a fellegekben járok, egyszerűen nem tudok betelni azzal, ami itt történik. Eleinte kicsit megijesztett a felvetése, hogy házasodjunk össze, de már tudom; a lehető legjobb döntést hoztam, amikor rábólintottam.
Kimondom a szócskát, amivel összekötjük az életünket, és ahogy a pap szájából elhangzanak a szavak, azonnal Aaron ajkaira vetem magam. Boldogan, a csókba belemosolyogva ízlelem ajkait, a férjem ajkait. A szívem a torkomban kalapál szinte, a gyomromban, mintha ezer pillangó röpködne.
- Azt hiszem, igazad van - bólogatok mosolyogva, a tekintetét közben egy pillanatra sem engedem el. Kicsiként sosem értettem ezt a névváltoztatásos dolgot; nem egy eskövőn jártunk régebben, és a női fél szinte mindegyik párnál felvette a férje nevét. Nem tudtam mire vélni, sőt, sokáig azt sem tudtam, hogy ez lehetséges. De most teljesen átérzem; ez még egy plusz kötelék, ebből mások is látják, hogy összetartozunk, még akkor is, ha csak a nevemet látják. Kicsit olyan, mintha szeretném kitenni a kirakatba. Nem vagyok az a fajta, aki boldogan kiteregeti a magánéletét és a magánjellegű dolgait mások előtt, de igenis, azt akarom, hogy tudják, mi össze tartozunk.
Gyors búcsút veszünk a paptól és egyből kifelé vesszük az irányt. A házas élet első pár perce számomra hitetlenkedéssel telik. Alig akarom elhinni, hogy ez megtörtént. Szó szerint meg kell csípnem magam, mert nehéz felfogni, hogy ez nem csak egy túl szép álom, hanem a valóság. Erre Aaron is emlékeztet, de mielőtt a kérdésére bármit mondhatnék, egy gyors mozdulattal ölbe kap. Karjaim automatikusan a nyaka köré fonódnak és az arcát fürkészem. - Nászútnak egész jó - kuncogok halkan. - Még metróval is közel van.
Kint még mindig hatalmas pelyhekben esik a hó, az idő sem lett enyhébb; tipikus téli idill. Karácsony tájékán az ember amúgy is hajlamos gyakran érzelmesebb lenni, ez a mai impromptu esküvő pedig csak rádob az alapvető ünnepek miatti szentimentalitásra.
- Boldog karácsonyt - suttogom halkan ajkaira, aztán ismét birtokba veszem ajkait. Hosszú másodpercek után vagyok hajlandó csak elhúzódni, de tovább fürkészem az arcát. Igyekszem az elmúlt hónapok hiányát bepótolni. Akarva-akaratlanul is ebben a mesés, téli idillben az jut eszembe, hogy vajon a mi idillünk meddig fog tartani? Tudom, mibe mentem bele, amikor igent mondtam, tudom, mire vállalkoztam mellette, de… vajon meddig marad így minden? Egy-két nap, egy-két hét? Mikor jön el az a nap, amikor közli, hogy el kell mennie? Szeretném kiverni ezeket a gondolatok a fejemből, de nagyon nehezen megy. Mélyet sóhajtok és a fejemet a mellkasára hajtom, csukott szemmel hallgatom a szíve dobogását, ami még így a ruharétegeken át is pont annyira hallható, hogy szép lassan megnyugtasson.
- Örülök, hogy visszajöttél - motyogom halkan, kezemmel pedig átölelem a derekánál. Néhány mély lélegzetvétel után sikerül a baljós gondolatokat elhessegetnem, és immár ismét őszintén tudok felmosolyogni a férjemre. - A bárban ücsörögve gondoltad volna, hogy itt kötünk ki? - kérdezem elmerengve, közben jelzem, hogy lassan induljunk, ha meg akarjuk nézni a fát. A frissen lehullott hó ropog a cipőtalpak alatt; annyira imádom ezt a hangot. Ezidáig ez volt az egyetlen, amit szerettem a télben - utálom a hideget és a latyakot, a hóviharokat, az akadozó közlekedést, utálom, hogy a sapka mindig összekócol, hogy nem sosem találok elég meleg kabátot, ami alá ne kéne még legalább négy-öt réteg a zimankó miatt, hogy még a bélelt csizmában is lefagy a lábam. De a friss hó ropogását imádom. És most már azt is szeretem a télben, hogy december huszonnegyedikén este kötöttem össze az életemet azzal a férfival, akivel évekkel ezelőtt egy útra terelt minket a sors.

creditcsiniruci  Aaron x Lena  - Merry christmas 3874598021 • szószám



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Aaron x Lena  - Merry christmas 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas EmptyVas. Jún. 21, 2020 3:52 pm

to Lena



A régi Aaron Bennett a szabályok híve, mindenben a rendszert keresi, mert abban hisz, amit a szemével lát. A régi énem tudta, hogy már a jövőjétől, hogy mennyire fényes karriert akar befutni, hogy minden szabad percét arra teszi fel, hogy elkapja a rosszakat és igazságot szolgáltasson a jóknak. A drogokat mélyen elítéltem, de a saját bőrömön tapasztaltam meg az öcsém által, hogy milyen, ha ez a függőség magába olvaszt, és átveszi az uralmat feletted. Az öcsém jelentette a kapcsot a normális élethez, ahol a céljaimnak volt még értelmük, hogy DEA ügynöknek tarthattam magamat. Owen a legjobb társam volt, sosem tudtam volna nélküle eljutni oda, ahol most voltam. Nehezen bíztam meg az emberekben, de neki még az életemet is oda adtam volna egyetlen szó nélkül. Kevesen mondhatják el magukról, hogy mellettem voltak, de a szüleim, a testvéreim, Owen igen. Megszakad a szívem, ha ma este arra gondolok, hogy Wyatt már halott, de bízom benne, hogy egy jobb helyen van, illetve anya is erre az útra lépett. Milyen hálátlan gyermek vagyok, aki nincs ott a szükség órájában? Az ágya mellett kellene ülnöm és régi sztorikat mesélni, az érzéseimet megosztani vele, de az elmúlt öt hónapban átformálódtam. A célokkal menetelő Aaron Bennett halott volt, már nem akartam a rendőrség berkein belül dolgozni, hiába tartoztam egy szuper csapathoz, a hűségem odaveszett. Nem sikerült megoldanom a bennem dúló harcokat, egyre jobban elhatalmasodott rajtam a bosszúvágy, az lett a végzetem, hogy megöljem az öcsém gyilkosát. Az országon át bolyongtam és mindig azt hittem, hogy meglesz, de kicsúszott a kezeim közül. Nem voltak eredményei annak, hogy küzdöttem és kutakodtam. Sawyer egyre messzebbre került tőlem, nem láttam már a nyomát sem. Vissza kellett jönnöm az utált városba, ahonnan elszöktem, de valami ma este megváltozott.
Abban a nyamvadt bárban az életem elrontott lépésein agyaltam, és meghallgattam egy másik férfi dilemmáját is. Nem éreztem késztetést rá, hogy besétáljak a kórházba, de a közelben akartam lenni, ha megkapnám a hírt. Biztos voltam benne, hogy Owen az elsők között lesz, ha az édesanyám elmegy. Jóban maradtak, még támogatta is őket a távollétemben. Az apám egy halk szavú férfi, sosem mondta ki igazán, hogy mire gondol. A tűzoltóságnál megtanulta, hogy mi fán terem a csapatmunka, nem húzódott ki a felelősség alól sem. Tudom, hogy nem büszke rám, hogy felszívódtam Wyatt temetése után, és számtalan módon próbált utolérni, azonban én nem adtam engedélyt Owennek arra, hogy ez sikerülhessen. Az utolsó üzenet kapcsán érkeztem vissza a városba, és ahelyett, hogy cselekedtem volna, passzív szerepet vállaltam a sorsom kovácsolásában. A fentiek üzentek, vagy csak éppen úgy alakult a téma, nem tudom, de a barátnői koszorújában megjelent az a NŐ is, akitől még álmaimban sem tudtam szabadulni. Úgy vonzott magához, mint egy mágnes, egy percig sem sikerült elfelejtenem őt. A pénztárcám belsejében őriztem róla egy régebbi képet és azzal nyugtattam magam, hogy megkapta a számára fontos ajándékot. Egy új lehetőséget az újrakezdésre, nővér válhatott belőle, ahogyan régen is akarta. Fájt a szívem, hogy itt látom, de belül éreztem, hogy nem érdemlem meg. Valahogyan ez az este átértékelődött bennem. A barátnőit hagyta a háta mögött, hogy velem lehessen, és akkor vált a napnál is világosabbá, nem közömbös irántam. Megvolt a jel, hogy lépjek egyet és ne én legyek a puhány. A séta közben, a templom felé haladva még nem voltam abban sem biztos, hogy igent mondana nekem, de a mise elmaradása egy újabb jel volt arra, hogy próbáljam meg. Egyszer élünk, és meg kell ragadnunk mindent, amit kapunk. Elé térdeltem és feltettem a nagy kérdést. Tele kétellyel, fájdalommal, de végre egy időre elfeledhettem a régi énemet, hogy utat engedjek egy jobbnak is. A kellemes meglepetések nem értek véget, és egy hatalmas igennel felelt számomra. A templomban rögtönöztünk, nem terveztünk előre semmit, csak sodródtunk az árral. A kulcscsomómról leszedett karikákkal helyettesítettük a gyűrűket, a fogadalmak maguktól jöttek az ajkainkra. A maga nemében szánalmas volt, és szomorú, de én a világ legboldogabb embere voltam abban a minutumban. Lena a feleségem lett és ennél szebb karácsonyom aligha volt. A tekintetem hosszan veszett el az övében, ahogyan végül az ajkaira forrtam. A templom előtt már csak a hó emlékeztetett bennünket a hidegre, az én szívem megtelt melegséggel. Minden zokszó nélkül kaptam fel a friss arát, és léptem át a küszöböt vele. – Boldog karácsonyt neked is. – suttogtam a szirmai közé, aztán elindultunk a metró irányába, de előtte még a mellkasomra fektette a kezét. – Én örülök, hogy nem késtem el. – pillantottam le a szemébe, aztán megfogva a kezét tereltem a lejáró felé. – Abban sem hittem, hogy beléd botlom abban a bárban, nemhogy a feleségem leszel ma este Lena. – vigyorogva fűztem össze az ujjainkat. – Pontosabban Mrs. Bennett. – helyesbítettem magamat. Az este többi része már különleges lesz, de az igazi boldogság az volt, hogy mellettem volt életem NŐ-je.



mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Lena  - Merry christmas Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Lena  - Merry christmas Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Lena  - Merry christmas 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Lena - Merry christmas
Aaron x Lena  - Merry christmas Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Aaron x Lena - Merry christmas
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Merry little Christmas
» Aaron & Lena
» Aaron & Lena - just a white lie
» Aaron x Lena - Can we adopt a dog?
» Lena & Aaron - Complications

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: