New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 92 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 83 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Michael Northman
TémanyitásMichael Northman
Michael Northman EmptyCsüt. Dec. 26 2019, 01:57
Michael Northman

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Michael Northman
Becenevek:
Mich, Micah
Születési hely, idő:
Colorado, 1989. január 5.
Kor:
33
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
biszex
Családi állapot:
magányos
Csoport:
munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
United States Air Force Academy - pilóta
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Testőr
Ha dolgozik//Munkahely:
CCC Company vezetőjének testőre
Hobbi:
ufc , illegális ketrec harc.
Play by:
Henry Cavill

Jellem
Mogorva és nem túl bőbeszédű vagyok, de ha mégis megszólalok akkor meglepően értelmes mondatok hagyják el a számat. Nem beszélek sokat, mert a munkámhoz ez nem kell. Gyakran olvasok, mert a könyvek nem ítélkeznek semmi és senki felett. Csak visznek tovább egy kitalált főszereplő történetével. Megnyugtató. Elég magas vagyok, és széles testben is, hogy jól beváljak erre a munkára. Változatosságot akartam, és amikor felkerestek, nem gondoltam volna, hogy fenekestől felforgatja az életemet ez az egyszerű munka. Nem szeretem alapvetően a felhajtást, a túl sok embert, és a figyelmet. A harcot is, azért vállaltam be, mert nem érdekelt más. Itt minden feszültségemet ki tudtam adni. Nekem ez a hobbim, az olvasás mellett. Alapvetően az elutasító külső alatt, egy nagyon is szeretetre vágyó ember lakozik, de tudom,hogy ez az én esetemben nem olyan egyszerű. Bizalmatlan vagyok, ezért nehezen, és lassan nyitok. De aki a barátom lesz, azt örökre annak is tartom, amíg át nem vág. Szeretem a kényelmes ruhákat, és igazából bármi jól áll nekem, noha szerintem a jelenlegi főnököm örömére vall ez a méret, mert sokszor fenyeget azzal ,hogy tervez nekem valamit. Nem mondom, jó a munkájában, de néhány ruháját még csak fel sem venném. Kevesen tudják, de szeretem a puha holmikat és a jeget, leginkább valamilyen négy lábú állat tudja megtörni a közelemben.

Szertem:


  • a háziállatokat
  • A télifagyit
  • hideg téli estén a kandalló előtt ücsörögni
  • könyveket olvasni


Nem szeretem:


  • a lustaságot
  • a szétszórtságot
  • a hóbortosságot
  • és ha valaki töketlen


Múlt
Győztem! Kiütéssel győztem. Meg kell halljam a gongot, hogy tényleg felfogjam és nehogy leüssek a bírónak is, ahogy a gumikesztyűs kezével feltartott kézzel megérinti a karomat. Ilyenkor fel vagyok spannolva, az adrenalin csak száguld bennem, megállíthatatlanul. Kell egy kis idő, hogy megnyugodva biccentsek, és én is feltartsam a kezemet megadón. Kemény harc volt, az edzőm nem sokat teketóriázott, berakott a második alkalommal az első versenyemre. Lemértek, és azóta, négy éve itt vagyok. Szeretem, mert kb alig érek rá, és nem foglalkozom a magánéletemmel sem. Ez legalább leköt, az edzések, és a felkészülés. Most már itt vagyok, a terapeuta gyúrja át az izmaimat, amikor kopogtatnak, az edzőm és én az ajtó felé pillantunk. Meglepetten vesszük észre a rikító hajszínű embert. Nem tudom, hogy mit akarhat tőlem. A különös gothba hajló kinézetével, és kíváncsian pillantottam fel, a masszázs ágyon ülve. Fürdés után voltam valamennyivel, így csak a derekam köré kötöttem egy fürdőlepedőt.
Ő elmondta, hogy mit akart, én meg csak ültem, és döbbenten végi hallgattam, rendben, hogy egy volt kollégám ajánlott, és csak azért nem látszik a tetoválásom, a seregből, a félmeztelen testemen, mert a derekam környékére varrattam. Mindenki választhatott, én oda varrattam az egységünk emblémáját, noha efelől is érdeklődött. Értetlenkedve küldtem el, noha otthagyott nekem egy névjegykártyát. Végül két héttel később kerestem fel. Komolyan kíváncsi voltam ,hogy miért alkalmazna engem, egy olyan alakot, akit az ufc rajongók többsége felismerne esetleg mellette. Mire jó ez? Tisztában voltam vele, hogy ez egy munka. Ha jól csinálom stabil, hosszútávú, unalmas munkahely lehetne, de nem szeretem az unalmat. Meg az egyhelyben ácsorgást. Az első közös interjú alkalmával, majdnem elküldtem a fenébe, pedig nem vagyok az a fajta ember, aki elveszíti a hidegvérét.
Két nappal később az előző testőr, a seregből a haverom hívása volt az, ami a testőrködés felé billentette a mérleget, így felhívtam. Megbeszéltük a találkozót. Most más színű volt a haja. Az íróasztala úgy festett mintha taposó aknát telepítettek volna rá, és épp belenyúlt a közepébe, épphogy nem szálltak papírok, szerte-szét.
- Fél év próbaidő, ez idő alatt, bármelyikünk felmondhatja a szerződést. Tudni akarok mindenről, mindenféle levélről, ami gyanúra adhat okot. – húzom fel a szemöldökömet figyelmeztetőn. – Nem pedig az ex kollégám információi alapján szeretnék dolgozni. Valamint, bár bejelentettem azt, hogy felfüggesztem határozatlan időre az ufc-s tevékenységem. Ha ezzel kapcsolatban van valami teendőm. Nálam is prioritást élvez, hogy megfelelően kivonulhassak, teszem azt. – még ezekbe a feltételekbe is belement, noha csak harcolni látott eddig. Vagy nagyon be lehet rezelve, bár nem látszik rajta, vagy egyáltalán nem érdekli Chaol Christian Callahant az, hogy mennyit fizet a személyi testőrének.

[Fél évvel később]

A szerződés automatikusan hosszabbodott, én nem szóltam ,hogy problémám van, ő sem szólt ,hogy az lenne, így gyakorlatilag most is a testőre vagyok, és szép csendben bekúszott az irányításom alá az irodája védelmi feladata is. Szerencsére elektro műszerész végzettségem van, így némi túlzással, de cipőfűzőből is tudok kábelt fabrikálni, az ő örömére. Ha elegem van belőle, és idegesíteni akarom, akkor magázni kezdem, amire felhúzza magát, de legalább megérdemli. Ne csak ő táncoljon az én idegeimen.

[Egy évvel később]

Szarban vagyok, mert megkedveltem ezt a marhát, de ő a főnököm, és egy testőr feladata minden külső tényező kizárásával, védeni a megbízóját. Ez… Pech. Ráadásul, amióta én vagyok a testőre, én is kaptam fenyegető leveleket, de egyelőre a kapcsolataim ellenére sem sikerült kitalálni, vagy rájönni, hogy ki küldheti ezeket. Mert, nem hasonlít egyik se a másikra, a szöveg is váltakozik olykor-olykor. Vagy ragasztott, vagy nyomtattatott. De lehet ez egy idióta divatrajongótól is, mindenesetre, nem árt odafigyelnem.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Michael Northman
Michael Northman EmptyCsüt. Jan. 02 2020, 21:52
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Michael!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Húha! Bevallom őszintén nem tudtam mire számítsak a marcona külső mögött. Meglepett, hogy éppen az olvasás a hobbid, ugyanakkor az is igaz, hogy nagyon tetszett, amikor azt írtad: "a könyvek nem ítélkeznek semmi és senki felett". Nagy igazság rejlik ezek mögött a szavak mögött és biztos vagyok benne, hogy olyan ember, akinek nincsenek tapasztalatai ezzel kapcsolatban, nem mondana ilyet. Habár megtudtuk, hogy nem vagy az a bőbeszédű fajta, de nincs kétségem afelől, hogy igenis tudnál mesélni, ha egyszer olyan helyzetbe keveredsz. Michael Northman 2624752903
Ismeretlen világ számomra minden küzdősporttal kapcsolatos szabály és esemény, de a szavaidnak hála szinte úgy éreztem, hogy ott vagyok a nézők között és látom azt a bizonyos győzelmet. Aztán ahogyan tovább olvastalak, rá kellett jönnöm, hogy még csak nem is a meccs és az öltözőben való meccs utáni lazulás lesznek a legizgalmasabb részletei a történetednek.
Fejest ugrottál egy teljesen új állásba, új szituációba, amikor elfogadtad a testőri állást, sőt még saját magad is célpontjává váltál a fenyegető leveleknek, amelyek talán egy olyan képzett és jó fizikumú embert nem rémítenek meg annyira, mint téged, én viszont ha a helyedben lennék, nem is tudom kibírnám-e. Valószínűleg nem. Michael Northman 2122324058
Mielőtt azonban tovább kellene várakoznod, az utadra engedlek. Ugorj fejest a játéktéren, hiszen úgy vélem, valaki már nagyon vár rád!
Színt és rangot hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Michael Northman Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Michael Northman Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Michael Northman 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Michael Northman 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Michael Northman 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Michael Northman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Michael Cortez
» Michael Anderson
» Michael O'Connor
» Michael ✫ Flor
» Michael R. Bradfield

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: