New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 104 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 87 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Declan McLennan
tollából
Ma 10:36-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:31-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:30-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:30-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 10:16-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 10:14-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 10:11-kor
Luana Machado
tollából
Ma 09:51-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 09:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Travis Burke
TémanyitásTravis Burke
Travis Burke EmptyHétf. Dec. 23 2019, 19:59
Travis Rhett Burke

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Travis Rhett Burke
Becenevek:
Kisfiam, Jer, Héte, Kiscsótány, Rhett
Születési hely, idő:
Brooklyn, NY, 1998. 01. 07.
Kor:
22
Lakhely:
Brooklyn? akár.
Szexuális beállítottság:
szabad
Családi állapot:
szabad
Csoport:
törvényszegők
Egyetem:
medikus cucc, sznob Columbia
Munkabeosztás:
terítőke, hírvivő
Munkahely:
az utca - családi vállalkozás
Hobbi:
hamisítás, hasistermesztés (bénán megy, de kitartó vagyok)
Play by:
Diego Barrueco

Jellem
Megszerzek bármit. Bármit? Bármit. Az életem már az első évében erről szólt: hogyan lehet két édes kiskölyökkel elterelni a figyelmet, amíg a négy csomag pelenka közé drága piát rejtünk el? Milyen lehetőségek rejlenek egy babakocsiban – vagy inkább milyen cuccot lehet benne gyanútlanul csempészni? Arra születtem, hogy a családi vállalkozás szárnysegédje legyek, és be kell vallaniuk, nagyszerű munkát végeztek velem.
Ez legalábbis az a verzió, amit a szüleimmel kapcsolatban mindig előadok: büszkék rám. Valójában anyám a nevemet sem mindig találja el, az aktuális apám keze pedig mindig boxzsáknak használja a testem bármely csontos porcikáját. Viszont mit mondana erre egy bölcs, tegyük fel, az életrevaló bátyám? "Ami nem öl meg, az megerősít." LOL. Fogalmam sincs, mondott e valaha ilyet, de illene néhány ilyen klisé a puccos ruháihoz.
Valójában sosem izgatott egyikük véleménye vagy jóléte sem. A bátyám szarik a fejünkre, cserébe én néha lehúzom. Anya tényleg nem százas már, és nem tudom, hogy a kristálytól van ennyire ki vagy direkt adja a hülyét, hogy ne kelljen bizonyos kérdésekre válaszolnia. A fickó, aki a közvélemény szerint az apám.. nos, szintén egy seggfej, úgyhogy nem lepne meg, ha Mathias apja lenne igazából.

Napról napra élek és nem vetek meg semmit. Buli, jöhet; még egy ital, naná; egy apró szúrás, sosem fáj - legyen az bármilyen tű; a fű alap, a pénz meg folyjon. Az egyetlen és pótolhatatlanul drága bátyám szerint nem ismerem a határokat - szerintem viszont kihasználok minden adódó lehetőséget felesleges aggodalmaskodás nélkül. És még élek, hát nem?
Ha jobban belegondolok, talán mégis van valaki, akit megvetek... Mondhatnád, hogy féltékenységből (és beverem az arcod), de simán arról van szó, hogy semmit sem tett értünk. Megpattant, amint lehetett és szarik a fejünkre. Olyan sznob pöcs lett belőle, mint akikkel nap mint nap együtt lógok, és tudod mit, rohadt jól esik az ilyeneket levinni az életről.

Bírom a fájdalmat, minden oldalról: adni is, kapni is, csak úgy nézni is. Sosincs bűntudatom, ha valakinek betöröm az orrát, vagy megreped egy borda, és mindig gyilkos bosszúvágy fog el, ha valaki rám emel kezet. Egyetlen gyengém van: az állatok. Mr Apafigura szerint ennél szánalmasabb nem is lehetnék, de az emberi faszoskodásnak nem lenne szabad elérnie az ártatlanokat. Csak hogy tisztázzuk, véleményem szerint ártatlan ember nem létezik, és ha veszett görcs a bokámnak ugrik, szemrebbenés nélkül rúgom a falnak - de amíg nem ártanak nekem, tisztán áldozatok lennének, én pedig nem vagyok érzéketlen!?

Ja, és imádom a mexikói kaját.

Múlt
Kathy sosem volt a helyzet magaslatán. Kathy sosem tanult a hibáiból. Kathy csak boldog szeretett volna lenni. Megkérdezném én, hogy Kathy vajon miért nem látta be, hogy egy gyerekkel is nehezen bír? Vagy az ötéves Mathias máris annyi csalódást okozott, hogy azt gondolta, másodjára nagyobb szerencséje lesz?  
Tény, egy édes kislánnyal jobban jár, de a nagyi tuti odalett volna értem így is. Ha ismerne. Bár ami késik, nem múlik, igaz?  Ábrándoztam arról, hogy felkutatom őket, még mikor gyerek voltam – arra gondoltam, hogy normális emberek, akiknek a házában mindig van melegvíz és áram, és olyan ruhákat is hordhatok, amiket nem a bátyám szaggatott szét először.

Hamar rájöttem, hogy az lehet csak az enyém, amit én szerzek meg, így hát tanultam a nagyoktól, és elvettem a gyengébbektől, amire szükségem volt. Sosem voltam mázlista, és többször is lebuktam, mint ahányszor valóban bűnt követtem el (a bátyám szarságait is elvittem néha), de ez legalább megedzett: senki sem tud olyan jól bilincset vagy zárat feltörni, mint én. Meglógok bárhonnan. Adj egy percet, és a nyomomat sem találod meg többé.  

NY nem kicsi, de Brooklynt azért hamar ki lehet nőni, ha hétéves korod óta az utcákat járod, úgyhogy nagy és komoly döntésre szántam el magam: egyetemre kezdtem járni. Az a legszebb az egészben, hogy ehhez nem volt szükségem tényleg semmi másra, csupán az elképzelésre és egy hamis személyire! Bevallom, ez olyasmi, amiért tudom, még Mathias Harrison Burke is büszke lenne, de nekem aztán nincs szükségem az ő elismerésére - így hát senkinek sem mondtam el, ami az otthoni érát jelenti. XY csak azt tudja, hogy jelentősen és hatásosan bővült a piacom, szóval boldog a feje, és ugyebár, amíg XY boldog, anyu is boldog, akkor pedig az édeskisfiának mégis mi oka lenne nem boldognak lenni. Örök körforgás ez, nekem pedig megéri működtetni, hiszen így nem vernek agyon.  

Az a legjobb az egyetemista létben, hogy az emberek elhiszik, hogy annyira komolyan koncentrálsz a tanulmányaidra, hogy dolgozni sincs időd, így egyből két kérdést pipálhatok ki minden kínos ismerkedős sztiuációban. Ja, ilyenkor egyébként azt mondom, Jeremiah Wahlberg vagyok, zsidó, New Jersey-ből. Ezek az adatok szerepelnek a személyimen is, ami szerint továbbá 1999. július 4-én születtem - ezt a poént nem tudtam kihagyni, legalább a kamusuliban a kamubarátaim higgyék, hogy nekem szól a tűzijáték! Azt persze nem tudják, hogy a durrogtatás és ámuldozás közben irtó könnyű kizsebelni mindahányukat - főleg, ha előtte fizettél nekik nagy lelkesen pár kör piát meg mollyt. Jövedelmező vállalkozás volt, mit ne mondjak.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Travis Burke
Travis Burke EmptyKedd Dec. 24 2019, 00:56
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Travis!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A gyerekkorod a legkevésbé sem mondható olyannak, amire az ember a későbbiekben szívesen gondol vissza, amire büszke lenne, vagy ami csak egyszerűen kellemes emlékeket ébreszt benne. Már egészen kicsi korodban megedzett az élet, gondolom, hamar fel is kellett nőnöd egy ilyen családban. Nem élvezhetted úgy ki a gyermekéveidet, ahogy kellett volna, ez pedig szerintem kifejezetten szomorú.
Tipikusan hedonista fajtának tűnsz, aki tényleg semmit nem vet meg, ami a szórakozáshoz szükséges lehet. Első blikkre azt hinné az ember, hogy csak egy suhanc vagy, akinek minden mindegy, de azért neked is van szíved... Aki szereti az állatokat, az rossz ember nem lehet. Travis Burke 2624752903
A bátyáddal való kapcsolatod nem egyszerű. Kíváncsi vagyok, ez hogyan fog alakulni a továbbiakban a játéktéren, mert egészen biztos érdekes párost fogtok alkotni. Very Happy
Az írásmódod nagyon tetszik, még szívesen olvastam volna tovább a történetedet. Travis Burke 2624752903
A július 4-e jó választás volt, pacsi, akkor már ketten vagyunk, akik miatt tűzijátékoznak. Még ha neked amúgy nem is, mert ez csak az egyetemista személyazonosságod egy része... Laughing

Ezennel utadra engedlek, színt és rangot admintól fogsz kapni, de ettől függetlenül szabad a pálya előtted. Travis Burke 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Travis Burke Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Travis Burke Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Travis Burke D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Travis Burke Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Travis Burke
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mathias Burke
» Travis Avery
» Travis Rhyder
» Travis
» Zachary & Travis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: