New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:30-kor
Dean Calver
tollából
Ma 19:21-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Közös titkunk elárulod-e?
TémanyitásKözös titkunk elárulod-e?
Közös titkunk elárulod-e? EmptyCsüt. Dec. 19 2019, 09:20
Amilyet szeretnél

Play by:
amilyet szeretnél (férfi/nő)
Születési hely:
bárhol
Kor:
harmincasbeli
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
bármi
Családi állapot:
bármi
Csoport:
bármi (törvényen kívül is jöhet)
Történetünk:

Vagy jó öt-hét éve úgy érezted, valami nem stimmel veled, de csak szimpla életkrízisnek vetted és úgy gondoltad, pár önismereti tréning segít. Ebből lettek az aztán az izzasztó kunyhók, egyéb spirituálisnak nevezett tanfolyamok. Merthogy pszichológus téged csak ne kezeljen, az tele van szarsággal (ezt magad jelentetted ki, nem is egyszer). Egy ilyen spirituálisnak nevezett tanfolyamon futottunk össze, én vezettem. Hogy mi volt a véleményed rólam, nem tudom, s nem is foglalkoztam veled. Akkor érezted, hogy sikerült valamit rendezned magadban, az életed némileg sínre került. Aztán jöttél a többi tanfoyamra is, volt, amelyiket én vezettem, volt, ahol társként csapódtunk egymáshoz. Ahogy mondtad, fun volt, mivel a bennünk rejlő személyiségek, tudatalatti és még sorolhatnám, egészen jól elbandáztak (ezt is tőled tanultam) együtt.
Aztán tavaly szétestél, utána nem találkoztunk, hiába kerestelek, nem találtam rád.
Egy zavaros hajnal után mégis arra ébredsz, hogy én ülök az ágyad mellett. Nem, nem otthon.
Pszichiátriára kerültél, idegösszeomlást kaptál és önveszélyessé váltál, személyiséged zavart lett.
És ekkor szembesülsz azzal, hogy akiket világéletedben gyűlöltél (ezt egyszer mondtad, de olyan szenvedéllyel, hogy jobban elhittük, mint azt, hogy utálod őket), egyike vagyok én is. Ugyanis sosem árultam el, mivel is foglalkozom valójában.

Vajon hinni fogsz nekem, hogy nekem is az a célom, hogy kikerülj innen?
S el fogod-e árulni a kollegáimnak, hol is találkozgattunk rendszeresen s én ott miként vettem részt?
S hogy tudod, mennyi sok személyiség lakozik bennem is? Segíteni, vagy hátráltatni fog bennünket mindez?

// Valójában csak kiégtél, belefáradtál és összeropppanhattál az élettől, így ez a része hamar meglesz (persze, ha szeretnél bonyolultabb esetet, abban is benne vagyok!
A háttér, a történeted többi része szabad, vannak még ötleteim, gyere, várlak, az ötletedeiddel együtt!  Közös titkunk elárulod-e? 2624752903  //

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Közös titkunk elárulod-e?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Első közös nap
» Adaline & Zachary - Közös éjszakánk?
» Vlad és Flor - A zene közös pont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: