New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗
TémanyitásRe: razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 EmptyVas. Júl. 24 2022, 19:55

Yena & Braylen
+16
Ha magasról lehet nagyot esni miért van, hogy soha senki nem tudott még megfegyelmezni engem annyira, hogy megtörje a magabiztosságomat és egyúttal letörölje az arcomról a nagyképű mosolyt? Nem tartom magamat jó embernek, de amikor az embert olyan ember neveli fel, mint az apám, akkor ez valójában nem is opció. Halálra unnám magamat, ha mindenkinek tennem kellene a szépet, aki megjelent ma és úgy kellene csinálnom, mintha kicsit is szimpatikusak lennének azok az arcok, akik öt percen belül hátat fordítva már azon marakodnak, hogy vajon honnan van annyi pénzem, hogy megengedjek magamnak egy olyan autót amilyet és ki vagyok én, hogy megengedjek magamnak bizonyos viselkedést. Nos, kurva rossz hírem van számukra, mert téphetik a szájukat, nekem akkor sem fog álmatlan éjszakákat okozni, ha valaki gondol rólam valamit. Legyen az jó, vagy rossz. De ezt a részét már az előbb amúgy is megbeszéltük. Csodálom, hogy édesanyám nem csuklik állandóan a saját hülyeségem miatt.
Miért is lennék kicsit is szerényebb, ha mindig elérem, amit akarok? Most sincs ez másképp, csak míg mások arra vágynak, hogy a szüleik háta mögött fogyasszanak a kelleténél több alkoholt, addig én tökéletesen meg vagyok elégedve azzal, hogy Ye Na beadta a derekát. Csodálnám, ha innen próbálna szabadulni, hiszen nagyon is tisztában vagyok azzal, hogy milyen hatással vagyok rá. Ő meg biztosan nem olyan buta, hogy ne sejtse mit gondolnék róla, ha visszatáncolna.
- Valami, amiben egyetértünk. - Halvány mosoly jelent meg a szám sarkában, miközben a pillantásom az arcáról a vállaira siklott. Kicsit sem vagyok házasságpárti. Két olyan példát is nyomon követhetek napi szinten, ami korántsem tekinthető pozitívnak. Akkor sem működik, ha valaki magának választja a körülményeket, mint a szüleim és akkor sem, ha előre eltervezik az egészet, mint Mona esetében. Ezek után pedig mi értelme valakit azzal áltatni, hogy egy kapcsolat is megérheti, ha egyértelműen akkor gyarapszik az ember, ha minél több tapasztalatot szerez. Nem hiszek benne, hogy ez egy ember mellett megvalósulhat, ezért is hasonlítok ebben a dologban éppenséggel a nagybátyámra, Danra. Nincsen állandó barátnője, sem felesége és sikeres az élete. Ilyen egyszerű az egész.
- Szerintem rájött, hogy téged nem tud olyan könnyen irányítani, mint az öcsédet. - Ha folytattam volna, akár azt is megmondhattam volna a lánynak, hogy ez az, ami igazán vonzó benne. Nem az, amikor tapad az emberre. Sokkal vonzóbb egy olyan nő, aki nem hajlik meg más akarata előtt... Pontosabban nem minden helyzetben. Mint ahogyan a saját apám esetében is, gondolom az ő szüleinél is eljött az a pont, amikor el kellett ismerniük, hogy nem fogják tudni visszafogni a lányukat olyan szinten, ahogyan ők azt szeretnék.
- Mert szórakoztat a reakciód - felelem egyszerűen, miközben az arcomra olyan ordas vigyor költözik, hogy még a végén én kezdem rosszul érezni magamat miatta. Nem volt ezen mit szépíteni. Végtelen dolog szórakoztatott már és a legtöbb csak ideig óráig működött. A szüleim sosem vizsgáltatták ki, hogy esetleg nincs-e figyelemhiányos hiperaktivitás-zavarom, de Jesie csak arra szokta fogni, hogy skorpió csillagjegyben születtünk, ami majdnem ugyanolyan rossz, mintha ténylegesen megállapítható kondíciónk lenne.
Nem szoktam túlgondolni a dolgokat és még akkor is agyalni rajtuk, amikor éppen megtörténnek. Én viszont abban a pillanatban tudtam, hogy mit fogok gondolni holnap, vagy egy hét múlva arról, ami ebben a szobában történik, amikor beléptem ide. Megvannak az elveim és elvárásaim, amelyeket még egy Ye Na kaliberű lányért sem rúgnék fel. Ezt a részét persze így nem közöltem volna vele most így hirtelen, helyette nem akartam végre gondolni. Csak élvezni a helyzetet.
Tetszett, ahogyan a teste az enyémre reagált, ami miatt én is még inkább elengedtem magamat. Nem volt velünk senki a szobában, még az emeleten sem, aki miatt vissza kellett volna fognom magamat, vagy aki miatt nem érinthettem volna ott őt, ahol épp kedvem tartotta. Talán a harapást is ezért engedtem meg magamnak. Nem voltam durva, mint ahogyan a halkan kibukó nevetésem is őszintébb volt, mint az esetek nyolcvan százalékában máskor.
- Meg tudnád oldani, hogy ne vegyék észre, nem? - Megugrott valamelyest a szemöldököm, de nem vártam valódi választ a kérdésemre. Helyette részben engedelmeskedtem - részben meg előtört belőlem a kisördög. A nyaka helyett a kulcscsontja fölé érintettem az ajkaim és finoman megszívtam a bőrét. Nem ellenőriztem, hogy milyen nyomot hagyok, helyett az álla alá nyúltam a kezemmel és újra az ajkait csókoltam. A szám nem szakad el az övétől, miközben az ő keze az én testemen vándorolt lefelé, amikor pedig a csípőmhöz ért és a nadrágomba akasztotta az ujjait, engedtem valamelyest a testtartásomból és közelebb nyomtam hozzá a saját csípőmet.
A torkom mélyéről jövő sóhajjal szakítottam meg a csókot és emelkedtem fel valamelyest. A kezem még így is elidőzött valamelyest a mellén, amit egy csók követett, mielőtt a hátsó zsebembe nyúlva ki nem húztam onnan a tárcám, amit hanyag mozdulattal löktem az ágy melletti éjjeli szekrényre. Arra még szükségem lesz, a nadrágomra viszont már nem, ezért ugyanúgy megszabadultam tőle, mint a korábban az ingtől. Ahogyan újra közelítek felé, már nem teljesen fölé akarok kerülni, hanem részben mellé, hogy ne kelljen annyira támaszkodnom. Az egyik kezem a tarkójára csúsztatom, miközben egy újabb csókért hajolok oda hozzá, a másikkal pedig a gerince mentén simítok végig, megállapodva a fenekénél, amibe finoman belemarkolok, mielőtt közelebb húznám magamhoz. Csak pár másodpercre szakadok el az ajkaitól, hogy rendesen levegőt tudjak venni, aztán az eddig a fenekén lévő kezem tovább indul a combjára, majd a combjai közé.
- Nem szeretnék félreértéseket. - Halk hangon szólaltam meg, habár reszelősebbnek éreztem azt a megszokottnál. - Ugye te is akarod? - Részben felesleges volt már ezt kérdezni, amikor kis híján egyikünkön sem volt ruha, részben meg sok mindent elnéz nekem a családom, de azt, ha szexuális erőszakkal vádolnak, valószínűleg nem.
922 | öltözék | razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 2582470607 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 44808c9ec5844680c9181e8aa8841a3d74336484
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Da832d4afaf3c24842c6087a14afe1b1fce1772e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 79eade63a983ecccf863762c99975fbf3154b354
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 B7f4495af92a98023963b50a7881abcc063e5d45
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
133
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 30ff5b500ccb6fa6a48e06fdde39e45ae0a9bf50
TémanyitásRe: razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 EmptyPént. Jan. 07 2022, 01:08
Braylen & Nana
Ha egyszer eldöntheted, hogy igazad legyen vagy kedves légy, légy kedves.

+16


Amikor a mai este folyamán végig néztem a vendégek listáját, egyszerre ijedtem meg amiatt, hogy egyetlen barátnőm sem lesz itt, és nyugodtam meg, amikor megpillantottam a Yang család nevét is felírva. Nyilván nem volt egyértelmű az, hogy a fiú itt lesz, én pedig a világért sem vallottam volna be neki, hogy korábban is sejtettem már, hogy találkozhatunk. Egyszerre naivan és reménykedve álltam a mai estéhez. Amikor pedig leült mellém, a szívem hevesen kezdett dobogni, ugyanakkor volt egy kis rossz érzésem is. Pontosan tudtam, hogy egy hotel nagyon rossz hely, ami egyáltalán nem nekem kedvez most. Talán pár csók belefért volna, félrehúzódva a társaságból titokban. De a tény, hogy itt bizony szobák vannak, és a negyedik emeleten valószínűleg koreai családdal egyáltalán nem fogunk összefutni… Egyet jelentett a vesztemmel. Ha logikusan átvettem mindent, ami a mai este folyamán történt velem, akkor pontosan tudtam, hogy nem ő csalt tőrbe engem. Azért jöttem, mert jönni akartam.
- Ez túl sok munka – úgy húztam el a szám, mintha egész életemben egy papírdobozt sem tettem volna arrébb – Amúgy sem akarok házasodni. Ha pedig valamit meg akarok kapni, akkor talán az orrom elé, kellene néznem először, nem?
Finoman felvontam a szemöldököm, aztán elmosolyodtam. Pár tincset hátrasimítottam az arcomból, ezzel újra szabaddá téve a vállamat előtte. Nem tudnám már pontosan felidézni azt, hogy ki hozta fel a házasság témát, de határozottan jobb lett volna egymással foglalkoznunk. Ezen a ponton már úgysem tudtam volna csak úgy elmenekülni. Ha pedig teljes mértékben őszinte voltam magammal, akkor azt is pontosan tudtam, hogy a menekülés az utolsó dolog, amit ma szeretnék megtenni.
- Nem meglepő ez, szimplán csak ódivatú – finoman megvontam a vállam – Értelmesebbnek tartottam a családom annál, hogy ilyen hülyeségekkel szórakozzanak. Elvégre anyám is irányít.
Más kérdés, hogy nagyon jól tudja befolyásolni apámat, és lényegében ez az oka annak, hogy képes manipulálni őt. Pont ezért, talán logikusabb lett volna, hogy engem is hasonlóan neveljen, ne pedig arra tanítson, hogy valójában a konyhában a helyem és az a feladatom, hogy potyogtassam magamból a gyerekeket, meg főzzek a férjemre, aki kedvére dughat meg, napszaktól, helyszíntől függetlenül.
- Nem tudhatom – finoman felvontam a szemöldököm és egy pillanatra sem fordítottam el a tekintetem az arcáról – Miért a barátnőim érdekelnek, amikor én vagyok itt most veled?
A kezem lassan a combjára csúszott, úgy helyezkedtem el az ágyba, hogy teljesen szembe tudjak fordulni vele. Pontosan tudtam, hogy a ruhám túl sokat mutatott a felsőtestemből, hogy amikor felé fordultam, valamennyit felfedtem a lábamból is, de nem foglalkoztatott annyira. Tisztában voltam az adottságaimmal és azzal, hogy jelen helyzetben nekem kell dönteni arról, hogy pontosan mit fogok hagyni neki. Ő lényegében már akkor megtette a saját tétjét, amikor említette, hogy el kellene vonulnunk a társaságtól.
Pontosan tudtam, hogy nem vár választ a kérdésére, én pedig kész voltam megadni számára azt, hogy nyertesnek érezze magát. Ezen a ponton már túlságosan az foglalkoztatott, hogy velem van, nem pedig egy másik lányt hozott ide. Jelen pillanatban nem számított, hogy a múlt héten talán ugyanezt csinálta mással is. Az olyan fiúkkal, mint amilyen ő maga is, nehéz úgy egy légtérben lenni, hogy az ember nem érez arra késztetést, hogy hozzájuk érjen. Én pedig minden alkalommal ugyanazt a hibát követtem el. Képes voltam egy-egy szép arcon felejteni a pillantásom. Az olyan fiúk, mint Bray, pontosan tudták, hogy miként használhatják ki a naivitásom. Emiatt pedig minden alkalommal szenvedtem, ugyanakkor sosem tanultam a helyzetből. Talán el kellett volna menekülnöm a szobából, sőt mi több… Ide se kellett volna jönnöm. Ennek ellenére a legtöbb, amit ebben a helyzetben tudtam tenni az lényegében annyi volt, hogy közelebb hajoltam hozzá és megcsókoltam.
Nyilvánvalóan számítottam rá, hogy nem fog ellökni magától. Mind a ketten tudtuk, hogy pontosan miért hívott ide, és mi lesz a vége annak, hogy együtt tervezzük tölteni a mai éjszakát. Túl voltunk már azon, hogy áltassuk magunkat, vagy jelen esetben én játsszam a szűzies kislányt. Az igazság az, hogy ha tizenhat évesen jövünk ide, nagy valószínűséggel akkor is ugyanez lett volna a dolog vége.
Miután sikerült elhelyezkedni, finoman megremegtek az ujjaim, miközben próbáltam megszabadítani az ingétől. Egyáltalán nem ez az első alkalom, hogy ilyet csinálnék, szimplán csak nem számítottam az apró csókra, amit a vállamra kaptam. Éreztem, ahogyan lágyan megremeg a testem és az ajkamba kellett harapnom, hogy vissza tudjam fojtani a feltörni kívánó sóhajomat. Valószínűleg nem ez az első alkalom, amikor egyáltalán megfordult a fejemben az, hogy le akarok feküdni ezzel a fiúval.
Miután róla is lekerült az ing, egy lassú mozdulattal simítottam fel egészen a válláig. Egyáltalán nem próbáltam meg palástolni azt, hogy végigpillantottam a testén, aztán a pillantásom az arcán állapodott, az ujjaim a nyakára csúsztak, hogy vissza tudjam húzni magamhoz. Egy halvány mosoly volt az arcomon. Minden bizonnyal úgy nézhettem ki ebben a pillanatban, mint valami perverz, ahogy felvontam a szemöldököm és kihívás csillogott a tekintetemben. Nyilvánvaló volt, hogy engedelmeskedni fogok neki. Amint megéreztem az ujjait a combomon, szétnyitottam a lábaim, hogy kényelmesebben el tudjunk helyezkedni. Az ujjaim a hátára csúsztak, lassan simítottam végig a bőrén. Ezen a ponton már teljes mértékben kikapcsoltam az agyam, a csókját minden további nélkül fogadtam. Engedelmesen dőltem el az ágyon, az ujjaim újra visszataláltak a tarkójára. Ezúttal erősebben markoltam bele a hajába és próbáltam minél közelebb húzni magamhoz a fejét. Nem akartam megszakítani a csókunkat, emiatt finoman kaptam a fogaimmal az ajkai után, de az irányítást már rég átadtam neki. A testem egyszerre forrósodott fel és lett libabőrös, ahol hozzám ért. Kérés nélkül hajtottam hátra a fejem, hogy jobban hozzáférhessen a nyakamhoz, én magam is éreztem, ahogyan a mellbimbóm az érintésére elkezd megkeményedni. Ezen a ponton már kár lett volna tiltakozni, szóval a tenyeremet visszacsúsztattam a hátára. Élveztem, ahogyan apró csókokat hint hol a nyakamra, hol a vállamra, azonban arra nem voltam felkészülve, hogy harapni fog. Emiatt képtelen voltam visszafojtani a halk nyögést, amit jelen helyzetben sokkal inkább generált a meglepettségem. Éreztem, ahogyan a harapás miatt a körmeim a bőrébe vájnak, de nem húzódtam el tőle.
- Ne hagyj nyomot – a szavakat szimplán suttogtam neki, pontosan tudtam, hogy ennyi is elegendő ahhoz, hogy tisztán értsen – Vagy olyan helyen tedd, ahol nem feltűnő.
Nyilvánvalóan nem volt célom, hogy úgy hagyjam el ezt a helyet, hogy lebukunk. Ezzel az egésszel összesen addig voltam hajlandó foglalkozni, amíg a szavak elhagyták a szám, ezúttal én hajoltam közelebb hozzá és simítottam a tenyerem az oldalára, miközben párat a nyakába csókoltam. Éreztem, hogy egyre követelőzőbb voltam, ahogy lejjebb haladtam a testén a számmal, az ujjaim is csúsztak lefelé. Nagyjából a csípője tájékán álltam meg, ahol a nadrágjába akasztottam a mutatóujjam, majd némi gondolkodás után kigomboltam azt, és a cipzárt is lejjebb húztam rajta. Később még hálás lesz érte.

1 093 || MUSIC || NOTES: Remélem tetszik.  Embarassed  Embarassed  


all that you did was make me fucking sad
When I'm away from you, I'm happier than ever, wish I could explain it better, I wish it wasn't true, give me a day or two to think of something clever, to write myself a letter, to tell me what to do

Braylen Yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Min Ye Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Gs5M66k
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Ui6Hutx
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I'm irritated, what do you want?
Happy gossip, pretentious smiles, fuck this shit everything's lie, do you want to be the same? Why? What's the matter?
★ családi állapot ★ :
I've made some real big mistakes
But you make the worst one look fine, I should've known it was strange, you only come out at night, I used to think I was smart, but you made me look so naive, the way you sold me for parts, as you sunk your teeth into me, bloodsucker, famefucker, bleedin' me dry, like a goddamn vampire
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 RFCj9ag
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, gyakorló marketingigazgató
★ play by ★ :
Cho Miyeon
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 WWkVyAA
TémanyitásRe: razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 EmptyPént. Jún. 25 2021, 13:31

Yena & Braylen
+16
Soha senki előtt nem magyarázkodtam azzal kapcsolatban, hogy miért nem találok magam mellé egy olyan lányt, akivel megértjük egymást, akivel talán hosszú távon is jól kijönnénk, hasonló értékeket képviselünk és jól érezzük magunkat. Nyálas álomképnek tűnt az egész. Kevesen értenek meg, még kevesebbekkel jövök ki hosszú ideig és állandóan változik, hogy épp mitől érzem jól magamat. Sokan arra sem hajlandóak, hogy ezt megértsék, még a saját családomból sem, innentől kezdve miért is kellene megpróbálnom elmagyarázni bárki másnak, aki fele annyira sem áll közel hozzám? Senkinek nem tartozom magyarázattal és ha el is várják sem szeretem azt megadni.
Jobb szeretem úgy élni az életemet, hogy saját magam helyett inkább mások beszélnek rólam. Van, aki elit egyetemen tanuló gazdag fiúnak tart és olyan is, aki szerint egyszerűen egy pöcs vagyok. Minden alkalommal szórakoztató azonban, amikor visszahallok valami újat, valami olyasmit amit talán megtettem, talán nem, de mégis nekem tulajdonítanak. Apámnak hála hiába próbáltam volna adni az angyalt, az éltanulót, vagy a tökéletes örököst, mindig lett volna, aki az ellenkezőjét akarja bizonyítani. Ezért sem próbálkoztam ilyesmivel. Megvoltak a magam kapcsolatai - azokon a körökön kívül és belül is, amelyben éltünk -, ami épp eléggé nyújtott nekem élvezetet, hogy ne akarjak egy lenni azon lelketlen örökösök közül, akik a világot járva próbálták megtalálni azt, ami kielégítette őket. Talán nekem is voltak olyan pillanataim, amikor szerettem volna egy lenni közülük, mégis igyekeztem kisebb dolgokban is meglelni az örömöt. Mint mondjuk egy lány társasága.
- Ez könnyű. Nézz utána mennyi koreai vándorolt ki az elmúlt években, közülük hányan érkeztek New Yorkba és pontosan mennyi áll házasság előtti korban. - Érezhető volt némi megvetés a hangomban, de nem volt ez tőlem idegen. Olyasmiről beszélni, amit én magam sosem tudtam átérezni, vagy egyenesen vágyni rá... Számomra a házasság nem olyasmi volt, amit nem csak hogy ennyi idős fejjel, hanem történetesen valaha el akartam követni. Nem olyan nevetséges férfi egot simogató okokból, mint a függetlenségem elvesztése, vagy a félelem, hogy hirtelen papucsállatka lesz belőlem. Nálam ezek a lehetőségek egyébként sem játszottak. Egyszerűen csak nem láttam értelmét olyan fogadalomnak, amit úgysem tudnék megtartani - mondhatni családi vonás.
- A fiú utódok mindig is nagyobb presztízsnek örvendtek, nem tudom ebben mi olyan meglepő. - Szerintem nem hazudok, ha azt mondom, hogy sokan az idősebb generációból hiába húztak le hosszú éveket ebben az országban, még mindig úgy gondolnak a gyerekeikre, mint örökösök, vagy gyerekgyárak. Volt ebben valami szomorú, ha közben eszembe jutott, hogy én már az általánosban is a nőket érintő megkülönböztetés ellen küzdöttem. Nem kezdtem bele abba, hogy pontosan mit csinál rosszul Ye Na. Ha lázadni akart, azt teljes egészében akarnia kellett volna, nem pedig meghajolni az anyja akarata előtt. Ő is kapott pénzt a szüleitől, neki is volt miből gazdálkodnia és elég idős volt ahhoz, hogy a saját javára fordítsa azokat az adottságokat, amibe beleszületett. De mivel nem vagyok senkije, nem is vagyok köteles arról oktatni, hogyan kellene élnie az életét.
- Csak nem féltékeny lennél? - A pillantásom és a mosolyom is olyasmit sugall, ami pontosan azt a véleményt erősíthetem magamról bárki szemében, ami alapján egy köcsögnek tekintenek. Volt abban valami szórakoztató, amikor lányok éreztek hozzám köthető birtoklásvágyból fakadó féltékenységet, de könnyen átlépték azt a határt, amitől kezdve egyszerűen olyasmi lett az egész, amit elutasítottam. Sosem voltam az a könnyen kezelhető típus és nem éreztem úgy, hogy bárki ilyen elvárásokat támaszthatna felém - talán csak néha a szüleimet, akiknek köszönhetően volt pénzem. Valamit valamiért.
- Mikor csinálnék én olyat? - Tettem fel a kérdést szórakozottan. Kicsit sem érdekelt már a beszélgetés, az egész esemény, vagy épp az, hogy mi van az öccsével, esetleg keres-e bennünket valaki. Mindketten tisztában voltunk a másik hírével, de ezen a ponton már azzal is, hogy be fogjuk igazolni egymás számára mindet. Jó esetben legalábbis azt pletykálják a hátam mögött, hogy jó vagyok az ágyban - amit egyébként részben én magam indítottam el a mi korosztályunk között. Nagy szerencse volt tehát, hogy épp volt egy ágy, meg a szoba, amiben bizonyíthattunk egymásnak.
Mindkettőnk leheletében visszaköszönt az elfogyasztott alkohol fanyar illata, de egyikünk sem volt annyira részeg, hogy ne lettünk volna tisztában azzal, amit csinálunk. Legalábbis amikor egy pillanatra a lányéba fúrtam a saját tekintetem, úgy nyugtáztam magamban az egészet, hogy később még csak egy pillanatnyi megbánást vagy lelkiismeret furdalást sem érezzek azzal kapcsolatban, amit tenni készültem. A kezeim és a reakcióim határozottak voltak, nem hezitáltam akkor sem, amikor Ye Na kezdeményezett. Valahol mélyen ez is örömet okozott, mert később fel tudtam használni ellene, még ha jelen esetben nem is azon járt az eszemben, hogy mi lesz később.
Tetszett, hogy az történik, amire vágyom, habár nem kételkedtem benne, hogy így lesz. Nem lett volna értelme játszani a hülyét, vagy az értetlent. A pillantásomban meg is csillanhatott, amit éreztem, még akkor is, amikor ráérősen siklott az végig Ye Na testén, amiről már lekerült a ruha. Közelebb hajoltam hozzá, amikor húzott, a kezemmel a combját simítva felfelé haladtam a derekáig, amit finoman meg is nyomtam, hogy olyan pozícióba forduljon, ami mindkettőnk számára kényelmesebb volt. Lassú csókot nyomtam a vállára, előbb csak egyet, aztán még egyet, míg ő az ingem gombjaival bajlódott. Valami mosolyféle is belekeveredett az egyikbe, amikor a keze a hasamra csúszott, így a kilélegzett levegő a bőrét simogatta. Kiegyenesedtem egy pillanatra, hogy a csuklómnál található utolsó gombokat is kigomboljam és lekerüljön rólam az ing, valahová a korábban lerúgott cipők mellé.
Mélyet lélegezve támaszkodtam egyik oldalon Yena mellé az ágyon, a másik a combjára csúszott, közéjük akartam ugyanis kerülni, amit ő is érezhetett a simító mozdulatból, amivel feljebb nyomtam az ujjaim. Amikor közelebb hajoltam hozzá, a kezem a nyakára simítottam, hátra a tarkója felé. Az újabb csók, amit én kezdeményeztem, határozott volt és azon igyekeztem, hogy elmélyítsem, miközben az ágyra nyomom őt. Fölé hajolok, úgy csókolom tovább, a másik kezemmel a derekát simítva, az oldalát. Az ujjaim a bordáin is finoman végigszaladnak, míg meg nem állapodom a mellénél. Ekkora hajolok valamelyest hátra, az állát finoman érintve az ajkaimmal úgy fordítom a fejem, hogy a nyakához férjek, aminek a vállához hasonlóan előbb lassú csókokkal, majd harapással szentelek némi figyelmet. Mindenki másképp jelöli ki a területét. Én ma így teszem.

1003 | öltözék | razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 2582470607 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 44808c9ec5844680c9181e8aa8841a3d74336484
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Da832d4afaf3c24842c6087a14afe1b1fce1772e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 79eade63a983ecccf863762c99975fbf3154b354
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 B7f4495af92a98023963b50a7881abcc063e5d45
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
133
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 30ff5b500ccb6fa6a48e06fdde39e45ae0a9bf50
TémanyitásRe: razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 EmptyHétf. Ápr. 12 2021, 10:24
Braylen & Nana
Ha egyszer eldöntheted, hogy igazad legyen vagy kedves légy, légy kedves.

+16


Mindig is azt éreztem, hogy Braylen és én nagyon hasonlóak vagyunk, és emiatt talán jobban is megérthetnénk egymást. Én tényleg hittem az érzéseimben az irányába, bár magam sem tudom, hogy pontosan mi volt az, amit annyira szeretni próbáltam benne. Udvariasnak nem volt mondható, hiába ismerte az illemet. Kedvesnek sem találtam, sokkal jobb jelző volt rá az őszinte. Nem szabálykövető, még látszólag sem próbálja betartani azokat, amiket én olyan nagy becsben tartottam. Ezzel ellentétben, ami talán megfogott benne az az intelligenciája volt, illetve, hogy mennyire megzabolázhatatlan. Valahol mélyen, én is szerettem volna olyan lenni, mint Ő, ugyanakkor fűtött a vágy arra, hogy én legyek az a bizonyos lány, akinek a kedvéért néha meg tud szelídülni. Magam sem tudom pontosan, hogy miért hittem ebben, de az én világképem mellett reálisnak tűnt az egész, amit róla gondoltam. Hogy talán csak több törődésre van szüksége, ezt pedig ki tudná megadni a számára, ha nem én? Aki hasonló cipőben jár, mint ő?
- Tudom – halkan sóhajtottam fel – Én csak reménykedek abban, hogy valaki idetelepül majd az őshazából, aki nekem is szimpatikus lesz, illetve anyának is tetszik majd. Mennyi ennek az esélye?
Én magam is tudtam, hogy nagyjából semennyi. Anyát érdekli a csillogás és a szépség, de az én esetemben mindezt csak fegyvernek használná. Nem buta nő, többre értékeli az intelligenciát az ilyen hamis dolgoknál, viszont ez csak önmagában annyit eredményez, hogy számára az számít leginkább, ami a vállalatnak jó. Tehát képes lenne hozzáadni egy vén békához is, hiszen kellőképpen szépre és okosra csiszolt engem az évek során ahhoz, hogy jó kapás lehessek sokak számára. Szerintem anya úgy gondolja, hogy egy nőnek csak éppen annyira kell szépnek és okosnak lennie, hogy egy kevésbé attraktív géniuszt meg tudjon hülyíteni, akinek ezáltal a pénzéhez juthat… Ez pedig a MINWIRE számára előnyös lenne, ugye?
- Gondolom túl jól improvizálsz – húztam el a szám – Szerencsés… Bezzeg nekem fejben kell tartanom mind a hatvanezer Kimet, akik között vannak ikrek is, ráadásul egypetéjűek. Sosem tudtam őket megkülönböztetni, és amikor a múltkor szóba elegyedtem az egyikükkel, felhívta a figyelmemet, hogy már régóta ismerjük egymást, ezért nyugodtan beszélgethetek vele informálisan. Máig nem jöttem rá, hogy melyik volt az.
És kifejezetten kellemetlen lett volna, ha ez kiderül, szóval lényegében én magam már fejvesztve menekülök, ha bármelyiket megpillantom a tömegben. Az a kellemetlenebb dolog, amikor ők szúrnak ki előbb és nincs lehetőségem arra, hogy lelépjek. A mai este szerencsére túlzottan forgalmas volt ahhoz, hogy kiszúrjuk egymást, most pedig már mindegy is volt; sokkal jobban élveztem annál a fiú társaságát, hogy elhagyjam a szobát reggelig. A folytatásba egyelőre nem akartam és nem is mertem belegondolni, de mivel épp elég udvariatlanul megbámult a korábbiak során, hát… Sejtettem, hogy van hátsó szándéka. Igazából elég egyértelművé tette, amikor a szobát és az alkoholt említette. Én sem vagyok hülye, és lényegében önként mentem bele a sorsomba, ami miatt volt egy kis rossz érzésem, de ezt igyekeztem határozottan leküzdeni.
- Nem! – elég határozott volt a válaszom, és még mielőtt végig gondoltam volna azt, hogy pontosan mit mondok, egyszerűen csak folytattam – Nem akarom, hogy elvidd randizni.
Egészen halkan jegyeztem meg, amitől kissé kipirult az arcom is. Foghattam volna az egészet az alkoholra, lényegében annak és a mai napi kevés étkezésnek hála eredt meg ennyire a nyelvem, de ezen a ponton talán már annyira nem számított, hogy mit gondolok ezzel kapcsolatban. Persze, hogy nem akartam, hiszen én vagyok itt vele ebben a szobában, nem pedig Sue, vagy Anette, szóval ez egyértelmű volt. És azt hiszem, hogy ha ő valójában nem akar engem annyira, mint én őt, akkor innentől kezdve teljesen mindegy az, hogy mit mondok neki, az esélyeimen se javítani, se rontani nem fogok.
- Csak be akarsz húzni a csőbe – ezen a ponton vetettem rá egy oldalpillantást, de a közelsége épp elég volt ahhoz, hogy az agyam túl ködös legyen a normális gondolkodáshoz. Kár lett volna letagadni, hogy mennyire tetszett ez a dolog nekem. Nem vagyok szégyenlős, rendben van nekem, ha le kell vetkőzni, de csakis abban az esetben, ha ő is megteszi ezt. Ebben a helyzetben már rég túl voltunk azon, hogy játsszam a szűzikét, lényegében azzal csak mind a kettőnk estéjét elrontanám. Nem ő lenne az első ember, aki ruha nélkül lát, én pedig hiába voltam törékeny alkatú, hiába nem rendelkeztem olyan telt idomokkal, mint azok a lányok, akik súlyban nagyjából tíz kilóval nyomhattak többet nálam… Büszke voltam az alakomra, meg a hibátlan és puha bőrömre. Egyáltalán nem éreztem azt, hogy szégyellni kellene azt, ahogy kinéztem.
Talán éppen ezért is adtam be a derekam neki végül, és hajoltam hozzá közelebb. Az, ahogy rám nézett, talán más szituációban arra késztetett volna, hogy meghunyászkodjak, most azonban sokkal inkább akartam húzni még tovább az agyát. A tenyerem a mellkasára simult, az arcomon mosoly volt, miközben felvontam a szemöldököm. Talán ettől úgy nézhettem ki, mint egy perverz állat, de ezen a ponton már nem igazán számított a dolog, ugyanis pár pillanat múlva már az ajkaira tapadtam. Itt már nem volt megállás.
Amikor visszacsókolt, a vérem száguldani kezdett az ereimben, ezen a ponton az agyam már teljes mértékben kihagyott, képtelen voltam gondolkozni. Hiába voltam én az, aki az ölébe mászott és kezdeményezett, a testem olyan szinten ellazult, hogy ha a kezével nem markolt volna a hajamba, azt hiszem egyszerűen hátraestek az ágyon. Azt sem érzékeltem túlzottan, amikor bontogatni kezdte a ruhát, hiába fogtam fel, hogy mi történik, képtelen lettem volna ellenkezni, mivel engem is épp eléggé lefoglalt az, hogy az ingén a kis gombokat szépen lassan kiszabadítsam a helyükről.
Talán akkor voltam képes egy kicsit magamhoz térni, amikor megéreztem a tenyerét a combomon és meghallottam a szavait. Ez volt az utolsó lehetőségem arra, hogy nemet mondjak neki, hiszen, ha ellökném magamról könnyedén el tudnám hagyni a szobát… Teret adva ezzel a pletykáknak és annak, hogy lebukom minden egyéb disznósággal, amit a korábbiak során elkövettem. Ugyanakkor én magam is tudtam, hogy akkor sem lépnék le innen, ha nem játszana ez a rizikófaktor, szóval engedelmeskedtem és feljebb helyezkedtem az ágyban, aztán szépen kibújtam a ruhámból, ami alatt melltartót egyébként sem viseltem. Elég kihívóan pillantottam a fiú szemébe, aztán a gallérjánál megragadva húztam közelebb magamhoz. Szerettem volna, ha határozottan bánik velem, szóval nem dőltem el az ágyon, inkább a nyakához hajoltam és finoman belecsókoltam. Az illata egészen megrészegített, ami miatt határozottabban ostromoltam tovább és kezdtem el szívni a bőrét. Időközben sikerült megszabadítanom az ingtől, a kezem pedig hezitálás nélkül csúszott a hasára.


1 050 || CLOTHES || MUSIC || NOTES: Remélem tetszik.  Embarassed  Embarassed  


all that you did was make me fucking sad
When I'm away from you, I'm happier than ever, wish I could explain it better, I wish it wasn't true, give me a day or two to think of something clever, to write myself a letter, to tell me what to do

Braylen Yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Min Ye Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Gs5M66k
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Ui6Hutx
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I'm irritated, what do you want?
Happy gossip, pretentious smiles, fuck this shit everything's lie, do you want to be the same? Why? What's the matter?
★ családi állapot ★ :
I've made some real big mistakes
But you make the worst one look fine, I should've known it was strange, you only come out at night, I used to think I was smart, but you made me look so naive, the way you sold me for parts, as you sunk your teeth into me, bloodsucker, famefucker, bleedin' me dry, like a goddamn vampire
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 RFCj9ag
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, gyakorló marketingigazgató
★ play by ★ :
Cho Miyeon
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 WWkVyAA
TémanyitásRe: razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 EmptySzomb. Jan. 30 2021, 22:46

Yena & Braylen
Felfogtam ugyan Yena szavait és értettem, amit mond, de egy pillanatig sem voltam képes átérezni. Mind ismertük Ye Na és Ye Bin szüleit az ilyen és ehhez hasonló eseményekről és a fiatal körében úgy terjedtek a pletykák, mint a futótűz, ha nem ugyanolyan mértékben, mint a felnőttek között. Mondhatni csak látszat volt az, ahogyan az emberek egymással viselkedtek és a valódi célja mindenkinek az volt, hogy a saját érdekét érvényesíthesse. Akár a gyerekein is. Így volt ez a mi családunk háza tájékán is, nem éltük azoknak a filmekben látható, idilli boldogságban élő amerikai családoknak az életét, amiről mindenki álmodik és amit sokan el akarnak élni. Ők szimplán csak nem tudják, hogy az a kép, amit példaként felfestenek nekünk és piedesztálra emelnek, mind hazugság. Hogy tökéletes boldogság nem létezik és hogy az, amit egyszer szerelemnek nevezünk, később árulássá is válhat. A szőkeség és az öccse azonban annak ellenére is képesek voltak összetartani, hogy minden más a környezetükben szét akarta őket választani.
Normál esetben Ye Na és az öccse között úgy kellett volna működnie a dolognak, hogy örök életükben versenyeztetik őket, mivel a lány az idősebb, de a fiatalabbik gyerek mégiscsak fiú. Mi pedig akármennyire próbáltuk elhitetni magunkkal és a világgal, hogy valaha el lehet érni egyenlőséget, a férfiak mindig is előrébb jutottak helyhez. A köztem és a testvéreim közötti feszültséget nem feltétlenül tudnám persze versengésnek nevezni, tekintve hogy egyikünk sem versenyzett túlságosan azért, hogy a cég vezetői szerepében tetszeleghessen, amikor apánk visszavonul. Egyedül Mona volt az, aki olyan munkát vállalt, aminek köze volt a Neoyanghoz és mondhatni rá is inkább csak büszkék voltunk, mintsem hogy komolyan gondoljuk, hogy átveszi majd az irányítást. A Jesie és közöttem lévő kapcsolat viszont... Nehezen tudtam volna azonosulni azokkal a szavakkal, amelyek kijöttek Ye Na száján, így nem is válaszoltam arra, amit mondott. Felesleges lett volna tovább feszegetni a témát.
- Az a fajta eladás, amiről te beszélsz teljesen más, ha igazi kapcsolatot akarsz. - Halkan nevetve hajtom le a fejem és rázom meg, ahogyan az ölemben fekvő kezemet figyelem. Abban a környezetben, amibe minket rángatnak újra meg újra, csak olyan emberekkel találkozunk, akiket valamilyen hátsószándék vezérel. Sokszor még a gyerekeket is. Itt tehát semmilyen értelemben - sem baráti, sem pedig párkapcsolati téren - nem volt értelme igazán hinni abban, hogy az ember el tudja adni magát. Az, hogy a puccos eseményeken milyen arcunkat mutattuk és kivel sodort bennünket össze az élet, már teljesen más kérdés volt.
- Sosem azért jelenek meg, hogy nekem feleséget keressenek. - A pillantásomban is egyértelműen ott volt a jókedv, amivel a szavakat kiejtettem. Tény és való, hogy a mindennapokban is elég sokat gondoltam magamról, ez pedig itt sem volt másképp. Én több és jobb vagyok annál, hogy negyvenes pénzéhes szipirtyók akarják rám kényszeríteni a csúnyácska, de jó jegyekkel rendelkező, vagy éppen szép, de totál hülye lányukat, akik azt sem fogják fel, hogy az egy éjszaka, az egy éjszaka. Mindig túl vad voltam ahhoz, hogy a szüleim meg tudjanak nevelni. Összeszedtem magam azokra az alkalmakra, amikor kötelezően el kellett őket kísérnem egy-egy estén, mosolyogtam, amikor köszöntek nekem és még azt is büszkén tudtam mondani, hogy építészmérnök lesz belőlem - mert senki nem kérdezte, hogyan. - Így a barátnőid sem érdekelnek annyira, hogy megjegyezzem őket, vagy a szüleiket. - Ha őszinte akarok lenni magammal, valójában sokkal inkább a korombeliek arca és neve ragadt meg nekem, a családi hátterüket és egyéb kapcsolatokat már mindig csak az aktuális pletykákból raktam össze. Számomra minden megjelent jelentéktelen volt, mert nem vártam tőlük semmit. Ezért pedig elvártam tőlük azt a szívességet, hogy ők sem zaklatnak engem a saját kínjukkal.
- Akkor az nem jelent semmit. - A vigyor továbbra is ott van az arcomon, amikor Yena felé fordítom a fejemet, de nem szentelem neki a teljes figyelmemet. - Akarsz velem fogadni, hogy el tudnám vinni egyszer randizni? - Ezen a ponton fordítottam oda a fejemet és a pillantásommal is a lány arcát vizslattam. Tudni akartam mennyire sikerül felbosszantanom őt, na meg hogy mennyire hisz a képességeimben és a barátnője lojalitásában. Nem állítom, hogy ne lettem volna büszke magamra, ha Yena után meg tudtam volna fektetni a másik barátnőjét is - akármelyikről volt is szó pontosan -, és határozottan úgy éreztem, hogy a mai este már legalább az egyiket le tudom húzni a listáról. Hogy onnantól kezdve voltam-e ebben biztos, hogy odaadtam Yenának az első italt, vagy onnan, hogy belépett ebbe a szobába, nem tudnám megmondani. Nem mondom, hogy már indulás előtt is arra gondoltam, hogy örülnék neki, ha a lány ma megjelenne ezen az eseményen. Az, ahogyan szó szerint felkínálta nekem magát, viszont olyan lehetőség volt, amit hülye lettem volna visszautasítani.
- Nem tudhatod, amíg nem próbáltuk ki. Én válaszolok, ha te meztelenre vetkőzöl. - A hangom semleges volt ugyan, de sima, nem volt nyájaskodó, sem pedig elutasító. A gondolat, hogy esetleg hajlandó lett volna betartani a szavát, kifejezetten tetszett nekem, mint ahogyan az az állapot is, amibe egyre inkább belekeveredtünk. Teljesen felesleges volt olyan részleteken rugózni, hogy ki a szebb, mivel jelenleg nem Sue volt ebben a szobában, hanem Ye Na, így a szőkeségnek hamar túl kellett volna lépnie azon, hogy kit is tartok szebbnek. Nem véletlen róla próbáltam leimádkozni a ruhát - még ha nem is kellett annyira könyörögnöm. Mint ahogyan soha nem is kell.
A nyelvemmel csettintettem, amikor közelebb hajolt hozzám, mert nem szerettem, ha megpróbálják nekem megmondani mit tegyek, vagy éppenséggel mit nem. Ez pedig a hálószobámra is érvényes volt, amit jelen esetben ez a hotel szoba jelentett. - Ye Na... - Halkan, már-már rekedtes hangon mondom ki a nevét, a pillantásom viszonylag kemény, mivel a viselkedése tetszik és már rég nem a fejemmel gondolkodom, a természetem azonban tiltakozik az ellen, hogy neki adjam az irányítást. Nem tudom miért tettem meg mégis - talán csak el akartam hitetni vele, hogy ő lehet fölényben. Az ő kezdeményezése azonban pontosan olyasmi volt, ami az én fejemben egyenlő volt egy zöld lámpával.
Amikor az ajkai az enyémhez értek, az övéhez hasonló határozottsággal viszonoztam a csókot. A kezem a tarkójára csúszott, az ujjaim a hajába fúródtak, úgy hajoltam közelebb, hogy egyszerre voltam szinte fölötte is, de nem döntöttem el az ágyon, előtte meg akartam szabadítani a ruhájától. A kezem a tarkójáról a hátára vándorolt, mivel a finom anyag legalább annyi technikázást megkövetelt, hogy két kézzel sikerüljön csak lehúznom rajta a zárat.
Elhúzódom az ajkaitól és csak addig hagyok neki időt, hogy levegőhöz jusson, amíg a kezemmel a combjára fogva nem jelzem neki, hogy helyezkedjen másképp az ágyon, lehetőleg feljebb csúszva. - Ezt vedd le - a kezemmel tovább gyűröm a ruháját, felfelé a combján - próbálva tettekkel is jelezni, amire szóban már megkértem - valahol a feneke környékén állapodva meg a kezemmel. Túl voltunk már azon a ponton, hogy bármelyikünk is visszakozzon.

1108 | öltözék | razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 2582470607 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 44808c9ec5844680c9181e8aa8841a3d74336484
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Da832d4afaf3c24842c6087a14afe1b1fce1772e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 79eade63a983ecccf863762c99975fbf3154b354
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 B7f4495af92a98023963b50a7881abcc063e5d45
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
133
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 30ff5b500ccb6fa6a48e06fdde39e45ae0a9bf50
TémanyitásRe: razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 EmptyCsüt. Dec. 10 2020, 14:33
Braylen & Nana
Ha egyszer eldöntheted, hogy igazad legyen vagy kedves légy, légy kedves.


Én a magam részéről mindig annak voltam a híve, hogy az öcsémre vigyáznom kell. Egyszer, amikor kicsik voltunk, és kint játszottunk a kertben, Yebikének sikerült akkorát esnie, hogy ömlött az orrából a vér. Minden bizonnyal eltörhetett neki, mivel rohannunk kellett vele az ügyeletre, és nehezen tudták helyretenni... Azóta is meg van neki görbülve egy kicsikét, de ez nem vesz el az öcsém szépségéből egyáltalán. Akkor én magam nagyon megijedtem, hiszen iszonyatosan sírt, és csupa vért volt az arca, anyáék pedig természetesen sehol sem voltak. Általában, ha történt valami, a szüleim elmaradtak, és rám, illetve a nevelőnőinkre maradt az, hogy megoldjuk a gondokat. Éppen ezért is féltem ennyire az öcsémet. Én emlékszem a fájdalmára, és talán ez az egész gyerekes dolognak tűnhet, de nem szeretném, hogy hasonlót bármikor átéljen.
Ezért sem voltam képes mindazt elfogadni, amit Braylen hordott össze nekem arról, hogy ki kell lökni az életbe, és akkor majd jól megtanulja a dolgokat. Talán hasznos lenne, de ugyanakkor nagyon kegyetlen is, én pedig évekre elveszíthetném a kiscsibém bizalmát, amit nem akarok megkockáztatni. Végül az egész csak rám ütne vissza, és mind a kettőnknek fájdalmat okoznék.
- Nekem sokat jelent az – ahogyan beszélni kezdtem hozzá, egészen ki is húztam a derekam, hogy némi nyomatékot tudjak adni a szavaimnak – Hogy ha baj történik, azt az öcsém elmondja nekem. És így együtt tudjuk megoldani a dolgokat. Ő későn érő típus. Azt kell tapasztalnia, hogy számíthat valakire, ha már olyan a családunk, amilyen. Nem pedig arra van szüksége, hogy még én is lemondjak róla.
Minden bizonnyal Braylen élete is könnyebb lenne, ha mondjuk mellette lett volna valaki, akiben megbízhat és támogatja. Én ezt a magam részéről tudom állítani... Hiszen ha rendelkeztem volna egy ilyen nagytestvérrel, akkor talán nem lennék ennyire elbaszott. Ugyanezt viszont nem akartam a fiú fejéhez vágni, mert ő minden bizonnyal jobban tudta viselni a megpróbáltatásokat, mint én. Kettőnk közül ő tűnt az elegánsabbnak, a büszkébbnek, Ő volt az, akinek senki nem tudta megmondani azt, hogy mit csináljon... Ez pedig engem egészen lenyűgözött, és talán ez a másság is kezdte el táplálni bennem az érzéseket iránta. Ő jobbnak, többnek, különlegesebbnek tűnt a köreinkben mozgó, szürke tömegnél. Szebbnek, fényesebbnek, vadabbnak és izgalmasabbnak... Én pedig meg akartam tapasztalni mindazt, amit egy ilyen ember tudna nyújtani egy hozzám hasonló, kíváncsi lánynak.
- Azt hiszem is-is – vontam meg a vállam, de képtelen voltam a szemébe nézni – Nyilvánvalóan mindenki el akarja adni magát egyszer valakinek. Csak szerintem jó lenne, ha kiválaszthatnám azt a személyt, és nem anyám tenné meg ezt helyettem. Úgy érzem, hogy jogom lenne legalább azt megválasztani, hogy kivel szeretném leélni az életem, ha már csak ennyi funkcióm van a családban.
Legalábbis én azt gondoltam, hogy mindenkinek saját felelőssége van a teste felett rendelkezni. Én is szeretem a csinos ruhákat, és büszke vagyok az alakomra, de ettől függetlenül is azt éreztem, hogy a háttérben húzódó kis semmiségnek tűnő információkon lenne az igazi hangsúly. Azon, hogy anyám erőlteti rám a kivágott ruhákat, amikben csinosnak tűnök, vagy pedig én magam választom ki. Teljesen más önként űzni valamit, és saját akaratból rendelkezni a tetteink felett, mint más befolyása alapján, úgy élni az életedet, ahogyan azt elvárják tőlünk. Talán ha Braylen a mi családunkba született volna, nem lenne ennyire magabiztos. Mert neki volt része anyai gondoskodásban, ellenben velünk. Mi csak a leckéket kaptuk, és végignézhettük, ahogyan töketlenkedik apánk. Értünk senki nem állt ki, viszont neki ott van az anyukája.
- Azért, mert bajba is kerülhetsz, ha az apjuk előtt nem ismered fel őket – vontam meg a vállamat, miközben végiggondoltam valamit – Ennyire felejthetőek lennének?
Arra már nem volt merszem rákérdezni, hogy engem egyáltalán miről és miért jegyzett meg. Határozottan kitűnök a tömegből a majdhogynem fehérre szívott hajammal, meg az éles, egészen tündérekre emlékeztető vonásaimmal. Ugyanakkor volt egy olyan érzésem, hogy ez a srác nem az a fajta, aki egy pillanatra is elhitetné velem azt, hogy képes kitüntetni a figyelmével... Pedig én ezt mindennél jobban szeretném. Annak ellenére is, hogy kint van egy csomó férfi, akit egyetlen pillantásommal az ujjam köré tudtam volna csavarni. Figyelembe sem vettem a legtöbb barátnőm intő szavait azzal kapcsolatban, hogy meg fogom égetni magam, ha túlságosan belemélyedek ebbe a határozottan egyoldalú kapcsolatba. Én voltam annyira álmodozó típus, hogy elhiggyem: talán van bennem valami, amivel meg tudom fogni ezt a srácot, és ezért nem félek bevetni lényegében a saját testemet sem. Ez a kulcsa az egésznek. Lényegében most bocsátom magam áruba, de legalább saját akaratomból teszem.
- Nem mondta – vallottam be végül a dolgot – Csak tudom.
Sue az egyik legrégebbi barátnőm, és éppen ezért is vagyok teljesen tisztában azzal, hogy biztosan nem akar semmit Braylentől. Azzal lényegében engem veszítene el, én pedig bíztam benne, hogy ebben az ijesztő és rideg világban legalább a kapcsolataim valódinak hatnak. Ha ez nem így lenne, minden bizonnyal tényleg egészen mélyre kerülnék. Nem akartam, hogy bármi köze legyen neki Sue-hoz, Rachelhöz, vagy akárkihez a baráti körömből... Bár hála az égnek Racheljelen esetben nem is volt opció.
Nehéz lett volna bármit mondanom, amikor olyan veszélyesen közel került hozzám. Egyedül a vérem száguldására és a bőröm felforrósodására voltam képes figyelni. Nem voltam még teljesen biztos abban, hogy a mai este folyamán hogyan alakulnak a dolgok, de abban biztos voltam, hogy a pillanatban akarok majd ragadni és az egésznek sokkal hamarabb vége szakad majd, mint ahogyan én azt szeretném. A folytatás pedig annyira bizonytalan volt, mintha egy sötét alagútban tapogatózva próbálnám megtalálni a kiutat... Tehát lényegében az esélyem a boldog befejezésre nulla volt... Mégis akartam ezt az egészet.
- Akkor sem mondanál engem, ha ebben a szent pillanatban meztelenre vetkőznék – jelentettem ki végül, miközben oldalra pillantottam, hogy jobb rálátást nyerjek az arcára – Tehát talán felesleges kérdésekkel zaklattalak. Ne haragudj érte.
Az arcomra kiült egy udvarias mosoly, és még mindig nem foglalkoztam azzal, hogy a vállamról lecsúszott a ruhám pántja. Jó volt ez az állapot, mert legalább minimális szinten tudtam neki némi bosszúságot okozni, ha már ő is próbálgatja a határait és teljes mértékben tönkre akar tenni, mielőtt bekebelezne.
Persze a fölényem – vagy amit annak hittem – így sem tartott túl sokáig, mert a közelsége ismét megbénított annyira, hogy csak a poharamba csorgó borra tudjak koncentrálni. Nem volt szükségem rá, de ha elhitetem vele ennek az ellenkezőjét, talán kevésbé gondol majd ribancosnak, ez pedig az én fejemben sokat számított volna. Képtelen voltam megszólalni pár pillanattal azután is, hogy a bor már rég a poharamban volt, ő pedig a hátamnál matatott. Szükségem volt arra a tíz másodpercre, amíg elhatároztam magam, ezután pedig már könnyedén lehúztam az egész boromat. A poharat az övé mellé tettem, a pillantásom pedig kihívó volt, amikor ismét felé néztem.
Közelebb csúsztam hozzá, aminek hatására a ruhám jelentős része az ölembe gyűrődött. Nem foglalkoztam azzal a ténnyel, hogy a vállam mellett most már a combom is teljes egészében szabadon volt, épphogy a választott fehérneműm nem villant ki.
- Majd akkor segítesz – egészen közel hajolva hozzá suttogtam oda a szavakat – Ha én is úgy akarom.
Határozottan vettem az ujjaim közé az állkapcsát és fordítottam magam felé az arcát. Ahogy közelebbről is szemügyre vettem a vonásait, akaratlanul is elmosolyodtam, sőt a számat meg is nedvesítettem a nyelvemmel, amikor a pillantásom azokra a bizonyos ajkakra futott, amit minden bizonnyal bármelyik nő megirigyelne tőle. Az egész napos rohangálás és nem étkezés miatt az alkohol hamar megtette a hatását. Már nem voltam annyira zavarban tőle, nem jelentett problémát az, hogy most én hajoljak közelebb hozzá és határozottan a fogaim közé csípjem az alsó ajkát. Mivel minden bizonnyal érteni fog a szóból, nem húzódtam hátra, határozottan csókoltam meg, a tenyerem pedig ismételten visszavándorolt a mellkasára, hogy a fekete ingen néhány gombot ki tudjak szabadítani a helyéről.


1 255 || CLOTHES || MUSIC || NOTES: Remélem tetszik.  Embarassed  Embarassed  


all that you did was make me fucking sad
When I'm away from you, I'm happier than ever, wish I could explain it better, I wish it wasn't true, give me a day or two to think of something clever, to write myself a letter, to tell me what to do
mind álarcot viselünk
Min Ye Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Gs5M66k
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Ui6Hutx
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I'm irritated, what do you want?
Happy gossip, pretentious smiles, fuck this shit everything's lie, do you want to be the same? Why? What's the matter?
★ családi állapot ★ :
I've made some real big mistakes
But you make the worst one look fine, I should've known it was strange, you only come out at night, I used to think I was smart, but you made me look so naive, the way you sold me for parts, as you sunk your teeth into me, bloodsucker, famefucker, bleedin' me dry, like a goddamn vampire
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 RFCj9ag
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, gyakorló marketingigazgató
★ play by ★ :
Cho Miyeon
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 WWkVyAA
TémanyitásRe: razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 EmptyCsüt. Szept. 10 2020, 14:48

Yena & Braylen
Sosem tagadtam, hogy szeretek játszadozni az emberekkel. Legyen szó azokról a lányokról, akikről ledumálom a bugyit, vagy épp bárki másról, aki kicsivel is gyengébb jellemmel rendelkezik nálam. Nem igazán ismerem a határokat már óvodás korom óta és hiába akadtak olyanok, akik igyekeztek azokat megmutatni nekem, én sosem voltam különösebben híve annak, hogy meg is fogadjam a tanácsokat, vagy elfogadjam, ha valakinek be kell hódolnom. Talán nagyon is családi vonás ez, mert senkit nem ismerek a Yangok közül, de talán még a család Seo felében sem, aki ne lenne képes pusztán a dumájával a legszorultabb helyzetből is egyszerűen kimenteni magát.. Nyilván ha egyikünk gyilkosságot követne el, már jóval nehezebb lenne eltussolni, de valamilyen furcsa megérzésnek hála én még abban is hiszek, hogy képesek lennénk rá. Például én magam is kénytelen leszek minimum gyilkosságot elkövetni Jesie játékkígyója ellen, ha nem hajlandó továbbadni rajta rövidesen, tekintve, hogy akkora állatvédő vagyok, hogy szörnyen megvisel ahogyan néznem kell a bezárt állatot - szó sincs arról, hogy megvetek mindenféle háziállatot, mert azokról gondoskodni kell, meg szeretni őket... Mikor ez egy nagyon is kemény világ és nincs helye a babusgatásnak meg a szeretetnek, amikor a végén úgyis elpusztul az állat. Állítólag volt egy macskánk kiskoromban, de elütötte egy autó, amikor én is kint játszottam az előkertben, gondolom ezért vagyok ilyen lelkes elkötelezettje a nem-kell-háziállat fanklubnak.
Amúgy ötletem sincs miért jár most az eszem holmi régen halott macskákon, meg háziállatokon, velük amúgy sem olyan szórakoztató játszadozni, mint az emberekkel, akik sokszor túl későn jönnek rá arra, ha be akarom őket húzni a csőbe és utólag már képtelenek menekülni. Az állatok megérzik a csapdát, idővel pedig megtanulják, hogy mi a szívatás, újra meg újra nem lehet eljátszani velük. Az emberek ennél sokkal, de sokkal makacsabbak és butábbak.
Ahogyan én sem vagyok hajlandó elfogadni azt, ahogyan mások rámutatnak a hibáimra, valószínűleg Ye Na is képtelen kritikus szemmel látni az öccsét, ahogyan kellene, ha segíteni akar rajta, hogy értelmes felnőtté nője ki magát és ne csak egy elveszett bárányka maradjon, mint amilyen jelenleg. - Honnan tudod, ha sosem próbáltad még? Nem az a megoldás, ha túlfélted, mert aztán meg akkorát fog esni a kis pofijára, hogy lehet nem áll fel belőle - Az élet meg amúgy is mindig csak ad és ad, ha épp a rosszról van szó, akkor is. De persze ki vagyok én, hogy Ye Na családi életét igazgassam, mikor a saját házam tájékán is lenne mit helyre tenni, egyszerűen csak.. Nem akarom. Semmilyen felelősségem nincs azért, hogy a Yang család hírneve ugyanolyan fényes maradjon, mint most is, ha meg pénz szűkében kezdenék lenni, mert apám elbassza az életünket, hát majd árulom a testem. Abból biztosan megélnék.
Igazából nem is lehet olyan rossz dolog, ha valaki a testével keresi a kenyerét. Na nem kell nagyon extrém dolgokra gondolni, mert azért a drága édesanyámat még én sem szeretném a sírba tenni - az ilyen dolgok valahogy mindig sokkal könnyebben kiderülnek, mint bármi más -, de attól még millió opció van. Lehet, hogy Jestől kellene pénzt kérnem azért, amiért hajlandó vagyok neki modellt állni a hülye ruháiban, habár már annak is örülnék, ha elfogadná, hogy nekem kell a modell barátnőinek a száma és nem csak viccből mondom állandóan, hogy azzal kvittek vagyunk. Az, hogy utána mennyire nem érdekelnek huzamosabb ideig, már ne legyen az ő problémája. Legalábbis hülyeség ilyesfajta morális indokokkal elvenni tőlem a lehetőséget az ismerkedéstől.
Ahogy ezen a témán kezd járni az agyam, rögtön felmerül bennem, hogy vajon azok, akik ténylegesen a testüket bocsátják áruba, idővel nem unják-e meg a hotelszobák monotonitását, ha már egyáltalán lehet ilyenről beszélni. Nyilvánvalóan én magam is az élvezeti értéke miatt hajtom a tevékenységet, de ha muszájból kell csinálni, vajon ugyanolyan élvezetes marad-e? Ezek mind-mind olyan kérdések, amelyeket csak valaki olyan tud megválaszolni, aki ténylegesen benne is van ezekben a körökben, ehhez pedig őszintén szükségem lenne Felix társaságára, meg az ő ismerőseire, akik, nos nevezzük őket érett nőknek. Az én ízlésemnek néha talán már kicsit túlságosan is érettek és nem feltétlenül a koruk miatt.
- Na ez most megint ott kezdődik, hogy mi számít normálisnak... Nekem a mélyen dekoltált ruhák a preferenciáim a nőkön, szóval ha ahhoz nézzük, sokan nem öltöztek fel rendesen. Anyád meg fogadjunk azt mondaná, hogy ők ribancok. - Ahelyett, hogy mindenki felvállalná, hogy mi is valójában és esetleg büszke lenne a magabiztos nőiességére, vagy valami ilyesmi. - Szóval akkor most egészen pontosan anyád akar eladni téged, vagy te magadat? - A mi köreinkben ugyan sok a tabu, mégis mindenki tud mindent mindenkiről, de tényleg. Azt a bizonyos gyilkosságot is kérdéses lenne eltussolni és ahogyan korábban már megfejtettem, szerintem csak nekünk Yangoknak menne. Habár apám botlására - botlásaira - visszatekintve neki mégsem túlzottan. Az én egyetemi tanulmányutam például valami csoda folytán még mindig sikeresen titokban maradt, holott a megfelelő emberek előtt nem is feltétlenül szégyellem, hogy mit meg nem teszek érte. Szó szerint.
- Hát nem az én barátnőim, minek jegyezzem meg őket - megrántom a vállaimat, miközben pimasz mosoly költözik az arcomra. - Honnan tudod, hogy nem érdeklem, mondta? - A mosolyom ezúttal már vigyorrá szélesedik, a lány figyelme sokszor már-már annyira nyilvánvaló, hogy kész élvezet látványosan figyelmen kívül hagyni. Van valami a nőkben, akiknek azzal borzolom az idegeit, hogy a barátnőik szebbek náluk és mivel amúgy is a pokol tüzén fogok elégni, miért próbálnék meg kicsivel is jobb ember lenni?
- Persze, mert mindenki engem akar - jelentem ki egy gátlástalanul undorító vigyorral az arcomon. Tudom magamról, hogy jól nézek ki és nevetséges is lenne úgy tennem, mintha nem így lenne. A mi családunkban kívülről mindenki szép és tökéletes, belül rohadunk mint a halloweeni tök november közepén.
- De hát összemaszatoltad a ruhád - halkan nevetek fel, direkt igyekezve olyan közelségben lenni a nyakához és a füléhez is, hogy a leheletem épp a szabadon hagyott bőrét csiklandozza. Szerintem mindketten tisztában voltunk vele, hogy amikor idejövünk ebbe a szobába, az én játékteremen leszünk, a bor kinyitása pedig egyfajta megpecsételése volt az egésznek. Majdnem átkattan az agyamban az a kis kapcsoló, amelyik átbillenése után már egyszerűen nincs megállás, amikor már nincs külvilág, nincs a hülye rendezvény, nincs a hipokrata apám, a felesleges udvariaskodás, a merev zakó. Ye Na azonban épp az átkapcsolás előtt dönt úgy, hogy feláll, nekem pedig bosszús sóhaj kíséretében kell lehunynom a szemeimet, hogy a helyzethez képest is nyugodt tudjak maradni. Rég azon jár a fejem, ahogyan őt figyelem, az ágyon támaszkodva a tenyereimmel, hogy milyenek lehetnek azok a kezek, amelyek egy pillanattal ezelőtt még a mellkasomat simították végig, amikor lentebb vándorolnak rajtam, mégsem adok különösebben hangot ennek. Helyette elveszem tőle a poharat, s egy lusta mosoly kíséretében pillantok rá. - Sue-t már láttam bikiniben, nálad nincs hasonlítási alapom, hogy ezt megmondjam. - Finoman oldalra billentem a fejemet, miközben le sem veszem a szememet róla. Nem emelem oda a poharamat koccintásra, mivel akkor keresnünk kellene valamilyen szar okot arra, hogy miért is tesszük. Miközben iszom pár kortyot a borból, azt mérlegelem lenne-e értelme újra telefonálni a szobaszerviz miatt, már csak azért is, hogy ne siessenek vele annyira, habár a rendezvény miatt így is eléggé úszhatnak, azt meg úgysem tudom megmondani, hogy mikor vágom gerincre Ye Nát és mennyi ideig fog tartani. Ha előbb iszogatni is akar, akkor már olyan mindegy, maximum nem engedjük be a pincért. - Szóval ha az őszinte véleményemre vagy kíváncsi... - Lusta pillantással mérem végig őt, a kibomlott hajától kezdve a szabadon maradt vállán át egészen az ajkaiig, miközben a szabad kezemmel finoman végigsimítok az oldalán, ahol a ruha takarja, felfelé a válláig, aztán a kezem a háta közepe felé siklik és már-már látatlanban is igyekszem elképzelni hol lehet a zár a ruhán. - Akár segíthetek is - mormolom valamivel halkabban. Fair vagy sem, ha végre ténylegesen megszabadulna a ruhától, jobban ki lenne szolgáltatva nekem, mint én neki, ehhez pedig talán szüksége van még az alkohol mámorító érzésére. Előre dőlök, hogy előbb lerakjam a poharam, majd elérjem a borosüveget, amiből töltök is még neki. Leitatásnak minősül? Talán. De ő döntött úgy, hogy velem jön? Határozottan.

1313 | öltözék | razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 2582470607 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 44808c9ec5844680c9181e8aa8841a3d74336484
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Da832d4afaf3c24842c6087a14afe1b1fce1772e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 79eade63a983ecccf863762c99975fbf3154b354
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 B7f4495af92a98023963b50a7881abcc063e5d45
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
133
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 30ff5b500ccb6fa6a48e06fdde39e45ae0a9bf50
TémanyitásRe: razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 EmptySzer. Aug. 19 2020, 08:08
Braylen & Nana
Ha egyszer eldöntheted, hogy igazad legyen vagy kedves légy, légy kedves.


Soha nem értettem azokat az embereket, akik a mi pozíciónkat irigyelték. Nagyon sokan azt hiszik hogy pénzzel bármit meg lehet kapni az életben, pedig ez nincs így. A családunkat nem választhatjuk meg, illetve szeretetet sem vásárolhatunk csak úgy magunknak. Hiába vannak szép cipőink, lakunk palotában és éljük a világunkat úgy, mintha a mi életünk példaértékű lenne, ez nincs így. Sok gyakornok, aki a cégünknél dolgozik, alapjaiban túl szerencsésnek tart engem, holott nekik egy kiváló lehetőség lehet a vállalat. Tapasztalatot szerezhetnek és ha elég jól teljesítenek, akkor határozottan helyük lehet az alkalmazottaink között. Innentől kezdve csak hozni kell egy bizonyos szintet, aminek hála lesz előléptetési lehetőség és mi sem fogunk marasztalni senkit, aki csak pénzt szeretne gyűjteni és később saját vállalatot építene ki, hát csak tessék. Tehát el lehet érni ugyanazt, amit a mi családunk megtett, csak némi energiabefektetést igényel a dolog. Könnyű ujjal mutogatni arra, aki egyszerűen csak beleszületett a jólétbe.
A fiút csak egy durcás pillantással ajándékoztam meg a megjegyzésére. Nem forszíroztam tovább a témát, mert lényegében feleslegesnek éreztem a dolgot. Sokkal inkább igyekeztem terelni a témát a továbbiakban, ha már azon ritka alkalmak egyike volt a mai, hogy Braylen kitüntetett a figyelmével. Sosem tudtam eldönteni azt, hogy ő valójában kedvel-e engem, vagy nem, mivel mind a kettőnek mutatta a jeleit.
Már az arcára kiülő mosolytól is kissé elállt a lélegzetem, azonban amikor felém fordult, kénytelen voltam a nyelvembe harapni, hogy legalább a szemkontaktust minden gond nélkül képes legyek tartani vele. Azonban hamar hátrahőköltem tőle, mert az arcom égni kezdett a közelségétől, a tekintetem pedig akaratlanul azokra a bizonyos ajkakra vándorolt... Nem, nem, most ezzel megintcsak ő nyert! Az egészben pedig a legrosszabb az, hogy engem ez nem is igazán zavar, mert róla van szó. Ahányszor találkozunk, egyszerűen csak realizálom magamban, hogy még sosem kedveltem annyira senkit, mint őt... Lehetséges ez egyáltalán?
- Senki – egészen halkan nyögtem ki a kis szót. Lényegében ez igaz volt, mostanában ha valamivel nem akartam foglalkozni, az határozottan anyám és a dolgokhoz való hozzáállása volt. Miután beszólt a mekis kaja után - ez még a jobbik eset, mert legalább a fogkefét nem nyomta a kezembe – lényegében kedvem sem maradt nagyon a mai estéhez... Egészen addig a pillanatig, amíg ő le nem dobta magát mellém és nem kezdett el ennyire pofátlanul terpeszkedni.
Viszont minden zavarom és visszafogottságom egyszerre haraggá változott az irányába, amikor az öcsémet a szájára merte venni és nemes egyszerűséggel kioktatott azzal kapcsolatban, hogy hogyan kellene bánnom vele. Én majd azt tudni fogom, de azért nagyon szépen köszönöm a tanácsokat, nenm volt rá szükségem. Persze ezt így nem közölhettem vele, mert azzal már borítékolhatná a második győzelmét felettem.
- Nem az fog segíteni rajta, ha belöki az ember a mélyvízbe – jegyeztem meg határozottan. Yebi mindig félénkebb típus volt... Nem az extrafélénk, de nem is egy Braylen. Ráadásul nagyon úgy tűnik, hogy későn érő típus is, tehát egyelőre hagyni kell – Én meg különben is azért vagyok a testvére, hogy mellette legyek és támogassam, nem? Nem fogom hagyni azt, hogy ne tudjon önállósodni, de még nem áll készen rá.
Csak egy szúrós pillantást küldtem a megjegyzésére, de a nyelvembe haraptam és inkább nem kezdtem el őt faggatni a testvéreiről. Elég nyilvánvaló volt, hogy teljesen más viszonyban vagyunk, én pedig ki vagyok, hogy feltépjem ezt a sebet? Biztos vagyok benne, hogy őt is érik olyan antrocitások, ami miatt ennyire hullámzó a viselkedése és nem azért tapos a lelkivilágomba sokszor, mert egy rossz ember lenne. Szimplán csak az ő élete sem egyszerű, és hozzám hasonlóan szintén nem tanulhatta meg rendesen kezelni az érzelmeit. Persze ezt csak én gondolom így, de ha magamból indulok ki, akkor hasonlót tudok elképzelni, mint amit én érzek minden egyes pillanatban amiatt, mert anyáék egyszerűen nem szeretnek minket. Úgy tekintenek ránk, mintha csak tárgyak lennénk, akiket jól kell értékesíteni a nagy haszon érdekébe.
Ennek ellenére is elindultam végül a hotelszoba felé. A magam részéről volt egyfajta kellemetlen érzés a mai estével kapcsolatban, de igyekeztem figyelmen kívül hagyni ezt. Igazából pontosan tudtam, hogy mi fog történni, ahogyan azzal is tisztában voltam, hogy az egyéjszakás kalandok igazából mindig csalódással érnek véget... Mégis jöttem, mert szükségem volt a társaságára. Az egyetlen olyanra, amit kellemesnek ítéltem meg ebben a közegben. Illetve valahol felpezsdítette a vérem az a tény, hogy megint tilosban járhatok. Már lassan én is listát vezethetnék arról, hogy pontosan mennyi sráccal voltam együtt és ezt igazán élvezetes lenne anyám orra alá tolni, aki bízik a szüzességemben.
- Egyetlen lányt mondj, aki a mai este folyamán rendesen felöltözött – mutattam rá a tényre, összefonva a mellkasom előtt a karjaimat, amivel talán egy kicsit sikerült kiemelnem a dekoltázsom. Teljesen véletlenül persze – Vagy te bekötött szemmel jársz az árverésre? Nem nézed meg azt tüzetesen, amire licitálni akarsz? Feltűnőnek kellett lennem.
Azt már feleslegesnek éreztem megmondani neki, hogy a ruhát nem én választottam. Ha rajtam múlik, akkor inkább döntöttem volna egy rövidebb koktélruha mellett, hanyagolva az estélyit, a ruha határozottan anyám ízlését tükrözte, még ha jól is mutatott rajtam és fiatalosnak volt mondható. Ettől függetlenül ha már annyiszor kurvásként hivatkoztam magamra, akkor talán azt is elmondhatom, hogy kifejezetten szeretek egy két ribancos kiegészítőt magamra aggatni.
- Ez is egyfajta fétis – jegyeztem meg jókedvűen összehúzva magamon a zakót, ami minden bizonnyal minimálisan át fogja venni az én parfümöm illatát is, ahogyan Bray dolga is a ruhámra kerül majd. A korábbi hangulatváltozásomnak lényegében már nyoma sem volt, egyszerűen csak élvezni akartam a jó bor és az ő társaságát, már ameddig erre még lehetőségem volt. Még nem szédültem az alkoholtól annak ellenére sem, hogy nagyon keveset ettem ma.
- Sue a szőke, és nem érdekled, amúgy meg majdnem minden barátnőm fekete – talán egy kis él költözött a hangomba, ahogyan ezt megjegyeztem, de még mindig jobb mintha azt közöltem volna vele, hogy velem foglalkozzon már, ha itt vagyok. Egyelőre nem volt célom elkergetni, szinte biztos voltam benne, hogy ismételten csak fel akar húzni engem.
- Ebben a társaságban talán mindenki – vontam meg a vállam mosolyogva, kimondva egyszerűen az igazságot – Csak én téged akartalak volna közülük.
A pillantásom átható volt, ahogyan ránéztem, határozottan flörtöltem vele. Ha egy kicsit is figyelmesebb volt velem kapcsolatban, akkor pontosan tudta, hogy igyekeztem kerülni a köreinkben ólálkodó csávókat és lényegében minden lehetséges jelöltet pattintatni szoktam. Ő az egyetlen, akivel tényleg szívesen töltöm el az időmet és azt hiszem ezzel tisztában is van.
- Nekem jó az is, ami a fürdőben van – vontam meg a vállam végül. Egyetemisták vagyunk mind a ketten. Én ráadásul pont egy olyan szakra járok, amin nagyon vegyesen megtalálhatóak a jómódú és a kevésbé pénzes családok sarjai. Ha az ember barátokat akar szerezni, akkor nem fog válogatni kasztok alapján, így elég gyakran ültem be a szaktársaimmal olcsó sört inni egy-egy bárba. Ennél lejjebb nem lehet már a mi szintünkön.
- Nem kéne – a megjegyzésem halkabbra és erőtlenebbre sikerült, mint ahogyan azt elképzeltem. Határozottan nem kéne levenni a ruhámat még. Az pedig, hogy ennyire nyíltan kimondta, csak még inkább zavarba hozott, nem beszélve arról. amikor finoman elkezdte kiszabadítani a hajamból a csatokat. A bőröm bizseregni kezdett minden ponton, ahol csak hozzámért.
- Anya akarta – hasonló határozottlansággal jegyeztem meg ezt is – Tehát a fodrász ilyenre csinálta, nem volt beleszólásom. Amíg haza nem értem azt sem tudtam, hogy jövök. Nem szeretem feltűzni a hajam.
Talán a copfokat hajlandó voltam elviselni, viszont a sok nehéz csattól már fájtak a hajhagymáim és féltem, hogy meg fogja viselni a hajamat a megerőletetés. Én pedig kifejezetten azok a lányok közé tartoztam, akik nagyon szeretik az ékes hajkoronát.
Finoman haraptam be az ajkam a kérdésére. Mivel túl sokat matatott a vállamnál, a ruhám pántja teljesen magától hullott le onnan, mégsem éreztem azt, hogy ettől akár minimálisan is zavarba kellene jönnöm. Ahogy oldalra fordítottam az arcom, észrevettem, hogy ő vészesen közel van hozzám, viszont most kettőnk közül én voltam az, akinek kihívás volt a pillantásában.
- Ha elmondom meg kell, hogy öljelek – talán az este folyamán most csengett a leginkább határozottnak a hangom, ahogyan halkan odamondtam neki a szavakat. Óvatosan nyaltam meg az ajkaim, hogy megnedvesíthessem őket, a pillantásom pedig akaratlanul is ismét a szájára révedt, majd vissza a tekintetére. Egyértelmű volt, hogy a mai este során egyikünk sem fog távozni ebből a szobából, tehát teljesen felesleges volt húzni egymás agyát már. Megvártam, amíg, minden csatot kibogarász a hajamból, majd azokat gondosan az éjjeliszekrényre raktam, hogy véletlenül se veszítsem el őket. Csak utána húzódtam még egy kicsit közelebb hozzá és gomboltam lejjebb az ingjét, még mindig nem foglalkozva a vállamról lehulló pánttal.
- Ez sem lehet valami kényelmes – pont az az udvariasan kacér mosoly ült ki az arcomra, amit anyám tanított nekem, miközben finoman végigsimítottam a mellkasán, majd egyszerűen az ölembe ejtettem a kezem. Ismételten a nyelvembe kellett harapnom, hogy ne tegyek felesleges megjegyzéseket a kajával kapcsolatban. Inkább felálltam, hogy összeszedhessem a poharakat a fürdőből,ha már idehoztam a bort. Bár rá kellett jönnöm arra is, hogy Braylen társasága épp elég volt ahhoz, hogy ellazuljak, nem volt szükségem plusz alkoholra. Ennek ellenére is töltöttem a poharakba a borból.
- Tehát akkor – ültem le mellé ismét, miközben a kezébe adtam a másik poharat – Én vagyok a szebb, vagy Sue?



1 499 || CLOTHES || MUSIC || NOTES: Remélem tetszik.  Embarassed  Embarassed  


all that you did was make me fucking sad
When I'm away from you, I'm happier than ever, wish I could explain it better, I wish it wasn't true, give me a day or two to think of something clever, to write myself a letter, to tell me what to do
mind álarcot viselünk
Min Ye Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Gs5M66k
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Ui6Hutx
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I'm irritated, what do you want?
Happy gossip, pretentious smiles, fuck this shit everything's lie, do you want to be the same? Why? What's the matter?
★ családi állapot ★ :
I've made some real big mistakes
But you make the worst one look fine, I should've known it was strange, you only come out at night, I used to think I was smart, but you made me look so naive, the way you sold me for parts, as you sunk your teeth into me, bloodsucker, famefucker, bleedin' me dry, like a goddamn vampire
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 RFCj9ag
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, gyakorló marketingigazgató
★ play by ★ :
Cho Miyeon
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 WWkVyAA
TémanyitásRe: razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 EmptySzer. Jún. 24 2020, 21:40

Yena & Braylen
Nem mondanám, hogy túl jó emberismerő lennék. Sőt, kifejezetten nem szeretem feleslegesen vesztegetni az időmet olyanokra, akik nem érdekelnek, a legtöbb ember pedig általában éppen ezért hamar elveszíti a figyelmemet és odaadásomat. Minden emberi kapcsolatnak megvan persze a maga haszna és ha okosan válogatjuk meg, hogy pontosan kikkel vesszük körül magunkat, még érhet is valamit a későbbiekben az adott ismeretség. Valószínűleg ezért is szórakoztat most annyira, hogy az angyali külsővel megáldott Yenából is sikerül valamelyest előhúzni azt a lányt, aki ebben a társaságban nem lehetne.
Ötletem sincs miért próbálnak meg ránk, fiatalokra olyan szabályokat erőltetni, amelyeket már a nagyszüleink is untak, holott ők sokkal inkább annak a kultúrának a részesei voltak, amelyet mi most itt Amerikában próbálunk meg újra megalkotni. Ha lehetne egy javaslatom ezzel az egésszel kapcsolatban, tuti az lenne, hogy ha már nem Koreában vagyunk, ne próbáljunk meg az ottani szabályok szerint játszani. De talán ez a felvetés nem csak az én fejemben fogalmazódott meg a családban, hiszen apám elég lazán értelmez még olyan szabályokat is, amelyeknek a szentségét elvileg tisztes családapaként és férjként nagyon is be kellene tartania. - Népes család lennétek. - Jegyzem meg tömören, miközben a gondolataim már jóval inkább a saját családom és annak diszfunkcionalitása körül keringnek. Anyám meg a nővérem szerint lassacskán ideje lenne már, ha ténylegesen is benőne a fejem lágya és nem csak a korom miatt nevezhetnének felnőttnek. Nekem viszont eszemben sincs megkomolyodni, vagy felnőni, hogy olyan családmodellel operáljak, mint a sajátom. Rengeteg jelenlévővel ellentétben én még csak azt sem gondolom, hogy különösebb értelme lenne a házasságnak, vagy annak, hogy kell valaki az oldalamra ahhoz, hogy el tudjam hitetni másokkal, hogy minden rendben van. Eszemben sincs megházasodni, és azt kívánom, hogy ne kerüljön asszony jelöltje a nagybátyámnak sem, mert amíg ő nem vesz el valakit, nekem teljesen ésszerű érvem van arra, hogy miért is nem lenne érdemes gyűrűt húznom valaki ujjára.
- Ötletem sincs miért van így. - A szavaimmal ellentétesen az arcomon egy egészen zavarba ejtő mosoly jelenik meg. Hogy is ne tudnám miért van értem odáig az öreglány azon kívül, hogy a családom potenciálisan remek lehetőségként lebeg ott a szeme előtt arra, hogy még nagyobb birodalmat építsen magának egy esetleges Yang-Min házasság bekövetkezésével. Emellett persze nyilván a földöntúli jóképűségem és a nagyszerű modorom is hozzájárulhatott ahhoz, hogy jó szemmel nézzen rám, de nem akarom magamat túlzottan fényezni, nehogy a végén én meg az egóm ne férjünk be valahova ma este.
- Yena, Yena... - A korábbi pofátlan mosoly még mindig ott van a szám sarkában, úgy fordítom kicsit felé a fejemet, nem növelve azt a távolságot, amelyet a lány csökkentett le kettőnk között azzal, hogy közelebb hajolt. Ha ma itt valaki zavarba fog jönni, az tuti, hogy nem én leszek, ő pedig ismerhetne már annyira, hogy tudja ezt és ne próbálkozzon vele. - Mikor mondtam én olyat, hogy kicsit is ittas ribancnak tűnnél? - Szemöldököm finoman megrándul, nem vonom azonban őket teljesen fel. Talán igaza van a húgomnak, amikor azt mondja gyerekes vagyok, csak mert annyira szórakoztatnak azok a helyzetek, amikor zavarba hozhatok valakit. De ki ne mosolyodna legalább el azon, ahogy látja Yenát a magas lóról leszállni és ha nem is feltétlenül kiesni a nyeregből, de legalább egy póniló felé orientálódni, amiről nem puffanhat majd akkorát, ha továbbra is azzal próbálkozik, hogy felébressze az alvó oroszlánt - történetesen engem. - Akkor ki érdekel? - Teszem fel pimaszul a kérdést, s közben még annál is inkább terpeszkedni kezdek mellette, mint ahogyan eddig tettem. Mondtam én, hogy kelleni fog még a hely az egomnak is mellettem.
- A nyakadra fog nőni, ha minden lépését te akarod ellenőrizni - finoman rázom meg a fejemet, miközben magyarázok. Nem mintha kicsit is értenék a gyerekneveléshez, ahhoz azonban annál inkább, hogyan legyek független és gátlástalanul ravasz. - Bele kellene lökni az életbe, mint a gyerekeket szokás a medencébe. Akkor később nem érezné úgy, hogy egy új helyzetben fulladozik és nem rohan anyucihoz, meg hozzád, hogy segítségre van szüksége. - Mélyet sóhajtok, s közben lassan beletúrok a hajamba is, igyekezvén nem szénaboglyát csinálni belőle, sokkal inkább még jobban a helyükre igazítani a szálakat. - Ugyanakkor meg azt csináltok vele, amit akartok. Engem nem érdekel. - Érzelemmentes, de nagyon is látványos mosolyt villantok rá, annak a pár másodpercnek az erejéig, amíg még érdekel ez a téma. Felőlem mindenki úgy rontja el az életét, ahogyan akarja körülöttem. Csak aztán ne sírjon  a szájuk, ha azt mondom, hogy én megmondtam.
Azzal kapcsolatban, hogy az én fejemben milyen kép is él saját magamról, már nem is vagyok hajlandó nyilatkozni. Helyette csak horkantva nevetek fel, s vetem hátra a fejemet finoman. Nem járunk messze az igazságtól, ugyanis határozottan rendben vagyok azzal a személlyel, akivé váltam és mivel a családom minden női tagja azzal nyaggat, hogy meg kéne javulnom, csak még inkább csinálom, amihez értek: játszom az ördögfiókát. De legalább nem mondhatja rám senki, hogy ne lennék elég élelmes. Nyilván ha nulla dollár lenne a zsebemben, már egészen más taktikát alkalmaznék bizonyos helyzetekben, de azt hiszem akkor megélnék a testemből. Most is nagyjából azt teszem, csak nem fizetnek érte. Az élmény a fizetség mindenki számára.
Maga a hotelszoba kivétele is egészen olyan érzés, ami már-már nevetséges rendszerességgel megtörténik nálam, de ha valaki igazán ismerne, tudná, hogy nem mindig azért van, mert egy hasonló kaliberű nővel akarom tölteni az időm, mint Yena. Mit mondhatnék? A szőkék az eseteim.
- Ezzel nem tudok vitába szállni. - Felelem vigyorogva. Újabb lépcsőfokához értünk annak, hogy Yena meglep engem. Nem mintha nem tudnánk már így is a másikról, hogy milyen pletykák keringenek, vagy éppenséggel hogyan viselkedik a másik. De ténylegesen élőben látni az egészet néha teljesen új élmény.
- És én tehetek róla, hogy ezt a ruhát választottad ma este? Miért nem öltöztél fel rendesen? - Egyik szemöldököm a magasba szalad, miközben a válaszát várva pislogok rá. Vannak olyan dolgok a nőkkel kapcsolatban, amelyeket már sikerült a helyükre illesztenem abban a hatalmas kirakóban, amit ők jelentenek - nagyrészt mert a családban is túlsúlyban vannak -, aztán meg vannak olyan dolgok is, amelyek megértése örök rejtély marad számomra, mert olyan, mintha egy ezerkétszáz oldalas kézikönyvről lenne szó, ami zulu nyelven íródott és hiányzik a fele. - Nem... Azért hagytam ott, hogy majd a takarító személyzet szagolgassa... Vajon? - Jóízűen nevetek fel. Nem tudom mit tudhatna magáénak ez a hotel az emlegetett személyzettel, de annyi csillagot, amivel most rendelkezik biztosan nem.
- Sue az a dögös fekete, vagy amelyikkel állandóan össze vagy nőve? - Nem mintha nem ismerném ki már magamat elég jól a barátnői között, de az ő szájából is akarom hallani, na meg az is érdekel, hogyan reagál arra, ha a barátnői szépségét emlegetem előtte. - Még jó, hogy én vagyok a legjobb társaság. Ki más értékelné ennyire rajtam kívül, hogy hasznosítottad a borról elsajátított tudást? - Képtelen vagyok nem csipkelődni. Nekem egyszerűen csak lételemem, hogy ezt csinálhassam.
- Ha valaha tanításra adnád a fejed, szerintem megvan milyen tudást kell átadnod az utókornak - jegyzem meg pimasz vigyort villantva rá, ami már-már örökös hozzávalója a megjelenésemnek. Legalábbis amikor jól szórakozom. A figyelmem azonban hamar visszaterelődik a korábban nézegetett menü felé, amelyen most a legdrágább tételeket igyekezvén kiválasztva, a kezembe kapom a szobatelefont is. - Poharat szoktak rakni a fürdőbe a víz miatt, vagy kifejezetten boros poharat szeretnél? - Megemelem a szemöldököm, s egy pillanatra felpillantok tárcsázás közben. Lazacot rendelek, steaket és hamburgert is, meg valami saláta félét is odaböfögök a vonal túlsó végén lévő illetőnek. Az étel fele valószínűleg pocsékba megy, de amíg nem az én pénzem bánja, nem is igen érdekel. A lényeg, hogy legyen miből választani. Miután leteszem a telefont, még a készülékkel a kezemben Yena felé integetek.
- Inkább le kéne venned, még a végén teljesen tönkreteszed a ruhád. - Hazudnék, ha azt mondanám, hogy mindenféle hátsószándék nélkül mondom ezt neki, de van egy sejtésem azt illetően, hogy mit fog mondani erre az ajánlatomra és mivel nincs kifejezetten éles tárgy a környéken, valószínűleg nem fogja bánni a fejem. A hajcsatjaival meg csak nem próbálja meg kiszúrni a szemem.
- Minek kínozzátok magatokat ezzel a sok baromsággal? - Fújok egyet, s bár ő nem látja, de a szemeimet is forgatom. Nyavalyognak amiért olyan fájdalmas szépnek lenniük, de ha nem hívja fel rá a figyelmemet, hát észre sem veszem, hogy mi mindent rejtett el a hajában. Akkor meg minek rakta oda egyáltalán őket? Kioperálok egy csatot a hajából, a leomló szőke tincset pedig finom kézmozdulattal igazítom úgy, hogy teljesen természetesen essen a hátára. Nem állok azonban meg itt, a bőrét érintve tolom előre a tincset, hogy az a válla elé essen.
- Ha ellopom a csatokat, mennyit kapok értük? - Teszem fel a kérdést kicsivel közelebb hajolva hozzá, miközben a kezem még mindig finoman a meztelen vállát simítja. Mielőtt azonban ténylegesen felhasználná ellenem ezeket a mini fegyvereket, úgy döntök, hogy óvatosan kihúzok még egyet a hajából, csak hogy ha már harcra kerül a sor, én legyek előnyben.

1460 | öltözék | razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 2582470607 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 44808c9ec5844680c9181e8aa8841a3d74336484
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Da832d4afaf3c24842c6087a14afe1b1fce1772e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 79eade63a983ecccf863762c99975fbf3154b354
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 B7f4495af92a98023963b50a7881abcc063e5d45
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
133
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 30ff5b500ccb6fa6a48e06fdde39e45ae0a9bf50
TémanyitásRe: razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 EmptyPént. Ápr. 17 2020, 19:44
Braylen & Nana
Ha egyszer eldöntheted, hogy igazad legyen vagy kedves légy, légy kedves.


- Mondjuk úgy... Bármi? – néztem rá, talán egy kicsit túlságosan is átható pillantással – Bármi, ami nem jár azzal, hogy az etikettnek megfelelően tökéletesen elkurválkodjam a jó kislányt, hátha valaki feleségül vesz, és ez jó lesz a családomnak?
Talán egy kicsit sem volt nőies a megfoglalmazásom, de pontosan tudtam, hogy ez nála nem kifejezetten számít. Néha nekem is jól esik nem feltétlenül úri hölgyként viselkedni, az pedig elég egyértelmű, hogy ezen a helyen káromkodni kifejezetten felüdülés.
- Főleg úgy, hogy anya a Choi ikreket hajtja most nekem. Ne kérdezd mit akar mind a kettőtől, de úgy gondolja, hogy a cégünk számára előnyös lenne, ha közelebbi kapcsolatot ápolnánk és egy család lennénk a jövőben – miközben magyaráztam neki, még a hideg is kirázott. Tény és való, hogy az elitben vannak nagyon attraktív fiúk, de nem feltétlenül ez határoz meg minket. Itt van Braylen esete, akinek lényegében van arra esélye, hogy szerelembe essen egy lánnyal a köreinkből – mert nekem aztán senki nem fogja elmondani, hogy egyetlen sincs, aki egy kicsit is lenyűgözné – és mivel elég szép hozzá, ő maga választhat. Engem pedig ahhoz a férfihoz fognak hozzáadni, aki üeti szempontból a legelőnyösebb. Anyámat egyáltalán nem érdekli, hogy ha egy hernyótól kéne gyerekeket várnom, ha elég pénze és befolyása van. Pont ezért jöttek szóba a Choi ikrek is, akikből egy is bőven sok lenne... Meg persze szó esett arról, hogy talán ha Braylennel kötnék házasságot a jövőben akkor biztosan szép gyerekeink is lennének és egy határozottan jó családba kerülnék. Ha nekünk sok pénzünk van, akkor nekik lényegében rengeteg. Sokkal több, mint amit képes lennék elképzelni, hiszen neki már a nagyapja is az elitbe tartozott, mi pedig úgy léptünk be a cég megalapításával és felfuttatásával. Mondhatni újgazdagok vagyunk, ők pedig... Bele sem akarok gondolkozni, hogy milyen a pontos státuszuk. Nem mintha mondjuk ez engem érdekelne, hiszen nem ez váltotta ki belőlem a fiú iránti szimpátiát, sokkal inkább nyűgözött le a lázadása és nem utolsó sorban az a tökéletes arc, ami mögött valami más van, mint amit megszokhattunk itt. Valaki, aki még látszólagosan sem követi a szabályokat.
- Jelenleg nem kifejezetten érdekel – vontam meg a vállam majd elkezdtem szórakozni az egyik tinccsel, ami a kontyomból szabadult ki – Úgy verem át a családomat, ahogy csak akarom. Szomorú, de okosabb vagyok náluk, így valószínűleg meg sem fogja tudni, hogy hol voltam. Ha pedig rákérdez könnyen kivágom magam.
Sosem volt annyira erős a lelkiismeretem, hogy felvállaljam a tetteimet. Egyszerűbb volt hazudni és a saját életemet élni ezáltal, mint követni az anyám által diktált tempót. Nem akartam és nem is tudtam volna végigjárni azt az életet, amit kiszabott nekem, de talán ebben semmi különös nem volt. Szerintem egyszerűen csak lehetetlenség egy tárgyként létezni. Mindenkinek vannak nagyobb igényei annál, minthogy a szüleik által kiszabott utat tökéletesen beteljesítsék. Én pedig hajlandó voltam harcolni ellenük.
- Amúgy meg majd maximum megmondom neki, hogy veled voltam – húztam végül széles mosolyra az ajkaim, és kissé cserfesebben is tettem hozzá a következő mondatot, mint amennyire azt szerettem volna – Kedvel téged. Tehát ma estére te leszel a tökéletes alibim.

- Legközelebb ha egy ittas ribancnak akarsz titulálni – hajoltam egy kicsit közelebb hozzá, hogy egyenesen a fülébe tudjam suttogni a szavakat – Ne ezt a helyet válaszd annak, hogy feltárd a valódi énem.
A továbbiakra nem voltam hajlandó reagálni. Ismertem már annyira a srácot, hogy tisztában legyek vele: mivel tudom lógni hagyni a levegőben és megszüntetni a szórakozását. Néha egyszerűen csak jól esik, ha nem lehet ő a nagylegény, még ha ez később fáj is nekem. Ha jobban pattognék neki a mostani helyzetnél is, akkor minden bizonnyal idiótának érezném magam.
- Nem... Nem érdekelnek a Kim családok fiai – jegyeztem meg a korábbiakhoz képest jóval vékonyabb és bizonytalanabb hangon. Szinte azonnal lehajtottam a fejem, hogy ne vegye észre az arcom pirosságát. Anyámat pedig csak még jobban kezdtem utálni a felkontyolt haj miatt, arról nem is beszélve, hogy már vagy öt másodperc eltelt és még mindig éreztem az orrom hegyén az érintését. Jobban szeretem, ha nem nyilvánvaló számára, hogy milyen hatással van rám, így igyekeztem lecsillapítani a hirtelen fellángoló érzéseimet magamban. Ő egy rossz srác, gusztustalan, aki megdugta a fél világot... Nem, ez nem igazán segít most rajtam. Végső soron amit tehettem az annyi volt, hogy nagymamákra, kiscicákra, meg egyéb bolyhos kisállatokra gondoltam, amikben még véletlenül sincsen semmi beindító.
- Nem. Én mindig itt leszek neki – jelentettem ki határozottan, miután sikeresen összeszedtem magam. Úgy éreztem, hogy a pillantásom is kellőképpen acélosra sikerült – Ha Yebi majd alkoholt akar inni vagy nőzni szeretne, én leszek az első, aki az oldalára áll és akkor is támogatja. Én fogom az első sört a kezébe adni. Most viszont nem érdeklik ezek a dolgok. Későn érő típus, én pedig nem fogom megváltoztatni őt.
Én magam sem értettem, hogy miért magyarázkodok valakinek, viszont azt senkitől sem tűröm el, hogy a testvéremet töketlennek titulálja. Még ha nem is mondta ki ezeket a szavakat, pontosan tudom, hogy valahol mélyen ezt gondolja róla, nekem pedig nem tetszik. És azért vagyok a nővére, hogy a Braylenhez hasonló fiúkkal szemben megvédjem őt... Az pedig már egy teljesen másik kérdés, hogy ezek után én ezekkel a bizonyos srácokkal hát... Hajlamos vagyok együtt aludni. Bár az is tény, hogy még sosem feküdtem le olyan emberrel, aki iránt nem voltak érzéseim, tehát nem érheti szó a ház elejét.
- A te fejedben nyilvánvalóan teljesen rendben van minden magaddal kapcsolatban – kerültem ki végül a kérdését – Sőt nem szimplán rendben van, viszont ez részletkérdés. Nem szeretném, hogy ilyen aurája legyen az öcsémnek, mert ő nem rossz fiú típus.
Nem akartam arról sztorizni neki, hogy amikor egyszer véletlenül összetiport egy csigát, akkor órákon keresztül vígasztalnom kellett a kis hat éves babámat. Ahogyan azt sem szerettem volna a fejéhez vágni, hogy ő minden bizonnyal boldogan tekerte volna ki a húga macskájának a nyakát, utána pedig diadalittas vigyorral nézhette végig, ahogyan az elbőgi magát miatta.
Sokkal inkább foglalt le az, hogy kellőképpen le tudjam taperolni a lábát, miközben felálltam a helyemről és elindultam a megbeszélt szoba felé. Elég sok rendezvényt tartottak ebben a hotelban, így jól ismertem a terepet. Út közben gyorsan dobtam azért egy sms-t az öcsémnek és Sue-nak is arról, hogy ma este bizony náluk fogok aludni. Az előbbi minden bizonnyal majd elhiszi ezt, a másik pedig pontosan tudja, hogy mit jelent valójában az üzenet: kapás van, tartania kell nekem a hátát. Sokkal szívesebben kértem meg őt vagy Anette-et ezekre – még ha annyira nem is volt oda a lány azért, hogy az én szexbotrányaimat kendőzze el – mint Leilát, akiben kevésbé bíztam, mint a többi barátnőmben. Tudtam, hogy ha mentenie kell a bőrét egyszer, akkor engem fel fog áldozni.
Viszont amikor beléptem a szobába, egy pillanatig azt éreztem, hogy okosabb dolog lenne nem megtenni ezt az egészet. Ismertem magamat így tudtam, hogy nem fogok neki nemet mondani, ez pedig később fájhat majd... Mégsem érdekelt. Sőt a bűntudatom el is múlt, amikor az ágyra hajított zakóját a saját vállamra terítettem, majd feldolgoztam az illatát, és utána léptem csak ki az erkélyre.
- Egyetemisták vagyunk – jegyeztem meg, miközben én is sokkal inkább a kevésbé fényes város felé vezettem a pillantásom... Ami határozottan nem volt annyira zavarbaejtő, mint őt nézni – Bármivel ki tudjuk nyitni.
Szégyen vagy nem... Az utóbbi egy évben tökéletes mestere lettem az alkoholos italok kibontásának. Pontosan tudtam azt is, hogy mit kell használnom majd a parafadugóhoz.
- Emlékeztetnélek rá, hogy több bőrfelületem van szabadon, mint neked – pillantottam rá, majd kicsit hátratoltam a zakóját, ezzel megvillantva a meztelen vállaimat – Csak az ágyra hajítottad, ezért feltételeztem, hogy nincsen már szükséged rá.
Úgy húztam össze a zakót magamon, mintha legalábbis el akarta volna venni tőlem. Lényegében mindezt foghattam volna a hidegre is, de rövid időn belül inkább úgy döntöttünk mind a ketten, hogy érdemesebb bent elfoglalni a helyet. Hiszen a szoba elég szép volt és ahogy megjósoltam: valóban szabad. A babonás koreaiak sosem vennének ki olyan szobát sem, amiben egy négyes szerepel, nemhogy négy. Mi a magunk részéről pedig nem féltünk ennyire a számtól. Csak családi hagyományból ismertem a tradíciókat, semmi más oka nem volt a dolognak.
- Tudod van a barátnőm, Sue – mondtam neki úgy, mintha ismernie kéne a lányt, mert lényegében egy körben mozgott velünk – Az apja borászattal foglalkozik és elég nagyban tolja már. Lényegében tőle tanultunk dolgokat. Állítása szerint édes bort azok isznak, akik nők és nem értenek a borokhoz.
És én magam is sokkal jobban kedveltem a száraz borok – főleg a fehér – ízét, magam sem tudom pontosan miért. Mindenesetre megmelengette a szívem a fiú dicsérete és próbáltam elfelejteni azt is, hogy mennyire szexi már csak attól, ahogyan ott áll és a szobaszerviz kínálatát vizslatja. Inkább a hajamba szúrt tűkkel kezdtem el matatni, mert határozottan meg akartam szabadulni tőle.
- Az öcsémet már rég elhagytam, a barátnőim meg mind ejtették ezt a találkozót – sóhajtottam fel halkan, miközben lesimítottam a ruhámat és úgy foglaltam helyet mellette, kihúzott derékkal – Te bizonyulsz a legjobb társaságnak most.
A zakóját levettem a vállamról és szépen összefogva terítettem le magam mellé az ágyra, majd szakszerű mozdulatokkal szabadítottam meg a bort a fóliától amit ráraktak, majd kiszabadítottam egyet a hajamat összefogó, erős csatok közül.
- Nem hittem, hogy ennek a mai este folyamán hasznát fogom venni - jegyeztem meg egy halk sóhaj kíséretében aztán egyetlen határozott mozdulattal szúrtam bele a hegyes végét a dugóba. Mivel egy kifejezetten nagy hajdíszről volt szó, könnyedén találtam rajta fogást és pont annyira tudtam vele kihúzni a dugót – mielőtt beletörött volna – hogy utána kézzel hozzáférjek és egyszerűen eltávolítsam azt onnan.
- Látod mondtam, hogy megoldom – jelentettem ki csillogó szemekkel felé tartva az üveget, nem is foglalkozva azzal a mennyiségű alkohollal ami a ruhámon landolt. A poharakról lényegében már nem gondoskodtam, nehogy elinduljon a pletyka arról, hogy egy fiúval vagyok.
- Ha kényes vagy az üvegből ivásra, akkor kérj poharakat is a szobaszervizzel – mondtam végül, miközben félretettem a borunkat, és rögtön a hajamat összetartó mindenféle csatokkal és tűkkel kezdtem el szórakozgatni – Addig amíg megjön pedig megköszönném ha segítenél abban, hogy ezek eltűnjenek.
Ezzel egyidejűleg hátat is fordítottam neki, hogy könnyebben hozzáférhessen a hajamhoz. Igazából valahol mélyen tudtam, hogy nem fog nemet mondani, mert ő nem az a fajta, aki megteszi ezt egy szép lánnyal. Legalábbis reménykedtem benne, hogy elég szép vagyok az ő elit ízlésének is.


1 681 || CLOTHES || MUSIC || NOTES: Remélem tetszik.  Embarassed  Embarassed  


all that you did was make me fucking sad
When I'm away from you, I'm happier than ever, wish I could explain it better, I wish it wasn't true, give me a day or two to think of something clever, to write myself a letter, to tell me what to do
mind álarcot viselünk
Min Ye Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Gs5M66k
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Ui6Hutx
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I'm irritated, what do you want?
Happy gossip, pretentious smiles, fuck this shit everything's lie, do you want to be the same? Why? What's the matter?
★ családi állapot ★ :
I've made some real big mistakes
But you make the worst one look fine, I should've known it was strange, you only come out at night, I used to think I was smart, but you made me look so naive, the way you sold me for parts, as you sunk your teeth into me, bloodsucker, famefucker, bleedin' me dry, like a goddamn vampire
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 RFCj9ag
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, gyakorló marketingigazgató
★ play by ★ :
Cho Miyeon
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 WWkVyAA
TémanyitásRe: razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 EmptyVas. Márc. 22 2020, 23:19

Yena & Braylen
Az egy dolog, hogy én nem bírom a benti társaságot, mert halálra untatnak a részvények, az árfolyamok alakulásával egyetemben. Nehezen nyeri el a figyelmemet bármi is, mondjuk néhány hétnél tovább. Ezért sem nagyon van a baráti kapcsolataimon kívül komolyabb és hosszabban tartó kapcsolatom. Talán csak a családommal, de őket meg nem én választottam és ha csak kicsit is jót akarok magamnak, akkor nem igazán ágaskodom azzal kapcsolatban, hogy igazán ideje lenne már lecserélnem őket. Ellenben Yenának semmi oka nincs arra, hogy ne élvezze a társaságot, a hozzá hasonlóan csinos lányoknak két percenként érkező felkéréseket egy-egy táncra, na meg a mindenféle megjegyzéseket azzal kapcsolatban, hogy milyen kicsi korában látták utoljára és mekkorát nőtt. Utóbbival néha nálam is bepróbálkoznak, de jellemzően nem szeretek tudomást venni erről, mert ha valóban 'olyan kicsi voltam', amikor utoljára látott az illető, akkor bízom benne, hogy a következő viszontlátásig is legalább tíz év eltelik. Aminek köszönhetően még csak azért sem kell fáradnom, hogy különösebben megjegyezzem az illető arcát. Úgyis elfelejtődik. Vagy tíz év múlva már nem lesz az élők sorában. Előfordul az ilyesmi.
- Például? - A kérdés nagyon egyszerű, s bár sejtem, hogy valami csajok számára tök izgalmas, nekem annál unalmasabban hangzó program lesz a válasza, mégis felteszem a kérdést. Én magam is ki tudtam volna találni sokkal jobb dolgokat annál, mint hogy itt kelljen szobroznom és támogatnom apámat, meg a családi vállalkozásunkat, mikor közöm sincsen az egész üzlethez... Habár tény és való, hogy ha szükség lenne egy arcra, vagy nagykövetre, határozottan el tudnám látni a feladatot.
- Olyan fontos ez? - teszem fel a kérdést halkan nevetve. Jól gondolja, nincs szükség a miértekre. Nem azért vagyok, hogy megmagyarázzam neki mit miért teszek és különben sincs különösebb oka annak, hogy ma éppenséggel az ő társaságát választottam valaki másé helyett. - Te sem teszed a kis dolgod és nem építed a megfelelő kapcsolatokat a megfelelő emberekkel odabent. Mit fog szólni anyád? - vigyorogva pillantok rá, s diadalittas élménynek élem meg, hogy sikerül inkább visszafordítanom a kérdést és megkímélnem magamat attól, hogy feleslegesen magyarázkodnom kelljen. Ha én sem mindig értem magamat, minek magyaráznám másnak?
- Vihetnéd őt is magaddal. - Már ha ilyen fontosak egymásnak. Én mondjuk tuti nem választanám azt, hogy a családom egésze után csak az egyik felével lakjam együtt, mert Mona távozása óta épp eleget látom Jasmine-t, nem kell, hogy együtt is költözzünk ki. Épp eleget voltunk ikrek egymás mellett. - Vagy csak zavarná az életmódodat egy gyerek a lakásban? - Mert lássuk be ők ketten nagyon más dolgokért rajonganak. Yena sokkal inkább megtapasztalta már a felnőtt világot és annak minden jobbnál jobb velejáróját, míg a testvéréről... Nos, nem tudok nyilatkozni. Rögvest azután, hogy megismertem, tudtam, hogy nem utazunk egy szinten.  Ő még le van maradva a fejlődésben.
- Nyilvánvalóan. - jegyzem meg epésen, mintha nem lennék tisztában vele, hogy a mi világunkban a fél társaság neve ugyanaz, a másik fele meg vagy egy másik Kim családból való, vagy szórakozásból felvette azt a nevet, hogy ezer másik koreaira hasonlítson. Ki tudja. - Ellenben, ha jó kiscserkész lennél, és figyelnél, most mondtam, hogy a kisebbik fiú. Ha figyelembe veszed, hogy hány Kim családban van több fiú gyerek, rögtön leszűkül a kör háromra. Ha átgondolod, hogy a fennmaradó három Kim családból hol nem házasodott még meg a kisebb fiú... Meg is van a nyertes - vigyorogva fejtegetem az álláspontomat, s odafordulok Yenához, hogy finoman az orrára koppintsam a mutatóujjammal. - Tanulhatnál tőlem. - Mondom nagyot sóhajtva, miközben hátradőlök. Ha már kering egy pletyka, ami csak kicsit is érdekesebbé teheti az estét, akkor nem én leszek az, aki nem jár rendesen utána a dolognak.
- Nem sok értelme van, ha az első adandó alkalommal, amikor elengeditek a kezét, meg fog ijedni - magyarázom tudálékosan, habár semmit nem értek a gyerekneveléshez, de nem is akarok még jó ideig. Az öccsét sem ismerem igazán, azt azonban tudom, hogy nem kellene annyira félteni. Bele kell lökni a mély vízbe, aztán tanuljon csak meg élni. Ha felnőtt korára belefullad, az csak azoknak a hibája lesz, akik előtte védték.
Rákönyökölök a kanapé háttámlájára, s a tenyerembe támasztom a fejemet, finoman Yena felé billentve azt. Úgy pillantok fel rá, a fekete tincsek alól. - Miért? Ez azt akarja jelenteni, hogy úgy gondolod velem valami gond van? - Gátlástalan vigyor ül ki az arcomra, s közben finoman felvonom az egyik szemöldökömet is, csak hogy tovább provokáljam őt, a válasz érdekében.
Ha már első körben sikerült kiszabadulnom a helyiségből, ahol a legrosszabb rémálmaimhoz közelítő témák és izgalom keringett, nem is igazán szándékoztam visszahajtani a fejemet a rabigába és visszamászni oda. Kivéve persze, ha Ye Na nem érzi magát elég bevállalósnak és azt mondja, hogy inkább az ősök előtt inna. Az ital részével nem lenne problémám, az összes többiről most inkább ne is beszéljünk. Nagy meglepetésemre azonban mégis benne van a privát buliban, így nem is késlekedem túl sokat abban, hogy a megbeszéltek szerint elintézzem a kiválasztott szobát és egyelőre egyedül, de elfoglaljam azt.
Észre sem veszem mikor csatlakozik hozzám a lány, már csak a hangjára leszek figyelmes magam mögött, amire oda is fordítom a fejemet, habár nem szentelem neki a teljes figyelmemet.
- Jó kislány. - Felelem inkább a városnak szánva, mint neki, nehogy megsértődjön a megjegyzésen. Az italnak azonban tényleg örülök, mivel nekem eszembe sem jutott. - Még a választás is jó. Egyáltalán van valami, amivel kinyithatnánk? - teszem fel az égető kérdést. Nem mintha a májam kívánná a dolgot, ha már azonban sikerült elkobozni az italt valahonnan, használjuk ki.
Akkor nézek csak rá ténylegesen, amikor megérzem az érintését a karomon, s ki is egyenesedem, derűtől csillogó szemekkel pillantva rá. - Nyilván megfázok, ha elkobozod a zakómat. - Közel sem érzem olyan kellemetlennek az időjárást, hogy menekülnöm kelljen az erkélyről. Sőt, kifejezetten jót tett a korábbihoz képest a friss levegő. Velem ellentétben nyilván Ye Na ruházata egészen másképp funkcionál a téli időjárásban, szóval szó nélkül a szoba felé intek, ezzel is jelezve, hogy csak utána. Amikor belép a szobába, én is követem, s gondosan becsukom magunk után az erkély ajtaját. Még a függönyt is berántom rajta, mintha bárki olyan könnyedén nézelődhetne a negyedik emeleten.
- Mióta értesz Te ennyire a borokhoz? - Kikerülöm, s a korábban nem szemügyre vett dolgok felé indulok. Megnézem a menüt, amin a szobaszervíz szolgáltatásait sorolták fel, s még a szabályzatnak is szentelek egy pillantást, azt a kis füzetecskét azonban hamar a dohányzóasztalra ejtem, s végül megállapodom az ágy előtt, amire most le is ülök, lábaimat egészségesen szétterpesztve. - Nem gondoltam, hogy benne leszel a buliban... - egészen elismerően jegyzem ezt meg, miközben az egyik kezemben tartott lappal, amin a választék van felsorolva, megkocogtatom a szabad tenyerem, közben pedig Yena nem ússza meg, hogy ne őt figyeljem, várakozó pillantással.
1098 | öltözék | razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 2582470607 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 44808c9ec5844680c9181e8aa8841a3d74336484
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Da832d4afaf3c24842c6087a14afe1b1fce1772e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 79eade63a983ecccf863762c99975fbf3154b354
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 B7f4495af92a98023963b50a7881abcc063e5d45
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
133
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 30ff5b500ccb6fa6a48e06fdde39e45ae0a9bf50
TémanyitásRe: razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 EmptyVas. Feb. 23 2020, 10:06
Braylen & Nana
Ha egyszer eldöntheted, hogy igazad legyen vagy kedves légy, légy kedves.


A kijelentésére csak egy halvány mosoly költözött az arcomra, miközben megráztam a fejem. Teljes mértékben az ellenkezőjét gondoltam a dologról, amit ő. Mert tulajdonképpen minket pont a státuszunk fog majd a sírba tenni, de ez részletkérdés volt.
A legtöbben nem panaszkodnak és el tudják fogadni a gazdagok „sanyarú sorsát”, azonban én ha tehetném, akkor nagyon szívesen elcserélném a szép drága ruhákat némi szabadságra és boldogságra. Egy szerető családra, összetartásra meg alapvetően arra, hogy azzal eshessek szerelembe, akivel akarok. Az egyetlen dolog, amit megtartanék a jelenlegi életemből az az öcsém, illetve ő a visszatartó erő arra is, hogy lényegében tényleg teljesen fellázadjak és kezelhetetlenné váljak. Mert mindig minden körülmények között Yebit fogom szem előtt tartani, hogy ő mennyi fájdalmat szenved el a tetteim miatt és mennyire tüntetem fel a későbbiekben rossz színben őt... Illetve nem titok az sem, hogy számomra kínszenvedés lenne, ha esetlegesen anyáék kitagadnának és nem láthatnám őt. Tény és való, hogy meg tudnám oldani a dolgot, de mivel ő a boldogságvitaminom egyik fő forrása, képtelen lennék megszokni azt, hogy nincsen mellettem.
- Mindenesetre ennél jobb programot is el tudtam volna képzelni magamnak a mai nap folyamán – csak egyetlen átható pillantást vetettem rá, miközben kicsit megnedvesítettem az ajkaimat. Magam sem tudom hirtelenjében honnan lettem ennyire magabiztos a társaságában, hiszen általában egy megkukult kislány önbizalmával bírok ilyenkor. Most viszont valahogy ez az egész más volt... Mivel ő keresett meg engem. Valamilyen szinten mindenhogyan pozitív dolog, nem? Ilyenkor állhatok hozzá normálisan?
- Miért pont én? – tettem fel a kérdést neki, oldalra fordítva a fejem, hogy a vállam felett rápillanthassak – Elég sok lány van itt, aki hajlandó lenne téged szórakoztatni. Ellenben te most idejöttél és felajánlottad nekem ezt... Vagy inkább maradjak csendbe, és fejezzem be, hogy miérteket keresek a tetteidben?
Valószínűleg tényleg ezt kellett volna tennem. Tisztában voltam a ténnyel, hogy sosem fogja hagyni, hogy megfejtsem őt, csak ha erre vágyik, de mindez valószínűleg sosem fog megtörténni a részéről. Ő nem az a fajta, aki csak úgy kiengedi az irányítást a kezei közül és válaszokkal szolgál az embereknek... Legalábbis nekem nem fog.
- Ott az öcsém – sóhajtottam fel  halkan – Szegény megbolondulna egyedül ott.
Mert nyilvánvalóan ezer dolog van, amit szívesebben csinálna azok a feladatok közül, amiket anya ráerőltet. Pont ezért mentettem meg a teniszezéstől is. Szegénynek így is elég rossz, hogy a cégigazgatói miatt elviekben kint kéne beszélgetni az ügyfelekkel... Viszont ezek szerint gyakorlatilag eltűnt, én meg titokban büszke voltam rá emiatt. Ha nincs kedve jópofizni meg bájologni, akkor ne csinálja.
- Braylen, a jelenlévők fele az valószínűleg Kim – jegyeztem meg finoman, majd elmosolyodtam – De ha ennyire érdekel a dolog, akkor kiderítem neked, hogy pontosan melyik Kim családról van szó, úgyis van kint elég idióta, akikre rá akarnak sózni.
Az nekem már nem oszt nem szoroz, hogy miről szól egy-egy olyan beszélgetés, amiről sosem akarnám, hogy lényegében megtörténjen. Mivel a legtöbb jelenlévő lánynál sokkal szebb vagyok – és ez most nem nagyképűség – több férfi figyelmét is felkeltettem bent. Én magam is tudom, hogy tartósan nem léphetek le anélkül, hogy anyám ne kezdjen el keresni. Ha pedig Braylennek fogok pletykákra vadászni, akkor legalább az ittlétemnek is lesz némi értelme és én sem unom magam halálra.
- Semmi baj nincs azzal, ahogyan a világot szemléli – jegyeztem meg, miközben finoman ráütöttem a fiú combjára – Ő egyszerűen csak ilyen. Ez nem azért van, mert anya úgy viselkedik velünk.
Azt már nem tettem hozzá, hogy akkor minden bizonnyal velem is más lenne a helyzet. Tényleg egy diktátor köcsög módjára tud viselkedni az anyánk, apánk pedig a szó legfinomabb értelmében is papucsnak mondható, mivel képtelen megvédeni a saját családját a saját feleségétől. Tény és való, hogy a mellettem ülő fiú személyiségét elég nehéz lenne elnyomásban tartani, de az öcsém szimplán csak más iránt érdeklődik, mint a korosztálya.
- Nem akarom, hogy olyan legyen, mint te – ráztam meg a fejem határozottan. Na azt minden bizonnyal képtelen lennék feldolgozni. És itt most nem a saját bőrömet féltettem, szimplán csak én magam is úgy láttam a dolgokat, ahogy reálisak voltak. Ha az öcsém esetlegesen fellázad, akkor azt anyáék észre fogják venni és baja eshet miatta.
Határozottan biztos voltam abban, hogy az ajánlatát elfogadni egyenlő a saját öngyilkos merényletemmel, mégis megtettem. Igazából ha jobban belegondolok... Nem tudott teljes mértékben irányítani engem, de valahogy egyetlen alkalmat sem tudtam felidézni, amikor nemet mondtam volna valamire ennek a fiúnak. Ahogy felálltam a helyemről megrendeztem a ruhámat – miközben igyekeztem nem foglalkozni azzal, hogy magamon éreztem a pillantását – és elegáns léptekkel indultam el először a terem felé, hogy elcsenhessek egy üveggel a legjobb borukból... Mert úgyis apa állja a számlánkat. Ha esetlegesen rákérdez, majd azt kamuzom neki, hogy ajándék volt, de kétlem, hogy feltűnne neki a dolog. Lényegében sosem nézi meg a számlákat, csak fizet.
Egyszer még körbenéztem a terembe, hátha megpillantom az öcsémet, de mivel egyszer sem sikerült kiszúrnom a fejem búbját, végül elindultam a szoba felé. Éreztem, ahogyan a pillangók rögtön felélednek a gyomromban, és ahogy közeledtem, egyre inkább csak verdesni kezdtek ott. Beharaptam az ajkam, amikor megtorpantam az ajtó előtt. Magam is tudtam, hogy nem jó ötlet az, amire most készülök, de ettől függetlenül lenyomtam a kilincset és  beléptem az ajtón.
Először azt hittem, hogy csak valamiféle ostoba játékot űz velem, de aztán szinte azonnal kiszúrtam az ágyra dobott zakóját. A nyitott erkélyajtó felé pillantottam, és mivel a fiú  háttal állt nekem, megengedtem magamnak, hogy a ruhadarab felé nyúljak, és még mielőtt a vállamra teríteném azt, gyorsan megszaglásszam egy kicsit.
Eléggé elszédültem a kellemes illattól és éreztem, hogy nem volt annyira jó ötlet az a bor, ugyanis valószínűleg a harmadik pohár már eléggé meg fog ártani de... Maximum kellemes hülyeség történhet most velem, nem? Igazából nem tartom magam kifejezetten ribancnak, de sosem esett nehezemre visszautasítani egy olyan fiú társaságát, akivel szerelembe tudtam esni.
Mindenesetre elsősorban most terveim között volt berángatni Braylent az erkélyről, mert én is szívesen megszabadulnék már a hülye hajcsatoktól és a cipőimtől is.
- Szereztem piát – Tartottam fel a kezemben szorongatott üveget – Pohár nincs mondjuk, de tudunk kérni a szobaszervizzel együtt. Egyébként fehér, száraz és olasz.
Nem mintha bármit is számítana, de kifejezetten szeretek felvágni azzal, hogy a borok terén kifejezetten férfias ízlésem van. Mindig lenyűgözi a pasikat, mivel a legtöbb hitvallása szerint édes bort azok isznak akik nők és nem értenek a borokhoz.
- Meg fogsz fázni ha sokáig ácsorgunk kint – jegyeztem meg, miközben óvatosan a karjára csúsztattam a tenyerem – Legalábbis szerintem nem túl jó ötlet egy szál semmiben kint ácsorogni télvíz idején, szóval nem megyünk inkább be?



1 068 || CLOTHES || MUSIC || NOTES: Remélem tetszik.  Embarassed  Embarassed  


all that you did was make me fucking sad
When I'm away from you, I'm happier than ever, wish I could explain it better, I wish it wasn't true, give me a day or two to think of something clever, to write myself a letter, to tell me what to do
mind álarcot viselünk
Min Ye Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Gs5M66k
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Ui6Hutx
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I'm irritated, what do you want?
Happy gossip, pretentious smiles, fuck this shit everything's lie, do you want to be the same? Why? What's the matter?
★ családi állapot ★ :
I've made some real big mistakes
But you make the worst one look fine, I should've known it was strange, you only come out at night, I used to think I was smart, but you made me look so naive, the way you sold me for parts, as you sunk your teeth into me, bloodsucker, famefucker, bleedin' me dry, like a goddamn vampire
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 RFCj9ag
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, gyakorló marketingigazgató
★ play by ★ :
Cho Miyeon
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 WWkVyAA
TémanyitásRe: razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 EmptyKedd Feb. 18 2020, 18:42

Yena & Braylen
A pöttöm szőkének abban a tekintetben kifejezetten igaza van, hogy ha már a húgomnak is sikerült megúsznia, hogy jelen legyen a mai eseményen, valószínűleg nekem sem okozott volna különösebb gondot, hogy kitaláljak valamit, vagy egyszerűen eltűnjek otthonról és ne legyek ma este jelen. Jasmine azonban ténylegesen, konkrétan a fülem hallatára kötött egyességet az ördöggel, ami akárhogy is bökte a csőröm, de megmásítani semmiképp sem tudtam. A magam részére pedig már csak azért sem tudtam volna kiharcolni egy a Jaséhez nagyon hasonló üzletet, mert az egyetlen érv, amim volt, tönkretette volna az anyámat. Én pedig hiába okozok a szüleimnek néha túlságosan is sok fejfájást a viselkedésemmel, egy dolgot mindig is tiszteletben fogok tartani, az pedig anya. A családunk két férfija közül legalább az egyik tegye meg.
Nem okozott volna különösebb szervezést, hogy arra a pár napra, amíg lezajlik az esemény, na meg lecsendesednek a hullámok azt illetően, hogy nem jelentem meg, teljesen eltűnjek a Föld színéről. Hasonló akciókat különben is végre szoktam hajtani, habár ez az esetek többségében inkább azért van, mert olyan nőt találtam, amelyik megér egy-két, kivételes esetben maximum három éjszakát. Emellett azonban ott van a dolognak az a része is, amikor sokkal inkább a saját lelki épségem - már ha van nekem egyáltalán ilyenem még - érdekében megkímélem magamat a családom társaságától.
Azon rágódni viszont, hogy 'mi lett volna, ha', na meg hogy akár el is intézhettem volna, hogy ne kelljen ma este itt lennem már tök felesleges. A legfőbb célom ma estére már sokkal inkább az, hogy ne akarjak rituális öngyilkosságot végrehajtani a vacsoraasztalnál unalmamban, hanem találjak magamnak valamit, vagy valakit, aki szórakoztathat. Egyértelmű volt, hogy ki lesz, akit le kell vadásznom, a kérdés csak az volt, hogy a családjától kell valamilyen béna, ál-udvarló szöveggel elrángatnom, vagy ő is hasonlóan értékeli a tíztől szomorú emoji-ig terjedő skálán az esemény színvonalát és már meglógott valahová. Mivel azonban a lehetőségekhez mérten még hamar meg is találtam és nem kellett teljesen random két pohár piával rohangálnom - amit egyébként simán elfogyasztottam volna egymagam, ha nem találom meg Yenát -, még örültem is a helyzetnek.
- Nem egy újabb 'mutassuk meg ki a gazdagabb' vacsora fog a sírba vinni. - Felelem könnyedén, miközben finoman megvonom az egyik vállamat, majd belekortyolok a saját italomba. - Neked sem kellene szomorkodnod. Főleg most, hogy már itt vagyok és szórakoztatlak - kacsintok rá gátlástalanul. Normális ember persze megkérdezné, hogy miért lógatja annyira az orrát, de ha már annyian bizonygatják nekem, hogy mennyire normálatlan vagyok, néha el is hiszem nekik és nem csinálok olyasmiket, amit elvárnának tőlem. Nem kérdezem meg tehát Yenától, hogy mi baja - már ha van neki. Az ital, amit a kezébe nyomtam, különben is részben megoldhatja ezt a problémát, főleg ha legurít még egyet.
- Ja. - Felhorkanok, mikor válaszol, s finoman megrázom a fejemet. Nyilvánvalóan nem ismeretlen számomra az a hagyomány, vagy szokásrendszer, amivel a mi köreinkben élnek a szülők, különösen azután, hogy a nővérem is ennek köszönhetően van már férjnél. Simán benne van a pakliban, hogy a tudtunk nélkül az őseink már tényleg szervezkednek azt illetően, hogy összeadjanak bennünket. De ha így is lenne, tennék róla, hogy ne húsz évesen kelljen elvennem valakit. Na meg egyébként is, ha a nagybátyám a tengeren túl a mai napig - azaz közel a nyugdíjhoz, meg a harmadik X-hez - megúszta a házasságot, én sem leszek hajlandó megházasodni, amíg ő nem teszi meg előttem. - Elég hardcore anyátok van. Én a helyedben már rég elköltöztem volna. Vagy még azt sem hagyja? - Kérdő pillantásom mellé egy kissé hitetlenkedő mosoly társul, mert alapvetően bármit kinézek abból az asszonyból. Még azt is, hogy képes lenne egyesíteni a két Koreát, csak hagyják neki.
- Lehet. - Elmosolyodom ugyan, de nem szólok semmit azzal kapcsolatban, hogy a szőkeség nem a jelenlévők végigpásztázása után vonta le, hogy nincs itt Jasmine, hanem tüzetesen megvizsgálta inkább a listát. - Viszooont... Akkor nem tudtam volna meg, hogy a Kim családban zűrök vannak, amiért azon kapták a fiatalabb fiút, hogy kiszivárogtat néhány fontos infót valami rivális cégnek. Állítólag szerelmes - úgy nevetek fel, mintha csak a sátán kacagna, habár maga a pletyka sokkal kevésbé érdekel, mint ahogyan azt jelenleg érzékeltetem. Jobb híján azt sem tudom pontosan melyik Kim családról van szó, de ha már elkaptam ezt az infót az asztalunknál, amint pletykáltak róla, gondoltam tovább is adom, terjedjen csak a pletyka és a káosz. Az emberek sokszor kifejezetten nevetséges dolgokra képesek, amikor pánikba vannak esve.
- Dehogynem! Már az is olyan, ahogy az ártatlan kis szemeivel nézi a világot. - Úgy hergelem tovább a Yenában fellobbanó már-már anyai jellegű védelmező vadmacskát, hogy közben az én szememben is ott csillog a helyzet okozta jókedv. Semmi bajom vele, meg a tesójával, mert lényegében nagyon is megértjük egymás helyzetét, de az a gyerek meg én két nagyon különböző ember vagyunk. Egész más lenne a helyzet, ha szorult volna egy kis karakánság az öccsébe, akkor talán nem néznék rá úgy, mint egy játszótérre való plüssállatra. - El van nyomva. - Jelentem ki határozottan, mert szinte biztos vagyok benne, hogy egy fiúnak semelyik családban nem tesz jót, ha olyan szinten irányítják, mint Yenát meg az öccsét az anyjuk. Egyáltalán semmilyen családban nem tesz jót, ha olyan diktátorral élnek, mint az a nő. - Majd tanítok neki néhány dolgot, ha gondolod.
Egészen biztos voltam benne, hogy a testvéréről alkotott véleményemmel sem fog egyetérteni, de még az ajánlatomra is nemet fog majd mondani, hiszen az italt is olyan nehezen volt hajlandó lehúzni, hogy már-már azt hittem itt kell hagynom ezt a kócerájt, hogy egy kis szórakozásban legyen ma részem. Az ajánlatomra azonban meglepően pozitívan reagált, ami csak megerősítette a jókedvemet - na meg a reményt, hogy arról a korábban emlegetett bizonyos öngyilkosságról végre száz százalékosan lemondhatok. Sőt, ahogyan a combomon támaszkodva felállt, még szép lassan egy széles vigyor is költözött az arcomra és még azt sem álltam meg, hogy ne mérjem végig újra tetőtől talpig a fenekéig.
- Legyen. Ott várlak. - Bólintok határozottan, mikor vázolja a tervét, amivel tulajdonképpen nem is érthetnék jobban egyet. Tekinthetnénk erre az egészre úgy is, mint amikor gyerekkorunkban még beadtak minket a szülők a gyerekmegőrzőbe, ahol más szórakoztatott minket, míg ők elintézték a biznisz részét. Most már eléggé felnőttünk ahhoz, hogy mi válasszuk ki a saját játszóházunkat.
Röviddel azután, hogy Yena felállt és ott hagyott, én is megszabadulok a maradék italomtól, a poharat gondosan otthagyva a kanapé karfáján, majd pedig zsebre dugott kézzel indulok a recepció felé, ahol a megbeszéltek szerint kérem a megfelelő szobát. Eszemben sincs tovább jópofizni olyan emberekkel, akiket nem ismerek és akikre nem is fogok emlékezni, akárhányszor gyűlünk össze ilyen eseményeken. Mivel apám üzlete hidegen hagy, még csak érdekemben sem áll az ő köreivel kiépíteni azokat a bizonyos fontos kapcsolatokat. Helyette sokkal inkább tölteném az időmet egy szép lány társaságában, privátban. Belépve a korábban kiválasztott 444-es szobába előbb megszabadulok a zakómtól, amit az ágyra dobok, majd addig bűvölöm az erkélyajtót, amíg nem sikerül kilépnem rajta, hogy a korlátba kapaszkodva szívjak egy kis friss levegőt, amíg Yena meg nem érkezik.
1150 | öltözék | razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 2582470607 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 44808c9ec5844680c9181e8aa8841a3d74336484
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Da832d4afaf3c24842c6087a14afe1b1fce1772e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 79eade63a983ecccf863762c99975fbf3154b354
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 B7f4495af92a98023963b50a7881abcc063e5d45
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
133
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 30ff5b500ccb6fa6a48e06fdde39e45ae0a9bf50
TémanyitásRe: razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 EmptyHétf. Jan. 27 2020, 12:11
Braylen & Nana
Ha egyszer eldöntheted, hogy igazad legyen vagy kedves légy, légy kedves.


Határozottan próbáltam figyelmen kívül hagyni a névsor legvégén szereplő vezetéknevet. Ennek igazából egyetlen személy volt az oka, akivel már elég régóta – pontosabban ami azt illeti, nagyjából gimibe járhattunk, amikor először találkoztunk – játszuk a se veled se nélküled játékunkat... Legalábbis én így tudnám leírni azt, amiben jelenleg vagyunk. Ő közelebb enged magához, ha szeretne tőlem valamit, viszont ha úgy érzi, hogy én magam túl messzire merészkedtem, akkor nemes egyszerűséggel csak eltaszít. Egy szóval sem mondom azt, hogy mindez tetszik nekem, de nem tudok az egész ellen mit tenni.
A legutóbbi találkozásunk viszont annyira rosszul sikerült a fiúval, hogy lényegében eldöntöttem: most elfelejtem. Többet nem foglalkozom vele. Nem dőlök be neki, nem fogom hagyni, hogy manipuláljon... Nem nézek rá. Persze mindez egyáltalán nem úgy ment, mint ahogyan azt én magamban elképzeltem, de legalább dacból levettem a titokban róla beállított háttérképemet – mert a képeit kitörölni már nem tudtam – és nem írtam rá vagy két hete... Ő meg szintén nem keresett engem, így lényegében majdnem meg tudtam feledkezni róla... Ezt az esetemben úgy kell érteni, hogy naponta csak kétszer lapoztam át a Braylen mappámat a galériámban.
Az este folyamán pedig egész jó voltam abban, hogy elkerüljem őt egészen addig, amíg meg nem talált... És tönkre nem tette az eddigi munkámat és igyekezetemet egyetlen mosollyal. Én szerettem volna lojális maradni és azt mondogatni magamnak, hogy Braylen a világ legundorítóbb férge, de ahogy megpillantottam a fekete öltözetében, hirtelen száradt ki a torkom, kezdtek el verdesni a pillangók a gyomromban, és akarta a szívem átszakítani a mellkasom... Mert Braylen és egy féreg nem egyenértékű. Braylen a legszebb férfi, akivel valaha összehozott a sors... És volt valami a jellemében, ami miatt titkon élveztem azt is, ha rosszul bánt velem. Valami addiktív, ami miatt képtelen voltam elszakadni tőle.
- Ellentétben veled – szúrtam oda neki rögtön, és igyekeztem valamennyire morcos fejet vágni. Azért teljesen kimutatni nem akartam, hogy igazából valahol örömmel tölt el, hogy ő keresett meg engem, ráadásul még italt is hozott nekem... Azaz gondolt rám, még ha egy pillanat erejéig is tette azt. Mondjuk rögtön meg is oldotta, hogy sokkal inkább lángra gyúlt képpel üljek előtte, és emiatt zavartan süssem le a tekintetem a pofátlansága miatt... Amiért volt képe ennyire feltűnően végigmérni engem. És ez is egy volt azon dolgok közül, amit igazából élveztem, még ha nem is ismertem be magamnak. Szerettem, ha ki tudtam vívni a figyelmét, még ha csak a külsőmmel is tettem ezt.
- Nem tudom – vontam meg a vállam, megadva neki az őszinte választ – Talán majd épp a te családodat pécézi ki magának.
Csak egyetlen átható pillantást vetettem rá. Igazából mind a ketten tudtuk, hogy ennek a veszélye fennáll, mert igencsak olyan arccal bír ez a fiú, amiről hát... Beszélni kell. Plusz mivel úgy néz ki, hogy ő nem fog örökölni semmit, ellenben jó családból való, nem kell attól félnünk, hogy a cégünket beolvasztják egy esetlegesen nagyobb halba. Ehhez még az anyám is túl büszke, szóval határozottan reális jelölt lenne az időközben mellettem helyet foglaló srác.
- A húgod nem volt a listán – szúrtam közbe, ezzel elárulva magam, hogy lényegében végignéztem azokat, akik visszajeleztek, hogy itt lesznek az eseményen... Bár a kíváncsiság még nem bűn – Tehát ha úgy vesszük te is tudnád offolni a dolgot, ha akarnád.
Persze lényegében a szúrkálódásom nem tartott sokáig, mert amint megéreztem azt, ahogy hozzám ér, hirtelen mintha a testéből áradó meleg is megcsapott volna... Ilyenekre pedig nem akartam gondolni, mert baromi rossz vége lehet a dolognak.
- Nem olyan! – jelentettem ki rögtön, talán egy kicsit élesebben, mint azt ahogyan szerettem volna, és a tekintetem is villant egyet, ahogyan azt Brayre emeltem – Csak... Csak későn érő típus. Amivel nincsen semmi baj.
Magam sem tudom, hogy pontosan miért vettem támadásnak azt, amit az öcsémről mondott, de nem igazán szerettem azt, ha olyan emberek ítélték meg, akik nem ismerték őt közelről. Tény és való, hogy Yebi talán egy külső szemlélő számára olyannak tűnhet, aki túlságosan követi a családját, de ha ez a srác egyetlen napot is eltöltene nálunk, akkor valószínűleg rájönne, hogy egy olyan szellemiségű fiú, mint az öcsém... Sosem mondana ellent otthon. Anyánk ijesztő és törődik velünk. Vagyis legalábbis azzal, hogy úgy pattanjunk, ahogyan azt ő elvárná.
Talán részben pont ezért is tüntetem el a pohárnyi alkoholt, amit határozottan nem engedélyeztek egyikünknek sem. A boron kívül lényegében semmit sem fogyaszthatnék, és azt is csak azért, mert a pincérek felszolgálták a menühöz. Viszont ha anya látná, ahogyan egy fiú társaságában leborítom az alkoholt, minden bizonnyal a hajamnál fogva ráncigálna vissza a helyemre és vérengző fenevad módjára folytatná a férjkeresést.
- Szórakoztató lenne nézni, ahogyan elvonulsz csak azért, hogy még egy pohár italt hozz nekem – kis mosoly jelent meg az arcomon, a tekintetem pedig játékosan felcsillant – De túl sok zaj szűrődik ki abból a puccparádéból, szóval foglald le a 444-es szobát, én pedig addig intézek valami kaját, hogy ne dőljek ki a harmadik pohár után.
Szinte biztos voltam benne, hogy az említett szoba szabad lesz, ugyanis az ázsiaiak számára a 4-es lényegében az ördög száma. És mivel ma csak koreai vendégek voltak a hotelban, esélytelennek tartottam, hogy az eseményre kibérelt szálloda egy ilyet kiadott volna. Én pedig Braylenhez hasonlóan szintén benne voltam abban, hogy csináljunk botrányt, pont ezért is álltam fel – megtámaszkodva egyik kezemmel a combján – és miután némiképp megrendeztem a ruhámat csak egy pilllantást vetettem rá a vállam felől. – Majd ott találkozunk.


881 || CLOTHES || MUSIC || NOTES: Remélem tetszik.  Embarassed  Embarassed  


all that you did was make me fucking sad
When I'm away from you, I'm happier than ever, wish I could explain it better, I wish it wasn't true, give me a day or two to think of something clever, to write myself a letter, to tell me what to do
mind álarcot viselünk
Min Ye Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Gs5M66k
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Ui6Hutx
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I'm irritated, what do you want?
Happy gossip, pretentious smiles, fuck this shit everything's lie, do you want to be the same? Why? What's the matter?
★ családi állapot ★ :
I've made some real big mistakes
But you make the worst one look fine, I should've known it was strange, you only come out at night, I used to think I was smart, but you made me look so naive, the way you sold me for parts, as you sunk your teeth into me, bloodsucker, famefucker, bleedin' me dry, like a goddamn vampire
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 RFCj9ag
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, gyakorló marketingigazgató
★ play by ★ :
Cho Miyeon
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 WWkVyAA
TémanyitásRe: razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 EmptyVas. Jan. 12 2020, 22:29

Yena & Braylen
Habár szakmailag még csak a környékén sem tapogatózom a pszichológia bármely ágának, azzal azért még én is tisztában vagyok, hogy - ha csak nincs valamilyen kifejezett defektje az illetőnek - az ember jószerével a saját kortársai társaságát keresi. Ez alól pedig én sem vagyok kivétel, hiába állítja felváltva a nővérem a húgommal együtt, hogy defektem igenis van, ami azt a bizonyos négy kerekemet illeti. A női kritika ellenére sem értem azonban, hogy miért kínoznak bennünket azzal a szüleink, hogy végtelenül unalmas, végeláthatatlan vacsorapartikra, adományestekre és a top nem-is-tudom-hánynak szervezett üzleti eseményekre hordanak bennünket, 'gyerekeket'. Nem mintha nem érteném meg teljesen annak a logikáját, hogy az utódokat parádéztatni és fényezni kell minden egyes adandó alkalommal. Nekem azonban sosem volt kifejezett célom apám nyomdokaiba lépni, illetve mindketten nagyon is tisztában voltunk azzal, hogy az kicsit sem lenne hosszútávon jövedelmező sem számára, sem összességében a családunk számára, tengeren túl és idehaza. Nagy valószínűséggel ezért is ment bele abba, hogy gyakorlatilag azt tanuljak az egyetemen, amit csak akarok - az pedig már nem is érdekli, hogy milyen teljesítménnyel teszem ezt.
Ellenben azzal már biztosan nem lenne kibékülve, ha unalmamban elkezdenék rituális öngyilkosságot végrehajtani a vacsoraasztalnál, anya oldalán. A személyem élők sorából való eltávozásával kapcsolatos ellenérzéseket pedig remélhetőleg még sokan mások is osztanák, csak mert ha már temetést kell tartani, akkor legyen durva a buli. Viszont ha már történetesen megvan a lehetőségem azt illetően, hogy pontosan milyen jellegű temetésről is legyen szó, akkor különösebb gondolkodás nélkül választom azt, hogy a májam állapotát kelljen temetnem holnap - nyilván a szüleim tudta nélkül. Persze hivatalosan még oda kellene rángatnom a pulthoz valamelyik mélyen tisztelt ősömet, akiknek ünnepélyesen engedélyt kellene adniuk arra, hogy akár csak egy kortyot is ihassak. De a pénzügyi helyzetünknek és státuszunknak hála rendelkezem azzal a privilégiummal, hogy a pultos egy hosszú pillantáson kívül mást ne vessen rám.
Nem gondolkodtam azon túl sokat, hogy pontosan mennyi időbe is fog telni nekem megtalálni Yenát, a helyszín azonban adott és annak már a pultnál való akciózás előtt is tudatában voltam, hogy véges azoknak a helyeknek a száma, ahová elbújhatott. Azt korántsem gondoltam, hogy már hazament volna, csak mert akkor valószínűleg nem teljesen egyedül, hanem szerencsétlen öccsét maga után rángatva hagyta volna el a termet, amit egyébként a diktátor anyjuk úgysem engedett volna. Annak viszont nagyon is megvolt a lehetősége, hogy mondjuk a mosdóban telefonozva jobban élvezi a mai estét, mint a vacsorát, vagy az üres csevegést együttvéve. Legnagyobb szerencsémre mégsem kell túlzottan sokáig kommandóznom a két itallal a kezemben, ott találom a folyosón, mintha csak rám, meg a még rövid ideig saját kezemben tartott italra várna.
- Hű, neked aztán nincs jó kedved... - A szavaimmal ellentétben az arcomon az egyébként stresszes nőkkel szemben használatos óvatos arckifejezés helyett egy közepesen széles vigyor terül el. A szemem sarkából pillantok rá, míg az italomba kortyolok, csak mert valamikor még belém verték, hogy illetlenség a másik szemébe nézni ivás közben. Amikor azonban leengedem a poharam, felé fordítom a fejem, hogy nyílt, várakozó pillantással végigmérjem - s talán még azt is megengedjem magamnak, hogy a tekintetem tovább vándoroljon a nyakán át a dekoltázsára és a ruhakölteményre, amibe a csinos testét bújtatta. - Na, ma este épp kinek akar anyád eladni? - Felvonom a szemöldököm, kérdő pillantásommal az övét keresem. - Áh, tudod, hogy én nem bírom az ilyen estéket... Semmi közöm apám cégéhez, ott van neki a kedvenc veje, én meg csak a nevem miatt szívok itt végig. - Hátradőlök a kanapén, s közben az illendőnél a kelleténél kicsit jobban szétterpesztem a lábaimat. Akkor moderálok csak kicsit a pozíciómon, amikor megérzem, hogy a térdem finoman Yenához ér.
- Kellene neki szerezned valamilyen nyakörv szerűt, úgyis olyan, mint egy kiskutya. - Újabb vigyor kíséretében pillantok a lányra, már-már kihívásnak szánva a mondandómat, csak mert minden egyes alkalommal lenyűgöz, amikor a sajátjaimmal teljesen mértékben eltérő testvéri kapcsolatoknak vagyok a szemtanúja.
Vitathatatlan, hogy megvagyok a testvéreim társaságában, egyikükkel sincs kifejezett bajom, ugyanakkor mindketten nők. Nekem pedig sosem volt túlzott affinitásom körmökről, fodrászokról, meg ruhákról trécselni, habár a pletykáikat imádtam hallgatni, mert sosem tudtam utána ugyanúgy tekinteni a barátnőikre. Főleg nem Mona nővérem barátnőire, akik közül az egyik lányt volt szerencsém igazán közelről is megismerni néhány évvel ezelőtt. Na de Yena meg az öccse... Veszélyesen összenőtt páros voltak, akiket néha olyan csodálattal tudtam szemlélni, mint egy egzotikus állatot az állatkertben. Számomra ugyanis teljesen ismeretlen az a bensőséges kapcsolat, amijük van.
- Mindig csak a de. - Csalódottan rázom a fejem, még a számat is elhúzom, annyira kiábrándít, ahogyan belekezd. Amikor folytatja a mondandóját felhorkanok, minden az anyjával kapcsolatos sztori kifejezetten szórakoztató számomra, csak mert - az idősebbek tisztelete ide vagy oda -, a sárga föld alá süllyednék, ha olyan lennék, mint az apja, akinek a tökeit már nagyon régóta szorongatja egy zsarnok.
- Ha gondolod... - Odafordítom a fejem, s szinte meglepődve figyelem, ahogyan az apró lányban egy húzásra eltűnik az egész ital. Felnevetek a szavait hallva, s csak aztán folytatom, amibe belekezdtem. - Ebbe az egybe még nem fogsz belehalni. Hozzak még egyet, vagy terheljek egy éjszakát apám számlájára valamelyik szobában, fosszuk ki a minibárt és rendeljünk szobaszervizt? - Részemről azzal is - nagy nehezen - ki lennék békülve, ha egyszerűen nemet mond az ajánlatra. De mivel egyikünk sem tűnik úgy, mint akinek van kedve visszamenni a társasághoz, a helyszínt meg gyakorlatilag nem hagynánk el a magánakcióval, tulajdonképpen nem is tűnik olyan hülyeségnek.
882 | öltözék | razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 2582470607 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 44808c9ec5844680c9181e8aa8841a3d74336484
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Da832d4afaf3c24842c6087a14afe1b1fce1772e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 79eade63a983ecccf863762c99975fbf3154b354
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 B7f4495af92a98023963b50a7881abcc063e5d45
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
133
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 30ff5b500ccb6fa6a48e06fdde39e45ae0a9bf50
TémanyitásRe: razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 EmptyKedd Dec. 24 2019, 08:02
Braylen & Nana
Ha egyszer eldöntheted, hogy igazad legyen vagy kedves légy, légy kedves.


- Megjöttem! – jelentettem be, mintha nem lett volna teljesen egyértelmű a dolog. A hatalmas házunkban levő falakról mindenhol lepattogott a hangom, és elég meglepődve vettem észre azt, hogy az alkalmazottjaink fel-alá rohangálnak, mint a mérgezett egerek. Én magam farmert viseltem egy trikóval és egy bő kardigánnal, mert éppen a suliból jövök. Ez az oka annak is, hogy egy kissé zsírfoltos, mekis zacskót szorongatok a kezemben az üditővel együtt, amiket út közben szedtem össze, hogy a tanulás közben legyen lehetőségem valamit rágcsálni. Ma éppenséggel nem volt semmi olyan buli, amibe elmentem volna, így eldöntöttem, hogy hasznosan fogom tölteni az időmet.
- Ye Na! – bukkant fel az anyám az ajtóban, miközben figyelte, ahogyan az időközben összekócolódott hajamat a fülem möge tűröm, és lerúgom a Vans tornacsukámat. Nem igazán szerettem a suliban flancolni, sokkal inkább éreztem jól magam akkor, ha beilleszkedtem a többiek közé. Ezért pedig voltak is barátaim nagyrészt, bár nem mehettünk el a tény mellett, hogy nagy esély volt arra, hogy az egykori szaktársaim esetlegesen a beosztottjaim lehetnek majd... Legalábbis anya mindig ezt mondta.
- Szia anya – erőltettem végül mosolyt az arcomra, ahogyan rápillantottam – Szerveztetek valamit? Elég nagy a nyüzsgés a házban.
- Azt nem kéne megenned – vetette oda nekem, miközben gyorsan kikapta a kezemből a kis tasakot. Időm sem volt reagálni a helyzetre, mert ő már eldöntötte, hogy a mai nappal a vacsorám az elmarad – Túl sok szénhidrát van benne és csinosnak kell lenned a mai este folyamán.
Egy hajszál választott el attól, hogy teljesen felháborodva kérdezzek rá arra, hogy ő most lekövérezett-e engem, de végül nem szóltam semmit, csak leszegett fejjel próbáltam feldolgozni a történteket. Hogy megint ki lettem hagyva mindenből, megint meg lett szervezve egy est, amire kötelező jelleggel el kell mennem, kihúzott derékkal kell mosolyognom és előadni, hogy milyen felhőtlenül boldog életem van. Ezek után pedig a szüleim csodálkoznak azon, hogy az időm nagy részét házon kívül töltöm.

*

Kifejezetten feszültnek éreztem magam a szituációban, miután már a tizedik ember apját hozták oda bemutatni nekem. Határozottan tudtam, hogy ez jelenleg nem az üzletről szól vagy arról, hogy apám jó kapcsolatokat kössön a vállalat érdekében. Sokkal inkább arról, hogy Yebin jó színben legyen feltűntetve, én pedig jó benyomást tehessek a leendő férjem apjára... Erre pedig lényegében gondolni sem akartam. Nem egy ilyen helyen akartam találkozni az apósommal, mégis minden szembejövő emberre mosolyogtam és udvariasan bántam velük... Egészen a vacsora pillanatáig, amikor mindenki az asztalhoz üléssel volt elfoglalva, én pedig igyekeztem a lehető leggyorsabban kisurranni a tömegből. Mert már ki volt száradva a torkom, forgott körülöttem a világ, és erősen kezdett hányingerem lenni. Amint a folyosóra értem, ledobtam magam a kanapéra és igyekeztem nem foglalkozni azzal, hogy a túl sok smink az arcomon már kezdett elnehezülni és határozottan olvadásnak indult – még ha az nem is feltétlenül látszott – a laza kontyba fogott hullámos tincsek a tarkómon pedig éppen annyira gabalyodtak bele a kis ezüst színű csatba, hogy nem tudtam kihúzni azt onnan... Pedig utáltam így hordani a hajam. A gyomrom korgott, jól esett volna egy pohár víz, és legszívesebben elsírtam volna magam attól, hogy ilyen pofátlanul viszik vásárra a bőröm. Nem beszélve arról, hogy a túlméretezett fülbevalók is kezdték már eléggé húzni a füleimet és a sok ékszer miatt, amit anyám rámerőltetett leginkább úgy éreztem magam, mint valami vásári majom, akit mindenáron el kell adni valakinek. Habár én magam nő létemre is szerettem a divatot és csinosnak érezni magam, ez az egész hetente megcsinált színház egyszerűen csak sok volt nekem. Szerettem volna azt elérni, hogy valaki a pompa nélkül is mellettem maradjon és szeressen.
Már majdnem megszólaltam, amikor valaki levetette magát mellém, hiszen azt hittem, hogy az öcsém jött utánam. Ami gyanússá tette a dolgot az a kezembe rakott alkoholos ital volt, illetve az a bizonyos hang... Aminek hallatán egyből felkaptam a fejem, és csodálkozva néztem a fiú szemeibe. Már hetek óta nem láttuk egymást, mert ő minden igyekezetem ellenére nem igazán kedvelt. Én pedig már majdnem elhittem, hogy tökéletesen sikerült végrehajtanom az elhatározásom azzal kapcsolatban, hogy kiszeretek belőle... Ez az egész megdőlni látszott, amikor végignéztem a fekete öltözetén és szinte azonnal meglódult a szívem, holott én ezt nem akartam... És haragudtam is magamra miatta.
- Anyám alkudozására, apám szurkáló pillantására, vagy az öcsém elveszettségére gondolsz? – tettem fel neki a kérdéseket szépen sorban, miután végre megtaláltam a hangomat – Egyébként te sem bírtad túl sokáig.
Lényegében pár hónappal ezelőtt pont egy ilyen eseményen ismerkedtünk meg... Csak nem így. Anyámnak talán az egyetlen jó döntése volt az, hogy bemutatott Braylennek, még ha nem is feltétlenül tűnt ő ettől lelkesnek egészen addig a pillanatig amíg le nem léptem, ő pedig nem követett pár perces időlemaradással. Utána pedig együtt kommandóztunk a kertben, hogy véletlenül se találjanak meg minket az est lezárása előtt. Ez bennem mély nyomot hagyot... Benne gondolom kevésbé.
- Valahol bent van szerintem. Mindig elhagyjuk egymást ilyenkor – vontam meg a vállam az italomat nézegetve, arra pedig nem tettem megjegyzést, hogy ilyenkor kvázi pánikrohamot tudnék kapni azért, mert nincs mellettem az amúgy totálisan ártatlan öcsém. Az italra visszatérve pedig... Okosabb döntés lenne nem meginni, mert utoljára talán kilenckor ehettem valamit.
- Szeretem de... – kezdtem bele rögtön a szabadkozásba. Az ilyen eseményeken nem igazán lenne okos botrányt csinálni – De anyám konkrétan ledagadtozott a délután folyamán így azóta nem ettem semmit és...
Ebben a pillanatban mégiscsak elakadt a hangom. Végülis mi okom lenne arra, hogy ne járassam le őket? Legalább egy életre megtanulnák azt, hogy fejezzék be azt, amit a mai nap csináltak velem. Szóval egyetlen elszánt pillantás után egy húzásra kivégeztem az italt, aminek a poharát a fejünk feletti ablakpárkányba tettem és egy diadalittas pillantással néztem Braylenre – Remélem nem fog megártani.


927 || CLOTHES || MUSIC || NOTES: Remélem tetszik.  Embarassed  Embarassed  


all that you did was make me fucking sad
When I'm away from you, I'm happier than ever, wish I could explain it better, I wish it wasn't true, give me a day or two to think of something clever, to write myself a letter, to tell me what to do
mind álarcot viselünk
Min Ye Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Gs5M66k
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Ui6Hutx
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I'm irritated, what do you want?
Happy gossip, pretentious smiles, fuck this shit everything's lie, do you want to be the same? Why? What's the matter?
★ családi állapot ★ :
I've made some real big mistakes
But you make the worst one look fine, I should've known it was strange, you only come out at night, I used to think I was smart, but you made me look so naive, the way you sold me for parts, as you sunk your teeth into me, bloodsucker, famefucker, bleedin' me dry, like a goddamn vampire
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 RFCj9ag
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, gyakorló marketingigazgató
★ play by ★ :
Cho Miyeon
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 WWkVyAA
Témanyitásrazzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 EmptyVas. Dec. 01 2019, 23:13

Yena & Braylen
Meghalok. Oldalra pillantok, keresve anyám arcán akár a legkisebb jelét is annak, hogy akár csak negyed annyira unja itt magát, mint én. A vonásai azonban nyugodtak, szája szélében az a leheletfinom mosoly ül, amelyet képtelen levetkőzni ebben a társaságban. Nagyot sóhajtok és hátravetem a fejem, néhány másodpercig a plafonon keresve a menekülésre buzdítás bármi jelét. Korábbi tapasztalataimból okulva abban már nem igazán hiszek, hogy valami furcsa véletlennek hála hirtelen, mintha csak a Mission Impossible-ben lennénk, lyuk robban a tetőn, vagy tetőtől-talpig feketébe öltözött ügynökök ereszkednek le a plafon félretolt paneljai mögül. Érzem, ahogyan anyám a karomra simítja apró kezét és finoman meg is szorítja azt, szavak nélkül jelezve számomra, hogy próbáljam meg összeszedni magam és ne haljak mártírhalált a vacsoraasztal mellett. Ami az én fejemben nem egyenlő azzal, hogy ne kérhetném az asztaltársaságunk bocsánatát a rettenetesen pofátlan döntésem miatt, amivel ott hagyom őket, meg a legújabb tőzsdei árfolyamokról megkezdett heves vitát. Apám persze láthatóan elemében van, imád kérkedni a sikerével és az eszével - amiből annak ellenére, hogy egy tetű, elég sok kijutott neki. Aztán ott vagyunk mi, az idegenek előtt tökéletesre formált családja, akikkel villoghat az üzlettársai és ismerősei előtt, mert hát a fia mégiscsak a Columbiára jár és építészmérnök lesz belőle, a nagylányának pedig hű de rettenetesen jó házasságot sikerült kötnie... Pillantásommal Monát keresem a férje oldalán, hiszen nekik is itt kell lenniük valahol, a társaság krémjével parolázva. Nyilván csak Jas nincs itt, akinek minden rohadt alkalommal sikerül valamivel kihúznia magát a hasonló idióta események alól és nem kell szépen becsomagolva ülnie a vacsoránál, ami alatt kábé két kérdést tesznek fel neki, azt is minden egyes ilyen társasági eseményen, mert igazából senkit nem érdekel a válasz annyira, hogy kicsit is odafigyeljen a válaszra, ne adj' Isten meg is jegyezze azt.
Esküszöm minden egyes alkalommal, amikor alávetem magam a szüleim abbeli akaratának, hogy versenyen nyert trófeaként mutogassanak valami unalmas vacsorán, vagy egyéb eseményen, arra jutok, hogy nem lesz következő alkalom. Olyan ez, mint amikor minden rettenetes, fejhasogató másnapon eldöntöm, hogy én aztán soha nem iszom többet - habár ez minden alkalommal arra módosul, hogy nem iszom annyit, mire szavakba is sikerül önteni az elhatározást.
Nagyon is tudatában annak, hogy akárki fülön csíphet miatta, de kifejezetten határozottan sétálok oda a bárhoz, ami a teremben jelenlévő magas beosztású és elit emberek magas koncentrációjának hála teljesen szabadon rendelkezésre áll, még az olyan csalók számára is, mint én, aki bár a magasságomnak hála már kinőttem a 'gyerek' kategóriából, korban még legalább egy évig gondolnom sem szabadna az alkoholfogyasztásra nyilvánosan. Mit mondhatnék? Las Vegas a véremben van. Bennem a késztetés, hogy vodka-martinit kérjek, rázva, nem keverve, de a bármixer arckifejezéséből ítélve arra jutok, hogy karriere során biztosan elégszer hallotta már a poént. A vodkától pedig egyébként is felfordul a gyomrom, mert úgy érzem a testem az elmúlt két hét során eljutott arra a szintre, hogy egy ideig képtelen többet befogadni belőle. - Egy old fashioned és egy gin tonic lesz. De az utóbbiban legyen valami nőies. - Normál esetben a pultot támasztanám, de azt itt nem illik, ezért figyelek rá, hogy míg az italok készülnek, én profi módjára igazítsam meg magamon az öltönyt és gomboljam össze magamon a zakót.
Világmegváltó tervem - amivel a saját életem is megmentem a csúnya végtől, amelyet az unalomba való belepusztulás jelentett volna -, mindössze annyiból áll, hogy a korábban kisuhanó pöttöm szőke után szegődjek, az italokkal együtt. Nem is kell túl sokat törnöm a fejemet a hollétével kapcsolatban, hamar megtalálom ugyanis az egyik oldalfolyosón nyugvó kanapén ülve. Kérdés nélkül vetem le magam mellé, majd egyensúlyozom át a kezébe a neki szánt italt. - Hamar meguntad. - Futhatnánk a felesleges köröket azzal, hogy megpróbálunk bájcsevegni az időjárásról, a mai estéről, vagy a családunk cégeinek sikeréről, de tök felesleges lenne. Mindketten azért menekültünk ki, mert előbb vágnánk fel az ereinket az asztal közepén álló kristályvázákban ázó úszógyertyákkal, mint hogy belemerüljünk az asztaloknál folyó beszélgetés bármelyikébe is.
- Az öcsédet hol hagytátok? - Teszem fel a kérdést félmosollyal az arcomon, mert normál esetben minden család célja az, hogy az összes gyereket elrángassák tíz éves kor fölött, csak a miheztartás végett.
- Gin tonic. Rakott bele valami gyümölcslevet is - finoman félrebillentem a fejem, ahogy előbb az itala felé bökök az állammal, aztán azon kezdem törni a fejem, hogy odafigyeltem-e egyáltalán, hogy mit tesz az italába a mixer. Mármint gyümölcslé terén. - Remélem szereted.
717 | öltözék | razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 2582470607 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 44808c9ec5844680c9181e8aa8841a3d74336484
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Da832d4afaf3c24842c6087a14afe1b1fce1772e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 79eade63a983ecccf863762c99975fbf3154b354
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 B7f4495af92a98023963b50a7881abcc063e5d45
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
133
★ :
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 30ff5b500ccb6fa6a48e06fdde39e45ae0a9bf50
TémanyitásRe: razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
razzle-dazzle -〖 Yena & Bray 〗
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» [hear me out] Yena & Myungsoo
» fly like a butterfly; Holly & Yena
» paint the town ◿ Nam-Nam & Yena
» Tengerparti móka Yena & Leila
» Merre vagy csajszi? Yena & Leila

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: