New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 21:33-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 21:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 20:45-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 20:26-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 20:16-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 20:06-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:47-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 19:46-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 19:42-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Rosie L. Moreau
TémanyitásRosie L. Moreau
Rosie L. Moreau EmptyVas. 1 Dec. - 20:22
Rosie Loreen Moreau

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Rosie Loreen Moreau
Becenevek:
Rosie, Lor
Születési hely, idő:
Orlando, 1999. 03. 19
Kor:
21
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
Diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYU - Jog
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
munkát keres
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
olvasás, futás, tánc,
Play by:
Marina Laswick

Jellem

× céltudatos: Minden vágya, hogy egyszer bíró lehessen és mindent megtesz annak érdekében, hogy ez a vágya valóra váljon.
× rendszerető: Mindennek megvan a maga helye és azt oda is teszi mindig vissza használat után. Ez csak az utóbbi években alakult ki nála, miután rájött, olyan, hogy rendezett káosz nem létezik.
× magabiztos: Tisztában van az erősségeivel és hiányosságaival, igyekszik az utóbbiakat eltüntetni vagy háttérbe szorítani. Nem fél kiállni sok ember elé beszédet tartani és az sem okoz neki gondot, ha ő van a beszélgetés középpontjában.
× bíró szeretne lenni: a keresztapját koholt vádak alapján börtönbe zárták tíz évvel korábban, majd három év után kiengedték, mikor elejtették ellene a vádakat. Elhatározta, hogy véget vet az ilyen ügyeknek.
× szingli: az egyetem előtti utolsó napon szakított a gimnáziumi barátjával, mert tudta, a távkapcsolat nem működhet és nem akarja lekötni magát már akkor, inkább megtapasztalja milyen is az egyetemi élet.

Múlt
Azt mondják, hogy az egyetemisták a téli vizsgaidőszak kezdetétől számolva már csak kettőt alszanak karácsonyig és úgy érzem ez az állítás rám hatványozottan igaz. Nem egyszerű joghallgatónak lenni, pláne nem úgy, hogy közben a kollégiumi viszontagságokat is el kell viselni. Nem lenne ezzel igazából semmi baj, ha a könyvtár nem zárna be este 9-kor és nem lenne muszáj a szobámban folytatni a több ezer oldal bemagolását.
Kényelmesen elhelyezkedem a párnákkal kibélelt fotelemben és már veszek is elő a következő tételt amikor kopognak az ajtón, majd az engedélyt meg sem várva, az szélesen kitárul és a legjobb barátnőm vörös fürtjei jelennek meg az ajtóban, a gazdájukkal együtt.
- Rosie, tudsz róla, hogy péntek este van, ráadásul a vizsgaidőszak hivatalosan még el sem kezdődött, nem tanulhatsz már most! Lesz egy buli két szinttel lejjebb amire mind a ketten el fogunk menni. - mondja nagy lelkesedéssel és valamilyen szinten igaza is lenne, ha nekem nem hétfőn lenne az első vizsgám, de tudom, ha ezt felhoznám abban a pillanatban lehurrogna, mert mégis ki az aki már az első nap elmegy vizsgázni? Bizonyára a stréberek, és én valamilyen szinten az is vagyok de ezt inkább nem mondom neki.
Nora a szekrényemhez megy és pakolni kezd benne, miközben magyaráz.
- Ez sem jó, ez sem, hmm. talán ez... nem mégsem. Á megvan, ez tökéletes lesz! - vesz elő a szekrényből egy fekete rövid flitteres ruhát.
- De ha csak két emelettel lejjebb megyünk minek vegyem fel ezt? El is megyünk valahova...?- kérdezem bár feleslegesen, mert tudom a választ. A héten nyílt egy új szórakozóhely, minden bizonnyal azt szeretné kipróbálni, de előtte alapozni jó lesz az itteni buli is.



Please wrap your drunken arms around me
And I'll let you call me yours tonight
'Cause slightly broken's just what I need
And if you give me what I want
Then I'll give you what you like

Hangosan szól a zene a hangfalakból én pedig vele éneklem a szöveget. Norának igaza volt, ma el kellett jönnöm ide, mert ha nem kapcsolok ki néha akkor annak hamar rossz vége is lehetett volna, de így... Érzem ahogy felszabadul bennem az adrenalin és érzem, hogy a dalszöveg valósággá válik.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rosie L. Moreau
Rosie L. Moreau EmptyHétf. 9 Dec. - 23:34
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Rosie!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Annyira édes neved van és annyira passzol az általad választott archoz. Rosie L. Moreau 560292900  Nagyon szeretem Marina-t. Rosie L. Moreau 1404455205  Hajdanában danában volt nekem is vele karakterem. Ritka arc és szerintem különleges. Wink  A történetedhez, pedig annak ismeretében nyugodtan mondhatom, hogy passzolt. A dalszöveged nagyon meghozta a kedvem, úgyhogy amíg olvastalak előkaptam Avril-nek ezt a számát. Smile  Van valami kis borongós ritmusa. A történeted viszont egy igazi csajos kis életkép. No de ne szaladjunk ennyire előre.

A jellemzésednél azt hiszem az volt a leginkább megkapó, hogy miért választottad a jogot. Hogy mi volt a motiváció. Mert mindannyiunknak van valami, ami erre az útra visz bennünket, hogy végül ott kötünk ki, amire mindig is vágytunk. Céltudatosság. Úgy látom benned is megvan, és sajnálom, hogy egy szomorú családi esemény sodort téged ebbe az irányba, de talán pont ezért leszel te sokaknál elhivatottabb. Reméljük, hogy ez végig kitart majd nálad. Rosie L. Moreau 690269075

Szinglivé válni egyetem előtt pipa. Rosie L. Moreau 3673325056  Hasonlóan jártam én is, azzal a különbséggel, hogy én nem a távkapcsolat miatt szakítottam, hanem mert hé, mégiscsak egyetemista lettem, nem köthetem le magam ennyi idősen, mikor a tojáshéj még félig a hátsómon van. Az ember ilyenkor jön rá, hogy most kell élni, és nem később eszmélni rá, hogy a fiatalság elszaladt mellettünk.
A barátnődön jót mosolyogtam. Tipik az én Linda barátnőm. Rosie L. Moreau 3673325056  Ha te éppen tanulsz naná, hogy olyankor rongyol be, és próbál elrángtani…nem mellesleg igaza is van. Péntek este nem tanulunk, főleg ha az az első vizsga….majd lesz következő lehetőség is. Rosie L. Moreau 4142114136

A végén annál a dalnál éreztem benned valamiféle furcsa szomorúságot. Mintha mindezek mellett valami nagyon hiányozna. Mintha hiányozna az aki megadja azt amit akarsz, te pedig megadhatod neki amire vágyik….ugye? Rosie L. Moreau 2122324058

A Tara-Plecsnit egy NYU jelvénnyel adom át most neked. Tartsunk össze! Színt admin ad majd neked.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Rosie L. Moreau
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hope L. Moreau
» Josephine F. Moreau
» Laura Moreau-Reyes
» Cillian & Rosie // let's run
» A song for you ; Dan & Rosie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: