New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 6:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Tegnap 9:54 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 8:32 pm-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 8:31 pm-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 8:22 pm-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 8:20 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 7:59 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 7:50 pm-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 7:48 pm-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 7:38 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Another opportunity // Nick & Jules
TémanyitásAnother opportunity // Nick & Jules
Another opportunity // Nick & Jules  EmptyVas. Dec. 01, 2019 6:50 pm


Nick and Jules
Néha azt hisszük, hogy tudjuk, mi történik velünk. Aztán kiderül, hogy valaki átírta a forgatókönyvet.

Leállítom a motort a cukrászdához közeli parkolóban. Az elmúlt napokban, most másodszor parkolok le, szinte ugyanott. Első alkalommal viszont inamba szállt a bátorságom és néhány percnyi töprengés után inkább tovább hajtottam. Nem tudom igazán még most sem, hogy mit akarok. Azóta, hogy Nick távozott az ideiglenes otthonomból sokszor átgondoltam, hogy mit kellene tenni, de igazából még most sem tudom. Van bennem valamilyen szintű kíváncsiság, megkedveltem és igazán szeretném megismerni, abban viszont nem vagyok biztos, hogy készen állok még erre. Mi van, ha nem is gondolta komolyan a második találkozás lehetőségét? Mi van akkor, ha idejöttem és hülyét csinálok magamból? Mi van, ha egyáltalán itt sincs? Az elmúlt, házasságban töltött évek alatt teljesen elfelejtettem, hogy milyen érzés ismerkedni valakivel, hogy mit kell csinálni és legfőképp hogyan kell viselkedni. Egyértelműen a természetesség híve vagyok, de azért egy icipici megfelelési kényszer van bennem. Meg szeretném mutatni neki az igazi énem, azt a nőt, akiből már kapott egy kis ízelítőt, de mi van akkor, ha az nem fog tetszeni neki? Nem is olyan régen, valaki, aki nagyon fontos volt számomra olyan dolgokat mondott és tett, amik alapjában rengették be a bizalmamat. Önmagamban és mindenki másban.
Veszek egy mély levegőt mielőtt kiszállok az autóból, hogy a cukrászda irányába sétáljak. Most már itt vagyok, még egyszer nem fogok megfutamodni, lesz ami lesz. Gyors léptekkel haladok a célirány felé, cipőm sarka hangosan koppan a tegnapi esőzéstől nedves betonon. Megigazítom a kabátomat és mielőtt belépnék a helyiségbe még veszek egy hatalmas levegőt, amit néhány másodpercig bent tartok és csak aztán fújom ki.
A helyiségbe belépve azonnal megcsapnak a különböző sütemények illatai, kíváncsian járok körbe, tekintetemmel az üvegek mögött sorakozó, különböző édességeket figyelve. Szívem olyan sebességgel verdes a mellkasomban, mintha mindenáron ki akarna ugrani onnan. A pult mögött álló fiatal lány mosolyogva csomagol össze néhány süteményt egy idős úrnak, de a csomagolás mögül néha rám pillant. Talán most még nem késő elmenni, most még megtehetem, hiszen Nick nincs itt és így fogalma sem lehet arról, hogy én viszont nagyon is itt vagyok.
- Segíthetek? összerezzenek és mosolyt erőltetve vonásaimra fordulok a hang irányába. Az előbb említett hölgy várakozóan néz végig rajtam, de mosolya egy másodpercre sem lankad.
- Azt hiszem igen. Vagyis remélem. sétálok hozzá közelebb. - Nick itt van? kissé zavartan simítok hátra fülem mögé egy kósza tincset.
- Igen. Hátul van. fejével inti az irányt.
- Nos, megkérlek szépen át adsz neki egy üzenetet? néhány másodpercig kotorászok a táskámban, amíg végre megtalálom a két koncert jegyet amit ígértem neki és egy bronz medált, rajta egy hatalmas hármas számmal. Illetve, csak valami bronz színű, papírral bevont, érme alakú csokoládét, amit az egyik Manhattani ajándékboltban vásároltam. Gondoltam, hogy nevetni fog majd, ha át adom neki, és azt ígértem, hogy a következő találkozásunkkor megkapja majd azt a bizonyos elismerést, amiért olyan keményen megdolgozott.
- Át adnád neki ezt? És mondd azt, hogy itt várom. nyomom a kissé meglepett fiatal nő kezébe a jegyeket és a medált.
- Ki? Mármint ki várja? egészíti ki kérdését az értetlen arckifejezésem láttán.
- Tudni fogja, ha oda adod azokat neki. Legalábbis remélem. még néhány másodperces szemezést követően felrántja a vállát és sietős léptekkel eltűnik egy fehér ajtó mögött. Remélem, hogy tényleg emlékszik rám és a kis ajándékaimból tudni fogja, hogy én várok rá idekint.
- Niiiiiiiick! szűrődik ki a hölgy hangja a másik helyiségből. Halvány mosoly terül szét az arcomon ahogyan megpróbálom elképzelni, hogy milyen arcot vág majd Nick, ha megkapja az ajándékaimat.
- Odakint áll egy nő, ezt küldi neked és azt üzeni, hogy kint vár. Ja, meg azt is mondta, hogy tudni fogod kicsoda, nekem nem árulta el a nevét. Akarod, hogy elküldjem?

credit •  Another opportunity // Nick & Jules  2624752903 • szószám
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Another opportunity // Nick & Jules
Another opportunity // Nick & Jules  EmptySzomb. Dec. 07, 2019 10:43 am


Juliana & Nick

- Nick! – hallom meg az éles kiáltást Anne, az egyik alkalmazottam szájából, amikor a hátsó helységbe téved, a konyhai részlegre, ahol a sütési folyamatok zajlanak. - Odakint áll egy nő, ezt küldi neked és azt üzeni, hogy kint vár. Ja, meg azt is mondta, hogy tudni fogod kicsoda, nekem nem árulta el a nevét. Akarod, hogy elküldjem?
Folytatja tovább, hangosan, cseppet sem gondolva a magánszférára. Goromba. Igaz, nem foglalkozunk most sokan az aprósütemények és torták készítésével, de attól még ez a lány goromba. Ráadásul a mi a faszért kellett így letámadnia az éles szavaival? Hála neki a habkártyát sikerült beleejtenem a krémmel teli tálba. A fehér krém ellepte és ki is fröccsent az arcomra, a kötényemre és te jó ég, hogy ha a hajamba is jutott.
Próbálok nem én is kiáltani, ahogyan arra gondolok, hogy ezzel a tortával délutánra kész kéne lenni és még sehol se tartok vele. Mély levegőt véve teszem le a tálat és törlöm meg a kezeimet egy közeli rongyban. Ezután nézek csak Anne-re, aki kissé türelmetlenül, de még mindig kinyújtva felém a kezét, amikben dolgok vannak. Pislogok egyet, egy csokinak tűnő érmét és két koncertjegyet pillantok meg. Persze egyből eszembe jut Juliana arca és a vele való reggelem. Akaratlanul is elmosolyodok és felnevetek ahogyan átveszem a dolgokat. Szóval megtartotta a szavát!
- Köszi Anne, de nem kell elküldened. Ismerem, megyek és beszélek vele. Ami meg ezt illeti… - pillantok a torta felé, de sóhajtva megrázom a fejem. Nem, rá nem bízhatom. Nekem kell majd befejezem. De majd csak később. Egy szünet most úgy sem ártana. – Majd később befejezem a külső díszítését, addig ne nyúljon hozzá senki, illetve csak tegyétek vissza a hűtőbe!
Adom ki az utasítást, azzal a kezemben lévő tárgyakkal már indulok is a bolti részlegre. Mikor észreveszem Julianat a pult közelében újra elmosolyodok.
- Szia Juliana! – köszöntöm kedvesen, kilépve a pult mögül, hogy odatudjak menni hozzá. Köszöntésképpen odahajolok hozzá és egy puszit adok az arcára. Lehet meglepem ezzel, nem tudom, de általában, ha jó kedvem van és a személlyel, akivel találkozok jóban vagyok, mindig puszival vagy öleléssel köszönök.
Az ajándékai most örömöt okoztak nekem a mai napra, illetve a hetemre, mely elég stesszesre sikerült. Ez alatt értem az exem ügyét is, melyen rágódtam az utóbbi napokban, de most nem szeretnék ezzel foglalkozni, hibába lebeg a tény - hogy apa leszek-, a levegőben.
- Köszönöm a kis ajándékaidat. Ez az érme… - emelem fel az említett tárgyat, ellépve a nőtől, rávigyorogva az érmére, majd őrá. – Nagyon találó! Igazán megtisztelve érzem magamat, hogy így kárpótolsz és gondoskodsz a cukorbevitelemről. Vagy figyelmes tőled, hogy a csokival szeretnéd, hogy boldog legyek és még a füleimnek is jót akarsz zenehallgatással – teszem hozzá, fülig érő vigyorral az arcomon.
Kedves kis gesztus a részéről, hogy így gondolt rám és ráadásul személyesen adta őket át, meglepve azzal, hogy felbukkant itt. Noha a meglepetésekből a hónapban már kezd kicsit elegem lenni, ez jól esett tőle és értékelem.
- Kérlek, foglalj helyet! – kérem meg, odalépve az egyik üres kis, kétszemélyes asztalhoz, mely az üzlet kirakata mellett van.
Közel a pulthoz, hogy ha kéne valami, de a kirakat miatt az utcára is szép látványra van lehetőség, már annak, aki szeret az üvegen át kifelé bámulni. A széket kihúzom neki, már ha elfogadja, én magam meg csak ezután foglalok helyet vele szemben.
- Mesélj, hogy vagy? – érdeklődöm a hogyléte felől. Közben a csokiérmét és a jegyeket elrakom a kötényem zsebébe. – Közben nyugodtan válassz egy italt és egy süteményt a kínálatunkból, az üzlet ajándéka! – kapom fel az asztalon található füzetecskét, benne minden itallal és süteménnyel, amit a vevőknek kínálunk és feléje tolom.
Az üzlet ajándékát úgy értettem, hogy természetesen én fizetem, amit csak kérne, de direkt nem így mondtam. Egyesek nem szeretnek ilyet hallani, mások meg kicsit megrémülnek, én viszont remélem, hogy igenis mer kérni valamit, mert a tél beköszöntével szezonális termékeink is vannak. Nekem például a mézeskalács ízesítésű kávé, mi az üzlet egyik védjegye, egy a személyes kedvenceim közül.

Szószám: 653 Megjegyzés:  Another opportunity // Nick & Jules  4146035580  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Another opportunity // Nick & Jules
Another opportunity // Nick & Jules  EmptySzer. Dec. 18, 2019 9:05 am


Nick and Jules
Néha azt hisszük, hogy tudjuk, mi történik velünk. Aztán kiderül, hogy valaki átírta a forgatókönyvet.

Nem tudnék teljes bizonyossággal választ adni arra a kérdésre, hogy mit is keresek itt pontosan. Sokat vacilláltam mielőtt eldöntöttem, hogy élek a Nick által felkínált második találkozás lehetőségével és meglátom. Jól éreztem magam a társaságában legutóbb, nagyon régen voltam már annyira önfeledt, mint abban a néhány órában mellette, azt hiszem ez már igencsak hiányzott az életemből és hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem vagyok kíváncsi a folytatásra. Nem merném randinak nevezni ezt az alkalmat, talán még benne sem fogalmazódott meg igazán, hogy mi ez, szerintem mindkettőnket egyszerűen csak hajt a kíváncsiság a másik megismerésének irányába. Úgy érzem magam, mint egy szűz lány az első randija előtt, házasságom közel tíz évében igencsak kijöttem a gyakorlatból, és már arra sem emlékszem, hogy volt férjemmel mikor csináltunk közösen bármit, a veszekedéseket leszámítva. Nincsenek különösebb elvárásaim a mostani találkozással kapcsolatban, egyszerűen szeretnék esélyt adni arra, hogy jobban megismerjem Nick-et és szeretném ha jól éreznénk magunkat egymás társaságában. Kinőttem már abból a korból, amikor álmodozva, terveket szövögetve vágtam neki az életnek, talán ilyen soha nem is volt, mindig próbáltam két lábbal állni a realitás talaján.
Kissé feszengve álldogálok, amíg az előbbi hölgy eltűnik a látóteremből, kezében az ajándékokkal. Egy darabig még hallom kiszűrődni a hangját, majd minden elcsendesül és csak valamilyen karácsonyi zene tölti be a teret. Elképzelem, hogy Nick milyen arcot vághat amikor megpillantja az ajándékomat, egy röpke pillanatig megfordul a fejemben, hogy talán már nem is akar látni, de tényleg csak egy egészen rövid másodpercig, mert a következő pillanatban már megpillantom ahogyan mosolyogva lép ki az ajtón.
- Szia Nick! érdekes, de elég csak megpillantanom és nekem is széles mosoly terül szét az arcomon. Jó látni. Igen, határozottan jó látni.
- Remélem nem jöttem rosszkor és nem zavarok. ölelem át jobb kezemmel a nyakát kissé félszegen miközben viszonozom a puszit, amivel ő is megjutalmazott. Amint kitisztult a múltkor a fejemben egészen sok minden eszembe jutott arról a bizonyos éjszakáról, de ha egyszer nem muszáj ezt a témát nem szeretném feszegetni, még mindig elég zavarba ejtő.
- Keményen megdolgoztál azért az éremért, ahogyan te fogalmaztál legutóbb. szélesedik a mosoly ábrázatomon. - Szeretném, ha az ünnepek közeledtével a nagymamád arcára is mosolyt tudnál varázsolni, úgyhogy kérlek gyertek el a koncertre, ha éppen rá értek majd. Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy ez egy jótékonysági koncert, a bevételekből, illetve az adományokból a gyermek klinikát szponzoráljuk idén.
Mielőtt helyet foglalok a Nick által felajánlt széken leveszem a kabátomat és gondosan a szék hátára fektetem.
- Jól vagyok, kicsit kifárasztanak a minden napos próbák és most próbálok találni valami lakást is magamnak, elég kényelmetlen már a hotel szobában élni. válaszolok miközben tekintetemmel a kínálatot böngészem. - Veled minden rendben? Mi történt veled az elmúlt napokban amióta nem találkoztunk? emelem rá a tekintetem, jelen pillanatban ő sokkal jobban érdekel, mint a sütemények, bármennyire is csábító az illatuk.
- Azt hiszem egy kávé most jól esne. Rád bízom, hogy milyen, lepj meg vele. emlékszem, hogy a múltkor is szeretett volna nekem kávét készíteni, de a hotelszoba körülményei sajnos erre nem adnak lehetőséget.
- Nagyon hangulatos ez a hely, el tudom képzelni, hogy így az ünnepek tájékán milyen sok a megrendelés. fonom össze ujjaimat az asztal sima lapján.
- Nem szeretnélek feltartani, ha sok dolgod van, akkor esetleg vissza jöhetek máskor is. én például kifejezetten utálom, ha próba közben zavarnak meg váratlanul, úgyhogy nem szeretnék Nick útjában lenni, tényleg megérteném, ha most azt mondaná, hogy nincs kedve vagy ideje hozzám, de azért valahol mélyen...remélem, hogy ez nem fog bekövetkezni.

credit •  Another opportunity // Nick & Jules  2624752903 • szószám
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Another opportunity // Nick & Jules
Another opportunity // Nick & Jules  EmptyPént. Dec. 27, 2019 4:13 pm


Juliana & Nick

Persze, hogy kedvesen köszöntöm Julianát, hiszen barátokként váltunk el azon a reggelen, ami a megismerkedésünk estéjét követte. Így nincs is okom aggódni amiatt, hogy vádlón, mérgesen rám támad az első találkánk miatt, ugye? Bár igaz, ami igaz, a múltkori alkalomkor lehetőségem nyílt egészen közelről megismerni őt és, hát emiatt is… Emiatt is remélem, hogy semmi ostobaságot nem követtünk el. Nagyon szarul érezném magam, hogy ha kiderülne a végén még őt is sikerült teherbe ejtenem.
– Á, dehogy zavarsz! Amúgy is, egy kis szünet már rám fért – felelem, leintve őt a gondolata miatt.
Közben az ölelése és a puszi, mit viszont add, jól esik. Apró, kis gyengéd gesztusok ezek, mik mégis hatásosak, kicsit ellazítják az izmaimat és máris nem érzem magamat olyan feszülten, mint pár perccel ezelőtt. Egy pillanatra hagyom is lehunyni a szemeimet és élvezzem a közelségét, majd elengedem.
– Köszönöm, még egyszer – mosolygok rá, látva, hogy milyen vidáman néz rám. Ezek szerint akkor valóban nem rossz indulat, méreg vagy kétségbeesés hajtotta, hogy felkeressen. Ennek örülök. Végre valami jó hír. – Miből gondolod, hogy a nagymamám arcára nem tudok magamtól is mosolyt csalni, hm? – kérdezek rá, felvont szemöldökkel, majd úgy teszek, mint aki egy kicsit megsértődött a szavainak jelentésén.
Hogy egyedül nem tudok örömöt okozni a nagyimnak. Bár fair dolog, szexuálisan biztosan nem, de nem is szeretnék efféle témákba belebonyolódni a nagyimat illetően, hiszen ez még nekem is fúj és nem is akarom megtudni, hogy a nagyimnak ki vagy mi tud úgy mosolyt csalni az arcára.
Viszont megértem, hogy Juliana kedveskedni akar a koncertjegyekkel, nem felejtve el a múltkori beszélgetésünket, ami kapcsán értintettük az ő munkásságát is és akkor hozta fel ezt az ötletet. Igen, emlékszek és egészen hízelgő, hogy ő se felejtette el ezt és gondolt rám.
– Nos, a jótékonysági estek csak jók lehetnek! Többnyire. Mindenesetre jó hallani, hogy a gyermekkórház működésére, beteg gyerekekre is gondoltok – bólintok a szavai hallatán, kissé eltöprengve a gyerek témán, jobban mondva egy pillanatra elmerengve nézek el a válla fölött.
Az utóbbi napokban nem ez az első alkalom, hogy a gyerekek említése ezt váltja ki belőlem. Gondolkodást, majd még több gondolkodást. Szinte folyamatosan csak töprengek dolgokon, leginkább a saját életemen, hogy hogyan is alakul, érezvén, hogy annyira nem is én irányítom. De ugyanakkor mégis, és van benne valami ijesztő. Vagy csak túl sokat rágódok a dolgon, és nem csak a fejem kezd megfájdulni tőle, de a végén még bedilizek tőle.
Utóbbi nem hangzik jól, így megrázom a fejemet és próbálom elhesegetni a beteg gyerekek kapcsán támad gondolatot a még meg nem született gyermekemről.
- A nagyimnak majd átadom őket és nem tudom megígérni, hogy valóban mindketten elmegyünk majd rá, de igyekezni fogunk és köszönöm, tényleg, hogy gondoltál ránk – szólalok meg újra, hálásan rámosolyogva.
A koncert ötletét valóban jónak tartom, el is mondom a nagyimnak majd. Csak nem tudom a munkám hogyan alakul a következő napokban, és karácsonykor mennyi energiám lesz… Nem szeretném, ha hamis illúziókba ringatná magát. Viszont… Ez csak egy koncertmeghívás, kötöttségek nélkül, nem? Nincs miért aggódnom.
Inkább elterelem a szót és kíváncsian várom a válaszát a hogylétével kapcsolatban. Az említésére eszembe jut a luxus hotelszobája és elvigyorodok, szerintem azt kicsit kár lecserélnie, bár megértem az okát. Saját lakás mindig jobb.
– Na és melyik városrészben keresel új otthont? Csak nem manhattani nő akarsz maradni a középkorodban is? – kérdezem meg, vigyorogva, kissé cukkolva őt, tekintve, hogy birtokában vagyok a korát illető információnak és a tény, hogy egy nálam egy kicsit idősebb nővel van dolgom, mulattat.
Azért remélem, hogy nem fogja sértésnek találni. Szó sincsen ugyanis sértésről, csak vidámságot akarok az arcára varázsolni, miután megtudtam, hogy a zenepróbák kicsit leszívják az energiáját mostanság.
– Engem is lefáraszt a saját munkám. Tudod, itt a téli szezon, közeledik a karácsony… Egyre több ember téved be az üzletbe kávéért vagy süteményért, több is a megrendelésünk. Ma éppen egy torta díszítésén munkálkodtam, mielőtt megtudtam, hogy itt vagy – válaszolok a kérdésére a hogylétemet illetően.
Igaz, ez csak a jéghegy csúcsa, ahogyan mondani szokták. nem éreztem készen magamat, hogy meséljek neki arról, hogy pár napja találkoztam az exemmel és, hogy mi hangzott el akkor, ami háromszázhatvan fokban megváltoztatta az életemet. Vagy csak száznyolcvanban. Mindegy.
– Rendben. Akkor megleplek! Csak pár percet kérek tőled, személyesen akarlak kiszolgálni – reagálok az italkérésére, lelkesen felpattanva a székről, melyen már helyet foglaltam.
Ez persze jó lehetőség arra is, hogy a beszédtémánk újra más irányban folytatódjon. Valamint emlékszek, hogy legutóbb is csak kérte, hogy a reggelinknél kávét is szolgáljanak fel, ami nem hiszem, hogy minőségi, igazi barista munka lett volna. Továbbá szeretek kávét csinálni és van az egómnak egy kis része, mely örül, mikor megmutogathatja a kávéfőzés terén lévő tehetségemet.
Mosolyogva, lelkesen megyek hát a pult mögé és nem is kell sokat agyalnom azon, hogy milyen kávét készítek el neki. Ugyanis rögtön eszembe jut, hogy ha már itt van, mi az az egy, amit feltétlenül ki kell próbálnia. A kezeim pedig gyorsan, rutinosan mozognak és pár perc alatt el is készítem neki az italt, egy nagy kávésbögrébe, ami mellé a tálcára még egy mézeskalácsember süteményt teszek egy tányérban. A kávé mézeskalács ízesítésű, tetején tejszínhabbal, mely fahéjjal van megszórva és egy apró, sima mézeskalácsember van díszítésként beleszúrva a tetejébe. A tányéron lévő mézeskalács ember már jóval nagyobb és színes cukormázzal kidíszített: van szeme, mosolygó szája, gombjai és saját kis ruhácskája, mikulássapkával a fején.
– Itt is van a kávéd. Mézeskalács ízű, mellékelve egy igazi mézeskalácsemberrel – magyarázom mikor visszamegyek hozzá és lerakom eléje a tálcát, amin még kanál is van a kávéhoz, meg karácsonyi stílusú szalvéta. – Hiszen hogyan is tehetnéd be a lábadat a Mézeskalács Házba anélkül, hogy az üzlet nevét adó süteményt tényleges formájában és italként is megkóstolnád? Sértés lenne, hogy ha nem ezekkel kezdenéd a kínálat megismerését – teszem hozzá rávigyorogva és visszaülök a vele szemben lévő székre.
Az asztalra könyökölök, a fejemet, vagyis az államat a két kezemre hajtva támasztom meg, eközben szemeimet le se veszem róla. Kíváncsi vagyok, hogy milyen véleménnyel lesz mind a kávéról, mind a sütiről.
– A dekoráció, amit látsz, javarészt az én munkám. Más nagyon nem akart az asztalokra felállni, hogy a plafonról lógjanak azok a díszek – jegyzem meg, egyik kezemmel fel is mutatva az asztalunk fölé, ahonnan egy nagy hópehely lógott le.
A többi asztalnál is vagy hópehely, vagy gömb lógott, az asztalok között pedig girlandok, az egyik sarokban egy kisebb karácsonyfa állt.
– Jaj, ne butáskodj! Mondtam már, hogy nem zavarsz – pillantok rá cseppet morcosan, hogy már megint ezzel jön.
Egyáltalán miért jönnek mostanában ezzel a nők, hogy remélik nem zavarnak, de csak szándékkal keresnek fel, mert valamit akarnak mondani akarnak, vagy elvárnak tőlem valamit? Netán csak túlgondolom ezt most? Sóhajtva rázom meg a fejemet, hátha elérem, hogy kitisztuljon. De a gondolat, ami eszembe jut egyértelmű és világos: nem akarom, hogy azt higgye a mézesmadzagot húzom előtte, átverem vagy kihasználom. Igazából magam se tudok mit akarok tőle vagy ettől a találkozótól vele, viszont azt tudom, hogy csak tudnia kell pontosan, hogy mi a… családi helyzetem.
– Tudod, mégis van valami, ami történt velem mióta találkoztunk – kezdek bele, lassan, magam is emésztve a szavakat. Tekintetemet leveszem róla és az asztallapot bámulom inkább, mintha attól erőt kapnék, hogy kimondjam őket végre valaki másnak. – Találkoztam az exemmel, akitől megtudtam, hogy… – egyik kezemmel a hajamba túrok, újra sóhajtok egyet és a szemeibe nézve végre kimondom a hírt. A tényt. – Apa leszek.

Szószám: 1198 Megjegyzés:  Another opportunity // Nick & Jules  4146035580  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Another opportunity // Nick & Jules
Another opportunity // Nick & Jules  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Another opportunity // Nick & Jules
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jules & Nick | everyday is a second chance
»  it’s just a job, not an opportunity to get to know you ~ Gwen&&Dave
» Just don't overreact, ok? | Jules & Dae Won
» Peter and Jules
» Meet again - Andrés & Jules

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: