New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

mother of the year
Témanyitásmother of the year
mother of the year EmptySzer. Nov. 20 2019, 20:28
Josephine 'Josie' Peck

Play by:
Adrianne Palicki
Születési hely:
New York, Queens
Kor:
35
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero (gondolom)
Családi állapot:
házas (de bármikor elválhat)
Csoport:
média
Történetünk:

Az embert nem véletlenül kezelik felnőttként és kap újdonsült jogokat tizennyolc éves kora felett; és lehet, hogy az sem véletlen, hogy huszonegy éves korunkig nem ihatunk. Ezt persze mindenki megszegi, és talán épp ezért, sok hülyeséget elkövet – a Te legnagyobb hülyeséged Én vagyok.
Tizenhét voltál, mikor megszülettem, nyilvánvalóan nem direkt jöttem össze, inkább egy koncert, két üveg pia és egy "majd óvatosak leszünk" ígéret játszott közre. Gyerek voltál még, mikor születtem, az apám, Josh, nem kevésbé, úgyhogy nyilván a Nagyi nevelt – és nyilván nem volt elragadtatva attól, hogy a hithű katolikusnak nevelt (és ezen béklyók alól minden eszközzel menekülni próbáló) lánya képes volt házasságon kívül pottyantani egy porontyot. Jó, a gimi után összeházasodtál apával, de nem volt hosszúéletű; egészen kicsi voltam, mikor elváltatok, igazából fogalmam sincs, milyen köztetek a viszony. A városban lakik, van pár étterme, de nagyon sokat dolgozik, úgyhogy ritkán találkozom vele.
Ettől még nem volt hiányom apafigurákban, dehogy!
Mintha nem nőttél volna fel, tudod? Olyan vagy, mint egy kisgyerek, meglátsz valamit (egy új ruhát, hobbit, ékszert, pasast), és azonnal kell neked. Illegeted kicsit a barbiházadban, aztán máris elvonja a figyelmed valami más. Nem csak, hogy következetes nevelésről nem beszélhetünk esetedben, hanem semmilyenről. Amit tudok, azt mind a nagyitól tudom, akivel folyton veszekszel.
Tudod, néha úgy érzem, hogy többet nevellek, mint Te engem. Én vagyok az, aki felvakar a földről egy-egy szakítás után, aki vigyáz rád, ha másnapos vagy és nagyon rosszul érzed magad, és mindemellett Én vagyok a tökéletes kislány. Mert ezt akarod, ugye? Hogy "ne kelljen másra támaszkodnom", mint neked. Hogy a magam útját járjam, gazdag legyek, természetesen téged is eltartsalak, és mindketten huszonéves fiúkkal hetyegjünk egy trópusi bárban. Nagyon nem tudom eldönteni, mit akarsz jobban; hogy saját jogomon legyek gazdag, vagy hogy ugyanúgy idősebb pasasok pénzén éljek, mint Te? Szerintem te sem tudod.
Szeretlek, de nem tudom, meddig bírom még ezt a színészkedést.

Nem szeretném tovább húzni a dolgokat, a lényeg valószínűleg így is érthető, és akad még infó Jennie előtörténetében is, no meg persze majd váltunk sok-sok levelet, ha megérkezett a hölgy!  mother of the year 3874598021 Nem egy tipikus anya lánya kapcsolat az övék, de szerintem nagyon tudna működni, és remélem, megfogja valaki fantáziáját.
Nem szoktam arcokhoz ragaszkodni, mert minek, de Adrianne szerintem iszonyatosan hasonlít Nicolára rengeteg szögből, úgyhogy örülnék, ha vele hozná valaki, de persze lehet egyezkedni erről is, meg minden másról! Gyere hamar!  mother of the year 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: mother of the year
mother of the year EmptyKedd Júl. 14 2020, 10:50
UPDATE: továbbra is nagyon várom anyukát, a nem túl felhőtlen viszony ellenére is. Már jelen van az oldalon a valós (Christian Baruch) és a vélt (Owen Hanson) apuka is, úgyhogy eleve három kapcsolódási pontot tudok ajánlani, bár a részleteket nyilván velük kell megbeszélned majd. mother of the year 4146035580
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
mother of the year
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» bad mother
» Like mother like daughter
» mother & daughter | just an average day
» Clyde & Conrad ~ mother sent me
» how i met your mother | lilia & bell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: