New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 97 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 85 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa
Témanyitáswe don't get older. we level up ☆ Ana & Isa
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa EmptyHétf. Okt. 28 2019, 13:21

Ana & Isa
Egészen pontosan két hetem volt megbarátkozni azzal, hogy a korábbiakhoz képest az életem egyszerűen a feje tetejére állt. Előbb a Louval való veszekedésünk miatt, ami annyira elfajult, aztán azért, mert kiderült, hogy a két ember, akik a kezdetektől fogva a szüleimként neveltek engem, elfelejtették velem közölni, hogy bár a rokonaim, de nem a vér szerinti szüleim. Bármennyire is igyekszem haragudni rájuk, legbelül még mindig úgy tekintek rájuk, mintha tényleg a lányuk lennék. Mert vitathatatlan, hogy az egész gyerekkorom és összességében az elmúlt tizennyolc... Vagyis immár tizenkilenc évemben nem érzékeltem, hogy másképp tekintenének rám, mint Anára. Talán az fáj a leginkább, hogy úgy kellett megtudnom, a sürgősségi közepén és nem értem annyit, hogy elkerülve a drámát, normálisan tudjam meg mindezt. Bár ha jobban belegondolok - amit volt időm megtenni a kórházban -, nem is igazán hiszem, hogy lehetett volna ilyen információt "normálisan" közölni. Főleg nem úgy, hogy gyakorlatilag egy a végtelenhez az esélye, hogy az igazi apám történetesen éppen a kezelőorvosommá válik a kórházban. Próbáltam már azzal nyugtatni magamat, hogy számára is legalább olyan felkavaró az, hogy így ismertük meg egymást - na meg hogy egyáltalán kiderült, hogy a lánya vagyok.
Minél többet gondolkoztam viszont azon, hogy hogyan is történhetett meg ez az egész, és miért nem tudtam már meg korábban, csak még inkább úgy éreztem, hogy hiába állnak mellettem a szüleim, én annál inkább haragszom rájuk. Az egész helyzet egyszerűen túl sok további kérdést vetett fel bennem, amelyek megválaszolására még nagyon nem éreztem készen magam.
A szülinapom ébresztett rá, hogy én hiába zárkózom el és próbálok feldolgozni a saját tempómban mindent, az idő attól még ugyanúgy telik mindenki más számára körülöttem. És persze minden szülinap azzal jár, hogy nem csak engem ünnepelünk, hanem a húgomat is, Anát.
Hunyorogva ébresztem fel a telefonom képernyőjét, ahol máris fogad néhány üzenet, és maradtak még megválaszolatlanok tegnap estéről is. A kórházban voltak olyan rendesek, hogy külön tekintettel a születésnapomra hazaengedjenek a megelőző estén, amikor már nem is volt annyi energiám, hogy akár a családommal, akár a barátaimmal normális beszélgetést folytassak, akármilyen formában. Különben sem tudtam volna bűntudat nélkül a családom társaságát élvezni, hiszen bizonyos értelemben nem is vagyok részese az egésznek. Ami talán a leginkább felzaklat jelenleg, hogy Ana erről mit sem tud. Még az ajándékát is úgy vásároltam meg hetekkel ezelőtt, hogy nem voltam tudatában annak, hogy nem is vagyunk vér szerinti testvérek. Most pedig fogalmam sincs hogy kellene neki elmondanom az egészet, mert nem akarom, hogy még a szülinapunk is erről szóljon.
Kikecmergek az ágyamból, ami legalább olyan nehéz műveletnek bizonyul, mintha csak tegnap műtettek volna meg, de az biztos, hogy a karomat a mellkasomhoz szorító vállszíj akadályoz valamelyest abban, hogy olyan könnyedén funkcionáljak a mindennapokban, mint a baleset előtt. Elrángatom ugyan a függönyöm valamennyire, hogy a reggeli fény megtöltse a szobát és ne a sötétben kelljen bukdácsolnom a néhány lépcsőfokon, ami megosztja a szobámat, aztán úgy ahogy vagyok, rózsaszín, virágmintás pizsamában és mamuszban, sőt talán még egy kicsit kócosan is lépek ki a folyosóra. - Ana! - Felemelem a hangom, hogy ne totál idiótaként hívogassam őt, és igazából csak remélem, hogy nem a lakás másik végében csinál valamit, ahol nem hall.


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
946
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa EmptyKedd Nov. 19 2019, 10:12


Isabel & Anabel
Az ikerlét áldás is és csapás is egyben. Szerencse, mert mindig van, akiben megbízhatnak. Ugyanakkor átok is, mert ha bármi baj történik az egyikükkel, mind a ketten szenvednek. Sokszorosan élik meg a fájdalmakat, többszörösen szenvednek.
A tény, hogy a nővérem kórházba került, elég durván letaglózó volt számomra. A testvéri viszonyunkat mindig nagyon kényelmesen éltem meg... Szerettem benne lenni, viszont emellett nem kifejezetten figyeltem oda olyan dolgokra Isával kapcsolatban, amikre kellett volna. Az ember mindig azt hiszi, hogy a testvére örökértékű, hogy sosem fogja elveszíteni, de ez egyáltalán nem így van. Lényegében amikor kaptam a telefont, hogy a nővérem kórházban van, azonnal elrohantam az első próbámról... Ami miatt nyilvánvalóan még lakolni fogok a jövő héten. Bár Isa balesete már nem újkeletű annyira, családi okokra hivatkozva mégis lemondtam az összes eddigi próbámat, emiatt pedig el is vették a szerepet, amit nekem szántak. Ez viszont engem most őszintén nem tudott érdekelni. Csak reménykedtem, hogy majd szembe tudok nézni a mentoraimmal, és nem lesznek rám túlságosan dühösek, amiért végül ezt a döntést hoztam meg. Ugyanis számomra elég kemény magyarázatnak tűnik az, hogy a nővérem lényegében az intenzív osztályon kötött ki, mert balesete volt.
Igyekeztem hozzá gyakran benézni... Mondhatni minden nap, ami hála az égnek azért összejött. Általában vittem is neki valamit, virágot, vagy a plüssmackóját, amit Loutól kapott, meg hasonló dolgokat, hogy legalább egy kicsit otthonosabban érezze magát a kórházban... Igyekeztem beszélgetni is vele, de sokszor úgy tűnt, hogy nincsen túl jó kedve, ami nos érthető volt. Valószínűleg nekem sem lett volna abban az esetben, ha csövek lógtak volna ki belőlem. Persze ettől függetlenül is furának tűnt, ahogyan szemlélt, de én magam nem akartam abban az állapotban fárasztani őt. Elég problémája volt, én pedig úgy éreztem, hogy önmagában a baleset tényét is elég nehéz lehet feldolgozni ilyen esetben.
Én a magam részéről nem tudtam, hogy mennyire voltam jó abban, hogy eltereljem a gondolatait, de végig igyekeztem arról mesélni neki, hogy példának okáért mi történik a suliban. Elég sokat hallottam csacsogni a barátnőivel, szóval igyekeztem valamennyire ezt a könnyedebb hangulatot megteremteni bent... Bár én az ilyen dolgokban nem vagyok túl jó. Mindig valahogy másnak éreztem magam az ő környezetétől, igazából nem is nagyon figyeltem azokat a történéseket, amikről ők órákig képesek voltak beszélgetni.
Mindenesetre tegnap óta már itthon volt, én pedig vacsorával vártam, mert lényegében akkor ennél többet nem tehettem érte. Elő volt készítve persze a szülinapi ajándéka már egy ideje, de egyelőre nem tudtam, hogy miként hozakodjak elő vele. Így a vacsora után elkísértem a szobájába, és én magam is bebújtam mellé az ágyba, hogy ne hagyjam egyedül. Volt elég szar éjszakája a kórházban, ami miatt most mindenképpen mellette akartam lenni. Nem beszélgettünk túl sokat, egyszerűen csak megfogtam azt a kezét, aztán aludtunk. Viszont szokás szerint, megint én ébredtem fel előbb, így gyorsan össze is szedtem magam, aztán felvéve apa egyik hatalmas pulcsiját, elindultam a fürdőszoba felé, hogy valamit kezdhessek a kialvatlan képemmel. Hétvége volt, szóval lényegében sok mindent nem kellett csinálni így vele, de ilyenkor azért nem árt valami arcápolás szerűt véghezvinni, ha nem szeretném azt, hogy reggelre teljesen kivirágozzon a bőröm.
Éppen mostam le az arcom, amikor meghallottam Isabel hangját... Mondjuk az erős túlzás volt, hogy hallottam, valamiféle hörgésszerűt sikerült csak kivennem abból, amit hallatott szegény magából, de rögtön kinyitottam a fürdőajtót és néhányat kíváncsian pillogtam rá.
- Jól aludtál? – tettem fel a kérdést neki, egy apró kis mosoly kíséretében, holott én magam sejtettem, hogy ez talán nem teljesen valószínű a mostani helyzetben... Ettől függetlenül azért reménykedtem benne, hogy az itthon töltött éjszakája kellemesebb volt az eddigieknél. Gyorsan behajoltam a fürdőbe, hogy kikaphassam a fogasról a törölközőt, amit párszor az arcomhoz nyomtam, aztán meg is ragadtam az ikrem kezét.
- Figyelj, mi lenne ha csinálnánk valami reggelit, aztán mondjuk filmeznénk vagy valami? Maradjunk itthon, anyáék úgyis csak este jönnek, ami miatt miénk az egész ház, akár el is adhatjuk azt – én a magam részéről inkább preferáltam volna azt, hogy maradjon itt. Nem akarok vele már az első itthon töltött napján veszekedni, de úgy éreztem, hogy most neki is jobb, ha még itthon lábadozik egy ideig... Legalább a hétvégén. Szóval azért csúnyán fogok reagálni, a le akar lépni a kisasszony.

outfit • 652



This song it's about you, baby
When I'm down, feel like I'm crying, when I can't even pretend to be okay, it's you, you worry about me, it's you, you make me laugh, no need to say, boy, what do you say?
mind álarcot viselünk
Anabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa O4pdLMe
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa DepoCLS
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I've lost my faith in this broken system
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate, we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too? Let's start again we could be the renegades
★ családi állapot ★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa SEZlPDw
First few times that we hung out
But we fell in love somehow, first time that I met you, I didn't have a damn clue, that I love everything about you, now I can't think of life without you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa WFQcH7g
★ foglalkozás ★ :
Diák, színésznő
★ play by ★ :
Kaylee Bryant
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa ODZDa4o
TémanyitásRe: we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa EmptyHétf. Nov. 25 2019, 09:35

Ana & Isa
Ikertestvérrel felnőni tényleg olyan, mintha az ember kapna egy legjobb barátot már a születése pillanatában. Nyilván Anával megvannak a magunk kis epizódjai, amikor éppen egymás legnagyobb ellenségei vagyunk, csak mert mindketten túl makacsak vagyunk, hála a családunk örökségének, amelyet a génjeinknek köszönhetünk. Ugyanakkor épp ez a baleset mutatta meg, hogy milyenek tudunk lenni, amikor aggódunk a másik miatt, mert Ana volt az a látogatóm minden nap, akinek a jelenlétének akkor is örültem volna, ha fejen állok – bár az életem önmagában úgy döntött, hogy megteszi, a húgomnak nem kellett. Tudom, hogy nem voltam vele túlságosan közlékeny, de akkor nagyon örültem a jelenlétének. Habár már az első perctől kezdve fogalmam sem volt róla, hogy mi lesz akkor, ha számára is kiderül mindaz, amit a szüleink nekem elmondtak a baleset miatt. Abban sem lehettem biztos, hogy vajon elmondják-e neki, amíg én a kórházban vagyok. De a mindennapos látogatásai arra engedtek következtetni, hogy nem így történt.
Ez egyszerre volt megnyugtató és frusztráló is, de ha egy valamit tudtam, hát az volt, hogy nem úgy fogja megtudni, ahogyan én is. Mégsem volt túl sok ötletem arra, hogyan közölhetném minél hamarabb és minél kíméletesebben a dolgot, csak hogy ne hazudjak neki sokáig. Mert ha valakivel, hát vele képtelen lennék megtenni. A kórházban tulajdonképpen ezt valahogy úgy sikerült megvalósítani, hogy nem igazán mentem bele a beszélgetésbe, mert tulajdonképpen attól féltem, hogy egyszerűen csak kibukik majd belőlem, ami nem a legjobb módja lett volna a hírek közlésének. Aztán valahogy eltelt úgy két hét, hogy az én számon lakat volt, Ana pedig nem akadt ki, amiért néha elbambultam, vagy képtelen voltam normális beszélgetést folytatni vele, mert a gondolataim újra meg újra az édesapám és főleg a nagynéném irányába terelődtek, aki úgy volt az édesanyám, hogy egy percig sem ismerhettem.
Őszintén örültem annak, hogy legalább a szülinapom alkalmából hazaengedtek, habár amilyen hazugok a szüleim, már abban sem lehetek biztos, hogy tényleg akkor születtem, ami az anyakönyvi kivonatomba van gépelve. Mindenesetre jól esett az ismerős környezet, a saját szobám és a húgom, akinek nem kellett a látogatási idő lejártával elmennie, hanem együtt tudtunk aludni, mintha megint kislányok lennénk. Nem túl sok energiám maradt azon kívül, hogy együtt vacsorázzak a családdal, de szerencsére Ana érzékelte is és nem bánta, gondolom neki is szüksége volt a pihenésre, különösen most, hogy felvették a színházhoz és próbákra kell járnia a suli mellett.
Az ébredés azonban nem volt olyan könnyű, mint az éjszaka, amit hála Istennek szinte végig aludtam, valószínűleg mert megvolt az a tudat, hogy végre a saját ágyamban vagyok. Kikecmergek ugyan az ágyból, de azon kívül, hogy realizálódjon bennem, hogy Ana már felkelt, nem sokáig jutok, így inkább elkezdem őt keresni. Habár ez kimerül abban, hogy kilépek a folyosóra és igyekszem elég hangos lenni ahhoz, hogy meghalljon, akárhol is van. Szerencsére nem is kell túl messze keressem, mert megjelenik a fürdőben én elmosolyodom a látványára.
- Jobban, mint a kórházban… Csak kényelmetlen ez az egész. De azt hiszem majd megszokom, bár addigra már tuti mehetek is vissza edzeni - vonom meg a vállamat, majd ásítok is egy hatalmasat. Megdörzsölöm a szememet, és amíg ő végig rángat a folyosón, én igyekszem elkapni egy pillantást magamból a folyosói tükörből. Kár volt azonban annyira próbálkoznom, mert rögtön el is húzom a szám a nem túl felvillanyozó látványtól és amikor Ana elengedi a kezem, megpróbálom fél kézzel azért valamennyire helyreigazítani a hajam, hogy ne úgy nézzek ki, mint aki az erdőben aludt.
- Nincsenek itthon? – Talán túl hamar harapok rá arra, hogy a szüleink nincsenek itthon, de igyekszem a megkönnyebbült sóhajomat azzal leplezni, hogy közben leroskadok az egyik székre a pult mellett. – Hát a világot megváltani így nem igazán van kedvem – mosolyogva nézek a húgomra, miközben a karom felé intek a fejemmel. – És jól esne, ha csak együtt töltenénk az időt. A filmezés is tetszik. Mit főzzünk? – Felvonom a szemöldökeim és kérdőn nézek rá. – Te mit ennél? Őszintén szólva a részemről tök mindegy, csak ne a kórházi kaja legyen…
654 |  szívecske   | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
946
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa EmptySzer. Dec. 11 2019, 11:37


Isabel & Anabel
Az ikerlét áldás is és csapás is egyben. Szerencse, mert mindig van, akiben megbízhatnak. Ugyanakkor átok is, mert ha bármi baj történik az egyikükkel, mind a ketten szenvednek. Sokszorosan élik meg a fájdalmakat, többszörösen szenvednek.
Volt olyan szerencsében részem, ami miatt lényegében sosem kényszerültem rá, hogy egyáltalán megpróbáljak azzal a ténnyel megbirkózni, hogy valamelyik szerettem kórházba kerülhet. Lényegében még soha nem éltem át azt a stresszt, amit most a nővérem miatt kellett. Mert bár a kapcsolatunk elsőre talán nem tűnik feltétlenül jónak... Sokat vitázunk, és látszólag nincsenek mély beszélgetéseink. Sokszor vagyok rá féltékeny és állandó jelleggel kísérletet teszek arra, hogy megpróbáljam őt felülmúlni... Hogy egy kicsit is büszkébbé tehessem a magam oldaláról is a szüleinket, a saját eszközeimmel, a saját kis tehetségemmel.
Mindez persze nem jelenti azt, hogy nem szeretem Isát. Mert bár előfordul, hogy harcolunk, hogy haragszom rá... De ettől függetlenül sem kívánok másnak rosszat. Lényegében az ember akkor érti meg azt, hogy mennyire szeret valakit, ha baja esik. Anya és apa teljesen készen voltak, amikor megtudták, hogy Isa végül kórházba került. Így rám maradt a feladat, hogy elkezdjem értesíteni a család többi tagját – gondolok itt nagyikára – Isa barátaira, és a pasijára is... Aki jelenleg talán nem is a pasija? A végére már teljesen ideges voltam attól, hogy mindenkinek a hisztijét nekem kellett hallgatnom és nem sok választott el attól, hogy végül földhöz vágjam a telefonom és a vécébe menjek sírni... De aztán csak az utóbbit ejtettem meg.
Lényegében még így is jól tartottam magam, mert valamilyen oknál fogva képes voltam arra, hogy a nővérem előtt megnyugodjak. Ennek hála pedig legalább a tesóm előtt sikerült erősnek maradnom... Mert neki most erre volt szüksége. Nem mondom, hogy nem sírtam el magam, miközben közöltem vele, hogy egy idióta kis picsa és vigyáznia kéne magára, de határozottan jobban kezeltem a helyzetet, mint mindenki más... Mert én a magam részéről éreztem, hogy nem lesz baja már.
Viszont amióta itthon van, valahol mélyen egy kicsit azt érzem, hogy nem vagyok képes arra, hogy tökéletes támaszt nyújtsak neki. Láttam rajta, hogy van valami baja, és a Louis ügyben nem igazán tudtam volna neki tanácsot adni... A saját tapasztalataim hiánya miatt. Lényegében annyit értem volna el a dologgal, hogy meghallgatom és és nagyokat bólogatok, aztán depressziósan meredünk magunk elé. Én pedig ezt el akartam kerülni. Ennek a mély beszélgetésnek még nem jött el az ideje és simán lehet az is, hogy nem konkrétan ez nyomasztja. Szóval úgy voltam vele, hogy ha lesz valami, akkor azt el fogja nekem mondani.
Azt terveztem, hogy valamiféle reggelit összedobok neki, de nem igazán tudtam minderre felkészülni, mert úgy néz ki, hogy ő gyorsabb volt nálam. Felkelt és egyből engem kezdett el keresni a házban, ami valahol nagyon jól esett.. Másrészről pedig logikus is volt, mert rajtam kívül senki sem tartózkodik itthon jelenleg. Bár ezt ő nem tudhatta.
- Ennek örülök – sóhajtottam fel megkönnyebbülten amikor végre kikászálódtam a fürdőből és megbeszéltük, hogy miként érzi magát – Idővel majd jobb lesz... Ha gondolod bármeddig nyavalyoghatsz most nekem a dolog miatt. Ez speciális eset.
Alapvetően nem igazán tűrtem magam körül a hisztit és könnyen fel tudom idegesíteni magam a nővérem dolgain, de... Ez a helyzet azért bőven túlmutatott az általam feleslegesnek titulált feszültség generáláson.
- Eléggé túlaggódják a helyzetet – sóhajtottam fel halkan – Gondolom ezért könnyebbültél meg ennyire, de azért majd este mondjad el nekik, hogy megmaradsz, jó? Csak mert az én fülemet rágják az egésszel, és már engem is kezdenek az őrületbe kergetni, ami miatt folyamatosan el akarok költözni innen.
Nem mintha annyira rossz sorom lenne a házban... De a helyzet túlaggódása senkin sem segít. Isa rosszul volt. Megsérült. De az, hogy körülötte pattogunk, mint a bolhák és úgy viselkedünk, mintha a túlzott gondoskodás – ami már inkább fojtogató lehet – segítene a dolgon hát... Szerintem csak tovább ront az egészen és csak ő fogja rosszul érezni magát. Mert már hazaengedték, ami annyit jelent, hogy jobban van.
- Ennek örülök – eresztettem meg egy kis mosolyt felé – Tudod néha nehéz nyomon követni azt, hogy mire van szükséged... Nem lepődtem volna meg, hogy ha ezzel a lószarral a kezeden elindulsz bulizni, mert éppen olyanod van.
Persze ez nyilvánvalóan irreálisnak tűnt, de én is a magam részéről azt éreztem, hogy neki jelenleg az tenné a legjobbat, ha velem maradna itthon.
- Vágysz valami egészségtelenre? Bűnözésre? – tettem fel végül a kérdést, majd a hűtőbe tekintettem, hogy láthassam egyáltalán mennyire megvalósítható a dolog – Mert akkor ez esetben úgy nézem, hogy ejthetnénk a főzést és inkább süthetnénk pizzát.
Nem mintha bármelyikünk is nagy konyhatündér lenne, de az utóbbi időben igyekeztem próbálkozni... És egy receptet talán annyira nem lehet elrontani. Rendelni viszont most nem akartam, mert úgy éreztem, hogy legalább a közös főzés is egyfajta időtöltés lenne a részünkről... Amivel el tudnám terelni a gondolatait egy kicsit a mostanában túl gyorsan pörgő életéről.
- Persze csak ha nem bánod, hogy a konyhában töltjük az egész délelőttöt – azért nem árt ha tudja, hogy sosem csináltam még pizzát, mert egyszerűbb megrendelni. És feltételezem, hogy ezzel ő maga is így van, de... Talán ez a megfelelő alkalom arra, hogy egy kicsit összeszedhessük magunkat mind a ketten. Mert a helyzet engem is sokkal jobban megviselt, mint amennyire azt kimutatom.

outfit • 817



This song it's about you, baby
When I'm down, feel like I'm crying, when I can't even pretend to be okay, it's you, you worry about me, it's you, you make me laugh, no need to say, boy, what do you say?
mind álarcot viselünk
Anabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa O4pdLMe
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa DepoCLS
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I've lost my faith in this broken system
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate, we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too? Let's start again we could be the renegades
★ családi állapot ★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa SEZlPDw
First few times that we hung out
But we fell in love somehow, first time that I met you, I didn't have a damn clue, that I love everything about you, now I can't think of life without you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa WFQcH7g
★ foglalkozás ★ :
Diák, színésznő
★ play by ★ :
Kaylee Bryant
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa ODZDa4o
TémanyitásRe: we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa EmptyVas. Dec. 29 2019, 13:52

Ana & Isa
Volt egy pont a kórházban, amikor úgy éreztem sokkal jobb lett volna, ha nem egy egyszerű baleset történik velem, hanem inkább belehalok az egészbe. Persze most már, két héttel az egész után teljes mértékben átértékelem azt, hogy mennyire van kedvem életben lenni és maradni. Akkor azonban egyszerűen úgy éreztem, hogy képtelen vagyok elviselni mindazokat a dolgokat, amiket tizennyolc - most már tizenkilenc - éven át a szüleim gyakorlatilag rejtegettek előlem. Ezt a hirtelen támadt vágyat persze senkinek nem vallottam be, mert a végén valaki elintézte volna, hogy ne csak szimplán kórházban legyek, hanem jól elzárjanak a pszichiátriára, amíg valaki ki nem húzza belőlem, hogy pontosan miért is támadnak egy kamasz lánynak ilyen gondolatai. Arra pedig őszintén szólva semmi szükség nem lett volna, mert amilyen gyorsan jött a gondolat, olyan gyorsan távozott is.
Lényegében csak az jött volna jól, ha jön valaki, aki egyszerűen leemeli a vállaimról a terhet, amit annak feldolgozása jelent hogy gyakorlatilag az egész életem hazugság volt. Én pedig csak szerettem volna úgy folytatni az életemet, mintha mi sem történt volna, abban a tudatban, hogy igenis van egy ikertestvérem, hogy a szüleim az igazi szüleim, hogy a barátaim úgy szeretnek, ahogy vagyok. Ugyanakkor ott volt az a tény is, hogy meg akartam ismerni Dave-et. Valamilyen egészen furcsa, megmagyarázhatatlan okból egyszerűen csak arra vágytam, hogy tudjam róla, hogy milyen ember. Bár a 'szüleimre' haragudtam, amiért eltitkolták előlem, arra sem lettem volna képes, hogy egyik pillanatról a másikra ne tekintsem őket az életem legfontosabb pontjainak, akik megalapozták mindazt, aki ma vagyok. De miért ne vehetném figyelembe, hogy van lehetőségem egy olyan életet elképzelnem magamnak, ami akkor valósulhatott volna meg, ha anyám túléli és Dave is megtudja, hogy van egy gyereke? Ez utóbbiban azt hiszem semmi káros nincsen.
- Aranyos vagy - jegyzem meg vigyorogva, s közben egészen megtisztelve is érzem magam, mert jellemzően nem Ana az az ember, aki szívesen hallgatja a nyavalygásom a lényegtelen dolgokról. Persze ez a mostani most nem olyasmi, mint amikor egy félresikerült buliról, vagy az utcán látott rettentő outfitről magyarázok neki. - De nem is tudom. Nem akarok világvégét hirdetni, mert tulajdonképpen csak két hétig nem edzhetek, az alvást meg kibírom így is. - Megrántom a vállamat, mert összességében az egészségügyi állapotom nem olyan vészes, túl fogom élni, hiába néz rám úgy mindenki, mintha nem így lenne.
- Bár nem a legjobbkor jött... - teszem hozzá halkan. Csak mert egyébként senkinek nem mondtam el, hogy mire készültünk a baleset előtt és hogy mekkora lehetőséget szalasztottam el azzal, hogy félresikerült az a nap. Most pedig gyakorlatilag itthon ülök, elszalasztva életem legnagyobb lehetőségét.
- Elköltözni? - Pillantásom rögtön a húgomra emelem, s kérdőn vonom fel a szemöldökeimet, mert nagyon remélem, hogy nem gondolja komolyan. Vagy ha ő megy, akkor bizony én is. - Jó, majd megmondom nekik. Egyszerűen csak tényleg sok most az, ahogy viselkednek - magyarázom fél szemmel a pultot vizslatva, csak mert ha félig igazak is a szavaim, a másik felét elhallgatom.
- Pedig nincsenek nagy igényeim... - mondom, miközben a széken mocorgom picit, ami úgy mozdul alattam, ahogy egyik vagy másik irányba dőlök. - Jelenleg azért nem sok hangulatom lenne bulizni menni. - Megrázom a fejem, csak mert az már tényleg nekem is sok lenne. Sokkal kellemesebben hangzik most, hogy Anával lehetek együtt, itthon.
- Csak egészségtelenre vágyom jelenleg - felelem vigyorogva. Bár tulajdonképpen ezen a ponton már bármit megennék, csak ne kórházi kosztról legyen szó. - Meg fogjuk tudni csinálni? Te csináltál már pizzát? - Anya tuti nyakon vágna mindkettőnket, amiért nem segítünk neki többet a konyhában, most meg egy pizza miatt válsághelyzetet hirdetünk, de anya nincs itt, hogy tudja, hogy mit művelünk a konyhában. Ami talán jobb is. Tizenkilenc évesen pedig csak sikerülni fog nem felrobbantani a konyhát. - Nem gond. Amúgy sem tudnánk annyira mást csinálna. Vagy neked van más programod?
624 |  szívecske   | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
946
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa EmptyKedd Jan. 07 2020, 14:34


Isabel & Anabel
Az ikerlét áldás is és csapás is egyben. Szerencse, mert mindig van, akiben megbízhatnak. Ugyanakkor átok is, mert ha bármi baj történik az egyikükkel, mind a ketten szenvednek. Sokszorosan élik meg a fájdalmakat, többszörösen szenvednek.
Lehet, hogy hülyeség ilyesmiket feltételezni, de az idő alatt, amit együtt töltöttem Isával a kórházban, majd az autóban, és a rövid, tegnapi este valamiért azt sugallta nekem, hogy nagyon nem okés a nővérem. Persze ez teljesen természetes az ő helyzetében, hiszen egy olyan baleseten van túl, ami miatt lényegében több napra kórházba szorult, és alkalmatlanná vált az egyik keze arra, hogy bármire használni tudja. Viszont én ettől függetlenül is aggódtam érte... Hiszen az a fény, az a boldogság és féktelenség, ami mindig ott volt a tekintetében, teljesen eltűnt.
Lehet, hogy egy buta és naiv kislány vagyok, aki képtelen reálisan átlátni helyzeteket csak azért, mert úgy gondolom, hogy több van a dologban. Viszont valamilyen szinten meg talán jobb félni, mint megijedni és fel kell készülni arra, hogy szegény lányt esetlegesen más sokk is érhette az idő alatt, amíg bent volt a kórházban. Én pedig automatikusan kezdtem egyre rosszabbul érezni magam, hiszen Jadenek és Lounak is én szóltam a lány balesetéről... Bármelyikük talán bánthatta Isát? Nem hiszem.
Bár Jade-nek megvan a maga furcsa személyisége, ettől függetlenül foggal körömmel kiállt a nővérem mellett... Lehet, hogy egy hülye picsa, de az biztos, hogy nagyon vigyáz rá. Lou pedig a vitáik ellenére számomra mindig jó srác lesz... És ha esetlegesen szakítani fognak a nővéremmel, akkor is ezt fogom gondolni. Mert három éven keresztül a gondját viselte, jól bánt vele, és a vitáikban én mindig igyekeztem lojális maradni, amikor Isa egy két szót ejtett róluk... Azaz nem álltam senki mellé, szimplán elmondtam azt, amit én külső szemlélőként láttam... Na nem mintha akkora hatalmas tapasztalattal bírtam volna ami a párkapcsolatokat illeti.
Ahogyan elnéztem a nyúzott ábrázatát, a gyűrött és kifejezetten beesett arcát, hirtelen csak azt éreztem, hogy nem bánok jól a testvéremmel. Sokszor ütök meg vele szemben olyan hangnemet, amit nem feltétlenül – sőt, egyáltalán nem – érdemel meg. Nem kéne degradálnom őt csak azért, mert más dolgok érdeklik. Lényegében ezért is akartam ma legalább egy kicsit másképp viselkedni vele... Mert már régen töltöttünk csak együtt időt, és hiányzott nekem, nem beszélve arról, hogy most valószínűleg nagyobb szüksége van rám, mint bárki másra.
- Ha nekem történne valami a hangommal én világvégét hirdetnék – mondtam neki egy halk kis sóhajjal, majd megráztam a fejem és folytattam – Figyelj, előttem nem kell erősnek játszanod magad ha arról van szó. Igyekszem mindenki helyett normálisan lereagálni a helyzetet.
Gondolok itt elsősorban arra, hogy az alapján amit láttam és tudok, kevés olyan barátja volt, aki nem kapott instant sokkot attól, hogy baja esett szegény lánynak. És nem mondom, engem is éppen eléggé megviselt, azonban tartottam magam ahhoz, hogy mindezt nem úgy kell Isa nyakába varrni, ahogyan példának okáért a szüleink is tették... Én hittem benne, hogy ha valakit sajnálatos módon valami nagyobb trauma ér, akkor azzal tudjuk a legtöbbet nyújtani neki, ha mellette állunk és igyekszünk a saját hisztinket a lehető legkevésbé az arcába dörgölni.
- Néha az idegeimre tudnak menni – forgattam meg a szemeimet – Valószínűleg neked is. Ha nem mondod meg, majd én fogom szóval a végkifejlet lényegében ugyanaz lesz.
Legalábbis abban az esetben, ha kényelmetlenséget okoznak a testvéremnek. A felnőttek sokszor nem képesek belátni azt, hogy nem mindig nekik van igazuk, így egy elég erőteljes vitát fogok elindítani a családban, de hát... Talán ez legyen a legkevesebb baj.
- Ha nem is bulizni... Azért számítottam arra, hogy el fogsz menni itthonról – vontam meg a vállam egy halvány mosoly kíséretében. Kettőnk közül mindig ő volt az extrovertáltabb, ami miatt lényegében szinte sosem volt itthon velem ellentétben, aki suli után általában hazajött. És igen, mivel én mondhatni a jókislányok sorait erősítem, elég gyakori, ha leülök tanulni mondjuk és utána a kezembe veszek egy könyvet vagy éppenséggel este tizenegykor jut eszembe, hogy én énekelni szeretnék... Kicsit sajnálom is a szomszédainkat ezek a dolgaim miatt.
- Nem csináltam még, de nem lehet olyan nehéz – vontam meg a vállam egy ördögi mosoly kíséretében, amit inkább szántam az egészségtelenséggel kapcsolatos megjegyzésének szólt – De nézek majd valami receptet aztán meglátjuk, hogy hogyan sikerül az egész művelet.
Gyorsan vissza is szaladtam a mobilomért a szobámba, hogy kereshessek valamiféle receptet, ami mondjuk nem haladja meg a képességeinket. Lényegében pizzát sütni nem lehet annyira nehéz. Már mentem volna ki a szobából, de még pont elkaptam a szemem sarkából az ajándékot, amit eddig nem volt alkalmam odaadni Isának, pont a baleset miatt, így a kis bordó táskát is magammal vittem.
- Amúgy boldog szülinapot nekünk – mosolyodtam el, ahogyan hátulról átöleltem és egy nagy cuppanós puszit nyomtam az arcára, majd meglóbáltam az orra előtt a lemattított, vastagabb papírból készült táskát – Remélem elég dizájnos ez is a kényes kis ízlésedhez.
Persze csak viccelődtem, miközben a kezébe nyomtam az ajándékomat, amiben egy ötszáz oldalas füzetke lapult, összegyűjtve minden emlékünket a születésünktől fogva mostanáig. Az összes levelezésünk, rosszalkodásunk, sztorijaink benne voltak, bár sokat csak anyáéktól hallottam, illetve pici kis verseket és idézeteket is hagytam neki itt ott. Lényegében egy teljes évbe telt megírni az eddigi életünk történetét teletűzdelve azzal, hogy mennyire szeretem őt és hálás vagyok neki, de egyáltalán nem bántam meg mindezt, hiszen bár nem tudtam kimutatni neki mindezt, ettől függetlenül nagyon hálás voltam neki már csak azért is, mert testvéremnek született.

outfit • 817



This song it's about you, baby
When I'm down, feel like I'm crying, when I can't even pretend to be okay, it's you, you worry about me, it's you, you make me laugh, no need to say, boy, what do you say?
mind álarcot viselünk
Anabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa O4pdLMe
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa DepoCLS
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I've lost my faith in this broken system
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate, we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too? Let's start again we could be the renegades
★ családi állapot ★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa SEZlPDw
First few times that we hung out
But we fell in love somehow, first time that I met you, I didn't have a damn clue, that I love everything about you, now I can't think of life without you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa WFQcH7g
★ foglalkozás ★ :
Diák, színésznő
★ play by ★ :
Kaylee Bryant
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa ODZDa4o
TémanyitásRe: we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa EmptyPént. Feb. 14 2020, 13:27

Ana & Isa
Alig ébredünk fel Anával és alig indul el a reggelünk, egy rövidke, alig tíz perces beszélgetés kell csak ahhoz, hogy ráébredjek; ahhoz, hogy ne bukjak le pillanatok alatt azzal, hogy nem mondok el valamit neki a baleseten kívül, talán érdemes lenne, ha jobban megszenvedném az egésznek azt a részét, hogy túl vagyok egy műtéten és magán a riadalmon, hogy balesetet szenvedtem és kórházba kerültem miatta. Azzal, hogy le akarom seperni az asztalról a témát, de láthatóan nyomaszt valami, talán csak még inkább egyértelművé válik, hogy valamit elhallgatok. Amit ha már az ikertestvéremről van szó, nem kifejezetten tanácsos megpróbálni, még akkor is, ha nem kifejezetten ápolunk olyan szoros viszonyt, mint mondjuk gyerekkorunkban, amikor még a ruháink is ugyanolyanok voltak, csak épp különböző színekben. Emlékszem volt olyan, hogy addig nem indulhattunk el itthonról, amíg nem adták ránk pontosan ugyanazokat a darabokat, mert addig nem voltunk hajlandóak abbahagyni a nem is teljesen őszinte krokodilkönnyek hullatását.
Nem tartom rossz dolognak, hogy a húgommal ennyire különbözőek vagyunk. Mindkettőnknek megvannak a saját elfoglaltságai, saját barátai, még a saját külön szokásaink is. Míg az a része szomorú, hogy már nem feltétlenül osztunk meg egymással mindent, mint gyerekekként tettük, vagy nem jövünk ki mindig olyan jól - mert jellemzően sokszor kötekedünk a másikkal, teljesen alaptalanul -, nem árt, ha egymástól függetlenül is megálljuk a helyünket. Egyedül talán az aggaszt nagyon, hogy ha a már jelenleg is elég instabil kapcsolatunkra még rádobok egy olyan bombát, hogy nem is vagyunk vér szerinti testvérek, talán csak még inkább elrontok mindent. Ekkora titkot azonban még én sem tudok magammal cipelni, csoda, hogy a szüleim képesek voltak rá.
- Persze... - mosolyogva forgatom a szemem, mert ismerem már annyira - hogy is ne tenném -, hogy tudjam, igazat mond. Igyekszem arra koncentrálni, hogy bár történhetett volna nagyobb szerencsétlenség is, mégsem történt. Jól vagyok és viszonylag hamar visszatérhetek még az edzéshez is. - Én nem próbálok meg erős lenni! - Összevonom a szemöldökeimet, ráncolódó homlokom ékes jele annak, hogy képes lennék vitázni az álláspontjával. Ahelyett azonban, hogy kirobbantanám a szokásos vitáink egyikét, mélyet sóhajtok, miközben a pultot bámulom. - Ha nincs ez a baleset, akkor most LA-ben lennék - megrántom a vállam, mintha csak teljesen jelentéktelen lenne az egész. Azt azonban már nekem sincs szívem kimondani, hogy pontosan miről szólt volna az a verseny, mert a végén tényleg elsírom magam, amiért nem lehetek ott.
- Ne is mondd! - Egyetértően bólogatok vele, mert bár szerintem kifejezetten nyitott és jófej szülőkkel áldott meg bennünket a sors - mármint ahogy vesszük -, néha képesek túlaggódni a dolgokat, vagy az idegeinkre menni a kérdéseikkel, mintha nem lettek volna ők is fiatalok. - De nem válaszoltál a kérdésemre. - Kérdő pillantással méregetem Anát, aki úgy siklik át a téma fölött, mintha nem épp az előbb közölte volna, hogy el akar innen költözni. - Értem, hogy néha felidegesítenek, mert én sem bírom mindig, amikor beleszólnak a dolgainkba, vagy éppenséggel a sajátjaikat akarják ránk erőltetni, de... Nem tudom, a szülők ezt csinálják. Attól függetlenül szeretnek minket. Miért akarod megbántani őket? Rosszul esne nekik, ha ilyen fiatalon lelépnél itthonról. Mások nem is ismerik a szüleiket - óvatos pillantást vetek rá, fura mód nagyon is hamar kapcsoltam át védekezésbe, holott az előbb még nagyon is egyetértettem vele abban, hogy a felnőttek néha az őrületbe kergetnek. De ha utánam hirtelen a saját lányuk is ellenük fordul, azt még valószínűleg ők sem élnék meg túl jól.
- Hát most inkább felgyújtom a konyhát veled karöltve, mint hogy elmenjek itthonról - jegyzem meg nevetve, némi derűt erőltetve magamba, csak mert nem hagyhatom a gondolataim már megint a halott anyám és az ismeretlen édesapám felé kalandozzanak. - Ja, mondod ezt most... - bólogatok mosolyogva, sokatmondó pillantást vetve Anára. - De fogadjunk azt sem tudod, hogy kell bekapcsolni a sütőt. - Sőt, én már azt sem tudnám megmondani, hogy pontosan hol találjuk majd meg az összes hozzávalót ebben a konyhában. Sokkal egyszerűbb lenne szimplán rendelni, de ha már adott a kihívás és ketten vagyunk a teljesítésre, csak sikerül megcsinálnunk közösen azt a bizonyos pizzát.
Amikor visszatér a szobájából és hirtelen átölel, szinte megijedek, de amikor megkapom a cuppanós puszit is az arcomra a jókívánság mellé, már elmosolyodom. - Köszönöm! Boldog szülinapot! - feleltem neki halkan nevetve, miközben az ép kezemet rásimítottam az övére, hogy finoman megsimogassam. - Miért, ha azt mondom, hogy nem tetszik, akkor visszaviszed? - Úgy öltök rá nyelvet, mintha gyerekek lennénk, de amikor végül a kezembe nyomja az ajándékot széles mosollyal jutalmazom.
Alig nyitom azonban ki az ajándékba kapott füzetet, máris érzem, hogy lassacskán könnyek gyűlnek a szemembe, mert ott van előttem papíron az egész kapcsolatunk. Összegyűjtve minden apróság és csíny, amit talán már el is felejtettünk, most azonban örök formába lett öntve és megmarad, amíg a füzet is létezik. - Ana, ez nagyon aranyos! - Mosolyogva pillantok fel rá és hálás pillantást vetek a húgomra, aki valószínűleg rengeteg időt ölt bele ebbe az ajándékba. Lapozok néhányat, majd az egyik fényképre bökök. - Ezt már el is felejtettem! - nevetve simítom végig a képet, majd lapozok még néhányat, de hamar újra Ana felé fordulok és a pillantását keresem.
- Ezer év lesz végignézni! De várj egy kicsit... - A pultra csúsztatom az ajándékomat, majd lecsusszanok a bárszékről és nagy pizsamasuhogás közepette a szobámba trappolok, hogy előkerítsem az ő ajándékát. Tudom, hogy az egyedi készítésű nyaklánc nem nagy dolog, de tökéletesen leír bennünket. Az egyik rétegén fekete és fehér gyöngyökből morzekódban van kirakva az 'iker' szó, míg a hosszabb láncon két egymásba kapcsolódó, szétválaszthatatlan karika lóg. Mikor visszaérek a konyhába, úgy nyújtom oda neki a kis tasakot, mintha csak attól tartanék, hogy nem tetszik neki és hozzám vágja. Viszont erre az esetre is kifejezetten készültem, mert lapul még ott egy bérlet a Broadway előadásaira is, amelyek közül az egyik kiválasztott darab szereplőivel még beszélgethet is a műsor után.
956 |  szívecske   | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
946
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa EmptyVas. Márc. 15 2020, 13:18


Isabel & Anabel
Az ikerlét áldás is és csapás is egyben. Szerencse, mert mindig van, akiben megbízhatnak. Ugyanakkor átok is, mert ha bármi baj történik az egyikükkel, mind a ketten szenvednek. Sokszorosan élik meg a fájdalmakat, többszörösen szenvednek.
Ahogy felnőttünk Isával, mind a kettőnk személyisége megváltozott, viszont egyes dolgokban ugyanolyanok maradtunk. Le sem tagadhattuk például a latin gyökereket, hiszen lényegében olyan vehemenciával voltunk képesek egymással veszekedni és annyira színes, szenvedélyes családi életet éltünk, amilyet példának okáért a barátaimnál ritkán láttam. Mindig hangosan beszéltünk a közös étkezések során, és sosem ültünk le egymás nélkül enni az asztalhoz.
A látszat velünk kapcsolatban kissé csalóka. Nem állítom, hogy gonosz lány lennék, de az biztos, hogy míg Isabelt néznék kettőnk közül a rideg és megközelíthetetlennek, engem pedig a kedves lánynak... Ez a dolog pont fordítva van nálunk. Mert ő igyekszik mindenkivel jóban lenni és rendesen viselkedni, én viszont ennél zárkózottabb vagyok, ezt pedig a saját ridegségemmel jelzem ki. Nem szeretem, ha emberek olyan dolgokat kérdeznek tőlem, amikre mondjuk nem igazán fűlik a fogam a válaszhoz, és jóval többször mutatok agresszív reakciókat a nővéremnél. Bár hallottam már őt is veszekedni a pasijával, az se kifejezetten egyszerű.
-De vannak olyan helyzetek, amikor egyszerűen csak nem kell annak lenned – pillantottam rá a lányra a vállam felett – Segítek eloszlatni a tévképzeteidet. Ez a mostani tökéletesen ilyen.
Egyáltalán nem akartam neki azt mondani, amit hallani akart. Bár Isát sem tartom érzelmileg fogyatékosnak, ettől függetlenül mégis azt éreztem, hogy én vagyok az, aki könnyebben meg tudja élni az érzéseit. Kettőnk közül mindig én voltam a sírósabb már kislány korunkban is, a törékenyebb lelkivilágú, most pedig határozottan amazonnak érzem az ikertestvérem. A különbözőségünk egyszerre ijesztő és megnyugtató. Mert egyedül is tudok boldogulni lényegében az életben és ez egy jó dolog.
A következő megjegyzésére nem igazán voltak jó és kedves gondolatok, így csak a kezéért nyúltam és megszorítottam azt. Én a magam részéről illetve a magam módján el tudtam képzelni azt, hogy miféle fájdalman mehet most keresztül. Tény és való, hogy már lassan a kiöregedés szélén állt a szinkronúszásból, de ettől függetlenül más sportok után nézhetett volna... Viszont így lehet kiesik neki ez az esély, amit kifejezetten sajnálok. Mert mégiscsak ez volt az élete, és nagy trauma lehet... Talán én hasonlóan éreztem volna magam, ha tegyük fel, egy hangszálműtétre került volna sor, vagy éppenséggel elveszítettem volna a hangomat. Pont ezért inkább nem mondtam neki semmit... Mert ez az a pillanat, amikor meg kell tanulni hallgatni.
- Hát egyszer majd el kell költöznünk – vontam meg a vállam – Le fogunk érettségizni az idén. Ki tudja, talán New Yorkot is itt fogjuk hagyni.
Persze ezt én mondjuk nem gondoltam komolyan. Jó dolog világot látni, viszont az is tény, hogy szerencsések vagyunk. Itt vannak a borostyánligás egyetemek, a rengeteg lehetőség, a korszerű és színvonalas oktatás... Illetve én gyakornok lettem egy színházban, így semmi okom nem lenne elhagyni a várost, viszont rengeteg dolog történhet még az érettségiig.
- Persze ebben igazad van – bólintottam egyet – Tudom mindezt, csak néha jól tudna esni pár dolog, te is pontosan tudod mire gondolok.
Én magam lényegében teljességgel ledöbbentem azon, hogy mennyire ellenzi a családom azt, hogy színésznő legyek. Mert úgy gondolják, hogy a színházak nem fizetnek eleget, Hollywood pedig kiforgatja és tönkreteszi az embereket. És bár valahol mind a kettő igaz, ettől függetlenül szerintem megérdemeltem volna azt, hogy végighallgassák az álláspontomat. Illetve nekem nem elég az, hogy lényegében hagyják, hogy azt csináljam amit akarok... Jó lett volna, ha például nem lett volna mindig minden fontosabb annál, hogy megnézzenek és meghallgassanak.
- Tökéletes program lesz – bólintottam egyet határozottan mosolyogva, majd hozzátettem – De azért a házat ne gyújtsuk fel, jó? Szerintem bekészítem a tűzoltók számát előre a telefonba.
És ténylegesen elővettem a mobilom, mintha arra készültem volna, hogy beírjam a számukat. Igazából a pizza receptjére akartam rákeresni, hogy egyáltalán valamit tudjunk villantani. Lényegében én is tisztában voltam vele, hogy talán nem olyan egyszerű az egész, mint ahogyan azt én gondolom. Oké, hogy rá kell dobálni mindent, amit itthon találunk, de a tésztát még el lehet rontani.
- Nem lehet olyan nehéz – jegyeztem meg, egy kicsit kipirult arccal, miközben előkaptam egy felbontatlan lisztet az egyik szekrényből. Ebben a helyzetben magam sem voltam biztos abban, hogy melyikünket akarom meggyőzni, de tartottam magam a mondandómhoz. Anya is mindig megcsinálta, így csak nem kell atomfizikusnak lenni ahhoz, hogy valaki megtanuljon pizzát sütni.
- Nem, akkor egyszerűen csak felképellek – jelentettem ki, széles mosollyal az arcomon, majd óvatosan magamhoz öleltem a nővérem testét – Ez az ajándék legalább ezer dollárt ér, de mégis saját kezűleg készült, szóval ajánlom, hogy tetsszen neked!
Persze nem volt ekkora mellényem már, kissé pipiskedve fektettem a vállára az államat, hogy megnézhessem a reakcióját az ajándékomra. Felforgattam az összes családi albumot, kérdeztem meg a nagyit és mindenki mást a gyerekkori emlékeinkről, készítettem jegyzeteket, tervezeteket, és még Jade segítségét is kértem azért, hogy tökéletesen tudjam elhelyezni a képeket és a szövegeket. volt egy piszkozatfüzet, aztán egy rendesbe másoltam át végül az egészet.
- Örülök, hogy végül tetszik – mosolyodtam el, majd végigkövettem a tekintetemmel, ahogyan elszalad a saját szobájába, gondolom az én ajándékomért. Lényegében ebben a pillanatban realizáltam azt, hogy nem is igazán vártam el semmit tőle és bármennyire is tudunk veszekedni és kiabálni egymással olykor, ő számomra az ember, akit a világon a legjobban szeretek.
- Úgy adod oda, mintha attól félnél, hogy hozzád vágom – jegyeztem meg derűs hangon, majd amikor elvettem tőle a kis tasakot, először csak óvatosan belepillantottam. Előszörr kihúztam a kis dobozkát a helyéről, amit azonnal ki is nyitottam, hogy megnézhessem a tartalmát. A tekintetem természetesen azonnal a kis beleeszkábált cédulán akadt meg, amin elolvastam a lánc jelentését és csak később néztem meg azt. Pár pillanatig nem is tudtam mit mondjak, csak lassan elmosolyodtam, majd Isabelre pillantottam, miközben igyekeztem visszanyelni a feltörni kívánkozó könnyeimet.
- Köszönöm – suttogtam oda neki, majd széttártam a karjaimat, hogy ismét magamhoz ölelhessem őt. Pár pillanatig tartott csak a dolog aztán feltartottam a láncot, és a hajamat a vállam fölött elhúztam – Segítesz feltenni?


outfit • 945



This song it's about you, baby
When I'm down, feel like I'm crying, when I can't even pretend to be okay, it's you, you worry about me, it's you, you make me laugh, no need to say, boy, what do you say?
mind álarcot viselünk
Anabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa O4pdLMe
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa DepoCLS
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I've lost my faith in this broken system
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate, we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too? Let's start again we could be the renegades
★ családi állapot ★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa SEZlPDw
First few times that we hung out
But we fell in love somehow, first time that I met you, I didn't have a damn clue, that I love everything about you, now I can't think of life without you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa WFQcH7g
★ foglalkozás ★ :
Diák, színésznő
★ play by ★ :
Kaylee Bryant
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa ODZDa4o
TémanyitásRe: we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa EmptyCsüt. Márc. 19 2020, 00:15

Ana & Isa
Őszintén szólva egy részem szeretett volna egyszerűen elszabadulni itthonról, a testvérem és családom nélkül. Arra vágytam, hogy senki ne nézzem rám aggódva és sajnálkozva amiatt, ami történt, holott alig tudják páran az egész igazságot. Másfelől pedig igenis vágytam arra, hogy Anával tölthessem az időmet, mert bár ő is egyike volt azoknak, akik aggódó pillantásokat vetettek rám néhány percenként, de nem volt mindazzal tisztában, ami lezajlott a kórházban és amit a szüleinktől... szüleitől megtudtam. És még így is sokkal jobban jártam azzal, hogy csak ketten vagyunk itthon a lakásban, mintha a szüleink is a nyakunkon lógnának. Akkor valószínűleg magamra zártam volna inkább a szobám ajtaját, hogy egy kicsit kipihenhessem azt a körbeugrálást, amit produkálnak itt nekem, holott nem esett komolyabb bajom. Azt hiszem csak ki akartam élvezni azokat az utolsó pillanatokat, amikor még biztosan úgy vagyunk egymással, mintha testvérek lennénk. Eddig persze mindenki azt mondta nekem, hogy attól még nem fognak megváltozni a dolgok, de amikor nem olyan helyzetben voltunk, mint a jelenlegi, tulajdonképpen Ana meg én elég sok nézeteltérés miatt kaptunk össze egymással. Mi van, ha amikor kiderül, hogy nem is vagyok a szülei igazi gyereke, csak még inkább kiakad majd, mint egy átlagos veszekedésünk alkalmával? Bele sem merek gondolni...
- Megszokás. - Hanyag módon rántom meg a vállamat, rá sem nézek igazán, helyette inkább a pultot bámulom és egy nem létező foltot kezdek el dörzsölgetni a márványon. Meg szokott lenni a megfelelő hely és idő arra, amikor én is elérzékenyülök, de jellemzően én vagyok az, aki nagy nyomás és sok stressz mellett is ugyanolyan töretlenül helyt áll. A pityergés nem az én világom, habár az elmúlt napokban kijárt belőle. - Annak sincs értelme, ha sírok, mint egy ovis és lógatom az orromat. Akkor csak mindenki megpróbálna felvidítana és a nyakamon lógna, amit most nagyon nem kívánok - alig észrevehető, halvány mosolyt látni a szám sarkában, inkább a hangomból érezni, hogy nem gondolom én ezt az egészet teljesen komolyan. Azt a részt semmiképp, hogy annyira zavarna a társaság, hiszen épp az előbb jött szóba, hogy csak a mai napon ne akarjak sehova menni...
- Tudom, hogy el fogunk - most már Anára pillantok, sőt már-már vizslatva nézem az arcát, próbálva a legkisebb jelét is meglátni annak, hogy mióta tervezgetheti ő ezt magában. A gondolatolvasás nemes képességét viszont még nekem sem sikerült elsajátítanom. - De már van kifejezett terved is, vagy...? Vagy csak úgy mondod? - Felvonom a szemöldökeimet. Előlem aztán nem menekül, úgyis kicsikarok belőle valamilyen választ.
- Tudom. És teljesen érthető, hogy elvárnád tőlük, hogy támogassanak. - Sőt, olyan sok dolgot várhatnánk még el a saját szüleinktől. Mégsem mindig lehet nekünk igazunk. - Nem is értem miért ilyenek - rosszallóan rázom meg a fejemet, s közben a szemöldökeimet ráncolom. Persze nem tizenkilenc évesen fogom megérteni azokat az embereket, akik épp ennyi éven át titkoltak is előlem egy nagyon fontos dolgot. De Ana jó abban, amit csinál, érthetetlen, hogy ezt ők hogy nem veszik észre.
- Mondjuk, ha tutira helyes tűzoltók jönnek ki, akkor nem olyan csábító, hogy figyeljek a tűzbiztonságra - jegyzem meg vigyorogva. Brutális vicc ide, vagy oda, de azért azon fogadok egyikünk sem panaszkodna túlságosan, ha tényleg olyan jóképű tűzoltók jönnének ki, mint amilyeneket a jótékony célból készült naptáraikban látni. - Mit szólsz hozzá? Szereznénk neked valakit. - elnevetem magamat, s közben kíváncsi pillantásommal a húgomat fürkészem, hátha netán az lesz a reakciója, hogy hozzám vág valamit, nekem pedig el kell ugranom, fedezékbe.
- Csak megoldjuk - rántom meg az ép vállamat. Mi lehet benne olyan nehéz? Jó, tény, hogy ha teljesen az alapoktól kezdjük, akkor gyakorlatilag a nullánál is lentebbről indulunk, csak mert sosem láttam még Anát komolyabban a konyhában tevékenykedni és én magam sem vagyok egy kifejezetten nagy mesterszakács. De hát végül is mindent el kell kezdeni egyszer, azt meg csak remélhetjük, hogy a tűzjelző berendezésünk idén is volt ellenőrizve.
- Chö, egy sérült embert bántani.. - vigyorogva forgatom a szemem, holott tisztában vagyok vele, hogy képtelen lenne rá. Meg különben, ha mindkettőnket vesszük, én lennék az, aki kifekteti Anát. Lehet, hogy jelen esetben, fél kézzel ez nem olyan egyszerű, de normál körülmények között biztosan így lenne. - Nem igaz, hogy ez ezer dollárt érne. - Direkt módon tartok hatásszünetet, előbb az ajándékra simítom a kezem, majd úgy nézek fel rá, mosolyogva, s hozzáteszem: - Ez felbecsülhetetlen.
Lehet, hogy normál esetben sokat vitázunk és sok a nézeteltérésünk, de amikor van rá alkalom, mindig képesek vagyunk kimutatni egymás számára, hogy mennyire szeretjük a másikat. Én legalábbis bármit hajlandó lennék megtenni Anáért, még úgy is, hogy sok esetben nem kér a segítségemből, vagy éppenséggel belőlem sem. Ennek ellenére tudom, hogy nem olyan megingathatatlan ő, mint ahogyan sokszor el akarja hitetni a világgal.
- Persze, hogy tetszik. Már hogy ne tetszene? - ciccegek néhányat, csak hogy jelezzem neki, hogy mennyire rosszul gondolja a dolgot. Attól még, hogy nem a legjobb testvérek vagyunk, nagyon is ismerjük egymást és tudjuk minek örülne a másik. Nem az ajándék értéke a lényeg, hanem az, hogy szeretettel lett adva. - Hát az előbb fel akartál képelni, most már tényleg nem tudom mi jöhet még - jegyzem meg, majd halkan felnevetek, nem bírom tovább. Valójában sokkal inkább attól tartok, hogy ha most még azt is bejelentem az ajándékozás után, hogy nem is vagyunk igazi testvérek, akkor megtörik ez a szép pillanat, tönkremegy a nap és vége lesz a világnak. Ezt pedig nem akarhatom.
- Nincs mit. - Boldog, meleg mosoly jelenik meg az arcomon, ahogy bólintok neki egy aprót, csak hogy érzékeltessem azt, hogy komolyan is gondolom. Jól esik az ölelése is, habár kelés után még el akartam tűnni, hogy teljesen egyedül legyek. - Persze. - Megköszörülöm a torkomat, s közben elveszem tőle a láncot, hogy ténylegesen a nyakába is tehessem. - Hajolj picit lejjebb, mert nem tudom addig emelni a karom - jegyzem meg halkan nevetve, s ha meg is teszi, kicsit bénázva, de valahogyan a nyakába operálom a láncot. - Tetszik?
970 |  szívecske   | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
946
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa EmptyCsüt. Márc. 19 2020, 15:47


Isabel & Anabel
Az ikerlét áldás is és csapás is egyben. Szerencse, mert mindig van, akiben megbízhatnak. Ugyanakkor átok is, mert ha bármi baj történik az egyikükkel, mind a ketten szenvednek. Sokszorosan élik meg a fájdalmakat, többszörösen szenvednek.
Nem akartam a tesómnak hegyibeszédet tartani arról, hogy bármi történik, én itt vagyok neki. Sírhat a vállamon, elmondhatja, ha valami bántja. Meg tudjuk beszélni a dolgokat, vagy hasonlók. igazából csak reménykedtem benne, hogy ezeket ő mind magától is tudja. Eléggé látszatkapcsolat lenne a miénk, ha ilyeneket kéne neki bizonygatnom, így csak megejtettem felé egy szomorkás kis mosolyt, és végigsimítottam az épen maradt karján.
- Ez igaz – sóhajtottam fel halkan, hiszen sejtettem, hogy most hogyan érzi magát – Ettől függetlenül nem zárom be a szobám ajtaját soha.
Egy kis utalás volt arra, hogy esetleg ha úgy érzi, átjöhet hozzám. Egészen addig egy szobában voltunk, amíg elkezdtük volna a gimit, így lényegében nekem aztán nem jelentett volna problémát az se, hogy ha együtt aludtunk volna.
- Nem tudom Isa – vontam meg a vállam – Őszintén, a nyakunkon van az érettségi, a bálok meg minden, de nekem semmire sincs tervem. Fogalmam sincs arról, hogy mit szeretnék csinálni, de egy kicsit talán vonzz az, hogy lassan jogilag is felnőttek leszünk. És akkor azt csinálunk amit akarunk.
Nem mintha az én esetembe ez aztán baromi nagy lázadást jelentene. Nem voltam az a bulizós fajta lány, illetve a barátaim nagyrésze sem ilyen körökben mozgott. Nem állítom, hogy lúzerek lennénk, inkább csak szimplán nem érdeklődtem az ilyen partik iránt. Veszéyesnek találtam őket, és valamilyen szinten apa miatt mindig kijárt nekünk a figyelem. Kettőnk közül lényegében én voltam a tökéletesen jó kislány, Isabel pedig az, aki nem annyira rossz. Kicsit olykor úgy éreztem, hogy velem határozottan szigorúbban is bánnak a szüleim, de ezt sosem vágtam senki fejéhez, egyszerűen csak ott volt a levegőben. Ha Isa hazajött hajnalban, tőle nem kérdeztek semmit. Azonban ha az én próbáim kitolódtak este 11-ig, akkor apám már ott kattogott az ajtóban, hogy mi az isten van velem, és merre járok. Kicsit igazságtalannak éreztem a dolgot, hogy míg ő suli után a barátnőivel téblábolt valahol, addig én általában itthon csináltam a házimat... És bár sosem tettem kifejezetten kísérletet a lázadásra, ettől függetlenül is az volt a kis fejemben, hogy talán amúgysem engednének engem. Mert én más voltam, mint a nővérem.
- Igazából már meg is lepődnék, ha egyszer rákérdeznének a dologra – vontam meg a vállam. Rosszul esett, de most nem az én drámámon volt a hangsúly – Viszont ez ilyen. Örülök neki, hogy nem erőltetik rám az akaratukat. Így legalább békében megvagyunk.
Ennek is az oka elég egyszerű, hiszen a szüleimnek sosem volt lehetőségük azt látni, ahogyan esetlegesen miattuk elkezdek sírni. De hát ez már egy teljesen más kérdés, hiszen amúgy sem érzem azt, hogy könnyen meg tudnám hatni őket. Nyilvánvalóan volt egy nézőpontjuk a dologgal kapcsolatban, és mivel én vagyok a hülyegyerekük, ezért szinte lehetetlen feladatnak tűnik meggyőzni őket az ellenkezőjéről.
- Nem mintha téged bármilyen módon is érintenének a helyes tűzoltók – szóltam rá, talán egy kicsit túl éles nyelvvel – Összeszedted a suli legjobb pasiját, aki nem mellesleg már el is ballagott. A másik pedig történetesen az egyik legjobb barátod. Nem lesz sok egy kicsit?
Bár a hangom határozottan leszidta őt ezért az elméletért, a tekintetem mégis boldogan csillogott. Igazából egy kicsit talán még irigy is voltam rá, de nem a srácok kellettek volna mellőle. Szimplán csak jó lett volna az első szerelem érzése, ami egész eddig engem messziről elkerült.
- Nekem nem kell senki – jelentettem ki rögtön, talán a normálisnál egy kicsit vörösebb fejjel is. Akaratlanul is eszembe jutott az a bizonyos fiú, akivel bár az esős éjszaka óta nem találkoztunk újra, de ettől függetlenül is folyamatosan apróságokat hagytunk egymásnak egy padon a Central Parkban reggelente. Arra emlékszem, hogy még Instagramon egy posztot is láttam róla, és folyamatosan csak imádkoztam azért, hogy ne bukjak le a dologgal. Mert tuti, hogy mindenki bámulna a suliban ezek után... Még jobban. Sosem értettem különösebben, hogy egyesek olykor miért felejtik rajtam a pillantásukat. Pontosan tudtam, hogy csúnyának nem mondhatom magam, de ettől függetlenül közöm sem volt az olyan feltűnő szépséghez, amivel Isabel bírt. És bár általában csinos voltam, ettől függetlenül nem gondoltam magam többnek senkinél. Fogadni mertem volna arra, hogy kifejezetten aurával sem rendelkeztem azon túl, hogy flegma fejjel járok-kelek a sok műanyag lány és felfújt pojáca között.
- Ne gyere nekem itt a családon belül erőszakkal – mosolyodtam el szélesen – Mert akkor mindannyiunkat le lehetne csukni az fix.
Sosem ütöttek meg minket a szüleink az biztos. Ellenben amikor valami miatt veszekedtünk, az általában elég hangos és agresszív volt. Mi könnyedén mondtunk olyan dolgokat egymásnak, amik talán mindennél fájdalmasabbnak tűnhettek mások számára. Igazából alapvetően én csak azon tudtam csodálkozni, hogy még sosem hívták ránk a rendőröket csendhábordítás miatt.
Eléggé kiszáradt a torkom, majd megkönnyebbülten sóhajtottam fel, amikor végül megszólalt azzal kapcsolatban, hogy mennyire tetszik neki az ajándék, amit készítettem neki... Lényegében időt, pénzt energiát, és más emberek idegesítését sem sajnálva rá. Legalábbis ha eddig Jade nem utált engem, akkor most már biztosan gyűlöl, amiért annyit akadékoskodtam a dolgok tökéletesítésnének érdekében. Csak elmosolyodtam és megsimogattam a testvérem kézfejét, mielőtt én magam is kibontottam volna a nekem szánt ajándékát.
Lényegében ebben a pillanatban talán jobban értettem, hogy mit jelent az, hogy van egy ikertestvérem, mint korábban bármikor. És az, hogy napokkal ezelőtt majdnem elveszítettem őt, egészen összetört ebben a pillanatban. Egész eddig igyekeztem magam erősnek mutatni előtte illetve mindenki más előtt is, pedig ez nem kifejezetten volt egy könnyű feladat.
A kérésének engedelmeskedve ereszkedtem le, miközben az egyik kezemmel egy kicsikét hátranyúltam, hogy megfoghassam a kis kapcsot, ő pedig be tudja kapcsolni a láncot... Amit lényegében sosem terveztem levenni már. Talán pont ezért is kellett egyre sűrűbben visszatartanom a könnyeimet és igyekeztem mosolyogni, hogy elkerüljem az ajkaim folyamatos lefittyedését.
- Majdnem elveszítettelek – suttogtam alig halhatóan, miközben egy kis csepp mégiscsak legördült az arcomon. Persze villámgyorsasággal le is töröltem azt onnan, mintha sosem létezett volna, aztán megfogtam a testvérem kezét és határozott léptekkel kezdtem el behúzni a pult mögé.
- Pizza. Készüljünk elő hozzá, mert különben éhen fogunk halni. Aztán küldünk anyáéknak egy képet ha nekiláttunk. Az, aki kitalálta a tudatos étkezést, bekaphatja – jelentettem ki nagy elánnal, és rögtön fel is másztam a pultra, hogy át tudjam nézni a szekrényeket. Biztosan szükségünk lesz lisztre, viszont az egyik problémám a dologgal kapcsolatban igazából csak annyi, hogy... Halvány fogalmam sincs az alapanyag hollétéről.


outfit • 945



This song it's about you, baby
When I'm down, feel like I'm crying, when I can't even pretend to be okay, it's you, you worry about me, it's you, you make me laugh, no need to say, boy, what do you say?
mind álarcot viselünk
Anabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa O4pdLMe
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa DepoCLS
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I've lost my faith in this broken system
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate, we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too? Let's start again we could be the renegades
★ családi állapot ★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa SEZlPDw
First few times that we hung out
But we fell in love somehow, first time that I met you, I didn't have a damn clue, that I love everything about you, now I can't think of life without you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa WFQcH7g
★ foglalkozás ★ :
Diák, színésznő
★ play by ★ :
Kaylee Bryant
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa ODZDa4o
TémanyitásRe: we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa EmptyPént. Ápr. 03 2020, 00:20

Ana & Isa
Nem emlékszem mikor volt utoljára, hogy ilyen nyugalmasan töltöttük a születésnapunkat Anával. Részemről legalábbis mindig jobban szerettem a nyüzsgést és azt, ha mentünk valahová, ha volt bulim, ha a barátaim is körülvettek, nem csak a családom. Persze annak is megvan a hangulata, amikor valaki csak és kifejezetten a családjával tölti az ünneplés pillanatait. Mint ahogyan azt is mindig kifejezetten igyekeztem betartani az elmúlt három évben, hogy Lounak meg nekem mindig legyen alkalmunk az ilyen alkalmakon - történetesen a születésnapokon - kettesben is eltölteni elég időt. Arra sem emlékszem igazán, hogy volt-e már valaha olyan eset, hogy Ana meg én főzésre, vagy épp sütésre adtunk volna a fejünket, azon kívül, hogy a szüleinket próbáltuk egyszer meglepni az évfordulójukon és majdnem leégettük a próbálkozással az egész lakást. Manhattanben a lakosság fele tutira nem tud főzni. Ez a környék egy egészen más életérzés, így nem látom be egy olyan zseniális szakács mellett, mint anya Margarita mellett miért is kellett volna megtanulnunk főzni. A nagyi nem lenne túl büszke...
- Rendben - halvány mosollyal az ajkaimon bólintok egy nagyot. Sosem voltam igazán annak a híve, hogy a sírás bármilyen problémát is megoldana, mert lehet, hogy jobban érezzük magunkat tőle, de nem fog segíteni a probléma megoldásán. Épp ezért sok esetben nincs is rá szükség. Az utóbbi időben pedig már így is túlságosan is sokat itattam az egereket.
- Jó, persze ez az egész tök félelmetes, de miért ne lennének terveid? - Értetlenül állok a kérdés előtt. Eddig ugyanis azt hittem, hogy sokkal jobban ismerem a saját testvéremet. De úgy néz ki ebben a családban már semmi nem az, aminek látszik, vagy aminek megismertem. - Mármint.. Ott van neked a színház, nem gondoltál arra, hogy abba az irányba folytasd, akár komolyan is? Van benne tehetséges. Oké, lehet, hogy most tökre vonzó a felnőtt élet, meg az, hogy eltávolodjunk, de elég mély vízbe ugranánk, ha fognánk magunkat és két hónap múlva egyedül akarnánk élni - továbbra is csak összevont szemöldökkel nézek a húgomra. Lehet, hogy nem nevezhetjük magunkat a legjobb barátnőknek, sőt néha kifejezetten elegünk van a másikból, de azért az ilyen fontos kérdésekben azt hittem, hogy ismerem a véleményét. Tényleg nem tudom már minek kellene hinnem.
Igazság szerint az, hogy most a jövőről beszélgetünk, csak még inkább olyan érzést kelt bennem, mintha valaki vasmarokkal szorongatná a mellkasomat. Lehet, hogy minden helyzetben igyekszem összeszedett és határozott lenni, nem mutatni semmiféle gyengeséget, de attól még tény és való, hogy ugyanolyan ember vagyok, mint mindenki más. Vannak olyan kérdések az életben, amelyek megválaszolására én túl fiatal vagyok, az ezek nyomán fennmaradó bizonytalanság pedig tulajdonképpen csak egyfajta szorongást eredményez. Jobb szeretek nem is belegondolni néha abba, hogy mit hozhat a jövő. Nincs értelme. Vannak céljaim, melyik rövidebb, melyik hosszabb távra szólóan.. Én pedig csak igyekszem ezeket lepipálgatni a listáról, hogy bizonyos értelemben boldognak érezhessem magam.
- Attól még ugyanúgy érdeklődhetnének a Te dolgaid után is, mint az én sporteredményeim iránt. - Jelentem ki határozottabban, mint kellene. A mostani helyzetben egyébként is elég sok ellenérzéssel gondolok a szüleinkre, nem kell még rá is tenni egy lapáttal. Vagy legalábbis nem kellene. - Neked fontos és ezt mindenképpen be kellene látniuk. Ha csak kicsivel jobban érdeklődnének is, akkor talán rájönnének arra is, hogy milyen tehetséges vagy. - Sőt, sokra is viheti, ha kitart az álma mellett. Én legalábbis ebben hiszek.
- Ja, persze... - nagyot sóhajtok, a vigyor azonnal leolvad az arcomról. A pultot kezdem bámulni, s finoman még a szemeimet is megforgatom, s igazából csak minimálisan reménykedem abban, hogy Ana nem veszi észre, mert teljesen felesleges lenne elkezdenünk emiatt veszekedni. Energiám sincs hozzá. - Szóval szerinted Soren jól néz ki? - kapom fel a fejemet az elejtett információra.
Nem kifejezett célom, hogy különösebben randi gurut akarjak játszani, mert sokkal inkább hiszek abban, hogy ezeknek a dolgoknak maguktól kell történniük és az olyan helyzetek, amik ránk vannak erőltetve, egyszerűen csak kínosak és mindenki azt szeretné, ha minél hamarabb vége lenne. Mindenesetre jó lenne már látni bármilyen jelét annak, hogy Anára is rátalál a szerelem, mert mindig is értetlenül álltam a kérdés fölött, hogy vajon mégis miért nincs még senkije egy olyan kedves, csupaszív és szép lánynak, mint ő. - Na persze! - jegyzem meg horkantva, s finoman megrázom a fejemet. Nem megyek inkább bele, hogy pontosan miért is nem rétek vele egyet. Mint mondtam; nincs nekem ehhez energiám. De azért néha megérdemelne egy hátsón rugdosást.
- Látod, pont ezért van még mindig annyi előítélet a latinokkal szemben az amerikai társadalomban! - mosolyogva, s ép karommal hevesen gesztikulálva közlöm ugyan a mondandómat, de a szemeim csillogása jókedvről árulkodik, ami valóban ott van bennem. Nyilvánvalóan a mi helyzetünk teljesen más, mert nem vagyunk olyan jellegű bevándorlók, mint mondjuk a nagyszüleink. Sőt, saját részről kicsivel több amerikai is szorult belém, mint Anába, habár ennek az okát most képtelen vagyok csak úgy a semmiből megosztani vele is. Holott tényleg szükség lenne arra, hogy megtudja mindazt, amit már én is tudok. Talán sokkal könnyebben megértené például, hogy a szülei miért viselkednek úgy, ahogy.
- Na ne dramatizáljuk túl. - Ép könyökömmel rendesen oldalba bököm a lányt, hogy valamelyest oldani próbáljam a szomorú hangulatot és én magam is elkerüljem azt, hogy az elmúlt napokhoz hasonlóan megint érzelgős legyek és sírjak. Semmi szükség rá. Nem is gondoltam, hogy egy kis ajándékozással majd ekkora drámát csapunk a konyha közepén. Nagy szerencsémre azonban a húgom is úgy látja a legjobbnak, ha hagyjuk most a bőgést meg a nagy ölelgetést és inkább a feladatra koncentrálunk.
- Oké, de ha valamit elrontunk, vagy kigyullad, az mind a Te hibád lesz, jó? - nevetve pillantok rá, mert bár a felelősség ugyanúgy terhelne mindkettőnket, de könnyű szerre állíthatnám, hogy nekem semmi közöm nem volt hozzá. Hiszen én csak egy sérült ember vagyok. - Most a lisztet keresed? Az nem ott van - már-már komor pillantással figyelem az akcióját a pulton és csak remélem, hogy nem esik le itt nekem mindjárt, mert egy sérült lánynál már csak kettő lenne viccesebb ebben a lakásban. - Na jó, azért a tudatos étkezéssel sincs semmi gond, jó? Csak be kell látni, hogy nem mindig kell betartani a szabályokat, szóval csinálhatunk a hét közepén pizzát és senki nem szólhat be érte. Hogy kell elkezdeni? - Teszem fel az olyan egyszerű kérdést, ami most mégis kegyetlen dolgokat irányozhat elő. Hiszen egyikünk sem tudja hogyan fogjunk hozzá. És hiába hozom elő a fűszeres kamrából a lisztet, ha nem tudom mire megyünk vele. Mármint nyilván kell liszt a pizzához, de... Aztán hogyan tovább?
1061 | szívecske | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
946
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa EmptyPént. Jún. 19 2020, 16:01


Isabel & Anabel
Az ikerlét áldás is és csapás is egyben. Szerencse, mert mindig van, akiben megbízhatnak. Ugyanakkor átok is, mert ha bármi baj történik az egyikükkel, mind a ketten szenvednek. Sokszorosan élik meg a fájdalmakat, többszörösen szenvednek.
- Nem tudom – mondtam végül a nővéremnek a vállamat vonogatva. Igazából tény és való, hogy jó eredményeket mutattam fel a színházban, viszont ugyanakkor én magam sem voltam biztos a saját pályámban. Sokan mondják azt, hogy egy ember akkor ért révbe, ha meg tud élni a hobbijából. Én mindig azon gondolkozom, hogy ez mennyire helyes út. Teljes mértékben hazudnék, ha azt mondanám, hogy hülyeségnek tartom azt az elméletet, miszerint ha valaki a hobbijából él meg, egy idő után már kevésbé fűlik a foga hozzá. Tény és való, hogy az ember hajlamos már csak a kötelességtudattól kevésbé lelkesen csinálni valamit, én pedig pont ezért nem voltam biztos benne, hogy jó színésznő lenne belőlem. Illetve a szüleink mindig azt mondták nekem, hogy ez nem az a szakma, ahol megengedhetem magamnak a rosszkedvet. Bármi történik, nekem a legjobbat kell kihoznom magamból a színpadon. Nem mondhatok le előadásokat semmi magánéleti válság miatt hirtelenjében, mert nehezen fognak tudni mást a helyemre keríteni. Ez pedig néha el tudta venni a kedvemet az egésztől.
- Ez igaz – bólintottam egyet arra, amit a nővérem mondott. Lényegében egyetlen szavába se tudtam belekötni – Viszont szükségem lenne egy b tervre, ha mégsem jönne össze az egész, nem?
Azt már nem akartam mondani neki, hogy kifejezetten könnyen beszél úgy, hogy kicsi kora óta ért a sporthoz és tehetséges is benne. Én a színészetet lényegében mindenféle alap nélkül, talán egy kicsit későn is kezdtem el és ez aggasztott. Nem igazán tudtam, hogy ez esetben mekkora hátránnyal indulhatok másokkal szemben, de ami engem illet... Jól énekeltem, de nem mertem volna magabiztosan kiijelenteni azt, hogy istenadta tehetséggel rendelkezek. Valamiért magamban sosem tudtam annyira bízni, mint ahogyan azt mások tették. Ez igaz például a biológiadolgozatra is, amit végül fél pont veszteséggel csináltam meg. Én végig azt hittem, hogy hármasnál jobb jegyet nem kapok rá, de mégis sikerült... A színészet viszont más. Szerintem ez egy olyan dolog, ami csak kis mértékben tanulható.
- Van egy srác a társulatban – kezdtem bele végül, majd amikor rájöttem, hogy túl sokáig húztam a szavakat, gyorsan folytattam, nehogy félreértse az egészet – Jobb is, hogy anyáék nem járnak oda, mert ha őt meglátnák biztos az orrom alá dörgölnék, hogy nem nekem való a dolog. Ugyanez igaz Aurorára is. Más szinten állnak, mint én és alig idősebbek nálam.
Nem volt nehéz tudomást szerezni az egész dologról tekintve, hogy róluk pletykál mindenki bent. A legtöbben őket az új generáció legnagyobb tehetségeiként emlegetik, akik jó esélyekkel indulnak. Sokan úgy tartják, hogy kettejük közül valamelyikük valószínűleg a Broadway falain belül fogja végezni. Őszintén nem lepődnék meg ha végül Aurora lenne a befutó. Nála keményebben dolgozó emberrel még nem találkoztam, elég erősen súroloja a stílusa lényegében a „ki ha én nem?” magatartástípust is.
- Annyira nem nagy szám – motyogtam az orrom alatt, miközben hátrasimítottam az egyik hajtincsemet az arcomból – Majd egyszer be kell jönnöd az egyik próbánkra és rájössz, hogy nem számítok kifejezetten kivételesnek. Én sokakat jobbnak érzek magamnál.
Az mondjuk egy másik kérdés, hogy lényegében a korosztályomban talán nekem van a legkevesebb előképzettségem, ami a színészetet illeti, ugyanakkor én kaptam a legkeményebb mentort is. Úgy hallottam, hogy ő az, aki a legtöbbet követel a fiatal színészek közül és tényleg szó szerint véresen komolyan veszi a tanításunkat. Én ezért pedig egyszerre voltam nagyon hálás és ijesztett meg a nő, aki alacsonyabb is volt nálam.
- Szerencséd, hogy alig jöttél ki a kórházból – fenyegettem meg az ujjammal a nővéremet – máskülönben nemes egyszerűséggel kinyomnám a szemeidet és utána forgathatnád őket.
Igyekeztem azért legalább egy aranyos mosolyt az arcomra varázsolni, de azt mind a ketten tudtuk, hogy teljességgel komolyan gondolom amit mondok. Mind a ketten elég kendőzetlenül szoktuk tálalni a véleményünket, azonban mégis én vagyok az, aki kevésbé képes megválogatni a szavait. Emiatt sokszor marjuk egymást butaságok miatt, viszont komoly veszekedésünk, ami mmiatt napokig nem szóltunk egymáshoz, szerintem sosem volt. Lényegében minden probléma nélkül együtt tudunk élni, amiben szerintem nagy szerepet játszott az is, hogy közös bölcsőt kaptunk már az első pillanattól kezdve. Nem nézzük le egymást, és nem gondolja magát Isa sem felsőbbrendűnek nálam csak azért, mert pár perccel korábban bújt ki anyából, mint én.
- Igen jól néz ki – bólintottam határozottan, hiszen ezt szimplán az egész iskola tényként kezelte – Nem mellesleg odáig van érted, ezért kétlem, hogy beérné veled.
Ez már csak egy olyan dolog volt, amit nekem sikerült megfigyelnem az idők során. Általában ha Louval összeveszett, mindig a másik fiú vigasztalta meg. Elég egyértelmű volt számomra, hogy ténylegesen azzal a bizonyos pillantással személi a nővérem, ugyanakkor tiszteltem azért, hogy mélyen hallgat az érzéseiről. Pont ezért is örültem annak, hogy Isának van egy ilyen barátja. Jobban szereti annál a tesómat, hogy önző módon el akarja szedni a pasijától. Nem mondom azt, hogy a nővérem csalfa lenne, de mint ahogy korábban is mondtam ezt: Soren mindenki szerint jól néz ki.
Hogy mégis miért vágtam az igazságot a nővérem fejéhez? Pont azért, mert ő teljes mértékben vak, és sosem fogja beismerni azt, hogy a suli egyik legjobb pasija, akiért nagyon sokan ácsingóznak... Bármennyire is barátnőzik, egyikre sem néz úgy, mint Isabelre.
- Amire mi mégjobban ráerősítünk – rögtön elnevettem magam, amikor eszembe jutott a szobánk berendezése – Néha csodálom, hogy nem hívják ránk a szomszédok a rendőröket, amikor veszekedünk és anyáék is beszállnak a dologba. Minimum az egész családot lecsukták volna már.
Arról nem is beszélve, hogy sokszor hajnali egykor jön rám, hogy énekelni akarok, ami alapvetően nem egy túl halk tevényenség. Meglepő, hogy ilyenkkor a nővérem általában nem lett mérges, inkább átjött hallgatni. Lényegében ő volt az egyetlen olyan közönségem, aki tényleg nagy lelkesedéssel tudott hallgatni engem.
Talán az ajándékozás és a tőle kapott nyaklánc miatt érzékenyülhettem el túlságosan, amiről én magam is tudtam, hogy mennyire nem illik a jelenlegi helyzethez. Épp ezért is kicsit hálás voltam, amikor a nővérem az oldalamba nyomta a könyökét, ugyanakkor félre is ugrottam rögtön mert csikisnek találtam, ahogyan hozzámért.
- Ésszel, ésszel – fenyegettem meg mosolyogva az ujjammal, aztán igyekeztem a feladatra koncentrálni, egészen addig, amíg fel nem hívta a figyelmem arra, hogy rossz helyen keresem a lisztet. Én a magam részéről nem tudom miként fogom eltartani a jövendőbeli családom. Talán abban reménykedek egy kicsit, hogy képes lennék az egyetemi tanulmányaim során eltartani magam... Mondjuk ez akkor jönne csak össze, ha elköltöznék a városból a tanulmányaim miatt, erre pedig sok esélyt egyelőre nem látok.
- Vállalok annyit, hogy én voltam az ötletgazda – mutattam rá a tényre, majd inkább lemásztam a konyaszekrényről – Ha ennyire jól tudod hol van a liszt, akkor keresd meg kérlek. Vagy beérem az információmorzsákkal is.
Végül csak figyelemmel követtem azt, ahogyan ő keresi elő a lisztet a kamrából és jobb híján kerestem egy nagyobb műanyag tálat, amiben össze tudjuk gyúrni a tésztát.
- Én szeretek egészségtelenül élni – vontam meg a vállam – Persze hosszútávon nem tesz túl boldoggá, de nem tudnám azt csinálni, amit te. Ígyis úgyis girhes vagyok, szóval nekem mindegy is.
A telefonomat egyszerűen csak letettem a pult mellé, hogy aztán szépen kinézhessem belőle a receptet. Manapság az ilyesfajta csalások azt hiszem rendben vannak.
- Elvileg ez a recept egy 45 centisre van írva – jelentettem ki, majd némi gondolkodás után folytattam – De nekünk elég lesz egy kicsit kisebb. Nem szeretem a vastag tésztát, szóval rakjuk bele mondjuk a liszt felét.
Ezzel ki is vettem a nővérem kezéből a zacskót, aminek a tartalmát szemmértékre öntöttem bele. Én magam tökéletesnek találtam a módszert, hiszen némi gondolkodás után úgy döntöttem, hogy még egy keveset tölthetek a lisztből a tálba. Nem is akkora kihívás ez, mint amennyire mi annak hittük.



outfit • 1 232



This song it's about you, baby
When I'm down, feel like I'm crying, when I can't even pretend to be okay, it's you, you worry about me, it's you, you make me laugh, no need to say, boy, what do you say?
mind álarcot viselünk
Anabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa O4pdLMe
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa DepoCLS
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I've lost my faith in this broken system
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate, we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too? Let's start again we could be the renegades
★ családi állapot ★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa SEZlPDw
First few times that we hung out
But we fell in love somehow, first time that I met you, I didn't have a damn clue, that I love everything about you, now I can't think of life without you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa WFQcH7g
★ foglalkozás ★ :
Diák, színésznő
★ play by ★ :
Kaylee Bryant
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa ODZDa4o
TémanyitásRe: we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa EmptyKedd Aug. 04 2020, 23:53

Ana & Isa
- Mindenkinek szüksége van B tervre - felelem beleegyezően, miközben néhányat bólintok. Azt hiszem számomra egészen eddig túl nyilvánvaló volt, hogy a sportnak egyszer lejár az ideje, ami sokkal-sokkal hamarabb el is jött, mint apánál. Választhattam volna más sportot is, ami tovább tart, amit tovább élvezhetek, de attól függetlenül egy idő után ugyanúgy ott álltam volna meglőve, mint apa, potenciálisan sikeresen, de semmilyen egyéb tudással, az egész üzleti részén kívül, amit időközben elsajátított. Az egyetem alatt sem akartam túl messze elrugaszkodni ettől a világtól, mert már épp elég időt töltöttem benne ahhoz, hogy tisztában legyek azzal, mekkora potenciál van benne. Ellenben a húgom terveit nem ismertem. Azt sejtettem, hogy a színház világa vonzó számára, hiszen mindig is inkább az ilyen jellegű dolgok érdekelték, de hogy ha választania kell, hogy mi mást csináljon... - Mit csinálnál szívesen? Van már elképzelésed, hogy ha nem a színház, akkor mi? - őszinte, kíváncsi pillantással méregetem, mert tényleg érdekel, hogy min gondolkodott, különösen mert jelenleg ez az egyik legfontosabb része az életünknek. Meghatározhatja akár az egész jövőnket ez a döntés, ez pedig különösen frusztráló.
- Egy sráác? - Kíváncsiságom ezúttal egészen más méreteket ölt, ugyanis míg nekem ott volt a közel három ves párkapcsolatom Louval, addig Ana még annak ellenére sem rendelkezett hasonlóval, hogy egyébként viccen kívül az egyik legszebb lány, aki ismerek. És nem azért, mert a húgom, vagy mert hasonlítunk egymásra. Az ő arca is ugyanolyan kerekded, mint az enyém, s míg az én sötét és szögegyenes hajam határozottá teszi a vonásaimat, az ő barna loknijai és kedves mosolya egyszerűen a legcukibb lányt eredményezik, amelyet csak ismerni lehet. - Jó, de ha idősebbek, fogadjunk, hogy hamarabb is kezdték. Te még csak most kezdesz belemerülni és szerintem csak idő kérdése, hogy legalább olyan jó legyél. Ne legyél már ennyire hitetlen magaddal kapcsolatban, mert esküszöm seggbe rúglak, amint újra stabil lesz az egyensúlyérzékem! - Láthatóan emelem felé a mutatóujjamat és csakis azért szórom ilyen bátran a fenyegetőzéseket, mert tudom, hogy jelen helyzetben nem bánthat. - Ana, ne csináld már ezt! - Mély sóhaj hagyja el az ajkaimat, s ha nem lenne sérült a karom, talán tényleg beváltanám a korábban tett ígéretemet, annak ellenére is, hogy nem érdemli meg a fizikai bántalmazást. Ezzel együtt azonban azt is igyekszem megjegyezni, hogy ne felejtsem el a szüleinket minden áron elrángatni egyszer a színházba, amikor Anának fontos szerepe van, hogy ők is kimutassák, mennyire büszkék rá.
Nagyon elkezdtem úgy érezni, hogy képtelen vagyok elmondani a húgomnak mindazt, ami a kórházban történt, ugyanis ha lehet ezt mondani, a szüleink korábbi viselkedése és a tény, hogy mennyire nem foglalkoztak azzal, hogy a saját lányuk hogyan teljesít úgy a suliban, mint a magánéletében és abban, amit szeret... Nos, nem kis mértékben visszaható lenne most közölni a lánnyal, hogy én, aki egyes megítélések szerint több figyelmet kaptam, még csak nem is vagyok igazi Marquina. - Nincs kifogásom ellene, hogy egyszer megnézzelek. De akkor azért minimálisan add már el magad, hogy megérje, mert ha mindenkihez ezzel a hozzáállással mész oda... - finoman megingatom a fejemet, miközben elhúzom a számat. Nem akarom őt megbántani, de szeretném kipiszkálni a csigaházából, mert én nagyon is tisztában vagyok vele, hogyan tud veszekedni. A vérünkben van.
- Miért akarsz már Te is bántani? - kérdezem sértődöttséget mímelve, eközben pedig finoman megemelem az államat, hogy úgy tűnjön, mintha ténylegesen is felhúztam volna az orrom. - Ne beszélj butaságokat! - nevetek fel, miközben finoman megrázom a fejem. - Már hogy lenne értem odáig? Barátok vagyunk... Épp azt akartam mondani, hogy akár össze is hozhatnálak vele. Különösen most, hogy tudom, hogy helyesnek találod. - Vigyor költözik az arcomra, s mellé még a szemöldökeimet is húzogatom, hátha ezzel vonzóbbá tehetem a húgom számára az ajánlatot. Nem tudok elmenni amellett, hogy azt mondta Sorenről, odáig van értem, de ha megpróbálok nem leragadni ennél a témánál most, talán kicsivel később, amikor már lesz időm egymagamban ezen gondolkozni, könnyebben fog menni annak a megállapítása, hogy ez miért nem igaz. De az is lehet, hogy csak szeretnék megmaradni abban az édes vakságban, amire egészen eddig képes voltam, mert senki nem nyitotta fel a szememet erre a tényre és ez így is volt jól.
- Szerintem erre nagyon egyszerű a magyarázat! - kezdek bele vidáman. - Ha kihívnák a rendőrséget, akkor tuti velük is ordítanának, hogy nincs itt semmi keresnivalójuk és amúgy is semmi probléma, szóval húzzanak el... Meg is lenne oldva - vigyorogva vonom meg az ép vállamat. Hangos család vagyunk és jellemzően sokat vitázunk is, akár olyan apróságokon is, mint hogy elég sós-e a leves, vagy hogy mennyire hasonlít arra a receptre, amely szerint anya szülei főznek. Egész eddig boldog voltam, hogy nincs nagyobb dolog, amin vitáznunk kellene vagy egyenesen veszekednünk miatta családi szinten és most is azt kívánom, bár visszaforgathatnám az idő kerekét, hogy ezt továbbra is így gondolhassam.
Talán ezért is jön most jól az, hogy eltereljük a figyelmünket a főzőcskével, amelyben az állapotom ellenére igyekszem kivenni a részemet, rögtön azzal, hogy felhívom Ana figyelmét arra, hogy hiába kockáztatja az életét a konyhaszekrényen, attól még a liszt nem bújik a kedvéért a polcokra. - Amúgy oké... Azt mondják a pasik szeretik, ha van mit fogni egy lányon, de mi van akkor, ha hiába akar mondjuk hízni egy lány, vagy erősít a megfelelő helyekre, nem képes rá? Különben is, ha nekünk el kell nézni egyes fiúknak, hogy olyan vékonyak, mint egy szál cérna, mellé meg szőrösek és káromkodnak is... - Nem fejezem be, csak kérdő pillantást vetek Anára, hátha a szinglisége ellenére meg tudja nekem mondani a választ erre az évezredek óta fennálló kérdésre.
- És ezt tényleg Te fogod meggyúrni? - Közelebb somfordálok hozzá, na meg történetesen a telefonjához is, hogy bele tudjak kotnyeleskedni a receptbe és esetleg segítsek, ugyanis a tészta meggyúrása most tuti nem az én feladatom lesz. - Szóval kézzel kell nyújtani... Emlékszel arra az étteremre Nápolyban, ahol a lávakövön készült pizzát ettük? - Mosolyogva idézem fel az emléket. - Ana, tartunk egyáltalán itthon élesztőt? Az hogy néz ki? - Nem akarom, hogy hülyének nézzen, de valljuk be: nem szorultam rá eddig soha, hogy tudjam milyen is az élesztő, vagy hogy ne adj' Isten még használjam is. Ez az egész pedig akár elő is irányozhatja azt, hogy hogyan sikerül az egész pizza-sütősdi.
Csak amikor már a tészta kelését várjuk és mindketten elcsendesedünk egy kicsit, veszem a bátorságot, hogy a pizsamámról való liszt-sepergetés közben megszólaljak: - Ha most elmondok neked valamit, megígéred, hogy nem akadsz ki nagyon? - Tágra nyílt, kíváncsi szemekkel várom a válaszát, s csak akkor folytatom, ha belement. - Ígérd meg! - Könyörületlenül kérem tőle, hogy tegyen ígéretet, mert az a helyzet, hogy akármi történjen is, nem akarom őt elveszíteni. Talán épp ezért önző dolog tőlem, hogy ha megígéri nekem, amit kérek tőle, elmondok neki mindent, amit megtudtam a családunkról és arról, hogy kicsoda az a Dave Connor és mi köze hozzám.

1126 | szívecske | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
946
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa EmptyHétf. Nov. 16 2020, 18:50


Isabel & Anabel
Az ikerlét áldás is és csapás is egyben. Szerencse, mert mindig van, akiben megbízhatnak. Ugyanakkor átok is, mert ha bármi baj történik az egyikükkel, mind a ketten szenvednek. Sokszorosan élik meg a fájdalmakat, többszörösen szenvednek.
- Nem igazán tudom – csak a vállamat vontam meg Isa kérdésére – Jók a jegyeim, szóval gondolom sok területre bekerülnék. Éppen ezért nehéz egy kicsit a döntés. Még van egy kis időm a felvételiig kitalálni, hogy mi lenne a biztonságos. De szerintem kikérem Aurora véleményét is.
Tény és való, hogy egy nagyon ijesztő nő volt ő számomra, de ettől eltekintve is úgy gondoltam, hogy egyszerűen muszáj vele szót értenem. És ha valamit, akkor a szakértelmét egyáltalán nem lehetett elvitatni, meglehetősen intelligens nőnek tűnt a fiatal kora ellenére is. Nem mintha ez korhoz kötött lenne, de az biztos, hogy eléggé átjött, hogy nem véletlenül viszi el az összes főszerepet a színházban. Szóval ha valaki, akkor ő minden bizonnyal reális képet tudott volna nekem adni arról, hogy milyen esélyekkel indulok és egyáltalán érdemes-e elkezdenem a felkészülést. Talán ebben még segítséget is hajlandó lett volna nyújtani... Azt hiszem az lett volna a legtökéletesebb.
Sokkal inkább kellemetlen témának bizonyult az, amire a nővérem természetesen fel is kapta a fejét. Én hülye nem is tudom, hogy miként akartam eltitkolni előle ezt az egészet, de a fejem rögtön túlságosan is vörös árnyalatúra váltott. Ha most nem lenne felkötve a keze és nem rágtam volna tövig a körmeimet az elmúlt időszakban, minden bizonnyal szétvertem volna a reakciója miatt és kiabálnék vele. Így csak pár durcás pillantást vetettem rá, amitől minden bizonnyal leginkább egy kislányra hasonlítottam, de nem érdekelt.
- Csak találkoztunk, de semmi több! – ez részben igaz is volt, mivel azóta tényleg csak random kis apróságokat hagytunk egymásnak egy padon. Számomra ez pedig határozottan a semmi kategóriába tartozott inkább, hiszen előrelépés nem történt a kapcsolatunkban. Már ha ezt egyáltalán lehet annak nevezni... Sokkal inkább illene rá az ismeretség szó, ami kedves az ember szívének. Tulajdonképpen még a barát fázisban sem vagyunk, mégis tetszik az a fajta kis titokzatosság, ami kialakult kettőnk között. Ez egy olyan dolog, amit csak mi ketten értünk, de annyira kis bénának tűnik, hogy pont nem a nővéremnek akarom fejtegetni, aki a focicsapat ex kapitányával jár, és a másik legnépszerűbb srác veri rá a nyálát. Mi ketten ilyen téren más szinteken mozogtunk, és nem mondom, hogy Isa elbagatellizálná az én dolgaimat. Ahogy ismerem sokkal inkább azon haldokolna, hogy ez mennyire aranyos, de egyelőre nem éreztem azt, hogy lenne miről beszélni, meg amúgy is kínosnak tűnt egy kicsit a szituáció. Kettőnk közül nem én voltam az, aki körül ott lebzseltek a férfiak.
- És azt hiszed, hogy nem fogok visszarúgni? – tettem fel a kérdést, talán egy kicsit paprikásabban – Azt is megérjük majd, hogy 18 évesen nekiállunk verekedni! Nem tudom ki volt az, aki fél éve azon agonizált, hogy mennyire nem tudja mit kezdjen magával, amikor annyi mindenben tökéletes!

- Majd ha kapok előadást, akkor elfogadom a kritikus véleményedet róla. Addig nem. Ezzel ki tudsz egyezni? – igyekeztem valamiféle win-win szituációt kihozni mind a kettőnk számára, még ha ez nem is feltétlenül volt a legkönnyebb jelen helyzetben. Tény és való, hogy bízhattam volna jobban magamban, erre már kaptam kritikát Aurorától is, de egyelőre nem volt feltétlenül könnyű feladat. Nyilván a szüleimnek is új és extra az, hogy én valami teljesen mást képzelek el, mint amik ők tartanának nekem járható útnak. Tartósan haragudni így se nagyon tudtam rájuk, hiszen ők mindig csak jót akarnak nekem és tudom, hogy szeretnek, meg féltenek. A mi családunkban erősen jelen vannak az érzelmek, emiatt pedig egyszerűen képtelen vagyok elmenni ezek a tények mellett.
- Te a nővérem vagy, szóval muszáj megnézned úgy is – egy édes mosolyt költöztettem az arcomra, ahogyan finoman a dereka köré fontam a karjaimat – És nem dolgozol, tehát nem jöhetsz azzal, hogy sok a munkád és nem érsz rá. Így nincs is nagyon más teendőd, mint ott lenni.
Persze ez nem teljesen volt igaz, mert Isának így is volt egy elég erős kötelékekkel bíró baráti köre, amivel én nem feltétlenül rendelkeztem a gimiben. Voltak emberek, akikkel jóban voltam és átjöttek hozzánk, de talán a legerősebb kapcsolatomat így is a nővérem jelentette számomra. Bármi történjék, ő a legjobb barátnőm és úgyis tudom, hogy mind a próbákra, mind az előadásokra képes lenne eljönni, ha megkérem rá.
- Barátok vagytok – bólintottam határozottan, egy cseppet sem veszítve a tekintélyemtől. Játszhatja nekem itt a fúriát, amikor hasonló a habitusunk. Annyi lehet a különbség, hogy én nála is borzalmasabb vagyok, ha veszekedésekről van szó – Mert Soren ennyire jó fej, és álcázza a dolgokat. Szeret és nem akar elveszíteni, gondolom én. Ettől függetlenül viszont még érezhet többet irántad.
Mégis ki ne érezne az én nővérem iránt bármit is? Szigorú vagyok vele, mert a testvérem, de ettől függetlenül is pontosan tudom, hogy ő egy csodálatos teremtés. Hiába néz ki ridegnek, nagyon kedves és törődik a környezetével. Nyilván neki is vannak rossz tulajdonságai, de ezeket elég jól ellensúlyozza tulajdonképpen minden, amit tesz az emberekért.
- Sorent mindenki helyesnek találja, csak mondom – egyáltalán nem hozott zavarba, hogy erről kell beszélnem vele – Nem véletlenül modellkedik. A külsejéből él meg, tehát elég álszent lenne tőlem, ha azt mondanám, hogy csúnya. De nem szeretnék egy olyan fiúval összejönni, mint amilyen ő.
Valószínűleg egy olyan bulizós sráccal, mint amilyen az említett hát... Elég rövid párkapcsolatom lenne. Magam sem tehetek róla, de ha tározottan azt vallottam, hogy mi nem passzoltunk volna egymáshoz. Minden bizonnyal az egész kapcsolatunk veszekedéssel ment volna el.
- Valószínűleg tényleg ez történne – nem tudtam nem felnevetni azon, amit Isabel mondott nekem. Elég egyértelmű volt, hogy honnan van az a fene nagy habitus, amivel mi rendelkezünk. Ha a szüleink is képtelenek voltak arra, hogy komolyabban szabályozzanak minket, akkor innentől kezdve már ténylegesen nem nagyon volt miről beszélni azzal kapcsolatban, hogy ők milyenek lehetnek. Néha vicces volt csak belecsöppenni az itthoni veszekedésekbe. Gondolok itt arra, ha anya és apa egymásnak esett valami semmiség miatt, mi pedig hazajöttünk a suliba és csak néztük őket. Határozottan popcorn-t kívánó jelenségek ezek.
- Nem igazán tudom rá a helyes választ – sóhajtottam fel – De kifejezetten nem is érdekel igazából. Majd ha elkezdem tapasztalni magamon, hogy híztam, akkor kérek étkezési tanácsot tőled. Nem mellesleg, te is csinálhatnád azt, amit én, mert melled attól úgysem lesz, hogy tudatosan étkezel. Hátha olyan helyre is híznál, amiben nem vagy a legerősebb.
Nyilvánvalóan csak szőrszálhasogatás volt a részemről amit mondtam. Tekintve, hogy én hajlamos vagyok hetente mekizni, vagy egyéb gyorséttermet előnyben részesíteni, nem mondhatom magam tudatos étkezőnek. Ettől függetlenül talán még kevesebb mellem volt, mint a nővéremnek, tehát sokkal inkább fogható ez a genetikára.
- Hát majd ha elfáradok, pihenek egy kicsit – nem igazán értettem mi a problémája jelenleg. Nem gondoltam, hogy annyira nehéz lehet pizzát csinálni, mert anya is szokott, sőt... A nagyi is. Aki már rég nem a mi korunkban van. A testedzés pedig mindenkinek szükséges, nekem pedig ez már gyakorlatilag annak számítana.
- Emlékszem igen. A miénk biztos nem lesz olyan finom – egészen meg voltam erről győződve – És biztos, hogy van itthon élesztő! Szerinted a nagyi mit szólna, ha beállítana és pont élesztő nem lenne? Nem élné túl egyikünk sem, annyi fix... És én arra tippelek, hogy rá lesz írva az, hogy élesztő.
További kutakodás után végül a hűtőben találtam meg az említett élelmiszert, ami feltétlenül szükséges a pizzánk elkészítéséhez. Legalábbis a recept szerint, amit az interneten találtam. Az én főzéssel és sütéssel kapcsolatos tudásom leginkább egyenlő a nullával.
- Mi történt, Isa? – egészen meglepődve tűrtem fel apa pulcsijának az ujját. Egészen aggasztott, hogy a kelési idő várása során hirtelen ilyen dolgot hozott fel számomra – Megígérem, de mi történt? Belekeveredtél valamibe?
Az első gondolatom mondjuk az volt, hogy talán terhes lehet, de erre egyelőre nem szerettem volna rákérdezni. Talán most az egyszer okosabb dolog lenne a nyelvembe harapni és megvárni azt, hogy ő maga mondhassa el a dolgait.



outfit • 1 257



This song it's about you, baby
When I'm down, feel like I'm crying, when I can't even pretend to be okay, it's you, you worry about me, it's you, you make me laugh, no need to say, boy, what do you say?
mind álarcot viselünk
Anabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa O4pdLMe
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa DepoCLS
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I've lost my faith in this broken system
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate, we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too? Let's start again we could be the renegades
★ családi állapot ★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa SEZlPDw
First few times that we hung out
But we fell in love somehow, first time that I met you, I didn't have a damn clue, that I love everything about you, now I can't think of life without you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa WFQcH7g
★ foglalkozás ★ :
Diák, színésznő
★ play by ★ :
Kaylee Bryant
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa ODZDa4o
TémanyitásRe: we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa EmptyPént. Dec. 18 2020, 22:25

Ana & Isa
- Na jó, és szerinted ezt ki fogja elhinni? Hallgatlak! - Kétség kívül úgy viselkedem, mintha csak az egyik rokonunk lennék, akivel hónapok óta nem találkoztunk, de az ünnepi vacsoránál az első kérdése mindig az, hogy mi van a fiúkkal és biztosan van valaki, aki tetszik. Nem állítom, hogy teljesen ki akarom faggatni Anát, de szeretném azt hinni, hogy ha már valakinek mesél erről, akkor az történetesen én leszek és nem a szüleink. Nem mintha ne lennének barátai és én lennék az egyetlen opció arra, hogy pasikról trécseljünk, de mivel nekünk az adatott, hogy mindketten lányok vagyunk, valakinek meg kell ígérnie a húgomnak, hogy megveri az illetőt, ha esetleg megbántja. Már ha lesz annyira komoly a dolog, hogy egyáltalán felmerüljön ilyesmi. - Tudod, egészen felháborító, hogy a nővéred vagyok és nem osztod meg velem ezeket a dolgokat. - Lehet, hogy nem jövünk ki mindig száz százalékosan, de attól még olyan embernek tartom magam, aki képes meghallgatni másokat, különösen a saját húgát. Mert az ellentétek ellenére is szeretjük egymást.
- Igen, mert én gyors vagyok és nem kapnál el. - A kalimpáló mozdulatok, amelyeket az egyik kezemmel teszek a fejemben egy ninja ügyességéhez hasonlítom, holott valószínűleg a közelében sem vagyok, mint ahogyan egyetlen harcművészetnek sem a való életben. - Úgysem lenne belőle hivatalos verekedés, mert a végén csak egymás haját tépnénk, Amúgy is, hogy néznénk ki monoklival? - Elnevetem magamat, mert nehezen tudom a gondolataimból elővarázsolni azt a képet, ahogyan ezt az eseményt valakinek épp elmeséljük, ha meg kell magyaráznunk a lila karikát a szemünk alatt. - De számodra a színház más, mert nem öregszel ki rögtön, miután végzel a gimivel! Szóval akkor nekem volt igazam. - Ha tudnám, most összefonnám magam előtt a karjaimat, hogy azzal is jelezzem, mennyire lezártnak tekintem a témát. Főleg mert ha megint előhozzuk, hogy mennyire el voltam bizonytalanodva, akkor csak újra ezen fogok kattogni.
- Ha feltétlenül így akarod... - A szememet forgatva fordítom el a fejem. Teljesen felesleges lenne azon összeveszni a húgommal, hogy mennyire tehetséges, mert láthatóak és tulajdonképp korábbi tapasztalatok alapján is hajthatatlan. Ha valamit nem akar elhinni, akkor magyarázhatja neki bárki akár az idők végezetéig is, de nem fogja elfogadni más véleményét - különösen, ha az épp pozitív.
- Nem is tudom, az előbb nem nyomtál le valami nagyon meggyőző marketing szöveget arról, hogy mennyire jó leszel abban a bizonyos előadásban, szóóval... Még megfontolom. - Képtelen vagyok azonban túl szőrösszívű lenni vele, épp ezért emelem fel a kezem, hogy megsimogathassam a haját. - Tudod, hogy mindig ott lennék. - Sőt, ha tehetem, valószínűleg a szüleinket is be fogom ültetni minden egyes alkalomra, csak hogy végre meglássák, amit én már régóta tudok. Hogy Anának ehhez van tehetsége és megéri neki folytatni. Többek között ezért sem értem pontosan miért nem hisz jobban magában.
- Soren őszinte lenne velem - halkan motyogva buknak ki belőlem a szavak. Soren és én tényleg barátok vagyunk és bár mindenki mással együtt én is tisztában vagyok azzal, hogy milyen jól néz ki, nem erre alapozom a kapcsolatunkat. Viszont mivel elég jól ismerjük egymást emberileg, én azt hiszem, hogy tényleg tudnám, ha szó lenne bármi olyasmiről, amit Ana mondott.
- Igazából nem tudhatod, amíg nem próbáltad. Csak mert modellkedik, még nem buta, szóval biztosan lenne miről beszélgetnetek. - Magam sem tudom pontosan, hogy most épp azért mondom-e ezt, mert szeretném elterelni a gondolataimat az előző témáról és arról, hogy esetleg fedeztem-e fel az emlegetett fiúnál arra vonatkozó jeleket, hogy valóban tetszenék neki.
Amikor azonban arra terelődik a szó, hogy pontosan hogyan nézne ki, ha a szomszédaink csendháborításért feljelentenének és az ajtónkon kopogtatna a rendőrség, képtelen voltam visszatartani az epés megjegyzésemet arra vonatkozóan, hogy pontosan hogyan is reagálnának erre a szüleink. Hangos család vagyunk, és mindannyian elég hamar felkapjuk a vizet, de azt hiszem ez a származásunk miatt valamilyen szinten evidens is. Nem mintha minden sztereotípia igaz lenne mindenkire, de valamiért ez éppen örökletes dolog. A vérmérséklettel együtt. Épp ezen hasonlóságok miatt furcsa belegondolnom, hogy bár eddig ezeket minden alkalommal annak tudtam be, hogy vérrokonok vagyunk és igazán egy család, most kiderül, hogy ez nincs így. Lehet, hogy ezek alapján a neveltetés és a minket körülvevő emberek hozzáállása sokkal fontosabb, mint az, hogy pontosan kinek a vére folyik az ereinkben és az én szempontomból semmit nem jelent, hogy Ana valójában csak az unokatesóm és a szüleim nem is igazán a szüleim. Ettől függetlenül még nagyon tartok tőle, hogy mit fog szólni a húgom ahhoz, ha kiderül, hogy nem vagyunk igazi testvérek, amikor valamilyen szinten különbséget tesznek közöttünk a szüleink is. Nem tartja majd igazságtalannak hogy én lettem a sportoló a családban, az ő színház iránti szeretetét és színpadon való tehetségét pedig nem ismerik el annyira a saját szülei?
- Hiába nincs mellem, három éve attól még nem panaszkodnak rám. - Magabiztos mosollyal az arcomon pillantok Anára. Lehet, hogy Louis és közöttem az utóbbi időben több a hullámvölgy, mint a felhőtlen pillanat, vagy hogy egyáltalán nem volt mentes a kapcsolatunk az apró összekapásoktól, viszont ezek soha nem arról szóltak, hogy a másiknak épp milyen a haja, vagy melyik testrészével nem vagyunk megelégedve.
Bólogatva nyugtázom Ana szavait. Lehet, hogy nem mi vagyunk a legnyerőbb páros a konyhában, viszont bízom a képességeinkben és abban, hogy ha netán magunkra lennénk utalva, sikerülne túlélnünk többek között rendelés nélkül is. - Honnan tudod? Mit csinálsz te a szabadidődben, Gordon Ramsayt nézel? - A szemöldökömet húzogatom, közben pedig mosoly terül el az arcomon. - Tudod mit? Addig mindegy, amíg nem akarod úgy leordítani a fejemet, mint ő szokta a szakácsaival, szóval... Rád bízom magunkat. - Egyébként is muszáj lennék bízni benne, hogy a pizzakészítés azon részét, amihez mind a két kezünk kell, Ana el tudja végezni, hiszen hiába akarnék, nem tudnék segíteni neki.
- Nem, dehogyis. Mit gondolsz, kikkel barátkozom én? - Mondjuk tény, hogy az alkohol mellett voltak olyanok egyes bulikon, akik komolyabb dolgokat is fogyasztottak és ebbe a világba talán nem is nehéz belekeveredni. Nekem azonban a sport miatt még a cigi sem volt opció. - Tudod, ami a kórházban történt... - Atyám, hogy vezessem ezt fel neki? Épp elég megrázó volt számomra a dolog, most hogy tudnám könnyedén megmagyarázni? - Szóval oka van annak, hogy nincs kedvem a szüleink társaságához. - Mélyet sóhajtok, aztán felpillantok rá. - Én... igazából nem is vagyok Marquina. Nem ugyanazok a szüleink. - Akármennyire szeretnék bízni például Lou szavaiban, aki azt mondta, hogy Ana és közöttem nem fog semmi megváltozni, én képtelen vagyok addig elhinni, amíg meg nem hallom az ő szájából a szavakat. Ha kéri, akár részletesebben is elmagyarázom neki, hiszen ez az egész tűnhet egy rossz viccnek is. - Megértem, ha utálsz.

1086 | szívecske | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
946
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa EmptyKedd Márc. 16 2021, 21:19


Isabel & Anabel
Az ikerlét áldás is és csapás is egyben. Szerencse, mert mindig van, akiben megbízhatnak. Ugyanakkor átok is, mert ha bármi baj történik az egyikükkel, mind a ketten szenvednek. Sokszorosan élik meg a fájdalmakat, többszörösen szenvednek.
- Tényleg nem beszéltem még Aurorával! – érezhető volt némi él a hangomban, aztán Isabelt egyszerűen arrébb hessegettem, mert már egyre inkább kezdtem azt érezni, hogy amíg nem adom meg azt a választ, amit hallani akar, addig nem leszek békén hagyva. Ha most nem lenne felkötve a karja, akkor minden bizonnyal határozottan taszigáltam volna arrébb a vállánál, viszont most kíméletesebbnek kell lennem vele. Egyrészt majdnem meghalt, nemrég ért haza a kórházból, és még szülinapja is van… Ami az enyém is, de az idei más, mint a többi szülinapunk volt. Most nem kettőnkről szólt ez a nap, neki jobban kellett éreznie magát, mint nekem… Mert őt ért nagyobb megrázkódtatás.
- Megpróbál felkészíteni, de ha nem sikerül, akkor kell nekem egy b terv. Nem akarok a levegőben lógni, szóval igyekszem bővíteni az érdeklődési köröm – azzal sosincs baj. Ráadásul rengeteg olyan dolog van, ami nem feltétlenül irodalmi, vagy kétkezi munka, és élvezhető lehet mások számára. Például, ha úgy alakulna, hogy színésznőnek nem válnék be, akkor talán az irodalom iránt érzett szerelmemet tudnám kiélni azzal, ha mondjuk beiratkoznék egy kommunikáció -és médiatudomány képzésre, és később ezáltal foglalkozhatnék mondjuk kreatív írással is.
- Nem igazán van mit megosztani! – ezen a ponton már tényleg felemelt tenyérrel védekeztem úgy, mintha legalábbis azzal fenyegetett volna meg, hogy elver, ha nem válaszolok – Nincs senki az életemben. Úgy csinálsz, mint aki attól fél, hogy majd az esküvőmről lesz kizárva.
Ami kicsit sem volt aktuális tekintve, hogy pasim sem volt korábban még soha. Voltak ugyan, akik körülöttem ólálkodtak olykor, de sosem vettem őket túl komolyan, mert mindig ugyanaz járt a fejemben: szimplán csak a nővéremet próbálják megkörnyékezni. Sosem gondoltam arra, hogy én bárkit képes lennék akár úgy is érdekelni. Nőként. Fura egyáltalán ennek a tényébe is belegondolni, mert engem egyszerűen nem érdekeltek annyira a fiúk, mint a legtöbb lányt. Jól éreztem magam egyedül, mert az életem anélkül is teljes volt, hogy folyamatosan a pasikat hajtanám, vagy éppenséggel magára a szerelemre vágynék.
- Utol se érlek, mert félúton kifulladok – felesleges lett volna előadnom a nagylányt, mert pontosan tudtam, hogy én nem az erőmről vagyok híres. A jövőben el kell kezdenem majd legalább itthon tornászni, hogy ne legyek ennyire puding.
- Valószínűleg ugyanúgy néznénk ki! – a vállamat vonogattam, aztán a monoklis gondolat eléggé komikus volt, így nem sokáig bírtam ki nevetés nélkül – Ugyanolyan idiótán!
Megnéztem volna mondjuk apát is, ahogyan esetlegesen közénk áll egy hasonló helyzet esetén. Mi azonban sosem voltunk olyanok – meglepő módon még kicsi korunkban sem – akik erőszakosan bántak egymással. Sokkal inkább vagyunk az a testvértípus, akik bár közel állnak egymáshoz, viszont ennek ellenére könnyen meg tudjuk bántani a másikat. Gyakran ebben én vagyok a ludas.
- Ha felvesznek esetleg bármilyen színművész képzésre – talán ezzel mind a kettőnket ki fogok tudni elégíteni – Akkor egy hétig a csicskád leszek, és Úrnőnek hívlak. Így megfelel? Onnantól kezdve, sosem fogom megcáfolni a véleményedet azzal kapcsolatban, hogy jó vagyok-e vagy sem.
Persze Isa elfogult valamennyire, ugyanakkor ott a tény is, hogy nem véletlenül kerültem oda a színházba. Mindenesetre szerettem inkább szerényebben élni, emiatt pedig úgy voltam vele, hogy ha a második szakmai forduló szintjét is sikerül megugrani, akkor azt hiszem már teljesen rendben vagyok.
- Akkor jó – finoman öleltem át a lány derekát, bár pár pillanatig egészen durcásan néztem rá, mielőtt kimondta volna, hogy ott lesz majd az előadásomon. Nagyon izgultam miatta, ugyanakkor egyáltalán nem tartottam attól, hogy Isa csalódott lesz a teljesítményem miatt. Még ha hibázok is, azt hiszem ő lenne az egyetlen ember, aki meg tudna nyugtatni. Reményeim szerint ilyesmire nem kerül azért majd sor.
- Nem tudom, egy ilyen helyzet mindig más lehet – nem vagyok pasiból, ami azt illeti. Szóval fogalmam sincs, hogy mi járhat Soren fejében, de ettől függetlenül van valami a tekintetében, amikor a nővéremre néz, és ezt nem csak én vettem észre… Ha ebben a helyzetben nem szól a nővéremnek, annak minden bizonnyal az lehet az oka, hogy nem akarja elveszíteni, mert tényleg nagyon szeretheti. Én pedig csak örülni tudok annak a ténynek, hogy Isa mellett van egy ilyen ember.
- Nem tartom butának, csak szerintem más az érdeklődési körünk – finoman vontam meg a vállam. Hamar ugrani akartam a „miért nem randizol Sorennel?” témáról. Nem igazán érzem, hogy mi bármilyen téren összeillenénk, szerintem teljesen más világ voltunk mi ketten. Egyáltalán nem éreztem vonzalmat egy olyan fiú iránt, aki a nővérem sarkában van, velem pedig csak köszönőviszonyt ápolt világ életében.
A melles téma pedig jelen esetben teljesen lényegtelen volt. Ugyanis én sem rendelkeztem nagyobb domborulatokkal, mint a nővérem, összességében annyi a különbség, hogy nekem pluszba még seggem sincs túl sok, mert tényleg képtelen voltam hízni. Emiatt folyamatosan élveztem az életet és mindent megettem, amit csak a hűtőben találtam, gyakrabban is mekiztem, mint a Isa. Lehet, majd huszonöt évesen visszasírom ezeket az időket.
- De csak mert van egy csomó jó tulajdonságod, és amúgy teljesen lényegtelen a mellméreted – a vállamat vonogatva igyekeztem lehetőség szerint rendesen böngészni a receptet, amit találtam – Amúgy meg, kinek van szüksége kannákra? Cipelje őket a halál. Ha egy pasi miatt a mell a kizáró ok, az elmehet a picsába.
Nem sokat szoktam káromkodni, de erős véleményem volt mindig az életről. Inkább mondhattam magam egészséges feministának, aki tényleg úgy gondolta, hogy a nőknek vannak jogai és nem vagyunk kirakatbabák, akikkel bármit meg lehet tenni. Soha nem akartam szánalmasan viselkedni mások előtt, mert van tekintélyem. Anya mind a kettőnket erősnek és kitartónak nevelt, emiatt pedig biztos, hogy egyetlen srác sem tudna befolyásolni se engem, se a nővéremet.
- Nem, de most, hogy mondod… - a telefonomból felpillantottam és képtelen voltam nem elmosolyodni – Azt hiszem jó stresszlevezető lenne egy-egy keményebb sulis nap után.
Bárki bármit mond, azért ott is éri az embert stressz. Sokan jönnek azzal, hogy egy diáknak nincs más dolga, mint a tanulás, viszont évről évre nagyobb elvárások és nyomás nehezedik a diákokra és nem csak a felvételi miatt. Az is nyilván tényező, de a követelmény is folyamatosan változik és sok esetben nehezebb is lesz.
- Nem fogok kiabálni, mert a végén még rám küldöd a barátaidat – ez volt az utolsó könnyed megjegyzésem a lány irányába, utána inkább a szavaira kezdtem el figyelni. Nem tudom pontosan, hogy mikor raktam le a telefonomat, de egy idő után már csak épphogy kartávolságnyira álltunk egymástól. Én nagyokat nyelve igyekeztem arra koncentrálni, hogy ne vágjak túl döbbent fejet, és ne sírjam el magam rögtön attól, amit mondott nekem. Minden szót felfogtam, mégsem éreztem azt, hogy lenne egyáltalán igazságtartalma annak, amit kiejtett a száján. Szükségem volt tíz másodpercre, amíg összeszedtem a gondolataimat, csak utána szólaltam meg. Ezen a ponton Isabel arca már a két tenyeremben volt, nekem pedig megállíthatatlanul folytak végig a könnyeim az arcomon.
- Te buta – nem tudom pontosan miért így kezdtem el, de a két szóval valamennyi stressz távozott azért belőlem. Valószínűleg kettőnk közül még így is ő ment keresztül nehezebb dolgokon, mert a részemről nem volt kérdés az, hogy ő számomra milyen kapcsolati státuszban van – Te Isabel vagy, én pedig Anabel. És nem érdekel, hogy kik a szüleid, mi akkor is ikrek leszünk, örökké.
Meg kellett ölelnem azért, hogy ne kezdjek el az arcába zokogni, így is igyekeztem vigyázni a karjára, ami még mindig rögzítve volt. Ugyanakkor szükségem volt a közelségére, mert azt akartam, hogy tudja és érezze azt, hogy igazat mondtam neki.



outfit • 1 193



This song it's about you, baby
When I'm down, feel like I'm crying, when I can't even pretend to be okay, it's you, you worry about me, it's you, you make me laugh, no need to say, boy, what do you say?
mind álarcot viselünk
Anabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa O4pdLMe
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa DepoCLS
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I've lost my faith in this broken system
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate, we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too? Let's start again we could be the renegades
★ családi állapot ★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa SEZlPDw
First few times that we hung out
But we fell in love somehow, first time that I met you, I didn't have a damn clue, that I love everything about you, now I can't think of life without you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa WFQcH7g
★ foglalkozás ★ :
Diák, színésznő
★ play by ★ :
Kaylee Bryant
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa ODZDa4o
TémanyitásRe: we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
we don't get older. we level up ☆ Ana & Isa
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Az utolsó levél - Sarah && Herbert
» You dont know me
» please, dont hit me┃abe & rea
» There is nothing you dont know
» the older Benton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: