New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 110 felhasználó van itt :: 19 regisztrált, 0 rejtett és 91 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 8:00 pm-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 7:42 pm-kor
David Gallardo
tollából
Ma 7:41 pm-kor
Gabriela Valderrama
tollából
Ma 7:32 pm-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 7:09 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 6:42 pm-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 5:45 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 5:44 pm-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 5:27 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Charles Hampton
TémanyitásCharles Hampton
Charles Hampton EmptyVas. Okt. 06, 2019 10:33 pm
Charles Noah Hampton

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Charles Noah Hampton
Becenevek:
Charlie
Születési hely, idő:
NYC; 1989. 08. 14.
Kor:
30 év
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
elvált
Csoport:
hivatal
Egyetem:
Yale Law School / végzett
Munkabeosztás:
ügyvéd
Munkahely:
Hampton Ügyvédi Iroda
Hobbi:
szőrszálhasogatás, idegeken táncolás, önelégült vigyorgás, és kisállatos képek nézegetése
Play by:
Logan Lerman

Jellem
A középszerű ismertség átka, hogy akárhány emberrel találkozom, valamennyit biztosan tud rólam mindegyikük. Az örökös kérdések között szerepel, hogy ugye a szüleim nyomására lettem ügyvéd, mivel ők is azok. Erre a válaszom általában valami szarkasztikus, mert unom, és nem érdekel, ettől függetlenül viszont van valóságalapja. Állítólag már az első önállóan összeállított mondatszerűségem is valami kötekedés volt. Ők ezt szentül hiszik, még úgy is, hogy hatévesen fogadtak örökbe. Az apám akkor még annál a cégnél dolgozott, ahol a gyakornoki éveit is töltötte. Úgy gondolták, kibasznak vele, ha bedobják egy olyan ügy közepébe, melyben meg kell védenie egy olyan árvaházat, ami nyilvánvalóan rászolgált arra, hogy bepereljék, ezt még a hülye is láthatta - ő azonban megnyerte. Az orra előtt hisztiztem végig egy jó fél órát, hogy én márpedig nem veszem fel az ünneplőm a tárgyalásra, valahogy mégis sikerült elérnem, hogy ne tudjon nélkülem távozni. A biológiai szüleimet sosem ismertem. Nem tudom, mivel foglalkoztak, mi volt az érdeklődési körük, ezáltal fogalmam sincs, hogy van-e olyan része a kialakult személyiségemnek, ami rájuk hajaz. Tekintve, hogy a tizenévesen, és a húszas éveim legelején nem csináltam más, csak lázadtam, mindenki ellen, mégsem kérdőjeleztem meg a jogi pályát, mert családi nyomásnak gondoltam - talán a génjeimbe van kódolva. Én magam mindig is pozitív tulajdonságomnak tartottam azt, hogy bármi áron kötöm az ebet a karóhoz, lyukat beszélek akár egy páncélszekrény oldalába is, és bárkit kiismerek alig félórányi beszélgetés után. Tökéletes példa erre az exnejem. Azon a ponton, mikor már a kezdetleges bizonytalanságnál is sokkal nagyobb felelősségnek és tehernek éreztem a házasságot, pontosan tudtam, mit kell rosszul csinálnom ahhoz, hogy ne én legyek az, aki csak úgy ok nélkül elhagyja. Ettől függetlenül azzal is tisztában vagyok, hogy mások mindent utálnak bennem, amit én szeretek. Hogy érdekel-e? A legkevésbé sem.

Múlt
- Kibaszott Hampton! - az épületbe belépve, a folyosó végéről hallom az újság szakadásának éles hangját. - Bassza meg! Az a kis szaros már megint megnyert valamit! Eldobom az agyam, Karen, el tudod ezt hinni? Ezért ma nincs kávészünet!
Kuncogva haladok végig a folyosón, behajolok a nyitott ajtón, és megkopogtatom az ajtófélfát. - Ha kidühöngte magát, James, akkor kérem, hozza be az irodámba az ehavi kiadásait összegző papírt, anya lebetegedett, szóval a héten én intézem - képtelen vagyok elrejteni az elégedett vigyorgást, amely rám tör, miután sápadt arccal, a bajsza alatt elmormolt "Rendben, Mr. Hampton" kijelentés kíséretében sietve keresgélni kezd a papírjai közt. Én tényleg, teljes mértékben megértem annak okát, amiért a velem és nekem dolgozók közül senki sem kedvel igazán a szüleimet kivéve. Csak épp nem érdekel. Tipikus példája vagyok az olyan férfiaknak, akik kifejezetten szeretik fitogtatni a hatalmukat, noha tisztában vannak vele, hogy valószínűleg az egyszerű ember számára ez csupán könnyen tűnhet egy sima kisebbségi komplexusnak. Legtöbbünknek bizonyára százhatvan fölé emelkedik a vérnyomása, ha akár saját füllel, akár valaki más által hall magáról negatív véleményt, esetleg valótlant, engem kifejezetten szórakoztat. Körülbelül az összes velem foglalkozó újságcikkben szerepel, hogy biztosan az apám hátán másztam fel ilyen magasra - hiszen sokan még azt sem tudják, hogy a Hampton Ügyvédi Iroda mögött megbúvó név nem én vagyok, hanem ő. Persze, ez részletkérdés, a vezetéknevünk mindig is ugyanaz volt, nekem pedig társtulajdonosi pozícióm van, amióta befejeztem a tanulmányaimat a Yale-en. Egy olyasvalaki számára viszont, aki nem asszociál ilyesmire, ez a hír egy hatalmas nagy botrányt jelent. Szerencsére ez nem jelenti azt, hogy nem gondolnak jónak a szakmában, én pedig nem teszek különbséget pozitív és negatív reklám között.
Az irodába érve lehuppanok a szokásos reggeli kávémmal az íróasztalhoz, majd elkezdem sorra kitörölgetni a rengeteg születésnapi jókívánságot tartalmazó sms-t. Ma lettem harminc. A születésnapomkor mindenki, akinek nem vagyok a szíve csücske, egy kicsit idegesebb, mint máskor. Mindenki, aki pofátlannak tart, amiért ő harminc évesen feleennyire sem volt sikeres, és kétszer annyi idő távlatából még mindig nem ér fel velem. A telefonom nyomkodásából halk kopogtatás zökkent ki.
- Gyere csak - intek a lánynak, miközben félrerakom a készüléket. Az ő jelenléte valahogy mindig megköveteli, hogy rá figyeljek, és semmi másra. Ő az egyetlen ebben az egész épületben, akit még én sem tudok megfejteni.
- Jó reggelt, Mr. Hampton! Elnézést a zavarásért, csak boldog születésnapot szerettem volna kívánni önnek. Sütöttem egy kis epres sajttortát, az édesanyja mondta, hogy ez a kedvence - elpirulva lépked közelebb, hogy átnyújtsa a dobozt. Mosolyogva veszem át, miközben próbálom elkapni a tekintetét - ahogy mindig, szinte sosem néz rám.
- Köszönöm, nagyon kedves vagy. Isteni az illata, remélem meg tudom állni, hogy ne faljam be egyből, különben anya kitér a hitéből - nevetek fel szemforgatva, ő pedig szerényen mosolyogva nézi az íróasztal sarkát. Felajánlanám, hogy együnk meg együtt egy szeletet, de épp amint kinyitnám a szám, a telefonom éles rezgésbe kezd az asztalon, ő pedig kiszökken, mint egy őzike.
- Mondjad, Holly - szólok bele a készülékbe kissé bosszúsan, részben, mert megzavart, és részben azért, mert a kijelzőn az exem neve szerepelt.
- Neked is szia, Charlie - kuncog a vonal másik végén gúnyosan, amitől még mindig futkos a hideg a hátamon. - Boldog születésnapot! Csak szólni akartam, hogy anyukád meghívott a partidra este, szóval ne lepődj meg.
- Nagyszerű, király buli lesz - morgom unottan. Amióta csak elváltunk, a szüleim mindenhová meghívják, annak reményében, hogy talán megesik rajt a szívem, rájövök, hogy őrülten szeretem, miután megcsalt. Miután kiprovokáltam, hogy megcsaljon. Ő a legszarabb emberismerő, akivel valaha találkoztam, de a szüleim tudhatnák, hogy egyébként sem azért vettem el, mert annyira szerelmes lettem volna belé.
- Ott találkozunk! Na puszika - megkönnyebbülten lélegzem fel, miután kinyomta. Majd csak lerázom valahogy, a rohadt életbe!
Anya elképzelése mindig is az volt, hogy mire betöltöm a harmincat, már lesz legalább két unokája. Én hatévesen léptem az életükbe. Sosem volt része úgy igazán az anyaságban, a legfontosabb években, szívtelen dög lennék, ha nem érteném meg, hogy miért szeretné görcsösen pótolni ezt az unokáival. Képes még mindig szóba elegyedni Holly-val, pedig tudom, hogy a felszín alatt soha nem kedvelte igazán. Szerinte én tökéletes apa lennék - szerintem viszont borzalmas. Azt hiszem, értek az emberekhez, miközben még azt sem tudom, hogyan kellene szeretni egyet.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Charles Hampton
Charles Hampton EmptySzomb. Okt. 12, 2019 10:27 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Charles!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Bizonyos mértékben azon szerencsés emberek táborát erősíted, aki képes könnyedén olvasni a beszélgetőpartnerében, így lehetősége nyílik arra, hogy eldöntse: érdemes tovább időt pazarolni a másik félre vagy újabb zsákutcának bizonyul az egész társalgás számára. Másnak ugyan ez bosszantó lehet, számodra viszont igazán kifizetődő, már ha csak a munkádat vesszük figyelembe, amiről olvasva könnyedén rájöhet az ember, hogy egyre sikeresebbé válsz annak keretein belül. Jóllehet a környezeted nem viseli túl jól ezeket a változókat vagy úgy összességében a jellemvonásaidat, de személy szerint én úgy gondolom meglehetősen inspiráló tudsz lennie. A hozzáállásod miszerint mások véleménye kevésbé érdekel és ezáltal azt sem hagyod, hogy elbizonytalanítsanak a negatív visszajelzések olyan tulajdonságnak bizonyul, mellyel sokan szívesen rendelkeznének. Ezáltal könnyebb azokra a dolgokra fókuszálnod, melyekre igazán érdemes időt szakítani. Very Happy
Megvannak a sajátos módszereid, amik segítségével egyre feljebb lépkedhetsz azon a bizonyos és egyben képletes lépcsőfokokon és amik egyedivé és egyben sikeressé tesznek téged. Bár úgy veszem észre neked is megvan az úgymond kryptonitod, akivel szemben hatástalannak bizonyulnak mindezek a 'képességek.' Nézzük a jó oldalát: legalább sosem lesz lehetőséged ráunni, hiszen okoz majd elég fejtörést, hogy megfejtsd mégis milyen személyiség lehet ez a lány valójában. Mindenesetre remélem egyszer rájössz a megoldásra, de addig is úgy látom még lesz egy-két köröd az exeddel, aki nem úgy tűnik, mint aki arra készülne, hogy megkönnyíti a dolgodat. Kíváncsian várom mikkel kell szembenézned a továbbiakban! Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Charles Hampton A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Charles Hampton D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Charles Hampton 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Charles Hampton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Charles T. Darkwood
» Charles Rockefeller
» Dr. Charles Nightingale
» Charles Nash
» Charles and Elle - The Gossip

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: