New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Joe Weaver
tollából
Ma 14:28-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 14:14-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 13:57-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 13:04-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:59-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 10:48-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 7:21-kor
Luana Machado
tollából
Ma 7:05-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Marlie Roberta Davis
TémanyitásMarlie Roberta Davis
Marlie Roberta Davis EmptyPént. 7 Ápr. - 18:39

Marlie Roberta Davis



Karakter típusa: saját
Teljes név: marlie roberta davis
Becenevek: marlie, robbie
Születési hely, idő: tennessee | 1987. március 20.
Kor: harminc
Lakhely: queens
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: egyedülálló anya
Csoport: egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: ucla | általános pszichológia, majd szakosodás
Ha dolgozik//Munkabeosztás: gyermekpszichológus
Ha dolgozik// Munkahely: st. margaritha hospital
Hobbi: festés
Jóindulatú: Rengeteg érzés szorult belém, talán ez a legerősebb. Nem bírom ki, ha valaki szenved a környezetemben. Szeretem, ha az emberek mosolyognak, nem bántok meg senkit sem ok nélkül, de ha okom van rá, akkor is kétszer átrágom magam rajta.
Barátságos: Hamar kötök barátságot idegenekkel. Sosem okozott problémát kiismerni vagy megismerni a másikat. Nem szoktam külső alapján ítélni, hisz nekem is van cicababa barátnőm és olyan barátom, aki inkább néznél hajléktalannak.
Szerény: Talán túlságosan is. Nem vagyok tisztában az adottságimmal, pedig sok szépet örököltem a szüleimtől. Nem csak a belső dolgokat, hanem külsőleg is. Nem vagyok hivalkodó, inkább halkan örömködöm.
Makacs: Kitartok az elveim mellett, vannak olyan dolgok, amikből nem vagyok képes engedni. Megvannak a magam kis hóbortjai, amiktől nem válok meg szívesen. Foggal-körömmel ragaszkodom számomra fontos emberekhez vagy tárgyakhoz. Makacsul vezetem magam a kitűzött célig még akkor is, ha belepusztulok.
Oltalmazó: Ami jelen állás szerint nem épp a legjobb tulajdonságom. Vannak olyan napjaim, amikor előtör belőlem a tyúkanyó és nem tudok megálljt parancsolni. Különösen akkor, amikor a kishúgom lelkét nyomja valami. Nagyon utál ilyenkor és valahol meg is értem.
Naiv: Tudom, kinőhetném már, de egyszerűen nem megy. Minden embert pozitívan közelítek meg, mert ha rosszul indul a kapcsolatunk, akkor hiába is szeretnék később életre szóló barátokat. Pár kedves szóval vagy tettel bárki az ujja köré csavarhat.



-Marlie, ma a városba érkezik az ország egyik legismertebb producere. Ott kell lenned este a bárban. Énekelned kell! – Hallom, ahogy Gibson a vonal túlsó végén, fejhangon kiabál, önkívületi állapotban. Teljesen fel van pörögve, látom szemeim előtt, ahogy ugrál ide-oda a lakásban. A menedzserem. Pelenkás korom óta ismerem. Az egyetlen lány, akit közel engedtem magamhoz és akit azért hívnak Gibson-nak, mert az apja be volt szívva találkozásuk első alkalmakor. Azóta egyengeti az utamat, mióta egyszer meghallott énekelni munka közben. Tanuló vagyok az ország egyik legjobb egyetemén, bébiszitterkedként dolgozom a suli mellett, esténként pedig egy helyi bárban énekelve egészítem ki a keresetem. Ebbe a bizonyos bárba érkezik nemsokára az a híres vagy inkább hírhedt orosz zenei producer.
Izgatott leszek a hír hallatán, hányinger fog el és nem tudom, hogy azért, mert életem lehetősége elé nézek vagy azért, mert a pocakomban növekvő apró lénynek valami nem tetszik.
Állapotos vagyok… amikor elmondtam otthon, Lettie sokkot kapott, apám szó nélkül nyúlt a féltve őrzött whiskey-je után, a nővérem sikongatva futkosott körbe-körbe, a mostohabátyám… nos, talán jobb, hogy az ő arcát senki sem látta. Oliver és köztem valami teljesen más kapcsolat van, mint egy normális testvérpár között. Nem egészséges és tudom, hogy ha bárki megtudná, véget érne boldog életem.
Együtt nőttünk fel, gyakorlatilag a szeme előtt váltam hebrencs kislányból érett nővé. Gyerekkorunkban sokat lógtunk együtt, igazi testvérekként viselkedtünk, Oliver mindig megvédett, sokszor játszotta el a nagytestvér szerepét, noha röpke két hónappal idősebb nálam.
Nem így akartam elmondani neki, nem az egész család előtt, de nem volt más választásom. A jelek, azok a gonosz árulkodó jelek már megnehezítették az életemet. A rosszullétek a lehető legváratlanabb pillanatokban törtek rám, néha alig tudtam kimagyarázni a kínos helyzetet.
Most pedig, a lehető legnehezebb döntést kell meghoznom. Elvállalom az estét, leénekelem a hajukat és felhívom magamra a zenei producer figyelmét, vagy itthon maradok, ahogy azt egy igazi anya tenné. Gyötrődök a döntéshozatal felett és az sem segít, hogy a gyermekem apja a szomszéd szobában tör-zúz.
Kövér könnycseppek buggyannak ki a szemem sarkából, hüppögve kanyarítom magamra flitter bőrdzsekim. Mély, tisztító levegőt veszek és elindulok az éjszakába, hogy megváltsam a világot.
Alig jutok el az utcasarokig, elfog a bűntudat. Mégis hogy tehetem ezt a gyermekemmel? Ennyire szükségem van arra, hogy a világ megismerje a nevemet? Kislányként bármit megtettem volna azért, ha nem csak a tükör előtt, hajkefével a kezemben énekelhetek. Most azonban felelős lettem valakiért, aki még csak alig akkora, mint egy szem borsó, mégis helyre teszi gyermeteg álmaimat.
Nem menekülhetek el, helyt kell állnom és ha egyedül is kell megtennem, ám legyen. Kész vagyok rá.
Hazaballagok, miközben sms-t írok Gibson-nak. Tuti kinyír, ha holnap a szeme elé kerülök. Néhány lépésre vagyok házunktól, mikor meglátom bátyámat, öles léptekkel távozni. Nem hiszem, hogy észrevesz, amikor belemarkol egy meglehetősen lengén öltözött lány fenekébe. A fülébe búg valamit, amitől a lány hátravetett fejjel nevet. Felfalják egymást az utca közepén szemükkel, miközben én igyekszem láthatatlan lenni. Elslisszolok mögöttük és meg sem állok a szobámig. Lélegzetvisszafojtva csukom be magam mögött az ajtót, majd ott, ahol vagyok, le is ülök.
A padló kemény, mégsem annyira, mint Oliver aljas tette. Mégis hogy gondolta ezt? Ugyan olyan hibás ebben az egészben, mint én. Még akkor is, ha csupán két hónappal idősebb nálam.
-Sose félj kis borsó amíg én itt vagyok. – széles mosoly terül szét ajkaimon, ahogy tenyeremet szétnyitom pocakomon és tudatosul bennem, hogy kilenc hónap múlva valakinek én leszek az anyukája.

1 évvel később, immáron lediplomázva és friss dolgozó, egyedülálló anyaként a létezés ugyan olyan, mint eddig volt. Lake csodaszép, bájos kislány és bár a megtévesztésig hasonlít édesapjára, nem tudom elképzelni nélküle az életem.
Oliver az elején még próbálkozott, bár erősen hadakozott az ellen, hogy övé lenne a baba és egy időben még apasági tesztet is követelt, de nem mentem bele. Nagyon is tudom, hogy ő az apja, még ha fél is az egésztől. Retteg a felelősségvállalástól és elsősorban a megállapodástól. De, hogy ősznte legyek... tökéletesen meg vagyunk kettecskén a kislányommal.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Marlie Roberta Davis
Marlie Roberta Davis EmptySzomb. 8 Ápr. - 0:21

Gratulálok, üdv nálunk!

Szia Marlie Marlie Roberta Davis 4146035580
Ne haragudj, ha rövidke leszek, mert nagyon fáradt vagyok így hajnalra.. Szóval Marlie az a tipikus anyuka, akire mindenki vágyik. Marlie Roberta Davis 4146035580 Nagyon tetszett a jellemzésed és szerintem minden tulajdonságod jó, tetszik és olyan szerethetővé tesz, hogy csak na. Smile Kellenek az ilyen szép lelkű emberek az ilyen romlott világba, mert megjár mindenkinek az, hogy ilyen jó emberekkel barátkozzon, mint amilyen te is vagy. *--* Nagyon, de nagyon tetszett a jellemzésed, erre most nem is pazarolnék több szót.
Aztán itt van ez a történet.. Oliver egy köcsög, szemét állat, akire még csak energiát sem kéne pazarolnod. Nem érdemli meg azt sem, hogy gondolj rá, nem ám hogy esetleg még szóba is állj vele. Hát a családid még egész jól fogadta szerintem ezt a babatémát, mert azért ennél lehetett volna sokkal rosszabb is. Smile Na de az a lényeg, hogy megszületett a picikéd, van diplomád és egy olyan munkád, ami illik is hozzád. Marlie Roberta Davis 4146035580 Én biztosan rád merném bízni a gyermekemet, mert tudnám, hogy jó kezekben van. Marlie Roberta Davis 4146035580
Na de ennyi is lettem volna, menj foglalózni és játssz! Marlie Roberta Davis 3874598021


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Marlie Roberta Davis 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Marlie Roberta Davis Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Marlie Roberta Davis Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Marlie Roberta Davis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Clementine Davis
» Isabelle Davis
» Matthew Davis
» Jaxon Davis
» Laurel Davis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: