New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 7:59 am-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 7:26 am-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 7:00 am-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 11:17 pm-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 10:48 pm-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 10:09 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 9:47 pm-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 9:35 pm-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 8:48 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Tobias Holbrook
TémanyitásTobias Holbrook
Tobias Holbrook EmptySzer. Ápr. 05, 2017 6:59 pm

Tobias HolbrookBeregelték!


Teljes név: Tobias Holbrook
Play by:  Keegan Allen, Patrick J Adams
Születési hely:New York (a többit userre bízom)
Kor: 24 (1992-es)
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: heteró
Családi állapot: egyedülálló, esetleg nemrég ért véget egy kapcsolata
Csoport: Bűnüldözés vagy  hivatal (pb függő, Keegan-el inkább az elsőt, Patrick-el a 2.-at tudnám leginkább elképzelni a PLL és Suits miatt, de ha felcserélnéd a csoportokat az sem baj!)
Egy idézet az et-mből:
Hogy miért alakult így az életem? Miért nincsen egy apa figura a fiam életében? Nos, a válasz egy nevet takar maga mögött. Tobias Holbrook. Az első szerelmem volt, a gimnázium második évében jöttünk össze. Körülbelül két egész évig jártunk, a problémák csak utána kezdődtek, mégpedig azzal a fordulattal, hogy a szüleivel Európába terveztek költözni. Ő először nem akart velük tartani, a rendőrakadémiára ment volna, New York-ban elvégezni az egyetemet, de egy hosszas elbeszélgetés után valamiért mégis meggondolta magát. Én pedig nem igazán akarództam az útjába állni, még azután sem éreztem helyesnek a lépést, hogy megtudtam, állapotos vagyok. Inkább döntést hoztam és elhatároztam, hogy egyedül fogom felnevelni a gyermekemet. Voltaképpen egy részem titkon arra várt, hogy én legyek az  igazi oka Toby maradásának, nem pedig a közös gyerekünk. Tudtam, ha előjönnék a terhességemmel, Toby habozás nélkül a maradás mellett maradna, de mégsem beszéltem vele Roby-ról.. és így ő sem maradt a városban. Nem volt könnyű, de idővel sikerült meggyőznöm magam arról, hogy nem én vagyok a hibás azért, hogy a fiam apja nem vett részt a saját gyereke felnevelésében, hanem ő maga a felelős érte, hiszen ha annyira velem akart volna maradni, eleve nem is tartott volna a szüleivel.
Én azóta is abban a tudatban éltem le a mindennapjaimat, hogy Toby Európában tartózkodik, egészen három héttel ezelőttig, mikor véletelnül egymásba botlottam vele a Central Park-ban. Szerencsére Robby nem volt akkor velem, így megúsztam egy kínos magyarázkodást, de tudom, el fog jönni annak is az ideje, mikor majd beszélnem kell vele a fiáról.

Tehát, ebből kellene kiindulni.  :pls: Szeretném ha a karakterek idővel újra egymásra találnának, de persze ahhoz egy rögös út is vezessen Very Happy
Ennyit szeretnék megszabni, a többit a megalkotójára bíznám Very Happy Gyere, gyere mert nagyon várlak!  :pls:  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Tobias Holbrook
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tobias Holbrook
» Tobias Holbrook
» Beatrice Jane Holbrook
» Tobias
» Juliette & Tobias

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: