New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 97 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 81 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jayda Winters
tollából
Ma 10:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:16-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 10:12-kor
Nataael Norton
tollából
Ma 9:27-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 7:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 7:33-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 7:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 6:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 1:32-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Dino & Gabe
TémanyitásDino & Gabe
Dino & Gabe EmptyVas. 9 Jún. - 12:25


Dino & Gabe

A bal szemem alatti monokli tegnap óta semmit sem javult. Szívesen mondtam volna, hogy a másik csávó szarabbul járt, és mondtam is, de aki ismer, pontosan tudja, hogy nem vagyok valami nagy bunyós. Inkább vagyok lelkes, ha ütni kell, mintsem ügyes. Épp ezért bízok minden hasonló dolgot arra, aki nem csak ért az emberek megagyalásához, de szereti is azt csinálni. Szóltam Dino-nak, hogy hozzon valami fegyvert, mert lehet, hogy lesz annál is, akit meg kéne látogatnunk. A feketéknél soha nem tudni, úgyhogy jobb mindenre felkészülni.
Fáztam a dologtól már akkor is, mikor André bedobta, de úgy voltam vele, hogy tudja mit csinál. Az ügyfél viszont, akihez irányított feldobott engem. Egy Caesar nevű vagy kétméteres gorilla várt rám, és az első bal horogig még tartottam is magam, de utána inkább átadtam neki a cuccot, mintsem pinatának használjon, csak belőlem cukor helyett fű és pénz esett ki. Volt már ilyen, általában megtalálom a módját annak, hogy visszaszerezzem a pénzem, csakhogy szorít a határidő. André nagybátyja holnap küldi az emberét a részéért, úgyhogy nincs időm összeszedni, csak visszaszerezni. Ehhez pedig inkább kell izomerő.
- Na végre, mi tartott eddig? – pillantottam hátra, mikor meghallottam a lépteket és felismertem a felém igyekvő alakot. Egy sikátorban várakoztam rá, ahonnét a lakást figyeltem. Hazáig követtem a fickót, azóta ki se mozdult. – Az emeleti lakás, a piros ajtós – mutattam neki. – Jött hozzá egy csaj úgy két órája, gondolom prosti. Elég szar környék ez, szóval valószínűleg van nála fegyver – vázoltam fel a szitut nagy vonalakban, majd a mellettem heverő baseball ütőt felkaptam. – Ezt szereztem, te hoztad a …játékaid? – a pisztolyok nagyon nem az én világom voltak. Próbáltam kimaradni a súlyosabb szarságokból, ami fegyverrel a kézben elég nehéz.
- Hogy csináljuk? Betörjünk? Vagy kopogunk, beenged, a csajt bezárjuk a fürdőbe? – pillantottam Dino-ra, elvégre ő volt a szakember ezen a téren. – Ha nem muszáj, ne lődd le, oké? A csávó vagy két méter, akkora, mint egy szekrény, szóval … - veszélyes, és rohadtul csontos az ökle, még mindig fájt, ahol aláírta a képemet.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Dino & Gabe
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» jaye and dino
» Millie && Gabe
» dandy & dino
» millie & gabe
» i see you now - Perla & Gabe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: