New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20, 2023 10:49 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 9:12 am-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 8:45 am-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 8:06 am-kor
Seo Dan
tollából
Ma 6:17 am-kor
David Gallardo
tollából
Ma 6:07 am-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 12:06 am-kor
Luana Machado
tollából
Tegnap 11:08 pm-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Tegnap 10:57 pm-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 10:22 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

two is always better than one
Témanyitástwo is always better than one
two is always better than one EmptyPént. Május 24, 2019 1:03 pm
Az alábbi hölgyet, anyukát már négyen is várjuk: Jessica Seth, valamint ez az őstulok oldalt, és a anyu#1 Úgyhogy a lehetőségek száma ha nem is végtelen, de öttel szorzandó.  two is always better than one 1159569709

... Kershaw - elkelt!


Play by:
Sarah Rafferty (Amy Adams, Isla Fisher, Alyson Hannigan, Julianne Moore...)
Születési hely:
Santa Monica, Kalifornia
Kor:
45+
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
homoszexuális
Családi állapot:
házas
Csoport:
Média/üzlet
Történetünk:

Az anyám vagy, minden szempontból; még ha a jelenlegi családi állapotaink megmagyarázása a hivatalos szervek botor szolgái felé néha fél órát is igénybe vesznek, elvégre, sokan nehezen tudják felfogni, hogy lehet, hogy te is az anyám vagy, meg Mei is, és egyébként van még öt (lassan hat) testvérem is.
Kaliforniában születtél, gazdag, a politikában rég gyökereket vert családban. A nagyapám kétszer is volt republikánus szenátor, ám végül tovább nem jutott, habár a kormányzói szék mindig is csábította. Cserébe inkább a veje, az apám karrierjét próbálta terelgetni; még akkor is, ha egyébként azóta kicsit csalódott benne, mert átpártolt a demokratákhoz.
Nem hiszem, hogy szerelmi házasság lett volna a tiétek, bár kedveltétek egymást, és ez mindennek ellenére a mai napig kitart; egyszerűen fiatalok voltatok, kellően csinosak és gazdagok, úgyhogy megérte. A ti világotokban így ment, ugye? Azt mégse vallhattad be nagyapának, hogy a nőkhöz vonzódsz; de a születésem után (és azt követően, hogy apa bátyja meghalt, így a saját családi cégük örökösévé vált, szóval kvázi nem volt már szüksége más kapaszkodóra) végül mégis borult a bili, és nem, nem az, amit én löktem fel.
Nem emlékszem a válásra, bár békés volt. Annak ellenére itt maradtunk New Yorkban, hogy a családi gyökerek téged a másik parthoz kötöttek; apához így sem lettem közelebb, mert szökőévente ha egyszer itt tölt egy hétnél több időt, de azt hiszem, ez nálad inkább Mei függvénye volt – őt ugyanis frissen helyezték át egy nagy cég területi igazgatójaként a tengeren túlra.
Nem tudom, mióta vagytok együtt pontosan. Mindig is az életem részei voltatok, de kétségtelen, hogy hozzád sokkal közelebb érzem magamat, akkor is, ha egyébként néha már elegem volt, hogy bébirinocérosz helyett is gyereket hozol haza Afrikából, mintha nem lett volna már így is elég.
Látszólag olyan vagyunk, mint egy nagy cirkusz, és ti vagytok a porondmesterek, még ha te néha legszívesebben be is állnál az akrobaták vagy a bohócok közé. Laza vagy, kedves, és amúgy ha nem lenne tök undorító ezt mondanom, azt is mondhatnám, hogy jó nő. Egy kicsit máshogy neveltetek, mint a kortársaimat, egy kicsit nyitottabbnak a női oldal felé – egészen addig totális nőuralom volt otthon, míg Bent haza nem hoztátok. Bírom a kölyköt.
Ugyanez már nem mondható el Seth-ről. Még mindig nem tudom egészen felfogni, miért rúgtatok ki otthonról, vagyis, pontosabban, miért zártatok ki a támogatásotokból. Mit csináltam, anya? Helyre rakom, esküszöm. Ha arra kérnél... Ha Te kérnél arra, még a focit is abbahagynám. De nem kérnél ilyet, ugye? Nem, te mindig támogattál. Tudom, hogy ez nem a te ötleted volt, hanem az övé.
Miért akarsz helyettesíteni mással...?

//Kicsit hosszúra sikerült, de próbáltam érzékeltetni a karakter összetett múltját és jelenét. Hat gyereket nevelt fel – Dan a legidősebb, ő az egyetlen biológiai gyereke, Jessica Mei biológiai gyereke, aztán jött Alexis és Sage, végül pedig az ikrek, Ben és Zoe, akik most tizenegy évesek. Emellé hamarosan bejelentődik majd a játéktéren, hogy Anyu#1 régóta futtatott, bronxi gyerekeket segítő alapítványának egyikét, Seth-et, szintén a családba fogadják.  two is always better than one 2624752903 Jó sok dráma, sírás-rívás, hiszti... És majd a lányok is reagálnak valahogy. Laughing
A PB-hez nem ragaszkodunk, a lényeg, hogy vörös hajú legyen, mert ez az egyetlen, ami emlegetve volt róla. A neve eddig Karen volt, de nem szándékoztam meghirdetni, most meg már van egy ilyen nevű játékos karakter, úgyhogy szabadon választható; valami anyukás legyen, mint Debbie, Sarah, Michelle, hasonlók. Nagyon édes, kedves, kissé talán naiv karakter, akinek mindenképp a családja az első.
Öt JK gyerekkel biztos, hogy nem maradna játék nélkül.  two is always better than one 3874598021 //


Mei Chan


Play by:
Ming Na Wen (Lucy Liu, Michelle Yeoh, Zhang Ziyi, Li Bingbing)
Születési hely:
Vietnám/Kína
Kor:
40+
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
homoszexuális
Családi állapot:
házas
Csoport:
Üzlet
Történetünk:

Az anyám vagy, legalábbis névileg; és majdnem olyan régóta ismerlek, mint a másikat, mégis, mindig éreztem valami... Távolságtartást a részedről.
Oké, hazudok. Azóta érzem ezt különösen, hogy néhány éve kibuktam a Whartonról, ahová Te a saját ismerettségeidet és tartozásaidat behajtva juttattál be. Szerinted csak az időt pazarlom a focival, és fel kéne készülnöm a kemény munkával, ami a saját cég irányításával jár – elvégre, részvényesek és igazgatói tanács ide vagy oda, Apa cége egy nap rám fog majd szállni. De hogyan is vehetném át, ha cseppet sem érdekel...? Ez viszont téged nem hat meg, ugye?
Nem, szerinted mindig azt kell követni, amit a józan ész diktál, amivel előrébb juthatok, amivel biztos megélhetésem lehet, meg a többi. Ne vállaljak rizikót, ne bízzak semmit a vak szerencsére, és amúgy is, úgyis mindent kitaláltál már nem?
Szerintem csak nem tudod elviselni, hogy valaki lehet szerencsés. Hogy valaki követheti az álmait. Mint én. Te nem születtél olyan kiváltságos családba, mint mi, és szerinted el is vette a realitásérzékünket; mindig olyan hidegen, olyan logikusan gondolkodsz... Ugye nem csak számhalmazok vagyunk?
Nem csodálom, hogy Jess olyan lett, mint amilyen. Együtt neveltetek minket anyával, de mind tudjuk, kinek ki az igazi anyja... És azt hiszem, ha rajtad múlott volna, nem is lenne több testvérünk. Nem, nem véletlen, hogy minden testvérünk anya vezetéknevét viseli; ha rajtad múlott volna...
De nem rajtad múlott. Szereted anyát, ebben biztos vagyok; és abban is, hogy a magad ázsiai módra magadnak való módján a többieket is. Hogy felém milyen érzéseid vannak, arról a leghalványabb fogalmam sincs. Tudom, hogy te voltál, aki felvetette anyának és apának, hogy "el kéne zárni a pénzcsapot" irányomban. Hogy álljak a saját lábamra. Hogy kénytelen legyek elmenni dolgozni, ösztöndíjat, gyakorlati tapasztalatot szerezni, és végre abbahagyjam a focit.
Sose jössz ki a meccseimre, már régóta nem; akkor honnan is tudhatnád, mennyire jó vagyok benne...?!

//A másik anyukához képest azt kell mondani, hogy Mei sokkal visszafogottabb, a szeretetét nem mutatja ki olyan módon, ahogy az Amerikában megszokott. A karakter minden valószínűség szerint kínai, Jessica pedig a biológiai gyereke. Hogy milyen módon az (neki is volt esetleg kapcsolata férfival, vagy donort szereztek), az a játékosra van bízva, ahogy az is az előbb érkező anyuka reszortja, hogy eldöntse, pontosan mikor és hol találkoztak. Az biztos, hogy mikor Jess született, akkor már együtt voltak és New Yorkban éltek.
Dan szemével Mei nagyon negatívan van lefestve, de nem gondolom, hogy a valóságban is az lenne. A fő probléma tényleg az, hogy más világból származik; Kínában nem szokás minden nap elmondani, hogy szereted a másikat, vagy ölelgetni és puszikat osztani – márpedig itt, ráadásul Dan anyjához hasonló nő mellett, ezek elkerülhetetlenek. Ő máshogy mutatja ki a szeretetét, ami ettől függetlenül létezik; minden gyerekét szereti, de Danben biztosan csalódott. Ő az 'erőszakosabb' kettejük közül, akit nehezebb meggyőzni, aki kitart a megszabott takarodó mellett, és nem hagyja, hogy reggelire cukros müzlit egyenek, mert az nem egészséges.
A PB nincs kőbe vésve; nagyon örülnénk Mingnek, de lényegében bármilyen, korban kb megfelelő kínai színészhölgy megfelel.  two is always better than one 2624752903 Sokan várjuk, van konlfiktus is, utálkozás-haragvás, meg szeretet, úgyhogy kör nélkül ő sem marad!//
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: two is always better than one
two is always better than one EmptyHétf. Május 27, 2019 9:57 pm
... Kershaw


Play by:
Sarah Rafferty (Amy Adams, Isla Fisher, Alyson Hannigan, Julianne Moore...)
Születési hely:
Santa Monica, Kalifornia
Kor:
45+
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
homoszexuális
Családi állapot:
házas
Csoport:
Média/üzlet
Történetünk:

Hello Anya 2.0! Very Happy
Igazából tudom, hogy van rendes neved, de még kisgyerekként kitaláltam neked ezt a becenevet, mert még is te vagy a másik, második anyukám és elismerem, hogy valóban kedvesebb, közvetlenebb vagy, mint Anyu 1.0 . Milyen is lehet a kettőnk viszonya? Nos, én nem a te nevedet kaptam, de ettől még én is Kershaw lánynak számítok, ezt mindig kifejezed. Nekem tényleg sose voltak más szüleim rajtatok kívül, életem első napja óta együtt neveltek, így nekem ti vagytok az egyetlenek és TE tényleg a legjobb anyu, akit csak kaphattam. Tudom, hogy különc vagyok, és a veszekedéseimet-tesós versenyemet (pl. a figyelmedért) Daniel-el nem nézheted oly jó szemmel, meg én, mint ahogy az ősember kifejtette, mindig csak a 2. gyerek leszek, de hiszem, hogy azért jó a kapcsolatunk. Igaz, nem vagyok lányos lány, mint Alexis, amiért kicsit szintén neheztelhetsz rám, de örülhetsz, hogy nem kell annyira megnevelni, mint Saget. Viszont, okos vagyok, talán a legokosabb gyerek a családban, emiatt jártok el a tudományos témájú versenyeimre, bár utóbbi években nem igazán, mert nem menő családi kikapcsolódás...De azért kapok tőletek, legalább tőled tapsot, ölelést, bátorító mosolyt, hát kell ennél több? Mondjuk, holnaptól akkor se fogok ruhákat viselni és a hajamat még mindig nem fonhatod be, a-á.

//Igazából én nem akarok nagyon megszabni dolgokat. Szerintem a két kari anya-lánya kapcsolata jó, bár Jess biztos nem enged meg tipikus anya-lánya programokat mint közös időpont fodrásznál/kozmetikusnál...stb. Emiatt talán nem Jess lesz a leánygyermek, akivel a legszorosabb a kötődés. De Jess mindenképp hallgat a szavára, segít neki a házimunkában, a kicsik felügyeletében. Idővel persze eltudom képzelni, hogy Jess jobbat nyit feléje, azáltal, hogy pl. ilyen-olyan tanácsokat kér tőle és ilyesmi. Very Happy//


Mei Chan


Play by:
Ming Na Wen (Lucy Liu, Michelle Yeoh, Zhang Ziyi, Li Bingbing)
Születési hely:
Vietnám/Kína
Kor:
40+
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
homoszexuális
Családi állapot:
házas
Csoport:
Üzlet
Történetünk:

Hello Anyu 1.0! Very Happy  
Talán már hallottad, hogy téged pedig így nevezlek a hátad mögött. A sci-fi rajongásom tehet róla, illetve még is te vagy a szülőanyám. Hogyan is? Mesterséges megtermékenyítés, legalábbis ezt mondtátok el nekem, mikor felvilágosítottak a dolgokról. A nemzőapám vietnámi férfi lehetett, nem tudom, hogy ismerted-e vagy tényleg csak egy program kerete kapcsán születtem meg mint a te és a másik anyu közös gyereke. Ami a anyu-lánya kapcsoaltunkat illeti, rád nem csak genetikailag, de viselkedésileg is jobban hasonlíthatok. Hiszen én is szeretem a számokat, a logikát, akárcsak te. Szeretnék karriert építeni, jó állást találni magamnak, ahogyan te. Igen, engem az informatika jobban érdekel az üzletnél, de én is kitartó vagyok munka terén, mint te. Egyrészt azért, mert szeretném, hogy büszke légy rám, hogy tényleg törődj velem és elismerd, hogy okos vagyok. De tudom, hogy az lehetsz, mert eddig még az én tanulásomat nem kifogásoltad. Sőt, ha kérlek és van időd, még segítesz is a kínai nyelv megtanulásában, néha még van, hogy kínaiul is kommunikálsz velem, hogy fejlődjek. Igazából talán el is várod, hogy ne csak angolul tudjak. Meg, hogy tényleg megszerezzem a diplomámat. Talán vannak is terveid a jövőmet tekintve, mivel én tényleg a gyereked vagyok, csak ezekbe még nem igazán avattál be. Tekintve, hogy azért még felém is távolságtartó, kínai nevelést alkalmazol... Ó, és talán néha túl gyerekesnek tarthatod a viselekdésemet, a geekségemet, de anyu, én ilyen vagyok, oké?

//Nem szeretnék én se sokat megszabni. Úgy gondoltam, hogy Jess mesterséges megtermékenyítés révén született, pontosabb körülményeket meghagyok annak aki elviszi ezt az anyukát Very Happy Valamint Jess is érez egy határt még közöttük is, de csak összeköti őket, hogy Jess vérszerinti lánya és emiatt taníthatja neki a kínait, lehetnek akár vele szemben nagy tervei. De mindenképpen érdekes lenne látni, hogy ők ketten hogyan működnek a családon belül Very Happy//
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: two is always better than one
two is always better than one EmptySzer. Dec. 18, 2019 1:11 pm
SHOUTOUT, mert egyre jobban várjuk őket. two is always better than one 1159569709

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: two is always better than one
two is always better than one EmptyKedd Május 05, 2020 2:13 pm
Mei Chan


Play by:
A képen Zhang Ziyi (Ming Na Wen, Lucy Liu, Michelle Yeoh, Li Bingbing)
Születési hely:
Kína
Kor:
40+
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
homoszexuális
Családi állapot:
házas
Csoport:
Üzlet
Történetünk:

Te voltál az oka annak, hogy ráébredtem, nem elég nekem az a látszatkapcsolat, amiben a férjemmel éltem. Igazi, szerető családra volt szükségem, aminek biztos alapját csak egy szerelemből születő házasság adhatta. Életem egyik legboldogabb napja volt, amikor végül összeházasodtunk. Nem könnyű velem az élet, de afelől nincs kétség, hogy tökéletesen kiegészítjük egymást. A te határozottságod az én gyengédségemmel párosul. Nehéz feladatra vállalkoztunk a gyerekek örökbefogadásával, és bár te nem mutatod ki olyan nyíltan az értük való rajongásodat, én tudom, hogy mindig mellettem állsz, és ugyanúgy szereted a kölyköket, mint én. Mostanában azonban nem mentes a ház a konfliktusoktól, Dan miatt is összekapunk néha, és Seth befogadása is rendesen felbolygatta a családi egységet...

//Nem is szaporítanám tovább a szót, lentebb elég sok minden olvasható már róla, a kapcsolatuk részleteit pedig együtt kitalálhatjuk majd. Nekem tetszene, ha ez a családi dráma közöttük is okozna valamiféle feszültséget, amit aztán meg kéne oldani… Szerintem nagyon érdekes lenne látni, hogy hogyan működnek együtt anyaként és feleségként, miközben ennyire különböznek egymástól.
Ami a PB-t illeti, a képen Zhang Ziyi van, de lejjebb találhatóak még javaslatok, nekem is megfelel bárki, aki korban és származásban passzol.
A gyerekek és én is nagyon-nagyon várunk!  two is always better than one 1471401822 //

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: two is always better than one
two is always better than one Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
two is always better than one
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: