New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 109 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 92 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:48-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 18:22-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:00-kor
Luana Machado
tollából
Ma 17:57-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 17:43-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Tanya Preston
TémanyitásTanya Preston
Tanya Preston EmptyKedd Május 07 2019, 11:59
Tanya Preston


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Tanya Mary Preston
Becenevek:
csak és kizárólag Tanya
Születési hely, idő:
New York City, 1988. március 24.
Kor:
31
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
kapcsolatban
Csoport:
bűnüldözés
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYPD Academy // végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
nyomozó (2019. januárjától), rendőrjárőr (2011-2018)
Ha dolgozik//Munkahely:
Gyilkossági osztály, NYPD Brooklyn
Hobbi:
lövészet, kerékpározás, tenisz, Krav Maga
Play by:
Alexandra Daddario

Jellem

Hogy ki voltam én? Egy édesapját a végtelenségig imádó, folyton vigyorgó és két copfos vagy fonatos hajú lány, akinek rengeteg álma, vágya volt. Mindig is egy becsületes, rendes kisgyerek voltam. Na, jó, néha azért velem is elszaladt a ló, nem fogadtam szót apának, vagy még fel lehetne hoznom azt, mikor tizenhárom évesen iskola helyett elmentem Staten Island-re a komppal, és csak estefelé értem haza. Tehát nem mondhatnám magam teljesen mintagyermeknek. Sok minden akartam lenni: világutazó, jelmeztervező, állatorvos, de még az is felmerült bennem, hogy asztronauta leszek. Színes palettáján mozogtam a foglalkozásoknak, nem tudtam, melyik érdekelne igazán hosszútávon. Aztán eljött az a bizonyos tizennegyedik életévem, amikor láttam, ahogyan apám kezein bilincs kattan, én pedig el sem akartam hinni, hogy tényleg bűncselekményt követett, nem is akármilyet. Hittem az ártatlanságában, azonban mára már tudom, hogy ő a felelős két ember haláláért, valamint öt bankrablás egyik tervezője volt. Ekkor kezdtem elidegenedni, meggyűlölni az egyetlen szeretett embert az életemben.

Hogy ki vagyok én jelenleg? Változás történt. Egy sokkal keményebb, de még mindig egy érzékeny, empatikus személyiség vagyok. Egy rendőr. Egy újonc nyomozó, aki élvezte a járőrözést, viszont úgy döntött, hogy jelentkezik nyomozói képzésre, a végén pedig kiválóra vizsgázott. Örömöm lelem ebben a rendőri hivatásban, igyekszem mindig a legjobb tudásom nyújtani, legyen szó bármiről. Tanulok az idősebb, tapasztaltabb nyomozó kollégáimtól. Főleg  a társamtól, Kate-től próbálok ellesni mindent. Néha az agyára megyek, bedobok valami hülye viccet, de az ő jelleméhez hozzá kell szokni, nem a legkedvesebb, de nem várhatjuk el ezt olyasvalakitől, aki szolgált a seregben is. Erős, kemény, harcias. Én sem vagyok nyuszika, én sem hagyom magam, szókimondó vagyok vele is. Sosem gondoltam, hogy ez lesz az életutam, úgy gondolom, megérettem arra, hogy tudjam, ez az én igazi hivatásom, még ha csak nagyon kezdő vagyok, akkor sem adom fel. A rendőrség mellett a barátom, Colin a legfontosabb. Tudja, mennyire imádom ezt a veszélyes hivatást, mégis megértő velem. Meg ott van Wyatt is, a féltestvérem. Őt sem hagyom magára abban az állapotban, amiben szenved jelenleg. Ez a három dolog az, amik között ingázom.
Múlt

Az apám hamarosan szabadul a börtönből, ahol tizenöt évig raboskodott. Benne volt öt bankrablásban, valamint két embert ő lőtt le a bankban az utolsó rablás idején. Mindig nagyon apás voltam, hiszen mióta anya meghalt négyéves koromban, apa volt ott nekem, ezért is kételkedtem sokáig abban, hogy ő ilyet tenne. Ezt elképzelni sem tudtam róla. Amikor láttam a bizonyítékokat, akkor gyűlölettel néztem arra az emberre, aki iránt imádattal voltam. Eldöntöttem, hogy soha többé nem akarom őt látni. Ha megkeres, nem fogok neki ajtót nyitni vagy ha a nyílt utcán látom őt, továbbmegyek szó nélkül. Hatalmasat csalódtam benne tizennégy évesen. Számomra ő halott.
- Tanya, nem vagy éhes? - kérdezte tőlem Colin, mivel talán kettőt haraptam a szendvicsből, melyet ő készített nekem.
- De... Szerinted apám fel fog keresni engem? - nyíltan kérdeztem tőle, hiszen mindent tud, a véleményére pedig folyton kíváncsi vagyok, még ebben a témában is.
- Szerintem, igen, de gondolom, te szóba sem állnál vele, ha megjelenne nálad, igaz? - mindig jól tudott olvasni bennem, ezért is szeretem Colin-t, s azt hiszem, nem véletlen, hogy már négy éve együtt vagyunk.
- Miért... Te mit tennél, ha egy egykoron szeretett emberről kiderülne, hogy egy bűnöző? Ez a helyes, nem? Vagy hallgassam azt, hogy megjavult? Meg, hogy soha többé nem tesz ilyet? - amikor erről van szó, nem tudok teljesen higgadt maradni, a hangom is felemelkedik egy-egy szónál.
- Én sem biztos, hogy adnék neki új esélyt ezek után... - simított végig a hátamon, ezután pedig megölelt, és mutatott a szendvicsre, hogy egyem meg végre.
Én haloványan mosolyogtam rá, kortyoltam a forró csokiból is, ezután majszolni kezdtem, miközben ő átment a konyhapult másik oldalára, ahol elkezdett rendet rakni. Én is jólelkű vagyok, de ő nálam is jobb.
A rendőri élet keményebbé tett engem, bár még mindig van mit tanulnom, van hová fejlődnöm. Tavaly decemberben még egyenruhásként járőröztem a városban, januárban pedig nyomozói vizsgát tettem, mert valahogy fejlődést akartam elérni, ez pedig hatalmas lépés, úgy hiszem. Nem akárhol kezdtem a nyomozói hivatást, a gyilkosságiaknál, ahol pedig a vezető nyomozó mellé kerültem újoncként, társként. Kate társának lenni kihívás, neki van tapasztalata, és tudom, milyen lehet egy kezdő nyomozót kapni magad mellé, mert járőrként én is kaptam magam mellé az akadémiáról frissen kikerült rendőrt... Valahogy ennek ellenére úgy érzem, kiegészítjük egymást. Az ő természete az enyém ellentéte. Én az érzékenyebb, empatikusabb jellemzőkkel bírok. Még van mit tanulni tőle, de talán érzékelhető az, hogy már fejlődtem. Van egy ügyünk, ami durva, mert a gyilkos üzenetet hagy neki. Kate Bishop-nak címezve. Valahogy ez annyira zavar engem, és bár nem kell őt félteni, megtudja védeni magát, és nem is hagyná, hogy más aggódjon miatta, én mégis aggódom. Nincs nagy nyomozói múltam, de amikor valami ennyire személyesen érint egy rendőrt, az nem egyszerű. Annak oka van, hogy mégis mi az, azt ki kell deríteni, vagy magát Kate-et faggatni róla. Mi az ő személyes véleménye erről. Én őszinte vagyok vele, hiába a felettesem, én márpedig szeretném tudni, miért hagynak neki üzenetet.
Jött egy üzenet nekem, hogy új ügyünk van, én pedig azonnal összeszedtem magam, majd hirtelen puszit adtam Colin arcára, aztán még az ajtóból intettem és puszit küldtem neki, majd elindultam a helyszínre, ahol biztosan ott lesz már Kate is.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Tanya Preston
Tanya Preston EmptySzer. Május 08 2019, 23:53
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Tanya !

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A jellembeli változások sok mindenhez hozzásegítenek. Igaz néha el is vesznek valamit, de talán ez az élet rendje. A legtöbben egy pozitív, vagy negatív élmény hatására változnak meg. Sajnos te a negatív részét tapasztaltad meg, de ez vitt előre. Tetszett a fogalmazásmódod, és ahogy bemutattad nekem, hogy milyennek kell téged elképzelni. Az előtte- utána megoldás nagyon frappáns volt.Wink Nem is húzom tovább az idődet, Kate már biztos vár. Tanya Preston 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home

mind álarcot viselünk
Emily Brooks
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Tanya Preston 22y38wkj
Tanya Preston 0c18e3599163bddc75f26e12d9d1a42821790a6a
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Emily Brooks
★ családi állapot ★ :
constantly.
consistently .
continually .

Tanya Preston B89ba3bd7b6cae4fc93901d3e6285060b38e1050
you
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
“What you know is
not always important.”
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Blake Lively
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Tanya Preston D7412e2c20f5b8488a755c58dfdfecbb27671307
 
Tanya Preston
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cherilyn Preston
» Preston & Bishop
» Wyatt Preston
» Lauren C. Preston
» Cheryl Preston

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: