New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Emily & Chris
TémanyitásEmily & Chris
Emily & Chris EmptySzer. Május 01 2019, 16:27


Ovosi vizsgálat

-
Aiden korán távozott és jelenleg úgy érzem, hogy legnagyobb szerencsémre Sophie is. Túl fáradt és érzelmekkel telt vagyok ahhoz, hogy kifogástalanul viselkedjek mellette, mert biztosan magyarázatot vár tőlem. Valószínűleg vagy semmit se mondtam volna neki, vagy a lehető legtöbbet, de mind a kettőből értené, hogy mi is történik valójában. Nagyon ismer már engem ahhoz, hogy tudja mi is történik velem pontosan, meg hát nem lehet nehéz kiderítenie, miután egy térben voltunk mind a hárman és látott minket.
Philip tegnap este már értesítette az orvost, aki mellesleg a főorvos a cégen belül, hogy ma látogasson meg. Nem tudom, hogy mi az, mi inkább fölém kerekedik, az, ami köztem és Aiden között van, vagy a betegség. De mégis, Aiden mindennél erősebb hatással van rám, így már tudom is a választ, de természetesen nem feledkezhetek meg a kötelezettségeimről sem és a betegség sem, még ha Aiden némileg igen, nem tud elvonni a munkámtól.
A társalgóban ülök a reggel magamra öltött kékes ingemben, ám már teljesen be van gombolva, mikor meghallom a csengőt, mely megrázza a falakat és jól tudom, hogy meg is jött Dr. Murphi. A legjobb orvos, akivel valaha találkoztam, azonnal tudni fogja, hogy mit kell tennie, de természetesen nagyon rend szerető férfi, így tudom, hogy elfogja mondani a mostani alkalommal is, hogy hogyan kell eljárnom a betegségem során. Már fejből tudom az instrukcióit, de most átfogom ismételni, neki köszönhetően.
- Á, Christopher -hallom meg mély hangját a késői negyvenes éveiben járó doktornak és már állok is fel, hogy kezet nyújtsak neki és üdvözöljem egy markáns szorítással, arcomon a megszokott komolyságommal, ami nagyobb erőfeszítést igényel, mint gondoltam, hiszen még az elmúlt időszak ellep a hatásával. Válla fölött átnézve látok meg egy ismeretlent, de mivel illemtudó, így már lép is egyet oldalra, hogy bemutasson minket egymásnak.
- Christopher, ő itt Emily Watters, a gyakornokom.
-Örvendek-nyújtom is a kezemet és lépek közelebb. Nem emlékeztem rá, hogy fogadunk gyakornokokat, de nem az én feladatom, hogy ezzel foglalatoskodjak, apám valószínűleg tud erről is, már ín is.
A köszönés után már lépek is hátrébb, hogy kikérdezhessen az orvos és elvégezze a kötelező vizsgálatokat, amikre sosem hiszem, hogy szükség lenne, e ezekhez is ragaszkodik.
Míg inkább ujját hajtom fel, hogy vérnyomásom megmérje, Emily felé fordulok, hiszen elég fiatalnak tűnik ahhoz, hogy ő is az egyetemre járjon és úgy gyakornokoskodjon, ez pedig azt jelenti, hogy ismerheti Aiden-t.
-Mire szakosodsz?-kérdezem meg végül változatlan hangszínnel és érzelemmentesen.
Emily | 397 |
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Emily & Chris 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Emily & Chris Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
TémanyitásRe: Emily & Chris
Emily & Chris EmptySzer. Május 01 2019, 19:16
Ez a második napom itt a doktor úr mellett, így inkább megfigyelek, mintsem rendesen segítek neki. Még nem teljesen tudom, hogy mit hol találok, természetesen, ha megjegyeztem valamit, és azt kéri, akkor mosolyogva viszem neki, és adom a kezébe. Örülök, hogy ehhez a céghez kerültem, hisz az egyik legnagyobb a világon, bár Aiden még nem tudja, ami kissé aggaszt, remélem nem fog haragudni. Mégiscsak az ellenséges cég, ha nevezhetjük így őket.
Ma egy fontos pácienshez megyünk, legalábbis a doktor úr azt mondta. Az ajtón belépve csodálkozva nézem a csodálatos díszeket, jó messzire elkerülve őket. Szerintem egy életen át dolgozhatnék, ha levernék valamit, akkor sem tudnám visszafizetni az árát, de "óóóó, milyen szép váza", megyek közelebb az egyikhez, hogy megcsodáljam, azonban gyorsan követem a másikat. Elég nagy ez a ház, ha eltévednék, talán olyan helyen lyukadnék ki, ahol nem kellene, és az a gyakornokoskodásomba is kerülhet. Megérkezünk a személyhez, aki vár ránk, és a doki hangszínéből ítélve ismerik egymást, szinte régi barátként fogadja a fiút, aki nem tűnik sokkal idősebbnek tűnik, persze az ázsiaiaknál ezt nem lehet tudni, az is lehet, hogy harminc plusszos, vagy épp, alig tízenpár éves. A kora mindegy is, arcvonásai sokkal jobban elvonják a figyelmemet, a fülem is tompa, mert szívverésem átvesz minden kintről szűrődő hangot. Ilyen szép szemeket még soha életemben nem láttam, tökéletesen illik hajszínéhez. Pislogok kettőt, igazából azt sem értem, hogy vagyok képes kinyögni egy értelmes szót, amivel visszaköszönök, valamint megfogni a kezét. Istenem milyen puha a tenyere, ilyen kacsókat még nem fogtam. Ha a személyisége is ilyen tökéletes, mint a külseje, akkor Ő a főnyeremény, nem adom senkinek, hazaviszem, és az enyém. Jó, azért ennyire elvetemült nem vagyok, de nem kövezhettek meg, amiért hasonló gondolataim támadtak.
Miközben az ingujját tűri fel, megint felém fordul, selymes hangja hozzám szó. Nem, még mindig nem eszméltem fel teljesen a kábulatból, így talán a legegyértelműbb válasz hagyja el ajkaimat.
- Orvos leszek - ha arra kíváncsi milyen, akkor többet kell kiszedjen belőlem, mert bármennyire is tetszik, nem nyílok meg olyan könnyen. Az én hangom nem tud érzelemmentes lenni, hallatszik, hogy zavarban vagyok, ami betudható az előbbinek, valamint annak, hogy tényleg inkább introvertált személyiség vagyok, és nem egy szószátyár típus.
Kicsit olyan vagyok, mint egy tinilány, ezért megpróbálok a felettem állóra figyelni, aki előveszi a vérnyomás mérőt, és felteszi a srácra. Minden szavát iszom, szó szerint. Ha jó gyakornok akarok lenni, nem vonhatja el a figyelmemet sem Ő, sem más, majd egy másik helyen. És én bizony jó gyakornok vagyok/leszek!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Emily & Chris
Emily & Chris EmptySzer. Május 01 2019, 22:14


Ovosi vizsgálat

-
Utasítás nélkül ülök le az ízléses kanapéra és készül a szerintem fölösleges vizsgálatsorozatra, hisz csak a gyógyszerekre van szükségem, de nem hangoztatom, mert eltökélt a munkája iránt és ez iránt fokozott tisztelettel viselkedem.
Kissé szórakozottnak tűnik a gyakornok, mintha nem teljesen itt lenne fejben. Mivel lehet némi közös pont vele és Aiden-nel, így jobban érdekelnek a vele kapcsolatos részletek. Érdeklődöm is, hátha szintén a neurológia érdekli és arra szakosodik. Nem éppen olyan választ kapok, amiben reménykedtem. Már magában az, hogy egy orvos mellett tölt be ilyen pozíciót feltételezi azt, hogy orvos lesz. Nem mutatom meglepettségemet.
-Azzal tisztában voltam, hogy orvosi pályára készülsz-folytatom nem éppen tapintatosan, de hűen magamhoz. -Azon belül mi érdekel? -kérdezem végül pontosabban, szemmelláthatóan nem voltam elég pontos számára az imént.
Miután a pulzus vizsgálatom megtörtént, vissza tűröm ingem ujját.
-Emily, kérlek tedd el a vérnyomásmérőt és add oda a fonendoszkópot-utasítja, én pedig nem lepődök meg, hogy nem kéri meg a lányt a vizsgálatra, valószínűleg bárki más lenne, akkor nem így lenne. -Chris, a gombok-kapok én is instrukciókat, de mielőtt kimondaná, már gombolom is ki a felső pár gombját ingemnek, hogy meghallgathassa szívverésemet.
-Philip annyit mondott, hogy megáztál. Hallok valami neszt a tüdődben, de semmi olyan, ami miatt aggódni kellene-mondja, míg párat még sóhajtanom kell, a vizsgálat miatt.
-Volt egy kisebb balesetem és kénytelen voltam kiszállni az autóból. Pont eleredt az eső-válaszolom, bár nem volt kérdés. Lényegében nem kellene elmondanom, de azonnal ellep a melegség és szívemnek üteme is megváltozik. Kérdőn pillant rám orvosom, de természetesen külsőleg teljesen tünetmentes vagyok és érzelemmentes.
-Kint hagytam a papírokat, addig Emily, kérdezd ki az érzett tüneteit-mondja és már megy is ki az említett papírokért.
Emily | 273 |
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Emily & Chris 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Emily & Chris Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
TémanyitásRe: Emily & Chris
Emily & Chris EmptyPént. Május 03 2019, 23:25
Plátói Egyetlenemnek Emily & Chris 1471401822

Hát igen, egyik legrosszabb tulajdonságom, hogy bárkibe képes vagyok rögtön "beleszeretni", pontosabban, ahogy legjobb barátnőim mondják: hamar megtetszik mindenki. Nem tehetek róla, legalábbis szerintem, így vagyok bekódolva. Természetesen ezekből soha nem lesz semmi, hiszen vagy félős vagyok megszólítani az adott személy, esetleg neki mások a nézetei ezzel kapcsolatban. De úgy érzem ezzel a fiúval rengeteget fogok találkozni, ezért van esélyem, és mindent be fogok vetni, hogy megkedveljen. Elsőnek próbálom összeszedni a gondolataimat, és értelmes választ adni számára. Válaszommal húzom az időt, míg eszembe jut a szakom, mert egy időre kiesik minden.
- Általános orvosnak készülök, vagyis később fogok rendesen szakosodni - adom meg a kielégítő választ. Csak ne kérdezzen rá, hogy milyen orvos leszek pontosan, mert jelen pillanatban simán benyögnék egy ilyet: állatorvos. Ami ugye lehetetlen, akkor nem ezen a helyen gyakornokoskodnék, és nem láthatnám őt. Pedig régen mennyire oda akartam menni. Továbbra is olyan érzelemmentes marad, mint az elején, és ez nagyon tetszik. Ebben a tekintetben tényleg rosszak a megérzéseim, pontosan azokat a srácokat fogom ki, akiket nem kellene. Úgy érzem Ő is pontosan ilyen, bár nem ítélek első pillantásra, lehet később sokkal kedvesebbé válik.
Az utasításokra bólintok egy aprót, miközben várom, hogy átadja a tárgyat, és a táskában megcseréljem azzal, amelyiket kérte. Közben hallgatózom, hogy mi lesz a következő lépést, de természetesen ez anélkül is egyértelmű, már az eszközből is. Szeretnék profinak tűnni, mikor az ing elkezd kigombolódni, de tekintetem néha, néha odatéved a felsőtestre. Ha esetleg megszólna emiatt, majd a tanulásra fogom, hisz nem mindegy, hol akarja meghallgatni a szívverést. Megvannak a pontos helyek, amikből ki kell indulni, esetleg, ha olyan van, ezektől el lehet térni. A betegségre felkapom a fejemet, amit látok a testéből, illetve az arcából, nem veszek észre zúzódást, sem kék, vagy lila foltokat. Nem szeretnék tolakodó lenni, azonban a kíváncsiságom megint felülkerekedik rajtam, így mikor kettesben maradunk valamilyen formában rákérdezek, hogy mi történt?
- Lerobbantál esetleg? Vagy defekt? - ezekre tudok gondolni kisebb baleset alatt, ami nem jár nyomokkal. Közben kicsit körbenézek, hogy mégis hol vagyunk, majd szemeimmel megint őt fürkészem.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Emily & Chris
Emily & Chris EmptyPént. Jún. 07 2019, 11:15


Ovosi vizsgálat

-
Talán nem voltam világos a kérdésemet illetően, bár nem éreztem, hogy ne lehetne tudni mire is gondolok, mikor tanulmányairól kérdezem, így megkísérlem még egyszer, hátha pontosabb választ kapok.
Általános orvos. Nem ismerem ezeket a szakszavakat, hogy ez pontosan mit is jelent. Arra tudok gondolni, hogy olyas valaki lesz tehát, mint egy háziorvos. Ám folytatja, hogy specializálódnia később kell.
-Mire fogsz szakosodni? -kérdezem célratörően, biztos vagyok benne, hogy ezzel a kérdéssel megkapom a várt választ. Nem is azért érdekel, mert vonzó a külseje és esetleg Aiden-nek megakadna rajta a tekintete, ettől szerencsére félnem nem kell. De mégis, valamiért érdekel, hogy kikkel töltheti az idejét. Mivel gyakornok, így nem sokat tudok róla, nem követem az ő munkájukat.
Nem szoktam mások előtt vetkőzni, vagy öltözködni, ahol pedig ezt mégis meg kell tennem, ott sem szoktam feszélyezve érezni magam, természetesen erre is van egy nagy kivétel, Aiden. Lényegében mindenről Ő jut eszembe, ezt pedig, ha vonásaim nem is, de szívverésem jelzi.
Megemlítésére, még ha a neve, vagy egyáltalán jelenléte sem kerül szóba, szívem hevesen kezd kalapálni. Ez természetesen gyanús orvosomnak, de nem egészségügyi okok végett.
Meredten nézek szemébe, mintha mi sem történt volna és teljesen természetes lenne a viselkedésem, ami igaz is, egyetlen dolgok kivéve. Természetesen gondolataim terelődnek tovább a csilingelő névről és eszembe jut, hogy órákon belül ismételten láthatom. Ez pedig túl hosszú időnek tűnik.
Elmerengésemből az utasítás áradat von vissza és oldala pillantva Emily kíváncsiskodó tekintetével találom szemben magam. Ilyen egy célokkal telt személy. Elhivatott munkája iránt és mindent saját szemével kíván látni, így lehet a legtöbbet tanulni. Imponál, hogy ennyire kíváncsi szellemű, hisz enélkül a tulajdonság nélkül nem lehet előre jutni semmiben sem.
-Defekt. Elöregedett a gumi-felelem, míg rendezem öltözékem és egy mozdulattal lábra állok. -Szeretsz a cégnél gyakornokoskodni? Miért pont a Hyundai-t választottad? -érdeklődöm, hiszen minden visszajelzésre szükség van, még ha az negatív is, közben figyelem, ahogyan a házat kémleli. Valamint várom, hogy a neki kiadott utasításnak megfelelően érdeklődjön a tüneteimről. Nagyon szórakozott és emiatt elfelejthette ilyen gyorsan.
Kiegyenesedve állok mögötte pár lépésre mikor köhögési ingerenciát érzek, ami természetesen elő is tör belőlem. Minden egyes ilyen cselekvés fájdalmas.
Emily | 348 |
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Emily & Chris 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Emily & Chris Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
TémanyitásRe: Emily & Chris
Emily & Chris Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Emily & Chris
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chris & Kat - here we go again
» Chris & Nora | bad day
» going backwards again | lou & chris
» Chris & Aiden - Másnap
» The first impression - Chris & Hendery

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: