New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 78 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 76 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Primrose Stuart
TémanyitásPrimrose Stuart
Primrose Stuart EmptyCsüt. Márc. 07 2019, 22:13
Primrose Stuart


Karakter típusa:
Saját
Teljes név:
Primrose Dana Stuart
Becenevek:
Prim, Rose, Dana
Születési hely, idő:
NY, Manhattan | 02.02.2002
Kor:
17
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
válasz ide + milyen szak + még tanul/már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
válasz ide, ha tanár akkor a szakja is
Ha dolgozik//Munkahely:
ide
Hobbi:
ide
Play by:
Kristine Froseth

Jellem
A szerencseszámom a nyolc, így nem lesz meglepetés, amit olvasni és látni fogsz.

8 pozitív tulajdonság:
❀ Koravén
❀ Együtt érző
❀ Kitartó
❀ Figyelmes
❀ Intelligens
❀ Kifinomult
❀ Kritikus
❀ Precíz

7 negatív tulajdonság:
❀ Rideg
❀ Visszahúzódó
❀ Konfliktuskerülő
❀ Magányos
❀ Melankolikusan komor
❀ Maximalista
❀ Ellentmondásos

6 kedvenc dolgom:
❀ Jégtánc
❀ Kelbimbó
❀ Fényképezőgép
❀ Mr. Fluffy (plüssnyúl, amit apától kaptam)
❀ Komolyzene
❀ Edzés

5 virág, ami jellemez engem:
❀ Rózsabimbó: szépség és fiatalság, szerelemben ártatlan szív.
❀ Sárga jázmin: köszönet, elegancia.
❀ Bogáncs: szigorúság, önsanyargatás, "Az élet költészete nyomtalanul halad el melletted.”
❀ Orchidea: ritka szépség, szerelem, kifinomultság, szép hölgy, a gyerek kínai jelképe, érett báj, szépség, hosszú élet, luxus, vágy, keleten a kifinomultság, műveltség, gyöngédség szimbóluma, a házasság huszonnyolcadik évfordulóján ajándékozzák, orchideát ajándékozzunk annak a nőnek, vagy férfinak, akinek műveltségét és tudását nagyra becsüljük, aki a kifinomult ízléséről híres.
❀ Jácint: sport, játék, játékok, rohanás, Apolló virágai.

4 dolog, amit nem szeretek:
❀ Jay és Babette (nevelőapám és mostohahúgom)
❀ Csokoládé
❀ Hazugság
❀ Olaszország

3 kedvenc zeneszerzőm:
❀ Csajkovszkij
❀ Mozart
❀ Brahms

2 kedvenc íróm:
❀ Shakespeare
❀ Csehov

1 dolog, amiről sosem mondok le:
❀ jégtánc

Múlt
Két óra van még vissza és be kell szállnunk az autóba, hogy elvigyen minket a reptérre. A ház már teljesen üres és mindent elvittek, rossz volt ránézni a házra, főleg így. Annyi emlék fűz ide, hiszen ebben a házban nőttem fel a két évvel fiatalabb húgommal, bár vele kapcsolatosan van pár elég kellemetlen emlékem. Ott van, amikor levágta a hajamat álmomban, mert nem adtam neki oda a plüssömet és még kiemelném azt is, amikor összenutellázta az összes nadrágomat egyik reggel. A nevelőapám sem egy igazán kedves férfi, mindig is érzékeltette velem, hogy nem vagyok a gyereke és mindenben a húgomat részesítette előnyben. Mondhatnám, hogy egy gyökér faszkalap, de egy jól nevelt lány nem beszél így, még akkor sem, amikor neki van igaza.
Anya dolgozószobája mellett mentem el, amikor láttam, hogy a laptop a földön hevert egy pohár vörösborral. Én nem akartam meglesni, de tényleg, csak hát a kíváncsiság egy nagyon rossz dolog, így halk léptekkel elindultam a gépe felé. Egy mailt írt éppen, csak nem volt megadva címzett és sokat sem írt, mindössze annyid, hogy: "Kedves Bellrose. Már nagyon régóta elakarok neked mondani, hogy..." Ki az a Bellrose? És vajon mit akarhat neki elmondani? Igazából annyira belemerültem a gondolkodásba, hogy észre se vettem anyát, ahogyan bejött a szobába, csak arra riadtam fel, hogy lecsukja a laptopot én meg ijedségemben felborítottam a poharat és a bor a laptopra borult.
- Prim... Ezt nem hiszem el... Nem elég, hogy beleolvastál még le is borítod. - mondja mérgesen, de hát nem tud rám úgyse sokáig mérges lenni, de ez a mély sóhaj megijeszt. Hirtelen nem is találtam a szavakat és hiába nyitottam szóra az ajkaimat, egyetlen szó sem jött ki rajta. Két másodperc telt el és örültem, hogy Jay nem tűnt fel, de ő jelent meg az ajtóban. - Előbb indulunk, de ha szeretnél te még maradhatsz Dana. - mondja egy rideg hamis mosollyal az ajkán, miközben rám pillant. Ő az egyetlen, aki úgy tudja mondani ezt a nevet, hogy hamar megutál. Megkérdeztem anyát, hogy esetleg megváltoztathatom e, de azt mondta, hogy ezt apa akarta... Ez az egyetlen dolog, amit róla tudok, hogy ő akarta a második nevemet. Anyára pillantok, de ő csak egy újabbat sóhajt. - Tudod, hogy Jaynek fura a humora, ne vedd magadra. - csak felvonom a szemöldökömet és csak felállok, leporolom a popómat és elindulok az ajtó felé. - Remélem útközben elveszíti valahol Babett-tet. - ezzel zárom le a beszélgetést és indulok el lefelé.

***

Már két órája landolt a gép, de egyszerűen nem tudom megszokni ezt a várost és félek, hogy az iskolát sem fogom tudni. Nekem semmi bajom nem volt az állami oktatással, egyáltalán nem vágytam magániskolára, főleg nem egy másik országban. Szerettem Edinburgh-t, sokkal jobban mint New Yorkot. Nekem ez a város túl zsúfolt, zajos és... piszkos. Holnap kezdünk, de előre érzem, hogy a jetlag több gondot fog nekem okozni, mint szeretném.
A húgom megint csak parádézni kezdett és most éppen azt mutogatja, hogy az én új ruhámban van, amit gond nélkül elvehet tőlem. Gyerekes, buta és szánni való. Még jó, hogy nincs közöttünk vérrokonság, csak Jay volt házasságából való gyerek, nem tudom elképzelni milyen lehet az anyja. Nem is értem, hogy miért állt össze Jay-jel, hiszen egy lusta ember, még csak pénzt sem keres csak modelleket épít és azokat is csak kizáróan szórakozás céljából. Legalább adná el őket és ne anyámból élősködne. Nem az én dolgom, anyám döntése.
- Nem is látod mi van rajtam? - áll elém a "húgom" és illeg-billeg én pedig csak megforgatom a szemeimet. SZ-Á-N-A-L-M-A-S. Jay pedig csak kuncog az orra alatt, ami felbosszant, talán jobban is mint kéne. - Ahelyett, hogy élvezed a lányod megalázó és gyerekes műsorát,megnevelhetnéd végre. - mondom egy kedves mosollyal az ajkaimon és olyan kecsesen mutatnék be neki, de nem teszem, még véletlenül sem süllyedek le a szintjükre. Már éppen készülne valamit mondani az a férfi, amikor anyám rá pillant. - Elég volt Jay, hagyd békén. Ha valami nem tetszik, akkor már megmondtam múltkor hogy elmehettek mindketten. - mondja anyám, miközben nagyon csúnyán néz rá. Már múltkor megmondta neki? Ezek szerint ők már veszekedtek? Diadalittas mosoly ül ki az arcomra és lesajnálóan pillantok rá. Ezt most megkaptad.

***

Az ébresztő hangja riaszt fel és... meg sem lepett, hogy egy órával később ébresztett, mint beállítottam, tuti Babett volt, annyira ismerem már. Leülök az tükrös asztalom elé, majd elkezdem elkészíteni a sminkem, szerencsére a bőröm nincs tele hibákkal, így nem is kell alapozót felkennem, elég csak egy szolid szemsmink és egy tusvonal. Sokat gondolkodom, hogy kenjek e valamit az ajkaimra, de egy semleges színű ananászos szájfény mellett állapodok meg, úgyis lefogom nyalni, imádom az izét. A tükörbe pillantok, felveszem magammal a szemkontaktust és veszek egy mély lélegzetet.
- Menni fog Prim. Megtudod csinálni és ez lesz életed legjobb napja. - persze, ha még hihető lenne, de még csak magamat sem tudom meggyőzni. Sóhajtok egyet, majd elindulok az ajtó felé, de... sikerül megbotlani egy kibontatlan dobozban, amire a "jégtánc" szó van írva. Kinyitom az ajtómat. - Anyu felhívtad a helyi klubbot, hogy lehetséges e még a jelentkezés? - kérdeztem tőle, ő pedig fogkefével a szájában jelent meg és igaz elég érhetetlenül nyögött ki valamit, de azt hiszem sikerült felfognom. - Igen, holnap délután kettőkor. - mondta, majd eltűnt. Remélem sikerülni fog és minden úgy megy, ahogyan elképzeltem. Hét éves korom óta gyakorlok és edzek, már csak kevés választott el, hogy az olimpiai selejtezőbe jussak... mindössze egy rosszul betervezett költözés. Nehéz volt ott hagyni Skóciát, nehéz volt ott hagyni a csapatot, a barátaimat és mindenkit... Hiányzik, jobban is, mint hittem.
 

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Primrose Stuart
Primrose Stuart EmptyKedd Márc. 19 2019, 13:29
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Primrose!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nagyon tetszik a neved, aranyos az avataralanyod, és nagyon érdekes lett a leírásod is. Különösen a virágos részlet tetszett benne, egyedivé és különlegessé teszi, de a csökkenő számos megoldás is igazán bejön. Very Happy
Egy új fejezet kezdődik az életedben, ami kezdetben biztos nem lesz túl egyszerű, hiszen nem csak országot vagy államot, de kontinenst is váltanod kell, újrakezdeni egy teljesen új és ismeretlen környezetben. Fogd fel úgy, mint egy kalandot, ami sok új lehetőséget rejt magában számodra. És ha jól sejtem, fogsz még többet hallani erről a bizonyos Bellroseról is... Primrose Stuart 4146035580
Kitartást és sok szerencsét a jégtánchoz! Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Primrose Stuart Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Primrose Stuart Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Primrose Stuart Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Primrose Stuart Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
Primrose Stuart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Primrose A. Whole
» Dmitri & Primrose

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: