New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 91 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 74 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Maxim Wood
tollából
Ma 7:26 pm-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 7:06 pm-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 7:00 pm-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 6:48 pm-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 6:22 pm-kor
Luana Machado
tollából
Ma 6:00 pm-kor
Luana Machado
tollából
Ma 5:57 pm-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 5:43 pm-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 5:26 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Kyrah Basír
TémanyitásKyrah Basír
Kyrah Basír  EmptySzer. Feb. 27, 2019 7:22 pm
Kyrah Basír


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Kyrah Basír
Becenevek:
a Kyrah megfelel
Születési hely, idő:
Sacramento, Kalifornia állam, USA - 1979.04.04.
Kor:
39
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
bűnüldözés (és elhárítás)
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
LAPD Police Academy (végzett)
Quantico, US Marshal kiképzés (végzett)
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
US Marshal (rendőrbíró, szövetségi ügynök)
Ha dolgozik//Munkahely:
US Marshal Service
Hobbi:
lövészet, vadvízi evezés, darts
Play by:
Sarah Shahi

Jellem
Hol is kellene kezdenem? Azt hiszem ott, hogy mennyi sérelem és rossz ért a szüleim iráni származása miatt. Tudtam, hogy soha nem lesz egyszerű a dolgom emiatt, meg ugye, nő is vagyok, ezzel pedig még nagyobb határozottságot, erőt és kitartást igényel az, ha én jutni szeretnék valamire.
Szigorú neveltetést kaptam, de sok szeretettel. Sokszor megkaptam, hogy én nem vagyok amerikai, akkor sem leszek az, ha feljutok a ranglétrán. Számtalan ilyen és ehhez hasonló negatívumot vágtak a fejemhez... Én viszont ezektől még jobban harcolni, küzdeni kezdtem. Rendőrség tagja lettem, nehezen illeszkedtem be, mégis sikerült. Nem vagyok rossz ember, a szüleim sem azok, nem terroristák, ahogyan azt legtöbben gondolják. Dolgozó emberek voltak, még mai napig is együtt vezetik a kis éttermüket Sacramento-ban. Távol vagyok tőlük, de a hivatásom a keleti partra szólított.
Karrierista vagyok, de én is élem az életem. Nem mentem soha férjhez, noha volt egy tizenkét éves párkapcsolatom. Komoly gondolkodású, céltudatos nőszemély vagyok, aki semmitől nem riad meg. Ha valamit kitűzök magam elé, nem hagyom félbe, ha megakadok, hanem mindent megteszek, hogy sikeres legyen a vége. Még akkor is, ha megszállottság rí le erről. Szenvedéllyel teszem azt, amit teszek, legyen szó munkáról vagy magánéletről. Imádom a bonyolultságot, összetettséget.

Pár infó rólam:
- Kaliforniában éltem harminc éves koromig, rendőri hivatásom mellett segítettem szüleim éttermében.
- Sok gondunk akadt az iráni szülő-vonal miatt iskoláimban és a kis étterem üzemeltetése során is.
- Kiválóan végeztem a rendőrakadémián, elismerést is kaptam, bár nem úgy, ahogy illett volna.
- Nincs testvérem, egyke vagyok, pedig jól jött volna egy testvér, akivel civakodhattunk volna vagy éppen egymás hátát vedtük volna olykor.
- Jelentkeztem az US Marshal képzésre, hogy még többet mutathassak.
-Tíz év alatt az USMS légi marshal-ja is voltam, valamint a tanúvédelmi program felügyelői munkakörében is részt vettem.
- Jelenleg körözött személyek felkutatásával és elfogásával foglalkozom, valamint segítek más szövetségi ügynökségeknek és a rendőrségnek is.

Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Kyrah Basír
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kyrah Basír
» Kyrah Basír

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: