New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Személyi asszisztensem
TémanyitásSzemélyi asszisztensem
Személyi asszisztensem EmptySzomb. Feb. 16 2019, 14:48
Foglalt


Play by:
Geodrfey Gao, Daniel Henney, vagy bármilyen ázsiai arc
Születési hely:
Keleti országok valamelyike
Kor:
~30
Lakhely:
Manhattan/Staten Island
Szexuális beállítottság:
homoszexuális
Családi állapot:
Nőtlen
Csoport:
Törvényen kívüliek
Történetünk:

Te ne tudnád, hogy milyen Ázsia és az ottani szexipar, egy árverésen találkoztam veled, pontosabban... láttam ,ahogy hozzám hasonlóan bánnak el veled is. Ezt nem hagyhattam, több kört futottam, mire megmentettelek. Tisztában vagy azzal,hogy egy csónakban eveztünk, a különbség az, hogy te felszabadultál, én még mindig a láncaimtól szenvedek. Megbízom benned, szabadon engedtelek, egész életedben petnek készítettek fel, valaki szex rabszolgájává. Én felszabadítottalak, és elhoztalak Kanadába, őszintén szólva, ennek már 4 éve. Szükségem lenne a segítségedre, mert egyedül csak benned bízom, te vagy az egyetlen akire a magánéleti ügyeim és a munka béli ügyeim összefésülését merem bízni. Persze, ott van még Ewerett, ő a legfőbb bizalmasom, te a második jobb kezem.  
+18
♚♚♚
Sötét volt, és mindenki lélegzet visszafojtva várta a licitálást, én Abigail mellett álltam, öltönyben, de nyakörvvel a nyakamon. Örök emlékeztető, hogy kihez tartozom, kinek a beteg játékait kell űzzem, apám tartozása fejében. Már az ötödik embert láttam, akit megvettek, igaz, hogy én nem licitálni jöttem, csak kísérőként. Egy kölcsönadható ajándékként, akivel azt tehet Ms Zhao amit akar, egy éjszaka erejéig. Ms Zhao az egyik jakuza tag távoli intézőjéhez tartozik, ezt mi mindketten tudtuk. Azon az éjszakán nem keltél el, senkinek sem kellettél, mert valljuk be, a tekinteted túl ködös volt a drogtól, és nekimentél az egyik téged fogó őrnek. Mi mégis találkoztunk, személyesen Ms Zhaó ágyánál. Han azon az estén azt mondta, hogy büntesselek meg azért, amiért megverted az egyik emberét, de nem tettem meg, nem értem hozzád egy újjal sem; helyette Zhaot kezdtem szórakoztatni, te pedig addig ki tudtál józanodni,amennyire a testedben lévő drogoktól ment. Sikerült az ő kurva porát belejátszanom az italába, és onnantól kezdve kezes bárány lett. Örök emléket kapott abból, hogy ketten mennyire megtudjuk leckéztetni. Másnap pedig megérkezett a borsos csekk is, érted. Azonnal utazhattál egy távoli helyre, Kanadába. Tiszta vagy, te se drogozol, immár 3 éve. Viszont örökké hálásnak érzed magad, amiért felszabadítottalak, vagy esetleg többet is érzel irántam, mint puszta hála? A te meneted egyszerű volt, megvettelek, kivásároltalak a szolgaságból, az enyém ennél nehezebb, Abigail foggal körömmel ragaszkodik hozzám, nekem, magamnak kell megtalálnom ellene a megoldást. Plusz, ott van a zsaroló videója, amin állítólag megölök drog hatása alatt egy dagadt faszit, aki azt hitte, hogy majd használhat engem, az aberrált dolgaira.
♚♚♚
// Ha eddig eljutottál, örülök.Hudson nem egy könnyű személy, keveseknek osztogat mosolyt, és bármit, akármit. Mert nehéz a múltja ,de időnként felsejlik az emberibb oldala. Azért szeretnék férfi asszisztenst mellé, mert adott esetben tudná kezelni a karakter dühkitöréseit. Mivel téged petnek neveltek egész életedben, és ez által eléggé japános finom modorú nevelést kaptál, jobban tudod kontrollálni az érzelmeid. Én kevésbé, de sosem az érzelmi stabilitásomról voltam olykor híres. Ezért kellenél te egyfajta balansznak. Aki egyengeti a mindennapjaim. Kávét készít, jelentéseket hoz, vagy a távollétemben a klubomat igazgatod, nagy lelki ismerettel. Nem utolsó szempont ,ha mester szakács szinten vagy képes főzni, a gyomrom nem veszi be a házi kosztot, sajnos, de ha szeretnéd megtudni, hogy miért, szeretettel várlak Wink Plusz, segítesz te is apám után nyomozni, a magad módján, ha már neked tényleg nem voltak szüleid, nekem segítesz lezárni a múltamat, és elszakadni attól. Apám kinyilatkoztatása óta, hogy én is a rokona vagyok, felfordul a gyomrom, nem bízok benne. Ezen kívül nyomozunk, esetleges féltestvérek után is, mert miután engem leadott Abigailnál, születhettek testvéreim, hátrahagyott anyáknál.  //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Személyi asszisztensem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Asszisztensem
» Az asszisztensem/ legjobb barátnőm
» Személyi testőröm
»  Több, mint személyi asszisztens
»  Több, mint személyi asszisztens

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: