New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 142 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 128 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 6:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 10:19 am-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 9:57 am-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 9:23 am-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 8:47 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 8:45 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 8:39 am-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 8:25 am-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 8:19 am-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 7:46 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Több, mint személyi asszisztens
Témanyitás Több, mint személyi asszisztens
 Több, mint személyi asszisztens EmptyCsüt. Feb. 04, 2021 9:07 am
Csodás neved

 Több, mint személyi asszisztens A1hioejr2o99d6fty0h9
Play by:
Elçin Sangu (nem alkudható)
Születési hely:
rád bízva
Kor:
28-30
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island (rád bízva)
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Munkások
Történetünk:

Egy honapja sajnos meg kellett valnom az eddigi legjobb szemelyi  asszisztensemtol. O volt az, aki a legtovabb huzta. Mivel maximalista vagyok, igy nem turom a hibakat, ezert is olyan nehez megmaradni mellettem. Ahogy feltunik, hogy nem vegzik tokeletesen a munkajukat, kirugom oket, aztan a legjobb baratom, akivel a ceget vezetem, keres nekem egy ujat.
Ez esetben is igy tortent. A sok kozul teged valasztott ki. Az elejen kicsit ugyetlen voltal, de hamar belejottel a munkaba. Az irodainkat egy hatalmas uvegfal valasztja el. Gyonyoru no vagy, en pedig egy marha, hogy ez hetekig fel sem tunt. Igazabol nem is a szepseged volt az, ami lenyugozott, hanem a szemelyiseged. Nem szoktam az asszisztenseimmel csevereszni, de veled kivetelt tettem. Megtudtam, hogy van egy hugod es egy batyad. Apatokat nem ismertetek, edesanyatok pedig sok-sok eve elhagyott titeket, igy a nagymamatok nevelt fel. Mai napig egyutt laktok. Nem vagy gazdag, de teged ez nem zavar. Szereny, vagany, eros, intelligens, rendkivul kozvetlen, igazsagos es kedves lany vagy, aki parkapcsolatok teren nem rendelkezik nagy tapasztalattal. Egyaltalan nem vagy konnyuveru.
Ami a kedvesseged illeti, ez csupan addig tart, amig ki nem hoznak a sodrodbol (amit nem olyan konnyu elerni). Ha viszont sikerult, az Isten ovja az illetot.
Heves es nagyszaju is tudsz lenni, de igyekszel turtoztetni magad, foleg mellettem. Ezek mellett huseges tipus vagy, aki valami ismeretlen oknal fogva imadja a novenyeket. A csaladod es a barataid a mindened, akiket mindenaron vedelmezel. Ja, es ha zavarban vagy sokat beszelsz, ami eleinte kikeszitett. Nyugodtan mondhatjuk azt is, hogy a magad modjan kisse orult vagy, ez pedig csak meg egy plusz, ami tetszik benned.
Ui: Cegunknel a noknek kotelezo a magassarku viselese. (Mivel te nem voltal hozzaszokva, igy ennek nem mondhatnank, hogy nagyon orultel.)
A feladatod: minden reggel atjossz hozzam es pontban 8-ra (altalaban ekkor erek haza a reggeli edzesbol) elkeszited a reggeli menumet, aminek kifogastalannak kell lennie. Ezt kovetoen indulhatsz a ceghez, vagy akar meg is varhatsz. Ha az utobbi mellett dontesz, szivesen elviszlek autoval a Passionishoz, ahol a munka folytatodik. Kavet hozol, jegyzetelsz, stb stb.
Kapcsolatunk: minel tobbet tudtam meg rolad, annal inkabb tetszettel. Reg nem fogott igy meg senki. Van benned valami plusz, ami rohadtul vonz. Le sem tagadhatnank a kettonk kozti kemiat. Jol tudom, hogy te is vonzodsz hozzam, de egyelore nincs koztunk semmi komoly. A kapcsolatunk nem felhotlen, vannak vitaink, de boven akadnak szep, neha vicces perceink is. Ugy erzem, nem lesz konnyu megkapni teged, de ez nem tantorit el. Meg akkor sem, ha neha az agyamra mesz es olykor mar azt is megengeded magadnak, hogy felemeld a hangod. En pedig azt kell, hogy mondjam, egyre elnezobb vagyok veled. Ilyesmit senki masnak nem turnek el. Be kell ismernem, hogy mar nem tudnam, vagy inkabb nem akarnam elkepzelni az eletem nelkuled.

Egyelore ennyi lenne a sztori, a kesobbiekben remelhetoleg nagy lesz a szerelem. Very Happy Ha megerkeztel, dobj egy PM-et, hogy megbeszelhessuk a reszleteket.
Kerlek csak akkor jelentkezz, ha nem fogsz eltunni. Varlak!   Több, mint személyi asszisztens 2624752903
Video1, Video2, Video3
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Több, mint személyi asszisztens
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
»  Több, mint személyi asszisztens
» Több, mint testőr
» Több, mint testőr
» Sara - asszisztens
» Személyi testőröm

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: