New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 22:00-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 21:05-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 20:57-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 20:26-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 19:15-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 19:04-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 18:41-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

best neighbour
Témanyitásbest neighbour
best neighbour EmptyPént. 15 Feb. - 16:34
Juliana Monroe


Play by:
Gal Gadot
Születési hely:
a világ minden tájáról érkezhet
Kor:
27-31
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
amennyire sejtem, nagyon hetero
Családi állapot:
még szingli
Csoport:
NEM diák és NEM törvényszegő
Történetünk:

Te vagy az a nő, akiért a beköltözésem óta odáig vagyok, de a szomszédi kapcsolatot még sosem léptük át, és ha rajtad múlik, sosem fogjuk. Nem azért, mert esetleg nem tudnád elképzelni, de tudod rólam, hogy huzamosabb ideig úgysem lennék képes lehorgonyozni egyetlen nő mellett sem. A flörtölés.. hát mondjuk úgy, hogy sokszor egy virággal is több sikerem lenne, de elfogadtam, hogy TE olyan nő vagy, aki a minőségre menne rá, és ezért nem bosszankodom. Nehezen ismerkedsz, nehezen barátkozol az emberekkel, és ahhoz, hogy valamennyire megnyílj nekem, három évembe telt, de azóta, ha bármit meg kell javítani nálad, én megyek át, és hál'istennek volt már alkalmam látni téged fehérneműben is, aminél majdnem ott pusztultam el, a nappalid közepén, randevúra készültél. Megtanultam a terheslégzést egy pillanat alatt.
Komoly nő vagy, akit azért sikerül megnevettetni, és olyan bizalmas vagy, akiért bárki összetenné a két kezét. Tudsz anyám haláláról, hogy a mostoha húgom az őrületbe kerget, és azzal is tisztában vagy, amiről másnak fingja nincsen. Életedben egyszer takarítottad össze a hányásomat. Egy durva este után felcsengettelek téged véletlenül, és hagytam egy meglepetés okádást az ajtód előtt menet közben. Utána egy hétig nem szóltál hozzám, és csak a virágcsokor mentett meg attól, hogy véglegesen ignorálj. Ha bárkivel összejössz, az apád helyett fogom lecsekkolni az illetőt, és kasztrálni, ha megbántana. Számomra TE vagy a nagybetűs NŐ.

// Várom a kedvenc szomszédomat! Nem ígérek szerelmi szálat, mert a játéktéren szeretem kialakítani az ilyen jellegű kapcsolataimat, de nincs kőbe vésve semmi sem, ha esetleg úgy alakul, hogy idővel mégis csak összejönne bármi is, az ellen sem lennék Very Happy Sértődést viszont nem akarok, ha esetleg csak szomszédi/plátói dolog maradna, mert ez csak játék, élvezzük ki Very Happy //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
best neighbour
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» J & J - Hello neighbour!
» Dear Neighbour
» My Jerk Neighbour
» My Neighbour Jerk's Sister
»  my lovely neighbour - aicha&&hazel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: