New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 74 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 62 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Ma 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Ma 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Ma 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Ma 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Ma 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Nathan & Matty ~ Gettin' trouble
TémanyitásNathan & Matty ~ Gettin' trouble
Nathan & Matty ~ Gettin' trouble EmptySzomb. Feb. 09 2019, 03:36


Nathan & Matteo
“School is worse than hell.”  

Anya képtelen volt egy közelebbi iskolát találni, amikor ideköltöztünk. Staten Island-en is vannak sulik, nem értem, hogy neki miért pont egy manhattani iskola kellett. Gyűlölök bejárni, az osztálytársaim buták, a tanárok pedig gonoszak. Sokszor próbáltam megértetni anyával, hogy nekem nem jó itt, de szerinte csak hisztizek, és túlreagálom a dolgokat. Eddig legalább Micah megértett, de mióta eltűnt, teljesen magamra maradtam. Anya néha egész este nem jön haza, és egyre kevésbé érdeklik a jegyeim, de ezt mondjuk nem bánom. A karfiolnál csak a leckék a rosszabbak. Szívesen mondanám a tanárnőnek, hogy a kutya megette a házimat, de sajnos nem tarthatok állatot. Anya szerint kicsi a hely, de szerintem meg nem az. Odaadnám a kutyának az ágyamat, és már el is férne. A maci kinézetű ebek a kedvenceim, tökéletes párnák és takarók is egyben. Beethoven film rajongó vagyok, ezért örülnék egy Bernáthegyinek, de a keverék blökikkel sincs semmi bajom. Ezeken az állat kérdéseken agyaltam, miközben az iskolai folyosó egyik padján ücsörögtem. Unalmamban a lábamat lóbáltam, és vártam, hogy történjen valami. Kicsit zűrös napom volt, de nem én voltam a hibás. Azzal kezdődött az egész, hogy az osztállyal úszni mentünk, de mivel én félek a víztől, ezért nem akartam belemenni a medencébe. Tommy ezzel piszkált, ezért már ott összeverekedtünk. Emiatt van egy hatalmas monokli a szemem alatt, de nem baj, mert megérte. Nem hagytam magam, és a terembe visszaérve felkaptam a körzőmet, aztán beleállítottam a vállába. Engem akarnak megbüntetni, pedig Tommy kezdte. Mégis én ülök az igazgató irodája mellett, és nem ő. Ez nem fair!
Mr. Thompson azt mondta, hogy idekint várjak. A legtöbb gyerek még a tanároknál is jobban utálja az igazgatót, de nekem Mr. Thompson. Általában kedves velem, de lehet, hogy ma bal lábbal kelt fel. Elég öreg már, szinte teljesen kopasz. Az asztalán a macskáiról tart képeket. Nekem is kellenek cicák.
Nagyokat sóhajtoztam, egyre jobban untam a várakozást. Anyának már itt kéne lennie, de valószínűleg megint nem tud eljönni. Hétvégén is megkérdeztem, hogy elmegyünk-e az állatkertbe. Szerettem volna megnézni a vízilovakat és a krokodilokat, de azzal rázott le, hogy túl elfoglalt. Egyedül is elmennék, de azt meg nem engedi. Elég nagy vagyok már, tudok vigyázni magamra. Nyújtóztam egyet, majd a falnak döntöttem a fejemet. Egyre jobban fájt az arcom, hiába csak egy monoklit kaptam, nem csak az sajgott. Tommy megérdemelt volna még egy körzőt a vállába, annyira gyűlölöm! Mindegy, ha senki se jön, és Mr. Thompson hazaenged, akkor ellátogatok az állatkertbe. Van nálam valamennyi pénz. Régen a cirkuszokat is szerettem, de kiderült, hogy ott bántják az állatokat, ezért olyan helyekre nem akarok már menni.
~ Nathaaan  :öribari:  ~ 424 ~muzsika ~   ~
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Nathan & Matty ~ Gettin' trouble
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» this is gettin' out of hands | lulu & theo
» Who let the dogs out? - Matty&Max
» Matty&Violet&Fable
» Szia Matty, ő itt a kutyám Brutusz!
» Mr. Wonder; Noel & Nathan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: