New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 16:41-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Cassie Naira Marshall
TémanyitásCassie Naira Marshall
Cassie Naira Marshall EmptyPént. Feb. 08 2019, 13:26
Cassie Naira Marshall


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Cassie Naira Marshall
Becenevek:
Cassie
Születési hely, idő:
Seattle, Washington, 08. 03. 1990.
Kor:
28
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Törvényszegők
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
***
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Főpultos/al-vezető, egykori sztripper
Ha dolgozik//Munkahely:
***
Hobbi:
Boksz, motorozás
Play by:
Shay Mitchell

Jellem
Az embert a sorsa formálja. Hiába jönnek olyan okosságokkal, hogy mi vagyunk sorsunk kovácsai, vagy te alakítod a sorsod. Én ebben nem hiszek. A sorsunk, és mások tettei tesznek azzá minket, akik leszünk felnőtt korunkra. Csupán ezután kerül a mi kezünkbe, és lesz általunk formálva.
Nekem sem volt választásom. Az édesanyám északról származik, Wasington államból, egy indián tőrösből, míg az édesapám Seattleből. Anyám úgy mesélte szerelem volt első látásra, holott nem éppen rajongtak azért, hogy egy fehér emberhez megy. Apám szülei pedig azért, mert egy indián lányt vesz el. Így megszöktek, és titokban összeházasodtak. Igazi tündérmese nem igaz? Egy ideig az is volt. Megszülettem a nővérem, majd én, de aztán minden pokollá változott… Apa meghalt egy balesetben a gyárban, édesanyám több állással igyekezte eltartani a családot… de hiába, kellett a pénz, így férjhez ment. Ekkor, a mostohaapám által kezdődött el az igazi pokol, én pedig képtelen voltam elviselni, így olyat tettem, amiért egy élten át vezekelhetek… De megvédtem magam…és a családom.
Ha az ember gyerekkorát ilyen események határozzák meg, az bizony mély nyomot hagy a lelkében… vagy teljesen összetörik, esetleg kénytelen keményebbé válni, és küzdeni a démonok ellen, amik kísértik minden egyes éjjelen.  Szóval ha azt kérdezik ki is az a Cassie Marshall? A válaszom egyszerű: Jobb, ha nem tudod.
Velem jobb nem ujjat húzni, mert nem tűrök el sok mindent. Keménnyé tett az élet, és bizony eléggé önfejűvé is. Én szeretem irányítani a dolgokat, szeretek kézben tartani mindent, mert félő, ha elengedem a gyeplőt, minden összeomlik körülöttem, és bizony akkor olyan dolgokat tennék, amit másokat is veszélybe sodornak…

Múlt
Pokol. Ezzel az egy szóval illetném azt a gyerekkort, amit apám elvesztése okozott a családnak. A halála után édesanyám új férje gondoskodott arról, hogy bizony tudjuk mi a fegyelem. Rendszeresen elvert szíjjal, vagy éppen, ami a kezébe került, ha nem úgy viselkedtem, ahogyan ő elvárta. Anyám sajnos nem tudott megvédeni, de saját magát sem. Nekem pedig betelt a pohár, és kést szúrtam a nevelőapám hasába. Nem halt meg, de őt is elítélték bántalmazásért és testi sértésért, és kapott jó pár évet. Én, mivel kiskorú voltam, és önvédelem is volt, két évet húztam le a javítóban.  Addigra az édesanyám visszatért a rezervátumba a szüleihez, én pedig követtem őt. De addigra túlságosan sebzett voltam, és csak a gond volt velem… képtelen voltam elengedni a múltat, és a bennem élő démonokat… tehát egyik éjjelen leléptem, mondván addig fogok dolgozni, amíg édesanyám büszke nem lesz rám. Tehát New York felé vettem az irányt teli álmokkal és reményekkel, de hamar kiderült, hogy mindez csak mese, amivel az embereket kábítják. Nagy Alma a francokat! Egy heti éhezés után az utcán ragadtam. Marco Berlasconi  talált rám, és munkát adott a klubjában, mint sztriptíz táncos. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy elsőre megkedveltem. Utáltam a munkám, és az életem, de belül, mélyen azért hálás voltam neki azért, mert megmentett.
Tény, hogy nagyon sok mocskot láttam a klubban, és férfit, akik egyáltalán nem nevezhetők annak. Mocsok! Igen, ez a találó szó… Hány éjjelen át sírtam, mert hozzám értek… és a pénz, amit a tangámba tettek pont olyan mocskos volt, mint ők. De ennem kellett, és fizetnem a lakást. Tehát tűrtem és tűrtem. Néha csupán az egyéjszakás kalandok, az ital, és a drog volt képes enyhíteni azt a mérhetetlen ürességet, amit éreztem. De az sem sokáig…
Miért nem mentem haza? Képtelen lettem volna a családom szemébe nézni. Mégis hogyan tehettem volna? Megjött a táncos lány? A rezervátum büszkesége? Egyszerűen szégyelltem magam. Aztán egy nap minden megváltozott. Egy önvédelmi akció után (amit egy illetlen vendégen hajtottam végre) Marco felajánlott nekem egy másfajta munkát nála, mint pultos, és kirángatott a pokol legmélyebb bugyrából. Nem tudom a mai napig mi vitte rá erre, talán az üres tekintetem, amit a tükörben láttam nap, mint nap? Látta rajtam, hogy feladtam, kész ennyi? Nem tudom, de megmentett, és ezért örökké hálás leszek neki.
***

A pult mögül figyeltem, ahogyan Marco játszik a zongorán, és szemem lehunyva, hagytam, hogy a kellemes ritmus magával ragadjon. Szerettem, mikor zongorázik, olyankor minden lelassult, és még én is elfelejtetem ki vagyok,vagy miféle fájdalmakat éltem át. Csak a zene volt, semmi más. Ez megnyugtatott, de nem csak így volt képes hatni rám. Soha senkiben nem bíztam még ennyire, mint benne. A nővéremben talán, de sosem térek már haza. Nem tudnék a szemükbe nézni, azok után, amit miattam átéltek. Tudtukra adtam, hogy élek, és jó sorom van, és csak ez számít. Nekik sem hiányzik, hogy mellettem lássák őket, hiszen az életem azóta gyökeresen megváltozott. Olyan emberekkel találkozom, akik nem rajonganak a tanúkért… tehát megóvom őket.
A gondolataimból az akasztott ki, hogy az egyik vendég illetlenül viselkedett, megint. Az egyik táncost zaklatta, nekem pedig több sem kellett. Voltam a lány helyébe, tudtam, mennyire megalázó tud lenni. Tehát odasiettem a lányhoz, és a vendégünkhöz. A jó marketing kellett, de aki ismert engem, vagy Marcot, tudta tartani a határt. Tartottak tőle… Ez a férfi mégis eléggé ostoba volt ahhoz, hogy átlépje azt, vagy éppen annyira részeg, hogy átváltozzon egy gyökérré.
- Valami gond van Trisha? – fordulok a lányhoz, aki csak halványan elmosolyodik.
- Csak a szokásos, Cassie. Megoldom, azért köszönöm. – válaszolja, én pedig egy biccentés után tovább állok.
- Árulkodtál te ribanc! Ezért meglakolsz! – hallom meg a részeges hangot, és hirtelen egy csomó gyerekkori emlék tör rám, amikor a nevelőapám ugyanezt kiabálta nekem, a nővéremnek, vagy az édesanyámnak. Ezt pedig verés követte.
Nem emlékszem pontosan, hogyan is történt, de a következő pillanatban az illetlen vendég már a földön találta magát, az orrát fogva, amiből ömlött a vér. Tiszteletlen volt, ezért eltörtem az orrát. Megérdemelte. Legközelebb majd tartja a mocskos pofáját. Ennyi.
- Bocs főnök. – fordultam Marco felé, de nem igen tűnt mérgesnek rám, csak a törött orrú szerencsétlenségre. Ki is hajítatta a kidobókkal.
Mit is mondhatnék, csak egy átlagos este a klubban… Nem tűröm, ha egy nőt bántalmaznak… Ez megmaradt bennem, egy életre. Igen, néha túlzásba esem, de éppen ez a harci kedv tesz engem azzá, aki most vagyok, a főnök bizalmasává.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cassie Naira Marshall
Cassie Naira Marshall EmptyPént. Feb. 08 2019, 21:51
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Cassie!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Ahogyan azt te is megfogalmaztad, nagy mértékben hozzájátszik személyiségünk alakulásához az, hogy milyen események érnek az életben vagy éppenséggel milyen emberek is vesznek körül, és ez a te esetedben sem történt másképp. Olyan történések szemtanújává váltál, amik a későbbiekben téged is egy egészen más irányba tereltek, és olyan tettekre kényszerítettek, melyeket más körülmények között sosem léptél meg. Noha úgy tűnik ez a későbbiekben éppenséggel az egyik olyan fegyvereddé válik, amit szerencsés, ha folyamatosan 'magadnál tartasz'. Meglehet az út amin eljutottál jelenlegi helyzetedig közel sem az, amire számítottál vagy amit elképzeltél magadnak, de egy olyan világot nyitott meg előtted, ami által könnyedebben veszed azokat az akadályokat, melyeket eléd állítanak, hiszen ismered mindazt a mocskot, amit rosszabb esetben az élet nyújthat. Ami pedig a főnöködet illeti, hiába a kezdeti távolságtartás az irányába, úgy tűnik egy olyan irányba indította el az életedet, ami úgy vélem meglehetősen sok veszéllyel és egyben izgalommal jár. Talán ezek által - nem a legszerencsésebb módon -, de képes leszel pozitívabban is tekinteni a munkádra, és annak egy részletére. Gondolj bele, feszültséglevezetőként élő bokszzsáknak használhatsz jó pár olyan személyt, aki kiérdemli, hogy ott legyen a helye. Kár lenne azt hazudni, hogy még a legártatlanabb kis virágszál fejében sem fordult meg néhanap az a gondolat, hogy teljes erőből megfejelné beszélgetőpartnerét, te pedig nyugodt szívvel megteheted. Adj egy homlokpuszit az öklöddel nekik helyettünk is! Na de nem is pofázok itt tovább, mert biztosan várnak rád...Smile

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cassie Naira Marshall A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Cassie Naira Marshall D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Cassie Naira Marshall 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1705
 
Cassie Naira Marshall
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Evelyn Marshall
» marshall hewson
» Connor Marshall
» come as you are | marshall & simon
» Charity B. Marshall

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: